Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok
hu de nagy pangás volt itt vhétvégén :shock: :wink: na azért vissza olvasgatok még fiúk elvannak,nincs kedvem semmit csinálni :roll: :wink:
Vendég
 


na szóval nagyon könnyű reagálni :wink: :lol:

Emi
nagyon jó volt egy kicsit "szabadon" de az agyam egész este otthon járt.most volt legelőször,hogy nem én fektettem le Kristófót.fél2kor értünk haza.bár én már 9után ásitoztam :lol: :lol:

oltás:
én nem adatok be szinte semmit.egyedül talán a bárányhimlő ellenit bár erről is hallottam negativ dolgokat ugyhogy még meggondolom.


Lituka
játszószönyeget mi se használjuk.az ágy feleti zenélő még ott van de az is csak addig még nem áll fel a fiatalember.
habtapink nincs eladtam.tavasszal vettünk jó vastag szőnyeget :lol: :lol:
lehet venni az auchanba,tescoba,Brendonba ugyhogy szinte mindenhol

:lol: :lol:

Mezsó
várjuk a beszámolót :lol:

Zsu
te is ritkán jársz erre
Nekem Levi soha nem szedte a szöszöket,mikor megtanult járni ha talált vitte a kukába.mai napig ilyen.ő soha nem vett a szájába ilyeneket.viszont Kristóf mindent.meglát valamit a szönyegen addig kuszik még meg nem szerzi és egyből megkostolja.most probálom Levit is tanitani,hogy a picike játékokat vigye a szobájába.az még Kristóf mentes hely. :) :)
gratulálok a felálláshoz és bizti én is nevettem volna a nyakon öntésen :lol: :lol:

nagyon jó ez a kép amit betettél.szerintem Bence és Kata tökre hasonlitanak :) :)

na és akkor rólunk pár szó:
tegnap volt apa szülinapja(24kis fiatal,mint én :oops: :lol: )
reggel elmentem Levivel meg apősékkal és megvettük neki a kariajándékót amit tőlem és a fiuktól kap.meg kapot szülinapi ajándékot is.addig ő volt Kristóffal.reggel 8tól délután 2ig.ekőzben aludtak 3óra hosszát is kettesben.igy apa teljesen kipihente a szombat éjszakát. :) (én 5óra hosszát aludtam de 1x keltem etetni még közben)délután meg 4esbe mentünk vásárolni megvettünk mindent én már nem szeretnék többet menni karácsonyig..

Kristóf már állandóan felhúzza magát mászásba.halad is de nem sokat még.már párszor sikerült leülnie is ebből a pózból.sőt volt már hanyat dölés is 1x.hála ügyesen dölt igy nem koppant csak egy picit.mászással néha hátrafele halad.de még tényleg minimális távolságot tesz meg. :wink:

az éjszakáink:hát nem is panaszkodom inkább :? :?
nappal egyedül nincs el.csak ha lát valakit magakörül.
na azt hiszem ennyi :lol: :lol:
Vendég
 


Klarka!
Nagyon szépek a fiúk, annyira édesek.

Mezsó! Persze, hogy emlékszünk rád, én biztosan. Blanka meg ugye az első topikbaba, szerintem szem nem marat szárazon, amikor megtudtuk, hogy megszületett. Mi van vele? A veséje?
Tegyél majd róla képet!

Játszószőnyeg nálunk sincs már, a rendes szőnyegre raktunk egy nagyobb ikeásat, azt tudom mosni. Úgyis addig lesz jó, amíg nem mászik, aztán már minegy lesz.

KépKép
KépKép
atizka
 
 

 
 

Lekri, hát ti szemtelenül fiatalok vagytok! :D
Karácsonyra talán már Kriftóf is ügyesen mászik.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Lituka,
játszószőnyeg nekünk bejött. Csörög, zörög, sípol és színes :D Egy óráig elvan vele, kipróbál, tépdes, megkóstol mindent. Mondjuk azt a babajátszót is nagyon szerette, amire két ivben lehet felaggatni a játékokat - nemtom, mi a neve.
De ha most vennél, szerintem már nem érdemes, mert amint elindul már úgyis minden más érdekesebb lesz. :lol:
Alá egy nagy pokrócot terítettem, az alá pedig ezt a habszivacs puzzle-t. Mi az Auchanban vettük, 900 pénz volt, de ez a leggagyibb verzió, mondjuk hőszigetelésre kiválóan alkalmas. :lol:
Vendég
 


hova tűnt mindenki?
:cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak Bálint belázasodott a hétvégén - nem is kicsit - és ezért nem tudtam írni. Szerencsére már jobban van, de elég kis bágyadt. Eddig még nem volt beteg. Az a jó hír, hogy nem komoly, dokinő szerint "csak"megfázott, nem vírus.

Emi, sajnálom a történteket, a lényeg, hogy nem lett komoly baj!

Lekri, boldog születésnapot a férjednek, örülök, hogy kicsit kikapcsolódtatok. Bálint is akkor van el, ha van vki vele egy légtérben :wink: :wink:

Mezsó, úgy örülök, hogy írtál! Azt hittem, már sose írsz! Majd gyere és részletesen írj!!

Zsuzsófi, Te is rég jelentkeztél, majd még azért írj ha tudsz karácsonyig!

Lituka, nálunk még mind2 megvan, a játszószőnyeg is (rá van 2 kocsicsörgő akasztva oldalt, azt pörgeti, a többi függesztékkel egyáltalán nem játszik már) a körforgót pedig meghosszabbítottuk úgy, hogy tépőzáras plüssállatot akasztgattunk az eredeti figurákra, így azt elérve püföli (nem tud leesni, de azért egyik szemem rajta van)

Ja, azt mondta a doktornő, hogy 2 hónap is eltelhet nyugodtan a 2 prevenar oltás között

Timi

Kép
tim27
 
 


Sziasztok!

Hú de nagy a csend! Gondolom mindenki készülődik már a karácsonyra, hiszen már csak egy hét van! :shock:
Szerencsére ajándékokat letudtuk a hétvégén!

Játszószőnyeget én is elraktam már rég. Nem érdekelte! A játékait leszedtem, azokat használjuk még. Karácsonyra kapunk csomó játékot, plusz mi is vettünk párat! Úgyhogy talán pár napig ellesz a kisasszony vele! :lol:
Szerintem túl drágát nem érdemes venni, mert hamar megunják. Mi inkább több kisebbett vettünk/kértünk. pl. forma bedobó, játék mobil (imádja a tv távirányítót!), vizi játékok pl. kishajó.

mezsó! üdv újra! persze, hogy nem felejtettünk el! épp a minap gondoltam rátok! (mint első topik baba :P )
hogy vagytok?

Kép
gabo001
 
 


Sziasztok!

Köszi az infokat...azért kérdeztem ám mert eladtam mindkettőt és lelkifurdim lett hogy jól tettem e...de a játszószőnyeg már nem érdekelte a forgút pedig állandúan csak tépkedte már...
igy a kettőből lett 16 000 Ft om...plusz elvitték a suttogús könyveim is igy 20 000 Ft van amit rákölthetek...

és megveszem a karámot...komolyan muszáj..mert nagyon durva dolgokat csinál...és ha nem kerítem el egy idő után kárt tesz magába...főleg amig anyuéknál lakunk..merthát tele van virággal meg ilyesmikkel a nappali.

habszivacs talpat meg lehet nem is veszek hanem ami van lerakva neki sima szőnyeg ugy 2 méterszer másfeles..arra veszek egy gumis lepedőt..és azt tudom cserélgetni neki. fel pedig nem fázik mert padlófűtés van legalábbis anyuéknál.

nagy ajcsit ő sem kap..kicsiket többet..illetve az olcsóbbakat de mondjuk sztem 3000-5000 ft is nagyon sok.

a bébitaxi volt egyedül drága..de az meg még le sem köti...(lehet nem is fogja)

Tim: köszi a infot...igen ezt énis tudom hogy 2 hónap még bőven belefér de mi több mint 3 hónapja lesz hogy kaptuk a 2.kat amikor majd érdeklődnöm kell van e vakcina...és ez már sztem túl sok idő...

Mezsó: jesszus hogy Blanka már 8 hónapos....:)

A karámról mi a véleményetek??? amiről multkor tettem képet?? anyum szerint az is csak addig jó amig nem jár...de hát az még messze van..

lejjebb kelett tennem ma a utazóágyat is meg a sima kiságyat is mert még az ütő is megállt bennem mikor majdnem kiesett fejjel mert felakart állni...

igy nem tud semmibe belekapaszkodni és felhúzni magát..nem is szeretném mert nem szeretném ha kihagyná a mászást...mert kúszik meg félig már mászik de még nem tökéletesen..

ja új mániánk a köpködés..berregés..nyálfolyatás :D szörnyűűűűűűű :)

na jövök még ma...csak ma nagy munka van nekünk itthon..de igyekszem..addigra hátha irtok sokan..mert nem igazán mozog a topik..(persze gondolom jön a kari sok a dolog)
Vendég
 


Ja, akkor az a játszószőnyeg, amin a két ív megy keresztbe. Hát azt mi se használjuk már, hiszen már inkáb hason vagy ülve játszik. Amit én játszószőnyegnek hívtam, és még leköti Bogit, az egy farm-mintájú (állatok, istálló,stb) vastag takaró, amin mindenféle kis lifegő, zörgő bizbasz van.

A távirányító nálunk is az egyik legizgibb dolog, kapott is egy sajátot, azt nyalhatja!

Tényleg hogy eltűnt mindenki!

Pocakosok, hogy vagytok?
Vendég
 


Tényleg hogy eltűnt mindenki!
Lituka!Szerintem tök jó az a karám.Nálunk is a nyálfröcsögtetés,kajafújás a legmenőbb dolog.Viszont.1 hete kibújt két foga és azóta úgy rág mint a gép.A kenyérhéjat,sült csirkét,rizibizit,mindent...
A játszószőnyeget én is eladtam.Szabályosan tépte,rángatta már az állatokat róla,nem bírtam nézni,néha annyira bevadult.
Óóóóóóóóó!Nem enged képet feltölteni.Pedig lekicsinyítettem.

Kép
ágnes27
 
 


na jelentem Kristóf megkostólta a füstölt sajtot



Levi szereti nagyon a trapista sajtot magába.kért és én adtam neki.az asztalon volt a kistányérkája abba raktam.pakoltam a szobáját.Kristóf nagyon csendben volt.gondoltam meglesem.Levi lerakta a földre a kistányérját és Kristóf oda kuszot.kivette és nyalogatta ezerrel.annyira sirt mikor elvettem tőle.bizti izlet neki

de Levire mérges voltam mert tudja,hogy kajcsit nem hozunk be. :evil: :evil:
Vendég
 


Jupppiiii van netünk! :D :D :D :D :D

Mostmár jövök amikor tudok! 8) 8) 8)

Amúgy aranyosak vagytok hogy így emlegettek Mezsó=első topikbaba :lol: :lol: :lol:

lituka:
amúgy Blanka december 7-én már elmúlt 9hónapos,szóval nem 8. :)

majd később jövök részletesen,mert nyűgös baba ringatózik a hordozójában a bal oldalamon. :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


atizka: Blanka veséje még mindig nem lett megműtve. A tágulat lassan mindig növekszik egy picit,kiderült 5-ös/legsúlyosabb/vizelet visszacsorgása van. Havonta kontrollra járunk vele,pont holnap kell legközelebb mennünk vele Szegedre.Ilyenkor pisi vizsgálat,és UH szokott lenni.

na megyek,mert full nyűgösség van...majd jövök szakaszokban

Kép

Kép
mezsó
 
 


atizka még neked akartam írni,hogy detto...játszószőnyeggel kezdtünk mi is,azzal a puzzle-os szivacsossal,aztán mikor beindult a fogzás,állandóan szétszedte,és a szájába vette,és azt rágta...mi utána 2nagy paplant terítettünk neki ki,mondván azon jól elvan.Na de mióta mászik...tényleg mindegy.Olyan mint a porszívó,mindent feltakarít...Szóval már én sem ügyelek annyira hogy legyen alatta valami,mert úgyis lemászik róla.

gabo: karácsonyra játékmobilt?? :lol: :lol: Mi drágaságunk is imádja a távirányítót,és előszeretettel cseni el a telefonunkat.Mi ma vettük meg neki a legfőbb ajándékát,egy Fischer Price-os tanuló telefont.Ott volt velünk a boltban,megmutattam neki,nyomogattam és majdnem kiugrott a babakocsiból annyira tetszett neki.

Rólunk még,6 foga van a drágának,és szinte folyamatosan fogzik,mert elég sűrűn van intenzív nyálfolyásos korszaka,arca is mindig ki van pirulva,mint aki pirosítót használ,hőemelkedés is itt-ott jellemző.Gurul oda vissza,kúszik mászik,és a legújabb ezt pár napja csinálja,hogy felkapaszkodva feltérdel,és úgy lomotol,és közben büszkén vigyorog,hogy ő milyen ügyes.És újabban állandóan bólogat. Hogy igen-igen.A nemet nem tudom miért nem ismeri. A méreteink bődületesek,ma mérte a védőnő.82 cm hosszú,és 12,60kg.Hát ennyi.

Ja,és a legfrisebb,hogy kb.2 órája hányt.Életében először,és sugárban.Az egész mai napi kaja benne volt a cuccban.Ő is megijedt,és mi is,de hála túl vagyunk rajta.Elalvás előtt csak teát adtam neki,le ne terheljem a gyomrát....

No kezdek máris sok lenni...lepcses szám visszatért.Ha én elkezdek írkálni...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép 2 fog és egy mosoly

Kép
ágnes27
 
 


Sziasztok!

Nálunk még mindig dúl a hurut.....vagy már megint?..??....

Mezsó: örülök, hogy megint itt.

Én jól vagyok, elég étvágytalan vagyok, de néha meg rákattanok a csokira, de sikerül betartanom az esti gyümölcs és joghurt-evést, így most már -13 kg-nál tartok szüléshez képest, de még mindig 2-őt kéne fogyni ahhoz, hogy onnan kezdjem, ahonnan Attival.....7-et pedig ahhoz, hogy onnan, ahonnan Andrissal...de ez csak álom...

Mindenkinek jó éjszakát!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Ágnes: micsoda mosolygós kisfiad van,édes nagyon :wink: és ő is jó nagy babának tűnik nekem ez alapján,a kép alapján. :)

klarka: köszi :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó
képet kérhetünk?hu hatalmas méretei vannak a lányodnak.nagyon hosszu :shock: :lol:

Ági
nagyon édes Miki :lol: :lol:

Klarka
jobbulást a családnak.baszus már 10hetes vagy?hogy szalad az idő :shock: :shock:
Vendég
 


Lekri: köszi!!

Mezsó: hogy lehet 82 cm? Az én 2,5 évesem 92!! És 12 kg? Andris (a nagy) 13 kg!! Úristen!!

Dobok egy képet, Atti tegnap egy nem éppen megnyerő, ám nagyon édes arcot fejlesztett ki, közben fújtat..:)

Kép

Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Küldök egy olyat is, amilyen alapállapotban...

Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Igen, Mezsó, kérünk képet!!!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


nagyn édes :lol: :lol:
Vendég
 


Próbálkozom egy arc fotócskával... :D Remélem sikerül feltöltenem...Most már fáradt is vagyok,meg hajnalba is kelek,szóval ezt megpróbálom valahogy feltölteni,több képet majd holnap keresgélek a leányzóról... Kép

Kép

Kép
mezsó
 
 


Klarka
Levim 2,5éves és 16,5kg ruhában.97cm.
1évesen volt11,3kg és 76,5cm :lol: :lol:

Mezsó
nagyon édes :)
azok a kis fogacskák :lol: :lol:
szerintem itt már szinte csak mi vagyunk fogatlanok :lol:
Vendég
 


klarka: édes nagyon Ati baba :) Blanka azért ekkora mert az apja,anyja se pici. Én 185cm,apja 193 cm magas...szóval van kitől örökölnie.Meg a sok kórházi bent fekvésünk alkalmával egyszer nézték neki a véréből a növekedési hormonját is,és magasabb mint kéne.9 hónaposan a 6fog sem gyakori annyira...és neki abból is annyi van.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hú, Mezsó, akkor kössétek fel a gatyótokat!!:)

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Ja klarka,hát igen...nem egyszerű amikor a 9hós gyermekednek inkább a 12-18hós gyerekre való ruhák között kell válogatni... :roll: Overallja is 98-as...kicsit durva... :roll: 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


na jó...akartam új vonalzót,nem jött össze...valamit elrontottam,azért van a szövegem alatt az a vmi...majd javítok,de ezt már tényleg nem ma

Kép

Kép
mezsó
 
 


Előző oldalt olvastam a napokban, de már reagálni nem volt időm, így csak erre az oldalra reagálnék.

Habszivacs: Nekünk is van egy habszivacs, amin elvan egy darabig, ha vele vagyok folyamatosan, de magában sosem. Iszonyat anyás, jobban, mint volt!!! A játszószőnyeg állvány részét én a kiságyára raktam, eljátszott az ágyában a játékaival, az a játszóhelye, de szívesen alszik is néha ott. (Mert ő velünk alszik, az ágya a játszótere... :lol: ) A szőnyeg részét még néha használjuk, az állványt már leszedtem a kiságyról és elraktam.

Mezsó: De jó, hogy jössz! Hatalmas Blanka, nem semmi méretek! Sajnálom, hogy még fennáll ez a betegség nála, nem lehet tudni, megműtik? Szép kislány nagyon Blanka, és azok a fogak! :o Hogy bírod cipelni, vagy ő nem igényli annyira?

Ágnes: Ugyan nem látom a fogakat, de jó nagyon a kép, édes nagyon Miklós baba.

Klarka: Én is számra pontosan így vagyok a kg-okkal! Sajnálom a hurutot, hogy állandóan betegek vagytok. Jó az az arc Attinál, édes pofi!

Magunkról: Boginak ma kibújt a második foga! Extra nyűgi nem volt, csak nagyon néha esténként, de akkor amúgyis szokott lenni nyűgi, úgyhogy én azt nem a fogzás számlájára írom. Napközben jól elvan - velem, magában sosem. Sokat járkáltunk vele vásárolni a hétvégén és nagyon bírta, a Metróban két óráig mt-ben az apján lógva mindent figyelt, nézett, nagyon nyugis volt végig! Egyre inkább ölbebaba mostanában, csak bírjam azt a 8,5 kg-ját cipelni!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


bolygó: megműtik Blankát. Sajnos ez egy komoly nagy hasi műtét,ezért a műtőorvosunk aki majd operálja húzza halasztja amíg lehet...cél az 1éves kor betöltése.Havonta kell kontrollra menni,így ma megyünk pont. Cipelni cipelem még egyenlőre...izmosodom. 8) :lol: Igényli... :shock: 8) Gratula Bogi fogacskájához!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: Sajnálom szegény Blankát. Gyógyszert szed vagy van egyéb teendő vele? Drukkolok a mai kontrollhoz!

Tényleg izmos lehetsz, ekkora babát cipelni!

Köszi a gratulációt. Úgy látszik fogilag mi is beindultunk, csakhát máshogy még nem, sajnos lusta...

Jó hulla vagyok! Éjszaka nem tudtam aludni, muszáj volt netezni. A párom se tudott, így felváltva ültünk a gépnél! :( Bogi bezzeg jót aludt! Úgy szétterpeszkedett, hogy elfoglalta a fél ágyat! :lol:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mezso,
mi nem ismerjük egymást, én nemrég csatlakoztam. Üdv!
És gratula a fogacskákhoz!!! :D :D Remélem, minden rendben lesz hamar a kis pocijában! Én nem vagyok képben, ez a vese gond kiderült már a terhesség alatt? Csak mert a másik topikon is van egy lány, a 33. hét környékén azt hiszem, és ott is hasonló dolog merült fel. De sokan azt mondták, ez kinőhető.
Méretek meg ... :D Az extra növekedési hormon mitől lehet? Mi is magasak, én 182, apjuk 192, de mondjuk ő kap 46-os férficipőt, én 42-eset már annál ritkábban.. :evil: Te hogy állsz ezzel? Titkos lelőhely? :D :D
(Bogi amúgy egyelőre átlagos, 72 cm, 8 kiló körül, de aggódom, hogy mi lesz, ha neki már 44-es lába lesz.. :roll:)
Nagyon szép a csajszi!!
Vendég
 


Klarka,
ez a fej!!!! Csúcs!!! :D :D :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hű már kezdem aggódni, hogy az én lánykám még nem kúszik, mászik! Amúgy doki szerint nincs elkésve, de itt már annyian írjátok! :?
Amúgy élénk, érdeklődő, majdnem felül egyedül. Ha meg segítünk neki megül egyedül fél percig is kb.
Szerintetek????????????

mezsó! szép Blanka baba! :P

Kép
gabo001
 
 


mezsó! A Fisher Price-os játékmobilt én is néztem! Nagyon jó szerintem is!! Csak mi már kapunk anyuéktól egy másikat. Azt hiszem Chicco-t.

lituka! szerintem is jó ötlet a karám! onnan simán lát mindent. kérdés ő mennyire fogja bírni, hogy viszonylag korlátozva van. ezt is csak akkor tudja meg az ember, ha megveszi... :? és kipróbálja

Kép
gabo001
 
 


Gabo: Én is nagyon aggódom a nem-kúszás miatt! A dokid mit mondott, mennyi idős korig nincs elkésve vele?

Mobil: mi is akarunk egyet Boginak, ne a miénket rágja folyton, meg a másik kedvencét, a távirányítót. Láttam a Metroban több félét is, de még nem szántam rá magam. Pedig muszáj lesz... :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Olyan nagy a pangás itt! Remélem, csak az ünnepi készülődés miatt van ez így, de tényleg példátlan!
Felsorolni nem fogok senkit, nehogy valakit kihagyjak, de:

Lányok, asszonyok: gyertek babanetezni!!!

Lehet, hogy naív vagyok, de a karácsony a megbocsátás ünnepe és az lenne a legjobb, ha tényleg mindenki félretenné a sértődést, haragot, bánatot, mindent és tiszta lappal kezdve, esélyt adva a másiknak, jönne és felpörgetnénk a babanetet, úgy, mint rég! Tudom, nem lenne már az, mint régen, de sztem lehet, hogy jobb is lenne, hiszen mindenki okulna a történtekből.

Bocsi a fejtegetésért, tudom: álom-álom...

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Boldog hófordulót

Kerekes Biankájának,
Marjan DádiZsombijának,
Ágnes Miklósának
Atizka Emmájának!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bolygó
egyet értek veled :lol: :lol:

én fiam a nagyobbik 7,5hósan kezdet forogni.8,5hósan meg már kapaszkodva ment.a köztesidöben,vagyis 1hónap alatt tanult meg kúszni,mászni, felülni és felállni.szerintem nincsenek elkésve.minden gyerköc más. :lol: :lol:
Vendég
 


Remélem nálunk is hasonló lesz a helyzet. Megyek, mert Bogi ordít.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon kihalt a topic!

Velem az a helyzet, hogy leülök a gép elé, elkezdek visszaolvasni és az első hsz-t sem olvastam el, futhatok vagy a telefonhoz, vagy a kaputelefonhoz, vagy Mukihoz, vagy a fiúk orditanak, ezeken kivül Zoli ül a gép előtt!
Tehát irni már elképzelhetetlen.

Egyébként is itt a karácsony a nyakunkon, jobban utálom, mint eddig bármikor! Ajándékkajtatás, készülődés, vásárlás.... találjam ki az ünnepi menüt teljes egészében úgy, hogy ne cikizze ki apósom....
áhh, át akarom aludni a jövő hetet vagy kitépni a naptárból és azt mondani... jéééé, tényleg ma van karácsony?? neeem, az lehetetlen, hiszen a naptárban már 31-e van... vagy valami ilyesmit!

Meg egyéb gondjaim is vannak, amik lekötik a figyelmemet és sokszor nincs kedvem bekapcsolni sem a gépet. :(

Mezsó!
Örülök, hogy visszatértél! :)

Ömlesztve, ahogy szoktam, mert most aztán tényleg egy trutyi a memóriám.... nagyon édes babukat láttam!!!!! :)

Éééés már futok is.... bakker... ez nem nekem való...
Vendég
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk,megjártuk Szegedet...Blanka vizelet rutinja negatív,a tenyésztés eredménye ezután derül csak ki,de ha az is negatív akkor a veséje miatt majd csak 2 hó múlva kell újból lemennünk.Ráadásul a doki még azt is mondta,hogy ha sikerülne masszívan sterilnek lennie a Blanka vizeletének/ezt jól megmondtam :lol: /,akkor csökkenhet az üregrendszerei tágulata!! :shock: :shock: :D

bolygó:
sajnálom,hogy az este nem tudtatok aludni.Én sem aludtam olyan sokat ha ez vígasztal... 8) :lol: Blanka naponta szed gyógyszert 2x5ml-t,és mellé kapja a Normaflore-t. Az izmossággal csak poénkodtam ám! :lol: :lol:

borsika: neked is üdv itt,valóban nem találkoztunk még! :wink: Vesemedence tágulata ha csak önmagában áll fent,akkor kinőhető.De Blankának legsúlyosabb fokú vizelet visszacsorgása van,és ez tágítja a veséjét.Méhen belül már a 24.héttől látták a vesemedence tágulatát,de csak születés után 1hetes kivizsgálást követően derült ki a visszacsorgás...Titkos lelőhely nagy méretű cipőkre??Nincs. :lol: :lol: Sajnos,már beletörődtem,hogy mindig olyan cipőm van,ami épp rámegy a lábamra,és nem olyan ami tetszik...ez van. :roll:

gabo: szerintem Zsófi abszolút nincs még elkésve.Blanka még csak gurult annyi idősen ahol most Zsófid tart.Utána meg szinte egyszerre kezdett kúszni mászni kb.1 hónapja,azaz 8hósan.

pumpóka:
tömören csak annyit KITARTÁS!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jajj!! :D Sikerült végre!!! :D :D :D Van új vonalzóm! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

most akadt egy kis időm....de sajna készülődnöm kell karira :( ugyh ne hari de ma sem jut elég időm irni...

a karámot bevállalom...mert akkor sokkal nyugodtabb leszek és majd imádkozom hogy ne legyen benne bezártság érzete...mert tényleg elég huzós az ára...
habár egy sima járókának is :(


na holnapig puszi mindenkinek...

ja Zsu milyen progival csináltad a képeslapot amin rajt vannak a gyerkőcök??
Vendég
 


Sziasztok!

Én éppen a karácsony előtti napok menüjét (több napig fogyasztható, nagy kondér kaját) találom ki, amit csak egyszer kell megfőzni és a sütiket és ezek alapján írom a listát, aztán megy férjem bevásárolni...bár jobb szeretem, ha ezeket a női dolgokat én nézem meg, de mivel Atti beteg, ezért muszáj maradnom.

Ti hogy oldjátok meg?

Ki tölti a szentestét csak a szűk családdal? Mi igen és csak másnap megyünk nagymamázni, meg mi aztán amúgy is találkozunk még ezerszer, mert nekem is, meg mamámnak is most lesz a szülinapunk....meg Papám névnapja is.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy csak ritkán nézek be, de engem is nagyon leköt a karácsonyi készülődés.

Mindenkinek köszi, aki reagált Lili fulladós storyjára.

Mezsó!
Nagyon-nagyon örülök, hogy hallok rólatok! Elképesztő, hogy milyen nagy már a lányod! Lili szerintem két évesen sem lesz 12 kiló :lol: :lol:
Szorítok, hogy negatív legyen a tenyésztése is!!!

Klarka,
Nagyon édes Andris baba.
Mi itthon leszünk az ünnepek alatt. Idén hozzánk jönnek :)
Nem lehet egyszerű két babával és várandósan készülődni. Vigyázz magadra!!

Litu,
a karámot tuti nem fogod megbánni. Szerintem tök jó ötlet! És hidd el, hogy egy-két hónap múlva a babytaxi is érdekelni fogja majd! Most még nagyon nehéz olyan ajándékot venni nekik, ami leköti őket :cry:

Tim,
remélem már jól van Bálint baba!

Ági,
nagyon édes Miki baba. Gratula a fogacskákhoz!

Pumpi,
még 7 nap és túlleszel rajta. Szerintem ne görcsölj... Próbáld meg élvezni az ünnepet!

Gaboo,
szerintem se aggódj. A doki látná, ha valami probléma lenne és már elküldött volna kivizsgáltatni.

Nehari, de most mennem kell pedig Bolygónak még nem is reagáltam. Na majd később, ha Lili engedi :wink:

Kép
emi29
 
 


klarka: a szentestét mi is 3an töltjük együtt,hisz mégiscsak ez az első közös karácsonyunk 3-asban,és mi is csak utána megyünk nagyszülőkhöz,első és második nap!

emi: pénteken lesz tenyésztés eredménye...nem emlékszem hogy volt már olyan hogy rutin negatív és utána a tenyésztés kimutatott bármit,úgyhogy reménykedni van ok. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


köszi a hsz-eket lányok!!!!

bolygó! a doki azt mondta, hogy nincs elkésve, de minden hónapban legyen egy kis előrelépés önmagához képest. az van mondjuk! lehet, hogy a mi lányaink tényleg majd aztán egyszerre csinálnak mindent! :P nem győzünk ámulni! :D

Kép
gabo001
 
 


nekem furcsán eltűntek bizonyos emberkék, aki eddig gyakran jöttek..... :roll: :cry: nem nevesítek, gondolom ti is észrevettétek....

Kép
gabo001
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?