Új privát üzeneted érkezett!

Böbi, tényleg édes ez a Helló Kittys usanka (soha nem hittem volna, hogy ezt a két szót egyszer valaha egymás mellé írom :lol:) Iringó meg úgy tűnik alapból a sötét oldalt szereti, ha bepelenkázza a fejét alváshoz :lol: Édes babó.

Annus, én olyan de olyan tuti csajsatyikba botlok mindig. Tudom, tök ciki megint a teszvesszel jönni, de pl ezek... (az utóbbiból nekünk is van egy példány :-))
http://www.teszvesz.hu/item792153350_viragos_brendonos_sapka.html#gallery
http://www.teszvesz.hu/item788900933_pihe_puha_nagyon_meleg_teli_sapka.html#gallery

Azért megpróbálkozunk egyszer az esti kiruccanással, aztán ha nem jön be, akkor marad az esti szobafogság áprilisig...brrrrr...

Ja és valaki mondja már meg nekem, ki a tököm az a Hannah Montana. Mert állandóan ebbe a csitribe botlok teszveszesvaterás túráim alatt. Van belőle sapka, póló, hátizsák, goblein kép :shock: etceteraetcetera. Valami új tinédzser személyi kultusz?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi :lol: :lol:
Nagyon édik,amúgy nekünk nem kell sapi,most van 2 téli is,max ha kinövi majd akkor!Amit most vettem nem rég abban nagyon édi Iza!!!Szürke-lila csíkos,van hozzá kesztyű is!Szerintem nagyon jól áll neki!Majd holnap fotózok :wink:

Na a használt brendonos majdnem annyi mint a H&Mes új....
Hannah Montanat én se ismerem,valószínű ő se ismer engem :lol:

annus11
 
 


Mozza: igen, szerintem érdemes felhívni az LLL-eseket. De végülis szoptatnál akkor is, csak reggel, nem? Meg lehet, később leszokna róla és akkor meg szoptathatnál napközben is.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Böbi: Tüci is sikíííít néha, én meg üvöltök vele, hogy azonnal hagyja abba, mert kitépem a hajam. :? Akkor sikít, mikor azt akarja, hogy figyeljek rá. Vagy ha tiltakozik valami miatt. Gondolom, Gyv is ugyanezekért sikítozik. Á, ez a dackorszak sose ér véget. :cry:

Kép
Kép
tinu
 
 


Kutyafüle!

Nem eszik azt olyan forrón! Azt kell mondani az irodának, hogy másnak adtad el! (persze ők kérhetnek erről igazolást, de akkor meg hivatkozhatsz a személyiségi jogokra, hogy azért nem mutatod be, mert azon rajta van a vevő összes adata) Ha elállsz az eladástól,akkor tényleg kérhetnek a szerződésben rögzített összeget. De ez a 250ezer nekem sántít! Nem hiszem, hogy ennyi lenne a szerződésetekben!?
Ez naggggyon brutál összeget jelentene! :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi, engem is most hétvégén világosított fel a bátyám lánya Hannah Montana ügyben! :-) Egy színésznek (kanadai, Doki című sorozat) a lánya, akinek volt egy tinisorozata, ahol egy titkos énekesnőt alakít és mára kinőtte magát énekesnőnek. Kb 18 éves, nem ez az eredeti neve, ez a művész neve.

Gyv keresztszülei kislánya 6 éves, neki minden Eperke és Hannah Montana. Tőle is kérdeztem, de nem tudta megmondani, hogy ki ez, de mondta, hogy most ez a menő! :lol:

Tinu, köszi, erre tippeltem, nyugi, még 15 - 20 év és kinövik! :lol:

Trixi, ha 3% a díj, akkor kijön az az összeg. Attól függ, hogy tettek-e bele kizárólagosságot, ha igen, akkor nem mondhatja, hogy eladta másnak. Bár ezt ma már ritkán teszik bele, mert ált. nem írják alá.

Ja és ma már 2 laptető! :lol:
Vendég
 


Mozza, szerintem is hívd az LLL-t. Mondjuk, tudod, hogy nekem akkor oldódott meg minden bajom, a grandkanyonosbimbi is többek között, mikor hívtam őket. Ha kell a csajnak a száma, megadom. Nem nagyon segítőkész, de vérprofi, szóval le kell tojni, ha esetleg kelletlenkedik, mert tud segíteni.

Csanád is két rettenetes hangkiadásnak hódol, és a sikítás a jobbik, mert az csak feminin... De amikor erőltetettrekedtpapagájhangon üvölt, na attól a világból kirohanok. Ezt mindkettőt figyelemfelkeltés céljából csinálja. Cumi segít rajta! :wink:

Kutyafüle, don't pánik, vedd elő a szerződést. Szerintem, anyukád ügyében is, ahelyett, hogy teljesen kiborulsz, állj a sarkadra.

Vettem megint Csaninak játékot...
http://www.teszvesz.hu/item793593728.html
Most ruhák helyett erre álltam rá.
Még ezt is szerettem volna, de marhára nem éri meg, a chicco honlapjáról 5200-ért lehet rendelni... Írtam is a csajnak, hogy vigye már le az árat, mert postával több, mint az új licit nélkül...
http://www.teszvesz.hu/item788988323.html

Najólvancsajokmegyek...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi, bizony, hanamaontána manő. Unokahúgom 7éves, minden iskolaSZERE ILYEN...Kapcsolj néha a dzsetiksz-mostmár dizni csatornára:)Kicsit bugyuta.De van a H2O is, az jobb:)


Lányok, Kutyafüle nem véletlenül írta a blogba és nem ide, szerintem ne itt részletezzétek a tippeket, összeget...

Kép
Kép
zili
 
 


De hülye vagyok, azt hittem minden a blogban van, rosszul emlékeztem.Bocsánat :oops:

Kép
Kép
zili
 
 


Zili, összesen 3 csatornánk van (M1, Retekklubb meg TV2) és ezeket se nézzük :D Illetve ma megnézném a Showder klubbot ha nem tették volna olyan felháborítóan kismamákat diszkriminálóan kései órára :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Böbi!
A 3% nem az eladás utáni jutalék? Mert nálam az összes közvetítővel így van a szerződés. És csak akkor kell fizetnem, ha nem adom el, vagy ha ő is hoz a szerződésben rögzített áron vevőt, és én másnak adom oda!
Mondjuk én sosem kötök kizárólagos szerződést!!!! Nem tudom Nikiéké milyen (volt)!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk apa laptopján, remélem lesz netem nemsokára.
Költözés rendben ment, jól elfáradtam, még mindig lenne pakolnivaló, de 2 gyerekkel napközben már nem nagyon megy.

Kéró nagyon jó. Maja fel van pörögve, nem aludt még itt napközben, Pedig a régi lakásban olyan könnyen ment már :-(

Kutyafüle
nem semmi ez a duna house, tény, h így van a szerződésben... Remélem megoldódik. Nekünk még egy se hozott senkit.

Gergővel kapcsolatban olvastam a történetet, durva, szegénykém. De szuper hogy jól viselte.
Azt írtad, h a Madarász nem volt messze, akkor 13.kerben laktok? Én Nagyon-nagyon jó gyerekdokit hagytam a 4. kerületben, közel a 13. ker-hez. Szólj, ha érdekel.

Na, mennem kell, lehet holnap is benézek.

Ja, egy szívás van. A mellettünk lakóknál (sorház) is kis baba van, 2-3 hónapos. És ha sír éjszaka, néha felébredek rá és azt hiszem, hogy Kolos. Múlt éjszaka kb 4x indultam hozzá, abból 1x volt szopi :-)
pumuklii
 
 


Ja! AZt elfelejtettem, hogy ha nem adom el,akkor nem a jutalékot kell fizetnem, hanem egy másik, előre meghatározott összeget.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
de ha lemondja Niki, asszem 8 nap a felmondási idő, és az alatt tesz még valaki vételi ajánlatot a dh-nak, akkor ki kell fizetni a jutalékukat. Ez nem a kizárólagosságon múlik.

Na, tényleg megyek.
pumuklii
 
 


Trixi
mi 4 irodával kötöttünk szerződést (dh, oc, mareco, cdc) és mindnél teljesítettnek minősül a szerződés (tehát kapják a jutalékot), ha van vevőjük vételi ajánlattal.
Én azt nem értettem/értem, hogy mi van ha szinte egyszerre hoz több iroda is vevőt... azt mondták, h ez elég irreális dolog, ilyen nincs..-
pumuklii
 
 


Jesszu!na én sose árulom majd a lakást!Mondjuk nincs is mit árulni 8)

Amúgy szerintetek megéri felújítani a lakást ha minimum 5 évet még ott lakik az ember???Itt a szolnoki lakás már több mint 20 éves,és ráférne 1-2 újítás pl fűtésrendszer felújítása stb.Gondolom ha eladnánk,ez egy picit dobna majd az árán,addig meg itt is gazdaságosabban lehetne fűteni.

annus11
 
 


Gyöngyi, :wink:
http://www.rtlklub.hu/musorok/showderklub


Itt bármikor megnézheted:)Hátha a mai holnap délelőtt már rajta lesz:)

Kép
Kép
zili
 
 


Sziasztok!


Niki, írtam a blogba.


Pumukli, de jó, új kecó!! 8) Olyan jó lehet, persze csak majd ha kipakoltatok. Köszi a dokker nevét/elérhetőségét, kéremkéremkéremszépen!! Amúgy a 4kerben lakunk.


Mozza, sajnálom a bimbit. Ötletem sajna nincs. Nekem is volt több ilyen G-vel: az egyik annyira fájt, hogy felsikítottam: azt hittem, a szájában maradt..! Erre úgy megijedt, hogy elbőgte magát. Még én vigasztaltam - hihi. Éjjel, mikor félálomban van, nemigen fordul(t) elő, mikor beleébred, akkor inkább: volt, h mintha direkt nézte volna a reakciómat...
Szerintem most már nagyon rafkósak ám! És figyelnek ezerrel és tapasztalnak! Sírás, rikácsolás dettó. De annyira cukik!
Ezért sztem már figyelni kell, h azért ha nyafog (kamu-sír), akkor ne vegyem rögtön ölbe és legyen mindig minden úgy, ahogy őkelme akarná... Persze, ha nagyon kellek neki, azért odaadom magam :lol:


Panndi, aranyos vagy, h gondoltál rám, köszi!

...


Hozzátápi: köszi a megpárolós tippeket, így tényleg lecsúszott, és bent is maradt mindgatyáig :wink:
Hamarosan az őszibaci jön. De hogy azután??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:24-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Ja, Zili, neked akartam írni, hogy Gergő is néha egyetlen pontra fókuszál ezerrel, de nincs ott SEMMI. Tehát a falon egy pont, de ahol sem csík, sem pötty, sem bogár, semmi.. Vagy a szekrény, és egészen kifordul az ölemből néha. (Ez este altatáskor)
Na ilyenkor vajh mit láthat? Jól bele is borzongok... :roll: :shock:

KépKép

Kép
hase
 
 



KépKép

Kép
hase
 
 


Na megint én... Bocsánat.. :oops:

Réka, gratula a kitartásért, örülök, hogy elmúlt a szopisztrájk! 8)

KépKép

Kép
hase
 
 


Kép

Kép

Kép

8) 8) 8)

KépKép

Kép
hase
 
 


hase, Bálint is mostanában nafgyon néz megint valamit.De úgy, hogy játszik valamivel, hirtelen elkapja a fejét, néz egy pontot a falon, majd hirtelen újra a játékát figyeli, aztán hirtelen megint a falat, olyan, mintha nem hagyná nyugton valami..Nam tudom, emlékszel-e írtam régebben azt is, nekem meg olyan fura látásaim vannak, pl a hejcei repülőbaleset előző napján, de ilyen volt, amikor Bálintról "tudomást"szereztemUH képet láttam az égen, szabályos magzat, lepény, köldökzsinór..Legutóbb pedig a cunami, ami kb okt elején lehetett a Csendes-óceán térségében.Menekültem az ár elől, kerestem a gyerekeimet, tudtam, hogy én tudom egyedül, hogy jön, a körülöttem lévőket figyelmeztettem, menjünk a part térségéből-mindez álmomban.Mondtam is reggel a férjemnek, hogy elég zaklatott éjszakám volt, távol itthontól, aztán tessék, 1-2 hét múlva bekövetkezett..Furcsa, na.Nagyapám halála időpontja is, 250 km-re hajnalban felébredtem, amikor agyvérzést kapott, utána napokig minden hajnalban megállt az órám 5.28-kor, addig, míg meghalt...

Kép
Kép
zili
 
 


Na, megyek hugival Váratlan Utazást nézni, csak akartam gyorsan: Pumukli, örülök, hogy jól ment a költözködés!
Anita, mi van a melóval????

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Csilla! Cuki előkék... :lol:

Gyöngyi! Nagyon király a montázs! :)

Na, nálunk megy a Showder Klub. :) Még ébren kell maradni egy ideig... Bár mennék már én is...

Pumuklii! Örülök, hogy jó a hely!! Majának akkor nagyon tetszik? A felpörgöttség ezt jelenti? Azért majd csak lenyugszik... :roll: De tuti elfárad egy idő múlva... :lol: Na, majd akkor visszaáll a szunya. :)

Böbi, olyan jó, hogy írogatsz, úgy hiányzott a "hangod"! :)

Mozza, ne aggódj, ha nem szeretnéd, hogy Lili hisztis legyen! :) Sztem egy gyerek sokkal jobban megérti, hogy anya nagyon félt engem, biztos mindig bajban vagyok. Akkor ezt jól ki is fejezem. :lol: Ha Lilinek elég a jelenléted, akor nem is olyan vészes a helyzet. Ha aludnia kellene, de inkább viháncolna, akkor pl. lehetsz jelen úgy, hogy közben vmi egész mással foglalkozol (ami nem fémcsiszolás, mondjuk :) ), akkor tuti elfárad 1 idő után, és elelszik vmikor! Nem? Képtelen vagyok újra olvasni, amit írtam, remélem, nem bántó...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Nemrég aludt el Babóka, tudok jönni egy kicsit. Nem tudtam még visszaolvasni, csak gondoltam, bejelentkezem. Az éjjel szörnyű volt, Babóka fél 4-ig felkelt 3X, aztán fél 4-től 6-ig felélénkült, kickboxolt és sikongatott. Én ültem vele a sötétben, ringattam, és próbáltam csendben tartani, hogy legalább a párom tudjon aludni. Aztán reggel átvette ő, én meg részletekben aludtam 3 órát. Ezzel, meg a házimunkával elment a nap.

A nap elejét olvastam még csak el:

Anita: Szép a hely, ahol a meló lenne, remélem, összejön nektek. :)

Szofi: Szorítok mamád műtétjéhez, együtt érzek veled. :?

Tinu: Úgy látszik, gyermekeink nem és nem akarnak átlépni az átalvósok táborába. :roll:

Na, megyek, eddig tartott az alvása. :?

Jó éjszakát:
Réka

rekap
 
 


Réka!
Sajnálom h Lilla továbra se akar aludni éjjel,én már hulla lennék!!!Nem is tudom hogy bírod!

Dóri!
Remélem éjjel nem volt "rémálmod,már amiben én is benne voltam :lol: :lol: Mert az jó álom már kapásból nem lehet :lol: :lol:

Iza megint fél6kor kelt,pedig tegnap később feküdt le...remélem hogy egyszer majd később kel,mondjuk még április előtt :wink: Mondjuk engem nem zavar ez a fél6,főleg h visszaalszik,így tudok reggelizni és társai! :lol:

Gyöngyi!
Tényleg nagyon szupi a kép!!!!

Amúgy ezzel kapcsolatban van ötletem karácsonyra!Lehetne pl úgy naptárt csinálni hogy mondjuk ha januárban a dédinek van szülinapja,akkor olyan feliratot tartana a kezében,ha márciusban apának van névnapja akkor meg olyat.Na és persze mindet más ruhába meg minden,és esetleg már most lehetne kezdeni,hogy ne az látszódjon h 1 napon készült minden fotó!És akkor mondjuk decemberben is lehetne h boldog karácsonyt!Így nem egy szokványos babás naptár lenne,hanme személyre szóló :wink:

Van egy másik ötletem s,majd mindjárt megpróbálom érthetően körülírni,nem úgy mint az előbb a naptárat :mrgreen:

annus11
 
 


reggelt!

kilépnék ezennel a zombiklubból...dedem f9-6ig nyomta...najó ehhez kellett hog ykiköltözzünk a szobából, gondoltam próba cseresznye, szóval kijelentem mi zavarjuk iccaka a gyereket :shock: vagyis a nyikorgó ágyrács és apa horkolása...néznem kell a neten egy 160*200as ágyrácsot...modnjuk ok hogy 6kor kért cicit de azóta tv-t néz apával :lol:

ésésésés sikerült lencsevégre kapni :arrow: elnézést a silány minőségért ez egy" 3mp alatt elővezsem a telefont belövöm a pózt és exponálok" volt! de megörökítettem! 8)

Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


KicsiLili nagyon ügyes!!!!!Ahhoz képest h ő a legfiatalabb babó :shock: :lol: Meddig tudja így tartani magát?haladni is tud????Kúszni,mászni,futni? 8)

annus11
 
 


hú, Lili nagyon ügyes!!! :)
Na, akkor nem csak a mi gyerekeink ilyenek! Őket is zavarjuk, mindig el kell tőlük távolodni, ha alszanak. :)

Annus! az sem rémálom volt. :) Nagyon jó volt legalább álmomban találkozni veletek! :)

Réka, kicsi lányodnak ideje lenne megtanulnia éjjel aludni... Mármint tényleg... Sajnállak!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Annus, kicsiLili igazából már áll és a falat támasztja az apjával, csak Niki nem akarta frusztrálni a topikot, ezért megforgatta a képet 90 fokkal :lol: Ügyes kiscsaj :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Lili ügyi!!!!!!!!!!!!!

Upszi, nem is tudtam, hogy ilyen gebaszok lehetnek az ingatlanosokkal. Bakker, már több, mint egy éve be van adva vagy 3-4-hez a lakásunk, de vevőt még senki nem hozott. :mrgreen: Igaz, jó magas áron van bent, úgyhogy nem kell aggódni, hogy valaki elvinné. :lol: Bár azért az árért el is adnánk. :P

Annus: felújítás, hát nem tudom. Mi is azt gondoltuk, hogy majd dob a lakás árán eladáskor. Hát, hmmm, így sem tudjuk eladni normális áron, pedig sokmindent csináltunk rajta. Egy totál lerobbant kégli volt, majdnem mindent kicseréltünk, dehát ez egy lakótelepi lakás, ráadásul Bp-en az egyik legolcsóbb lakótelepen, szóval itt ezek szerint annyira nem éri meg. De lehet, hogy nálatok tényleg számítana, ezt egy ingatlanos talán jobban meg tudja mondani.

Kép
Kép
tinu
 
 


Pumukli, remélem megszámoltátok a szobák sarkait :wink: Majd kérünk képeket ha már kapsz egy kis levegőt.

Annus, ajándék ötlet tuti jó, de ha tudnád mit izzadtam ezzel az egy lappal is :D Persze az én gyerekem nem egy ideális fotómodell :-)

Réka, sajnálom az újabb rossz éjszakát. Esetleg egy alvásszakértővel konzultálni? Biztos adna néhány hasznos és persze néhány használhatatlan ötletet.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jó reggelt!

Annus, ez tök jó ötlet! Bár nem tudom, melyik gyerekem fogna táblát a kezében több másodpercig, amíg lefotózom :lol: De tényleg jó ötlet, nekem nagyon tetszik!

Nagyon szépen süt a nap 8) (Most, hogy tegnap megjött Fruzsi mókusos overállja :roll: Végre nem fázna a gyerek, erre it a nyár :shock: )

Ja, és most már tényleg fogy a tej szerintem, vaaaagy, Fruzsi beéri kevesebbel is, de az eddigi reggeli 330 grammos reggelik helyett 180-200 körül eszik, este detto. Mennyi anyatejre lenne szüksége egy nap szerintetek?
Vendég
 


Sziasztok!
Először is köszönöm a reagálásokat a blogban.Igyekszem írni oda is, csak legyen rá időm.
Eltűntem nagyon, igyekszem visszakapcsolódni. Szóval, 3 hétig mi voltunk betegek Danival.Aztán két hétig Cicó volt náthás.Aztán valszeg visszakaptuk,mert múlt hét végére mindketten lebetegedtünk.Rajtam nem tört ki annyira,nyilván az antibiotikum miatt, Dani viszont iszonyat.Most esténként 3cl pálinkát iszik, és kezd helyrebillenni. El vagyunk csúszva az oltásával is már egy hónapja, megvan végre az oltóanyag, de most meg nem tudjuk beadatni.De remélem ez nem lesz gond. Szóval egészségügyi csőd nálunk. Ráadásul neki menni kell reumatológushoz, mert a kisujjával egy meccsen történt valami, azt mondták nem tört el, de sínbe tették, amit drága szívem leszedett magáról, így most 3 héttel később nem tudja kinyújtani az ujját.Lehet el kell majd töretni.Nekem meg érsebészhez, vagy nem is tudom hova kellene mennem,mert valszeg visszereim lettek a comb, térdhajlat környékén, mert fáj, és nem tudok állni sokáig egyhuzamban.
Itt van a lakás is.Áááááá.Nagyon bánt a dolog, de csúnyán elszámoltam magam, és így felelőtlenség lenne belevágni. De majd egyszer, reméljük pár év múlva,eljön a mi időnk. :)
Stella megvan továbbra is.Követi mamámat mindenhova, mamám meg megosztja vele az aggályait és a gondolatait. Aranyosak. :lol: Rettenet hiányzik, de tudom, hogy neki jelenleg így a legjobb.Amint vége ennek a 'mindent számba veszek' időszaknak, jön majd haza.
Tegnap elvittem köttetni a szakdogám. Húú,kegyetlen lett a végösszeg.15e lett.Nagyon gáz.De sebaj, legalább kész.Holnap megyünk Gyöngyösre. Azért némi iróniával megjegyzem halkan, hogy most, hogy jön velünk muterom is(Dani dolgozik, ilyen hosszú útra meg nem merek egyedül elindulni vele) így most nem vagyok felelőtlen anyuka,aki cipeli magával a gyerekét. :?
Riki meg eszetlen sírós lett.Egyszerűen alig van meg magában.Állandó foglalkozást igényel.Vicces úgy takarítani, hogy percenként rohanok be, mert bömböl a gyerek. Tegnap reggelizni is úgy kellett, hogy le kellett ülnöm mellé a földre, mert még azt sem fogadta el, hogy lát ugyan,de nem vagyok mellette. Ez már a szeparációs szorongás lenne? Nem korai még? Mondjuk így nem lesz leányálom készülni az államvizsgára.Merthogy napközben alig hajlandó aludni.Mintha elromlott volna a gyerekem. Értitek hogy gondolom!!!
Na bocs a terjengősségért, de igyekszem visszakapcsolódni.Visszaolvasni reménytelen, csak a reggelt olvastam el.
Szofi jó egészséget kívánok mamádnak.Nem tudom mi a baj ugyan, de drukkolok a gyógyuláshoz!
Anita!Meló van kilátásban????Hű,de jó lenne!Megy a drukk!!!!!!++++++++
Pumukli, átköltöztetek? És jól érzitek magatokat? Nem volt nagyon rossz otthagyni a lakást?Megvették már?
Réka sajnálom, hogy nem akarnak az éjjelek javulni. El sem tudom képzelni hogy bírod!Le a kalappal!
Kicsilili nagyon ügyi!!!!!!Mi nem ülünk, nem állunk négykézláb és fogunk sincs.Van még valaki ilyen állapotban????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


köszönjük én ollllyyyan büszke vagyoook :oops: :oops: úgy 10mp-ig tartja így majd elkezd hintázni majd leteszi a csüngőhasát :lol: amúgy kúszik...mert halad, tegnap anyum megszakértette én is így kezdtem...4kézláb, kezek szétvet és mellkason csúsztam.. 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


kicsi a bors de erős, heöö 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


jjjajajja nem is meséltem, tegnap vettünk új cumit lilinek, mert az újszülötteset már kinőtte és még csak 1 db 2-6 hós volt neki...nekünk min.3 kell, egy napközben egy éjszakai egy babakocsis :oops: szóval vettünk 1-et, kifőztem betettem a kiságyba, éjszaka megyek be és a gyerekem szája világít mintha valami radioaktiv izét evett volna..bakker olyan cumink van ami iccaka világít, nagyon király, még éjszakai lámoa sem kell mert bevilágítja a szobát :shock: 8) de jó dolog nem kell a sötétben cumiért tapogatózni... :wink: :arrow: azért meglepődtem :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jó reggelt!
Niki!
Petya is csak annyit csinál, hogy oldalra, meg hasról hátra megfordul, de semmi egyéb mutatvány! Ja, és foga sincs még! :lol:

Jelentem, az éjszaka frenetikus volt! 8 körül aludt egy fél órát, aztán 10-ig nyomta. Akkor bealudt, 1/2 2-kor nyügi, cumi, aztán fél 5-kor reggeli, majd szunya fél 8-ig!
remélem nem kiabálom el, de mintha javulna a gyerekem! Bár most éjjel meg a kutya ugatott folyamatosan, uh az én alvásom gyakorlatilag most is nulla volt, de ha Petya így marad,akkor otthon legalább nyugi lesz! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó reggelt!

Réka,
nekem olyan, mintha még mindig cserélné kicsit az éjszakákat/nappalokat, vagy elcsúszna egy kicsit. Ha visszaemlékszem, mindig ilyen 3-4 körül amikor felkel, szeretne játszani, nem? Vagy olyan, mintha elég lenne neki annyi éjszakai pihenés.

Pumukli,
képeket majd mindenféleképpen :) Gyerekek éjszaka hogy alszanak az új helyen?

Na Bogi ráállt a fél8-as kelésre... bye-bye fél9-ig alvás! Cserébe este hamarabb alszik. :wink:

Viszont jobban van sokkal, tegnap egész nap meg ma reggl is már csak átlátszó taknyi jött, meg éjjel már csak egyszer riadt fel, fél1 körül. Köhögni sem köhög már, most épp (Gyöngyi megfogalmazásában) az Ármin-féle flatley mozgást gyakorolja.

Kutyafüle,
jó kis áron kötik a szakdogákat :shock:
Amikor Riki beteg volt, sokat volt ölben, vagy sokat voltál mellette? Nem lehet, h megszokta?
Valakinek írtam már, hogy nálunk is volt egy idő, mikor 5 percre nem tudtam Bogit a járókában hagyni, ott kellett állni és szórakoztatni, mert nyafizott.. Növeltem a nyafizós időt, aztán szép lassan eljutottunk odáig, h sokáig elvan magában. próbáld ki, hátha bejön!

emese1979
 
 


Sajnálom Trixi az éjszakádat.Nem lehetett könnyű.Próbálj majd napközben pihizni kicsit ha tudsz!
De akkor örülök, hogy nem mindenkinél van ilyen rohamos fejlődés. Anya már kezdett paráztatni, hogy le van maradva Riki. Persze leintettem, hogy hagyja már!Majd ha eljön az ideje,akkor mászik.Mert belőlem indul ki.Én 7 hónaposan mondtam már szavakat, és 8 hónaposan felálltam.És ha Riki ezeket csak 3 hónappal később csinálja???Nincs azzal semmi baj.
Niki jópofák ezek az éjjeli cumik!!Nekünk még újszülött van.Riki elvan velük.Vagy miért kellene nagyobb? Esetleg a száj fejlődéét gátolja a kisebb?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Kicsit jobb volt az éjszakánk, nem volt benne hosszabb ébrenléti periódus. Babóka éjfélkor aludt el, és 7-kor kelt, közte 3 ébredéssel, szopival. Azért feküdt le ilyen későn, mert előző éjjel sikongatott, nappal meg bepótolta az alvást. :?
Köszönöm az együttérzést. Egyelőre úgy bírom a helyzetet, hogy ha felkel a párom (olyan fél 9 körül), akkor átveszi (ő gyakran dolgozik itthon), én meg részletekben alszom napközben.

Gyöngyi, köszi az alvásszakértős ötletet, az előadáson, amivel Tinuval voltunk, azt mondták ilyen problémákra, hogy aludjunk együtt a gyerekkel. Nálunk ez azért nem jön be, mert ha ott van mellettem az ágyban, nem tudok elaludni, félek, hogy ráfekszem. :?

Na, mindegy, másik téma: mosható pelus. Már egy ideje gondolkodom rajta, kb. mindenki hülyének néz a családban, anyám, férjem, anyósom. Én eléggé belelelkesedtem a témába, és a hosszú hétvége előtt meg is érkeztek a Coolababy pelusok kipróbálásra (amilyen Annusnak van). Szép színesek, alig vártam, hogy ráadjam Babókára. Sajnos nekünk nem vált be, a combjánál meg a derekánál is kifolyt, ruhát kellett cserélni, mindezt egyik éjjel (voltam olyan hülye, hogy éjjel próbáltam ki :roll:). Ezután feladtam nap közben a Pop-in-t, ami jó drága, és egy hónapja még jó volt. Az is kifolyt, Babóka elaludt, a matrac is pisis lett. :( Azt hiszem, ezek után hanyagolom majd a témát. A drágább mosható pelusból kb. 70.000-nél kezdődik egy készlet, és ha még ki is folyik, nem éri meg a macerát. :?

Tegnap lejjebb tettük Babóka ágyrácsát, ha már a matracot úgyis ki kellett venni. Így most nagylányok lettünk, a középső állásban alszunk rácsvédő nélkül. :)

Niki: Nagyon ügyes Lili! :D

Ja, a táblás szülinapos ajándékot mi is megcsináltuk, hát mit mondjak, nem volt egyszerű elkapni a pillanatot, de nagyon örültek neki. :D Köszönöm az ötletet! :)

Panndi: Én úgy tudom, hogy egy fél éves babának 500 és 1200 ml közti tejre van szüksége. A szórás az egyéni eltérés.

Kutyafüle: Gyógyuljatok meg! Ami a sírást illeti: Lilla baba is ilyen letehetetlen gyerek, én magamra szoktam kötni kendőben, amíg végzem a dolgom. Remélem, majd elmúlik nála.

Na, megyek, visszafekszem, sikerült közben elaltatnom Babókát.

Réka

rekap
 
 


Tüci az előbb azt játszotta a babáival, hogy mennek a Szofihoz babatalira. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Kutyafüle, Bálint sem ü, nem mászik, nem négyklzlábazik, kúszni már próbálgat.Foga sincs.Peti már 6 hónaposan felállt :shock:, 1 évesen jött az első foga.

Mniki, 'nagytapasztalatú'kétgyerekesként tudtam, hogy van ilyen cumi, de tegnap b@sszus annyira megijedtem...Sétéltunk, Bálint az új cumiját szopogatta buzgómn, hazaértünk, a félhomély lépcsőházban el voltam foglalva a lifthívással, Petiregulázással, aztán rápillanottam a kicsire a babakocsiban, hogy minden rendben van-e, azt hittem elájulo, a gyerek halvéányzöld arcó lett a sötét lépcsőházban, arca közepén naagy zökden fluoreszkáló gombóccal, mintha egy kis marslakó lett volna, kellett pátr mp, mire rájöttem, hogy ez a cumi... :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
zili
 
 


KicsiLili nagyon ügyi :)
Az éjjel fluoreszkáló cumit már néztem én is, volt, h gyerek totál felébredt, míg hajnalban megtaláltam a kiságyban a cumiját... :)

emese1979
 
 


Nyugi mindenkinek, Tüci még 5 hónaposan sehol sem tartott, nála az egész folyamat (kúszás, négykézlábazás, hintázás, majd mászás, ülés, felállás, fogkinövés nagyjából egyszerre, gyorsan egymás után) 7-8 hósan következett be. Addig meg elvolt a forgással és annyi. És ez még egyáltalán nem késői, hanem normál. Kicsilili, CSongi, meg a többiek (Kamilla, Boró stb., ha valakit kihagytam, sorry) a gyorsak közé tartoznak. Nem ez a normál tempó.

Kép
Kép
tinu
 
 


na zili akkor átérzed a cumis-parám :D

Niki ,nem tudom de olvastam valahol hol 2 havonta ugye alapból csere, meg mindig a korához illő kell ,mert ugye nő az állkapcsa, és ha nagyon kicsi akkor nagyon kell csücsörni hogy benttartsa és eldeformálódik az állkapcsa, de lehet valami cumi oldalán olvastam és az egész marketingfogás :o mindegy mi vettünk mert letelt a khmm, 4 hónap :oops: ez pont 6hóig jó, akkor ujra csere... 8)

és azt hiszem 4es pelus kell :shock: olyan kis husicombis Lili hogy totál nyomja neki és piors lesz kidörzsöli de tágabbra nem tudom már csinálni...de az meg 9kg-tól van :shock: lili meg 7,5...abból meg lehet kiesik :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


ja nem, megnéztem, 7kilós a maxi-s pampi... :oops: de mit csináljak a megmaradt 150 db 3 assal :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


na hogy mindenkinek jó kedves legyen :arrow: :wink:

- Mi az: egy szál hurkapálca?
- ???
- Vattacukor light!


-Az igéret szép szó, de a Landwirtschaflicheproduktionsgenossenschaft még szebb


:lol: :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Hanna két este óta kihagyja a vacsit. Eszik 5 körül délután,aztán 7-8 felé fürdik és már nem óhajt enni. Inkább alszik hajnal 4-5-ig. :shock:
Furi,de ha neki így jó,hát legyen. :)

Tegnap este meg velem fürdött a nagy kádban. :D Először meg volt illetődve,hogy most mi van? Miért ül anya mögötte. De aztán tetszett neki,csapkodott a lábaival.

Ma megyünk védőnőhöz méredzkedni. Kíváncsi vagyok,mennyit hízott egy hónap alatt.
Nyelvfék felcsípésre meg majd csak Keresztelő után visszük el. Ráér akkor is. :?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?