Új privát üzeneted érkezett!

Virág,
neked is köszi a székinfot. Nekem az L Rossi is tetszett, de akkor olyat nem veszek. Sajnos nálunk a fa egyáltalán nem vált be. Remélem, ti több sikerrel jártok.

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Fruzsi, nem semmi, hogy milyen milyen szép ajándékot kaptatok a Mikulástól, pontosabban Alma babától!! Gratulálok!

Geni, úgy látszik Rubennek nem csak a mozgása, hanem a füle is nagyon jó :) csak emlegetni kell azt a "mizét" és mindjárt kell neki!
Jó a széketek!

Emi, mi a Brendonba vettük az etetőszéket kuponnal 15 e Ft-ért. Elég jó párnázott szerintem, itt van:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=43
mienk nem kék, hanem szép sárga, abban szerintem sokkal jobban néz ki!

Képzeljétek, már 4 foggal büszkélkedünk, ugyanis tegnap már a jobb felső metsző foga is kibújt Bálintnak.

Kép
tim27
 
 


Emi, leírnád, nektek miért nem vált be a fa?

Ugyan nem néztem még körül, abból milyen választék van, mit tudnak, csak egy bababoltban az eladó azokat 1 éves kor alatt nem javasolta, mert nem tartanak annyira, csak a már teljesen ülni tudó babát. Csak hát az sem, amit vettünk (csak azért nem sajnálom annyira, mert használt, 7500 Ft volt)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

csak erre az oldalra jutott időm...

etetőszék: nekünk prima pappa van peg perego...húzos az ára..de Máté imádja és sokszor abban játszik..odateszem a tálca részt ő pedig ott játszik a csörgőivel.

Tim: Gratulálok akkor már nemcsak én picikém 4 fogas :) nagyon sok gratuláció :D

ma megkaptuk a bcg-t ujra...
nekünk nem jut most prevenar mert van olyan baba aki még az elsőt sem kapta meg...most komolyan attól hogy Máté már 2ön túl van attól még szüksége van a harmadikra is..és kitudja mikor küldenek újat...megmondom őszintén én inkább vettem volna meg most ha még meglehetne..mert ez igy nagyon gáz sztem...

na visszaolvasom a többi oldalt és holnap jövök bővebben...

jó éjt
Vendég
 


Sziasztok!

Totál szét vagyok esve itt az ünnepek miatt, igy csak átfutottam az oldalakat....

Szebbnél szebb Miki-babákat láttam és a teljesség hiányával, ami megmaradt, gratula az álló Almának! :)

Lillus!
Ez a prevenar kissé bicskanyitogató, amit müvelnek!!!!! :evil:
Mellesleg én úgy gondolom, hogy talán inkább azoknak kellene beadni, akik már az elsőt vagy már a másodikat is megkapták....
mert ha nem adják be és túllépik az időt, lehet előről kezdeni az egészet... arról nem is beszélve, hogy kidobott pénz lesz, amit beleöltetek az első kettő oltásba!!!!
Mi múlt hónapban kaptuk az elsőt és most fogjuk 23-án a másodikat.
Remélhetőleg itt nem fog elfogyni az oltóanyag...


Az etetőszékről még: nekünk is prima pappa van és nagyon szupi, Zsófimuki is szeret benne üldögélni és játszani.
Mi kipróbáltuk anno még Atisnál a fa-etetőszéket, de nagyon-nagyon nem jött be. Nem lehet bekötni, én bőven másfél év fölött ajánlanám, viszont szerintem balesetveszélyes, mert simán kimászik belőle. Ok, hogy azokat utána lehet használni kisszéknek és asztalkának. De személyes véleményem, hogy én olyat nem vennék! A fiúk is kaptak az etetőszék után müanyag kisasztalt és kisszéket, amit a mai napig használnak a telken.
Meg OK, hogy a legtöbb lakkozott fa, de ismét személyes vélemény, de azokat nem lehet olyan könnyen tisztán tartani, egy idő után kikezdi a tisztitószer.... mig a fémlábakat és müanyag tartozékokat nem, még domestos-ozni is lehet, ami nem hátrány az ételmaradékoknál.... na csitt van Ágnes.... 8)

Igyekszem benézni, de nem nagyon van időm, elborit a karácsonyi készülődés, ráadásul Barnusnak vasárnap tartjuk a szülinapi buliját és arra is készülni kell, ajándék meg minden....
Vendég
 


Virág,
Pumpó jól öszefoglalta, hogy miért nem szerencsés választás a fa etetőszék. Nagyon könnyen ki tudnak mászni belőle a babák. Ráadásul a tálca részük kicsi és nincs peremük, úgyhogy a kaját is könnyen le tudják lökni róla.
Viszont szerintem benti játszó széknek és asztalnak jó lesz. Szerencsére nekünk az semmibe sem került, mert ajándékba kaptam a munkatársaimtól.

Láttam a Brendonban prima pappa etetőszéket. A 2009-es modell most 25.000 Ft. Filóztam rajta, de végül tegnap este megrendeltem ezt: http://aprosagokboltja.hu/shop_artdet.p ... red_resize
Remélem, ez beválik majd.

Timi,
nagy gratula a 4. foghoz :)

A bcg-ről mi is kaptunk egy levelet, hogy 11-én be kell vinnünk Lilit, hogy újraoltsák. Lilinek csak egy icipici lila foltocskája volt. Amikor féléves lett, akkor a doki azt mondta, hogy ez jó, nem mindenkinek fakad ki. Miután megkaptam a levelet, felhívtam a védőnőt és mondta, hogy akkor mégsem kell bevinni, tekintsük tárgytalannak a levelet, csak nála még kérdőjelesként szerepelt.

Kép
emi29
 
 


Jó reggelt!

Pumpi: köszi hogy tegnap segítettél nekem a tanácsoddal :) imádlak :)

Prevenar: én sírva bírnék fakadni....mert az első és második között is 2 hónap telt el és most pedig január közepét mondott a doki..na az 3. hónapja lesz a 2. után...
sőt most jól el is sírtam magam..mert most mit csináljak????
az már tuti nagyon későn lesz...totál kivagyok...
nem is a beleölt pénz..de szegény gyerekem érted...2szer már megbökték...ráadásul én kicsinek nagyon középfüles voltam..igy félek ő is könnyen az lehet..járunk úszni stb...szóval rizikós...
vki adjon már tanácsot ilyenkor mit kell tenni...
merthát a dokihoz mégse mehetek oda hogy maga akkor is az én fiamnak adja be a többi gyerek meg engem nem érdekel...:(

na most felhívtam a védőnőt..most nem ér rá mert épp prevenar oltásokat adnak be délig :shock: :roll: :?

jajj komolyan most tényleg nem lehet venni már ezt a hülye oltást??

vki vmi címat ahová írni lehet a kedves eü miniszternek??? emlékszem már volt aki irt neki...

bocs hogy igy kiborultam...tudom vannak akik túlzásnak érzik amit irok vagy csinálok de na...tök kivagyok...

Emi: sztem tök szupi az etetőszék :) és jó áron is van.

A Mikulások tényleg nagyon édik voltak egytől egyig :)

Az uszópajtinőnknek pedig sok sok gratula a felálláshoz...

ja és lányok én lehet tudatlan vagyok de ....nem túl korai 7 hónaposan állni???? vagy??? mert mondják anyuék hogy tesóm 9 hónaposan már járt ..de huuu..remélem Bubimacim nem akar olyan hamar felállni...:)

én még mindig kari ajcsikon vagyok ki....
ugye tőlünk nem kap semmit már...(nincs pénz a ház miatt)
de...anyuék tesóm venne neki..de nem tudom mit..néztem tegnap Brendon teljesen kivan ürítve...a tanuló kutyus már nincs fennt az oldalon hozzájuk már sose többet nem hoznak..nem rendelhető termék..ami van a győriben az meg nem sok választék..komolyan és nem bírom elképzelni egy csomóról hogy eljátszana vele...annyira gáz...
ugyh a kari tippeket továbbra is irjátok ám meg képpel együtt :)
mert lassan tényleg nem kap semmit...

a bébitaxi pedig nem igazán jött be...egyenlőre...sajnos kompnak akarja használni...meg nem engedi magát bekötni...:(

most a játszószőnyeggel is ugy vagyok hogy meg fogom hirdetni...mert abszolut mindegy neki min fekszik...ez meg már nem köti le..a két lécet is már rég le kelett szerelni róla...szóval végülis már csak arra használom hogy pléd legyen alatta...aztán elég drága volt ahhoz...
Vendég
 


Sziasztok,

Köszi a gratulációkat az álláshoz.
Szerintemis korai állni 7 hósan és próbálunk mindent megtenni azért, hogy a földön maradjon és a mászást gyakorolja inkább.

Lituka,
még mi sem vettünk Almának semmit, és lehet, hogy nem is veszünk....én mókakockát akartam, de elfogyott a tescoból, a tanulókutyus meg a Corában messze va. De majd ünnepek után is ráér szerintem.

Úszni nem megyünk már ebben az évben, mert a szeme megint nagyon csúny Almának..már teljesen kivagyok emiatt :cry: Megint tiszta váladék és könny, és össze is ragad reggelre az egyik+piros..semmit nem használt az átmosás. Szerintem meg kell ismételni! Már az első is borzalom volt (a sírás miatt), de ha kell hát kell.
Pénteken megyünk oltásra a dokihoz (prevenar) és kérek beutalót a szemészetre megint, remélem még Karácsony előtt fogadnak is a szemészeten....Prevenar: Komáromban azok kapják az oltást, akik már kaptak és elő vannak jegyezve a következőre, mert megint kevés az oltóanyag!!!! :twisted: Aki még nem kapott sazegény az várhat...nekünk is bő másfél hónap telt el a kettő között!

A Játszószönyeget én már el is tettem, mert 1 percet sem tölt el rajta a kis huncut....Most semmi játék nem köti le, csak jön utának, mint a kiskutya a lakásban mindenhova :shock: Mászik rám, ha leülök a földre mellé játszani :shock:

A bcg-t remélem nem kell ismételni, nekünk is lila kis folt, de kifakadt még azelőtt már 1x

KépKép
kisfruzsi
 
 


Litu,
sikerült az uszis képeket lementeni a gépről???

KépKép
kisfruzsi
 
 


Emi,
most egy kicsit bosszant, hogy 10 ezerrel olcsóbb az etetőszék, mint ahogy vettük legalábbis a 2009-es. Bár a 2008-as úgy látom ugyanannyi. Gondolom nincs közöttük különösebb különbség csak be akarják vezetni az újat és ezért olcsóbb most.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Litu
Lili novemberben kapta meg az első prevenárt és januárban fogja megkapni a másodikat, úgyhogy nálunk is két hónap fog eltelni, de azt mondta a doki, hogy nem baj.
Elhiszem, hogy aggaszt a dolog, de nyugi, a dokik csak tudják, hogy meddig kell beadni.
Mindjárt hozok képeket az ajándékokról, amit még Lilinek vettem.

Fruzsi,
Nekem a 2008-as székek jobban tetszenek :)

Kép
emi29
 
 


Na, hoztam képeket az ajcsikról.

Kép Kép

Ezt a járássegítőt pedig a Mikulás hozta:
Kép

Litu,
Müller sincs nálatok? Ott is tök ari játékokat lehet kapni nagyon olcsón.

Kép
emi29
 
 


de jó ajándékok!!! Lili biztos nagyon fogja élvezni a játékot ezekkel!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Hali Lányok!

Vagyok én is, csak elromlott a notebookom töltője, most kaptam csak újat. Végre!
Lizi beteg, úgyhogy nem sok időm van, csak erre az oldalra reagálok gyorsan. Majd később próbálok visszaolvasni.

Emi,
szépek az ajándékok, remélem Lilinek is tetszik majd. Én csak apróságokat vettem Beninek, mert mindenünk megvan, ráadásul az ilyen színes játékok nem is igazán érdeklik. A kedvenc játéka most az ásványvizes üveg. :D

Tim,
gratula a 4 kis fogacskához! Beninek még csak 2 van, de most is elég szenvedős napjaink vannak, úgyhogy biztos jön a többi.

Litu, Fruzsi
én az Árkád Sparban pénteken láttam tanulókutyust 6990-ért.

Fruzsi,
Nagyon ügyes Alma!!!! :D

Litu,
Beni csütörtökön kapta meg az első oltást, a következőt január elején kell neki. Az én doktornőm bízik benne, hogy megjön addigra a következő adag.

Etetőszék,
nekünk is Perego van. Még Danié volt, úgyhogy már 7 éves, és a harmadik gyerek használja, de még semmi baja és én nagyon szeretem.

Pumpó,
örülök hogy jöttél. Atissal minden rendben?

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Felsoa,

jaj köszi az infót!!! Akkor már esélyes a tanulókutyus is ajándékként!
Liza náthás, vagy komolyabb?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Andi :) nemár tényleg???? bassszus tegnap voltam ott a sparban..de nem néztem meg...pfff....mikor láttad te? mert lehet akkor ma bemennék neki megvenni...mert ugysincs más jó ötletem akkor azt kapná mamáéktól...

az első oltásnál nálunk is 2 hónap telt el de igy most 3 hónap fog..az sztem pedig már túl sok...a doki nem számolta ki mikor kapta a 2.at annyit mondott hogy most csak azok kapnak akik még az elsőt sem...

Emi: nagyon édi játékok..és köszi most nyilt Müller...ugyh ha megyek Győrbe mindenképp benézek.az a zsiráf is olyan cuki sztem Máté azzal is ellene...na majd meglátjuk...:)

Fruzsi: szegény Alma..sajnálom hogy begyulladt a szeme..azért remélem sikerül eljutnotok a szemészetre még idén...

apropó képek...huuu de jó hogy szólsz...lekicsinyítem (ujra kell raknom a progit) és még ma igyekszem fel is tenni belőlük :)

nem tudom hogy a bcgtől e de Máté ma csak pityereg éjjel is csak pityergett..és bágyadt ...annyira rossz :(

na mennem kell de jövök még :)
Vendég
 


Sziasztok!

Kiknek kell újra megkapnia a BCG oltást és miért?

Nekünk egyáltalán nem fakadt ki. Lehet nekünk is újra be kell adatni? Ezt ki dönti el?

Kép

Kép
mannogab
 
 


MAnnogab szia!
Pont tegnap hiányoltalak! Mi újság Veletek??? Én úgy tudom, hogy a gyerekorvos dönti el.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Litu,
nincs mit. Tényleg érdemes benézni, meg böngészhetsz a weblapjukon is, hátha találsz valami jót még Mátébabának. Itt találod meg a karácsonyi játékprospektusukat: http://www.mueller.co.hu/prospekt/conte ... t_@hu.html


Andi,
jobbulást Lizának!!

Mannogab,
elvileg a doki ellenőrzi a tanácsadáson az oltás helyét. Nem mindenkinek fakad ki. Azokat a babákat szokták újraoltani, akinek egyáltalán nem látszik a hege. Szerintem szólt volna a dokid, ha Milánnak is újra be kellene adni.

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Na végre, ismét beindultunk kicsit! :P

Zsófi is most kapta volna meg az első prevenárt, de NINCS oltóanyag persze. Már meg sem lepődtem, mikor ma mondta a doki a telefonba.

Litu! Tök igazad van! Én is kiakadnék a helyedben! Nehogy már újra kelljen kezdeni az egész oltás-sorozatot, mert nincs oltóanyag! Úgy imádom, amikor meghírdetik nagy fennhangon, hogy ingyenes valamelyik oltás, de oltóanyag nincs. jellemző a T. Kormányra! :x

etetőszék: szerintem is nagyon jók a Peg Perego-k. és tuti, hogy tartja benn a babát, kényelmes, praktikusak nagyon! Sok funkciója van, és minden csak egy mozdulat! Én imádom a miénket! (peg perego prima pappa diner)

Kép
gabo001
 
 


AJÁNDÉKÖTLET!


én pl. vettem egy csomó keményfedeles könyvet Zsófinak az Alexandrában. (700 ft körül vannak). Pl. A három kiscica, Török és a Mehemed, Kiskacsa fürdik, Mondókás könyv.... tudom, hogy még egy kicsit kicsi hozzá, de én szoktam neki mesélni belőlük, mutogatni a képeket, ő meg boldogan csapkodja! Végül is nem lehet elég korán kezdeni ma már semmit... :lol: ezzel meg tuti nem ártok neki!

Kép
gabo001
 
 


Köszönöm Lányok Liza nevében is! Igazából napközben az égvilágon semmi baja, na jó egy kicsit náthás, de már második éjjel van hőemelkedése és akkor fájdítja a torkát meg bedugul az orra. Szombat este meg hányt. Ennyi. De folyamatosan Benit szeretgeti. Remélem nem kapja el.

Gabo,
boldog hófordulót ZSófinak így utólag!

Litu,
Azt hiszem pénteken láttam. Ki voltak téve középre FP játékok. Ez pont az 1. pénztárral szemben volt. De vigyázni kell, mert tesóm is vett és nem csinált semmit, vissza is cserélték neki. Szóval mielőtt megveszed próbáld ki. Remélem még lesz.
A Müller tényleg nagyon jó, én már csak ott veszek bébiételt. Sokkal olcsóbb és nagyobb a választék.

Most elmegyünk egyet sétálni, olyan szépen süt a nap. Majd este még próbálok jönni.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Szaisztok!

Vagyunk mi is...
Nekünk is olyan az etetőszékünk, mint Timéknek, nekünk beválik, bár Emma még mindig kicsi szerintem hozzá, nem tudom elképzelni, hogy kisebb babáknák hogy tud megfelelni. Mi is még kuponosan vettük, és így megérte.

Fruzsi, szerintem se aggódj Alma miatt, hogy áll. Éppen ma voltunk gyógytornásznál, említettem neki amit írtál. Azt mondta, ha egy gyerek valamit magától csinál, akkor az azt jelenti, hogy megérett rá. :wink: Az esések persze durvák lehetnek, de majd esni is megtanul, csak ugye addig :cry:

Ajándékötletem nincs, mi Chicco-s Noé bárkáját vettünk, az Outletben akciós volt . És még egy ilyen bébi telót szeretnék, http://www.jatekfutar.hu/altermekcsopor ... fejleszto/ (a Júlia babás tetszik).
Még soha nem rendeltem neten, de most fogok, mert ilyet boltban még nem láttam, és ezért az egyért nem akarjuk bejárni az egész várost.

Kritta, aranyos vagy, hogy hiányoltál már Emmáról képet, igyekszem vele. Nagyon szép Fruzsi!

Az összes Miki-baba nagyon aranyos, volt sok ügyes segítője az igazi Mikulásnak. :D

Trudi is nagyon ügyes, látom rendesen pakol ő is.

Rólunk: Emmával most járunk a nyaka miatt gyógytornára, szegénykém elég nehezen viseli. Januárnam el szeretném vinni normális ortopédiára, kíváncsi vagyok mit mondanak erre a ferde nyakra. A gyerekorvos mostanában nem nézte, az ortopédus bácsika pedig, akihez a csípője miatt vittem fekvő helyzetben megnézte, aztán legyintett. Csak az a baj, hogy hátulról látszik igazán, úgy meg rá sem nézett. "Hatalmas" vizsgálat volt...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


sziasztok
mi is élünk :lol: :lol:
átszaladom az oldalt ha lesz időm és reagálok is(ha lesz időm)apa nem biztos,hogy hazajön vagy lehet csak éjjel igy mind 2 gyerek az enyém :) :) :)

ennyit voltamKristóf ébredt is
Vendég
 


Dühös vagyok a férjuramra ugyh most csak gyorsan...

nem tud vki olyan progit amivel videót lehet csinálni..képekből összerakottat? és ami alá lehet zenét tenni??? nagyon fontos lenne..aki csinálta volna karira az lemondta...mostmeg nem tom micsináljak..azt kapnák anyuék meg a többi rokon :(
Vendég
 


Litu, én Windows Movie Maker-rel csináltam.
Fogalmam sincs, hogy neten van-e valami ingyen letölthető. Remélem találsz valamit.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Felsoa!
Jobbulást nektek!!!!!
Atissal nem sok minden változott, hétfőn van jelenésem az iskolapszichológusnál, aztán megbeszéljük, Attila mikor megy hozzá.
Elkezdjük, mert ez nem állapot.... :(

Játékok:
Én vettem neki a tecsóban dobféleséget, tecsó szines márka, de nagyon igényes, strapabiró müanyag. és 4ezer volt... :shock:
Persze ezt már csak a kasszánál tudtam meg, mert ár az sehol nem volt.... de annyira remegett érte a babakocsiban, amikor a kezébe adtam és mikor ütötte, zenélt neki, hogy megvettem. Megkapta előre, most ezerrel üti-veri, mert a teteje dobként funkcionál és lehet 3 féle ritmusra állitani, amikor üti, milyen hangot adjon ki.... azonkivül zenél vagy 5 dallamot s ha forgatja körbe a dobot, egyre gyorsabb a zene... jah és világit ritmusra a teteje 4 szinben... szerintem nagyon jópofa... :)

Anyu FP telefont vett neki, de azt majd csak a fa alatt kapja meg.
Anyósék meg egy hatalmas fekvő bernáthegyi kutyát vettek, ami kétszer akkora mint Muki... nemtom mit fog szólni hozzá, félek, meg fog ijedni tőle, aztán majd apósom megint megsértődik, hogy nem jól választott... háááát, engem kellett volna kérdezni, de az nem igazán szokása... szereti azt venni, amit ő akar, csakhát a gyereknek az nem mindig jön be...

Na futok kölkökért.... :)
Vendég
 


Litu
én is a movie makert javaslom.

Gabo,
Lili is kapott egy keményfedeles könyvet mikulásra. Az a baj, hogy azt nem szabad a kezébe adni, mert megcsócsálja :(

Atizka,
sajnálom a gyógytornát. Hogy bírja Emma?

Kép
emi29
 
 


Na ha már ennyire lapos a topic, akkor elárasztom egy-két képpel :D

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kép a napsütésben elgondolkodva a világ dolgairól... Kép jaj ne mozogj már annyit, mindjárt elérem az orrod Kép na ugye mondtam...

KépKép
kisfruzsi
 
 


Most látom:
Anettonak és Hné Zsófinak BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Fruzsi: ne haragudj de nem tudom feltenni a képeket...Máté nagyon nincs jól...egész nap pityergett de mostmár nagyon kivan...állandóan aludna..sír és nagyon bágyadt...azt hiszem beteg lesz..mert a bcg nek nincsenek ilyen melléhatásai..

ugyh amint tudok jövök a képekkel és a hsz-el...

további szép napot mindenkinek...remélem nekünk is jobb lesz..
Vendég
 


Jobbulást Máténak! Hagyd aludni, az biztos hogy jót tesz neki.
Jelentkezz holnap, hogy hogy van!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, de most nincs időm sajna visszaolvasni, így reagálni sem tudok sajna.
Szerencsésen meggyógyult mindenki a családban, a vasárnapi szereplések pedig szerencsésen lezajlottak.

És amiért jöttem:
Bianka is az álló babák táborába lépett. Tegnap a mászás és a támaszkodás nélküli ülés után sikeresen felállt egyedül. :D

Csütörtökön megyünk vissza a kórházba kontrollra vele, ha addig nem is, de akkor igérem jelentkezem újból.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Kisfruzsi - Köszönöm a köszöntést! :shock: :shock: :D
Ügyesek a babák. Mi még nem állunk, de lehet, hogy jobb is, mert így is elég fárasztó már leszedni mindenhonnan, amit térden elér.
Gyógyulást a betegecskéknek !
Kisfruzsi - nekünk is átmosták anno Máté szemét, de nem javult, volt, hogy óránként kellett csepegtetni, nem javult, stb....és egyszer csak mondták, hogy naponta többször kell szívni az orrát is, mert azért fertőződik vissza, még egyszer nekünk nem mosta át a doki, mert azt mondta, hogy ha nincs elzáródva, akkor nagyobb kárt tehet benne a mosogatással, mert vékony ott a bőr. Na, és nekünk két ismerősünk is van, akinek így megsértették a szemét, úgyhogy inkább szívócskázd az orrát és csepegtesd közben valami erőssel a szemét...

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Na, van internetünk, úgyhogy megígérem, hogy ma alvásidőben jövök és bővebben írok!

Köszi, hogy néha azért még eszetekbe jutok és gratulálok Anetoonak is!

Gyönyörűek a gyerekek!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Fruzsi,
nagyon édes Alma!

Zsuzsa,
gratulálok az álláshoz!
Biztos minden rendben lesz a kontrollon.

Litu,
remélem, ma már jól van Máté!

Klarka,
üdv újra itt :)
Remélem jól vagytok!

Anetto,
Remélem, te/ti is jól vagy(tok)!

Kép
emi29
 
 


Hát nem sikerült visszaolvasnom...csak ezt az oldalt.

Atizka,
a gyógytorna használ Emmának? Mit mond a gyógytornász? Sajna sok ilyen felületes doki van, szerintem is vidd el másikhoz.

Gabo,
nekünk is rengeteg könyvünk van, a nagyok imádnak mesét hallgatni. És ez olyan jó. Én is már egész kicsi koruktól kezdve olvastam nekik.

Litu,
hogy vagytok?

Klarka,
örülök, hogy újra tudsz jönni és hogy minden rendben veletek. Teszel majd fel vonalzót?

Anetto,
Boldog szülinapot! Egyébként hogy viseled a kismamiságot? Hányinger, aluszékonyság? Azért is kérdezem, mert nekem minden terhességgel nehezebb volt az első három hónap.

Kerekes,
Gratulálok az álláshoz! Milyen ügyi!! :D
A kontrollhoz drukk!

Pumpó,
Sajnálom, remélem tud segíteni a pszichológus! :(

Fruzsi,
Nagyon édes Alma!! :D

Lekri,
kitartás.

Celesztina, Nici, Csöppke merre vagytok????

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


sziasztok,
Andi ez muris, pont most néztem be hosszú idő után :)
vhogy az összeveszős dolog után rossz érzésem volt és nem szívesen jöttem volna, pedig többször eszembe jutott beírni a babanet.hu-t... :roll: no mindegy.

látom megy a mit vegyünk karácsonyra gondolkodás? klassz az első kari a kicsivel :) :) :) mi viszont már ott tartunk hogy játékot nem biztos, hogy kapnak, annyi van :lol: nincs olyan amit tudnának értékelni hosszabb távon is mint 5-10 perc, szerencsére Lau szeret már öltözködni így ruhát kap tőlünk és nagyijától is. Kisebb meg vmi fincsi ételt, ő enni szeret, a játékokat Lau úgyis mindig elveszi tőle, bár ő ezt nem bánja. Ó és persze asszem 23-án vesszük meg mert párom addig nagyon dolgozik, de biztos van ezzel más is így.

Amúgy minden rendben velünk, most úgy tűnik elkaptunk vmit: kicsiknek orrfolyás, nekem torokfájás :x de nem vészes és remélem nem is lesz az. Julinka "csak" 9,7 kg, tegnap mértem. Még nem kúszik, nem mászik, körbe forog és nyúl a játékokért, meg minap meglepődött egy szerelő hogy egyedül tud inni füles cumisüvegből :lol: ja és a kedvence hogy azt mondja babababa :D nagyon édi.

hát nem olvastam vissza a többi oldalt, nagy nyűgi után örültem, hogy kisebb elalaudt és nagy meg eljátszik egyedül, így lerogytam ide és gondoltam üsse kő benézek :wink:

Van amúgy msánál is hogy a kicsi felsír éjjel? Nem is ébred fel csak sír hirtelen aztán a cumi segít meg egy kis simi, a fogára gyanakszom, nem is vészes de már több napja ez van és azért kicsit aggódni kezdtem ma... nincs duzzanat az ínyén nem látszik hogy jönne foga, ennél sokkal duzzadtabb már többször volt, most semmi csak a sírás. :cry:

Nos, szép napot mindenkinek -különösen a szülinapos Anettonak! !

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok,
Köszi az Alma dícséreteket! :D
Celesztina,
az éjszakai felsírás nálunk is pontosan így van egy ideje (kb. 1 hónapja legalább), remélem elmúlik majd idővel...Gyere gyakrabban ha időd engedi!

Anetto,
gondolom kíváncsi vagy, hogy honnan tudom, hogy szülinapod van! :P Nem vagyok jósnő, csak az iwiwen írja az ismerősök szülinapját :lol: Szóval, nem fejből nyomom! :lol: :lol: :lol:
Jaj ez a szemecske dolog úgy megijeszt engem!!! Amikor el van dugulva Alma orra mindig szívjuk, de amikor nincs benne semmi akkor is szívjam (orrspray előtte)???? És at honnan tudom, hogy nincs eldugulva megint??? A bőr biztos nagyon érzékeny, mert az átmosás után monoklija volt a kis drágánknak és karikás kicsit a szeme azóta is, bár lehet, hogy az nem amiatt van?!
Ok, akkor pénteken a dokitól kérek szemcsepp receptet. Ma egyébként már jobb sokkal (bekentem neki éjszakára flamicoinos szemkrémmel), de könny az van mindig...remélem helyrejön

KépKép
kisfruzsi
 
 


Celesztina! :D :D :D
De jó! Örülök hogy jól vagytok! Éjjeli felkelésekkel mi is így vagyunk. Mondjuk nekem egyik gyerekem sem volt picinek az a nagy alvó.

Fruzsi,
szegény Alma! A dokitok mit mond rá?

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Felsoa,
majd most megyünk hozzá pénteken. Dehát Ő nem szemész, szerinem ad egy beutalót a szemészetre..

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Celesztina: De jó, hogy itt vagy! Gyere gyakrabban! Szép súlya van Julinkának, úgy látszik, végleg lehagytatok, mert Bogi "még" 8,5 kg. Mondjuk ő főleg szopizik + nagyon kevés alma/sütőtök. Julinka miket eszik már? Sajnálom, hogy éjjelente felsír, nálunk nem nagyon van ilyen, ill. szopival megnyugszik, ha felkel, de nem sír. Sajnálom a betegségeteket, jobbulást nektek! Egyébként Bogi is forog még csak, oldal irányba kúszik-csúszik, de nagy dumás ő is. Legújabb szava a bab meg a mmmmmmmmmbbbbbbbb - valami ilyesmi. :)

Lituka: Jobbulást Máténak! Orvosnál voltatok, mi a baja? Hátha egy kiadós alvás segít. Sajnálom az oltás-mizériát! Azért ez tényleg felháborító.

Anetto: Boldog szülinapot! Hogy vagytok? Nagyon ügyi Máté, hogy már feltérdel! :o

Kisfruzsi: Nagyon ari baba Alma! Nekünk is magyar vizslánk van, de én még nem mertem őket annyira barátkoztatni, vagyis szaglás volt eddig max. Ali részéről. :)

Emi: Szép ajcsikat kap Lili karácsonyra, én is játékokra gondoltam inkább, ruhája van elég.

Kerekes: Gratulálok az álláshoz! :o Remélem, minden rendben lesz a kontrollon.

Pumpóka: Drukkolok, hogy a pszichológus tudjon Attilának segíteni. Nem semmi lehet a doboló Muki-Zsófi baba! :lol:

Klarka: Hogy vagy, hogy van a pocaklakó?

Tim: Gratula a 4. fogacskához! :o

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Kisfruzsi: Mióta tart ez Almánál? Boginak újszülött korában kötőhártyagyulladása volt, de pár nap alatt meggyógyult. Jobbulást neki!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Szia Bolygó,
hogy mióta.hát szinte születésétől. A doki tanácsára vártunk 6 hós koráig, hátha magától helyrejön, ahogy nő, de nem. Már nem tartom jó ötletnek, hogy vártunk vele, mert azt olvastam a neten, hogy minél később mossák át, annál nagyobb annak a valószínűsége, hogy meg kell ismételni.

Van 1 hülye kérdésem:
Aki már 2x ad főzit egy nap, az ugyanazt vagy mást ad neki a két evésre?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Celesztina, örülök, hogy jöttél!Szép súlya van Julinkának! Jobbulást nektek! Bálint is felszokott sírni, ilyenkor ki sem nyitja a szemét, csak a szopi után nyugszik meg.

Fruzsi, nagyon jók a képek a kis piros arcú Alma babáról! Pont tegnap jártam én is így, hogy egy kicsi krumplifőzi maradt meg előző napról (bébiétel), és mivel kevés volt, így szintén krumpli főzelékkel folytattuk, csak nem husival, hanem karfiollal. Ette szépen.

Anetto, nagyon boldog szülinapot!! Már akartam kérdezni, hogy az előző terhességedhez képest teszel vmit másképp? Úgy értem, hogy terhesség alatt, de főleg utána változtatsz vmin?

Lituka, hogy van Máté? Remélem nem lett semmi komoly!

Gabo, Bálint is nagyon szereti a könyveket, van is belőle jó pár. Keményfedelesek, lekerekített végűek. Meg van kicsi kihajtós-bár annak vannak élei- ha azt nézi, résen kell lennem.

Klarka,
örülök, hogy jöttél, majd ha lesz időd, még írj magatokról

Bolygó, Bálint is nagy dumás, ő is mond "bab"félét

Emi, jó a szék amit feltettél, és a tudásához képest jó az ára is.

Kép
tim27
 
 


Szaisztok!

Emi, Felsőa! A gyógytorna nem valami kellemes, nagyon sír közben, de aztán ahogy vége lett öltözködés alatt már egy kicsit mosolygott is. Eddig még csak kétszer voltunk, eredmény még nem látszik, de bízom benne, hogy jobb lesz.

Litu, mi van Mátéval?

Zsuzsa, gartulálok én is az álláshoz!

Fruzsi, nagyon jók a képek, főleg az első merengős tetszik, de Alma mindegyiken nagyon aranyos.

Celesztina, de jó, hogy írtál. Remélem hamar elmúlik nálatok a takonykór. Éjszakai felsírás nálunk csak nagyon ritkán volt, akkor is olyankor, amikor náthás volt és nam kapott levegőt.

Pumi! Atisnak a tanítónénivel van baja, vagy a sulit nem szereti? Esetleg más lehet?

Főleg Kritta kérésére (meg amúgy is már elég régen tettem fel), néhány friss kép.
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Tim,
köszi a választ!!!
Bár nem tőlem kérdezted, de én pár dolgot másképp csinálnék:

hamarabb mennénk külön szobába (ez miattam fontos, hogy tudjak aludni)-bár nem tudom, hogyoldjuk majd meg ezt ketteskével
nem paráznék annyit-az első sétakor attól is bestresszeltem, hogy köpött :lol: :lol: :lol: .
Nem paráznék a szoptatással (valószínű, hogy éppen amiatt nem akart Alma cicizni, mert érezte a feszültséget bennem)
A kórházban ki se vettem a pólyából csak mikor pelenkáztam. Na ezt tuti nem így csinálnám, kivenném és magamra fektetném rögtön, hogy érezzen.
Hamarabb vinném úszni, már 3 hósan.
Na most kb. ennyi jutott eszembe!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Atizka,
Ema gyönyörű, mint mindig!!!!!!!!!!!!! Azok az óriási szemek! :lol:
Ha jól emlékszem azt írtad, hogy ferdén tartja a fejét?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Fruzsi "bestresszeltem, hogy köpött" :) :D :lol:

Igen, én is máshogy csinálnék jó pár dolgot, de azért - azt hiszem - nem bántam meg semmit. Nekem is pár példa: a hülye hálóingem, és az szülőágy helyzete miatt nem raktam én sem rögtön mellre Bálintot (rajtam volt sokáig, de nem tudtam megszoptatni), magabiztosabb lennék a kh-ban, és nem érezném magam szörnyen, amiért éjszaka sír a babám - és emiatt zavarom a szintén sírós babák anyukáját, pici rendszert vinnék a szoptatásokba már az elejétől (val.színű ezért használ 2 lábon járó cuminak a gyerekem - persze nem baj, de azért bizti könyebb lenne) dokimmal is "akaratosabb" lennék, nem vennék ennyi ruhát (volt amit úgy nőtt ki, hogy rajta sem volt) - bár a 2-nál egyáltalán nem is kéne, stb
(majd még eszembe jut)

Kép
tim27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?