Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Én az elevitet szedtem terheségem alatt és nem volt vele semmi bajom!Amugy a tabletának amit anita irt azért örülök mert igy legalább van egy dolog amibe reménykedhetem!A gyümölcsböl meg nem tudok vitaminhoz jutni ugyanis semmi gyümölcsöt nem eszek mert nem szeretem!

Cupicica neked is kellemes békés ünnepeket és a fa alá egy kisbabát a hasadba! Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Teljesen elkenődtem.
Ma reggelre leesett a hőmérsékletem. Meg fog jönni. Kép Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Cupicica
Kellemes ünnepeket, és sikeres babás új évet kívánok!

Tücsök
Ne kenődj el! Ez még nem jelent semmit, tessék bízni. Pozitív hozzáállás.

Zseppymano
Köszi a tanácsot, ezt nem tudtam.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Én is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Békés,boldog, babás Új Évet Kívánok nektek!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, megnézi-e még valaki az ünnepekig, de ha nem, akkor is

Kellemes Karácsonyt és Boldog, Babákban Gazdag Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Nekem sajnos ma reggel megjött, így én is már csak 2006-ban reménykedhetek!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt, és még Boldogabb Babás Új Évet Kívánok!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!Remélem mindenkinek nagyon szép volt az Ünnep!Nekem nagyon!Ma csináltam tesztet a barátnöm unszolására de sajnos csak egy csik lett!Most kiprobálom lafol-t aztán ha az se hozza meg a várva várt csemetét akkor elmegyünk kivizsgáltatni magunkat!Puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Milyen volt a karácsony?
Nálunk szép.Egy kicsit sajnáltam, hogy bp-en nem volt hó, de anyukáméknál igen így szánkóztunk is. Dávid nagyon örült az ajándékoknak.

Virág
Mikor kellene megjönnie? Még ne add fel lehet, hogy korán teszteltél.

Mindenki nagyon eltünt, remélem hogy csak jó hírekkel tértek vissza.

Puszi mindenkinek és BUÉK ha nem jönnék!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Bufo!Hát oktober 27-e ota nincs mensim!Azota csináltam mégegy tesztet mert barátnöm nem akarta elhinni hogy negativ a teszt!És ez is negativ lett!Szerintem egy két nap és megjön mert érzem a cicimen!

Boldog Újévet Mindenkinek!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Babás Boldog Új Évet Kívánok!Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Remélem, kellemesen teltek az ünnepek, és jó hírekkel szolgáltok.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok!
Most akadtam rá a topicra, és csatlakozom hozzátok. Mi is 2006-ra hajtunk. 2005 júliusa óta próbálkozunk, akkor volt az esküvőnk, előtte februárban abbahagytam a gyógyszer szedését, de majd' 10 évig szedtem. Szerintem az lehet az oka, hogy eddig nem sikerült a kisbaba. Szóval, most ismét egy hónap, amikor lehet izgulni, vajon megjön-e. Én nem nagyon próbálkoztam még hőmérőzéssel, mindig csak a szerencsében és a véletlenben bízom. Azzal tisztában vagyok, hogy a ciklus közepe a legesélyesebb, így ez a hónap ismét bizakodásra adhat okot. Tücsök, hasonlóképpen a Szent Imrében tervezem a szülést, már találtam is orvost, voltam is nála. Szóval, próbálkozunk.
Sok sikert a többieknek is, aztán igyekszem most már figyelemmel kísérni a fejleményeket.
Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Szia Kriszti!

Üdv köztünk!
Drukkolok neked is!
Kinél szeretnél szülni, ha nem titok? Én is ott szültem a kisfiamat és ott szeretnék most is szülni, ha végre összejönne a kistesó.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Mesi!
Dr. Bálint Balázshoz járok magánrendelésre, és nála tervezem majd a nagy eseményt is. Sok jót hallottam róla, és nagyon szimpatikus orvos. A Szent Imréről pedig eddig csak jókat olvastam, sőt, láttam is, hogy nagyon rendezett körülmények uralkodnak a szülészetén. Te kinél szültél? És kinél tervezel? Mióta próbálkoztok? Ha jól tudom, már van egy babátok, ugye?
Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Szia Kriszti!

Én Zsoltikával 3 hétig voltam kórházban, így szinte mindenkivel találkoztam. Bálint Balázs szerintem is tuti jó fej, apás szülésnél a lelkes apucikat is teljesen bevonja, pl rájuk bízza a szívhang vizsgálatát.
Én ennek ellenére maradok a régi dokimnál, Dr Bencsik Andrásnál. Meg voltam vele elégedve, a végén még vígasztalni is próbált, hogy császár lett, mert látta, hogy én nagyon szerettem volna természetes szülést. Mondogatta, hogy nyugodjak meg, nem én tehetek róla, stb. Egyébként maga a kórház szuper, különösen a szülészet, csak jót tudok mondani róla. Csak a csecsemősökkel van egy kis gond. Egyébként ez a 2. hónapunk, de kicsit el vagyok kenődve, hogy nem sikerült a múlt hónapban.

Mikor kell neked megjönnie?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép Szép napot Neked Mesi! Én most vagyok a 15.napon, elvileg 15-én kellene megjönnie. Én is kezdek elkenődni, mert igazán már augusztustól próbálkozunk, és eddig még semmi. Azt hittem, egyszerűbben fog ez menni. Bár gondolom, a stressz sokmindent befolyásol, és nem igazán volt nyugodt évem, én annak tudom be az eddigi sikertelenséget. A csecsemős problémát már több helyről hallottam, ezt mit jelent pontosabban?
Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Kriszti!

Háát, a csecsemősökkel csak az a gond, legalábbis nekem az volt a gondom, hogy azt feltételezték, hogy az első szülésnél én már mindent tudni fogok. Nem segítettek a tejbelövellésnél, nem akarták odaadni a mellszívót, ráadásul begyulladt a császáros sebem, azt jegelnem kellett folyamatosan, közben bedurrantak a melleim, azt is maszíroznom kellett volna, meg meleg borogatást tenni rá, és akkor odaadtak egy mobil kékfényes készüléket, hogy lámpázzam a gyereket, mert besárgult, ő persze meg üvöltött, mert nem tetszett neki a póz abban a készülékben. Na ekkor borultam ki teljesen, még jó, hogy volt fogadott szülésznőm, ő segített nekem ekkor.

Utána szintén voltak gondok velük, mert vissza kellett feküdnöm a kórházba a gyulladt sebemmel, antibiot adtak, amitől elapadt a tejem. A csecsemősök meg nem akartak tápszert adni, azt mondák hozzak be otthonról. De hát hogyan írt volna fel a gyerekdoki tápszert, amikor a gyerek bent volt a kórházban? Na mindegy, azért túlélhetőek. Állítólag, ha csúszik nekik is a boríték, akkor kedvesek tudnak lenni.
Azért remélem, nem vettem el a kedved a Szent Imrétől!! Jó hely ám! Kép Kép Kép


Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Titi27
Légy üdvözölve a csapatban!Kép

Mesi
Mi újság? Hogy telt a szilveszter?

Nálunk csendes volt az év utolsó napja. Barátainknál töltöttük a szilvesztert Dáviddal együtt ötösben. Semmi felhajtás társasjátékoztunk ettünk, ittunk.
Két napra elutazunk, hátha tudunk egy kicsit sielni, szánkózni. Ha hazajöttünk jelentkezem.

Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ez azért olyan durva, hogy ha nem adsz pénzt, akkor nem foglalkoznak veled normálisan? Hisz az a munkájuk, nem? Sajnos, nincsenek rendesen megfizetve, biztos, hogy azért ilyen kedvtelenek. Csak ezt azok is tudhatnák, akik ezt a hivatást választják. Mert orvosnak, nővérnek lenni nagy elhivatottság szükséges. Szomorú, hogy aki csak bérből, keresetből szeretne tisztességesen megélni, annak merészség ilyen pályát választania?! De akkor kik dolgoznának a kórházakban? Na, íme hosszú eszmefuttatásom, a lényeg, hogy rá vagyunk kényszerülve a hálapénzre annak érdekében, hogy normálisan foglalkozzanak velünk. Ilyenkor mindig elhülök!
De azért nem tántorodtam el a Szent Imrétől, hozzánk csak a Jahn lenne közel, de arról meg semmi jót nem hallottam. Eddig Budán laktunk, egy köpésre a Tétényi úttól, de elköltöztünk. Mindegy, még mindig úgy gondolom, megéri odáig utazgatni, főleg, hogy itt is csak jókat hallok a kórházról. Bufo, Te hol tervezed a szülést? Van már preferált kórház?

KépKép
titi_27
 
 


Szia Titi!

Én a Rókusban tervezem a szülést, azért ott, mert a fiam is ott született. Nem olyan modern kórház mint a Szent Imre, de én elégedett voltam. A dokim szuper így nem váltok.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Bufo!

Szilveszterkor mi itthon voltunk, Zsolti is olyan nyűgös volt, hogy csak na!Jön a 6.foga.

Két ünnep között itt voltak a bátyámék is a kislányukkal, úgyhogy babazsúr is volt. Felteszek egy képet a két kis lurkóról:

Kép

meg egyet Zsoltikáról:


Kép


Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sehol senki?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

Kriszti, üdv köztünk!

A karácsony és a szilveszter is jól telt, köszönhetően annak is, hogy még mindig nem jött meg! Kép Ma vagyok a 41. napon. A hőm kb. két hete minden eddigit felülmúlóan magasan van. Ha holnap sem lesz még semmi, akkor tesztezek.

Mesi!
Nagyon édesek a babák!

Cupicica
cupicica
 
 


Jaj, Cupicica!
Ez nagyon bíztató!

Drukk-drukk ezerrel!
Feltétlenül számolj be holnap!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, voltam vásárolni, és láttam, hogy lehet venni ún. Hölgyek lisztjét, ami magzatvédő vitaminnal van dúsítva. Gyorsan vettem is egyet.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!

Hol vetted?
Ha kipróbáltad, számolj be a tapasztalataidról!
Én szeretem a reformkonyhát, így sokféle lisztet kipróbáltam már, de az a tapasztalatom, hogy nem mindegyiket lehet mindenféle ételhet használni...

Cupicica
cupicica
 
 


Tücsök, nagyon szupi a fotó, és a gyerkőcök! Annyira édesek! Cupicica, már a 41. nap??? Akkor az már bíztatásra ad okot, nem? Én igaz, még csak most cseppentem bele a fórumba, így nem ismerem a részleteket. De azért ez így olyan jó, hogy együtt tudunk izgulni!

KépKép
titi_27
 
 


Kriszti!
Igen, remélem, hogy bízhatok! Általában 29-31 naposak a ciklusaim, de októberben "bezavart" egy 35 napos ciklus, úgyhogy óvatos vagyok. Megfogadtam, hogy megvárom a 42. napot (elvileg 2 hét késés) és csak akkor tesztelek. Az mindenestre jó jel, hogy a hőm magasabban van, mint az előző ciklusok második felében.

Az is lehet, hogy a Sunrider-es bogyó van a dologban, amit a 24.napon kezdtem el szedni...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica!

Milyen Sunrider-es bogyó? Nekem is kell, hol vetted?

A lisztet egyébként a Match-ban vettem. Mindjárt sütök is belőle egy sütit. A kellemest a hasznossal mindjárt összekötöm. Kép

De jó, lehet, hogy megvan a 2. babásunk? Van egyébként valami panaszod, ami még babóra utalhat?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!

Prime again a neve, a családtervezős védőnő ajánlotta, tiszta gyógynövény alapú készítmény, ami a hormonháztartásra hat + mindenféle női bajra ajánlják. A rendelőben, ahol a férjem mamája gyermekorvos, az egyik védőnő szerezte be. Talán az interneten is találsz arról némi infót, hogyan juthatsz hozzá.

Egyéb tüneteim nincsenek, bár a mellem elég érzékeny az utóbbi időben, de "tapintásra" és "látványra" nem érzékelek semmilyen változást. Ezen kívül néhány napja éjjel is megyek pisilni. De lehet, hogy mindezen "tünetek" pszichés alapon vannak...
Ami még furcsa: esténként, vacsi után érzek egy kis émelygést... Reggel semmi bajom! Lehet, hogy "fordítva vagyok bekötve"? Kép

Szóval nagyon bizakodom, de ugyanakkor félek is a csalódástól: nem szeretnék negatív tesztet látni!!!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek boldog babás új évet kívánok, épp most olvastam végig a leveleiteket, örülök hogy van arra lehetőség hogy együtt izguljunk egymásért. Mi is mostantól kezdünk el a bébigyártással foglalkozni, mivel eddíg még nem foglalkoztam vele, elég gyerekcipőben járok, fogalmam sincs hogy a hőmérőtől mikor milyen információt lehet megtudni. A Jónás féle táblázatot már kitölöttem, nem a középidőre írja a peteérésemet, szóval nem tudom mi a tuti, de a barátmőmnek már mondta az orvosa hogy annyira azért nem szeressék egymást mert az nem jó bébigyártásnál. Akkor most mi a jó??? Ha valakinek van valami befutó tippje akkor azt várom nagy érdeklődéssel, sziasztok Pami
pamacs1
 
 


Szia Pami!

Itt a többség a 2 napona történő akcióra esküszik.

Cupicica!
Köszi az infót, mindjárt utánanézek.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Pami!

Hogy mi a tuti módszer, azt még nem tudom...Kép A dokik is általában a 2 naponkénti együttlétet javasolják, mivel a spermiumok 24-48 óráig életképesek.

Hőmérőzés: minden reggel, mielőtt felkelnél, mérd meg a hődet (kb. azonos időpontban, nagyjából 1 órán belüli ingadozással: pl. 6.30-7.30 között). Egy kockás papíron jelöld az értékeket (a neten találsz ehhez angol nyelvű programot: www.fertilityfriend.com, vagy németet: www.kinderwunsch.de). Amikor nagyjából ciklus közepén (ettől eltérő is lehet) leesik a hőd, akkor van peteérés! +/- 1-2 nap előtte és utána, ezután emelkedni kezd a hőmérsékleted, és akkor esik le megint, ha menstruálni kezdesz. Pl. nekem ciklus elején 36.3 szokott lenni a hőm, peteéréskor 35.8-36.0, a cikus második felében 36.5-36.6. (Most már két hete 36.7-36.9 között van!!!Kép)

Cupicica
cupicica
 
 


Szia Tücsök!

Előre is köszi, akkor felkészítem apát a strapára, jövő héten megyek nőgyógyászhoz is, mivel nemrég költöztünk Diósdra a régi nőgyógyászomat asszem elfelejtem, és én is a Szt. Imrében keresek egy dokikát. A leírásotok alapján a Dr. Bálint Balázs nekem is nagyon szimpi volt, aszt hiszem felkeresem. Tudsz hozzá telcsit? Vagy a kórházat hívjam egyenesben?

Szia Cupicica!
Nagyon szépen köszönöm a kimerítő válaszodat, tényleg sokat segít holnap reggeltől máris kezdem írogatni. Akkor úgy néz ki babás vagy??? Jaj de szuper lenne, a torkomban dobog a szívem, pedig nem is ismerlek, nagyon szurkolok érted, Kép örülök hogy befogadtatok a csapatba, sziasztok, Pami
pamacs1
 
 


Pami!

Köszönöm a drukkot, még nem kiabálnék el semmit, talán holnap tesztelek! A mamaneten is volt egy lány, akinek a 42.napon jött meg Kép. Igaz, hogy ő előtte hagyta abba a fogamzásgátló szedését, amit évekig használt...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica!

Nem is szabad előre örülni, csak annyira izgi. Az egyik barátnőm dec. 26.-ra volt kiírva holnap megindítják nála a szülést, mert a kis Zsoltika úgy döntött jó ott neki odabenn, és esze ágában sincs kijönniKép
Tudnál segíteni abban hogy jutok előre www.fertilityfriend.com,-nál? mert annyira nem vagyok profi angolbanKép köszi Pami
pamacs1
 
 


Pami!
Klikkelj rá a "Join now" ikonra, ezután a bal felső sarokban írd be a nickname-hez a felhasználó nevet, alá az email címet, majd nyomd meg a next-et. Lehet, hogy azt fogja kiírni, hogy sikertelen regisztráció és próbálkozz újra, mert valamilyen szerver problémájuk van.

Mára búcsúzom mindenkitől, indulok haza! Kép

Cupicica
cupicica
 
 


En meg csak egy friss terhes vagyok. Tudtok Pesten jo dokit/ korhazat ajanlani?
Es foleg ( ha szabad kerdezni : mennyiert? ) - ha mashogy nem, hat priviben. komluca@hotmail.com
Kép
Koszonom elore is: Indian.
indian
 
 


Szia Pami! Én Bálint Balázshoz járok, de mintha úgy hallottam volna, annyira tele van, hogy nem fogad új betegeket. De azért egy kérdést megér. 386-0700 a telefonszám, szerdán délután 16-tól lehet hozzá bejelentkezni, akkor van magánrendelése. Nekem egyelőre bejött a doki! Kép
Cupicica, holnapra várjuk a nagy hírt, addig is drukkolok ezerrel!!!
Ezzel a hőmérőzéssel én személy szerint még sosem próbálkoztam, úgy gondoltam, had menjen minden úgy, ahogy szeretne, de lassan itt az idő. Ha ebben a hónapban sem sikerül, akkor a hónap közepétől én is elkezdem.
Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Szia Kriszti!
Előre is köszi, megpróbálom hátha mégis összejön a doki, az az igazság hogy akárkihez nem szívesen megyek én sem, annyit tudsz mondani hogy mennyiért vállal egy vizsgálatot, és egy szülést?Köszi Pami
pamacs1
 
 


Pami, priviben válaszolok, ha adsz egy mail címet. Nem tudom, illik-e ilyet kiadni nyilvánosan, és bevallom, én nem is nagyon szeretném.
Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Jelentem kipróbáltam a magzatvédő vitaminos lisztet. Nagyon-nagyon finom süti lett belőle... Kép Kép Kép

Pami!
Én is tudnám neked ajánlani a saját dokimat, Dr Bencsik András. A többit priviben megírom (a szülést is), ha adsz email címet. Én nála szültem és nála akarok megint szülni.

Indián!
Én bár biztosan elfogult vagyok, de a Szent Imre Kórházat és az ottani összes dokit (kivéve Szánthót) tudom ajánlani. Ha érdekel, priviben küldök részleteket.

Mesi

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,
Mindenkinek nagyon boldog és főleg BABÁS új évet kívánok!

Mi még egyben vagyunk, bár nem tom meddig, mert határozottan görcsölök. Jövő hten kedden megyek ctg-re. Remélem addig kibírom, mert ezen a héten szabin van a dokim...

Cupicica,
Köszi az SMS-t. Persze a telcsi beszart valamikor dec.19 környékén, csak ma tudtam elmenni, mert ekkora hassal már nem tudok nagyon sorban állni. Az émelygésen nem csodálkoznék. Nálam sem reggel volt, hanem elkezdődött legkorábban 10 után. Azért nagyon szorítok. Nagyon jó lenneKépKépKépKép

Pami,
Én meg a Margit kórházat tudom javasolni. a saját Dokimat 100 %-osan, de még neveket innen tudok mondani. Margit kórház azért is nagyon jó, mert van PIC (koraszülött intenzív osztály), tehát bármi gond lenne prüntyivel helyben meg tudják oldaniKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Én a babát szeretnénkbe szoktam irogatni, de néha ide is beleolvasok, mert hát a topic címe nálam is aktuális.
Tücsök13! Láttam, hogy elég járatos vagy "Szent Imre Kórház ügyben". Nekem a SOTE1-en van a dokim, de azt mondta, már szüléseket nem vállal, úgyhogy, ha arra kerül a sor, én is a Szent Imrét néztem ki magamnak. Sokan dícsérik. Kit lenne érdemes felkeresni? Az ottani dokiknak van magánrendelésük is? És egyáltalán hogy működik ez a dolog. Egyszerűen bejelentkezek és kész? Bocsi a hülye kérdésekért, de engem annó anyu vitt el magával és azóta más orvost nem is láttam.

Köszi a választ előre is.

Cupicicának meg így ismeretlenül is nagyon drukkolok!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Cupicica!
Lehet gratulálni?

Kamilla!
A Szent Imrében szerintem minden doki szuper (kivéve Szánthót). Majdnem minden dokinak van magánrendelése, de pl Balogh Tibor azt hiszem csak az SZTK-ban rendel. Úgy működik, hogy kinézel magadnak egy dokit, aki szimpi, aztán kérsz időpontot a magánrendelésére, és onnan megy mint a karikacsapás. Viszont több dokiról is hallottam, hogy már teljesen be van táblázva, nem nagyon vállal új kismamákat, de próba szerencse. Útban van már a baba, vagy még csak terv?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszi a választ. Még nem sikerült összehozni. Ez a 10. ciklusom mióta próbálkozunk. Kicsit kezdek elgondolkozni azon, hogy meg kéne nézetni magunkat, de még várunk egy picit. Remélem sikerül segítség nélkül.

Miért van mindenki úgy betáblázva? Mindenkinek most jutott eszébe szülni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én csak úgy hallottam, hogy be vannak táblázva, ez nem biztos, hogy így van. Én speciel 12 hetes terhesen mentem el a dokimhoz (akkor váltottam egy István Kórház beli dokiról), és szemrebbenés nélkül elvállalt. Annyit mondott csak, hogy nem tud tekintettel lenni arra, hogy mikor szülök, mert konferenciákra jár, a végén pedig szabin volt, mikor szültem, de mégsem utazott el, megvárta, míg meglett a babó. Én hálás vagyok neki ezért.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Cupicica!
Mi újság, úgy izgulok!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok előre is a segítséget,
Kriszti, Mesi!
Ide várom a dokis részleteket: pamicsek@freestart.hu . Köszike
Zseppi!
Nagyon aranyos vagy, de a Margit kórház nekem írtó messze lenne Diósdról, egyenlőre maradok itt a délbudai régióban, de azért köszi. Szurkolok hogy jövő hét legyen neked és minden rendben legyen, majd mesélj azért.
Cupicica! Mesélj, már mindenki izgul.
pamacs1
 
 


Sziasztok!Üdv köztün Pami,Titi,Kamilla!

Nálam az ujév nem babás eddig!Megvettem a lafolt majd meglátom mi történik,ha semmi akkor irány az orvos!Cupicica én is szoritok neked de igazad van nem szabad elkiabálni nekem két honapig nem volt menses és most megjött két teszt után pedig én is már minden terhességi előjelet éreztem,de remélem neked összejött a baboka!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: