Új privát üzeneted érkezett!

Elfelejtettem írni, Panndi, sztem ez egy lakó lehet... :) Péntek olyan messze van... Nem lehet előbb??? Ha betegeskedsz, akkor ahhoz gyorsan jobbulást!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Megyek, mert még ugye hátravan teendő... Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na,mára végeztem mindennel én is!Kicsit pakolásztam,mert nappal ez mostanában necces Hannitól :)

Dóri,tényleg legyél erélyesebb!!

Netti,hát már az kell.Holnap veszek is egy nagy dobozzal kisasszonynak!

Hanna is kineveti Grétitkét,mikor az sír!De ha szólok neki,h nem sajnálod a nővéred??akkor meg görbül a kis szája.Olyan édesek!
Most meg az a módi nála,h ha valamit elveszünk tőle(ez általában Grétó és csörgőt vesz el,vagy nem ad oda valamit)akkor Hanna keservesen sír,görbült szájjal!!Úgy sajnálom olyankor,alig lehet megnyugtatni!
Meg egész nap a nyelvével szórakozik.Főleg mióta fáj az ínye.Lóg ki a szájából!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma sűrű napunk volt, elmentünk Babókával bevásárló körútra. :) Na, nem olyan messze, csak a Dm-ben, a Spar-ban és a Lidl-ben voltunk. Először Bkv-ztam babakocsival, eddig mindig kendővel mentünk távolabbra. Nagyon jól tettem, hogy ezúttal mégis a babakocsi mellett döntöttem, mert úgy, de úgy megpakoltam a bevásárlóhálóját, hogy esélyem sem lett volna kézben elhozni. Bevásároltam pelusból és kencékből, szerintem vagy 3 hónapig arrafelé sem megyek. :D Vettem kölespépet Babókának, most gondolkodom azon, hogy mikortól kóstoltassam meg vele.

Amúgy ma nagyon nyűgös volt Babóka, legalábbis délután. Remélem, holnap jobb kedve lesz, ő kifejezetten szereti, ha szórakoztatják és nézelődhet. Holnap ezt kamatostól megkapja a 16 baba között. :lol:

Köszönjük a jókívánságokat, igazából nekünk nem olyan sokára itt a 6. hónap. :D

Szofi: Rendben, várom a hívásod reggel.

Gyöngyi: A hordozós takaróból nekem a téli kellene abból a meggondolásból, hogy ha karácsonyra hazamegyünk Erdélybe, ott a -20 fokok a megszokottak télen... Habár lehet, hogy elcipeljük a babakocsit is. Ha "meleg" van, akkor is megfagy az ember. Itt Pesten szerintem elég a 4 évszakos változat. Én az alá nem adnék overallt.

Köszönöm mindenkinek, aki drukkolt, hogy megoldódjon a szopi-sztrájk. Jelentem, Babóka nagyon szorgalmasan szopizik már, nincsen gond. :D Este kap még 100 ml tápot, mert sajnos akkor már nem elég a tej, éhes. Úgy tűnik, ez így is marad. Ha éjszaka fejnék, lehet, ki tudnám termelni azt a tejet én is, de már nincs rá kapacitásom. :(

Altatás: Régen Babókát a kiságyban altattuk el, cumival a szájában, úgy, hogy félálomban ráztuk a fenekét, amíg elaludt. Amióta elvettem a cumikat, maradt a cici. Sajnos csak én tudom elaltatni, néha még ringatni is kell szopi közben, hogy elaludjon.

Vanni: Használtan én sem láttam hordozótakarót, viszont a mamami-n egy lány varr hordozós kabátot:
http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=1332
Sajnos én nem tudok varrni, így elkezdtem nézelődni, mit lehet kapni.

Tinu: Csongi tényleg nagyon ügyes, nekem úgy tűnik, mintha szabadulni szeretne a pelenkázóról:D

Mozza: Örülök, hogy már jól van Lili. :)

Na, itt az alvás ideje. :) Jó éjszakát!
Réka

rekap
 
 


Nos jó reggelt!

Ákosnak és Samunak boldog 5.hónapot!


Na nekem olyan izomlázam van...és ma még rátornázom,szóval n a talin leülök egy sarokba és onnan fel nem állok :lol: :lol:

Emese!
Most tényleg nem jöttök???Ne máááááSzerintem simán eljöhettek!Közel lkatok nem?Max hazamész ha nagyon nyűgös lenne.Amúgy érdekes h ennyire nem bírja a tömeget....Iza egész jól szocializálódott!

Na én meg ugye mennék haza Szolnokra.na most kell vki aki feltesz a vonatra és kell vki aki ott levesz....de ezt leszervezni....komolyan,inkábbmegoldom magam,mert így soha nem jutok le!!!!Meg amúgy bizti segít a kaller leszállni! :wink: Szóval lehet h csütörtökön nekivágok egyedül,mert ha a fiúkra várok....tényleg soha nem érek oda....

Zsuzsi!
Neked akartam még írni h gratula Hannusnak az átforduláshoz!!!!Lehet h innentől már tényleg meg se áll! :wink:

Na tegnap jól lefárasztott a gyerkőc,nem tom mért volt nyűgös délután,lehet h a foga :lol: megint folyik a nyála patakokban,és megint nem akart délután egyáltalán cicizni.Pedig előtte 3 napig minden kajánál szopcsizott.

Anita!
Drukkolunk!!!!Aztán most már mesélj!!!!!!

Trixi!
Majd te is mesélj már h mi van a lakással!!!

Dóri!
Sajnálom h nem tudtok jönni :(

Reni!
Jaj,akkor remélem nem esik az eső!!!!

Hétvégén meg óra átállíás :roll:

Ki hova megy a hosszú hétvégén?

Inci!
Jaj annyira rossz nem lehet a muffin!És amúgy elég az a 36,vagyis elég lett volna :lol: De valld be,Marci felfalta az egészet és ezért ne hozol :lol: :lol:

Réka!
Na ugye,ezért járok babakocsival...de lehet nem kéne ,s akor mennyit spórolhatnék!Igaz h enni se ennénk,de az már más kérdés...

Na gyorsan tornázok,aztán fürcsi,hajmosás kaja,pakolás és várom Barbi hívását! :wink:

annus11
 
 


Na,tán mindenki alszik még :lol: Hol a reggeli műszak? :lol:
Jelentem túléltem a tornát...igaz a hasizmot már nem bírtam annyira a végén,na de majd köv hétre az is menni fog végig :lol: Nem akar más is velem tornázni???Na?Senki? :wink:
Kép

annus11
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Én várom, hogy Marci kikakilja magát végre (kb 20perc) és viszem az oviba. Onnantól szabad a gazda!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Reni: vizes a föld, de szerintem már nem esik!

Emese: gyertek át, legfeljebb hazasétáltok. Egy esélyt adj neki azért. Lehet, ha nem bírják a gyerekek, akkor mi is elmegyünk apumhoz hamarabb. Vagyis a gyerekek biztos bírják, de Tüci viharzását én nem biztos. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu! Tüci jól el lesz Aminával, látni sem fogod őket. :lol: Én is úgy látom, hogy nem esik. Amina még alszik, fél 9-re az oviban kéne lennünk fényképezésen, onnan megyünk a talira.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hát nem tudom, mi is mikor indulunk. Nemrég keltünk, most vagyok túl a kávémon. Még zuhizni kell, meg sütit sütni. Mondjuk szeretnék olyankor menni, mikor nincs nagy forgalom. :mrgreen:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok

Kellemes talit mindenkinek!

Tinu,akkor 10 utan menj :)

Boroka most ebredt :shock: mi meg nem allitunk sose ebresztot, ugyhogy Gabi most kapkod,mert megbeszelese van :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, én is ma kezdem a Leg magicezést :lol: karira Bombanők leszünk oks? nekem egy 6-7 kiló jó lenne ha lemenne... :roll:

társulnék a zombiklubbhoz, vagy már megszűnt, mert akkor ezennel újraindítom
Lili óránként kelt, nem tudom mi volt...szétszedte az egész ágyatm, mármint a berendezését, nem tudom hányszor szoptattam, de hogy óránként min. 2szer keltem az tuti...férjem max egyszer amikor pisilni ment, odament hozzá hogy aluggyá má! majd reggel amikor zombiként megkértem hgy hozzon má egy kv-t mer 20szor keltem kb, aszondta a f*szt ő észre se vette, meg mit vagyok zombi..stbstb...húdebepipultam

és lili amióta felébredt f7, nyüsszög...valaki vigye vissza mert elromlott!!!!!!!! javítsák meg, még garos fél évig nem???? :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok,

Jó talit kivánok nektek!

Annus én is nyomom 1 hete az RR-t, már az izomlázon túl vagyok.

Réka, jó hogy megoldódott a szopizás. :)

Tinu, pont ezt csinálja Jázmin is ha nem őt fényképezem édes nagyon, Csongi meg nagyon ügyes!

Barbi, mi lett Lénus újjával mit mondott a doki.

Vanni, édes a lenyomat nagyon.

Dóri, nagyon sajnálom ami tőrtént, én is ilyen vagyok sajna nem mertem volna szólni.

Anita, mennek a drukkok.

Jázmin sokkal nyugisabb baba volt kicsinek mint Ármin és egy igazi roszcsont lett, ja és egy kis kofa egész nap be nem ál a szája, Ármin aktivabb most kicsinek hát kiváncsi vagyok ő milyen lesz majd.

Már nem is tudom kinek mit akartam irni, hiába ma nem vagyok valami jól olyan fej fájással ébredtem.

Elvittem Jázmint az oviba, hááát nem volt kőnnyű mire mindkét gyereket puccba vágtam le izzadtam mert ugye én elre fel őltőztem kenguru fel bele Ármin és indultunk is 40 perc kell mire megjárom és újra itthon vagyok.
Be is aludt benne Ármin várom ébredezzen.
Ma nem értem mivan velem de olyan furi rosz érzésem van.

Na
:arrow: mert igy nem haladok.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Agi!
Lehet csak az ido huz le, attol van rossz erzesed, nem?
olyan rossz most meg az ablakon is kinezni :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Én meg itthon unatkozzak egyedül minimum 11-ig, mire ideér valaki?????? Na ne má!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Höhöhö!!! Nem esik az eső! Emese, gyertek mindenképp, ne hülyéskedj! Bogit a múltkor is meg tudta vígasztalni Barbi! :D Max. ha nagyon gáz, akkor hazamentek. El is szaladok veletek kocsival!

Nálunk szupi éjszaka volt, 9,5 órát aludtam, szétvet az energia!

Na hívom Rékát!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Jó talit mára, de jó Nektek!

Mi megvagyunk, de elég trutyis az idő :(
Vendég
 


Netti, lhet nem tudom remélem csak erről van szó.Nálunk olyan sőtét van muszáj fel gyújtsam a villanyt.

Nálunk ma Ármin mint még soha, este 8-tól reggel 7-ig aludt.Én meg csupa tejcsis :D .

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Emese!

Én C&A-ban láttam hagymaruhát. Lila vagy szürke színben.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

A reggeli kávémmal gyorsan benéztem ide, de most már lassan indulni kell. :) Nekünk nem volt túl jó éjszakánk, Babóka 5-ig másfél óránként kelt, aztán aludt fél 9-ig. Nem tudom, miért csinálta, biztos megint elindult a foga. :?

Niki, ne búsulj, az én férjem sem hallott semmit. :roll:

Na, megyek: Réka

rekap
 
 


Réka, respect! akkor nem vagyok ma egyedül zombi... :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki: hát hogy ne érezd magad egyedül, nálunk sem volt jó éjszaka. Este pedig szépen elaludt Csongó, bekentem az ínyét Dentinoxszal. De éjjel nem kentem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ági,Niki!
De jó!!!!!Abba ne hagyjátok!!!!!Tartsunk ki karácsonyig!!!!!

Emese!
Igen,én is írtam már a CundA-s hagymarucit,az szettben van amúgy ha jól emlékszem!50%os kuponnal még lehet meg is éri :roll: Ja és az auchanban is láttam a hétvégén!


Sajnálom a rossz éjszakát akinél volt,zombi klub szerintem állandó jelleggel fenn áll,csak a tagok cserélődnek :wink: :lol: :lol:

Iza ma folyton a járókát támadja be...lehet le is fejelte....igaz nem látok rajta semmit,mármint a fején!

annus11
 
 


LILI NÉGYKÉZLÁBRA ÁLLT! de most komolyan, izomból a fejét is felelemlte...vagyis térdel és a tenyerén támaszkodik...

fotozni nem lehet ezt a gyereket, amint kattintok abbahagyja amit cisnált :roll:

apa szerint holnap feláll :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hahó!

Azt hiszem, nem írtam, de Anita, drukkolunk!

Trixi, engem is érdekel, mi van a lakással...

Ákosnak, Samunak és GyöngyiMarcinak (vagy nem?) boldog 5 hót kívánunk! :)

Sajnálom a rossz éjszakákat! Pihenést a zombiknak!

Annus, Ági, Niki, ügyik vagytok a tornákkal! :)

Ági, szépek a gyerekek a vonalzóidon!

Ennyi mostanra.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ügyi PiciLili! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gratula Lilinek!!! :D Nahát ő is nagy mocori. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


KisLili nagyon ugyes, pedig o a legfiatalabb :D

Postas ma a csomagomat megint behajitotta :roll: holnap kiulok reggel es nezni fogom, komolyan.
Most lehet az a baja,h minden nap hozni kell vmit?

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu, azert majd szamolj be ha Csongo labra allt,ok? :lol: en arra fogadok h 6,5 honapos korara raall :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Lili ügyi!

Jó talit!

Remélem nem lesz mellgyuszim, kicsit fáj a jobb, olyan mintha izomlázam lenne benne. Csomót nem érzek. Mit csináljak? Abból szoptatom majd mindi először.
pumuklii
 
 


Pumuklii, nekem is volt ilyen pár napja, én is abból etettem először mindig, és elmúlt. Szóval sztem tégy így. :)

Jó talit!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


nem tudjátok, hol lehet képernyő tickereket találni, hogy minden program fölött látsszon mondjuk 1 maci, hogy szórakoztassa Samut? Mert sajnos dolgoznom kell a gépen...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Marci jól bealudt, remélem nem kell keltenem a buszra. 10.50-kor indul.
Kitty, az volt a titkos tervem, hogy még a busz előtt teszünk egy vargabetűt a pulcsiért és majd hívlak, ha felébredt a gyerkő, hogy intézd el a csajszinál az átvételt, de álommanó keresztülhúzta a számításaimat. Örülök ha a buszt elérjük. Mert ha ezzel nem megyünk, akkor itthon maradunk. Ez az utcsó busz Csepelre, tök jó :roll: Én nem is tudom, hogy lehet az életet szervezni egynél több gyerek esetén. Már így is nehéz. Minden tiszteletem.

Trixi, én sok mindennel nem tudok hozzájárulni a buli gasztronómiai részéhez (egy kis darált sütit azért viszek), mert így is jól meg leszek pakolva. De sebaj, majd viszek egy kis neomagnolt, aztán jöhet nekem a csepeli csapvíz is :lol:

Még mindig alszik...
Na pusz.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Dóri, köszönjük a köszöntést.

Pumukli, jó lesz az a módszer. Ha máshogy nem, a másikat inkább fejd le mindig és csak a problémás cickóból etess (ha bírja a tempót :-))

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tinu!

Ti még otthon?Azt hittem már ott vagytok :lol:
Én várom Barbi hívását,aki épp most hívott 8) Na remélem Iza nem alszik akko el addig...10 perc és itt vannak!

annus11
 
 


Na jól megszívtam a hallal!
A konyhakész halat meg kellett pucolni, és leszedni a tüskéit! Tiszta halpénz a konyha! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Lakásról most szóltak, hogy aki biztos vevőnek tűnt, és ajánlatot is tett,azért megnéz ma még egyet, aztán kiderül. Holnap jön a másik ingatlanos, akivel meg a vásárolandó kéglit intéznénk, bár így nem tudom van e értelme!?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni sajnos most nincs időm, majd este talán.
Szval bocsánat, ha esetleg beszélgetés közepén tudósítok:

bcg-nk:
tegnap reggel beszéltem a gyerekdokinkkal, azt mondta, a bcg a leírásom szerint még mindig a normális kategória, és semmiképpen nem függ össze a kiütéssel. És rongyoljak el a bőrgyogyira Gergővel és az ekcéma gyanúmmal.
Kértem időpontot, ma délután megyünk. Szegény gyereknek nagyon viszket, estére már a teljes mellkasa és pocak is apró hólyagos lett, az ekcéma terjed?? kicsim meg vakarózik, már a nyakánál van 1-2 elvakart seb :( És a szemei is viszketnek... Egész nap dörzsöli őket, pedig nem álmos :?

Ma reggelre ismét behegedt a bcg és kisebb a hupli, de randa, és sztem ismét ki fog fakadni, mert cuccos is.


Drukkoljatok légyszi, h semmi összefüggés ne legyen..

Köszi, és szép napot mindenkinek! :)

KépKép

Kép
hase
 
 


csajok meghaltam...
ezt elkezdtem óóó mondom 17perc, semmi nagy szám...aha jaaa

http://formaslabak.network.hu/video/for ... agic/edzes

5 perc után lili mellé rogytam, nagyon nagyon gizda vagyok de nem adom fel...kell a jó segg!

kérdés: van itthon olyanom hogy Dr.Kelen http://www.bioszallito.hu/Dr-Kelen-Fitn ... ermek-4463 ilyenem...ezt maghamra kenhetem, nem megy át a tejbe? meg kell kérdeznem mert multkor a doki lecseszett hogy miért nem kérdeztem meg amikor a derekamat bekentem sportkéremmel, mert azt nem szabad!

Kép
Kép
mniki84
 
 


a kiindulóhelyzetet elkaptam :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Wow, kicsiLili nagyon ügyes!

Jó talit, lányok, du vidéki minitali is lesz! :lol:

Emese, elárulod, h miért veszed fel a sírását és játszod le neki? :)

Ma csak kétszer keltünk éjjel ( 1 és 5), kicsit jobban vagyok. Azt azért nem értem, h hulla fáradtan miért nem alszom el rögtön, kínlódom csomó ideig. ???

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, Böbi, megjelent!

Esztó??? Fabri?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hali!

Visszaolvasás még előttem áll....de igyekszem.
Ma van a party, amin dolgoztam, kéretik drukkolni, hogy minden simán menjen....

Niki!
Druszánknak küldünk egy cuppanóst, nagyon-nagyon ügyi!!!!! :D

Hoztam pár képet Liliről....már sokkal jobb a kedve....látszik is a képeken...huncutkodik végre megint!
Na, most nyugodtam meg, látom rajta, hogy jól érzi magát. :)
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
mozza
 
 


Sziasztok! Jó régen nem adtam életjelet magamról, de még azért megvagyunk! Visszaolvasni csak ezt az oldalt tudtam.

Gratulálok Lilinek a négykézlábhoz! Nagyon ügyi!

Annus, Ági, Niki! Szuper, hogy tornáztok! Már nekem is nagyon kéne, de egyszerűen nem fér bele a napjaimba.

Talisoknak jó talit!

Az ok amiért nem voltam több, mint egy hete: Vesekő :evil:
Múlt hét kedden reggel ébredtem iszonyatos görcsökre, remegtem, rázott a hideg és minden kijött belőlem. Kihívtuk az ügyeletet, kaptam injenkciót, amitól 1 órára jobb lett, de aztán kezdődött minden elölről. Nem akarom hosszúra húzni, ez még napokig így ment kisebb-nagyobb intenzitással. Kétszer szorultam még az ügyeletre, háromszor voltam a kórházi ügyeleten, de azt mondták, már elindult lefelé a kő, ezt már meg kell "szülnöm". Mivel vasárnapig nem változott a helyzet, úgy döntöttek, hétfőn feküdjek be a kórházba és kedden megműtenek. Na ettől még jobban bepánikoltam, hogy mi lesz 3-4 napig a gyerekeimmel nélkülem, így tegnap sikerült megszülnöm a kövem egy részét. Eddigi három szülésemből ez volt a legrosszabb és legnehezebb, nem kívánom senkinek ezeket a kínokat. Néhány kisebb kövecském még maradt az ureterben , de ezek remélhetőleg könnyebben távoznak, most már csak olyan menzigörcs szerű fájdalmaim vannak.
Ami nagyon kiborított a fájdalom mellett, hogy a gyógyszerek miatt fel kellett függesztenem pár napra a szoptatást, pedig Áron eddig csak anyatejet kapott. A szívem szakadt meg, hogy Ő tápszert kap és meg öntöm ki a rengeteg lefejt tejet a lefolyóba. Persze a tápit nem akarta elfogadni, ráadásul nem igazán tud cumisüvegből enni, így aztán le is fogyott picit és persze folyamatosan nyűgös.
Szorítsatok, hogy végre kikecmeregjek ebből a helyzetből, mert úgy érzem a tűrőképességem határain vagyok!

Kép

Kép
hean
 
 


mozza, Lilibol modell lesz :D imadja ha fotozzak es nagyon fotogen is 8)
akartam kerdezni, h fogyott vmennyit a betegseg alatt?

Netti
Kép
maumau
 
 


hean
nagyon sajnalom a kovet! szornyu lehetett :? remelem mostmar csak jobban leszel! szegeny Aron :( biztos megviselte ez a hirtelen valtas a cumisuvegre.. de gondolom vissza szokik a bevallt cicikre :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza
jó rólatok képet nézni, olyan jól mutattok :-)

Hean
húú, nem semmi, durva lehetett. Reméle kijön az a pár kavics és visszazökkentek gyorsan a régi kerékvágásba.
pumuklii
 
 


hean, ki kell pisilni a köveket? tejóég, kiráz a hideg a gondolattól is...nagyon fájhat...gyógyulj meg hamar! Kivelük!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hean, szorítok nagyon, hogy meggyógyulj gyorsan!

KisL nagyon ügyi! Miccsoda mozdulatok! :D

NagyL pedig nagyon édes, és tök jó, h meggyógyult!

Énkisfiam is felébredt éjjel 4-kor. :? Csak cicivel tudtam betömni a száját. :roll:

Végre találtam H+M-es overállt, ami NEM kék, hanem barnás-zöldes! :lol:

Na, mi aztán igazán profin szervezett esküvőn voltunk -most kaptunk egy linket egy 1200 képet tartalmazó fotóalbumhoz... :shock:

Jön anya AM-ért, én meg megyek valahová -rámfér...

Talisok majd hozzatok képeket!

Kép

Kép
adraci
 
 


Hean!
Kitartás!!!!!! Együttérzek....nekünk is a m. hét nagyon-nagyon kemény volt.... :?

Kösziköszi....Lili nevében is a bókokat...
ÉSÉSÉSÉS!!!!!!!!!!!!!!!
Most vettem észre, hogy megvan az első fogunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AlsóJobb1es!!!!!Mellette készülőben a B1es!
Juhúúúúú!!!! :D

Kép
mozza
 
 


Lili nagyon szép :)
Másik Lili nagyon ügyes :)

Hát már lassan mindenki fogas, tök jó :) Fruzsi csak nyáltengert képz mindenhol, de úgy gondolta, a fogát még nem mutatja meg :) Tegnap voltunk védőnőnél, 7,8 kg :D

Na várom, hogy elaludjon, aztán megyek én is :?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?