Új privát üzeneted érkezett!

Szoni, gratulálok a kisleányhoz! :D Szívhangfigyelőt mi is tervezünk venni.
Marci nem kapta el a himlőt? Vagy be van oltva?

Ildi, ti mentek majd 4D-sre?

Múlthéten túlestünk az első 4D-s uhun, nekünk kisfiúnk lesz :lol: Ő viszont kisebb a koránál. Az afp körül volt is emiatt paráztatás: túl alacsony lett. Viszont a kombinált teszt negatív mindenre, amit mérnek vele (meg az uh is rendben), szal nincs gond.
Képünk nincs, mert (akárcsak a nővére anno) a kislegény nagyon elbújt :) Azért a pöpit megmutatta...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin!
Én meg a fiúcskához gratulálok :wink:
Nevetek van már?
Nektek is pont úgy lesz akkor, mint nálunk (mármint, hogy lány után jön a fiú).
Kombinált nekünk is o.k., az afp eredményét pedig elvileg ma tudom meg a dokitól, ha sikerül bezsélnem vele.
Marci nincs beoltva és eddig nem jöttek rajta pötyik. Nem lenne baj, ha túlesne rajta, de lehet, hogy kicsit később jobb lenne, mert akkor jobban megértené, hogy nem szabad vakarni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Milyen az afp? Mi ujsag orvosvaltas teren? Eppen elkezdtem nezegetni terhestornakat... A Szent Imre honlapjarol azt sem tudom leolvasni mikor van a torna, de majd ott is utana nezek.

fronell:
Orulok, hogy itthon vagytok, megha nem is volt annyira szuper, mint tervezted. Alma ugy tunik nem egy hoimado, ha nem akart a hideg hoban alldogalni, inkabb anya karjai kozott bujt meg :lol: Azert Te is tudal sielni valamennyit?

zetus:
Ha hazajottel, jelentkezzel es egyeztessunk idopontot talira, jo?

balwin:
A kisfiuhoz gratulalok! Szuper! Egy lany, egy fiu!!! :) Hetfon a kombinalt teszt miatt megyek eloszor 4d uh-ra, aztan majd gondolom valamikor marcius kozepe fele erdemesebb lesz.

baratodildi
 
 

 
 

Sziasztok!

Fronell!
A te hsz-odat nem is láttam :cry:
De jó, hogy itthon vagytok. Nem tudom miért, de nekem úgy rémlett, hogy Almi nélkül mentek. Hát nem lehetett könnyű (a szó szoros értelmében). Azért vmennyit tudtál csúszni?

Ildi!
Nem tudtam elérni a dokit, de nem is az eredmény miatt akartam volna vele beszélni, hanem a genetikai uh időpontja miatt (a kombinált jó lett, ami ugye bővebb mint az afp, ezért nme aggódok).
Ha szerencsétek és jó szonográfusotok van, lehet, hogy már hétfőn fogjátok tudni a nemét.
Váltáson még vacilálok, senki nem tud jó tanáccsal szolgálni (te legalább dokival igen), hogy mit csináljak?! Vannak előnyök hátrányok mindkét serpenyőben.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hat szonibaba en valtanek a helyedben, meg nem keso, igy is sok penzt megsporoltatok mar... Bar az is ketsegtelen, hogy ha az a doki is tenyleg meggyozott Titeket, akkor nem minden esetben a korhaz a mervado. Bar, ha mind a ketto jo, akkor az a legjobb persze. :wink:
Viszont ha akarsz valtani, akkor szerintem mar ne nagyon halogassad, mert akkor viszont tenyleg keptelenseg lesz normalis dokit talalni, aki meg elvallal a nyarra...

Nalunk nagy fejlodesek vannak megint. Timi ma mondta eloszor: "Emese, Etu, Ve. :" :lol: (amikor kerdezem, hogy Marci meg Bercel nevet es mondja "Alma" :D :P Ma meg kb 5 masik szot is behozott a szotaraba: "igaz, redőny, nem szaba, a tobbi nem jut eszembe hirtelen, de mind 2-3 szotagu szo...
Mar tud 10-ig szamolni (ezt mar kb 1.5 -2 hete) . :) Nagyon vicces, majd remelem prezentalja akkor is, mert tudjuk, hogy nem szokta. Aztan elkezdte a mondokakat mondani, nem tudom megszamolni hanyat tud, de mindig ledobbenek, amikor mondja elore a sorok vagy szavak elso szotagjat, ahogy megy a dalocska, vagy a mondoka... Mar elore izgulok mennyire cserfes szaja lesz ennek a csajnak. :lol:

A masik baba meg egy izgo-mozgo. Szerintem egy masodik duracell nyuszi fog szuletni a tarsasagunkba, mert mar most allandoan erzem a mozgasat... Timit 18 hetesen ereztem eloszor... ot 10 hetesen. :shock:

baratodildi
 
 


Ildi!
Ezzel kelek és fekszek, hogy váltsak-e?! Hülyét kapok magamtól. A mostani doki nagyon normális, emberi, tiszteli a nőket, stb., még a dúláknak is jó véleménye van róla. Ha az imrében dolgozna, nagyon egyszerű dolgom lenne. Ami miatt nagyon vacilálok az a kékfény, amiből itt nincs mobil sajnos. Viszont ez tök közel van hozzánk, azért az is számít, hogy Peti bmikor le/be tudna szaladni.

Nekünk is egyre több a mocorgás, ma reggel már Szonji is érezte, teljesen odáig volt. Azt mondta, hogy miket (apja, Marci, én) ugyanúgy szeret, de a kisbabát szereti a világon a legjobban.

Gratula Timi új szavaihoz/mondataihoz. Én egyre inkább azt látom, hogy ha Marci nem cumizna, sokkal előrébb tartana. Amikor nincs a szájában, egyfolytában dumál. Igaz csak babanyelven, de hát így kezdődik. Marci még csak kettőnél tart a számolásban :roll:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:24-kor.
Vendég
 


fronell:
Elvileg mar ugy tudoim visszajottek Etusek, de Ausztriaba mentek par napra...
Parizs.... de jol hangzik!!!! :lol:
Hat igen, ez a cumi dolog tenyleg lehet akadaly. Szerencsem van, hogy Timi csak ejjel meg delutani alvashoz kapja meg es nem haborog miatta. :roll:
Tegnap sikerult egy "Be", meg egy "Ma" :) Ugyhogy mar csak a Szonit kell vele kimondatnio es teljes a repertoarja a neveinkbol :D
Amugy valami fergeteges amit most beszedben muvel... Szerintem ez valami ugras a beszedfejlodesben nala, mert tegnap is pár teljesen uj szot mondott "doboz, golyó". Biztosan vannak ilyen megugrasok, aztan majd megint lecsillapodik a fejlodes ezen a teren.

szonibaba:
Kepzeld ma voltam 4D Uh-n a kombinalt teszt miatt. A baba (CRL)12+2 a mai meres szerint. A mult heten a korhazi uh-n 2 nappal fiatalabbnak mertek. Minden adata amugy ennel is nagyobb volt atlagban 3 nappal. Szoval oriasi baba :P DVD es kep is keszült rola, meg tenyleg mindenet megmertek, szoval elegedett vagyok, hogy vegre rendesen lattam ot! A nemet nem kerdeztem, de szerintem azert az meg korai lenne, nem? Ja a tarkoredoit meg ma kisebbnek mertek egy csomoval... 1,1... :roll:
Hat ez a dontes nehez, de mar nem nagyon marad idod meghozni, szerintem 1-2 heten belul dontened kene, ha meg akarsz orvost valtani. Timi is sokat nem volt mellettem a korhazban, azert tuleltuk, bar emlekszem mennyire rossz erzes volt nekem is. Megertem a dilemmadat.

zetus:
Mikor is megyunk hozzad? :wink:

baratodildi
 
 


Judit: gratula a fiuhoz!

Szoni: gratula a kislanyhoz, ezek szerint a Balazs-tema is lekerult vegre a napirendrol anyosod reszerol... hehhe... :)

Ahogy a tendenciat nezem, Ildi neked is fiad lesz, nem?! :)

Fronell: eljen Parizs, gondlom mar nagyon varod! :)

Nem voltunk itthon a het masodik feletol, Ausztriaban voltunk anyukamnal, tegnap este ertunk haza. Jol elfaradtam, pedig szinte mindig foglalkozott vki Bercellel... allandoan hanyingerem van, nem valami jo a kozerzetem... de ezt jo jelnek veszem, mert az elozo babanal szinte egyaltalan nem volt...

BABATALI: ha a februart nezzuk, akkor ami NEM jo nekem: februar 12, 13, de ezen a ket napon kivul BARMIKOR szivesen latunk titeket, szoval mondjatok inkabb ti, hogy nektek melyik nap lenne jo... ha a het vegeig nem juttok konszenzusra, akkor kijelolok egy napot, az lesz es kesz :)

puszi

zetus8
 
 


Sziasztok, itt egy elveszett :oops: :) Végre vége a vizsgaidőszaknak, és mindenen túl is vagyok :P
Volt mit visszaolvasnom, így először is gratula Szonjiéknál a kislányhoz, Ildinél a fiúcskához :wink: Vagyis a nemekhez, mert a babákhoz már gratuláltam. azért olyan rég nem is voltam :lol:

nálunk is voltak történések. Betegség is, taknyolás köhögéssel fűszarazve, és persze ehhez járul Hannámnál az éjjel nem alvás :evil: ugye mondanom sem kell általában mikor másnap reggel mentem vizsgázni, vagy nagyon tanulásban voltam éjjel 2-ig, aztán 3-4-től Hannával szolgálat :? Hát gáz volt, de szerencse mindenki rendbe jött. Egymást fertőztük, azért húzódtt el sokáig.
Másik nagy hír, Esztikém ovis lett!!! :) felvették mégis így év közben az újonnan nyíló csoportba, és nagyon tetszik neki. Most fogunk csak először ott aludni, de ő már simán maradt volna. nagyon szeret járni, az első napokban már hajnalok hajnalán kelt, hogy mikor megyünk már??? :shock: :lol:
De örülök neki, azért jobb ez így mintha győzködni kéne, hogy milyen klassz is az ovi.

Hannikám is jól van, mi is dumálunk már nagyon sokat! kedvenc szavam: csipesz = CSICSESZ :lol: :lol: és mond mindent szinte amit csak ismételtetünk vele.Állandóan a bilire akar ülni, és mondja pisi, kaka. De én még nem akarom eröltetni így a hidegben, bár egyik fürdés előtt ráült és belepisilt :wink: Úgyhogy nem lesz gond úgy érzem ezen a téren.Csak legyen melegebb. sapit veszi fel egyedül, meg a csizmájába is bele tud bújni.Minden kaját tud hol tartunk. Amikor mondom pl. hogy túró rudit eszünk, már megy a speiz ajtóhoz, onnan meg a hűtőre mutogat, és halandzsa nyelven el is mondja, hogy vegyem ki, és adjam már :lol: :P

Én most fogorvoshoz járok, kicsit tönkre mentek a fogaim a 2 szülés után :? :cry: Gyökérkezelések, és tömni is kell még simán. Kathaflám, és pálinkás öblögetésben nagyon jó vagyok :wink:

Szombattól meg újra sulizás, de 3 hónap tanulás mentesség :)
Nagyjából ennyi velünk, de mostmár ígérem jövök :P

Puszi mindenkinek
manóci
 
 


manoci:
Hat nalam eg nem tudni mi lesz, fiu vagy lany... Balwineknal lesz fiu. :)
Orulo, hogy a viszgakon tuljutottal. Az ovihoz is gratulalok.

zetus:
Nekunk minden jo. :) A heten talan a pentek vagy a csutortok lenne a legjobb, de ha holnapot mondtok, akkor is megyunk, aztan a kovetkezo heten mindegy, mert meg semmit nem fixaltam le, utana meg nem is mondom, mert addig csak osszehozzuk mar!!!

Ma voltam OGTT-n. Szetszurkaltak a kezem elegge... :( Utana egy oraval meg majdnem elajultam az ehsegtol, iszonyat rosszul lettem. Mondjuk en vagyok a dilis, hogy nem eszem 9-kor meg, amikor 5-kor kelek... :oops:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Fronell!
Párizs biztos szupi lesz, főleg, hogy kicsit kettesben tudtok lenni.

Ildi!
Elvileg már van, hogy ennyi idősen is meg tudják modani, de azért biztosabb az, amit a 16.hét környékén v. utána mondanak.
Tegnap voltam az afp-ért, teljesen tökéletes 0,99Mom, bár egyik gyereknél sem volt ilyen alacsony, de a normál tartományban van.

Viszont egyre inkább hajlok affelé, hogy maradok itt. Tegnap is tök rendes volt a doki (semmi különös, csak egyszerűen emberi). Sárgaságot, ha lesz, majdcsak túléljük vhogy.

Etus!
Majdcsak elmúlik ez az időszak is, kitartás!

Tali: Szonji még szárad, Marcin egyelőre nincsenek pötyik. Ha így marad, akkor reményeim szerint jövő héten már ovizunk. 13-án elkezdődik a sulim, ami azt jelenti, hogy onnantól kéthetente a péntek nekem nem jó.

Manó!
Örülök, hogy sikerült az ovi nektek is. És, hogy ilyen jól indul, az külön ajándék.
Marci nálunk is mindent megért és csinálja, amit kérünk tőle (már, ha épp nem toporzékol vmiért). Ha lát egy kis morzsát, rögtön hozza a lapátot és a söprűt.

Március 22-én Bababörze lesz az BNV-n!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ildi!
Az meg milyen vizsgálat?
Enni pedig tessék rendesen! Irgumburgum

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Akkor Szoni meg fertoz egyelore? Fogalmam sincsen, de mennyi a baranyhimlonel a lappangasi ido???
OGTT= terheléses cukor
Afp-hez gratulalok! :) Akkor orulok, hogy eldolt a korhaz valasztasi dilemma. :lol:

baratodildi
 
 


Már száradnak a pöttyök, sztem nem fertőz (gyrekorvos szerint addig igen, amig le nem esnek), de nem adnánk át egyik manónak sem, így ha a héten találkoznátok, akkor mi kihagyjuk.

A terheléses cukor, az csak később szokott lenni, nem? Vagy neked vmi miatt ilyenkor is kell?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Akkor a jovo heten talalkozzunk, nehogy mar lemaradjatok!!! :lol:
Az inzulin gondjaim miatt kell nekem korabban mar a terheleses cukor, meg fogjak parszor nezni...

baratodildi
 
 


Hát nehogymár :wink:

Húú és akkor uúgy cukros lötyit kell innod v. azér lájtosabb?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:24-kor.
Vendég
 


szoni:
A cukros trutyit ittam. Brrrr... Epp ma reggel hivtak fel, hogy jo lett az eredeny terheles utan 5,7... Azert dietaznom kell, amennyire tudok es a 20. het utan kell mennem, de csak az evosre :lol:

fronell:
Nem hagynank ki semmibol. :) Ha ilyen felelmeid vannak, van am telefon is :wink:

zetus:
Akkor a jovo hetre jeloljel nekunk ki idopontot legyszi, mert ugy veszem eszre itt fronell nem nyilatkozott... :lol:

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:25-kor.
Vendég
 


:) A csutortok nekem jo!!!!

baratodildi
 
 


Ha Marci addig nem pöttyöződik, akkor nekünk is jó a csütörtök.

Fronell!
Szabadszerda? Jupppííííí

Ildi!
Cukros lötty :x
Evősön még sose voltam.

Etuskám!
Megvagytok?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Lanyok, edesek vagytok, de a jovo csutortok, az februar 12, es amint azt irtam, az nem jo nekem a 13-mal egyutt...

De akkor mit szoltok a keddhez?

Megyek, muszaj pihennem... pussz

zetus8
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:25-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:25-kor.
Vendég
 


Ok, kedd. :)

baratodildi
 
 


Elvileg nekünk is jó a kedd, akkor még Szonji is itthon van, mert lemondtam az oviban a hétfő, keddet, biztos ami biztos. Még mindig ott vannak azok a nyomorult száradások, de bizakodunk, hogy hétvégén lepotyognak.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Részünkről a találka lemondva, megsértődtünk, kész.

Na jó nemis, csak sajnos tegnap Marcin is kitört a bárányragya. Két hét után! Még jó, hogy nem találkoztunk a héten, mert akkor tuti, hogy mindenkin végigment volna. Persze, ha vki túl akar lenni rajta, azt szeretettel várjuk :)

Jó murit nektek keddre, várjuk az élménybeszámolót!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba
Javulast szegeny Marcinak! Remelem nem viseli nagyon meg. Sajnalom, hogy holnap nem jottok.

Zetus megkert, hogy irjam be, hogy akkor azert holnap nem marad el a tali. Mivel nem ment a babanet egesz nap, ezert mar telcsin, beszeltem fronellel.

baratodildi
 
 


Hát sajnos nagyon megviseli Marcit (ebből kifolyólag minket is). már két napja/éjjele nem alszunk szinte semmit.
Egész nap és éjjel sír, ő sem tudja miért. Peti már annyit séteált vele, hogy kiszakad a belsősége a sok cipeléstől. Remélem hamar átlendülünk, mert kezdünk kipurcanni.
Majd teszek fel képet, hogy milyen gáz, ahogy csórikám kinéz.

Taliról várom a beszámolót, némi képadalékkal fűszerezve!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Hianyoztatok! Remelem Marci ma mar jbban lesz ejjelre. Szegeny kepzelem mennyire viszkethet neki es ez mennyire idegesitheti ot. Sajnalom, hogy ennyire nehez neki most.
Etusnal a szokasokhoz hiven nagyon nagyon klassz volt. Irto fincsi langost ettunk, meg a szokasos sok sutit. Na meg fozott Etus a gyerekeknek zoldseg levest, azt nem kostoltam, de biztos az is jo volt, bar Timi kb 4 kanal utan megallt vele...
Timi hazafele vegig aludt, meg Csillaghegyet sem hagytuk el, mar aludt is, o kerte, hogy induljunk, mert aludni akar. :) Edes volt... Kb fel oraval Alma utan lett o is nagyon almos, igy mar 2-kor mi is eljottunk.
Bercel kicsit feltette a sok szep jatekat, meg a kis felsegteruletet a lanyoktol, de azert mire elmentunk mar uralkodott a feltekenysegen es meg sajnalta is, hogy elmegyunk :D
Valamikor februar vegere tervezzuk a kovetkezo osszezokkenest, addigra mar biztos Marci is makk egeszseges lesz! :lol:

zetus:
Nagyon koszi mindent megegyszer es pihenjel minel tobbet! Nezze Bercel neha a tv-t, te meg doljel vegig az agyon. :) Remelem a haloszobat ki tudtatok nyitni :wink:

fronell:
Fel oraval utanatok mi is indutunk, addig egeszen jol elvolt meg Timi, de aztan mar mondta, hogy "álmosz", meg "alszunk"...

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:25-kor.
Vendég
 


fronell:
Nalatok legalabb van ho... Nalunk semmi :( En mar ki vagyok, hogy telet nem is lattam iden szinte csak aikor nalatok voltunk, meg szilveszetr kornyeken 1 napig... Szoval orunek neki, ha itt is kicsit inkabb tel lenne. Ma amikor felkeltunk Timi kinezett az ablakon es kozolte: Süt a nap... A napot nem teljesen tokeletesen mondta, de azt hittem megzabalom, olyan cukin kijelentte. :D

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást. Pont én is lángost csináltam aznap, amikor a tali volt.
Az két extrém gáz éjjelek és nappalok után a mostani éjszakánk egész tűrhető volt. A napközbeni hisztik viszont nem csökkennek, nem tudjuk mire vélni. Ez még a betegségből adódik v. vmit műszaki hiba folytán lett hisztis a gyerekünk :?:

Fronell!
Pocak, köszi kerekszik, már érzem is a súlyát v. mi, mert szokott feszülgetni, napjában többször.

Ehun a két kis pöttyösünk (elég durva a különbség):

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:07-kor.
Vendég
 


szonibaba:
Te jo eg!!! Ez nagyon durva!!! Huuuu... Szegeny!!! Ha belegondolok, hogy neki ezek viszketnek en nem csodalkozom rajta, hogy nyugos, en is hisztis lennek. Annak viszont orulok, hogy az ejszaka jobb lett.
A Magnezium sem hasznal a kemenyedesre?

baratodildi
 
 


Emese: aztazallat mennyi potty van Marcin! Szegeny kis mokus... Azert Szonin is van jopar, de hat Marcihoz kepest tenyleg "semmi"... tenyleg hianyoztatok tegnap, na de majd februar vegen Fronelleknal! En mar nagyon varom, meg nem is voltam naluk! :)
Dokiugyben hogy dontottel? Akkoe Kutvolgyi?

Bercel amikor elmentek Timiek picit nyafogott, hogy miert mentek el, de aztan ha,ar elaludt, es aludt 3 orat, 5kor kelt... :) Szoval jol elfaradt :)

Ildi: nalatok nem volt ho?!?!?! 1 oraval azutan hogy tolunk elmentetek hatalmas hovihar kerekedett, meg orultem is, hogy Fronellek elobb elmentek, es nem kaptak el... tobb oran keresztul esett a ho, meg is maradt, ugyhogy ma nagy lelkesen tapostuk a par centis dzsuvat... azaz inkabb csak Bercel volt lelkes, en kevesbe... :)
Itt hagtatok egy vaszon taskat, benne Timi zold csoros poharaval, eldobom ha megyek majd a Szent Imrebe... remeljuk meg iden...hehhe :)

Meg mindig eleg faradt vagyok, probalok pihenni, amikor tudok, 5-10 percet engedelyezek csak magamnak a gep elott estenkent, mert hetvegen irom a szakdolim veget, es akkor sokat kell majd elotte gornyednem... szoval a kepeket legkesobb hetvegen felteszem jo?? de eleg trehany voltam, mert alig csinaltam kepeket, vicc nelkul talan 5 db-ot?!?! Nem vagyok formaban... :oops:

Timi tenyleg rengeteg minden mond mar, nekem az "irgum-burgum" a kedvencem :) Alma meg egy orok-mosoly kis duracell-nyuszi, akarcsak az en fiam... :)

zetus8
 
 


Sziasztok,

Zetus, gratulaaaaaaa, most látom csak :wink: :)

Szoni, pöttyök :( nem semmi! Keményedésre, MagneB??nekem az mindíg bejött.

Ildi, Hóóó, itt is volt, nem is kicsi.pedig mi nem vagyunk messze egymástól.Szánkóval mentem föl Hannivala pékségbe :) Le is fotóztam, majd fölteszem.Csak a te kedvedért :wink:

Almáék,febr. végén látom nálatok tali.Becsatlakozhatunk??Most sokminden összejött, meg még kicsi gondjaim vannak, (magammal kapcsolatban) de van a mi már rendeződött.Majd elmesélem szóban!! Azért tűntünk el, kicsit.

Eszti élvezi az ovit, nagyon jólérzi magát, és óvónénik is aranyosak. Ma pont büszkén hízott a májam. Mentem érte, és óvónéni, (aki mellesleg fejlesztő pedagógus is)közölte velem, hogy Eszti eszméletlen milyen kis aktív, közreműködő mindenben, és nagyon jó képességei vannak, mert egyszer mond el egy mondókát, éneket, és ő már tudja is 8) :) Úgyhogy nagyon jólesett!


Kismamik, vigyázzatok magatokra :) Jó éjt!
manóci
 
 


zetus:
Huuu a csoros poharat mar ossze-vissza erestem mindenhol... :roll:
Nalunk is esett, de meg sem maradt azonnal elolvadt, meg a Gellert hegyen sem lehetett latni az ablakbol semmit. Annyi volt csak, hogy tegnap, amikor mentunk a babatornara minden tiszta sar volt es latyak...

Manoci:
Nagyon orulok, hogy jottok fronellhez :D Az ovinak orulok!

Kicsit panaszkodni jottem. Tegnap fantasztikus ejszakaja volt Timinek, hosszu ido ota (sok sok hete)vagy 6 orat aludtam egyhuzamban, mert semmi igenye nem volt 1-7 ora kozott, bar mellettem aludt. :roll:
Ma ejjel viszont.... :twisted: :twisted: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :? :? :( :( :( :cry: :cry: :cry: Ejfelkor felsirt, akkor meg maradt az agyaban, ekkor en meg nem aludtam, a felkelestol ugy felebedtem, hogy vagy fel orat megint nem tudtam aludni. Aztan 0.52 perckor megint felsirt, ki kellett venni. Es nem huyleskedek, de 4.50 percig egy szemhunyast nem aludt. :evil: :evil: :evil: :shock: :shock: :shock: :shock: Ez eddigi negativ rekord. 4 orat meg soha nem volt ejjel fent. En meg kesz voltam, meg most is az vagyok. Nem is aludt reggel tovabb, mint szokott. Miutan 3 oraja mar fent volt es meg nem latszott almosodni kicsit kiakadtam, elmentem WC-re, ittam-ettem... de nem hittem volna, hogy meg 1 teljes ora van elottem... Utana is meg megebredt 6 korul, 7 korul es vegul 8.30 korul kelt...
Igy utolag szamolva kb 1 honapja volt utoljara ilyen nem-alvos ejszakank. Kozben iszonyu szelvihar volt, a szoba 19 fokra lehult... Ahhh, elegem van! Ma nem is megyek vele Ringatoba, pedig terveztem.

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:08-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:09-kor.
Vendég
 


Almának jobbulást :( és jó éjszakát!

Timinek is ugyanezeket :wink:

Nálunk is néha van, hogy rosszabbul alszik, éjjel egyszercsak fölkel sírva, és mikor bemegyek nem mondja, hogy kér inni, vagy kakaót,(mert egyébként rögtön mondja mit akar, megkapja és alszik tovább :) )megfogja a hóna alatt a nyonyó macit, és mutogat, hogy ki akar jönni :shock: :x nem egyszer éjjel 2-3-ig, 4-ig fönt tv-tünk, mert Ő kisasszony itt szaladgált a nappaliba, és játszott! :evil: Aztán nagy nehezen próbáljuk bevinni.
szerintem ilyenkor a foga jöhet, vagy nemtom, de valamilye tuti fáj :(
manóci
 
 


fronell:
Akkor betudom tegnap valami extrem frontnak, ha mindenki rosszul aludt... :roll: Delutan sem potolt rajta semmit, igy van ra remeny, hogy ma ejjel legalabb jobban alszunk. :lol:
Almanak javulast! Remelem nem attol fazott meg, hogy levetkozik mindig... Remelem nem kapott el valami bacit apukajatol, hogy hany es faj a pocija... Azota nem hanyt?

manoci:
Nalunk nem kelhet fel Timi ha felebred. Fekszik mellettem a sotetben, kozben fetreng, jatszik a cumikkal, neha megszolal, de olyankor is lehurrogom, hogy "alvas!!!". Tok sotet van, csend van, igy sem alszik vissza, mert teljesen nem almos... Egyetlen elonye, hogy legalabb en fekhetek es igy legalabb picit pihentetem a derekamat meg a szememet. :roll: En is ugy gondolom, hogy valami fajdalomra vagy rossz alomra ebrednek ilyenkor ennyire fel... De en mar nem hiszek benne, hogy a foga lenne csak az oka a dolognak, mert a dentinox sem segit abban, hogy visszaaludjon. Cuki lehet a macival, hogy ki akar jonni. Timi siman felall es nyujtozkodik. Sajnos ez is felreerthetetlen celzas arra, hogy o ki akar jonni. A masik celzas az, hogy amikor elkezdem neki enekelni az altato dalat, akkor elkezd keservesen sirni... Vagyis mindent akar, csak aludni ne kelljen.

Kene valami jo kis kutato, aki kifejleszt valami altatot a gyerekeknek, ami nem karos az egeszsegre es legalabb 8 orat folyamatosan ataludnanak tole. :roll: Erre nem tudtok valami homeos bogyot? Remelem most 1 honapig nem lesz hasonlo rossz elmenyem... elmenyunk.

szonibaba:
Hogy van Marci? Hogy birjatok? Peti meddig tud otthon lenni veletek?

baratodildi
 
 


Húú, pár napig nem jutok gép közelben és felpörög a topik. Alig bírtam visszaolvasni :lol:

Köszönjük az együttérző szavakat, szerencsére már minden szuper. Szonji hétfőn már ovizik, Marcinak azon kívül, hogy ott vannak a pötyik és száradoznak, már semmi tünete nincs, már a Fenistilt sem adjuk neki.

Rosszalvóknak: irgumburgum, ahogy Timi mondaná.

MagneB-vel próbálkozom, egyelőre kevés sikerrel, vis nem vezsek észre változást, mióta szedem.
Pénteken megyek dokihoz, akkor majd megemlítem neki, hogy normális-e ez és mennyi magnet nyomjak magamba, hogy legyen eredménye?!

Megyek pancsizni, ma én leszek az első. Suliban voltam egész nap, naggyon kipurcantam.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Orulok, hogy Marci jobban van. 3x2 MgB6 is mehet, de meg jobb 3x1 Magnesii Citrici. :) Akkor eleg ha erzed, hogy hat. :wink:

Mi lebetegedtunk, tegnap nekem volt 38,4 , ma Timinek lett 38,3... :cry: Ma en mar mazlimra jobban vagyok, igy legalabb el tudom latni.

baratodildi
 
 


Ildi!
Tegnap bunkó módon el is felejtettem emgkérdezni, hogy jobban lettél-e, de örülük, hogy igen. Szegény Timinek is jobbulást. Azért van segítséged? Neked sem ártana még pihizni!
Én is köhögcsélek két napja, remélem nem lesz extrémebb.

Manó!
Örülök, hogy jelentkeztél, remélem tényleg fogtok tudni jönni Froniékhoz.

Fronell!
Lehet, hogy lesz majd egy kérésem hozzád Párizzsal kapcs. Lehet?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Koszi, en jobban vagyok, Timi ejjel vegig lazas volt, csak a gyogyszer vitte le neki... Nem sokat aludtunk, de ma reggelre ugy tunik o is jobban van. :lol: Remelem hamar atmegy rajtunk. Holnap le akartam menni Hevizre 3 napra, de ez most elmarad. :cry:

fronell:
Mikor is lesz a Parizs?

zetus:
Kepzeld, talaltam meg egy dobozzal az utrobol, tehat 1,5 doboz van nalam. Hetfon Olivernek azt is elviszem, amikor megyek a kulacsert, ok?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:09-kor.
Vendég
 


fronell:
:cry: Javulast Nektek! Nem hangzik egyaltalan jol, amit irsz. remele, hogy Timit ennyire nem kapja el a betegseg. Nala nem folyamatos a laz, a szirup es a kup is leviszi, aztan olyan 6-7 ora mulva ujra magas, akkor megint kap. Akkor kicsit nyugi... az alvasbol meg felebred a lazra... na ez gaz, mert ejjel megint keletkezett 3,5+1 ora minuszunk, delutan meg 1 ora minusz... Szoval sok alvas mostanaban nem jar felenk...
Ferjecskem is kezd leamortizalodni, neki ma mar a torka fajt... Anyukam szerencsere besegit nekunk, nem tudom mi lett volna itt szombaton nelkule... :roll:
A masik mai napi esemeny, hogy lefejelte Timi az asztal sarkat egy rosszul bevett kanyar alkalmaval es beszerezte evvel elete 3. monoklijat. Hogy enjek igy vele a dokihoz??? :shock: Ugy nez ki, mint akit osszeboxoltak... Durva!!!! :evil: :evil:

baratodildi
 
 


Fronell!
Hát ez nem jó hír, főleg, hogy Te most voltál beteg. Akkor ti is gyógyuljatok meg minél hamarabb! Ha már szegény Alma beteg, az a jó hír, hogy sokat alszik.
Köszi előre is, és nem nem az Eifell tornyot szeretném.

Ildi!
Annak örülök, hogy ti alakultok. Monokli: :cry:
Nem hinném, hogy a doki azt gondolná, hogy a ti kezetek van a dologban.

Mennem kell, megint a szokásos bolondokháza van :evil:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: