Új privát üzeneted érkezett!

OK. ! Lehet kevesebb lesz, mert itt már van egy dézsmálóm.
Hess Marci, hess!

Hek mégezés. :shock: Akkor nekem már halottnak kéne lennem.(na jó ez nem vicces) :lol:

Netti
Nem gondoltam azt, hogy nem akar megint babát. Evvel a dologgal tisztában vagyok, de nem biztos, hogy most rögtön. Vagy megint lemaradtam valamiről?

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,sztem nem tesznek erte semmit h ne legyen terhes,legalabbis en ezt vettem ki :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi! A BKV útvonaltervező szerint a Sporttelep megállónál kell leszállnom a 148-as buszról. Az messze van tőletek? Merre kell mennem? Jó lesz priviben is vagy a blogon.

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Jajjajjj :)
Nem hiszem, hogy terhes vagyok, de nem védekezünk, és igen, már szeretnénk a harmadik babát :)

Netti: Zsófinál nem bírtam meginni a kávét, és este nyolckor már aludtam, Fruzsinál meg fájt a derekam :)

Na mindegy, szombat este csajbuliba megyek, majd pénteken tesztelek, ha így maradok addig :roll:
Vendég
 


Attól nem lehet ez, hogy meg fog jönni? Vagy ez hülyeség?
Vendég
 


...hát lehet inkább veszek valamit , mert úgy látszik nem vagyok toppon. Nem sikerült a süti. Ilyen már régen nem történt velem.
Mit vigyek esetleg?

Panndi
Mi sem védekezünk, de eddig még nem lettem terhes szerencsére.
Mi soha nem védekeztünk még.

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi: ne is mondd a hekket. Én hülye elfelejtettem, hogy hekk vár ránk kedden, és vasárnap megvettem egy rakás busaszeletet, mert hirtelen megkívántam a halat. Kirántottam, de két szelet után hevely zsírmérgezést kaptam és egész éjjel azon gondolkodtam, hogy mikor dobom ki a taccsot. És fogalmam sincs, hogy mit kezdjek a maradék sok szelet busával??? Jó, a hekk finomabb lesz, remélem. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
Pedig a busa is finom.

Kép
Kép
incike
 
 


Panndi, hat nemtudom :) en nekem egyszer megjott 1napig tartott,nagyon fajt, azota se lattam :lol: viszont ma is gorcsoltem .. de semmi :roll:
http://www.teszvesz.hu/item767339276_cs ... 92_es.html
nem next,de ez a no nagyon szep ruhakat arul mindig..
ez is olyan cukiii :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu!

Lesz csirkecomb is!

Reny!

Arról valóban, az kb 400 m tőlünk. A busz feneke felé kell eljönni a pálya mellett, így jutsz el a parkolóig!
A többit a blogban megtalálod!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Rémes volt a napunk, szétzuhantam.

Köszönjük mindenkinek a "szülinapi" köszöntést!!! :lol: :lol:

Evemama,
a kistigirised egyszerűen zabálnivaló!!!!!! Ilyen szerkót honnan lehet újítani?

Ki volt az, aki II. ker. Bimbó út felől keresett fuvarost? Szóljon, de gyorsan, én arra vagyok!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Én újpest felöl, vagy a 3-as metro vonalán kerestem. Elvileg Kitty arról jön, de nem jelzett még vissza, Adri meg várta a telefonját, uh abban maradtam vele, hogy ha nem hívja senki, akkor 9-kor elindul, aztán vagy találkoznak valahol, vagy nem.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Zsüci: mindegy, kicsit későn jutott eszembe. Az Animula kiadó boltjából rendeltem könyveket, gondoltam, megspórolom a postaköltséget, de aztán megrendeltem mégis futárral, mert holnapra nem is tudom, hogy elvihető lettek volna a könyvek. Meg aztán mégse akartam megrendelni, és végülis mégis megrendeltem. SZóval bonyi voltam. A lényeg, hogy már nem kell fuvar. :wink:

Megyek én is orrot szívni. Tüncinek totál orrhangja van, de SEMMI nem jön ki az orrából. AZért szivogatom, hátha egyszercsak megindul valami. CSongornak meg rutinból szívom még, lehet, már nem is kéne. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Velünk minden oké, kivéve, hogy majdnem megfullasztottam a gyereket a hülye péppel :(, úgy sírt mint aki éhes én meg etettem és félrenyelt :(, be is fejeztük gyorsan, most nem is adom neki pár napig tuti :(

Anikó sütöttem én is muffint, csak éppen itt volt Édua ovistársa és nem sok minden maradt belőle, na mindegy, holnap újrakezdem :)

Kamillának boldog féléves szülinapot! :)

Tinu még nem néztem a képeket Csongiról, de szerintem Lara sem túl kövér, bár dokinéni szerint arányos és amúgy is nyugodjak már meg :)

Jó éjszakát mindenkinek!

Ildi

Susycat, hidegrázás, szerintem tutira akkor pisil, Laránál is van ilyen

zsüci sarokbámulás nekem ilyesztő, Lara csak a lámpának dumál :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


tinu megnéztem Csongit, nem sovány, nyugi :), tényleg lemozogja, de dokinéni biztosan megmondja a tutit :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja igen, Csongit én is megnéztem a blogban, eszméletlen mit művel. Holnap Mirát mellé kell helyezni, hogy tanuljon valamit. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Csongi holnap vegig setal a babak kozt :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


tinu mi pedig webkamerás kitanítást kérünk :), Lara ugyanis attól megijed, ha hasról hátra fordul :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


A végén még lámpalázas lesz a gyerek holnap. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Egyebkent en azt vettem eszre,h Boro pl "idegenek" elott nem sikitozik nem magyaraz,meg nem mozog ugy mint a szokott kornyezetben. Szegyenlos? vagy miert? hetvegen anyosomeknak egy fordulast se tudtunk megmutatni :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mira viszont Gyöngyi taliján teli torokból nyomta a sikítást, és olyat amit ott rendezett azóta sem csinált sehol, még itthon sem.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Akkor ra jo hatassal volt a sok baba :lol:
Boro nagyon durvan nyomja a sikitast meg a kacagast.. olyan teli torkos , amitol par perc mulva mar hasogat a ful is :lol: es mindig azt kiabalja h hulyeeeeeeeee :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Mindenki drukkoljon, hogy holnap ne essen az eső, mert akkor könnyen lehet, hogy mégsem tudunk elmenni. Aminának nincs eső kabátja és a mei tai sem vízálló. :? Tegnap még azt mondták, hogy holnap 10-12 fok lesz, no eső, ma meg azt, hogy 6 fok lesz és esni fog. Szóval nagyon, de nagyon mérges leszek ha reggel felkelek és esik. :evil:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Borón jót nevettem. Aranyos lehet ahogy káromkodik. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kész, vége, megyek, elájulok.
Holnap találkozunk.
Pá-pá... :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Hat Reni, azert eleg gaz amikor egy uzletben csinalja.. mit gondolhatnak h egy ekkora gyerek kitol tanul ilyeneket? amugy imadja a H betus szavakat,es tenyleg total ugy hangzik h hulye :shock: 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Egyszer csinálj róla videót és rakd fel Youtube-ra, vagy a blogba, nagyon megnézném. Nem hiszem, hogy rosszat gondolnának rólad vagy a gyerekről, vagy ha igen mondd meg nekik, hogy a következő szó amit megtanul az lesz, hogy segglyuuuuk. :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Trixi, drukkolok, hogy összejöjjön az önkormányzati kecó!!!!

Csepeli út is megoldódott, Gyöngyvirág keresztanyjának a barátnőjének a férje fogja elhozni, elviszi Gyöngyv keresztanyjához, az ő férje beviszi a munkahelyére, ahonnan a férjem hazahozza! :lol: Na, kezdek logisztikában profi lenni, a 930 Ft-os postaköltségből meg veszek valami next cuccot a lányoknak! :wink:

Szép álmokat csajok!
Vendég
 


Reny, Gyöngyvirággel megtanította a 10 éves unokabratyója.... :roll: Mostanra már elfelejtette - szerencsére. Na tényleg lépek.
Vendég
 


Bobi :lol: :lol: :lol:

Reni, a hosszuhetvegen probalkozom majd akkor videozni mikor kiabal :lol: a doki ma mondta, h szep szokincstara van :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Szofi szívesen!Kérek belőle kóstolót!!!! :lol:

Boró káromkodik,kis édes!

Csongi meg az összes babát megtanítja,mászni,kúszni,járni!!

Nálunk az esték elég neccesek,kb a foga.Na meg ma is megfigyeltük,h tényleg váltanunk kell 2es tápira,mert az 1es kevés neki.

Holnapra jó talit,gondoljatok ránk is!!!

Holnap 1 órától kérnénk a drukkokat meló ügyben!!!Köszi!

Szép álmokat!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, de hogy vettetek eszre h keves a kismanodnak az 1es tapi?
Mi 1est eszunk.. de o meg mindig ugyanannyit eszik mint pl 2 honapja :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,onnan,h eddig este max 200ml-elég volt,most meg 300-350ml-et eszik meg és korog a pocija hangosan,meg felkel enni.
Ha meg hulla fári és csak a 200-at bírja egy szusszra megenni,akkor ugye bealszik,de 20 perc után üvöltve ébred enni,h ugye reggelig valahogy kibírja.Napközben ő már mást eszik,azzal semmi gond,mert kis töltött pocis egész nap!
Anno Grétivel is ilyen volt....
Na tényleg menek,mert még zuhizni is kéne!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Reny!

Megvan a tündéres overáll, cakk-pakk 3000 alatt lesz kicsivel:D:D
Holnap fizetem, szólok, ha megérkezett!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, nekem is be kell szereznem egy tundereset 80asba, lattal mostanaban Renien kivul? :lol:

Anita, az azert nem semmi, akkor tenyleg kell neki a 2es :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Barbi! Akkor holnap én is fizetem neked a talin, és nagyon szépen köszönöm! Ügyi vagy! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Asszem már csak holnap olvasok vissza :)

Anita,
drukk!!!

Trixi,
mi nem fogunk menni holnap, Boginak sírógörcse lesz sztm, inkább nem vállalom be vele, csóró nem bírja a tömeget :)

Este kb. 10 percen keresztül hangosan röhögött a mérőszalagon... megmértem, hány cm, na a mérőszalag hangja nagyon bejött neki...

csajok, aki estelg keres tavaszi kabit:
http://www.teszvesz.hu/item767317458_ne ... cm_uj.html
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.10.19 21:31-kor.

emese1979
 
 


Trixi!

Bocsi, most olvastam csak. Elmentettem az uncsitesód számát. Holnap de. ha végeztem, hívom! (SZerintem az 10h körül lesz...)

Gyöngyi! Neked írtam pü.-t, de az utóbbi 5 oldalt csak most olvastam el. Sorry, rohangáltam ma egész nap, nem voltam gépközelben. Számom amúgy tudja Annus, vagy a blogban is ott van. De mindegy. Majd holnap... Köszi amúgy! :)

Kép
szkitty
 
 


Barbi,
majd írd meg, ha megjön a csomag, és akkor elugrom az overálért! (elvileg csütörtökön avgy pénteken megyek a Móriczra, de majd még egysztetünk) :)
Köszi mégegyszer!!

emese1979
 
 


Netti! Én úgy tudom van fent még egy, ami holnap jár le.

Emese! Hol lesz tömeg? Úgy érted sokan leszünk a talin?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hali, na én is alszom! Holnap tali! Jippééé...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reny,
igen! Trixi múltkor írta, h 15-16 anyuci + manó, Bogi már Annusnál is kiakadt, meg utána Gyöngyinél. Sajnos ő nem nagyon bírja a nyüzsit :( :( 2 hete anyósnál is sírt, meg vagy 1 óra volt, mire megnyugodott,pedig csak 3 idegen arc volt neki :( remélem azért majd megszokja, emrt talikra szeretnék azért járni!

emese1979
 
 


Emese, Boro se birja a tomeget :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Értem. Sajnálom. :( Minket csak az eső akadályozhat meg.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti,
reméljük megszokják majd!

Reni,
holnapra napsütést rendeltem :)
Nagyon szeretnék menni, de Bogi kiakadna, és nem szeretném kitenni őt ennek :( :(

emese1979
 
 


ja, és a sírást sem bírja. Múltkor felvettem a saját sírását, és lejátszottam neki, mikor jó kedvű volt... 30 másodpercen belül legörbisztette a száját, és elkezdett sírni...

emese1979
 
 


De édes. Mira vígan nevetgél amikor Amina sír. Olyan, mintha kinevetné.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Üdv! Ilyenkor olyan szomorú vagyok, hogy itt lakunk a pusztában... Mert már úgy beleéltem magam a holnapba... De Kitty hsz-e óta kicsit észheztértem, hogy azért nem várhatok senkitől ilyen áldozatot... :) Azért, ha véletlenül vhogy itthonmarad a kocsi (pl felrobban Apa sulija - na jó, ez nem vicces...), akkor megyek. Punktum. :)

Netti, aranyos vagy! Azért sírtam, mert kiakadtam egy orvostól, aki ahelyett, hogy mondta volna, hogy nagyon éhes, meg szeretné enni az ebédjét, mielőtt megnéz (én votam 1edül beteg, aki várt), azt mondta, hogy a kórházi betegek ügyeit kell intéznie, ehhez képest megvárta a kajáját, jókedvűen elfogyasztotta, majd még eszmecserét folytatott vkivel, és még 2x rákopogtunk Samuval, hogy akkor nem tudna-e megnézni, mondta, pár perc. Először mondták, min. 15 perc, hát igazat mondtak, 1 óra lett a várakozás... És szegény Danit itthon hagytam a nagyszüleivel, és már nagyon éhezett... Na, most ez jó hosszú lett...

Eve, nagyon aranyos Balázs! :) Jobban vagytok már?

Na, jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


jaj Dori, nagyon sajnalom,de ne legyel ilyen erzekeny! legyel kemenyebb es orditsd le a fejuket legkozelebb :D en nekem biztos lett volna par szavam.. nem birom az ilyeneket..
akivel egymas mellett szultunk csaj,nagyon felt a szulestol.. es a fogadott dokija nem indult el otthonrol.. az ugyeletes pedig kavezott lmeg evett lent.. es a szulesznokkel szult, vegig sirta h biztos baj lesz.. persze nem lett,de ugy sajnaltam.. utana meg besetalt jol lakva az ugyeletes,h de szuper milyen ugyes volt :twisted: a fogadott dokija meg varta a penzt :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Reni, furcsa,de Boro is ha sir egy baba plm elkezd hangosan kacagni rajta.. tanacsadoba mindig ezt jatsza, sztem tetszik nekik 8)

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?