Új privát üzeneted érkezett!

Orsi, szia :D

Moncsi, nem tán talán a Bioparox?Vagy más 'pipa'?Ha gondolod, adok tippet a belégzéshez...
zili
 
 


Köszönjük szépen a dícséreteket!

Annus! Pont tegnap mértük, 7,55 volt! Szokták mondani, hogy nagy baba, pedig itt szerintem nem számít annak. Kb. 67-68 cm!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ma már másodszor csinálja meg velem ez a kibe....tt rendszer, hogy elküldi a fogalmazásomat a zűrbe...
Na, zanza:
-debreceni Danó baba és anyuka is nagyon szépek
- remélem SZofiéknak jól telt az uszi.
- Niki, Marci is nyűgös, két napja megy a nyűglődő HŐŐŐŐŐ...ŐŐŐŐŐŐ....HŐŐŐŐŐ...ŐŐŐŐŐ (sírás helyett) Egy dolog vidítja fel, ha a hajamba kapaszkodhat és ha paskolhatja az arcomat. Ver a gyerek :D
- ebayes ürge két napja nem válaszol. Majd ma este még megkérdezem, hogy akkor most váccápp???? Lehet kitalálja még a végén, hogy nem akar a "balkánra" postázni :evil:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Hahó!

No, sok-sok dolog volt, de ORSI! Üdv köztünk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon szép a kis druszánk!!! :) Eddig nem mondtam még, de legkedvesebb barát-családunk Debrecenben lakik, szóval, ha nem bánjátok, Adraci, Orsi, esetleg Ildi, ha járunk arrafele (pl. őszi szünet), össze is futhatnánk. :) MiDaninkat, ha kapsz majd bebocsátást a blogba, Orsi, ott láthatos, mindekitől ezúton is bocsánat, de ide nem teszek képet...
Milyen orvos a férjed?

Láttam a képeket az előző oldalakon, de most nem sorolom, mindeki nagyon szép!

Mozza, remélem, Lilid még jobban van!

KicsiLilinek meg nyugalmat! Mamájának kitartást, ne add fel, nevess!!!

Trixi, ez gáz... Vmit tuti lehet tenni, nem lehet, hogy egy jogállamban ne lehessen...

Postás nálunk is ezt műveli. Korcsognak hívják, gondolhatjátok, bár nem szeretünk csúnyán beszélni, de lassan ráragad itthon egy név... Ráadásul ötletszerűen szórja be a leveleket az utcában a postaládákba, így mi mindig járjuk az utcát, és dobáljuk a jó helyre a hozzánk érkezetteket... Más nem biztos, hogy dobálja nekünk, szóval lehet, hogy ami elveszett küldemény, így veszett el... Sok...

Ildi! ANNYIRA KÖSZÖNÖM!!! Kicsit bunkó voltam, hogy nem kérdeztem, mi van veletek a telefonban (jobbulást!), csak kicsit lefoglalt volt az agyam, örültem, hogy az infókat felfogtam... Akkor sikerült az átadás-átvétel?

ÉN vagyok békási, Tinu, de NINCS havazás. Csak nagyon havasesőszerű eső volt.

Ezer dolog volt még, most ennyire volt időm.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Egy óra alatt sikerült elaltatnom. :P
Most kezdhetem a pakolást.
Réka, a bimbóvédő minimalizálja a fájdalmat! :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Orsi, Danitok majdnem 1 hónappal fiatalabb mienknél, és fél kilóval nehezebb... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri! Persze, én mindenben benne vagyok! Szóljatok, majd ha jöttök! Igen, Dani az elején nagyon belehúzott, volt olyan hét, hogy majdnem fél kilót hízott! :D De most egy hónapja kábé, a súlyduplázás óta lelassult. Volt már heti 7 dkg is! De hízik, ez a lényeg! Egyébként 3,22-vel született és 50 cm volt, bár szerintem azt elmérték!

Ja, és a férjem baleseti sebész!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Trixi!
Jó, majd keresgélek :wink:
Egyébként ha minden oks, akkor mi is mennénk kedden!
Mit vigyünk? Valami üdítő? Vagy süssek sütit?
Esetleg tiramisu??? :P :P

Orsi!
Üdv itt, Dani baba nagyon szépséges! :D

na rohanok a fiúkért az usziba, Lénát asszem overállban viszem.....

Sz....r az idő, uuuuuuuuuuuuuuuuutálom :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Tinu!

Oké,felőlem mehetünk!Ha elindultatok akkor csörögj már rám mi hogy állunk!Max épp nem lesz jó,de remélem h tudunk együtt menni!Pénteken lehet a keletisbe is elmegyek!
Tök jó h vágatsz a hajadból!!Bizti tuti lesz!!!!Majd addig vigyázunk Petyára!!

Mozza!
Majd dobj már képet a frufruról!!!!!!!


Orsi!
Akkor Dani nem is volt olyan nagy baba...Iza is 3270-el született,és most múlt ugye 7kiló,de még nincs 7,5 :lol:

Na lassan fürdetés....aztán remélem elalszik szépen....szeretnék én is piehnni már...takarítással végeztem szerencsére,sütni meg nem tok,nincs csak 2 tojás :( na majd holnap!

annus11
 
 


sziasztok,

Orsi,
üdv itt :) Nagyon édes Dani baba :)
képeket még :)

Zili,
Te eddig hol dugdostad ezt a kis szépséget???gyönyörű!

Tinu,
Csongi is csudaszép, aranyos nagyon. De az a láb, szegénykém.

biztos kihagytam valakit.

Ó , Trixi ha levágod a következő talin a csajok/pasik haját, mindenképp tegyetek képet az eredményről :)
TInu nem sajnálnád a sokszép hajadat? De egyébként jó ötlet, bizti jól állna egy lépcsős tépett fazon.

Álmos ráállta 6 órási kelésre,hát én ettől kivagyok. Ma nagy harc volt reggel, a végén Zoli megetette fél7kor , aztán szunya volt fél8ig.

Annyira fos idő van, hogy nincs kedvem kimenni, pedig múszáj lenne, Armit kéne vinni az állatorvoshoz...


Mozza,
hogy vagytok???

Többi betegeskedő?

Böbi,
ha erre jársz, mesélj!!!

Netti,
hogy van Sanyi cica? Anyud repdes az örömtől azóta is ugye? :)

Szofi,
milyen volt az uszi?

hát én mindjárt megfagyok, pedig nyomja a meleget ezerrel a kandalló...mindjárt befexek oda :)

kép, csak hogy ma is töltsek :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hmmm. Tegnap megnéztem már, h mi lapul a szatyrokban, amit kaptunk babarucit. Kiderült, h nem kell vennem hosszú ujjú felsőket (találtam v. 10-et), rugit, meg Blankinak van vagy 6-7 farmere... Aztán most pakolás közben megláttam, h tényleg, a szekrényben is bújkálnak szatyrok... Elő se vett 56-os, 62-es plüss rugik tucatjával... 68-as cuccokból is múltkor csak a csajosakat vettem ki. Szal, fiús anyukák, tudok kölcsönözni fiaitoknak ruhát! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jaj, Álmos is nagyon édes! És ez a teli szájas vigyor! Ilyenkor nevet is vagy hangtalan, mert Dani ezt csomószor hang nélkül csinálja. Várnám, hogy nevet, de nem, csak tátog! Olyan édes!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Hali!

na, visszaolvasni esélytelen....Lili nonstop babusgatást igényel.
Ráadásul a férjem rámakasztott egy melót, mert havazik...így egy j. heti party full szervezését is próbálom abszolválni, amikor Lili alszik....Na ez ma nem sok időt jelent..max. 45 percet tud szundizni.

Kezd felszakadni a cucc...hallom a köhögésén...
Ma már sokkal jobb kedve van...bár még nem az igazi...jól bekaptuk ezt a mandulagyuszit... :(

Esztó!
Álmi kép! :D
Tudom mikor kell jönni! :D
Ti hogy vagytok?

Na, teszek én is képet...már az új sérómmal...reggel játszottunk....itt volt anyósom megnézni uncsiját...azért már sokkal jobb hangulata van a kisasszonynak. :D
Kép
Kép
Kép

Kép
mozza
 
 


Szia Orsi!
Látom megint gyarapodtunk egy májusi babóval-mamával! :D
Jóképű kis Danid van és szép a neve nagyon!!!!! :roll:

Kép
mozza
 
 


Orsi,
néha néma, néha meg hangosan kacag teliszájjal :)

Mozza,
huuu de szépek vagytok!!! Nagyon jól áll a frufru :) nincs macera vele?
Jobban vagyunk, mindkettőnknek szakad fel a trutyi :) Álmi már egyre szebben veszi a levegőt. Annyira ragados cuccot szívok ki két napja az orrából, hogy alig birom kimosni :shock: gondolom ez volt beragadva neki...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza
Te még mindíg nagyon csini anyuka vagy.

Benji enyhén szólva is az őrületb kerget. Amióta ilyen frankó idő van szinte egész nap csak nyűglődik, üvölt, sír és semmi nem jó neki. Aludni egyszerre max 30 perceket alszik. Én meg nem haladok szinte semmivel. Áááááááááááh, help, please help!!!!!

Kép
Kép
incike
 
 


jaaj, odakapcsoltam a Móóónika sóra :D hát ezt a sok agyoniskolázottat... :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Incike,
sajnálom :(
és ha valahogy kifárasztod? vagy magadra kötöd?
Álmos aluszékonyabb a nagy szél óta :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó: de jó, hogy gyógyultok! Hú, ez a nevetős kép nálam viszi a pálmát! HÁt az uram nem biztos, hogy megengedi a hajvágást. :roll: De tuti, hogy sokat dobna rajtam, fiatalítana. Igazából sajnálom én is, de nekem sokkal jobban áll a fokozatos haj a fejformám miatt. Hiába szeretem ezt az egyszerű, ősparasztos fazont. :lol:

Annus: jó, akkor majd megcsöngetlek.

Mozza: nagyon jól áll a frufru, jól döntöttél.

Kép
Kép
tinu
 
 


Anikó: akkor ti most mikor utaztok és hova?

Kép
Kép
tinu
 
 


Esztó
Álmi, álomszép pasi. Kár, hogy nem lányom van , de így is jó.
A betegség ellenére egész jó kedve van a fiatalúrnak.

A 3. babán már mi is gondolkodunk. Megbeszéltük, hogy min. 3 év múlva jöhet és, reméljük lány lesz, de, ha nem akkor befejeztük. Tovább nem kisérletezünk.

Tegnap előtt Marci közölte, hogy neki még kell tesó.
Kérdezem tőle, hogy biztos és mennyi?
6! :shock:
Na kiakadtam rendesen. Mondom max. 1 lesz még, ha Isten is úgy akarja.
Elmeséltem apának, erre az volt a válasza, hogy, ha megnyerjük a lottót akkor jöhetnek a tesók. Ő majd segít szülni. :? Majd áll az ágyam melett.
Mondom 1, a többit meg nem érdekel, hogy intézed, de nem tőlem lesz az biztos. :?
Na most szóljatok hozzá. Pasik. 6x meggondolnák szerintem, ha nekik kéne megszülni.

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu, holnap utazunk Tújvárosba anyuékhoz. Utálok pakolni. Hajadat vágasd le, de úgy, h össze tudd fogni kényelmesen. Szép leszel.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tinu,
és ha meglepiből vágatod le? :) majd megtudja, miután megtetted :)
ősparasztosfazon :lol: :lol:
szerintem biztos jól állna!
én most növesztem vissza, már meghülyülök ettől a rövid és göndörtől :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu
Lehet azt úgy is fokozatosan vágni, hogy a hossza ne sokat változzon. Alig legyen észrevehető, de a pasik álltalában nem nagyon veszik észre a változást, ha csak nem drasztukis.
Trixi szólj, ha hülyeséget beszélek.

Kép
Kép
incike
 
 


Háááát, én minden nehézség ellenére várom már a harmadik baba jelentkezését ;)

Amúgy nálunk javulgat a helyzet, majd íok a blogba, ha odajutok.

Mozza, nagyon szépek vagytok!

Esztó: Álmi vigyor csúcs :)
Vendég
 


Incike!
Rákerestem, de nem találok olyat, hoyg munkahelyi zaklatás. Csak a sima zaklatást!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Pont akartam reklamálni, h nem láttam még Mozza fufruját. Nagyon jó!
Megvan a keresett modell, Niki!
pumuklii
 
 


Nem beszéltél hülyeséget! A hossza maradhat, csak rakunk bele némi fokozatot! Azért a változás szemmel látható, még ha a hossz ugyanaz marad,akkor is!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na most elaludt Benji. Kérdés meddig alszik vajon.

most
Kép

Marci is, ne hogy lemaradjon már. Most
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi
Pedig létezik, de majd Orsi többet tud erről szerintem. Ő a jogász, én csak sok ilyen filmet nézek. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Nincs beállítva a dátum a fotózáshoz.

Kép
Kép
incike
 
 


Köszi....igazából felkészültem hogy sz*rul fog állni...így csak +an csalódhattam! :roll:

Tinu!
Vágj bele (ne szószerint :lol: ). Én férjem hallani sem akart róla...kb. 2 hónapig vaciláltam...aztán döntöttem....csakis a te döntésed...férjednek meg tuti teszeni fog.
(kap egy új csitrit...ahogy az én férjem fogalmazott, amikor meglátta :lol: )

Pumukli!
Niki is modelleket vadászik?
Én is....a hülye partyn még divatbemutatót is akarnak....ma egésznap hajtottam a régi modelleimet....édi, amikor egy modellpasi puszókával köszön.... :? :lol:

Kép
mozza
 
 


Orsi!
Tudsz erről valamit? Mert a jogszabálykeresőben csak zaklatást találtam, munkahelyi zaklatást nem. Hol lehet erre rálelni? Már ha létezik ilyen a magyar jogszabályokban!?

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


mozza nagyon szépek vagytok :)

Anikó, Lara jobban van, még mindig fehér valami jön az orrából, de már nem sok és nem kell 10 percenként szívni, mikor ébren van, ami ma egész sok volt, de ő szerencsére nem nyűglődik, csak éppen nem akart ma aludni, tegnap sokat aludt, és enni sem akart, lehet a foga miatt jobb neki kanalazni, mert a sárgarépa-krumpli lecsúszott neki egy fél üveggel :)

Anita vettem én is dm-es köleskását :), nem semmi hogy megdagad :)

visszaolvasni még mindig nem sikerült teljesen :)

Dóri nem baj, majd ha erre jártok bejöttök és beszélgetünk :), a címemet már tudod :), jó volt, mondta az ismerősöd, hogy nincs benne az utcánk a gps-be :)

Álmos még mindig nagyon jóképű kisfiú :)

Benji is gyönyörűséges :)

Lara most egy meggymaggal töltött 40 cm-es kígyóval bírkózik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mozza
A modell pasik nekem annyira lányos viselkedésűek, finoman fogalmazva.

Kép
Kép
incike
 
 


Inci!
Akikkel én dolgoztam anno, azok igazi 'sunnyboyok'.....vagy hogy is hívják divatos szóval: metroszexuálisak.....és a csajok odáig vannak értük...olyan macákkal nyomulnak....de én nem bírom, de egy pasi több időt tölt a fürdőszobában, mint egy csaj..... :roll:
De azért vicces....maminak hívott az egyik...kicsi a világ...meg az iwiw.... :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza, jó a frufrud!

Én ezt az Álmit megzabálom!!!!

Tinu, én is akartam mondani, hogy hátul maradjon a hossza, de egy kis fokozat nagyon jól fog állni, ráadásul megindul a növekedés újra, ha frissen van vágva! Szerintem is hajrá!

Örülök, hogy gyógyulgatnak a betegeskedők!

Orsi, üdv itt. Az én tesóm is Orsi! Nagyon szép a kisfiad, szeretettel gratulálok hozzá!

Annus, Tinu, lehet, hogy holnap én is becsatlakozom... Ha igen, akkor hívlak valamelyikőtöket!

Barbi, ha találsz Csaninak gyönyörűséges szettet tök véletlenül, akkor pls linkeld be! Te olyan faszákat tudsz levadászni!!!

Trixi, én beperelném nem vagyoni károkozásért. Ennek 30 nap az elévülési ideje. Válassz egy konkrét alkalmat, ami 30 napon belül van, vannak rá tanuk, aztán hajrá.

És akkor a végén a lényeg: babaúszás=rettenet- Csani minden előzmény nélkül 10 perc után ordítani kezdett. Nem sírni, ordítozni. Valahányszor kivettem a vízből, abbahagyta, mikor visszatettem, kezdte megint. 25 percig kínlódtunk hugommal, hogy legalább valamennyire lefoglaljuk, legalább ne bőgjön. Utána feladtuk, és 10 perccel hamarabb távoztunk. Minden másik szülő (imádják Csanit) meg az oktzató is nagyon mondta, hogy ne adjuk fel, de ami azt illeti, én ennek már nem látom értelmét. Még a jövő hét be van fizetve, akkor még megnézzük, hogy mi a szitu, de ha akkor is bőg, vagy max. semlegesen viselkedik, akkor hagyom.
Jó lenne kikérni egy kompetens személy véleményét a témában. Mivel teszek jót? Ha erőltetem, megszereti? Ha abbahagyom örökre marad az utálat? De mi van, ha nem hagyom abba, és marad az utálat? Az a baj, hogy nyilván a babauszisoknak anyagi érdekében áll, hogy folytassuk (főleg, hogy így is csak 4en vagyunk a csopiban), szóval őtőlük nem lehet elfogulatlanságot elvárni. Esetleg, aki jár máshova babauszira, megkérdezné, hogy mit kéne csinálni?
Csak olyan rossz. Nagyon szomorú vagyok miatta, hogy ez ennyire nem akar jól alakulni.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mozza
Nekem is van ismim olyan pasi, aki sminkeli magát pedig nem home ..., de nekem nem jönnek be az ilyenek. Egy férfi legyen szőrös és határozott, ne afektáljon és legyen mindenek előtt férfi.
Férfi NEM = Büdös izzadt férfivel!!!
Azért legyen ápolt. Nincs sok elvárásom. A férjem pont olyan amilyen nekem megfelel. Azért meg szoktam nézni a pasikat, de csak úgy távolról. Régen rajongtam a hosszúhajú pasikért, most is van ameik bejön, de csak ennyi.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi
Én nem eröltetném, ha nem megy. Nehogy a végén még víziszonyos legyen.

Kép
Kép
incike
 
 


Nagy dolog történt ma velünk, nem adtam ma Larára a terpeszbigyót és ma hátról hasra fordult :)

Természetesen, Bogi és Vilike is gyönyörűséges :)

Lányomnak tejundora lett ez biztos :), nálunk nagyon elkezdődött az elválasztódás, Éduánál nem ment ilyen gyorsan, ő még 8 hónaposan is alig kanalazott :)

Jó éjszakát!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mozza, szuper lett a hajad!

Panndi, nem ijesztettél ám el, csak egy kicsit! :wink:

Hello Orsi, mikor talizunk? :lol: Hol laktok, hol dolgozol? Látod Szofi, már ketten is vagyunk Debrecenből! :D Remélem oks volt a babauszi!

Dóri, nagyon szívesen taliznék veled!

Jajj, nekem egy modellfiú ismerősöm színtelen lakkozza a körmeit. Régebben nyomult rám, de amint megláttam ezt (ő pedig mondta is) sohatöbbé nem vettem fel a telefont. :oops: Übergáááááz!

Nóri, hol tanultál meg svédül?

Kép

Kép
adraci
 
 


Édua
Hol laksz?

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi: nem marad meg benne az utálat, ha abbahagyjátok. :lol: Szerintem ne vidd, nem Csani miatt, hanem azért, mert teljesen elbizonytalanodtál, nem szívesen viszed és akkor meg minek? Szerintem szépen lassan biztos megszokná Csani a dolgot, valszeg a hőmérséklet zavarhatja, nem? De ha neked összeszorul tőle a gyomrod, akkor feleslegesen zaklatod magatokat.

Inci: én is a hosszúhajú pasikért voltam oda. Vagy a nagyon-nagyon rövid/kopasz még, ami bejött. :lol: Én a szőrhöz nem ragaszkodom, de büdös lehet. :P Na jó, persze nem mindegy, milyen szag, van, akinek jól áll az izzadtságszag, van, ami már nagyon szúrós.

Kép
Kép
tinu
 
 


Nekem amúgy ha még fiatal lennék, és párválasztás előtt, akkor ezek a nemnormális dolgok is bejönnének. Mindegy, csak kicsit bolond legyen az illető. :lol: Mármint a körömlakk, rúzs, de még szemfesték is. :lol: :lol: :lol: Miért ne? Visszamaradtam serdülőnek belül biztos. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
Az izzadtságszagnak azért nálam is vannak határai. :lol: Azért az agyon parfümözött pasikért sem repesek. A tesóm szokott magára borogatni mindenféle illatot és olyankor már kilométerekről megérzem és elkerülöm. Én nem szoktam parfümözni csak alkalmanként, de akkor is minimálisan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.10.14 17:52-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi,
ha gondolod, megkérdezem a mi babauszis csajunkat. Jóban vagyunk, az apukája építette a házunkat :)
Sajnálom, hogy sírt Csani :( szerintem ne adjátok fel. Otthon próbáltátok már nagy kádban a fürcsit? meg azt hogy fokozatosan locsoljátok a fejét? nekünk ezt tanácsolták, hogy szokja a "nagyobb" vizet.

Ildi,
gratula Larának az átforduláshoz :)
meddig kell viselni a terpeszpelust?

Incike,
édesek a fiúk :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu, biztos nagyon jól fog állni neked a fokozatosra vágott frizu is!

Lara nagyon ügyi!

Szofi, én nem vinném többet. Semmi baj ezzel. Igazából még senki nem tudott nekem arra válaszolni, hogy miért jó, ha megtartják a búvárreflexet, amikor annak múlnia kéne. ? Ha élvezi a gyerek az uszit, szuper; ha nem, akkor sztem nem kell erőltetni.

Az imént voltunk vásárolni és tolatásnál kicsit nekünk csúszott egy nő. Az én kocsimmal voltunk, a férjem vezetett, a kis cirkálómnak semmi baja nem lett, a nő Suzukija totál behorpadt :!: és kiderült, hogy a nő tanított nekem történelmet 1 évig :? :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci
A férjemnek én is szoktam szintelen lakkozni a kormét. Szerintem ez még mindíg jobb mint, ha festené magát. Pedig punk volt a drágám aztán én jöttem és kezelésbe vettem. Azóta normális pasi.

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu, te akkor nagyon tágtűrésű vagy pasikban! Apukád mit szólna, lányom? :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Régebben , mikor festettem a hajamat akkor mindíg festettünk a párom hajába is pár csíkot. Aztán leszoktam a festésről egy ideig és, ha most festem megint a hajam akkor már neki nem festek bele. Viccesen is nézne ki az egyetemen a dékán melett. :D

Kép
Kép
incike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?