Új privát üzeneted érkezett!

Kép Komoly vagyok!
Vendég
 


Szia Zsófi,

Gergő egyszerűen zabálnivalóan gyönyörű!!!!
Irígykedem még mindig azokra, akik még szoptatnak, de hátha az öcsinél/huginál tovább sikerül nekem is!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Minden fél éves babának boldog fordulót! :P :P :P :P :P
Vendég
 

 
 

Kata,

Réka is egy kis vasgyúró (ahogy Alma is), nagyon szép szemei vannak! és ez a focis szék, gondoom Apa vette :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kép Ez még a keresztelőjén nyáron
Vendég
 


Kisfruzsi! Hát igen apa szemefénye!
Vendég
 


A nappali alvással küzködünk mindig nagyon nem tud elaludni!
Csak szenved szegénykém mindig!Most alszik mert kint voltunk sétálni
és már több mint 1 órája alszik ez már rekord idő! :lol:
Vendég
 


Kata!

De jó kis husi baba Réka. Nagyon édes. És cuki a keresztelős ruciban (is)!

Nappali alvás....
Bogi evés helyett alszik...
Volt a védőnő, már eléggé nyügi volt Bogi, de közben apa is haza jött ebédelni és akkor nem volt alvás...
Azt hittem már éhes, erre nem kellett neki a kedvenc ebédje (paradicsompüré krumplival) úgyhogy ici, cumi és egy perc...alszik.
szóval már 12 kor kaja lett volna...
Ma még csak egyszer evett reggel nyolc után 225 ml tápszert. Hát már ritka, hogy délután egynél előbb egyen másodszor..inkább később...
Ja igen még az alvással kapcsolatban. Bogi babakocsiban ritkán alszik, itthon szeret. szinte mindig a kezemben alszik el. adok neki inni, aztán cumi, hozzám bújik és pár perc és alszik. ja és ami nem hiányozhat a pelusa amivel alszik.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ágnes!

Aranyos a kis alkeszod! az enyém is alkesz, imádja a sörös dobozt. Csak nem szabad neki engedni hogy megfogja , mert ha elveszem tőle üvölt...

Atizka!

Nekünk sincs beirva semmi a kiskönyvnek abba a részébe, ahol a fejlettséget kérdezik...
hátulja felé irják be a súlyát havonta, néha más méretét is. meg oltások vannak beirva ennyi.
A mi dokinőnk se nagyon kérdez, néha előfordul.

Ma épp a védőnő volt nálunk, kérdezte, hogy jó étvágya van-e? de mondta, hogy az látszik rajta...
meg hogy mi újság a mozgással...
meg egy kérdőivet töltett ki velünk...végülis inkább a kérdőiv miatt jött...

Szőlő!

Bogi is ugyanezt "játsza" éjszaka, hajnalban...nyöszörög, sirdogál félálomban...aztán ivás , cumi és alszik. fel sem kell vennem.
Ma pl. egész jól aludt. Egyszer mire odamentem hozzá, visszaaludt...

Mango!

Már elkönyveltem magamnak Bogi és én köztem lévő hasonlóságot. Ma a védőnő is ezt mondta, hogy Bogi tisztára én vagyok!
És köszi a névnapi köszöntést!
Tündériek a gyerekek! Kisati és Csenge között azért nagyságra nincs sok különbség...szép nagy baba a fiad. Csenge meg nőies.
Pontosan 1 év 5 hónap van köztük ugye? Szóval Csenge jól számolom 8 hónapos volt, amikor megfogant Kisati?
Már nem emlékszem, de terveztétek, vagy csak jött?
Mi nyáron kezdenénk bele a kistesó összehozásába....

Marcianya!

Nálunk is igy megy a tanácsadás a gyerekorvosnál. kapkodás az egész...semmire nincs idő...múltkor kérdeztünk volna, de mondta, hogy siet, mert már igy is rendelési időn kivül vagyunk.
mi meg, hogy mikor vigyük megint nem mondják meg...amikor gondoljuk...21.-e körül szoktuk, mert akkor született...

Kisfruzsi!

Nálunk is több a kaki mióta több a normál kaja mint a tápszer...napi 2-3-4...vagy több...

HnéZsófi!

Mi is már nagyon vágyunk kistesóra....szinte minden nap mondogatjuk....
A kis zongorista...zenész lesz a fiad? Nagyon helyes a kis kemény legény...

Kata!

Gratulálok a forgolódáshoz és a hátra felé mászáshoz!
esküvő 60 évesen...húha...akkor szuper nagyi!!!
nem sokan mondhatják el, hogy ott voltak a nagyi esküvőjén!

Fülbevaló!

Akinek lányának van már fülbevalója, nem szokta piszkálni vagy ilyenek?
Boginak még nincs, de már lassan szeretnénk!

FÉLÉVESEINKET , HÓFORDULÓSOKNAK SOK BOLDOGSÁGOT!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem,

Most Alma is alszik. Délelőtt aludt fél órát, aztán játszottunk. Alma is 4x enne, de beiktattam neki egy tízórait és akkor gyümit eszik. Ma pl. evett reggel fél 8-kor 230 tápszert, majd fél 11-kor 150ml alma+banán és ebéd fél 1-kor 200 ml általam főzöt spenót krumplival.
Jobban szerette, mint az üveges spenótot!!!
Most letettem aludni, majd ha felkel kimegyünk sétálni olyan jó az idő!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Nono Márkjának és Nici Barbijának Boldog félszülinapot kívánunk!!!


Nagyon jók a babafotók! :lol: :lol: :lol:

Atizka: kiskönyvbe nekünk sem írnak semmit, én egyszer már rákérdeztem, azt mondták, túl sok kisbabát kell sorra venniük egy-egy rendelés alatt így nincs erre idejük, de annyira nem is fontos, hogy ki legyen töltve...

Fruzsi: sajnálom a szemészetes dolgot, de akkor segített, ugye? Én sem bínék bent maradni, még az oltásokat sem bírom!

Nálunk is nagy nyügi van: fog+nátha :( most kisebben jön ki jobban, ma nem volt el egy percig sem egyedül ami alapvetően nem gond, de hát a nagy is igényelne, még jó, hogy az ebédet csak melegíteni kell.

Próvbálta valaki a Naturland fogzásra való krémét? valami citrionox vagy mi
Meg van az ibolyagyökér is amit rágcsálhat a baba és segíthet -én erre gyúrok asszem, de ami azt illeti láttam egy olyan szép borostyánláncot, sztem jól mutatna Julinkán :)

Mango bizoyn rég raktál fotót, jó hogy most tettél fel, nagyon édik!!!

Marcianya: Launak van egy ugyanolyan érkidudorodása vagy mi a mellkasán mint anyósomnak... de a természetük elég messze áll egymástól -van remény! :wink:

Lekri gratula Kristófnak!!!

Kata -hú :shock: sok boldogságot nagymamádéknak! azta :)

Tudtok vmi etető/pihiszéket ami kicsi (kis helyen elfér) és ülni tud benne a kicsi biztonságosan? Amit vettünk pihiszéket hazsnáltan kiderült h rossz -grrr- és kellene vmi de amiket láttam egy vagyonba kerülnek és az sem biztos, jó lenne...

Mango melyik Pierre carden széket rendelitek meg? nekünk ilyen van Launak http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... cf3313ca15

Kép Kép
celesztina
 
 


Kisfruzsi!

Bogi még mindig alszik. Fél kettő van...azért már reggel 8 óta én megéheztem volna... :roll:
Próbáltam a tizórait, egy ideit evett, de aztán hisztizett, hogy nem kell, igy elhagytuk...csak szenvedtünk délelőtt...ha nem kell neki, hát én nem erőltetem...
Egyik nap háromszor evett csak.... :shock:


Na most ébredt...megyek is...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Köszönjük a dicséretet!

A miminak ez már a 2.esküvője!Tényleg szuper mert még mindig a vendéglátásban dolgozik!Felszolgáló!Nem néz ki 60 évesnek!

A ti babáitok is csipnek karmolnak?Mert Rékának ez a mániája!
Vendég
 


Mary! A te kislányoddal egyidős a Réka?
Vendég
 


[quote="rékahercegnő"]M írta:rékahercegnőary! A te kislányoddal egyidős a Réka?

2008.04. 21.-én született Bogi.
miért kérdezed?
megyek, megetetem aztán még jövök.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem! Mennyit eszik ebédre meg vacsira Bogi így, hogy reggel 8-kor eszik tápot?
Én most annyira szenvedek ezzel a kajáltatással. Sose tudom mikor éhesek, a szopit se akarom elhagyni, de egyre inkább nem kell nekik a cici.
Nálunk is a paradicsomos krumpli a nyerő. Amiben répa van attól öklendeznek.

Fruzsi! Gyümi vagy főzi után mit adsz Almának inni? Ebéd után még jön egy uzsonna meg egy vacsi? olyankor mit eszik?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,

Én mindig csak forralt csapvizet adok neki. Most, hogy kicsit szörcsög az orra teszek bele 6 csepp Cvitamint, de nem zavarja.

Ebéd után uzsi és vacsi, mind a kettő tápszer egyenlőre. 4 óránként éhes kb., de amióta az ebéd főzelék, azóta van, hogy már nagyon-nagyon éhes addigra. De én ált. kivárom az időt, mert ebéd után alszik és utána megyünk csak ki sétálni és akkor sötétedésig maradok kint vele.

Azt írod egyre inkább nem akarnak cicizni, de akkor szopiznak, vagy tápszereznek??

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kamilla!

Bogi reggel 8-9 fele eszik 225 ml tápszert. Van, hogy egyszerre, van hogy felét megeszi, aztán másik felét böfi kis játék után kb fél óra megeszi.

Aztán négy óra múlva lenne ebéd. Előbb szinte soha nem éhes. Most fél kettőkor evett, vagyis mindjárt folytatjuk, mert épp most kakil itt mellettem...(általában kaja közbe rájön...)
Ebéd egy üveg bébikaja (de akkor előbb éhes, mint négy óra múlva....de ez is változó)
van hogy gyümit eszik ebédre. Két három sült alma egy banánnal. vagy három barack fél banánnal. vagy két banán krumplival.
délután 3-4 óra múlva egész adag tejpép. Aztán fürdés előtt, ha látom még éhes akkor fél adag pépet készitek, de nem mindig fogy el...
és fürdés után fél9 , 9 fele 225 ml tápszer.

Na megyek tisztába teszem...befejezte...
Remélem nem folyt ki, mert a hangokból itélve....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Celesztina, igen azt szeretném rendelni, de tegnap még csak 14170 ft volt :shock: :shock: most 14950 ft, gondolom mire rászánjuk magunkat már egyszerűbb lesz leugrani a brumiba... meg vagytok vele elégedve egyébként?

Mary, Kisati nem potyautas, szerettünk volna minél előbb kistesót és ha lehetne, megint így csinálnám. Csengénél most kezdődik a dackorszak, kemény időszak lenne egy kis terhességi hormontúltengéses mizériával keverve :) 24-én lesz Csenge 2 éves, Kisati meg 7 hónapos :) Úgy imádom őket!! Téged meg irígyellek a napi 4 kaja miatt, az én fiam egyfolytában csak enne, szabályosan gurul fel-alá :)

Zsófi, Gergő nagyon édes! Egy ilyen telek kincset ér, jövő nyáron már ott fog futkosni a kis huncut :) Bocsi a szemtelen kérdésért, de te írtad... Te élvezted a szülést?

Kata Nagyi nem semmi "csaj" lehet :) Csak 60 éves? Imádja Rékát gondolom

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango,
egész nap enne? Mennyiket eszik egyszerre, még mindig csak 150ml-t? (amikor a tali volt, azt hiszem azt mondtad)

KépKép
kisfruzsi
 
 


A szülést én is élveztem...ha igy ki lehet magam fejezni! Tök jó volt!!! Már várom a következőt! :lol:

Na Bogi megette az egy üveg paris krumplit és itt hintázik...azt hiszem megy a járókába...ki kéne teregetnem....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Most már a 2-es tápszerből kap 180-as (=kb. 200ml-s) adagot, de nem mindig eszi meg az egészet. Csak akkor etetem, ha már kér, próbálom a 3 órát kihúzni többre. Ha gyümölcsöt eszik (mondjuk egy egész 190 grammos bébiételt, ha nem friss gyümit kap) jól lakik, legalábbis szájzár van.. akkor 2 óra múlva reklamál és bevág egy 180-as tápit :roll: :roll:

Kép
Kép
mango.
 
 


Mary, hát ezért is irígyellek!! Én annyira beszari vagyok.. a szüléstől féltem is és fájt is.. boldog voltam, hogy megszülettek a gyereket, de én sajnos nem tudtam élvezni :(

Kép
Kép
mango.
 
 


Sziasztok!

Ismét rövid bejelentkezés!!

Jól vagyunk!

Kérdés: kiscsillagról nem tudtok valamit? Valami elérhetőséget?
Szeretnék neki írni.

Köszi:

Klarka

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Mango,

A gyümi nálunk is "csak" tízórai, mert utána 1-2 órára rá ebédel is, éhes lesz hamar tőle. Mi még 1-s tápszert eszünk, lehet, hoy a 2-ből Alma se enne olyan sokat :oops:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kiscsillagról sajnos nem hallottam régen én sem...

Csajok egy kérdés:
A ti babáitok is ki akarnak mászni a sportülésből???
Alma állandóan ki akar jönni a babakocsiból...nem tudom, hogy miért. Gyakorol, vagy kényelmetlen lehet a sportrész??? Azelőtt olyan jó volt sétálni nyugiban, de most néha csak akkor hagyja abba a hisztit, ha kiveszem egy kicsit :shock:

KépKép
kisfruzsi
 
 


[quote="mango."][ írta:mango.b]Mary, hát ezért is irígyellek!! Én annyira beszari vagyok.. a szüléstől féltem is és fájt is.. boldog voltam, hogy megszülettek a gyereket, de én sajnos nem tudtam élvezni :(


Én is féltem, mint valami újtól , ismeretlentől, de csak ennyire. Vártam nagyon a szülést, és annyira örültem, amikor elkezdődött hajnalban (négy óra előtt)...igaz, hogy csak 17:45 re lett meg Bogi. Nagyon elfáradtam. Fájdalom. Biztosan minden ember és szülés más és más. De én fájdalom csillapitást se kértem...nem is gondoltam rá....
a végén az összevarrást utáltam, meg közben a kézzel tágitást. A többit szinte végig nevettük párommal! :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kisfruzsi!

szerintem szeretne jobban nézelődni. Kézben Bogi is elvan...

megyek iszok egy kávét, annyira fáj a fejem.....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Atizka!
Köszi a belinkelt játékoldalakat, nekem is van, ami ott szimpatikus. Mondjuk nem tudom, a babának mi tetszene :lol:

Nici!
Én sem akartalak ám megsérteni azzal, hogy nemtetszésemet fejeztem ki a tanulókutyus iránt. Csak nem gondolom azt, hogy feltétlenül drága játékoktól lesz jó gyerekkora valakinek. Másrészről néha érzek magamban olyat, hogy legszívesebben mindent megvennék neki, csak ez szerintem most még a saját vágyaim kifejeződése. Kíváncsi vagyok, majd ha picit nagyobb lesz, ő tulajdonképpen majd mit szeretne. Másrészről te már biztosan látod, így, hogy van egy nagyobb is, mi az, amit tényleg élvezhet egy gyerek.

Egyébként most tényleg azt látom, hogy babónak ugyanolyan jó móka, ha mondjuk viszem magammal főzni, teregetni, ilyesmik, mint egy-egy játéktárgy. neki is van egy ilyen csörgő-zenélő mizéje, valamennyit játszik is vele, de ha megunja (és hamar megunja), akkor együtt kell valamit játszanunk (azt viszont hosszasabban élvezi).

Kamilla!
Az mit jelent, hogy nem annyira kell nekik a cici? Trudinál a napi egy hozzátápi szinte semmit nem jelent ilyen szempontból, mondhatni ugyanolyan sokszor szopik, mint eddig (mondjuk 100 ml-nél többet nem szokott megenni).

Kata!
Trudi is egyre jobban csíp és karmol: imádja kitépni a hajamat, "letépni" az orromat, a fülemet, meg amit csak ér. és közben teli szájjal vigyorog :lol:

Celesztina!
Ez a Naturlandós fogzós krém valamilyen természetes anyag? Kíváncsi lennék rá. Mostanában nálunk is volt pár nyűgi éjszaka emitt, a Dentinox meg nem igazán "ízlik" neki.

Marcianya!
A gyerekorvosi tanácsadás akkor nem túl jó nálatok. Nálunk a védőnő és a gyerekorvos mindig kérdezgettek is ilyenkor, miket csinál már, hogy alszik éjjel, nem látok-e bármi eltérést a bőrén, stb. Bár elég gyorsak nálunk is, de azért ez így nekem mindig megnyugtató volt.

Mary, Mango!
Ahogyan így írtok a szülésről, komolyan mondom, irigykedek, akármilyen is volt nektek. Nagyon szeretnék majd a császár után simán szülni, és nagyon bánom, hogy erre abban a kórházban, ahol Trudi született, most gyakorlatilag semmi esély.
Vendég
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:46-kor.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!
Ez nagyon tetszett: spenótkóstolás után Marci egy zöld takaróval és egy zöld békával! Nagyon cuki! (Bocs, csak ezek a képek most olyan stílusosak voltak így egymás után, szerintem.)
Vendég
 


Fruzsi, igazán nem mondott a doki semmi konkétat, csak hogy ha nagyon gázos, akkor sterimar, és szívás... az orcseppet csak végső esetben!

Virág, tudom én, nem is azért írtam :) Barbinak sincsenek csupa drága játékai, sőt, rengeteg még Szandié volt! Nem ezen múlik, viszont nekem az a kutyus nagyon bejött, így azonnal megkapta :) (igen, önmegvalósítás is lehet benne, de mégis csak a gyereknek veszem :D)

Köszönjük a további köszöntéseket is, én is csináltam kisvideót Barbiról, ha valakit érdekel szívesen megmutatom :) http://www.youtube.com/watch?v=uUthmX3_WC0

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Réka, és Marci is tündéri baba :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nici
annyira szép lett ez a kis film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

én is csinálnék de nem tudom,hogy kell :cry: :cry: esetleg ha valaki szájbarágosan leirná nekem privibe azt nagyon megköszönném :lol: :lol:
Vendég
 


Én is szeretnék még szülni!Nagyon jó érzés volt Réka 3óra alatt meg lett!Pedig 3900g és56cm volt!

Rakok még pár képet igaz nem most készültek a mostaniak még nincsenek a gépen! Kép tegnap készült!
Vendég
 


én is nagyon szivesen szülnék még 10év mulva.majd az anyagiaktól fog függeni meg apától.é most nem szeretne 3-at.
szülés:Levim5óra 40perc alatt lett meg.ebből1,5óra volt a szülés a többi csak enyhe ,nagyon enyhe fájás.
Kristóf meg mint tudjátok 53perc alatt lett meg.az elejétől a végéig :lol: :lol: :lol:

dokim szerint a 3.at tuti itthon szülném meg
Vendég
 


Mangó!

Igen nagyon élveztem! Mondjuk állítólag alkatilag szerencsés vagyok. Minden orvos aki a végén vizsgált (mert már 2 ujjnyira kivoltam nyílva kb 1,5 héttel a szülés előtt, úgy hogy szinte semmit sem érzetem belőle), azt mondta hogy innen röhögve kell szülni. Kicsit izgultam is, hogy mi van ha én máshogy gondolom. Meg akkor tőlem ez már nem is olyan hőstett??? :D
Már nagyon vártam a dolgot, mert 4 nappal a kiírás után született Gergő és gondolhatjátok, hogy napi hány telefont kaptam azzal, hogy „ Na mi újság?” (teljesen égnek állt a hajam tőlük) Igazából nem féltem a dologtól, mert a 32. hét környékén elfogott egy kis pánik és akkor egy jót beszélgettünk a férjemmel és azután minden félelmem elmúlt.
A szülőszobán a doki kedvesen kiakadt rajta, hogy én még este 6kor mindig mosolygok, mert semmi fájás nincs. (fél 3kor folyt el a magzatvíz). Fél 7 után kaptam oxitocint de még az sem fájt igazán. (persze egy kicsit igen, de inkább a derekam). Kb 1 óra volt ami egy kicsit keményebb volt a vége előtt, de amikor azt mondták, hogy szétszedik az ágyat, csak bámultam bambán, hogy és akkor én mikor fogok belehalni a fájdalomba? A gátmetszés előtt is megkérdeztem, hogy tuti fog e annyira fájni, hogy ne érezzem a vágást. Tök jó érzés volt ahogy kibújt, ahogy szóltak hogy most várjak, mert fordítják a vállát. A varrást én is utáltam
Szóval összességében fantasztikus volt és már nagyon várom a következőt.

Már föl akartam tenni a blogba a szüléstörténetemet csak nem tudom hogy kell :oops: (majd ha lesz egy kis időm, akkor valaki segítségét kérem, de most még légyszi ne írjátok le, mert nem fogom később megtalálni. :oops: :lol:

hnézsófi
 
 


Nici,

jól végigbőgtem :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Nici!

A Te filmed is gyönyörq!
Én is fogok csinálni egyet, olyan szép!!
A háttérzenét ki énekli?

Milyen programot használtok a filmkészítéshez?

hnézsófi
 
 


Mrcinak is ízlett a spenót, ahogy látom :lol: :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


engem is érdekelne a video....

Nem fáj a fejem...hatott a gyógyszer.
mostanában sokat fáj sajnos...

megyek, Bogi hiv...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mrcinak is ízlett a spenót, ahogy látom :lol: :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 14:16-kor.
Vendég
 


Bogi lázas... :(
sirdogál...
persze a lázmérönkbe lemerült az elem.... :evil:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
Vendég
 


anyámtól kellett kölcsön kérnem lázmérőt.. :twisted:
38 a láza...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem,

sajnálom, hogy Bogi lázas. Szerintem ez már nem a fogtól lehet. Mikortól kell kúp, hány foktól?

Nono,

nem bántottál meg. Azt hiszem nem teljesen ugyanaz a helyzet, de lehet, hogy mégis. Tudod a könnycsatorna átmosásnál úgy lefogják, hogy moccani sem bír, nehogy megsérüljön a szeme. És mivel a szemében matatnak nem látja, hogy ott van-e anya...amint végeztek adták is oda és meg is nyugodott rögtön. Valószínűleg nekem volt könnyebb, hogy nem voltam bent, mert hallgatni is rossz volt (sírtam is), és ha bent vagyok nem biztos, hogy nem szólok a dokinak, hogy hagyja már békén ne kínozza az én életemet!!! De persze a dokiknak is így könnyebb, mert nem akadékoskodnak és hisztériáznak a szülők közben...

Az igazság az, hogy tényleg nagyon más mikor az ember gyermekén végeznek bármilyen beavatkozást, akár egy füllyukasztás is borzasztóan megviseli az embert....
Előtte nem viseltek meg ezek a dolgok, bár állatokon végzett műtéteknél simán aszisztáltam. Mondjuk azthiszem az továbbra sem hatna meg :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


38 fok felett, én ugy tudom.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Na most már teszek fel képeket! Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ollem! Már athatsz neki kúpot!És reméljük hogy nem lesz semmi komoly!

Képzeljétek Réka már alszik ilyet még nem csinált hogy vacsi nélkül aludjon!Alig evett 50 tápit!Remélem nem lesz beteg! :(
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?