Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A múltkori Kolos tigrisen felbátorodva, hoztam én is egy nnnnagyon félelmetes tigrincset. :D


Mi még mindig nem túl jól. :x Érdekes, hogy Balázs nem lázas, nem köhög, "egyszerűen" brutál nyűgös, nem alszik, el-eldugul az orra. A szopizás lassan, lassan javul, de éjszakánként, semmi nem jó, csak, ha járkálok vele. Reggel nem is emlékszem hányszor kelt, csak arra, hogy baromi soxor. :twisted: Fogacska még mindig sehol, most elkezdtem azért a homeós bogyeszokat, remélem segítenek. Én már olyan kimerült vagyok, hogy szédelgek, napközben sem tudok pihenni, mert mire a nagyobbak elalszanak, a kicsi felébred, de ő olyan keveset alszik napközben, hogy brutál. Panaszáradatot befejezem.

Postás: Felhívtam a postát, elmondtam a problemát, ők persze rögtön támadtak, hogy biztos nem hallott, nem látott és különbeis. :twisted:
Persze nem hagytam magam, és mondtam, hogy nem ez az első eset és 3 beteg gyerkőccel nem könnyen rohangálok postára, eceterá, eceterá. Megigérték, hogy hazafelé bedobja, és láss csodát, postás bátyó bedudált, majd megvárt és rém udvariasan átadta a csomagot! Most ezt mééééé kellett :?

Látom megy a teszveszelés ezerrel. Nekem kicsit elegem van :roll:
A vevőkből, és eladókból is. Fura fazonok vannak :mrgreen:

Próbálom eladni pl. a vadi új mellszívómat, már mindent végig kérdeztek, hogy mikor vettem, hol :?: milyen műanyagból készült :?: milyen ajándék cumit adok hozzá, mindenre udvariasan válaszolok, végül nem veszik meg.

Tegnap megnyertem 2 kisruhát, kérem az eladótól az adatokat, hogy utalhassak, sima postát kértem, hogy ne kelljen dupla posta ktsg. -et az ajánlott miatt, mivel a postással jóban vagyok :mrgreen: még semmi csomagom nem tűnt el, gondoltam spórolok egy kicsit. Kedves eladó visszaír egy féloldalas levelet, hogy ő nem szeretné simán feladni, mert nem tud felelőséget vállalni (ez természetesen érthető), esetleg, ha előre pozitív értékelést adok, akkor lehet róla szó. Visszaírok, hogy jó, akkor legyen inkább ajánlott, végülis ez a biztos. Erre ő még mindig nem a számlaszámot küldi, hanem leírja, hogy küldjek már neki 2 pozitív értékelést, és akkor tudok én is spórolni. :roll: Visszaírtam, hogy nagyon szívesen írok én csupa szépet és jót, ha VAN RÁ OKOM, de látatlanban nem írok se rosszat, se jót, na azóta se kép, se hang. :|

Most mennem kell kis bőgőmasinámhoz.
Bocsánat, ha sok voltam.

Kamillának nagyon boldog féléves szülinapot!!!!

Minden betegeskedőknek jobbulást és mindenkinek szép napot!

Évi Kép

Kép
Kép
evemama
 
 


Sziasztok!

Évi sajnálom,h még most sem vagytok teljesen jól!Azért próbálj meg picit pihenni.
Balázs tündéri kistigris!!

Vanni,csudi édes pofikát vág Marci!a kézlenyomat tetszik.Nekünk nem ment el a színe a csinált figuráknak!Pedig Grétinek kellett rózsaszín,zöld,kék, sárga.Német termék,neten rendelte Sanyi,marcipán színezésére.Szokott tortákat csinálni!

Pumukli,ez a teraszos eset nem hangzik jól!

Boró is jó mozgékony.

Tinu,Csongi nem sovány,olyan arányos szép kisfiú!Apának mutattam a képet,hát kifeküdt.Azóta mást sem hallgatok,csak h Hanna miért ilyen lusta.Magyarázza neki is!
:lol:

Itt esik az eső,már elegem van.Meg fáj a fejem is nagyon.

Szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frankoneanita 2009.10.19 13:57-kor.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


jaj Eva, megertelek... egy no meg akar venni egy nadragot tolem futarszoglalattal :)))))))))))))) teljsen nem normalis.. megadtam neki ket lehetoseget, pps utanvet vagy sima pps.. erre mit ir vissza egy nap utan? a pps erdekelne akkor.. de hat konyorgom mindket variaco pps volt. meg mi az h futarszoglattal keri... nem normalis :lol:

Balazsnak jobbulast :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Évamami, Noémi Eszter milyen gyöyörű!!!!!! Ne idegeskedj a teszveszen, mindig bele lehet botlani egy-két idiótába, de azért összességébe jó dolog, hogy van ilyen!

Engem maga a szolgáltató sokkal többször idegesít fel, a vaterán fel vagyok függesztve, pedig utaltam nekik, ennek már 3 hónapja, levelet is írtam, semmi. Még ha visszaállítanak, akkor sem fogok a büdös életben többet eladni náluk.
A teszvesz meg már többször törölt aukciómat, pedig nem volt benne olyan dolog, csak félreértették, aztán szájbarágósan javítottam a sorokat és akkor nem törölték....
Bezzeg a sok replikás meg árul, őket nem törlik.....
Vendég
 


nem tudja vki Kitty telefonszámát???

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


jaj most toltotte be a kepeT!! hat Eva a kis tigrised is nagyon edes :D


Anita,itt is olyan hiedg van :(

Netti
Kép
maumau
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: nagyon nagyon ideges vagyok, teszveszen 6mp-el a lajárat előtt licitáltam a nextes cicás sapis cuccra és ki is írta hiogy gratula izébigyó, erre nem én nyertem, hogy lehet 3mp alatt frissíteni összeget beírni és nyomni 2őt??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Vanni
tényleg durva. Szerencsére nem történt tragédia. Péntekig már csak túléljük itt:-)
pumuklii
 
 


Évi
aranyos a tigrised :-)
Most vettem Majának egy tigrisköntöst, mert kész volt, hogy Kolosé lett a rugi.
pumuklii
 
 


niki, lehet :(
Vendég
 


Niki, örök tanulság...ha valamit NAGYON meg akarsz szerezni, soha ne a következő licitlépcsővel licitálj, hanem tegyél még rá + 500 HUFot vagy mittomén, mert ahogy Böbi is írta, lehet 2 mp alatt is ütni.

Kicsitigrincs tündéri, nagyon aranyos :-)

Kitty száma? Senkinek?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


akkor elmegy a sunyiba az a vevőőőőőő, szegény kicsi fázós gyermekemnek most nem lesz télre cuki sapi-sál.kesztyűja, az ő lelkén szárad ha nagykorában ebből magatartásproblémák lesznek... :wink: :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gyöngyi: a blogban fent van. Telszámok izéke alatt. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


NIki, én láttam, h licitáltál, szeritem nem biztos, hogy bánnod kell. Next 6-12 hós sapi elég nagy, Gyöngy 14 - 16 hónaposan hordta. Biztos fazontól függ.
Vendég
 


Bakker Tinu, tényleg ott a telefonszám.... Ááá már mindegy, gyermekem közben bealudt, nem fogunk fél 5-ig odaérni.
Kitty, ne haragudj, de a csaj nem akarta kiadni a pulcsit, amíg nem hívod fel, hogy más veszi át. Igazából meg is értem.
- Szia, a barátnőm licitált egy fiú pulcsira, azt szeretném átvenni.
- OK-OK, melyik pulcsi az, hogy hívják a barátnődet?
- ÖÖÖÖ, hát azt igazából nem is tudom...
Ezek után nem is csoda, hogy elhajtott :lol:

Esetleg holnap Csepelről tesztek egy vargabetűt, nem nagy táv már onnan.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Lányok!
Kér valaki cipelős cicát?????
Holnap kell leadni a megrendeléseket, hoyg elkészüljön karácsonyra!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 



Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ja, és nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy megvan a megoldás az önkormányzati lakásra! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Halihó!

Túl a Dokinéni Projekten. :lol: Mindenki rendben. :) Daninak lassan el kell kezdeni a hozzátáplálást... Fura lesz... Mondta, miket adhatok. Alma, körte, fagyasztott meggy, barack, ha van. Aztán krumpli, répa, cékla, brokkoli. Meg nagyad kávéskanálnyi pirított liszt a főzelékekhez. Hogy ilyen pici adagban szokjon hozzá a gluténhoz.

Aranyosak vaytok, túltettem magam a megrázkódtatáson, végülis azért nem kellett volna sírnom... :oops:

Nagyon gáz az erkély-jelenet!!!

Szeretnék ringatót tartani! Csak jussak el a talira... Ha nem holnap, máskor.

Boldog 5 hót Vilinek, Csaninak, Emesének, Rékának, és még kinek? Bocsi ha kifelejtettem vkit, minden babót Isten éltessen, na és Kamillát, a mi nagy félévesünket! :)

Csongi jujdeügyes!!!

Gyöngyi, vicces lehetett a beszélgetés! :lol: :lol: :lol:

No, megyek, kóruspróbát tartunk ma, oda is kell érni, össze is kell szedni a népet. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Evamama,
tündéri a lánykád:)

Gyöngyi,
a sapit akartam még leírni, csak ledobott a net... szóval végül nem neten vettem, mert annyira nagynak mértem én a pici fiam buksiját, hogy nem akartam elhinni... de a boltban megerősítettek. 47-49-es kell neki. legalább mrá tudom, hogy mekkora kell,és hogy jól mértem. A jövőben viszont más dolgokat fogok venni neten, mióta megtudtam tőled, hogy hol kell keresni részletesen a ruhákra.. nem tudom miért gondoltam, hogy a baba-mama alatt lesznek. dühöngtem is heteken át, hogy senki nem árul sapkát, stb:)
vanni
 
 


Dori!! miert sirtal? neharagudj,de nagyon szakaszosan olvastam bele bele mar par napja a dolgokba, de ezek szerint vmi lenyegesebb is kimaradt :( meg csomoszor kesobb jelenik meg egy egy hsz.. nemtudom miert :roll:

Panndi, jol elaludtal :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi
Drukk!!!

Én meg mindjárt hülyét kapok. Hívtak, hogy jönne vevő lakást nézni 1 óra múlva. Puccba vágtam a kérót, játékokal elpakoltam, erre 10 perccel az időpont előtt hívnak, hogy a nőnek garázs is kéne ennyi pénzzért, így mégse jönnek.
pumuklii
 
 


Barbi,
Marci is rengeteget aludt, déltől 4-ig.. kíváncsi vagyok mi lesz este, illetve éjjel...
vanni
 
 


pumukli,ez valboan bosszanto.. es amikor majd nem laktok mar ott ki fog lakast mutogatni?

Vanni :lol: jajjdejot mosolyogtam azon h mergelodtem h nem arulnak sapkat :lol: pici fiadnak szep fejmerete van :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Férjem, nem messze dolgozik, haza tud ugrani az ügy érdekében.
pumuklii
 
 


Evemama, édes a kistigrid!
Rendesen szédelgek én is, és nem tudom, mit hoz a ma éjjel. Kellene min. 4 óra egyhuzamban, mert ki fogok dőlni. Blankinak remek napja van, kétszer fél órát aludt és ordít (most éppen kis csend- lehet, h apu ölbe vette?)... :P

Gyors licitet nekem is tanulnom kéne, tegnap nem kicsit puffogtam, h vitték el az orrom elől a gyönyörű kis dzsekiket. :twisted: Azért szereztem egy fehéret meg egy rózsaszínt. :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na röviden tömören kész vagyok!!!ma nagyon el vagyok csúszva...és Iza is alig akart aludni...végül kb 1 órája tudtam elaltatni.....asemmi nem volt jó neki...
Fűtés megjavult,a szabályozónál voltak gondok!

Barbi!
Oké!!!Akkor 10 körül gyertek!!!Megcsörgetsz ha elindultok???Akkor hordozó nem kell?Mert akkor kimosom a huzatot...Iza ma telibe prüszkölte :roll: Természetesen kaja közben...


Évi!
Balázs tigris is tündéri!!!

Tinu!
Csongi szenzációs!!!!Szerintem nem sovány,nem hinném h éhezik!Mondjuk Iza kissé husibb :lol: Lassan Iza lesz itt a legkisebb a végén,ahhot képest h mindjárt fél éves,az 5 hós babók simán nagyobbak nála :roll: :lol: Töpszli lesz mint az anyja 8)

Na megyek,elintézek még mosást...meg kaját...hulla vagyok!!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok

Nagyon aranyosak a kis lurkók. Csongi bámulatos ahogy fekvőtámaszozik és a kistigrisünk is ennivaló a mosolyával.

Ma turi napot tartottam és vadásztam pár ruhát Benjinek és Marcinak egy pulcsit összesen 1050.- !

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Evemama, zabálnivaló a kistigrised!!!

Dóri, mondtam már, hogy nálunk lehet a ringató bármikor, előre egyeztetett időpontban! Szólj, hogy mikor tudsz tartani, és akkora odacsődítjük az emberkéket! :wink:

Holnapi talira süti a sütőben. Csokis-banános lesz... Remélem sikerül, akinek megmozgatta a fantáziáját, az szorítson... :oops:

Réka, akkor reggel hívlak!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kitty!!!

Jelezz, hogy mi a helyzet. Hívott Adri, és nem tudja, hogy mikor, merre induljon. Te tudsz már valamit?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


hello csajok,

mindent elfelejtettem, amit akartam írni... Ezért most nem is írok semmit. Najó, nem! :lol:

Ma reggel jöttünk haza, aztán rohantam az OEP-hez, mert a könyvelő azt HAZUDTA, hogy nem fogadták el tőle a kérelmemet, mert nem adtam oda neki az eredeti születési anyakönyvi kivonatot ( :?: ) Erre próbálkoztam én is a másolattal, a táskámban persze ott lapult az eredeti is. Ééééérdekes, jó volt a másolat is! :shock: :evil:

Vanni, az elindulás nálunk így néz ki: a fenekemen folyik a víz kabátban és cipőben, mert AM nem vár; felöltöztetem és menni kell!

Nincs valakinek akár egy másolt ének a bölcsiben/oviban példány? Vevő lennék rá; kicsit hiányos a repertoárom... :oops:

Gyöngyi, keresztelőre én kértem AM nevében képes gyermek bibliát. Nem kértem, de kapunk 0-18 kilós autósülést, mert a hordozóba már alig fér. Sebaj, így megspórolunk vagy 50ezret... :roll:

Pumukli, az a terasz... :shock:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri, jo,h mondod.. mi egy kedves ovono ismerosunktol kaptunk egy masolt konyvet.. agy mi ez.. de vagy 500oldal :shock: csak azt se tudom hol van :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
igen, én is saját magamon mosolyogtam.... ez olyan, mint a 2 éves gyerek, aki úgy gondolja, hogy azért esik a hó, mert mennek szánkózni. Én azt gondoltam, hogy ha én nem találom, akkor nincs is:) Muhaha...
vanni
 
 


Vanni :))))) en is jartam azert mar igy :)))) asszem a terhes nadraggal.. az pedig asszem a baba mama kozott van, nem a divat ruha.. :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Adri, nekem van plusz pld, írj privit, hogy hova küldhetem, és átutalhatnád az árát, plusz a postáz, vagy el is jöhettek érte:)

Novygirlé is nálam van, nem tudtok róla valamit?

És Tinu, neked nem kell végül?
vanni
 
 


Vanni: dehogynem, epedve várom a találkozásunk. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Vanni, írtam privit!

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti :lol:

Vagyok, csak egész nap kómás vagyok :?
Vendég
 


Na már sül a muffin. 3 félét csinálok: kefírest, télifűszerest és epreset. Remélem elég lesz 36 db. ? Amennyiben nem akkor szóljatok MOST!

Kép
Kép
incike
 
 


Panndi, vervetel? vagy igy lemeritettek reggel a lanyok? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jaj nem tudom mi van velem, de hányingerem van, alig élek, remélem semmi komoly :?
Vendég
 


haat csak nem szedtel ossze semmi betegseget :? amikor terhes lettel milyen tunetek jelentkeztek? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, ha nem vagy terhes akkor belédbeszéljük, de szerintem te ezt még nem biztos, hgy akarod. :roll:

Kép
Kép
incike
 
 


HAHÓ! Elég lesz a 36db muffin???

Kép
Kép
incike
 
 


Ha nem, akkor majd sütünk itt! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


incike, miert gondolod,h Panndi nem akarja? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Kb 16-an leszünk, uh TALÁN!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


kész a süti! Szerintem finom! Anitának mégegyszer köszi a receptet!!

Incike, elég lesz a 36 db muffin. NEKEM! MUHAAAHAHAHA!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Inci: elég lesz, reggel még én is sütök meggyes-csokis muffint. Viszek 12 db-t, oké? Akkor már tuti elég lesz. SZerintem muffinmérgezésben fogunk elhalálozni. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


sztem meg hekk mérgezésben! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?