Új privát üzeneted érkezett!

ja még a kocsi hitelt nem kaptuk meg. :(
Vendég
 


lekri: :cry: drukkolok tényleg! :roll: Borzalmas!! :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


most még kitudjuk fizetni de még egy kis ilyen emelkedés és kész.még jó,hogy eldöntöttük,hogy eladjuk.ma hirdetem is ahol tudjuk.
Vendég
 

 
 

Sziastok!

Jól telt nálunk a karácsony!
Jázminnak nagyon tetszett a fa, édes vigyorgott rá.
Danim sem örült még így ajándéknak mint most.

Képekkel majd jövök, de még a gépben vannak...

Sajna mától mi is kettesben vagyunk, szokatlan ez a nagy csend!

Jaj nem is emlékszem ,hogy írtam e, de mától ott aludhat a Dani az oviba (már biztos elfér :( )
Annyira nem örült neki, de nekünk így jobb.

Lekri milyen hiteletek van? Deviza? és hol?

Nagyon szép babákat láttam! Olyan édesek!!!

Éjszaka mi is még mindig 2-3-4X kelünk.

Látom még ma sincs túl nagy mozgás....

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sara

igen deviza.az OTP Banknál van a lakáshitel és a Bankplusnál a kocsi.

éjszaka
most volt 3türhető éjszakánk ezután mindig jön kb.1hét 2-3-4x ébredős ami azt jelenti,hogy ennyiszer eszik is :?
Vendég
 


sziasztok!

Tényleg elég nagy a csend! Anyucik, tessék jelentkezni és írni!

Mannogab, jók a képek nagyon! Irigyellek a Kustányi pancsi miatt!

Gabo, sajnálom az éjszakákat, bár én megmondom őszintén, kiugranék a bőrömből, ha Bálint csak 2-szer kelne...ja, és szerintem ne aggódj! Bálint 1,5 hét leforgása alatt ült fel, mászott, állt, és oldalazva lépked. előtte sokáig csak kúszott, azt is hátrafelé. Most meg egy pillanatom nincs..

Lekri, sajnálom a hitelt, nekünk is nekünk is CHF alapú lakáshitelünk van, sajna emelkedett az összeg.



Tényleg, Ti hogy oldjátok meg a felügyelet nélküliséget, úgy értem, ha éppen dolgotok van, hol van a baba?Járóka? Elkerített rész? stb?

Emi, még nem adtam Bálintnak kekszet, ill. kifli véget, eddig tartottam a gluténtől, de lassan próbálkozom a kifli csücsökkel. Eszméletlen sokat nyáladzik, mindig átnedvesedik a ruhája.
Szorítok az első helyért, csak nem fognak most beelőzni!!

Kép
tim27
 
 


Nagy a csend még ma is! azért remélem visszatérnek a többiek is szép lassan, ahogy utolérjük magunkat a teendőkkel! :P ünnepek alatt én is lazítottam, így van mit rendbe tenni most...

lekri! sajnálom a hitelt. biztos sokan leszünk így idén emiatt a hülye válság miatt!! :evil: mi forint alapút vettünk fel. kíváncsi leszek nekünk hogyan változik.... így is alig marad a GYED-ből miután levonják a lakást! :roll:
éjszakák nálunk is siralmasak már kb. 2 hete. pedig azelőtt tök jók voltak. remélem csak átmeneti fejlődési ugrás vagy valami ilyesmi. azért most tényleg sokat változik, én is észreveszem! gondolom akkor más babó is ebben a korban.

Kép
gabo001
 
 


tim! köszi a bíztatást! várom a mozgás fejleményeket Zsófinál! Bár azt mondják addig örüljek, míg nem mászik! :P
Zsófi most kétszer eszik az igaz éjjel, de néha még 1-2-szer cumi is kell, mert felsír! Így felébredek ugyanúgy szinte, mintha etetném. ezelőtt mi már úgy voltunk, hogy 1-szer evett hajnalban, aztán kész. reggel 8-ig aludt. cumi sem kellett szinte soha.

Kép
gabo001
 
 


sziasztok!

Ne haragudjatok, de most panaszkodni jöttem. :cry:
Tudjátok, hogy nem vmi jó az anyagi helyzetünk... :cry:
Most teljesen padlón vagyunk. Volt egy műszaki nélküli autónk banki hiteles, de nem tudtuk fizetni és a bank elvitte... :cry:
és most majdnem 600 ezer Ft-ot kell 8 napon belül befizetni :cry:
persze miből.... :cry:
lakáshitelünket nekünk is emelték. 15 ezerről 50 ezerre... :cry:
sok a hitelünk...sajnos önhibánkon kívül kerültünk ilyen helyzetbe.
Már csak az embertársaink jóindulatában bízunk.
Fogunk írni több helyre...addig jutottunk, hogy kénytelenek vagyunk adományokat kérni.... :cry:
egyszerűen nem tudunk mit csinálni..... :cry:
ne haragudjatok, hogy a problmáimmal jöttem.... :cry:


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jó ég Mary, hát hogy juthattatok ilyen rossz helyzetbe? Nagyon sajnálom a történteket és nagyon remélem, hogy meg tudjátok oldani a problémát!!!!!

Lekri,
nektek is szorítok, hogy sikerüljön eladni a házat, bár ebben a válságban nem lesz egyszerű :(

Timi,
én már adok neki Kekszet. Nem glutén mentes, mert azt nem találtam, de babakeksz. Muszáj, mert frankón rág. Ne tudd meg, hogy hogyan néz ki a haptapi szőnyege. Frankón darabokat harapott le belőle.... Szóval akkor már inkább kekszet rágcsáljon, mint a butorókat és a puha játékait. Egyébként tök szépen eszi egyedül a kekszet.

Gabo,
szerintem se aggódj. Ha valami baj lenne, már mondta volna a dokid!

Xsara,
örülök, hogy újra itt vagy és, hogy mindannyian jól vagytok. Tessék sűrűbben jönni, ahogy időd engedi.

Lili most a kapaszkodás nélküli állást gyakorolja. Egyre hosszabb ideig megy neki :) :) , de azért még eléggé óvatos :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emi29 2009.01.05 17:33-kor.

Kép
emi29
 
 


Mary,
még annyit, hogy a bankkal nem tudtok egyezkedni???

Kép
emi29
 
 


ollem: semmi baj,hogy panaszkodni jössz!!Borzasztó ez!!!Én nagyon megértelek,mert mi is nyakig ülünk az adósságokban,és így hogy csak párom keres,én meg vagyok a szerény gyedemmel,meg a családival így nagyon nehéz visszatörlesztgetni...szinte lehetetlen! :cry: Bankkal nem próbáltatok egyezkedni??Eminek igaza van!Ez még egy lehetőség lehet!Mi bár nem bankkal,de az APEH-el egyezkedtünk,és ha velük lehet akkor ne már hogy bankkal ne lehessen!!!!

gabo,tim,lekri: sajnálom ezeket az éjszakai keléseket!!!Nem lehet hogy a fogzás okozza őket??Nálunk ez így szokott történni ugyanis...Ha növeszti a fogát,akkor éjszakánként 4-5-ször is felkel.Ez történt most a 7.fogával is.Hétvégén vettem észre hogy áttört neki,de már 1hete szinte semmit nem aludtunk,mert állandóan felébredt éjjelente...Nappal se aludt,pedig reggelente is korán kelt.Szóval pokoli héten vagyunk túl,de mióta áttört a foga,tök nyugis!!Már egy nyugodt éjszakán vagyunk túl,remélem ez is az lesz!

emi:
nekünk is van habtapink,de én már azért nem használom jó ideje már amit írtál is,hogy ne harapdálja!!Mindig figyelek rá ezerrel,de az ember nem lehet elég óvatos!!Még a végén egy óvatlan pillanatban lenyelne belőle egy darabot... :? Te nem félsz ettől?Még használjátok így is,hogy leharapott belőle darabokat?

Kép

Kép
mezsó
 
 


http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/

Nem tudom valaki hallott-e már róla,de én bevágtam nektek ide ezt a web címet,hátha valakit érdekel! :wink: Most néztem a mail-em és tesóm küldte nekem tovább,ő is kapta mástól az infót!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó,
igen használom, mert anélkül nagyon hideg a szőnyeg. Terítettem már rá pokrócot, de felszedte :) Most már nem engedjük, hogy hozzáérjen. Egyébként a csillagos eset óta már nagyon rutinos vagyok....
pedig nekünk még csak 2 fogunk van. Mi lesz, ha kinő a többi?

Kép
emi29
 
 


:lol: :lol: :lol: emi: mi lesz ha kinő a többi fog?? :wink: :lol: Nekünk 6teljes és a 7.teteje van meg,és hát...ühüm...ami csak a keze ügyébe kerül,válogatás nélkül mindent megrág!!! :lol: Résen kell lenni az egyszer biztos! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó,
Hát ez az! most az inyével harap :lol:
Hű, ti nagyon jól álltok fogacskákkal :)

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Mezsó,
köszi a felicitas linket, regisztráltam is.

Emi, lehet akkor én is bátrabb leszek a kekszekkel, mert bálint is minden rágcsál. A pólója pedig mindig átnedvesedik, nézek majd vmi nyálkendőt, mert ez már nem állapot. Átmenetileg ruha zsepit a nyakába kötöttem, de vagy túl szoros, vagy ha meglazítom, akkor meg lecsúszik. Ezért jók a tépőzáras kis kendőcskék.

Ollem, sajnálom, hogy ennyire rossz a helyzet cry: a legtöbb banknál lehet kérni prolongációt, fizetési halasztást. Leírod, hogy gyed-en vagy (mellékelsz írásos papírt is róla), kevés a pénzetek, és bármennyire is szeretnéd de nem megy a hitel visszafizetése. Maximálisan 6 hónap az az idő, amíg nem kell fizetni, jobban mondva csak a kamatot és a kez. költséget. Legtöbb bank beleszokott menni. :

Kép
tim27
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek NAGYON BOLDOG ÚJÉVET KIVÁNOK!

Az ünnepek jól teltek, csak fárasztó volt.
A szilveszter nagyon jó volt, karaoke-ztunk, buliztunk ezerrel! :)

Fogunk nekünk is már a 6. jön most.

Kicsit takony, éjjel köhög, de más nincs vele szerencsére.

Pár képpel jöttem, de igyekszem visszatérni a forgatagba, igérem!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


ollem! sajnálom! :cry: próbáld meg amit a csajok javasoltak!!
egyre több ember lesz így idén sajnos! ez szörnyű!

párom is több cégnél dolgozik, és hát mindenhol lebeg a szerződés felmondás veszélye! csak reménykedünk, hogy talán mégsem... ez szörnyű... mi lesz ebben az országban.... :(

mezsó! remélem csak a foga okozza a nehéz éjjeleket, és nem egy rossz szokás van kialakulóban. vagy még lehet fejlődési ugrás is, mert eddig ő szépen aludt, csak most akar többet enni éjjel. legalábbis ezt olvastam a Suttogó-ban. nekem eddig sok minden bejött onnan.

Kép
gabo001
 
 


Sziasztok!

Sajnos csak egy percem van mert apának dolga van és hát Mátéka rám marad :)

viszont mostmár fogok tudni jönni...eddig az ünnepek alatt nem volt netünk (elromlott) ugyh esélyem sem volt

Az ünnepek szépen elteltek..majd mesélek.

Mary: nagyon sajnálom..édesanyámék ugyanebben a szituban vannak..évek óta huzzuk őket a csávából már nekem is elvették a kocsim is 2 éve mert inkább nekik adtam a rávalót...de hiába most megint ugyanott vannak...nem tudom meddig lesz még meg a házuk..30 000 Ftal nőtt nekik a törlesztő..szörnyűűűűűű

én speckó emiatt az otthon láttotak miatt nem akarok még egy babát..rohadt világban élünk.

a kocsira ha küldték a 8 napon belült akkor hívd fel őket és kérj részletfizetési kérelmet...a legtöbb lízinges ad..ha azt nem akkor pedig időt ad...mert ha nem szólsz akkor csak emelkedni fog az összeg végül pedig szó nélkül rá terhelik a házatokra.

na de remélem megoldódik minden..fel a fejjel...gyere próbálunk segíteni amiben tudunk.

aztán jövök énis gyakrabban....van mit mesélnem :)

huuu nem emlékszem ki kérdezte..én ha dolgom van vagy a etetőszékbe teszem Mátét és a tálca része nincs fenn,persze bekötöm és akkor nézi mit csinálok
...vagy a bébitaxijába vagy a utazóágyba..a karám megjött de még nem használjuk majd az új házba..amugy csúcsszuper.

és akkor egy képecske :)

ja és üdv mindenkinek....:D jó újra itt :) Kép
Vendég
 


tim: nincs mit!!Nem tudom mi lesz abban az ingyen csomagban,de én is gyorsan beregisztráltam magam. :wink: Ráadásul nálunk már szoros is az idő,ma holnap 1 éves a lelkem! :wink:

gabo: ne is mondd,hogy rossz szokás lenne kialakulóban!!! :shock: :shock: Hát Blanka eddig még csak úgy ébredezik,hogy kis nyugtatgatásra esetleg pár korty teára,peluscserére vissza tud aludni!!Enni még nem kért éjjel!!!De baromi érdekes a csaj egyébként mert jelenleg is úgy alszik mint akit agyonütöttek!!Hogy ezt éjjel miért nem tudja!Akkor meg olyan éber,hogy lopakodni kell mellette... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó,
ez a lopakodós story ismerős :) Lili is a legszebb álmából képes felriadni, ha megérzi, hogy kinyitom az ajtót. Pedig nem is lehet hallani az ajtónyitást:)

Mary,
hidd el, hogy a bankokkal lehet egyezkedni, egyiknek sem érdeke, hogy csődbe vigyen egy családot. Csak jelezni kell, ha probléma van. Sajnos egyre több család küzd anyagi nehézségekkel.
Kitartás!

Pumpó,
kár, hogy ilyen kicsi képeket tettél fel, mindenesetre cukik a gyerkők!

Tim,
szerintem azért jobb a keksz, mint pl a kiflivég, mert az könnyebben szétmálik a szájában és így könnyebben is tudja lenyelni. De ez csak az én véleményem. A védőnőnk biztos nem örülne, hogy kekszet adok a gyereknek, de inkább azt rágja mint a szekrénysarkot nem?

Litu,
várom az élménybeszámolót!

Jó, hogy egyre többen jöttök csajok!!

Kép
emi29
 
 


Köszi lányok (Emi, Mezsó, Lituka, Gabo, Tim), hogy nem zavartatok el, mert panaszkodtam...
beszéltünk a bankkal...kifizethetjük részletekben is, de nem tudom az is hogyan lesz. ha eddig nem tudtuk fizetni és elvitték az autót, most hogy gondolják, hogy fogjuk tudni...
közben ma jött a papír, hogy megszünt a lakásbiztosításunk, mert nem tudták vonni a számlánkról... :cry:
szuper...mi jöhet még...???? :cry:

Kicsi Bogimnak még tápszert is kölcsön kért pénzből vettem.... :cry:

Mezsó!

Köszi én is regisztráltam az ingyen csomagra! Bármi jól jöhet.


Most olvasom, hogy van baba akinek már hat fogacskája van???

Nekünk még egy sincs.... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Blanka még mindig alszik...marha jó...de felkelteni nincs szívem...legalább ő aludjon ha én nem. :wink: De este így valószínűleg megint nem lesz egyhamar álmos. :? Na én is keresek már képeket annyian jöttök,hozok én is.Csak bonyolult mert le kell kicsinyíteni,ami engem nagyon idegesít. :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


már én is régen hoztam képeket... :roll:
elküldhetek párat vki lekicsinyíti őket nekem?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Blanka az a baba akinek 6foga már kint van,és a 7.teteje is! :wink: :lol: Meg szerintem már a 8.készülőben...mert még mindig nyűgös. :lol:

ollem:
nagyon megértem elkeseredésedet...voltunk már mi is ilyen helyzetben,hogy már csak a kölcsönkért pénz maradt. :cry: elég rossz dolog ez... :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép Ez most az egyik nagy kedvencem

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép Szerelmeim:-)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Most ami megmaradt a délutáni olvasásból, reagálás, majd még pótolok!!!!!! Aki kimarad, ne hari, jövök vissza, csak várok egy telefont és futnom kell egy kört.... :)

Mary!
Tudom, ezzel tele a padlás, de tényleg sajnálom, ami veletek történik! :( Gyere panaszkodni nyugodtan, néha jó kiirni, bár változni nem változik meg a helyzet az irással, de akkoris jólesik az embernek még az együttérzés is!

Anyagilag mi is carban! Zoli nem hoz haza pénzt, az exének is lógunk a gyerektartással (dec-jan), nagyon rossz érzés mert átérzem a helyzetét, nekem is volt ugye, hogy nem fizetett az exem.... nem győzök bocsánatot kérni tőle és biztositottam, nem rajtam múlik, hogy utalunk-e... rám nem haragszik, persze... de nem tudok mit kezdeni vele... a csp-ből és a gyesből meg az én gytartásomból élünk... nagyon f...sza!!! :evil:

Körkérdés lányok!
Ti sem kaptatok csp-t??? Mi van megint visszatartják??? Pedig a csp-t elvileg a papir szerint 5-ig utalják... holnap 7-e lesz!!!!!
Konkrétan 400 ft-om van... siralmas...

A babaképek egytől egyik cukik, a karácsonyi családi képek nagyon szépek!!! MINDENKIÉ!!! :)

Emi!
Sógornőm iwiw-oldaláról szedtem le a képeket, mert nem tudom feltölteni a gépre a digiről (még mindig car az usb-nk)... és ezek szerint ennyire lekicsinyitve tette fel őket. :( Pedig a fintorgós képe ennek a csibésznek észveszejtő!!!! :) Majd próbálok rajta nagyitani, ha tudok....

A linket kööösssszzzziiiiiiiiiii!!! Énis regisztráltam!! Minden jól jöhet, ahogy Mary is irja!

Kiváltottam ma a Hipp 3. csomiját a Rossmannban... akinek van kuponja, érdemes, egy sárgabaris ivólé van benne, egy 250 ml-es Bio folyékony tápszer és egy 10 hós kortól való babadesszert meg egy Hipp-es kendő. Végülis majdnem egy ezres, amit tartalmaz!

Megyek, még ma jövök, Zoli 7 után jön haza elvileg... dolgozik... csak kár, hogy ingyen.... :(

Na, nem bosszankodok én sem, csak elég feszült vagyok!
Vendég
 


Pumpóka!

köszönöm a biztatást.

csp ma jött nekem. veszünk belőle kaját és visszaadjuk a kölcsönkért 4000 ezer forintot és ennyi. a gyedből lemegy a kocsi és a hitelem...és nulla forintom marad is.
és mi is tartozunk gyerektartással... :cry:
én is kiváltottam már a 3-as csomagot. nekem nem volt benne ivól....többi igen.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


pumpóka: valóban klassz a 3.-as HIPP-es csomag!! :wink: Nekem is azok voltak benne amiket írtál. :wink: Sőt én egyszerre váltottam ki a 2-essel! :wink: Csaj nézett is rám.Kértem a kettest,utána lobogtattam a kiskönyvet,és mondtam hogy kiszedném belőle a 3-as kártyáját,és kitölteném,mert nekünk rögtön az is jár. :lol: :lol: Így 2dobozkával tértem haza. :wink: Jól esett a lelkemnek. :wink: Azt hittem de sok mindent kaptam,holott nem is,de nagyon örültem neki. :) Ma rátévedtem egyébként az iwiw-es adatlapodra és nagyon cukik a képek Zsófiról!!! :) Én sem kaptam még csp-t!! :twisted: :twisted: Nekem 1000ft van már csak a pénztárcámban és slussz...ennyi. :evil: Katasztrófa valóban...

ollem:
:( hát nálam is ez lesz kb.a támogatások sorsa...várom mint a messiást és megjön aztán gyakorlatilag 1nap alatt el is fog fogyni,amennyi tartozásunk nekünk is van,erre arra... :? Tényleg gyere panaszkodni nyugodtan!!Segíteni nem tudunk valóban,de meghallgatni igen,esetleg némi tanáccsal szolgálunk,és az együttérzés az sokat jelenthet!!! :)

Reggel mi korán kelünk,megyünk Szegedre neurológiai kontrollra,gondoljatok ránk! :wink: Nagy dolgok nem várhatóak,csak azért mégis,remélem hogy a doki jó véleménnyel lesz Blanka fejlődéséről! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok

este 10óra után kellett Kristófnak kúpot adni.39fokos láza volt.se nem köhög,se nem taknyos.elkezdet nyekeregni.bementem,hogy ugyan mi baja lehet mert tuti nem éhes még.megnéztem a fejét.melegnek találtam.fülhőmérő 36,9et mutatot.vissza mentem apához.de nem hagyot nyugodni a gondolat,hogy ez több,mert melegebnek éreztem.vissza mentem és megmértem popsiba.39,5.én ugy megijedtem.hiába van nagyobb gyerekem.ő még soha nem volt lázas.azt se tudtam hirtelen mit csináljak.aztán "magamhoz tértem".kapot egy kúpot,kis vacsit és lefektetem magam mellé,apa ment a kanapéra.de negyed óra mulva felsirt.ő nem tud mellettünk,sőt velünk 1 szobába aludni.igy vissza cucoltam a szobájába.megnéztem a lázát.már csak 37 volt.fél3kor kelt enni.adtam neki kajcsit majd panadolt és aldt.bár néha nyöszörgöt de aludt.
most reggel 37,1.kutya baja.nevet,játszik Levivel.eszik rendesen a torka nem fáj.

elvisszem majd a dokihoz.

bocsi,hogy most másra nem reagálok de tök készen vagyok.én alig aludtam.
Vendég
 


Sziasztok!

Mot csak gyorsan bekukkantottam, sz@rakszik a gépem mostanában, pedig nagyon írnék!!! :(

Ollem, akatram írni mailt, de emiatt a dög miatt nem tudtam. Remélem Apa helyrerakja, és írok! Tényleg sajnálom az anyagi gondjaitokat! Nem helet egyszerű! Remélem azért sikerül megodani!!!
Én is nagyon várom már a gyed-et, mert én még azt nem kaptam, a csp-t már igen, de abból vonnak egy két hitelt, de arra is kevés! A mult hónapban nem fizettem közöskőltséget, már azt is kéne...
Rossz olvasni, hogy sokan vagyunk így :cry:

Viszont van örömöm!!! Azt hiszem mászik a Marci!!! :D :D
Rakok fö videót, kérem a véleményeket, hogy akkor most mászik, vagy sem :lol:
http://uk.youtube.com/watch?v=3vpCYXiyNS0
Végül is halad nem? :lol: :D :D


Nagyon nagyon édes baba (már nem is babák!!! :D ) képeket láttam!!!
Sajnálom a rossz éjszakákat, mindenkivel együttérzek, a Marci már 3 hete taknyos. Ma volt az első, hogy végigaludta az éjszakát.
Mindenkinek boldog hófordulót így utólag is!!

(Csak reménykedem, hogy sikerül elkűldenem ezt a hsz-t, mert érdekes hangokat ad ki a gép, szerintem megint mindjárt leáll :( :? )

Kép
marcianya
 
 


Sajnálom az anyagi gondokat ollem!

Nekünk nincs hitelünk szerencsére.

Köszi a köszöntést Szössz :) És mindenkinek a biztatást!Bár tartottam tőle,de itthon Fruzsi az ágyában aludt ,1. éjszaka 2* ébredt ,ma már csak 1*! :lol:
Teljesen kipihentem magam!
Szilveszterkor iszonyú petárdázás van a panelban(minden egyes robbanásnál összerezenve aludt én is aludtam mellette 9-től) ezért mondtam anyósnak jobb lenne,ha haza mennénk,erre azt mondta,hogy én mással akarok szilveszterezni.Nem fogta fel,hogy a gyereket sajnáltam,mert nappal is rosszul aludt benn.Hát nem javult a viszonyunk tudom az én saram,de ez van.


Én nem hiszem azért ,mert Szilveszter van bulizni kellene meg a Karácsony miatt szeretni egymást

Rakok képeket meg reagálok,nemsokára :)

Kép
kritta
 
 


Mary, sajnálom én is a helyzeteteket :cry: . Mi van Bogival? Egyébként még Emmának sincs foga.

Lekri, Kristóf jól van ,ugye?

Marcianya, ha nem is a klasszikus értelemben mászik Marci :) , de nagyon ügyes. Emma is próbálkozott valami hasonlóval, innen már hipp-hopp Marci is beindul, aztán megy, mint a villám!

Kritta! Hát az ember tényleg nem arra vágyik, hogy olyanokkal szilveszterezzen, akiket amúgy sem kedvel igazán. Én sem vagyok nagy bulizós, régebben is egy-egy szolidabb házibuli szilveszterkor.

Mezsó, de édes lány Blanka! Majd írd meg, mi volt a neurológián. Nem semmi, hogy ennyi foga van.

Pumpóka, köszi, hogy írtad a Rossmanos kupont, már el is felejtettem, nemsokára mi is kiválthatjuk.

Tim! Emmát akkor teszem járókába, ha nagyon nem tudok rá figyelni. A nappali egésze az övé, de felügyelet nélkül ott sem hagyom, lehet, hogy csak én vagyok para, de szertem látni mit csinál. Meg ő még azért nem olyan ügyes a mászásban sem, volt már pár borulása, és mindig a fejét veri be.

Érdekes, éjszaka Emma sem alszik olyan mélyen, tényleg úgy kell belopózkodni a szobába. Néha még moccani is alig merek, mert akkor ő is elkezd mocorogni, pedig külön ágyban vagyunk. Hát régen ez sem így volt.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Trehány fórumos vagyok.... most is csak kukk, mert vár a háztartás... :(

Zsófi egyre csúnyábban köhög, szerintem elkezdem neki a Rinathiolt adni kétszer naponta, aztán ha nem javul, doki.... de egyenlőre nem akarom bevinni a rendelőbe, mert ott biztos benyal valamit, amig várakozunk...

Lekri!
Gyógyulgassatok!!!! Sok car virus van mostanában... :(

Barátnőmet is tegnap hivták fel 12-kor a bölcsiből, hogy menjen a kisfiáért, mert lázas (2 éves... pont ma). Mire hazaértek, már hányt, semmi nem maradt meg benne, estére jött a hasmenés is, aztán kihivták az ügyeletet, akik mondták, hogy Lászlóba de izibe, mert simán kiszárad éjjel igy. Ott infúzió, most hivott, hogy még mindig kapja a folyadékot, és kicsit van csak jobban....
Szegényt nagyon sajnálom, most mentek szét a párjával (10 év után), erre a gyerek beteg, kórházban van... ő meg teljesen kikészülve... attól félek, valahol össze fog esni az utcán... :(
No bocsi, csak annyira szomorú vagyok, hogy ilyen mocsok vele az élet! :(

Marcianya!
Jó, hogy jelentkeztél... :) Ez már majdnemmmászás... :lol: innen már nem sok van! Minden nap ügyesebb lesz és mire észbekapsz, kúszik utánad... Ha Mukit letenném a földre, mászna kifelé az apja után a konyhába... :lol:

Nálunk általában a kiságyban van Muki napközben... nagyon jól elvan, igy nem bolygatom, minek?? Néha kiveszem az etetőszékbe, ahogyan Lillus is Mátét vagy ha sziesztázok, akkor az ágyra magam mellé és ott kotor ezerrel... idővel mehet a földre is, csak most még inkább leül és úgy játszik, csak nem egy helyre, hiába tennék neki plédet le, arra nem ül rá.... :lol: a kis büdös!!!!

Mezsó!
Drukk nektek a vizsgálathoz!!! :wink:

Egyébként Muki is carul alszik mostanában... sokat ébred, sir, de ha nem fordulunk oda és nem szólunk hozzá, pár perc után visszaalszik... eleinte elkezdtük babusgatni meg simogatni, mikor felsirt, de rájöttünk, hogy ezt nem szabad, mert akkor felélénkül és nem alszik vissza.... mocsok anya vagyok, de pár perc sirás inkább, mint fél éjszakai fentlét, mert tutujgattam... :lol:

Húúú, lejárt mosás... megyek...
Vendég
 


Na talán sikerült nagyobb képeket tölteni le....

Az emlitett huncutkutya fintorgás:
Kép

Tam-tam:
Kép

Sórognőm a 4 gyerekkel (láthatóan baromira élvezi a Muki:)
Kép
Vendég
 


Boldog új évet mindenkinek!
Mi meg tegnap voltunk állapotfelmérésen és járnunk kell Dévény tornára,mert hiába mászott kicsit Miki,mégsem indult azután el,és még mindig nem forog.Azt mondták,hogy lehet,hogy születésekor volt egy kis oxigénhiányos állapot,és azért.
Szépek a képek.Máté, Zsófi, Blanka
Nagyon szomorú,hogy ennyi család él rossz anyagi helyzetben.Közöttük mi is.Apa meg nem győz maszekolni.Hála Istennek áprilisban lejár a kocsitörlesztésem.

Kép
ágnes27
 
 


Sziasztok!

Szépek a nagy babáink!
Mezsó Blankája édes a sok kis fogacskájával. és ugyanolyan pulcsija van Boginak is, úgy kaptuk!
Pumpóka Muki is nagyon édes. és neki is mennyi fogacskája van.
Olyan furi, mert Boginak nincs még...
Lituka! Máté is már kész férfi! Jaj de nőnek ezek a babák akarom mondani gyerekek!!! És már neki is van foga...:-)
És Marci baba meg nagyon ügyes!!!! MArcianya lassan futhatsz utána!!! :-))))

Bogi most azt csinálja, hogy odamászik pl az ágyhoz , feláll aztán egyik kezével elengedi , egyensúlyozik, elengedi a másik kezével is és próbál menni. egy max két lépés és popsira huppanás van....én meg frászt kapok...már a fal mellett is feláll....

Atizka!
Bogi jól van, bár tegnap óta taknyos...és rosszul alszik...
de ahogy fent is írtam, aktívkodik nagyon!

Jaj és ahogy tapsol , olyan ennivaló!!!

Megyek,mert az edények nem öntisztulósak, sajnos...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ollem 2009.01.14 13:06-kor.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok

Kristóf valószinű valami virust nyelt be mert csak a torka piros egy kicsit más baja nincs.már 3órája alszik.én is tudtam egy kicsit.

Ollem
sajnálom a helyzeteteket.remélem sikerül valamit intézni.

apa most hivot,hogy nincs munkájuk mert mindenhol,ahova hordják az anyagot,elzárták a gázt.igy lehet nem is kell menniük a héten vagy kitudja meddig.hogy mi lesz igy velünk is :shock: :shock: :( :( :(

Máté,Blanka és Pumpóka gyermekei nagyon szépek :lol: :lol: :lol: :lol: bár Zsófi tényleg élvezte az utcsó képet :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcianya
ebből lesz a mászás nem is olyan sokára :lol: :lol: :lol: ügyes ,hatalmas fiad van :lol: :lol:
Vendég
 


Kép

Mosoly

Kép

turis pulcsiban

Kép

Kép

Hálóruha :)
Timi mannogab és pumpó gratula a sok foghoz!Nekünk még nem is jön nagyon :(

Lekri remélem eladjátok hamar a házat!

mannogab aranyosak a képek főleg az apás és az úszós jó!

mezsó gratula a 10. hónaphoz!jók a képek!

Lituka jó h itt vagy,fiad kész nagyfiú már

Jók a képek Pumpó

lekri miért nem örül faterod?


sajnos anyósommal végérvényesen befellegzett a jó kapcsolatnak :(
kb. 1,5 hónap múlva műtenek és Tomi erősködik,h jöjjön hozzánk 1 hétre segíteni,hát... :?

Kép
kritta
 
 


Sziasztok!

ugyan ma is csak bekukk de legalább irok :)

Lekri : jobbulást nektek

Pumpi: édes ez a leányzó :)

Ollem: mintha anyumék költségeit hallanám..nekik is több a hitel mint a keresetük..a bátyám fizeti a lakáshitelüket amig bírja :( de az nem sokáig lesz...

nekem megmondom frankón legalább egy havi átlag fizetésem elmegy Mátéra simán...de legminimumabb is 45000 Ft havonta..

mi egyenlöre annyiból jó helyzetben vagyunk hogy a férjem benzinkúton dolgozik ahol azért csurran cseppen és emelett van egy teherautónk ami azért hoz vmit...(nem sokat) de igy azért még tudunk fizetni mindent..az én keresetem pedig a 38 000 Ft..tavasztól pont ezért gazdálkodni kezdek a telkünkön..fűszerpaprikát fogok termeszteni mert hát nincs más..ha ott a telek kezdeni kell vele vmit..a pénz meg kell..ha kell szakadjon le a derekam de muszáj élni vmiből.

1 hónap mulva költözünk...és hát még majd akkor látom át igazán hogy mindenre elég a pénz..

csajok más is vitázok anyukával anyóssal hogy mit egyen a gyerek???
mert nekem sokszor a hajam égnek áll mit adnának neki enni...
tapasztalt anyukák mit ehet egy 8 hós baba???

mert hidegrázást kapok a túrórudi a sós kuki a cukros babapiskóta meghallásától is...jójó tudom hogy itt is van aki ad a babájának pont ezért kérdem..mert lehet én vagyok túl maradi...de pl a piskóta helyett eszik babakekszet...az neki való
a danette helyett eszik csokis babapudingot..szóval értitek..azért kap ő enni :)
a mandarint is már harapva eszi...

mert nekünk is már 6 fogunk van egy ideje..ugyh ő már elég sok mindent ehetne..de mikor anyám kimondta a parizert..hááátt...én nem tudom..tisztára nem tudom..

itt dudál nekem a taxijából...olyan édi béni :) végre 2 órát aludt egyhuzamba..sose csinált még ilyet.

Blankának sok sikert a holnapi vizithez.

A kismamik hogy vannak???

Marcianyu szerintem is mindjárt mászik :)

nekem Máté ugyan nem kutyázik de megy most hogy ez kúszás vagy mászás..sztem mászik és persze már ő is feláll a kiságyban meg állandóan állni akar...fogni kell a kezét és séta van :) persze még azért félig lábujjhegyen :) de nem lehet visszatartani...
rettentően mozgékony..egy percre nem bír megállni..

ja és nálunk nem a baba megy meg a könnyü betűk hanem a vvvvvvvvvvvűűűűűűűűű a fffffffffffffffhhhhhhhhhhhh a sziszi
el is neveztük sziszinek :) állandóan sziszeg :)

Egyébként nagyon bánt hogy ilyen car világban élünk..anyukámék miatt állandó stresszben élek..rossz látni ezt az egészet..a rohadt pénz..munka nincs..és még a gyest és a csp-t sem emelték komolyan vicc.

nekem még nem jött meg egyik sem...nekem megy anyuméknak az egész..hogy betudják fizetni a gázt...:S :S :S

na de megyek most...taxizunk egyet Bubinyuszival.

holnap ismét jövök.

puszi nektek
Vendég
 


Sziasztok!

lekri! örülök, hogy jobban van már Kristóf!

Sokan eltűntek! pl. bolygó, kisfruzsi???? Ők azért gyakran szoktak jönni! mi lehet velük? valaki tud róluk?

olyan hideg van kinn! sétálni sem lehet sokat! :(

pumpi! szerintem nem vagy mocsok anya! :P ha visszaalszik magától nem szabad babusgatni, mert pont akkor ébred fel, na meg hozzá is fog szokni. utána meg nagyon nehéz már leszoktatni!! én is csak akkor veszem fel, ha már nagyon muszály! amint megnyugszik megy vissza a saját ágyába.

na, felébredt Zsófim! megyek!!!

Kép
gabo001
 
 


Kritta
nem irtam olyat,hogy nem tetszik valami a fateromnak 8) 8)
gyönyörű a lányod :lol: :lol: :lol:
hu mennem kell jött apa :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!

Vagyogatok csak ma kissé carul...nem tudom mi van velem,ma émelygős,hányingeres,szédülős napom volt...És rendesen fáradt vagyok.Kb átfutottam miket írkáltatok,de bocsi most reagálásra nincs erőm... :cry:

Mai napunk:Mi ma voltunk a csajszimmal Szegeden a neurológián,szerencsére minden rendben.Doki szerint a fejlődése már olyannyira megfelelő,hogy nem kell tornára se járnunk vele.Annyi volt ami eltért a megszokottól,hogy a fejkörfogata most többet nőtt mint általában.Amúgy is nagyobb mint kéne,de most egy kis kiugrást is mutatott a saját percentiljéhez képest,ezért volt gyorsan egy koponya UH is,de ez is rendben volt.Annyi eltérés volt hogy a felszíni liquortér kissé tágabb mint kellene,de mivel egyenletesen tágabb így ez az eltérés nem kóros.Ezt mondta a dokink.

kritta: köszi a hófordulós köszöntést!
:wink: Cuki a lánykád a képeken! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó
boldog hófordulót Blankának :lol: :lol:

akkor végül is most inden jó lett? nagy buksi,sok ész:) Levim is nagyobb fejű volt kicsinek,meg pufi volt az arca :lol: :lol:
Vendég
 


Mezsó!
Örülök, hogy minden rendben volt Blankával. :)
Te pedig pihenj, reméljük jobban leszel! Émelygés, fáradtság.... csaknem????? :)

Lillus!
Igen, tudom mit hagytam ki (sok más mellett)... Máté annyira édes! Lesem ám iwiw-en!!!! :wink:
Háááát, ez a kaja dolog... én sem vagyok egy hüdeparaanya, de azért parizert még haddnnneeee.... pont az, amibe mindent összegyúrnak! :?
Babakekszet énis vettem Mukinak, de rendszerint összetöri a kezében és játszik vele, cseszi enni... úgyhogy egyenlőre nem kap belőle! A kis pazarló... :lol:
Ma vettem babapiskótát (DM kuponom volt rá, -150ft) Mannert, ami nem cukrozott (legalábbis a tetején nincs,benne biztos)... de még nem szándékozok adni neki, csak amúgyis DM-ben jártam, megvettem, bár szivtam a fogam rendesen, mert 750ft volt (ebből jött le a kupon)... szerintem sok... de lehet, csak én nem vettem mostanában, vagy ami nagyon olcsó (tecsós és tsai) azt inkább jobb nem megvenni???
Én legújabban egy kiskanál tejfölt is keverek a főzelékébe (amelyikhez megy azért), ez eloszlik 3 felé, mert 3 adagot csinálok egyszerre kb.
Holnap megyek tecsóba és veszek túrót, most már azt is adok neki, meg majd a tojássárgát is....
Joghurtot már kapott, meg krémtúrót is ma és semmi baja tőle... nem minden nap adok neki, viszont úgy falja, mintha az élete múlna rajta.

Vettem a DM-ben, ajánlom figyelmetekbe a Humana bébiételét, sokkal olcsóbb, mint a többi, egy gyümis rizses cuccost vettem (6hós kortól) 159ft-ért és bevágta a kis dagiegerem.

Viszont Muki nem nagyon akar inni... reggel-este 220ml tápi, napközben ha 3 korty teát vagy gyümilevet bele tudok tuszkolni, sokat mondok.... :roll: csak harapdálja az ivócsőrt, de nem iszik belőle... :(

Gabo!
Jöhetnél gyakrabban!!! :)

Fruzsi nagyon eltünt, Bolygó irt azért azóta, de Fruzsi mint a kámfor..... :(

Kritta!
Anyósügy nem egyszerü! Hát nem irigyellek, hogy a férjed nem érti meg, ne hivja oda...
Akartam már irni... ne iiiiiirj ilyen halvány betükkel, mert nem tudom elolvasni... :lol: akárhogy gúvasztom a szemem, nem tudom elolvasni.... nehogy bántásnak vedd, csak szeretném elolvasni, amit irsz! :) Vakegér vagyok, evvan... :lol:
Nagyon aranyos a csajszi!!!!! :wink:

Na, sokat járt a pofám, megyek fürcsizni.... meg várom Zolit... még nincs itthol az ingyenmelóból... jópofa...
Telefonja meg nincs, mert 4 napja összevesztünk, kiosztottam, ő meg összetörte a telefonját... jó kör volt... igy legalább nem tudom felhivni... biztosan élvezi a helyzetet, akkor jön, amikor akar...

Na, tényleg csitt.....
Vendég
 


Mezsó,
örülök, hogy mindent rendben találtak a kontrollon és már nem kell tornára sem járnotok. Benéztem reggel is, de sajnos nem tudtam írni, de gondoltam rátok!
Boldog hófordulót Blanka babának! Nagyon cuki a képeken!

Kritta,
de szép babád van! Gyönyörű a haja és a szeme!

Marcianyu,
valóban halad a fiad. Már majdnem mászik :)

Lekri,
remélem, már jobban van Kiki

Ági,
sajnálom, hogy járnotok kell tornázni. De nyugi, hamar be fogja hozni a lemaradását. Ez a torna tényleg nagyon jó.

Pumpó,
nagyon édi a lányod és tök jó az a dob. Látom, neki is tetszik.

Mary,
borzasztóan sajnállak benneteket és szorítok, hogy meg tudjátok oldani a prolémákat.

Litu,
kajaevésben én csak a védőnőmre és a dokimra hallgatok. Turó rudit, meg baba piskotát még nem adok neki, de pl. babakekszet már az enyém is eszik. Nem örül a védőnő, de muszáj valamit rágcsálnia. Én mindig nagyon óvatos voltam az ételekkel, de most már kicsit lazább vagyok. Pl. az előbb megengedtem, hogy megnyaljon egy sültkrumplit... kinézte a számból.

Kép
emi29
 
 


Örülök, hogy Mezsó minden rendben Blankával!
Boldog hófordulót Blankának! Atyaég....már 10 hónapos... :shock: :shock:

Kritta!

NAgyon édes a kislányod! :D


Valaki tudna nekem kicsinyíteni képeket?

Ja igen még a baba kajáról akartam írni...

Mivel nincs pénzem Boginak bébikaját venni....ezért azt eszi jórészt amit mi....
a családiból vettem pár üveggel, de pl. krumplis tészta, gulyás leves, húsleves, husos rakott rizs, májas kenyérrel, kuglós egy kevés és még sorolhatnám. ja kóstolta már a virslit is...
nincs tőlük semmi baja.
és már kapott babapiskótát is! fog nélkül megevett egy egészet... :lol:
Nyugodtan kövezzetek meg....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?