Új privát üzeneted érkezett!

:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:47-kor.

Kép
marcianya
 
 


és az jó vagy rossz ?????????:lol: :lol: :lol:


Édesek a csajok!

és Marci mindig a szívem csücske

KépKép
kisfruzsi
 
 


kelbimbót adott már valaki????

én ma nagyon finit főztem, legalábbis Alma rengeteget evett belőle (300ml körül!), s.répa, kis fehér répa, alma, őszibarack és krumpli

KépKép
kisfruzsi
 
 

 
 

J a és akinek nincs oda a spenótért: Alma majdnem megette az egész üveggel, de a végén maradt kb. 3-4 kanálka, raktam bele kicsi banánt és megette! :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Marci nagyon hasonlit anyósodra.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bogi itt alszik a kezemben.
egész délután nyöszörgött, sirt, üvöltött...
tegnap is ugyanez volt.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kisfuzsi!

Sajnálom a szemészeten történteket...
Ugyanezt éreztem, amit leirtál...
Hosszúnak tünt az idő, amig bent volt Bogi és sirt..
de Alma már kiheverte?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary,

Igen, utána már nem sokkal nem volt kutya baja sem. De az egik szeme alatt van egy kis monoklija :lol:

Az esti délutái nyüglődés ismerős, sehogy se jó Almának sem...ráadásul pont most burkolják újra a fürdő falának egy részét..remélem nemsokára kész, mert lassan kellene fürödni is

KépKép
kisfruzsi
 
 


Mary - Nem látszik még Alíz foga .. jön neki alul 2, de még épphogy recés. A képen valószínű a nyál csillan :D

Kamilla
- A borostyán lánc "elvileg" fogzás könnyítésre van .. de nálunk SEMMIT nem használ .. a dentinox-nak köszönhetjük, hogy még nem ugrottunk ki a 9.ről...

Fruzsi
- Durva ez a szemészetes story ... miért nem maradhat bent a szülő? :shock:

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet,

annyira durva a fogzás??? Lehet, hogy nálunk is ez a helyzet, bár nem gondolom, hogy a foga csak délután 5-től jön lefekvésig :lol:

A szemészetről azért küldenek ki, mert nem bírná végignézni egy szülő sem, hogy hogy szenved a gyermeke és ahogy lefogják szegénykéket. De muszáj, mert ha megmozdul közben, megsérülhet a kis szeme. Én személy szerint nem bánom, hogy nem voltam bent.

KépKép
kisfruzsi
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:48-kor.

Kép
marcianya
 
 


:-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.14 11:49-kor.

Kép
marcianya
 
 


A gogo táncos kislány nagyon édes!

Bogi megint ordit...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Alma alszik, a fürdőszoba kész. Még majd a héten visszajönnek fugázni, most felmostam letöröltem utánuk mindent.

Marcianya,

Igen én is láttam, hogy van benne, de azért odaadtam neki :oops:
Hétfőn, tegnap meg paradicsomos cukkinit evett, amiben egy kicsi tészta is volt (hipp), nagyon-nagyon imádta!!!
Most megy ezerrel minden nap a gondolkodás, hogy mit egyen, mert a dokinénink azt mondta, hogy egy héten 1x adjak neki husit.

KépKép
kisfruzsi
 
 


ó istenem.... :cry: :cry: :cry:
én nem ismertem őket, de egy kis baba... :cry: :cry: :cry: :cry:
ez szörnyű :cry: :cry: :cry:


visszaolvastam, de most nem írok, inkáb bújok be a vackomba sírdogálni...

holnap meg temetőzünk - 2. kör :cry: sajnos egy ideje 2 napba telik míg mindenkit végiglátogatunk (és ez csak az én szűk családom.. :cry: ilyenkor még jobban ragaszkodom Bogihoz.. :cry: )
Vendég
 


Fruzsi - Vannak babák, akik meg sem érzik a fogzást.
Barátnőm kislányának egyszercsak ott világított a fehér kis recés fogacska alul .. úgy, hogy hangja nem volt, csak pár napig nem evett olyan jól .. Ők a borostyán láncra esküsznek .. de szerintem ez főleg baba-függő ..
Mi is adtunk egy esélyt a láncnak, de semmi hatása.
Alíz is délután kezdi a nyűgösködést, illetve éjjel többször felsír. Nem ébred teljesen fel, csak meg kell itatni, meg cumit adni .. de azért fárasztó.
Az én kiscsajomat, és ezáltal minket nagyon megvisel .. de szorítok, hogy nálatok másképp legyen!
Mi Alízzal minden szinten megküzdöttünk .. először a cumit nem fogadta el, majd a cumisüveget sem, a tápszert sem .. és most meg a hozzátáplálásnál válogatós. Okos és akaratos.
Anyukám szerint olyan, mint én voltam - így jártunk :D
De imádom .. csoda jófej! Van humorérzéke, sokat nevet és játszik .. a fogak előbb-utóbb úgyis kibújnak, és akkor marad egy cserfes rafinált kislányom :D

Marcianya
- Nagyon durva ez a hasonlóság :shock: :shock: :shock: Hogy viseled? :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Marcianya :o Tényleg nagyon komoly a hasonlóság!

Kisfruzsi, Mazsi legalább 2 hónapja szenved a fogával, és még mindig nincs kint, picit meg van duzzadva az ínye, de semmi más... És az éjszakáink is azóta rosszak, ő is többször ébred, felvergődi magát, nyöszörög. Nem kel fel, kb tíz másodperc visszaaltatni, de akkoris fel kell kelni hozzá. Szóval mi sem vagyunk a szerencsés típus.

Gogo táncos Norci hatalmas :lol: :lol:

Ollem, Bogi még mindig cuki nagyon. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Nagyon szép Marci,Bogi,és a kis go-go táncos is.
Szegény Alma!Sajnálom!
És szegény Botond!
Kép kis alkesz

Kép
ágnes27
 
 


[quote="nici"]
írta:
niciFélre értés ne essék, én mindenki véleményét tiszteletben tartom, ez is csak egy vélemény :)


Én nem értelek félre :D ! És igen is, írja le mindenki a véleményét! Nem vagyunk egyformák, mint ahogy pl. egy ruha, cipő sem tetszik mindenkinek egyformán, úgy a játékok terén is más lehet az izlésünk (még..., mert később már úgyis a gyerkőcök nyújtják be az igényeiket.)
Egyébként mi van veletek? Jól vannak a lányok?

Marcianya, hát igen, látszik, hogy van közük egymáshoz... :D

Szőlő, Mazsi nagyon kis édes. Képek alapján én meg nem mondanám, hogy melyikőtökre hasonlít (talán rád?).

Go-go Norci
:D , Bogi is nagyon aranyosak!

Na, de Ágnes! Nem korai ez még egy kicsit? :lol:

Alma,
szegény! De talán már el is felejtette...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok,

Emi köszönöm a választ az internetes rendeléssel kapcsolatban. Én még csak bookline-ról rendeltem, de az csak könyv volt, nem autósülés... Kisati kinőtte a hordozót, alig fér bele, úgyhogy ő megkapja Csenge ülését, Csenge meg kap egy nagyobbat.. Igazad van, először megnézem élőben az ülést, leugrok a Brumi maciba (itt 18.900 ft, a poppeten 14170 ft + 500 ft a szállítás, ha előre utalok) Egyébként ez egy Pierre Cardin ülés, nekünk sok PC holmink van, nem drága és jó a minősége

Szőlő, neked is köszi a választ, nekem pont az előre utalással vannak fenntartásaim, még jó, hogy írtad, hogy úgy szoktál rendelni. Mazsi gyönyörű és annyira kis értelmes a buksija :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Barbi és Márk! Boldog féléves szülinapot!
Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Nono Márkjának és Nici Barbijának Boldog félszülinapot kívánunk!!!

Kép

Kép
Kép
mango.
 
 


Még egy kérdés:

Nektek szokott valamit beirni a baba kiskönyvébe a gyerekorvos/védőnő? (1, 2, 3, 6 hós fejlettség , állapot)
Emmáé tök üres :shock: . Tegnap voltunk tanácsadáson, és semmivel nem lettem okosabb. Megnézte a torkát, fülét, szivét, de pl. hogy milyen a mozgása meg sem kérdezte. Sőt, ha nem megyek vissza (mert ugye én is elfelejtettem) a Prevenart sem mondják. A múltkor még az volt, hogy majd értesítenek levélben, de ott láttam, hogy több babát már arra hoztak, és kiderült, hogy ott kell igényelni :evil: . Szóval, ha nem kérdezek rá, akkor a kutyát nem érdekli, hogy kap-e, és az sem, hogy mikor megyünk legközelebb.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok,

Hát akkor ezek szerint nekünk is a fogunk....nem látom különösebben, hogy meg lenne dagadva az ínye, de mindent rág továbbra is és rágás nélkül is folyik a nyála. éjjel sokszor (ma 2x, de van amikor 5x) felsír, forgolódik keresi a helyét félálomban, de visszaalszik nagy nehezen....akkor a fogunk!!!

A szeme jól van, bár ma reggel is kicsit csipás volt :( remélem segít a szemcsepp.

Olyan édesek a babók! kis alkesz csúcs!
Alíz még mindig csajos, Mazsi tiszta manöken alkat!!!!

Zsuzsófival mi lehet???????????????????????????,,

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kamilla Norci nagyon édes kis go-go táncos :) Megnéztem a videótokat, bevallom elérzékenyültem :oops: :oops: Kis Prücskök egy napon születtek a az én kis szerelmemmel, csak ő este 3/4 10-kor érkezett...

Ágnes ennyit a hozzátáplálásról :) :)

Mary annyira de annyira hasonlít rád a lányod, nagyon helyesek vagytok együtt.. Utólag Boldog Névnapot kívánok neked!!! (bocsi, mindig van egy kis fáziskésés nálam)

Kép

Kép
Kép
mango.
 
 


A kiskönyv nálunk is üres :shock: , én csak a súlyát szoktm beírni, hogy később tudjam majd hogy mikor mennyi volt :lol:
De az oltás miatt hívtak minket telefonon

KépKép
kisfruzsi
 
 


Atizka hova jártok? Mi a Vahot utcába jártunk, amikor még a XI. kerületben laktunk. Dr. Gergely Edit volt a dokink, először nem volt túl szimpi, mert mindig cigiszaga volt, de aztán megkedveltem, mert alapos volt, mindig mérték Csengét, meg érdeklődtek,h. mit eszik, mik a szokásai stb. Itt a IX. kerületben jó az orvosunk, de sajnos nem annyira alapos, mint a másik doktornő volt. A védőnőnk májusban elment inkább az APEH-hez dolgozni :D :D az újat még nem is láttam, pedig bölcsis papírokat is kellett vele intéznem.. elintézte annyival,h. kitette a portára, a gyerekekkel még nem is találkozott...

Fruzsi szegény Alma :( de rossz lehetett kinn várni :( amikor Csengét vittük a Heim Pálba a motoros balesete miatt, akkor nekünk kellett lefogni, hogy meg tudják nézni a frissen felszakadt száját. Borzasztó volt.. Kisatinak sincs még foga... én a dentinoxban bízok, Csengét is azzal segítettük át a fájdalmakon

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango,

és mikor kened be neki az ínyét az esti alvás előtt, vagy csak amikor nyűgös??

KépKép
kisfruzsi
 
 


Dobok képeket, mert már régen mutiztam meg a kincseimet.
Csenge egyik reggel a bölcsi előtt beugrott még Kisati mellé az ágyba:) Biztos jó testvérek lesznek, már most olyan pajkosan néznek egymásra.. Azt hiszem köthetem fel a gatyót, ha elkezdenek összedolgozni...

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mango. 2008.11.05 10:44-kor.

Kép
Kép
mango.
 
 


Fruzsi, csak amikor nyűgös, mert a dentinoxot csak korlátozott mennyiségben lehet alkalmazni

Kép
Kép
mango.
 
 


JAj, de édesek!!!!!!!!!!!!!!! Igazi testvérek!!!!


Köszi, lehet,, hogy veszek akkor én is a patikában.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket :)

Ági :lol: nagyon jó kép :)

Marcianya, tényleg nagyon komoly a hasonlóság... csak ámulok-bámulok :shock: :roll:

Márknak szeretnék én is nagyon boldog féléves szülinapot kívánni!!!
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Mango, tündériek a gyerkőcök, olyan aranyosan néz Csenge KisAtira :)

Mi is a Vahotba jártunk régen, vagyis még én is, ott volt nekem is a gyerekdokim, akihez Szandit is hordtam, de sajna 2 éve agyvérzést kapott :( Nagyon sajnálom, mert nagyon szerettem, jó és lelkiismeretes orvos volt, én is mellette nőttem fel!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Jó reggelt!
Látom, már korán reggel pörög a topic. :D

Kisfruzsi Ma megpróbáljuk mi is a spenótot. Kíváncsi vagyok mit szól hozzá. Csak egyszer adjál husit? De te eddig nem adtál még? Most vezetitek be? Biztos fogja szeretni! Marci már szint csak olyan főzit kap, amibe van husi. Eddig kapott csirkét, pulykát, borjút, és bárányt. A sertéssel és a marhával még várok. De azt nem tudom, hogy halat mikortól lehet neki adni, szerintem az még odébb van. A multkor azt olvastam vhol, hogy a csirke és a pulyka bevezetése után májat adjunk nekik. Én még azt sem mertem.

A kiskönyvünkbe nekünk csak a súlyát írják bele, meg ha külön kérem akkor megmérik a hosszát is, és azt is beleírják, de aztán ennyi. Ja meg a következő vizsgálat időpontját, de azt úgy hogy engem sosem kérdeznek, hogy jo-e. Azt, hogy mit csinál a Marci, azt sosem kérdezi a doki, csak meghallgatja, meghuzogatja a kukacát, és beadja a szuri. Kb. ennyi. Aztán felírja a recepteket, de ekkor már a következő gyerköcöt vetkőzteti a másik Anyuka, és ha valamit akarok még kérdezni, azt gyorsan el kell hadarnom, mert már sír a másik gyerek (jobb esetbe az enyém is), meg gyorsan kell közbe öltöztetnem a Marcit, mert már rakják a következőt a doki elé az asztalra. Tehát egy nagy rohanás az egész. Már egy csomószor kérdeztem, hogy minden rendben van-e szerinte a gyerekkel(meg mikor még nem forgott kérdeztem, hogy nem baj-e), erre mindíg az a válasz, hogy szólna ha valami nem lenne rendben. Hozzáteszem nem küldött minket csípő vizsgálatra sem, csak ő nyomorgatta meg a gyereket, erre is rákérdeztem, erre az volt a válasz, hog neki van olyan tapasztalata, hogy tudja hogy minde ok-e. Na ezért váro annyira Eve válaszát a tornáztatásról, mert szerintem Marci is egy kicsit kötött izmu, és tuti, hogy a torna könnyitene a mozgásán. Ez már bebizonyosodott akkor is, mikor a forgást "tanultuk".

A hasonlóságrol meg annyit, hog ezeket a képeket még sosem látta ezelött, és tegnap hoza át Anyósom, és úgy meglepődtem mikor megláttam, hogy majdnem leejtettem a gyereket. Nem is tudam megszólalni csak hápogtam. :lol: Azért remélem a természetét nem örökőlte, mert akkor lesz elég sok közdelmem vele :lol:

Fú, már megint sok voltam. Bocsi :lol:

Kép
marcianya
 
 


Zita, köszi kérdésed, most jól van mindkettő igen! A biztonság kedvéért Barbi minden nap kap C vitamint, mivel ugye gyümit nem nagyon eszik, és nem árt neki egy kis erősítés! Szandi azóta nem hozott haza bacit, remélem egyhamar nem is fog, és Ő sem lesz beteg! (Barbi picit taknyos azért még, de megnézettem a dokival, és azt mondta semmi komoly, csak takony...)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Mangó Jajj, de édesek a gyerkőcök!!!! Két igazi kis huncot rosszcsont!!! De jó, hogy így szeretik egymást!!! Méretben nem sok külömbség van :lol:

ja, Marci fogának még se híre, se hamva. :lol: Neki még egy kicsit odébb van..

És amit még elfelejtettem:

Boldog félszülinapot Barbinak és Márknak!!!

Kép
marcianya
 
 


Köszi a dícséreteket :) Ők az én szerelmeim :) Na meg Apa :)

Marcianya,
ne is mondd... Csengének volt néhány unisex cucca, Kisati most 6,5 hónaposan azokat hordja, amiket Csenge egy évesen hordott.. majd hozok képet róluk.. Kisati 1,5 kg-t hízott ettől az átkozott tápszertől 1,5 hónap alatt, múlt héten 8200gramm volt. Úgyhogy beturbózok az étkezések kiváltásával...

Nálunk mindenki meg van győződve arról, hogy rá ütöttek a gyerekek. Az összes nagyszülő :)

Kép
Kép
mango.
 
 


Nici,

és a takonyra mit mondott szívd, csepegtesd? Azért kérdezem mert Almának már lassan 2. hete mindig tele van az orra reggelre és szívni kell. De szegénykém már nagyon utálja. De most muszáj, mert a szeme miatt azt mondta a doki, hogy kell, mert a könnycsatorna az orrba ürül és ne menjen fel baci....

Marcianya,

Nem evett már husit (csirkét 3-4x és pulykát2x), be is vásároltam husis kajákkal, de ennek ellenére mondta a dokinénink. Azt mondta, hogy a fehérjeemésztés még megterhelheti a kis pociját (én nem vettem észre csak a szagán :lol: ). Apropó mióta eszik mindenfélét napi 2x, 3x kakil ez normális??? Elfelejtettem megkérdezni a dokitól.

Ja és a szemésztől meg azt felejtettem el megkérdezni, hogy mehetünk-e úszni szombaton ha kedden volt a kcsatorna átmosás...

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kisfruzsi A kaka nekünk is rendesen van minden nap egyszer biztos, de van, kogy 2szer -3 szor is. Én nem vettem észre, hogy megterhelné a pocakját csak azt hogy jobban alszik, és jobban lakik tőle.

Kép
marcianya
 
 


NAGYON BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT!

NICI, BARBINAKKép

NONO, MÁRKNAK
Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Most akartam irni...erre csörög a telefonom....
Védőnő volt az...ma délelőtt jön....
hamar rendet raktam, bár Bogi nyügi...igaz 10 perc volt, de ha nyügi akkor nem szeretem letenni járókába, ágyába meg ilyenek...
szóval kiváncsi vagyok milyen okosságokat fog mondani....
na most a mososgatásnak se állok neki...hátha akkor jön...

Ja olvastam az első 5 oldalát a topicnak...mennyien nem irnak már...és láttam pár emberkét, akinél 4 hós és hasonló babák vannak. gondolom nekik később sikerült.
Harivera aki nemsokára szülni fog, Lei akinek 4 hós a babája stb....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Tényleg és Ercsi??????????????

KépKép
kisfruzsi
 
 


És Lituka? (Valaki tud róluk?)

Mezsó? Réges-régen nem járt erre!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Várom a védőnőt...Bogi már aludna...remélem jön nemsokára, mert nyügi van...
figyelnem kell, mert nincs csengőnk, de nagy kutyánk van (igaz még csak 6 hónapos...) de nagy és kajla...

Szóval sokan eltüntek...

ELTÜNTEK JELENTKEZZETEK HA OLVASTOK MINKET. HOZZATOK HIREKET MAGATOKRÓL ÉS BABA KÉPEKET

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


lehet Bogi elalszik...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok

Kristóf fordul már hasra is!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) ma reggel 2x sikerült de akkor azt hittem véletlen.de most is 2x sikerült neki :lol: :lol:
el is fáradt most alszik :)

hát neveket nem irok mert tuti kihagynék valakit.nagyon szép mindenki manója :lol: :lol:

Mango
Ati majdnem akkora mint Csenge a képek alapján :shock: nagyon helyesk együtt

Benettke
na tegnap konkrétan rá kellett jönnöm a válság nekünk,mennyit jelent.1hó alatt a lakáshitel 6ezer ft-al emelkedet.az autóé pedig 2500-al.de mi még picit jobban jártunk mert unokatesoméknál ez az összeg 12ezer ft :( :( :(

akik a jósnős kérdésemre irtak:
én se mennék el mert tuti elkisérne életem végéig,pedig nem nagyon hiszek benne.most,hogy anya elmondta igy is mindig arra gondolok. de aszerint soha nem válunk el apával :) :) :)

Barbinak és Márknak boldog hófordulót :lol: :lol:

na most csak ennyire futotta mert fő a kajcsi
Vendég
 


Sziasztok!


Újra itt vagyunk. Az eltűnésünk oka: munka, hosszú hétvége, őszi szünet anyóséknál, nátha…
Persze néha olvasgattam, de csak úgy immel-ámmal.


Bocsi nagyon hosszú leszek és aztán még egy csomó képpel is elársztom a fórumot.

Minden elmaradt hófordulósnak, félévesnek, névnaposnak, szülinaposnak, DOKTORnak, meggyógyultnak gratulálunk.

A Mangó által említett trenddel való szembenállással mélységesen egyetértek! Mi is 3-t tervezünk legalább. ( kb 2-3 év korkülönbséggel) Most három barátnőm is a másodikat várja, a tesómék és egy negyedik barátnőm pedig dolgozik a másodikon. Nagyon irigylem őket, mert imádtam terhes lenni és a szülést is. Ugyanakkor annyira élvezem, hogy Gergő babáé (meg persze az apukájáé) minden pillanatom. Szóval ha már most terhes lennék, kicsit úgy érezném, hogy sem a Gegrőcével nem tudnék eleget foglalkozni, sem pedig a terhességet nem tudnám ugyan úgy átélni, mint Gergővel. Nyilván a második más lesz, de akkor is!
Már nagyon várom!
Na ez egy kicsit érzelgős és körülményes volt, de azért remélem értitek :D

Orrcsepp: mi sterimarról váltottunk Fluimar-ra, amit nagyon könnyű befújni.

Nagyon szuperek a féléves videók! Teljesen meghatódtam.

Gergő is eszik éjjel, sőt. Esze ágában sincs leszokni róla. Pár hónapja még elég volt, hogy ha mondjuk 1kor kelt és én csak 3kor akartam megetetni, akkor adtam neki cumit és visszaaludt. Most megpróbálom a cumit és úgy el kezd üvölteni az éjszaka kellős közepén, ill csapkodja oldalra a fejét, hogy esélyem sincs kicselezni. A cumisüveg+víz verziót sem kultiválja. Csak a szopi. Általában most már fél 3 -3 körül kér, de azért néha becsúszik egy 12-1órás kelés is. Tegnap (igaz fél3kor) szopizott egyik oldalból (az általában elég szokott lenni éjszaka, meg talán leszokik egyszer, ha rájön h ezért a mennyiségért nem érdemes felkelni) visszafeküdtünk aludni, és addig nyöszörgött és nyávogott amíg nem kapott a másikból is. Utána fél 8ig alvás volt.
Még sehol sincs a napirendünk
:D
Nagyon édi képeket láttam! Annyi kedvencem van, hogy csak na!

Nagyon drukkoltam Szonjának, örülök, hogy lassan kezdi visszanyerni régi önmagát.

Botonddal kapcsolatban nem találok szavakat.

hnézsófi
 
 


És akkor a képek!
Kép
Kép
Ezt Szölönek küldöm azt hiszem (Ö írta anno, hogy Gárdonyban van telkük) Ez a másik oldalon készült, Sukorón (nekünk ott van telkünk), háttér a Velencei tó és Gárdony :D
Kép Kép Kép Kép Kép

és csak hogy lássátok, hogy milyen kemény csávó a fiam, akivel nem érdemes packázni:
Kép
Kép

Na eldugultam, mert 2 órája ülök a gép elQtt és most már muszáj lenne vasalnom, de semmi kedvem :oops:

hnézsófi
 
 


Sziasztok!

Mi is elég sokáig nem voltunk!
Réka lázas volt 3 napig a doktor bácsija is kint volt nála hál Istennek
valószínü hogy csak a foga!

Rólunk még annyit hogy forgolódik már össze vissza!Hátra felé mászik
kis duma gép!Az éjszakát még mindig át alussza!

Hétvégén esküvőre megyünk!A nagymamám megy férjhez 60évesen!
Jó mi! :P :P :P :P
Remélem birni fogja!Nem lesz valami nagy de vacsi meg minden és csak a szük család!
Vendég
 


Kép Réka
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?