Új privát üzeneted érkezett!

2 napja nincs melegvizünk és fűtésünk..Távhőről levált a ház, de a saját kazán nem üzemel.. :twisted:
Bakker.F@szom, próbaüzem lesz, a gázművek még át sem vette a kócerájt..Sztem nem is fognak sietni, szépen lassan intéződnek a dolgok, úgy alapos. :twisted: Meg hétvége jön, halottak napja, ilyenkor nincs dolgozás...

Kép
Kép
zili
 
 


Panndi!
Mért nem álltok össze Nettivel és jöttök együtt????A mi gyerkőceink is alszanak!De ez minket cseppet sem izgat :lol: :lol: Bár a 2 gyerekes talira menésről Tinu,Reny,Dóri,Trixi,Kitty tudna mesélni :lol: Nekem nagy a szám,mert csak 1 gyerek van :lol: :lol:

annus11
 
 


Zili!
Ez nem semmi!!!!!Ráadásul gyerekkel...mondjuk amúgy se lenne kellemes hideg vízben fürödni a hideg lakásban....Kell egy hősugárzó?Szívesen kölcsön adom,nekünk most van fűtés!

annus11
 
 

 
 

Szerintem Netti is sokszor van autó nélkül, jövőhéten én is :roll: Ha csak Fruzsi lenne, ez nem izgatna, mert én elgyalogolok bármeddig, de Zsófi miatt nagyobb szervezést igényel. Zsófi fél kettőkor kidől :)

Ja, Fruzsi meg nem alszik máshol, csak ágyban, és ha nincs ott senki :?
Vendég
 


Zili, ez gáz :(
Vendég
 


Panndi! Dani is csak akkor alszik (szinte), ha nincs a közelében senki - bár nálunk Samu is hasonló. Ha már nagyon-nagyon fáradt, akkor azért mégis elalszik társaságban is. De mi, ha PÉNTEKEN lesz, akkor szinte biztos, hogy megyünk. GYertek ti is!!! Plííííííz!

Volt itt nálunk Kamilla és Zsüci, nagyon kedvesek! Örülök, hogy találkoztunk! Nagyon nézegettem a kisasszonyt, élőben még aranyosabb mint a képeken. És nagyon jókedvűen karattyolt. :) Danim nem akart neki udvarolni, mert már 6 óta ébren volt, és már hódítani sem hódított, mert kizárólag a "repülés" című tornamutatványát dobta be, de már azt is orrabukós fajtában. Azt hiszem, már elég fáradt volt... El is vittem kisvártatva aludni. Be is szunyált, és aludt 2ig. Jól kidőlt... :lol: Köszönjük a látogatást, remélem, akkor találkozunk még! :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hát Panndi,akkor ez így necces lesz...pedig de jó lenne ha veletek is tudnánk már talizni!!!!!

annus11
 
 


Jaj, Annus, köszönöm, nagyon aranyos vagy, hősugárzónk az van, még okt. elején vettük, az fog üzemelni, a nagyobb bajom a melegvíz hiánya, tudom, fazék a tűzhelyre, de mi lesz, ha a gázkazán miatt a gázt is elzárják?Mikrózzak fürdővizet? :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
zili
 
 


Zili, ez nagyon rossz így!! :? Remélem, rendbeteszik hamar!

Tinu! Én nem járok arrafele, de azért tuti, hogy nem te jelented a legnagyobb veszélyt! Ügyes légy! Nekünk is volt Skodánk, aztán öcsémnek adtuk, és már szegény autó szépen darabokra esett kb a nagy használatban. De 3an megtanultunk rajta vezetni, nem méregdrága autókat karcoltunk, mert törtük le a visszapillantó tükrét. :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hát lehet forralóval is forralni... :roll: :?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, most bezzeg mindenki eltűnt... :lol: Akkor viszont én is. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszönöm Panndi, Dóri.Most talán hallok vmi vízcsobogást a radiátorokban, hátha...

Skodasztori:volt kolleganőmék 30 éve kirándultak farmotoros Skodájukkal.HazaFELÉ FÉLÚTON ELSAZAKADT AZ ÉKSZÍJ A PUSZTA KÖZEPÉN, sehol senki és semmi a környéken.A férj nagyeszébe jutott valami, a kolleganőmről leráncigáltatta a nejlonharisnyát(!)arra cserélték a szakadt ékszíjat és haza tudtak menni :shock: :shock: :shock:
Na ja, a régi skoda...meg a régi harisnyák kérem, akkor volt még minőség :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
zili
 
 


Nincs forralónk :(

Kép
Kép
zili
 
 


Ez a Skoda-sztori nagyon jó! :lol: Mi is mi mindent megéltünk ezzel a kocsival! :) Már alig ment, de akkor is, ha elindult vhová, mindig haza is hozott, ha utána nem is moccant többet egy darabig. Szóval már elindulni sem volt hajlandó, ha "tudta", hogy majd nem lesz ereje hazahozni. :) Szerettük nagyon, menyegzőnkre kaptunk 140000 Ft-ot, abból vettük. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Zili, szívesen kölcsönadom, csak nem tudom, hogyan... :roll: De remélem, nem lez rá szükség.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gyöngyi... Én abból keresek neki harapnivalót, amit mi főzünk. Így lett levesben főtt répa és krumpli. Aztán arra gondoltam, ha nekem is azt kellene ennem 3 napi, hánynék tőle. Hát így jött a sütőben pirítás ötlete. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Zili!
Hát igen...régen még volt minőség,már ami a harisnyákat illeti!Anno még meg is varrták ha gond volt...ma meg veszel másikat! :lol: :lol:
Remélem tényleg a fűtés indult be!!!!Akartam is kérdezni h gáztűzhelyetek van v villany,de akkor válaszoltál is 8)

Dóri!
Ej,nem ér titokban Kamillázni :lol: :lol: :lol: Danó még meg se nézte igazán a kínálatot,remélem csak ezért nem udvarolt Kamillának! :lol: :lol: Képek nem készültek?????

annus11
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól sikerült a randi! Isteni étteremben voltunk, és tök jót beszélgettünk!
Az etetőszék persze nincs meg. Kedden. Talán. :evil:
Közben a babauszisokat felhívtam, hogy mi van?? (10 napja ígérték, hogy visszahívnak), és világukról nem tudtak, senki nem tudott az ügyünkről. Újra mindent elmondtam, és a nő még azt éreztette valam, hogy "na a hisztis liba". Aztán végül kiderült, hogy nem kompetens, majd a főnökasszony visszahív, hogy értesítsen a "döntésrő" hogy visszakapjuk-e a nem használt szolgáltatásról a pénzünket. A guta megüt!
Voltam a postán, megvannak az új kis játékok, szuperek! Kifertőtlenítettem őket fertőtlenítőfolyadékos ronggyal... Olyannal, amit 2%-osra kellett volna hígítani, mint kiderült! :oops:

Anikó, persze, írj csak privit bátran? etetőszék?

Panndi, 173-assal könnyen lehet hozzánk jönni!

Na, akkor tali nálunk jövő héten pénteken, 2009.11.6. 10:00-tól várom az érdeklődőket sok szeretettel!!!

kÖZÖS DALOK: BÓBITA, aki nem lép egyszerre...?

Meggyet ti hogy adtok a gyereknek? A héját is? Leturmixolva? Van fagyasztott meggyünk, hogy fogjak majd hozzá???

Köszönöm a hozzátápis bátorításokat... Éhen már csak nem halunk... Tinu, majd hívlak, de ha nem baj, akkor csak holnap. Vendégek beállítanak 8 perc múlva!

Asszem mostan ennyi.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nah, itt.

Dóri,
nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, meg a férjednek az isteni tejeskávét!! :lol: És még egyszer elnézést a késésért! Remélem a jövő hét is összejön!
Igen, Danó elég visszafogottan fogadta Kamillát, de tényleg fáradt lehetett már! Viszont Samu helyette is helytállt, olyan nagyon kedves, aranyos kisfiú!! :wink: Kamilla még puszit is kapott tőle... :oops: (hazafelé a kocsiban elkarattyolta, h ő is nagyon élvezte a látogatást - aztán beájult) :lol: :lol:

Szofi,
elég gáz a babauszisok hozzáállása... :evil: Fura egy bagázs! A meggyel kapcsolatos kérdésre én is várom a válaszokat: egyszer próbáltam adni a bébnek. Fogtam a fagyasztott meggyet, kiengedtem, kimagoztam, megfőztem - de így is olyan savanyú maradt, hogy nem adtam oda Kamillának, mert még az én szám is triplacsavart vett tőle. De cukrot ugye nem kéne hozzáadni, akkor? Esetleg keverni kéne, pl. banánnal?

Talira mi is szívesen mennénk!
Közös dalok: Madárka, madárka, Kis kece lányom...? (hogy valami lassabb is legyen)

Zili,
tűzhelyet nem lehet rákötni PB-palackra? (a régebbieket ált. rá lehet)

Ja igen, nem láttam választ, szóval megpróbálom még egyszer: kukoricát mikor lehet adni a babának? Ill. lehet azzal sűríteni krumpli helyett?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Szofi: oksa. Meggyet én úgy adtam, hogy lehámoztam a héját, aztán turmix.

ANnyira ügyes voltam, semmiféle veszélyhelyzetet nem produkáltam, és hazafelé már gps nélkül jöttem. 8)

KÉpzeljétek, Csongor bevágott egy egész Avent-pohárnyi sütőtököt a vendégségben. :shock: Eddig csak nyammogott mindenen. :P Most meg szopizott, nem nagy elánnal, pedig szerintem már éhesnek kellett lennie, és utána mikor meglátta a sütőtökös pitlit, akkor elkezdett hadonászni és mondta hozzá a magáét, majd bevágta az egészet. :D Teljesen ledöbbentem.

Annus: köszi, asszem akkor majd elugrok oda hozzátok a bioboltba. Hol van pontosan?

Emese: neked is köszi az sms-t, de kicsit sokér adják Csepelen. :shock:

Tali: gyűjtsük a blogba a dalokat. De amúgy szerintem úgy is zajlódhat, ahogy szokott az igazi ringatón is, hogy ott tanuljuk meg együtt a dalokat. És akkor nem kell előre készülni, de senki sem unatkozik.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci: én anno Tücinek odaadtam a meggylevet és benyelte úgy savanyúan. De a meggyet konkrétan asszem keverve adtam mindig. Valami édessel: almával, krumplival, más gyümivel.
Én a kukoricás választ nem tudom. De tippem szerint a héjától mindenképp meg kell fosztani, mert azt nem tudják megemészteni nagyon sokáig. Mindig egyben jön ki és megtalálod a pelusban. :lol: Én kukoricát csak nagyon későn adtam, mert nem szerepelt a táblázatban. :lol: :lol: :lol: Miért akarsz azzal sűríteni?

Kép
Kép
tinu
 
 


http://www.kismama.hu/baba/elso_babaetelek/2208/

itt az van, hogy kukoricadara adhaó 6 hónapos kortól.
ÉÉÉs, itt van az is, hogy nem muszáj a sukszínő, nagyon változatos babakaja variáció...

http://www.kismama.hu/baba/elso_babaetelek/2208/
ez a teljes cikk.
Volt egy táblázat is, megkeresem.

Zsüci, sajnos nem palack, kompatibilis,sőt az sem tudnám honnan szedjek palackot bkv-val.Ez ilyen német stepelfricke kombi izé...
Dóri, köszönöm, kedves vagy, de remélem csak megoldják, kopácsolás van a csöveken át..

Kép
Kép
zili
 
 


Netti,
anyud nem volt ma kint véletlenül a csepeli üzletében délután?

emese1979
 
 


már megint félreütök. nem palack-kompatbilis, meg sokszínű..

Kép
Kép
zili
 
 


sziasztok

Emese,anyum velem volt ikeaba :) de a masik kisfonok csaj is barna haju :roll:

Tali,hat mi kocsi nelkul nem mozgunk olyan batran azert :?

Ja es nem fajt most ahogy szopizott,szovasl az uj foga sde bant meg :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu!
Hát azért el lehet majd térni a listás daloktól :lol: csak gondoltam így lehetne akár szöveget is nyomtatni stb.Persze nyilván az eredeti ringató erről szól,ezért fizet az ember!Szerintem nem fogunk unatkozni attól h tudjuk a szöveget! :lol: :lol:
A biobolt a szomszéd utcában van,Bokréta utca!Ott van egy tér is,Ferenc tér!Pontos házszámot nem tudok,de ha a Bokréta úton halad az ember az Üllői felé,akkor rögtön a tér utáni ház aljában van!Van mellette egy állatkereskedés is!

Meggyet mi még nem ettünk :lol:

annus11
 
 


Tinu,
azért, mert a krumplival ellentétben van íze, sőt, kifejezetten édes-fini íze van... Igaz, az ötletet egy Kecskemétis kész bébikajából vettem, ott a cukkinifőzelék készül kukoricával, és tök finom! (igaz, Kamilla magában is komálja a cukkinit)

Más: üveges bébigyümit láttam Babylove-osat mangóval, Hipp-et ananásszal 4+-ként jelölve. A kismamablogos listám szerint viszont ezek a gyümik nem adhatók 1,5 éves korig... :shock: :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Csani nem semmi :)

Én a gesztenyét akarom majd megpróbálni, az még nem volt, sóska meg a 7-8 hótól mehet majd, bár Éduánál ezt is kihagytuk, úgy mint a céklát is :)

Lara megint azt csinálta mint tegnap és tegnapelőtt, hogy fél kettőkor nem kellett neki a tejcsi, ő is bevágott egy pohárnyi sütőtököt husival, aztn 4-kor evett egy kis tejcsit kb 40-et aztán pépet evett kb 80-at, és most kezd megint nyüszi lenni, pancsi és aztán már csak tejcsit kap :)

Szegénykém attól kezdett az előbb sírni, hogy átfordult és a feje a padlón koppant kicsit :(

Holnap ligh-tosat kap Lara is alma-krumplit, hogy pihenjen kicsit a poci :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


zsüci igen és alma-málna desszertet is ad a dm 4 hótol

tinu gesztenyét hol is vetted a natúrt? sparban?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Még egy megjegyzés, nem tudom mitől, de 1-től nem alszik Lara, talán mert nem mentünk le levegőzni, talán a sütőtök a ludas :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Samu egyszerűen nagyon szerette a meggyet rötön a legelején. Meghámozva kapta, turmixolva, de talán 1x-2x hámoztam, aztán már a héjával együtt turmixoltam, nagyon alaposan. És mindmegette!!! :)

Én nem bíbelődnék a kukoricával a héja miatt. Persze lehet, hogyha összeturmixoljuk a kukoricát is, akkor az is emészthetővé válik a számukra, mert kívülre kerül a beljseje. :)

Csongi SZERETI a sütőtököt. :D

Zsüci, én olyan béna vagyok... :oops: :lol: Egyszerűen nem tudtam, hogy akkor most hogyan és mivel etesselek meg... Folyton gondolkoztam,hogy akkor tálaljam le a kaját a földre, vagy mi legyen, és hogy akkor végülis tényleg nem akarsz ovis reggelit enni, vagy csak szabadkozol, de ha tényleg nem akkor meg megehettők volna a tortát közösen, csak azt sem tudtam, mikor tegyük, szóval minden ránk maradt... Remélem, azért nem haltatok éhen hazafele... :lol: :lol: :lol:

Annus, igen, Dani tutira számba fel akarja térképezni az összes jelöltet, és csak akkor lépni, ha már biztos a dolgában. :lol: De tényleg nagyon fáradt volt szegény. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nekem is nagyon fura, hogy Dani annyit van ébren egyik napról a másikra. Pár napja egyfolytában ébren van. :shock: Pedig eddig annyit aludt! Lehet, hogy attól van, hogy kap almát is? Bár eddig még csak 2 napon kapott, ebből 1x 2 kanállal, tegnap meg mondjuk egy harmad almát evett meg. :roll: Semmi baja, csak olyan érdekes, hogy nem alszik folyton. :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


ANnus: nem kritika akart lenni, persze, hogy kitalálhajtuk közösen a repertoárt. :lol:

Ildi: igen, az Intersparban lehet nálunk kapni natúr, biogesztenyét.

Kép
Kép
tinu
 
 


Na, várom a tippeket a dalokra, nekem vannak tarsolyban, majd bevetem őket, én szeretnék tanítani is (ez már csak ilyen szakmai ártalom), ha nem baj. De gondoltam, hogy készülök vmi nagyon egyszerű többszólamú dologgal is, hadd ámuljanak a manók! :) Minimum van több egyszerű kánon, majd megpróbálom gyorsan feltérképezni, hogy mit tudunk összehozni. :) Na, nehogy megijedjetek, sztem ügyik lesztek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Lányok van 1 nagy kérdésem:

Anyukám kapott C&A-s vásárlókártyát a munkahelyéről mikor nyugdíjba ment, amin 13000 Ft van. Viszont neki nem kell és eladná. Nekem szintén nem kell, mert nem járok oda vásárolni és számomra drága hely.
Nem venné meg valaki tőle? Korlátlan ideig felhasználható a keret erejéig, de tölteni is lehet rá még pénzt.
Választ köszi előlre is.

Kép
Kép
incike
 
 


tinu még mindig a gesztenyénél tartok bocsi: gesztenyepüré ez, vagy natúr és meg kell sütni? vagy főzni? HOl keressem, zöldségeknél vagy mirelitnél?

zdori hogyhogy már Dani? eddig Danó volt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Larával akármit csináltam meg kellett 6-kor fürdetni és már enni sem igen kért, majd felkel ha megéhezik :), kidőlt a csaj :)

incike én nem kérem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Tinu,
csatlakoznék Ildihez, a gesztenye engem is érdekel! Én sima Sparban néztem, találtam mirelit biogesztenye-pürét, de abban is van hozzáadott nádcukor!! Létezik teljesen mindenféle adalék-mentes?

Ildi,
hát igen, érdekesek a kész kaját... Bevallom, mi egyszer benyomtunk egy áfonya-almát (pedig tudtommal az áfonya sem első körös). Bébinek ízlett! Igaz, az áfonyatartalma valami tizenpár százalék volt csak...

Dóri,
ne butáskodj már!!! Felnőtt vagyok (még ha néha ez nem is egyértelmű) :lol: :lol: , ha éhes vagyok, eszem asztalnál, padlón, fekve-ülve-állva... :lol: :lol: Amúgy én hajnalban, mikor Kamilla először ébredt, benyomtam egy kiadós reggelit, ezért nem voltam éhes!! Szóval ezen ne gondolkodj, kérlek! Amúgy megkóstoltátok a sütit? Remélem ízlett...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Incike,
mennyiért? (Ha akarod, pü-ben is jöhet)

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci
Írtam pü-t.

Kép
Kép
incike
 
 


Ildi: a mirelitnél. Van olyan, ami egyben van, de pucolva és főzni kell (Maroni vagy mi a márkája). Van olyan, ami püré, na ez a bio asszem és natúr, meg ezt már nem kell főzni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci: lehet, hogy igazad van és a pürében van nádcukor. Abból csináltam Tüci első szülinapi tortáját. De abban, amit főzni kell és egyben van a gesztenye, tutira nincs semmi. Az is a mirelitnél van.

Kép
Kép
tinu
 
 



Kép
Kép
tinu
 
 


Blogba tettem a dallistát, szabad a gazda...

Kép
Kép
tinu
 
 


Na Iza is "elromlott".Lehet h front van??Br szerintem a foga.Déltől egyáltalán nem aludt...4kor beájult a kaja végénél,aztán aludt kb fél órát,majd 5 percenként felsírt :( nem is csinált még ilyet....Szóval kész vagyok!!!!

Tinu!
Én se azért írtam,csak hátha a szöveget nem tudók(pl én)1-2t át tudnánk nézni!

Gyöngyi!
Ugye ti is jöttök????

Mennyi mindent kóstoltak már ezek a babók!Mi holnap sütőtököt fogunk! 8)

annus11
 
 


Sziasztok!
Na Marcipán alszik, kíváncsi vagyok kel-e 3 óra múlva.

Imádom a gesztenyét!!! Én biztos sokat fogok majd adni a gyerkőnek. Meg céklát, meg batátát meg majd avokádót is. Hú azt hiszem vacsoráznom kellene valamit :roll:

Hát a pénteki tali nekem necces, mert kitaláltam, hogy meghívom anyukámat nagytakarításra (mármint én takarítok, ő unokázik). És ha kap szabit péntekre akkor nálunk ez lesz a program. :-( Pedig már éppen belelkesültem, hogy MINDENKÉPPEN el akarom énekelni veletek kánonban a Pál-Kata-Pétert :D Ha nem kap szabit anyum, akkor persze, megyünk...bár azt még nem tudom, hogyan... De a nagytakarítást muszáj meglépnem, nem akarom, hogy megint fekete lábbal menjetek tőlem haza 8)
Ja, beszéltem a húgommal, november 12-én, csütörtökön nem dolgozik, szóval a szigetszmiklósi talit erre a napra tettem önkényesen. De szóljatok, ha többeteknek sem jó, OK?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


annus igen Lara már evett: banánt, almát, őszibarackot, krumplit, céklát, sütőtököt, kicsi brokkolit (bébikajában), sárgarépát, csirkehusit :)

gesztenye és avokádó jön nálunk is :), aztán meg marhapörkölt spagettivel :) :lol: és görög salátával :)

Annus ez az ára nálunk a 12 órás alvásnak :), de engem mondjuk annyira nem fárasztott le, de szokatlan, holnap kilevegőztetem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Gyöngyi mi az a batáta?, mert bulátáról már hallottam, azt szeretem meg a kölesgolyót :)

Tiszta izgi, holnap cirkuszba megyeeeeeeeeeek Éduával :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Helló!
Na, örülök, hogy alakul a péntek akkor!
Vastaggal is:

Nov.6-án pénteken 10:00-től babatali Szofinál (Pontos cím a blogban a profilomnál) ringatóval egybekötve! Aki tud jönni, kérem, hogy jelezze!

Ami a kaját illeti, még gondolkodom... :roll:

Na megyek fürdetésezni! Tinu, holnap hívlak.

Pusza mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi nemá! Hozd anyukádat is! Kit érdekel a nagytakarítás?! Majd Karácsony előtt - nálunk is erre számítsatok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?