Új privát üzeneted érkezett!

Szia Szilvi!
Csak most kapcsolódtam be a babanetre,s a babás topikok mellett azonnal szemet szúrt ez is. Nagyon szomorúan olvastam mi történt veled, s azt hiszem nyugodtan írhatom, hogy megértelek. Velem is megtörtént sajnos. De, most jön a vígasztalás, és amiért érdemes kitartónak lenni: most egy öt és fél hónapos baba mocorog a hasamban! Hidd el, hogy minden rendben lesz veled is!
De amiért írni szeretnék, hogy itt olvasgattam homeopátiáról, pszichiátriai segítségről, ami mind mind hasznos lehet, a fő, hogy TE higgy benne. Nekem a természetgyógyász vált be, és tudod miért? Mert a 7. és 12. hét közötti időt- amit legszívesebben orvoshoz rohangálással töltöttem volna,hogy minden rendben van-e, így heti 1-2 kezeléssel átvészeltem. Egyszerűen erősítgette a szervezetemet( már terhesség előtt is), s legfőképp NYUGTATOTT. A gyomorideg elmúlt, nem kalapált a szívem, s egyszerűen lenyugodtam, hatalmasakat aludtam a kezelések alatt. S erre volt szükségem. Nagyon szívesen elküldöm a mail címét, ha érdekel.
Ne az okot keresd, hogy miért történt, hanem tovább kell lépni. Nem könnyű, én nagyon megijedtem azért is, mert attól is féltem, a párom meddig bírja az állandó sírást.
Elfelejteni sosem fogom azt az érzést, mégis azt gondolom, valami miatt szükség volt erre, talán hogy erősödjek lelkileg? Ki tudja.
Egy ismerősömnek is elbőgtem, hogy 'nem tudok kikeveredni ebből a gödörből' Mire ő: Remélem hamarosan magad is belátod, hogy nincs is gödör!
Vigyázz magadra és erősödj!
Kriszta
móki
 
 


Sziasztok!
Voltam dokinál,minden rendben,igy a következő ciklusban ismét Closty,majd jan.5-én UH.Optimista vagyok,a dokival karöltve bizunk, elhárult az akadály,hogy terhes legyek.Igy az első lépés talán meglesz a baba felé.
Ha mégse?Max.2 ciklust adok a dolognak,ha nem akkor irány a lombik.
De bizok benne,hogy magátol is sikerül,most boldog vagyok,és készülök a karácsonyra,na meg a szilveszteri üdülésre,csak jot tehet.Végre magam mögött hagyom ezt az évet,jövöre csak jobb jöhet.
Milyen furcsák vagyunk mi emberek,van hogy olyan mélyre kerülünk lelkileg,hogy azt hisszük innen nincs tovább,és elég egy apro dolog, és ujra szépnek látjuk a világot.Nekem most ez az apro dolog,hogy talán megtaláltuk az okát annak,hogy máj.ota miért nem lettem terhes.De uj év,uj élet,remélem meghozza gyümölcsét.Mindenkinek kivánom,hogy az uj évben teljesüljön legalább egy kivánsága,az amire a legjobban vágyik.
És szeretném megköszönni nektek lányok, hogy vagytok,ha bánat ért,vigasztaltatok,vagy biztattatok,nekem ez nagyon sokat jelentett.
Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt és még Bolodogabb Uj Évet Kivánok!
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Kedves Kriszta,

Köszi de én nem hiszek már az ilyen dolgokban.
Nem keresem az okokat, és lehet kevesebbet bírok mint más. De én azt hiszem az 5. sőt a 9. hónapban sem fogok megnyugodni, hisz a kislányunk a kiírás napján még élt, és másnap halva kellett megszülnöm, teljesen egészséges volt köldökzsinór baleset történt. Ha veled is ez történt akkor tudod milyen borzalom. Rá nem egészen félévre pedig meghalt egy másik babánk a terhesség 8.hetében. Szóval nekem ez gödör ...

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 

 
 

Kedves Szilvi!

Sajnos az előzményeket nem tudtam, és teljesen megértelek, hogy nem fogsz ilyen dolgok irányába nézelődni, hiszen mindenki másból próbál erőt meríteni. Nekünk is ez a harmadik babónk, (de őt most már igazán remélem, a karomba zárhatom, és nevelgethetjük), s lelkileg sem volt idáig könnyű eljutni, de remélem Ti sem adjátok fel! Nagyon sok erőt kívánok és egy vidámabb és szebb új évet, tele CSAK KELLEMES meglepetés(ek)kel!!!!

Kriszta
móki
 
 


Kedves Sziszus!

Gondolkozam, hogy írjak-e neked, szoktam néha olvasgatni a topikot, bár még nincs babám. Talán mások története segít egy kicsit a fájdalmadon. A barátnőmmel is hasonló történt, 4 nappal a kiírás előtt halva született az első babája. Igazából az okát sem nagyon tudták megmondani, a terhesség alatt minden rendben volt nála is. Volt még két vetélése is, de ami a lényeg és amiért írni kezdtem az az, hogy MA MÁR KÉT SZÉP GYEREK ANYUKÁJA. SOHA NE ADD FEL A REMÉNYT, HOGY EZ A CSODA VELED IS MEG FOG TÖRTÉNNI. Ismeretlenül is üdvözöllek, s igazából nem is akarok többet írni, mert tudom, hogy ezeket a dolgokat csak az érezheti át igazán, akivel megtörténtek. Kriszti
Kriszti
 


Kedves Sziszus!

Kislanyom Johanna oktoberben,felevesen hagyott itt minket,egy osszetett szivfejlodesi rendellenesseggel szuletett,ketszer mutottek,+meg az orrat is mivel orrjarat szukulete volt,nem tudjuk miert halt meg vszleg szivritmus zavar,de ez nem derult ki,hirtelen tortent,a kezeink kozozz halt meg.A felevbol harom honapot lehetett otthon velunk.Nagyon faj nekunk,mert biztunk benne,hogy elni fog(nem sok joval biztattak minket,de en a kislanyomat sajnalom,amiert annyit kuzdott,csovek voltak benne stb...Ennek ellenere nagyon vidam baba volt.
Szoval azt szeretnem kihozni belole,hogy ne adjatok fel,tudom milyen rosz latni magad korul a babasokat,de hidd el nektek is lesz.Legalabbis en igy allok hozza,biztosan lesz megy egeszseges gyermekunk,jobban fognak vizsgalni,de ha kiderul,hogy vmi baja van nem vetetem el,mert megadom az eselyt,hogy elhessen,megha keves is.

Probald lekotni magad vmivel,en pl himzek,szalvetatechnikazom,otthon ugyanugy all a kisagy stb,de tudom,hogy a kislanyom velunk van,es tudok igy elni,mert el kell fogadni,ami tortent.Fogadd el Te is,mert ugy konnyebb lesz.

Remelem nem bantottalak meg semmivel!

Niki
B.Niki
 


Niki! NAgyon becsüllek a hozzáállásodért! ÉS én is abban hiszek, hogy az anygyalkáink velünk vannakKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Köszönöm!Szerintem,ha már élnünk kell akkor csak így lehet feldolgozni,biztosan lesz valamilyen kárpótlás mindenki számára,de erre majd csak utólag jövünk rá.Niki
B.Niki
 


Niki, azt hiszem nektek nehezebb mint nekünk, én is csak tisztelni tudlak.

De nekem nem megy most, hogy majd egyszer lesz ... November elejétől, úgyéreztük mindent túl élünk már hisz jön a kisbabánk.. Tudtam, hittem hogy nem lesz, nem lehet baj!!!
... és baj lett
És most itt vagyok, 2 év alatt 3kisbaba halt meg bennem. Nem tudom milyen reményem lenne.

Sz.

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Niki! HAsonlóan gondolkodunk, mert mi is így érezzük pont!

Sziszus! És ezt is túlélitek! Most úgy látszik ez a szenvedés van elrendelve NEktek, túl élitek, és lesz ajándék, hidd el!
Puszillak

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziszus!
Szerintem egyforman nehez mindenkinek,aki elvesziti a gyermeket.
Tudom,hogy nehez remenykedned azok utan,amin keresztul mentetek,tudom,hogy nehez nem allandoan ezekre gondolni,de en ugy voltam vele,hogy hagyom hogy tortenjenek velem a dolgok,eloszor en is allandoan arra gondoltam,hogy nekem miert nincs gyermekem,masnak miert van,mikor leszek ujra babas,de rajottem,hogy attol,hogy ezen idegeskedek meg sajnos nem fog gyorsabban menni a dolog.Szerintem nalad is eljon ez az ido.
Meg en a kezdetektol ugy voltam,hogy nem akarok onsajnalatba es depresszioba esni,mert akkor tonkre is mehet a hazzassagom,es meg elvesztem az eselyt hogy valaha is gyermekem lehessen.
Nagyon hamar visszajottem dolgozni,hogy emberek baratok kozott legyek,es ez jot is tett.
Remelem,hogy neked is sikerul tuljutni ezen a nehez idoszakon,es hidd el majd amikor epp nem is szamitasz ra,akkor leszel ujra babas,es nem lesz semmi baj.
Megjegyzem en is biztosan ideges leszek majd,ha babas leszek,hogy egeszseges legyen,de ezen majd raerek gondolkozmni,ha mar ott tartunk.

Niki
B:Niki
 


Sziasztok!

Mégegyszer mindenkinek Boldog Karácsonyt és még Boldogabb Uj Évet Kivánok!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


BOLDOG KARACSONYT, Lanykak!!! Es, Aki szeretne Babut, annak Babuban gazdag 2004-et!!! Szeretettel gondolok Ratok!!! Kukacz, a Volt Sorstars...

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

BOLDOG KARÁCSONYT szeretnék kívánni mindenkinek.Kívánom, hogy jövőre mindenkinek teljesüljön minden vágya, és legyetek sokkal boldogabbak mint idén voltatok!

Puszi mindenkinek!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék mindenkinek minden-minden jót kívánni karácsonyra.
Vigyázzatok magatokra.

Puszi

Bibi
bibi
 
 


Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek!

Pihenjetek és kényeztessétek magatokat, mert nagyon megérdemlitekKép

és legyen olyan boldog a 2004-es évetek, amilyet szeretnétek!

Puszi Mindenkinek!

Sheila
Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Remélem ennek a topiknak az idei éveben nem lesz új tagja.

Én épp a szokásos köreimet futom, tegnap kicsit jobb volt, ma annyira "behergeltem" magam hogy aludni sem tudok.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus,
olvastam a másik topicban a kérdésedet, akartam is írni, csak kiment a fejemből. Úgyhogy ide írokKép. Nekem bromocriptint adott a doki, azt mondta, ezzel gyorsabban helyreáll a szervezetem. Mellé Mastodynon cseppeket szedtem, ez homeopátiás változata a bromónak. És tényleg szépen helyrerázott, szabályosan beálltak a hormonjaim, a 3 hónap leteltével meg is fogant MacókaKép.
Szerintem mielőtt próbálkoztok, nézesd meg a progeszteronszintedet, ha okés, akkor nyugodtabban vághatsz neki az első harmadnakKép. Remélem hamarosan jó híreket hozol ebbe a szomorú topicba!Kép

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!Kép

sok pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu, én azt hittem októberben, hogy jó híreket hoztam és csodatörténik ...

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziasztok lányok!
Mindenkinek Boldog Uj Évet!
Remélem nekem is az lesz,kipihentem magam Harkányban,ma voltam dokinál,minden rendben van,igy várom,hogy ebben a honapban ne jöjjön meg.
Én is remélem hogy nem lesz az idén több tagja a topicnak és azt is hogy sokunknak babát hoz ez az év.
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!!! Minden Lanykanak Boldog Uj Evet!!! Es sok-sok gyönyörü, egészséges Babat!!!
Sziszus! Mint mar irtam, a pajzsmirigyedet is mindenképpen vizsgaltasd ki!!! Tudom, ezt irom mindenkinek, de nalam bejött!!! Ha nem talaljak meg 2 évvel ezelött a betegségemet, ma sincs Babam!!!
Sok puszi!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sosem írtam ide, pedig olvastalak benneteket, de most nagyon kikívánkozik belolem minden.
2001 nyarán teljesen váratlanul terhes lettem. Eloször nagyon meglepodtunk aztán persze kitört az öröm-ami nem tartott sokáig. Elkezdtem barnázni, görcsöltem--> rohanás orvoshoz. Ott UH-on megállapították, hogy valami nincs rendben, de még nem biztos, menjek vissza 1 hét múlva. Lassan, de eltelt a hét és visszamentem kontrollra. (végig barnáztam) Soha nem felejtem el, ahogy fekszem az ágyon, a doki nézi a monitort és csak ennyit mond a másik orvosnak: ki a franc csinálta a multkori UH-t, ez egy molás terhesség!
Azt sem tudtam mirol beszélnek, csak hogy baj van. Kép Párom a folyosón ulve pedig csak a zokogásom hallotta. Aztán persze elmagyarázták, hogy mi ez az egész, és másnap be kellett fekudnöm mutétre. Lelkileg nagyon nehéz volt feldolgozni ezt az egészet, mindkettonknek. Nekem kulönösen azért mert kis naiv voltam, magam körul csak azt láttam hogy aki terhes lesz, annak gyereke szuletik. Hát azóta tudom, hogy ez nem ilyen egyszeru Kép

Azóta eltelt több, mint 2 év. Kb fél éve készultunk babára, szedtuk a vitaminokat, stb.és december 19-én lett egy pozitív tesztem...
Ma megyek eloször orvoshoz (ez a 7. hét) és be vagyok tojva. Peregnek elottem a képek: az orvos azt mondja minden rendben, és mi a férjemmel csendesen kimorzsoljuk a könnycseppet a szemunk sarkából. Aztán jönnek más képsorok, amik a 2 évvel ezelottieket idézik... Hogyan lehet ezt ép ésszel kibírni?? Hogyan nem aggódni, amikor tudom, hogy nem szabadna? Mi van ha megint baj lesz?

Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lettem, de azt hiszem könnyebb most a lelkem, hogy ezeket a gondolatokat-most eloször ilyen részletesen-leírtam.

Soraya
soraya
 
 


Soraya,
nem lesz baj hinned kell és bíznod kell ebben. Ez a babó Titeket választott!
Breki
Breki
 


Kukacz, a kislányunk teljesen egészséges volt, és végig kihordtam ...

Soraya, én nem tudok mit írni neked.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Soraya!

Bízz benne, hogy nem lesz semmi baj. Hinned kell, hogy rendben van a baba, és próbáld elterelni a gondolataidat.Nagyon nehéz, de nem szabad rosszra gondolni! Foglald el magad valamivel, és pihenj sokat!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Brigi,
nagyon szorítok!Kép Remélem hoztatok szuvenírt HarkánybólKép.

Soraya,
Neked is nagyon drukkolok a jó hírekért! Majd megírod nekünk, ugye?Kép

Sziszus,
én is relatíve simán kihordtam az első babámat, a gondok utána kezdődtek. Sajnos ezek a problémák bármikor előjöhetnek, és minnél kevesebb idő telik el a terhességek között, annál több esély van pl. progeszteronhiányra.

Breki,
nagy drukk Neked is!Kép

puszka mindenkinek

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


köszi a bíztatást mindenkinek!

Sziszus Kép
nem is vártam, hogy írj, tudom hogy nehéz, csak jól esett kiírnom magamból.
Sokat gondolok rád-mégha ez nem is segít.

Soraya
soraya
 
 


SorayaKép tudod, hogy mennyire drukkolok nektek!! ezt letiztáztuk már rég mailben.

De én már nem hiszek a pozitív gondolkodásban ... mert ha használt volna akkor, a Zitus tegnap lett volna 7hónapos, és egy 15 hetes baba nödögélne a pocakomban.

Sz.

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Soraya! Kérlek, ird majd meg, mi volt a dokinal!!! Nagyon szoritok!!!

Sziszus! Ezek a hormon-problémak barmikor elöjöhetnek-sajnos... Tovabbra is gondolok Rad!!! Ha nem is tudok segiteni!!!
Vendég
 


Sziasztok Kép

hát köszönöm a drukkokat, eddig úgy néz ki minden rendben! Dobog a szíve és a mérete is ok. Kép Profilomban van róla kép, még nem babaforma, de OTT VAN és ÉL!!! Kép
Egy hulye vagyok, de nem merek még felszabadultan örulni, csak reménykedem, de azt nagyon!!

Sziszus Kép

tudom, hogy drukkolsz, nem is úgy értettem Kép
Ez a pozitív gondolkodás nekem sem megy már és azt hiszem nem is fog már soha Kép
De azért azt tudod ugye, hogy mennyire szorítok neked?? Kép

Puszi
Soraya
soraya
 
 


Soraya,
éljenéljen!KépKépKépKépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Soraya!!! Ez nagyon jo hir!!!!! Megértem, ha aggodsz és nem gondolkodsz pozitivan!Kép A sok elveszitett babam utan amikor ujra terhes lettem, én sem akartam elhinni, hogy sikerülhet... VEGIG aggodtam!!! Komolyan!!! Olvastam mindenfelé, hogy az aggodos mamaknak nyugtalan gyerekük lesz, mert az anyaméhben érzi a mami feszültségét. Nos, azota sok dokival beszéltem erröl, még több cikket elolvastam a témarol, és arra jutottam, hogy nem valoszinü, hogy nyugtalan lesz a kicsi!!! Az én Fiam az elsö életévében 1 angyalka volt, nagyon jo, nagyon nyugodt baba, tehat, ha aggodsz is, ö egy masik ember, nem lesz ideges Miattad!!!KépKépKépEs hidd el, amint a karjaidban lesz a Baba, azonnal megvaltozik minden!!! Pozitivan fogsz gondolkodni, minden mas lesz, minden atértékelödik!!! Vigyazz nagyon Magadra!!! Puszi!!!

Brigi! A hireket majd kérjük...KépKépKép Szép, meghitt hely(-haj) az a Harkany!!!

Sziszus!!! Talaltal mar valami hobby-t??? El tudod foglalni Magad??? Ugye nem keseregsz??? Tudom, könnyü mondani, de ugy szeretném, ha tudnal örülni az életnek!!! Annyira szép a természet, annyi gyönyörü hely van, annyi csodalatos ember (na jo, hülyéböl több van-sajnos). Es ott a rengeteg csodalatos könyv!!! Vagy a komoly zene!!! Nagyon sokat gondolok Rad!!!Kép
Kép
Vendég
 


Soraya!
Megnéztem a babókádat - GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!
Természetes, hogy sokkal jobban aggódsz, mint aki......, de hidd el, hogy ha megszületik imádni fogod. Én Kírával való terhességem alatt nem mertem Őt szeretni, hogy ne legyen akkora a veszteség ha újból történik valami baj. (Azóta is lelkiismeretfurdalásom van emiatt.)
Sziszus!
Ahogy Kukacz írta - próbálj másra koncentrálni,
olvass, kézimunkázz, egyél finomakat, beszélgess a pároddal! Tűzz ki naponta egy kis időt, amikor az angyalkáidra gondolhatsz, a többi időben kényszerítsd magad más irányba! Gondolj arra,
hogy ezzel magadnak teszel jót, közelebb jutva a CÉLHOZ!
Egyébként szeretnék újabb BABÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓT! - Vágyom rá!
Anikó
szanikó
 


Kedves Soraya
1999-ben én is ugyanabban a cipőben jártam amiben te. Én is átéltem mindazt,amit leírtál. Azt hiszem soha nem fogom elfelejteni, amikor 7 hetes terhesen bevéreztem, nagyon megijedtem. A diagnózis elhalt terhesség egészségügyi kürettel befejezve. Azóta született két egészséges gyermekem, minden rendben volt a terhességeimmel. Azonbam mind a kétszer az első 14 héten végig rettegtem, nem is mondtam el senkinek a terhességet annyira féltem, hogy megint nem sikerül. Nehéz volt, de azóta minden mindig rendben volt. Neked is ezt kívánom és tudom, hogy így lesz. Nagyon sok sikert a továbbiakban.
gotilla
 
 


Hol vagytok lányok?
Névtelen
 


Szia "Névtelenke"
Szia Mindenki

Én megvagyok és örülök a duplázódó sorstársaknak Kép)) Gratulálok mindenkinek aki apró titkokat rejteget a hasikójában! EGy adatfrissítés nem ártana néha, ki hol tart Kép

Soraya, mi újság azóta?

Sziszus,
drukkolok neked hogy egy kicsit könnyebben viseld ezt a szörnyen nehéz keresztet. És hogy lehetőleg minél hamarabb lerakhasd... Tudom, hogy ennek csak egyetlen módja van, és kívánom hogy teljesüljön ez a kívánságod, és egy szépséges ajándékot kaphass (velem együtt) leges- legkésőbb idén karácsonyra.

Brigi,
én is a hónap végére NEM VÁROM, a december hónap nem volt sikeres, mi is nagy reményeket fűzünk ehhez a januárhoz!

Sacival mi lehet...?

Bibi,
a kineziológiai oldás részletei érdekelnek, megírnád nekem? mfunk@freemail.hu. Köszi szépen!

Nyugodt, zavartalan terhességgel és egészséges babával áldott új évet mindenkinek Kép
Moncsi
 


a duplázódót úgy értem, természetesen, hogy egy testben két test (és két lélek)
na, ugye senki nem értette félre!
Moncsi
 


OFF lányok, bocsánat.
Moncsi, várunk ám a váci topikba is!!!
Millió puszi: Linda
bellana
 
 


Sziasztok lányok!
Rég jártam erre,de eddig várakoztam,hogy mit hoz ez a honap.Jelentem ma vagyok a 30.napon,és reggel 2 perc alatt egy erős pozitiv tesztet produkáltam!Nagyon örültem,de egyenlőre nem kiabálom el,majd ha látom verni a szivét,első lépésben csak erre vágyom,akkor talán kicsit nyugodtabb leszek.Reggel majd hivom a dokit,gondolom mennem is kell hozzá,bár még sok mindent ő sem fog látni.
Ugyhogy holnap majd jelentkezem a legfrisebb hirekkel,sok puszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!
Akkor Harkányban nem tétlenkedtetek!
Gratulálok. Vigyázz magatokra!
Anikó
Névtelen
 


Brigi!Kép

Hurráhurrá!KépKépKép Gratulálok a csíkokhoz, és drukkolok, hogy minden okés legyen!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Brigi!

Nagyon, nagyon örülök a "kétcsíkodnak", és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen.Vigyázz magadra, és jelentkezz, hogy mi van veled!

Puszi, Timi.

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a dokitól.Nagy dolgokat nem látott még a doki,vastag a méhnyálkahártya,fel van puhulva a méhem,ezek jo jelek,vett vért,holnapra megvannak a hormoneredmények.Azt mondta,hogy mindenfélét nézni fog belőle,és ha nem jok az eredmények,akkor most még lehet rajta segiteni,hiszen ez még egy kezdődő terhesség.Addig is szedem tovább a Duphastont,aztán holnap kiderül mi kell még,lehet,hogy szurikat kell kapjak,nekem mindegy csak megmaradjon végre ez a baba.Azt mondta kb.még 2 hét mire szivhangot lát majd az UH-on,mondtam,hogy majd én akkor fogom csak igazán elhinni.Addig is a férjemen kivül csak ti tudtok rola,senkinek nem mondom,bár nagyon nehéz magamba tartanom.Szeeretném ha gyorsabban menne az idő,holnap du.már kicsit okosabb leszek,megtudom hogy reagálnak a hormonjaim .Majd jelentkezem,köszönöm mindenkinek hogy szoritottatok ,puszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés: gondok voltak, de most már minden rendben Kép A kicsi szépen no, az ultrahangon pörgött-forgott is Kép

Brigi, óríási drukk neked, pihenj sokat, és hajrá!! Kép Kép Kép ++++++++++++++++++++++++++

Sziszus, jelentkezz majd, ha olvasod! Sokat gondolok rád, hogy vagy?

Soraya
soraya
 
 


Brigi és Soraya,
jaj de jó hírek, szorítok hogy továbbra is MINDEN ilyen szuperül alakuljon!!! Úgy örülök hogy ezen a szomorú című topikon is lassan-lassan jóra fordulnak a dolgok. Mindannyian megérdemeljük!
Én is hajtanám az időt... remélem, jövö hétfőn én is csatlakozom hozzátok Kép!
Addig is puszi, és jó lenne ha a többi "csendes társ" is szíveskedne hírt adni magáról Kép Kép Kép!!!
Moncsi
Moncsika
 


Jo reggelt!
Jo hirekkel jövök!A tegnapi hormoneredményeim nagyon jok lettek,igy csak a Duphastont kell tovább szednem,és jövö hétfőn ujjabb hormonvizsg.,hogy változott-e.Ugyhogy kezdek bizakodni,hogy most talán minden okés lesz.Kép

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi, hát ennek örülök.
a kutyus olyan aranyos!!! Csak nem a sajátod? ha nekem ilyen kutyusom lenne akkor vele aludnék Kép de csak egy kócos foximaxink van akit imádunk. most egy kicsit meg (fel) volt fázva és már 4 napja benn alszik a nappaliban, de olyan okos hogy ha ki akar menni akkor nyüszít, kis drága, teljesen megbízható.
milyen hormonvizsgálatokat csinálnak neked naponta? ez ilyen terhesség-megtartó elővigyázatosság? nagyon örülök hogy rendben vagy. csak így tovább!
Moncsi
palinta
 
 


Sziasztok!

Brigi,
nagyon szorítok neked!
Soraya,
neked is! Nagyon örülök, hogy mindketten rendben vagytok!
Moncsi,
remélem te is nemsokára csatlakozol a pocakosokhoz.Szívből kívánom nektek, hogy sikerüljön!!!!
Mi belevágtunk a harmadik babaprojectbe, remélem nálunk is minden rendben lesz!

Sziasztok, puszi mindenkinek!

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Szia Moncsi!
A képen láthato kutyus nem az enyém,neken egy bullmastiff,és egy pireneusi mastiff kutyám van.
A terhességi hormont nézik,mivel nekem alapbol alacsony a progi szintem,és igy ellenörzik,hogy milyen és mennyi gyogyszert kell szednem,hogy megmaradjon a terhesség.

Brigi
pbriguci
 
 


Helló lánykák, asszonykák.
Negatív vagyok! MINDEN téren Kép Kép Kép
palinta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: