Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi!!!
Ez az!A zoknit majd kimossa a mosógép!!!
Nekem jó a 12!!!
Amúgy ugyan úgy mint hozzám!Annyi h 6os villamossal kell menni pár megállót és utána pár perc séta! :wink:

Jaj én a talira már foggal akarok érkezni!ha nem lesz Izusnak fog,akkor nem megyünk :lol: :lol: :lol:

Netti!
Azt hittem nektek van kocsi!Akkor mit csinálsz egész nap???Otthon vagytok?Vagy a környéken sétáltok?

annus11
 
 


Egy ötlet:
Fekete zoknit mindenkire :!: :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Ildi, hol Danó, hol Dani. De már olyan nagy a kiinduláshoz képest, hogy a mi Danónk mostmár minimum Dani... :lol: De eredetileg azért volt Danó, mert a Dani nem tetszett. De mostmár megszerettük a Danit is, így ezt is használjuk. :) Édes kicsi Dani fiam. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Zsüci, a süti NAAAAGYON finom volt! Köszönjük szépen nagymamádnak is! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


És még vmi, Zsüci, Kamilla itthagyta Mici Mackóját. Szóval ha megy a jövő hét, akkor visszük majd. Jó?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


szofi, ha tudunk menni, akkoris csak Zsófival, az gáz?
Illetve Dóri, én totál nem tudok énekelni, az gáz? :)
Vendég
 


Panndi: NEM! :) Tudom, nem hiszitek el, de mindenkit, aki meg tud szólalni, tehát tud beszélni, meg lehet tanítani énekelni. Jó, nem mindenkit énekes szinten, de annyira, hogy a gyermekének tudjon otthon énekelni, annyira mindenképp. Nem egy "botfülűnek és fahangúnak" kikiáltott tanítványom volt már, akik azóta örömmel énekelgetnek. :) Türelem (részükről leginkább), bizalom, szorgalom és elszántság kell hozzá. No meg az, hogy elhigyjék, hogy tényleg meg lehet tanulni énekelni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pandi: Tüci is jön.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ildi: a batáta az édeskrumpli.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus: van,csak noveremek uj kocsit vesznek, addig ott az enyem, 4 gyerek nem fer el mar :lol:

de ha G itthon vihetem az ovet,avagy ha anyut eldobom dolgozni,akkor az ovet is :D

Szoval minden heten van kocsi vhogy..
Remelhetoleg hamarosan visszakapom..de nem sietettem oket azert. Teny h ott nagyobb szukseg van ra mint itt :idea:

Borokanak sztem kijon 2-3nap mulva max a kovi foga,ugyanolyan mint ez par napja es most epp ott rag. kesz vagyok, nemtudom hany fogunk lesz ev vegere :D

Netti
Kép
maumau
 
 


ja azert sztem csaladi hazban masabb mint lakasban, akar az udvaron is elvagyunk :wink: meg hat van hova menni mindig :wink: :)

ma ikea volt.. kineztem egy szonyeget.. kicsit szoros, nem eszi meg ugye? :lol:
meg a "mosokonyhaba" tarolorendszert... jaj csak Gabival kell menni vasarolni, vele meg csak jovoheten lehet :(

ja es olyan tuti csorgo jatekok vannak,igaz keveset ismertem fel h milyen allat :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, ma már a második szuperbabakocsijátékról csúsztam le 20 nyavalyás pennyvel :twisted: Sebaj, nem adom fel... 8)

Köszi Tinu. Ildi, igen, a batáta az édeskrumpli :-)

Holnap mi is megvesszük az etetőszéket (utolértem a teszveszes csajt, aki örömmel adja el nekem a cuccost teszveszen kívül...így nem kell jutalékot fizetnie :-)) aztán beállítjuk a sarokba még egy hónapra.

Annus, egész nap várom, milyen az a félreszabott overál. Hol a kép? :-) Tök kíváncsi vagyok, hogy vajon az ujját varrták-e a lábához, vagy a kapucnit az ujjához? :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi, babakocsirol jutott eszembe, elsore Boronak se tetszett, azota volt benne 3x, mar bejott neki, elaludt a nezelodesben,viszont tobbszor megriad es ilyenkor ram pillant es egybol vissza csukja a szemet. ugyhogy biztos van remeny! ja es nekunk van tiny love-os jatek,olyan nagy ives amit kineztel, nem erdekelte,mert a fak es a levelek meg minden mas erdekesebb :D
a babakocsitok nem fordithato ? marmint a kar vagy az ules?

Netti
Kép
maumau
 
 


Hullahóhalihó!

Nagyobb gyerekek is jöhetnek, ne döntsék romba a lakást, ennyi a kérésem, de ez szerintem megoldható! Zsófit jó lesz végre megismerni, Tücinek meg az álmodozásai mind így teljesüljenek (hozhatja a babáit az életben is babatalira hozzám :))

Na, akkor eddig: Annus-fogasIza, Tinu-Tünci-Csongi, Panndi-Zsófi-Fruzsi, Dóri-Dani. Zsüci, Hean? Ti tök közel laktok!!!???!!Többiek, nagyon könnyen ide lehet jutni, bárkinek szívesen küldök elérhetőséget, útvonaltervet.

Aki nem látja fent a nevét, az légyszi szóljon, hogy jön-e!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti, sajnos nem fordítható. Ezt a játékot én is csak akkor vetném be, ha már nekiáll nyüszögni. Egyébként a játékokkal nálunk az a helyzet, hogy ami nem érdekli ma, az egy-két hét múlva a legeslegnagyobb kedvence is lehet :-)

Egyébként a mai sétát végignézelődte. Pedig nem mehettünk a kedvenc útvonalunkon (sok fa), mert kisült volna a szeme. Ez a másik, ami miatt hiányzik az átfordítható tolókar. Most takarjam el a kilátást egy pelenkával? Vagy egy napernyővel? Ennyi erővel beköthetném a szemét egy sállal :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


hellóó!

talira én in én is!!! vagyis mi is -mis is..kérdőjelesen oké? kikönyörgöm apájától hogy amíg ő beszerez mindekt dobjon ki, amint beszerzett vegyen fel...az jópár óra szerte a városban 8) a kosztolányi az ott van amerre a győri busz megy a lágymányosi felé, Bartók B u meg társai, M Zs körtér? :oops: nem vagyk jó pestből, de ott töksokszor szálltam már le a buszról :lol: mert az pont útba esik ahogy megy be a városba :wink: :arrow: na na na? mehetünk :?: :roll: :oops: :?:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, persze hogy jöhettek! Jól mondod, a Móricz előtt van a Kosztolányi, és az az M1-ról a városba menet abszolút útba esik!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szerintem én nem tudok menni pénteken. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, miért nem? Tinuék esetleg nem tudnak elhozni?

Jajjj, még egy fontos infó, aki még nem járt nálam: III: em. nincs lift. No para, mindent megoldunk, de azért, aki tud, az inkább kenguban/meitaiban/ergóban jöjjön...

Barbi, remélem Ti jöttök Lénussal?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi nem az a baj, hanem az, hogy jövő héten szerintem már megy Amina oviba (3 hete nem volt) és ugye ebéd után el kell hozni, tehát mire odaérnék hozzád addigra fordulhatok is vissza. :? De majd még meglátom, lehet, hogy pénteken nem viszem be és megyünk hozzád, de akkor meg csak úgy tudunk menni ha Apa értünk jön, mert a sok élmény után elfáradt nagylányomat nem tudnám hazavinni. Pedig nagy élmény lenne nektek Amina egy ilyen ringatós talin, mert igazi előadóművész a lyány, énekel és táncol, kinyúlnátok a nevetéstől. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 



Kép
Kép
g_reny
 
 


Szofi!

Köszi a kedves invitálást, igen szeretnénk menni :wink: :D :D
Pénteken ugye babauszi van, szóval olyan 12 felé érkezünk.

Ma is volt uszi, mivel őszi szünet van és a nagyok is itthon vannak, elvittük az apukákat és a tesókat is barinőmmel. Nagyon jó volt.
Dobok egy-két képet is :P

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szofi, még nem tudom, de ha itthon hagyhatok gyereket, az inkább Dani, vagy nem tudom. Samu is elvan nélkülem, csak most nem tudom hogylesz. Miből gondoltad, hogy Samu nem jön? Haragszol a meggyezésért? :oops: :oops: :oops: Azért talán romba nem döntjük a lakást... :? :roll: :lol: Szóval lehet, hogy mi 3asban megyünk. De ha Apa vállalja, hogy elvan a kölkökkel, amíg én megtartok nálatok ringatót, akkor akár minkettőt itthagyom. Na, meglátjuk.

Barbi! Annyira jó uszis képek!!! Nagyon szeretnék menni!!!

Szofi, hogy van ez az uszis ügy nálatok? Nem tudom esetleg én átvenni a megmaradt részét? Hová jártatok?

Na, megyek, csinálom a dolgom.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi! ha még beférünk, lehet, hogy mi is megyünk. De ugye nálunk semmi nem biztos... ugyanez vonatkozik a Gyöngyi-féle talira is.
Ja, Gyöngyi! Előkerült a pulcsis csaj. Kértem adja fel postán a cuccot. (Meguntam a dolgot...)

Hát csajok, ez a hozzátápis infóáradat nem semmi!
A sóska spenót, saláta csak akkor veszélyes, ha üvegházi, mert telenyomják vegyszerrel. Ezek a növények hajlamosak felhalmozni a nitrátot/nitritet, ez a gond vele. A kerti/szabadföldi -a sóska hó alatt is nő- teljesen ok. Nemsokára én is adok majd Bogyónak. Egyébként a tökéletes, egyforma, irreálisan szép és nagy zöldség-gyümölcs nagyon gyanús... Sárgarépából sem szabad csomósat venni télen,mert az üvegházi. Általánosságban az az elv: mindig azt kell venni, ami akkor terem. Ill. télen azt, amit el lehet raktározni hagyományos módszerekkel. (Krumpli, alma, körte, sütőtök, cékla, karórépa, sárgarépa, pasztinák, gesztenye, aztán majd a káposztafélék később)

Nálunk eddig őszi volt (ez nem sok, mert ugye már nincs), alma, körte és sütőtök. A s.tök nagyon megy, a köles-ill rizstrutyi csak sok és édes almával. Banánt egyszer evett, mikor elfelejtettem almát vinni magammal... Jó volt az is. Nálunk az vált be, hogy késő du. eszik, szopizik (víz helyett, mert a kajától szomjas lesz..), majd fürcsi után még egy kicsi szopi van, és akkor elég jól alszik... Egyenlőre nem adok semilyen plusz folyadékot,ha szomjas, szopizik. Ennyi.

Kép
szkitty
 
 


Dóri! Miért hagynád otthon a gyerek(ek)et, ha babatalira mész?!? Ezt nem értem...

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

Csongi és Kamilla,lassan kézenfogva totyognak!!!Édesek!

Léna nagyon csini fürdőruciban is!

De jó h ilyen sűrűn van babatali,jó nektek!!!

Nálunk minden a szokásosan zajlott ma is!Igaz,Anya és Tesómék itt voltak.Jót beszélgettünk.Apum,késő sötétedésig aratott,mire hazaért késő volt,így Ő nem tudott jönni!!!

Kukorica:Én úgy adtam anno Grétinek,mint a borsót!Puhára főzöm,és szűrőn átpaszírozom!Így tuti nem megy bele a héja!

Meggyet mindenestől botozom!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, Lilla babának ismét elindult a foga, aztán sírósabb, nyűgösebb mostanában. :? Én is szeretném, ha Izával egyszerre kijönne a fogunk, mert már 3 hónapos kora óta hullámokban jön, de még egy sincs kint. :?

Annyit írtok, én folyamatosan próbáltam visszaolvasni, de mire egy oldalnak a végére értem, lett vagy újabb 3. :D De most már sikerült, képben vagyok.

Szofi: Mi is szeretnénk a talira menni, ha lehet.
Zdori: Én szoktam énekelni Lilla babának, habár botfülem van, de ez csak a férjemet zavarja. :lol:

Hozzátáplálás: Mi eddig ezeket kóstoltuk: alma, répa, sütőtök, barack, krumpli, ebben a sorrendben. Lassan 3 hete megy a hozzátápi, nem sietek vele. Ha bevezetek valami újat, mixelem a régiekkel mindenféle kombinációban.

Valaki írta a kakit, bocsi a gusztustalan témáért .:D, Amióta hozzátápi van, Lilla baba minden pelusában van legalább egy kicsi hurka kaki. Azt hittem, hogy majd a baracktól puhábbat kakil, de az is hurka lett. Tapasztaltabbak: mostantól már csak kemény hurkákra számítsak? Normális ez így?

Voltunk a héten a Fehérvári úti csarnokban, ott van egy bio-üzlet. Vettem céklát meg egy kis üvegben gőzben főtt bio gesztenyét. Még nem tudom, hogyan fogom elkészíteni, gondolom, összemixelem egy kis vízzel. Répát nem biót vettem, hanem egy őstermelő nénikétől vettem földes, gnóm répákat, kertinek adta el. Azóta elbizonytalanodtam, hogy odaadhatom-e Babókának, mert azt olvastam, hogy a répának magas lehet a nitráttartalma, és ezért csak biót, vagy üvegeset szabad adni. Ti odaadnátok a nénike-féle répát a gyerkőcnek?

Fürdés: Mi ma tettük be a kiskádat a nagykádba, eddig a mosógép tetején fürdetett a férjem, de mostanában úszott a fürdőszoba, úgyhogy muszáj volt lépni.

Etetőszék: Mi az autósülésben etetünk, fel van téve az egyik konyhaszékre, egyelőre tökéletes. Később egy Stokke-utánzatot szeretnék, de szerintem ráérünk még ezzel.

Babakocsi: Babóka is max félórára van el benne, aztán cipelteti a kis fenekét, de később ismét vissza lehet tenni. Engem nem zavar, mindig a játszótér felé sétálunk, ott van történés, kiveszem, hadd szórakozzon, aztán visszafelé visszateszem.

Tinu: Örülök, hogy sikerült elküldeni a pályázatot, gondolom, nagy stressz volt. :?

Barbi: Lénus nagyon édes ebben a pöttyös fürdőruciban. :D

Anita: Azt az orvost szó nélkül ott kell hagyni, bármit is tett a babáddal, nem etikus, hogy nem tájékoztatott róla, és csak otthon szembesültél a következményekkel. ':X' A hízása meg nagyon rendben van szerintem, Lilla baba is csak most lett 6500 gramm.

Ja, jut eszembe, jövő hét végén lesz a baba-mama expo a Papp László Sportarénában, megy valaki?
http://www.babamamaexpo.hu/

Na, megyek aludni, majd még holnap próbálok jönni.
Réka

rekap
 
 



Kép
szkitty
 
 


Réka! Hát én inkább a nénike répáját adnám, mint a HIPP-et. Ha már választhatok. Már bocsi. Én voltam HIPP földön. A biorépa meg nem azt jelenti,hogy nincs vegyszerrel kezelve. Csak megvan, hogy milyen vegyszereket használhat a termesztő... Ez u.így van más bionövénynél is...

Kép
szkitty
 
 


Kitty, a mamami-n van jó néhány érdekes megközelítés, ezen én is megakadtam, az EC (elimination communication) volt a másik. :roll:

Jónak tartom a mamami-t, magam is sokat hordozom a babám, a textilpelusra való átállást is próbálom, de ezt a kettőt már kicsit túlzásnak érzem. Persze az is relatív, hogy kinek mi a túlzás. :D

Na, most már tényleg megyek. :D
Réka

rekap
 
 


Köszi, Kitty, megnyugtattál, az a répa eléggé házinak nézett ki, nem az a szép szabályos bolti répa volt. Persze manapság már semmiről nem lehet tudni, mi is van benne. Mondtam a nénikének, hogy a kisbabának lesz, azt mondta, arra nagyon jó. Remélem, tényleg rendben van.

És most már tényleg-tényleg megyek. :lol:

Réka

rekap
 
 


Sziasztok!
Két napig nem tudtam jönni, mert tengernyi házimunkám volt.Még ma is kell majd vasalnom, meg persze főznöm. Remélem mindenki jól van.Visszaolvasni reménytelen most.
Vettem tápszert manónak, mert este nem tudott eleget enni és éhes volt. Remélem jó fajtát vettem.Milupa Milumil 6+. Esetleg ismeri valaki? A dokinővel majd kedden konzultálok, és iratok fel másikat, ha nem jó, de most hétvégén ez lesz.Remélem jó lesz egyébként, mert egy kisebb vagyon volt így.
Na megyek is dolgomra.
Mindenkinek szép napot!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Még egy kérdés?Ugye jól tudom, hogy egy héten csak egy újdonságot szabad bevezetni a babának? Mert sajnos nagyon lassan haladunk így.Eddig ismeri az almát, barackot, sütőtököt és a krumplit kóstolgatjuk most. Jövőhéten jönne a répa.De ezek még mind 4 hós kaják a bébiétel címkék szerint. Nem lehet, hogy ezek miatt nem hízik rendesen?Már hogy 4 hós kajákat kap?Csak nem tetszik Riki súlya. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki: nem azért 4 hós egy kaja, mert annak kisebb az energiatartalma. Csak könnyebben emészthető, vagy kevésbé allergiaveszélyes. A krumpli és a sütőtök elég kalóriadús. És semmi baj nincs Riki súlyával, nyugalom. Mondjuk én nem szoktam egy hetet várni egy újdonággal, 3-4 nap után Tücinél már adtam mást. De szerintem teljesen szupi Riki menüsora, amit írtál.

Szofi: nem hiszem, hogy kocsival megyünk hozzátok. :) Nekem az túlságosan belváros. Én csak itt a kertek alatt közlekedek egyelőre. Ma megyek a 17. kerületbe játszóházba pl. Szóval külkerületek egyelőre.

Barbi: Lénának nagyon csinos fürdőruhája van! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!


Kutyafüle! A tápszer jó,mivel Riki már 6 hós! Mi ennek esszük az 1-sét,de most én is azt veszem már köv alkalommal,amit Te vettél,mert az 1-es kevés már neki tápértékileg!
Igen,elég drága.De sajna a 6+-ost már nem írják ki.6 hó felett csak HA tápikat írhat ki doki,de azok kiírva ennyik.
Mi már csak reggel, este tápizunk.Így nem kell annyi belőle,de ezt fokozatosan értük el.Meg néha ha úgy alakul kap délben is.Ez még változó.
Én új ízeket kb 3 naponta adtam,így gyorsabb talán.Mindig megszokott dologhoz kevertem az újat!!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Lányok, képzeljétek, Balázsnak éjszaka 39,7 fokos volt a láza. :cry: :cry: Rettenetesen megijedtem, mindjárt hívom az ügyeletet, kérlek szépen DRUKKOLJATOK NEKÜNK!!!!

Mindenkinek jó egészséget!

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Uh, Évi, drukkolok!!! Ez tényleg nagyn magas! És nem ment lejjebb azóta?

Réka: nálunk még egyik gyereknek sem volt kemény kukackakija a pelusban. De ha Lillának ez nem okoz gondot, akkor nem hiszem, hogy ez baj lenne. Mindenkinek más az emésztése.

Kép
Kép
tinu
 
 


Réka, Fruzsi mindig keményet kakil :)

Balázsnak drukkolok +++
Vendég
 


Balázsnak drukkolok!!!!!!!!!!!!!!
Évi majd ha tudsz gyere és mondd el mi volt a dokinál!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Évi,nagyon drukkolok,remélem olyan hamar el is megy ez a magas láz,ahogy jött!
Köszönöm,hogy szurkoltatok nekünk,hála Istennek azóta nem volt vér a kakiban. A doki barátunk másnap felhívott,hogy mégis aggódik picit és első véres kakinál irány a kórház. Egész nap remegve pellusnyitás,de estig semmi nem volt,két szép anyatejes kakin kívül. felhívtam,hogy minden rendben,ezután elvittem Lócust fürdeni,kibontom és tele méregzöld kakival a pellus. Újra telefon,hát ha ez ismétlődik,akkor László Kórház.Majdnem sírva felhívtam a férjem,hogy beszéljen a szervezővel,hogy nincs koncert(előző este!),de ő higgadtabb és mondta,hogy hívjak fel egy nagyon kedves ismerős nővérkét,akivel a nagylányom betegsége alatt barátkoztunk össze. (Bárányhimlő oltás nagyon fontos,mi nagyon-nagyon súlyos szövődményével feküdtünk bent,ha megkapta volna,nem mentünk volna át ezen a borzalmon. Kb. 24 óra volt,hogy a kislányomnak nem állt le a légzése!) Szóval,akkor ott összebarátkoztunk és most,hogy felhívtam,felajánlotta,hogy menjünk csak játszani nyugodtan,ha furit kakil,anyukám rácsörög és azonnal kijön és megnézi,hogy kell-e vinni.Na,hát így mentem ki,kb. óránként hívtam őket és képzeljétek Lóci egyet sem kakilt,se zöldet,se sárgát...!
Még most is figyelgetni kell,de nagyon remélem,hogy már nem lesz semmi!
Köszi,hogy aggódtatok,az az igazság,hogy a nyári "kalandom" óta,ha vért látok valamiben,már borsónyi a gyomrom.
:(
Szép hétvégét Mindenkinek!!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Szaisztok!

Boldog félévet kívánok Rikinek így utólag! Meg persze az én kicsi lányomnak.
Hihetetlen,hogy még ugyanennyi és egy évesek lesznek!!!! :D

Hanna tegnap olyat produkált,hogy csak lestem: Letettem az ágy közepére hanyatt. Kimentem kb. 5 percre. Mire visszajöttem,már az ágy szélén hasalt és a függönybe kapaszkodott. Most vagy kétszer átfordult,vagy hasra fordult és mászott. Nem tudni. :shock:

Mi meg átköltöztünk apjával a nappaliba,így Hannának külön szobája van csütörtök estétől. Szerencsére elvan ott és szépen alszik hajnalig. :)

Megint beindult nálunk a látogatás. Tagnap is voltak nálunk,meg ma is jönnek. Jól elhúzták a dolgot.
Ha még kicsit várnak,Hanna nyitott volna nekik ajtót :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Ancsi!
Remélem h nem lesz már semmi gond Lócival!!!

Évi!
Balázsnak drukk!!!!!!Majd írj h mi volt!!!!!+++++++

Niki!
Szupi h jöttök!!!!

Kutyafüle!
Teljesen jól adod a kajákat Rikinek!!!!!Esetleg tényleg elég 3-4 napot várni,ennyi!Amúgy csak kóstoltatsz,vagy Riki már kapja a szopi mellé?Esetleg kiváltottatok már egy kaját????

Iza megint 5 kor kelt...nem tudok mit csinálni :( Áprilisig ez lesz???!!!! :roll: :?

annus11
 
 


Jajj tényleg, Isten Éltesse Hannát!!! Annyira szétszórt vagyok, mindent elfelejtek. :oops:
Balázskának megy a drukk!!!!
Köszi lányok,akkor nem aggódok. De azért ez a tápszer!!! :evil: :evil: Ez szabadrablás!!! :x :x
Na megyek fől már a frankfurti levesem. Rántok ki Daninak májat(ha nem romlott meg a múltkori hűtő olvasztáskor) meg csinálok csoki-vaníliás palacsintatortát.Már a gondolatra is összeszalad a nyál a számban.MAjd még jövök.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus.Reggel szopi van,az elég neki kb. Aztán 11-kor valamilyen pépet kap szopi után,mert szinte 0 a tejem. Aztán olyan fél 3 felé főzeléket kap.Du 5-fél 6 felé gyümi és este tej, meg sajna tegnaptól pótolni tápival. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Reny!
Ilyen sapink nekünk is van, sőt, még cipőcske is van hozzá!!!! :)

Holnap 4-re jönnek lakást nézni megint, uh szurkoljatok, hogy elvigyék végre!!! :)

Tali!
Mi még nem tudjuk, hogy alakul a jövő hét, de ha megyünk, én énekelni,akkor sem fogok, az tuti! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Mi kicsit "megjavultunk", ma éjszaka csak 2X kelt, ha nem számítom az esti 11 órásat, amikor még ébren voltam. :D Látok egy halvány kis reménysugarat, hogy jó irányba változnak a dolgok a múlt heti 5X-i kelések után. :)

Tinu, Panndi! Köszi a "kakis" hozzászólásokat (de szörnyen hangzik így leírva :lol), megnyugtattatok.

Balázsnak drukkolok, remélem, nem lesz nagy baj. :?

Boldog félévet kívánok Rikinek és Hannának! :D

Kutyafüle: Mi volt, hogy egy hetet vártunk az elején az új dolgok bevezetésével, de mostanában már kb. 3-5 naponta kapott újat.

Ancsi: Örülök, hogy nem lett baj, és drukkolok, hogy ez így is maradjon.

Réka

rekap
 
 


sziasztok!

kutyafüle jól adod, nekem dokinéni anyatejkiegészítésre Humana Baby fit-et írt banánosat, és azt mondta 1 éves korig fel tudja írni, így volt 997,-Ft

Tiszta ideg lettem teszveszelni akartam mókakockát meg ágyra készségfejlesztőt, tegnap este még írtam a csajnak, hogy megvenném, csak írja meg a postaköltséget a kettőnek együtt, erre reggel írt vissza és levette a licit nélküli árakat, hát én meg nem fogok azért sem licitálni ezek után :)

Annus Lara is fél 5-kor kelt, evett aztán visszaaludt fél 8-ig, és este fél 7-kor már aludt :), aztán negyed 9-kor tejcsit evett azután meg sütőtök-alma-krumplit :), nem akar egyszerűen sok tejcsit enni, inkább kanalaz, hát akkor így lesz ezután :), igaz pancsival végződik a sütőtöközés, de azt is élvezi :)

tinu köszi a fevilágosítást :)

Hannának Boldog féléves szülinapot!

Ancsi jó, hogy nem volt semmi a pelusban, eltérő.

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Remélem Balázs azóta jobban van. Megfázás, vagy valami más okozta? Megadrukk.

Ancsika, örülök a jó hírnek. Zöld kakija Marcinak is gyakran van (bár inkább a neonzöld fajtából). Amikor túleszi magát, akkor ez landol a gatyóba. A bárányhimlő ellenit én is beadatom. A prevenar mellett ez lesz a másik és utsó fakultatív bökő.

Kutyafüle, nem semmi menüsorokat gyártasz le. Ezek mind tök macerás kaják! Egyébként imádom a rántott májat, de minekutána mindent összefröcsköl - a robbanós mindenit neki!!! - inkább sütőben sütöm :-)

Hát persze, hogy az usziban is Léna a legeslegcsinibb :D

Hanna produkciója nem semmi. Zsuzsi, lassan már csak földön hagyhatod magára. Vagy ott sem :P

Mi már túl vagyunk a nagybevásárláson, koszorúvételen (egy vagyonért vesztegetik a koszorúkat, ezek nem normálisak!!!! :evil:) Én mára lecsós szeletet csinálok tarhonyával :-) IMÁDOM!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Évi,
reméljük Balázska jobban van!! Írjál, hogy mi a helyzet! Remáljük, csak a foga miatt lázasodott be, itt a házban is az egyiik kislánynak elég magas láza volt, mikor bújt ki az első foga :?

Annus,
próbáljátok meg 1 órával késöbb letenni Izust aludni, hátha... Bogi is nyűgös esténként, és sztm 1 órával korábban már aludna, viszont akkor reggel kukorékolna már :)

Hű, amire már mi néhányan hozzákezdünk a hozzátápihoz, Ti rég túl lesztek rajta :) de legalább lesz tanácsot kitől kérni :)

Na megyek boltba.

Nincs vkinek ötéete, h laskagombához milyen fűszer illik?

emese1979
 
 


Barbi,
Lénus tüneményes!! Ő nagyon élvezi a babauszit, gondolom :) :)

emese1979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?