Új privát üzeneted érkezett!

Évi
Örülök, hogy Bori baba rendben van! :lol:

Bekri
Egész alakos kép akkor van, ha éppen eszembe jut Ádámmal fényképeztetni... ha magamnak csinálom, nem férek bele a tükörbe :oops: :wink:
Bálintnak jobbulást!

Limo
Én is szeretem a salátafőzeléket :lol: :lol: :lol: :lol:

Csillag
Mi újság veletek??????

Barbcsi
Vigyázz magatokra! Élvezzétek a saját otthonotokat :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


halihó

21 hónapos kisbabám,hajajj
Kép

megvan a pajzsmirigy leletem,kicsit csökkennek a hormonszintek,(kb. a kiindulási.. :? ) kiváncsi vagyok mit mond a drnő kedden..
Kép

Most Borika visszafordulhatott mert ma sokat mozgott,már pedig épp elhatároztam h veszek szivhang figyelőt mert paráztam napok óta.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Bekri: igen, azon vagyok, hogy minden meglegyen, de én ilyen hülye nő vagyok, hogy az sem mindegy, milyen jegyet kapok! És kiakadok, ha rossz a jegy... na de már csak kettő beadandó( egyik nagyrészt kész, másik is bár annek egyik felét kolléga csinálta, ma megyek hozzá okulni..) Szobatisztaság: 2szer ráült a wc-re , sőt ment h üljünk rá, most nem akar, ezért nem erőltetem...

Limo: SALÁTAFŐZELÉK????, az meg mi??? Gergő is másnál eszi almát itthon nem és azon kívül meg semmi gyümit :( már kész vagyok tőle..

Barbcsi: de jó, hogy jó a helyetek !!!! A hányinger meg nem jó, de én örültem mindig neki, mert tudtam, hogy minden okés akkor!!!!

Ircsi: hát igen, néha még Gergő feje is belekerült az egész alakos fotóba, mert mi az, hogy én Őt kihagyom a képről!!!


Szerda: megvolt a terheléses vércukor, tegnap hívtam asszisztensnőt, de el volt foglalva, ilyenkor nem is merem már hívni, de a lényeg, hogy már kb 10 percig ittam, de bent maradt, sőt, hányinger sem lett annyira tőle! Mondjuk ittam rá a vizet, jó sokat!

Sikeresen megfáztam, vagy mi, köhögök-sőt ugatok, már este is arra ébredtem.... nem vagyok a toppon....:(

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 

 
 

Mares! fékezz egy kicsit, nem csoda, h nem vagy a toppon!

Ircsi! az előbb gondoltam Rád, hajrá ikrek, annyira vicces, hogy nem i beszélnek igazán, de tökre értik egymást, és az előbb itt kergetőztek, és nagyokat nevettek. Láthatóan volt vmi "szabálya" a játéknak, ők értették :D !
Fényképezés: a tükör a hibás, túl kicsi!

Évi! Én ebből nem értem, de remélem a doki jónak találja majd!
Tomi: még mindig nagyon cuki, cupp, cupp neki!
Hogy áll az étvágya? Az enyémeknek még mindig nem az igazi, ma megmértem őket, Nonó 5 egész dkg-ot bírt hízni, Joni annyit sem (1), de az gyak márási hiba. Így most Nonó 8,88kg :shock:Joni 11,72, de úgy lemnet a kis pocakja a betegségben! No, sebaj, elfogyni nem fognak, élénkek, többnyire jó kedvűek, majd visszaszedik!

Bekri ! Bálintnak jobbulást!
claire
 
 


Claire,most jobb,igaz,van bundás kenyértől kezdve a kakaós csiga reggelin át minden...200-at hízott,10 900 gr :)
Nono de édes pici csontú lehet :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Gyönyörű :lol: :lol: :lol: :lol:
Hormonértékek: összességében jók :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi! Nonóra azt szoktuk mondani, h "maradék anyagból készült" vagy ahogy egyes vidékeken mondják: vakarék, v vakaró, :lol:
Ahhoz képest gyönyörűre sikerült :lol: sőt, nem csak ahhoz képest! :lol: Már a színanyag is fogyott, a nagyok mind barna szeműek, Joni olyan barnás-zöld, Nonó kék :lol:! (nagyon büszke szoktam lenni, mert mindig azt mondják, h az anyjára hasonlít :D , én mondjuk nem látom, de biztos ezért hízok mindig!)
Ami Tomi étvágyát illeti, emlékezz, kamasz korában még visszasírod ezt, amikor nem győzöd majd kajával, haha. De mindegy is hány kiló, mert egészséges, és gyönyörű!

(Holnap meg remélem azért fogok olvadozni, mert Eszter lányomék aerobik bemutatót tartanak a suli majálisán, és -nem azért mert az enyém-, de roppant csini, sportos csaj lett így 8 éves korára!)

Ircsi! Chloe készül a tesókra? Mikor mondtátok meg neki?

Most megy a hirdetés, h Magyarországon a gyerekek több mint fele alultáplált. Kiakasztó.

Claire
claire
 
 


Claire,ne fárassz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: maradék anyag,színanyag elfogyott :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Claire
Olvadozz is csak! Legyél is büszke a gyerekeidre! Szépek, okosak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Chloenak mondogatjuk, hogy lesznek kistestvérei. Azt felfogja, mondja, mutatja, hogy anya hasában ott vannak a babák. :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Évi! Azt hiszem nem próbálom ki, h mi maradt még! :lol: :lol:

Ircsi! Köszi :D !
Az tök jó, ennél többet nem nagyon fognak fel, még a nagyobbak sem, csak akkor szembesülnek a dologgal, amikor már ott vannak a tesók :lol: :lol: ! De egyébként minden féltékenységgel együtt is, imádják őket!
Ma pl a nagy lakli 13 éves a majálison azzal töltötte az időt, h a kishúgát hurcolta körbe, vitte sütizni, felültette a rendőrmotorra, stb, és közben halál büszke volt! :D

(egyébként btrak vagytok mind, én sosem mertem megmondani, még felnőtteknek sem, 12. hét előtt. az elsőnél kialakult ez a babonám, aztán így maradt :oops: de legalább bejött. de ezt egyáltalán nem azért írom, h ez a követendő!
És Chlo pólója nagyon jó pofa!

Claire
claire
 
 


Azért reménykedek, hogy olyan nagy drámai féltékenység nem lesz Chloenál.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Normális egy kis féltékenység, de majd feltámadnak benne az anyai ösztönök , biztos nagyon fogja szeretni őket, enyémeken is látom, h egy egészséges lelkületű gyerek nem tud két ilyen kis cukinak ellenállni :D . Legfeljebb egy kicsit haragszik majd rátok a trónbitorlók miatt :lol: . Összességében mégis jobb egy gyereknek, ha van tesója.

Claire
claire
 
 


Itt ma tartották az anyák napját. Chloetól nagy, nyálas puszit kaptam :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Claire
Azért bízom benne, hogy valamelyest érzi Chloe, hogy őt továbbra is nagyon-nagyon szeretjük. :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hát persze, sőt! tulképpen azért féltékenyek, mert vmi jót és fontosat féltenek. A gáz akkor van, ha nincs mit félteni, legalább is ezt mondja , kissé általam lebutítva a pszichológia!

Nagyon cuki a kép, és szépek vagytok!!!

Nonó kicsi, cuki, cuppanósat szokott adni, de persze nem akármikor, és nem akárkinek! De ami a testvér kapcsolatot illeti, akkor is tudok olvadozni, amikor Nonó a bátyja nyakába csimpaszkodik, és puszit ad neki :D ! Meg amikor Joni , mint egy kis maci ölelgeti őket!

Claire
claire
 
 


sziasztok
jaj de szép kép Ircsi!

Mit ne mondjak én is tele vagyok félelmekkel,igy is úgy is...de majd alakul...végülis erre vágytam,hmmmm? :oops: :)

Tomi egy ideig bocipuszit adott,nagy nyálasat most már cuppanóst :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nekem is voltak félelmeim, hogy hogyan fogok viszonyulni ahhoz, hogy már ketten lesznek, két gyerekem lesz, lesz-e elég erőm, figyelmem, szeretetem... Szerintem, ha lenne harmadik, akkor is ugyanezt érezném. :oops:

De ha máskor (vagy előbb) nem, amikor megszületik az új családtag, tuti elfog mindenkit "a szeretem az összeset" és "legyen együtt az egész család" érzés :wink: Ne aggódjatok :D

bekri
 
 


Én is aggódtam a másodiknál, azért is szerettem volna, ha lány,h vmi egészen más legyen, mint az első. aztán megszületett Dávid, és rögtön tudtam, h egészen más, és imádom, anélkül, h Ábelből kiábrándultam volna. És akkor arról még nem is szóltunk, amikor a tesók együtt cukik!!

Évi! Aggódni való mindig van, azt hiszem ez egy anyai "kötelesség" :wink: :) .

Claire
claire
 
 


Sziasztok! :)

Nem olvastam végig, mert rég nem olvastam, csak bele-bele....
Szépek a képek!
Barbcsiék is látom költöztek! Gratula nektek, sok sikert a közös élethez, na meg a családbővüléshez is! :)
Pocakosoknak szorítok, hogy problémamentesen nagyra nőjenek odabenn!!!! :)
Tünde, csak nem megvan a lakás? Költöztök?

Zajlik az élete körülöttem, nem is tudom, hogy bírom!

KÖLTÖZÜNK! :) - na nem most, hanem kb egy hónap múlva. Most intézem a nyílászáró cseréket, meg kipakoljuk a lakást (nagyikámé volt, aki sajnos elment 2 hónapja....), qva szar, de elég jól haladunk a hátráltató törpillám ellenére.
Ha kész Rékus szobája (nyílászáró, festés parkettázás) akkor költözünk, majd kb ősszel lesz egy tatarozás. A keret nem enged mindent egyszerre.
Hitelt is intézem, meg elég sok minden összejött, nem egyszerű ennyi mindent egyedül intézni, hulla fáradt vagyok, s még a meló is mellette.... kirohannék a világból néha!

Anti céget vált, kamionozni fog ezentúl is, de hál' Istennek többet lesz itthon, a 3 hét után nem 2, hanem 5 napot. -én már ennek is tudok örülni! :) Kicsit messzebb van, Dunaföldvári a cég, így oda viszem-hozom majd.

Rékus elkezdett bilizni. Igen, nem én kezdtem biliztetni, hanem elkezdett vetkőzni, majd bilire járni. Az első nap igencsak kellemetlen volt, miközben a vendéget szépítettem, Réks ide-oda-meg bilibe, mikor hova sikerült intézte a dolgát, égett a pofám, ki voltam bukva.... de szerencsére másnaptól már mindent a bilibe intéz. Ahh, kevesebb pelus :) Szépséghibája a dolognak, hogy vettem neki bugyit, de ha azt adom rá, simán kienged mindent :O úh pucér popóval közlekedik, így mindent a bilibe intéz.
Mondhatni itthon meg a Nagyinál szobatiszta. Egyszer du.-i alvásnál nem adtam rá pelust, s nem pisilt be, hanem felkelt bilizni :O de még nem kísérletezek ezzel az alvásos dologgal. Bizti ami tuti.

Múlt hét szerdán lenyelt egy hajcsatot....
Vacsi után fordultam, h leteszem a tálcát (ő a hajcsatjával játszott), s hallom, fulldoklik. Gyorsan megütögettem a hátát, s látom nincs sehol a csat. Kérdeztem hol a csat? mire ő így felelt: Hámám! Ahh, remek, azért körbenéztem, nem volt sehol, így irány az ügyelet. Röntgen--> ott feküdt a gyomrában a csat! Ha 2 hétig nem jön ki (addig alapos székletvizsgálat) akkor vissza kell menni, újabb röntgen, megnézik merre jár. Majd kiszedik.... remélem rálelek nemsokára, mert még nem jött ki!

Közbe betegek is voltunk, természetesen egyszerre.

Nem ígérek semmit, majd ha már elcuccoltunk (ezt is egyedül....), s csillapodtak a történések, akkor sűrűbben jövök! :)
Addig is millió puszi mindenkinek! :)
clarika
 
 


Klári!....Reméljük eredményes lesz a turkálás!!....Költözés, meló biztos jól alakul minden, de elhiszem, hogy ki vagy bukva....kitartás!!

Én Bercitől még nem kaptam cuppanós puszit, mert csak az arcát tartja....persze a kis piszok a Lujza babájának ad puszit, törli az orrát...sőt ha este nem takarom be, rám szól, hogy a Lujzát is.
limo73
 
 


De aranyos Berci! :D Kár, hogy itt nincs olyan szívecskés skype-jel, azt használtam volna...

Klári, sok-sok erőt a lóti-futihoz, én így a távolból első blikkre azt gondolom, Réka olyan, mint az anyukája: mindent megold önállóan pikk-pakk. Tök ügyi!

bekri
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk uh-n, minden rendben van, van egy 12 mm-es erősen dobogó szívű legkisebb Királyunk. :wink: Bence egész úton odafelé mondogatta, hogy "megyünk doktorbácsi tesó", uh-ra is bejött, kaptunk képet (később felteszem). Hazafelé szorongatta a képet, mondta, hogy tesó, tesó, meg is simizte a pocim, meg egy puszit is kaptam oda. :)

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Clárika
Nagyon ügyes Rékus a bilizéssel!
Hajcsat :cry: :cry: :cry: 2 hétig várnak??? :roll: :roll: :roll:
(Legegyszerűbben a gyomorból lehet kiszedni, az már macerásabb, ha a bélben akad meg valahol...gyerekklinikai ügyeletben rendszeresen előfordultak lenyelt tárgyak kiszedései... :? )
Felújításhoz, költözéshez, apanélküliséghez kitartást! Nem lehet egyszerű...

Limo
Berci gondoskodik Lujza babáról :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbcsi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,hogy szedik ki?...
Hogy vagytok?

Barbcsi olyan biztosan mondod hogy Király :) és ha Királylány?

Ma voltam endokrin.ctr-on,nem emelt a torixinon a drnő,sőt,jövő héttől Jodidot kell szedjek 100 mg-t,mert kell a babának.6 hét múlva kontroll.Kicsit tartok ettől a jódtól de hát érti a dolgát,ha kell,kell.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Endokrinológus eddig nagyon korrektnek tűnt! Bízz benne!!!!

Hogy szedik ki? Gyomorból: gastroskóppal, ha már a bélben van, akkor már nagyobb valószínűséggel műtét... :?
(Sose felejtem el, mikor a 3 éves kiskölök gyomrából kiszedtünk egy 100-ast és az altatásból felébredve egyből kérte vissza a pénzét :lol: :wink: )

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ja ezt akartam kérdezni,hogy altatás,intubálás..?

Akit érdekel,Tescoban 1790 ft az Anna Peti Gergő sorozat,05.17-ig!(amúgy 2590) én sztem sznapra beruházok egyre...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Barátnőmék lánya 2Ftost nyelt, szerencsére végül kijött, mondták, h ez életük legértékesebb 2 ft-ja :lol:

Clárika! Bili :shock: fantasztikus!
Csatt: remélem legalább nem vmi hegyes típus! és remélem kijön!
Nonó a minap talált eg ygombostűt a földön, azt szedtem ki az ajkai közül... :roll:

Barbcsi :D

Limo :lol:

Évi! Ádám fiam most a Hoppla meséi, (Pécsi séták) c Bartos Erika könyvbe van beleszeretve, ő maga olvassa, mert már nagy elsős fiú! :lol: Pont azért kapta, mert ugye tavaly jártunk nálatok, már többször gondoltam, ha ajánlom a pécsi csapatnak, mert nagyon jól felismerhetők a helyek benne, de közben mese!

Claire
claire
 
 


Ja, Ádám ilyesmi korában kavicsot nyelt, persze nyaraláskor, szerencsére nem fullákolt tőle, az meg ugye kis kerekded vacak, így nem lett semmi további, csak hozta ránk a frászt! :roll:
claire
 
 


sziasztok!

csak gyors bekukk!
ezerrel dolgozunk a házon, remélem pénteken költözünk... :)
https://plus.google.com/photos/10140671 ... banner=pwa

most bocsi, de megyek ágyikóba, hulla vagyok!
puszi!

Kép
gtunde75
 
 


sziasztok

Claire,az is megvan :wink: egyenlőre a polcon :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok! :)

Évi
Sztem Barbcsiéknál a kis Király a vezetéknévből adódik. :)

Tünde!
Hű, nagyon klassz! :)
Szívesen mennék házavatóra! ;)

A csatnak még nyoma sincs, Pénteken egy ismerős doki megnézi ultrahangon, hol tart......

Este pelusba tettel le Rékust, reggel pelus nélkül jött, ment bilizni.
Megnéztem a pelust és száraz volt! :) Halad a gyerek ;)
(Súlya: 9,4 kg :O )
Csak bekukkantottam, már jön is a vendégem... puszi
clarika
 
 


Clárika! No, ez az, amire azt mondják, h megérett a gyerek a szobatisztaságra! Nagyon ügyi! Ráadásul pont így nyár elején, ha nyáron ez staBILIzálódik :lol: , az marha jó!!! :D
9,4 kg, ejnye, elhúztatok :lol: :lol: (Nonó 8,88 :lol:és 80 cm, szereti a 8as számot :lol: ) !

claire
claire
 
 


"Sztem Barbcsiéknál a kis Király a vezetéknévből adódik. :) "
khhhhm

:oops: :oops: :oops: :oops: jaaa :roll: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Miután leírtam, hogy még nem kaptam cuppanós puszit, mentem érte a bölcsibe....és nem egyet, sokat kaptam....megpuszilgattam, ő meg vissza, teljesen váratlanul.....totál boldogság!!! Na de azért nem kényeztet el, azóta nem ad!

Tündi!.....Szépnek ígérkezik a szoba! Költözés hajrá!!!

Barbcsi!....Képeket várunk, babáról, lakásról, Bencéről!

Bekri!....Köszi a "szívecskét"
limo73
 
 


Tünde
Nagyon szép szobája lesz Zoénak :lol: :lol: :lol: :lol:

Clarika
Nagyon hamar szobatiszta lesz Rékus :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon ügyes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csat :cry: :?

Limo
Berci biztosan olvasta, hogy mt írtál. Aztán úgy gondolta, hogy szerezzünk örömet anyunak! :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mostanában nagy kedvenc a gyurmázás :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi!
Tök ügyi! Mivel éred el, h ne keverje össze a színeket, nálunk egy idő után mindig olyan ronda vegyes izé az egész. Ja, és nem kóstolja meg? Szoktam nekik csinálni só-liszt gyurmát, azt nem baj, ha megkóstolják. Lehet, h mostmár a kicsiknek is kéne csinálnom!

C
claire
 
 


sziasztok

megjöttünk UH-ról..gyenge egy órát vártunk...minden rendben,kb 18+5,egészséges,koponyafekvéses...

Az én dokim volt,mondom és a neme...? Húú hát ő megmondaná főleg hogy ennyit vártunk de pont úgy fekszik,és ott a köldökzsinór is bla bla...nézi nézi...hát talán fütyülőt látok?? Mondja...ahhha...fincsi mondom...60%-ban fiú,mondta.

Most mehetünk megint Mohácsra... (és ha ott se látja majd..?)

Na a lecke fel van adva :

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi! Fő, hogy minden OK vele, a többi meg majd kiderül, ha más nem, akkor, amikor kibújik :wink: . Mohácson tutira mondták?
(Nekem ez még mindig olyan furi, egyre korábban meg tudják mondani, még a nagy fiam, és a kicsik közti 12 évben is rengeteget változott :shock: .
Most az ikreknél már kb 12 hetesen azt mondták, h 1fiú-1 lány. :shock: )

Egyébként Te minek érzed?

Claire
claire
 
 


Ohhh már magam se tudom,a lány felé jobban hajlunk,de ez lehet hogy már a beleélés... az hogy 60% fiú,épp csak több az 50-50-nél...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Clárika, hajcsatnak drukkolok ezerrel, hogy hamarosan találkozzon veletek!!!

Évi, minél hamarabb megtudjátok most már, annál jobb! Én is kíváncsi vagyok! :D Én a két fiú után már el se tudom képzelni, milyen lenne egy lány. Olyan jó a két fiú!!! :D
(Persze, biztos ugyanígy rajonganék értük, ha történetesen két lányom lenne. ) Végülis tökéletesen mindegy! No, meg, azt gondolom, semmi sem véletlen :D

Színes gyurmák: az enyémek se olyan precízek, hogy gondosan ügyeltek volna arra, hogy ne keveredjenek össze a színek. :oops: Én meg nem szólok érte. Szóval, én a natúr gyurmára szavazok családi körben :)

Barbcsi, Bence milyen ragaszkodó, gondoskodó bátyus lesz!

Ha már könyveknél tartunk és Claire az egyik kedvencünket ajánlotta (Hoppla), veszem a bátorságot... Úgyis annyi ügyes és okos bátyus lesz itt a társaságban hamarosan :wink:
Marék Veronika: Öcsi és bátyó.

Nálunk még mindig nagy favorit Boribon.

És A barátságos harapófogó. Teljesen odáig van érte.
Van, hogy kalapáccsal fekszik, kalapáccsal kel. Kicsit nem figyelek oda, legközelebb lehet becsempészi a teljes arzenált az ágyába :D (De van plüss állata is, amivel alszik, mielőtt megriadnátok... :wink: )

bekri
 
 


Claire
Az nem zavar, ha majd összekeveri a színeket. Eddig még nem vettem észre, hogy nagyon a szájába venné a gyurmát, vagy bármi mást... nem jellemző, hogy annyira a szájába venne bármit is...

Évi
Akkor lehet, hogy nem is Borika, hanem Mikike lakik a pocakodban? :roll:
Nagyon cseles a babád! Egy a lényeg viszont, hogy mindene rendben van! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bekri
Szerszámok :lol: Azt látja a gyerek :lol: :wink:
Chloe orvososdit játszik, meg szakácsosat :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok,

clárika: részvétem a nagyid miatt :( Rékus micsoda önálló :shock:

Évi: nagyon kis titkolózós a legkisebb :wink: De általában megérezzük a baba nemét :) Nálunk 16 hétnél mondák hogy lány, de egyértelműen mutatta is magát Korinna.

limo: cuppanós, nyálas puszi :D :D édes lehetett

Nálunk ma reggel fél 7kor felébredt Korinna. Egy szobában alszunk, kinyitottam az ablakot kicsit, hogy friss levegő jöjjön be. Korinna átmászott mellém a francia ágyra majd közölte:
"Ajjja-abbbak-be-fúújjj-széééé"
Fázott a szentem :D

Súlya 11 kg, jól összekaptam magát, pedig eléggé a súlysor végén volt csecsemőként. Én még mindig elég vékonynak látom, de igaz hogy jó hosszú kislány már most.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
bettinyo
 
 


Sziasztok!


Tündi: de szép a szoba! Zoé-lak :) nagyon jóóóó!!!

Clárika: költöztök?? az igen.... (amiatt, azt sajnálom).... Rékus , hát igen, ügyes ahogy van!

Évi: bakker, nem látták??? :evil: És akkor mentek Mohácsra???

Ircsi: hogy vagytok? Chloe milyen ügyes!!!!

Bettinyo: milyen édesen mondja Korinna! :)


Bekri: nálunk meg szgép és telefonfüggő a gyerek ( mondjuk a legtöbb gyerek ilyen tudom) de a játék laptoppal is úgy dolgozik, mint amit néha lát apjától meg tőlem ...anyuéknál meg a szerszámboltban úgy mozog már, mintha valami játszóházban lenne :)

Tegnap voltunk 4D-n, hozok pár képet :) már 870 gramm a drága :)

Az elején Áron úgy feküdt, hogy a fejénél volt a lába, és azzal bizergálta az arcát, nagy lábujj meg mintha vm vakaróeszköz lett volna neki, talán orrviszketése volt :P

Kép Kép Kép

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok,

megint ezer eve nem voltam, de mostanaban meg olvasni sem. :oops: Elkezdtem dolgozni egy etterembe 2-3 napokat,ugyhogy orulok hogy elek. Melo utan beesek az agyba,amikor meg nem dolgozok, akkor probalom bepotolni az elmaradt hazimunkat, fozok elore stb egy elmeny igy... dehat a penz miatt muszaj meloznom. Botikam pedig a bolcsit kezdte el heti 2 delelottel. Haaat, van am siras amikor eljovok. Tudom, ez normalis az elejen, de ugy sajnalom szegenykemet. Meg akkor is sir, amikor megyek erte es meglat, aztan az olembe bujik es nem akar onnan kimozdulni. :(
Tegnap osszeszedett valami betegseget, kohog es lazas, remelem gyorsan meggyogyul kis husikam.

Boti is osszekeveri a szineket a gyurmaba, de en mar csak max ket szint teszek ki. :wink:

Bea, kalapaccsal fekszik, kalapaccsal kel, de aranyos lehet. :lol:

Nalunk a kutyus es a vonat a kedvenc. Csinaltam is nevnapjara kisvonatot a tortara, nem lett tokeletes, mert kb egy oram volt, mig aludt,hogy sussek es a vonatot is megcsinaljam, de Botinak igy is nagyon tetszett, rogton le is kapta a tortarol es elkezdte (volna) tologatni, ha nem esett volna szet. :lol:

Mares,nagyon edes Aron baba.

Ircsi, Chloe anyak napi puszija. :lol: Hat kell ennel tobb. :oops:

Klari,kitartas a sok minden intezni valohoz es a koltozeshez. :( huh,remelem en is hogy kijon a csatt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Klári, kitartást a munkához és a bölcsihez is... Tudom, hogy nagyon nehéz :( De lesz majd másképp is, lesz jobb is!!!

bekri
 
 


sziasztok
jó kis hétvége volt,sok játszóval,állatkerttel...de
éjjel Tomi 2x hányt,megijedt,sírt nagyon,meg minden olyan lett,azt se tudom hogy mossam (teregessem..) aztán aludt,mi meg forgolódtunk,lestük,reggelre meg tele volt a pelus híg kaksival,remélem nem vmi vírus :( láza nincs. Még az milyen izgi lehet ha a lázgörcsre hajlamos gyerek hány/hasmen,hogy csillapítasz lázat...

most csak vizet kap,kis adagokban,mert kéri nagyon de első ivásnál már csuklani kezdett..

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi :(lehet hogy vírus! ha elfogadja, akkor a tea, kicsit megsózva jó ilyenkor. Remélem hamar kilábal!
claire
 
 


:evil: :evil: Reggel állásinterjún voltam.....már az emailekből sejtettem, hogy valamiféle jutalékos gagyi lesz, de gondoltam hátha tévedek......sajnos nem, érkezés, előcsarnokba kiderül ki a cég (már majdnem fordultam is vissza, de ha már eljöttem...), emeleten csoportos várakozás, tájékoztató....na köszi, fél órát bírtam. Én nem tudom mi értelme, cseles hirdetésekkel odacsábítani az embereket....kinek jó ez? Mindegy....csalódás nem ért, mert kb. erre számítottam, de mégis bosszankodom. :evil: :evil: .....aztán lejött az egyik cipőm talpa (közepesen használt, megkímélt állapotú), de durván, közel s távol semmi bolt, semmi....na bebotorkáltam az egyetem portájára segítségért: ragasztó, cellux, befőttes gumi, bármi csak menni tudjak....kaptam celluxot, hurrá, tuti divatosan megragasztottam. Megyek 30 métert a másik cipőm talpa félig.....ekkor már röhögtem magamon. Szép óvatosan elsétáltam a kisboltig, vettem egy celluxot, most olyan szép cipőim vannak.....majd még divatot teremtek. :evil:

Évi!.....Remélem Tominál nem lesz komolyabb gond, azt én is imádtam amikor a Berci összehányta az ágyat, magát és a habtapit.
Kistesó: a lényeg, hogy rendben vagytok, és azért csak megmutatja magát(előbb-utóbb) :wink:

Mares!....Tuti a kissrác, micsoda tornamutatványok.

Klárika!.....Mizu Rékával?

Bekri!....Szerszámok :) Berci még aludni nem vitte őket

Nklari!.....Néztem a naptárat és gondoltam rátok, hogy Botinak most van a névnapja? Ezek szerint igen....és így utólag is sok puszit küldök!
Bölcsi: sokszor sokkal jobban megvisel bennünket, mint a gyereket. Pici sírás nálunk is volt (de ez teljesen természetes) a lényeg, hogy megnyugtatható legyen. Berci 2-3 nap sírt reggel, amikor rácsuktam az ajtót, de mire elpakoltam a holmiját már rendben volt. Most meg már a puszit (arcdörzsölés) is néha csak menet közben kapom.

Chloe nagyon ügyin gyurmázik, mi ezt még nem próbáltuk.

Nálunk a legújabb produkció: "pont, pont, vesszőe..................készen feje" a rajz persze csak pontokból és egy firkából áll, de ha mi megrajzoljuk a törökbasát, rajzol rá gombot, és hajat.
limo73
 
 


Limo,micsoda nap...
de azért,
Kép
mindennek ellenére :)
Lehet h a heti tali storno,ha Tomi virusos...evett 4-5 kekszet, utána elkezdett csuklani nagyon meg liftezett a hasa de végül bent maradt,és a pelus is tiszta...a kúp is bent...(37.5 volt)most alszik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, Tominak jobbulást! Voltatok dokinál?

Limo, a legjobbat tetted, amit lehetett (nevetés). Berci szuper ügyes, nekem az óvodásom rajzol ilyeneket :) Munka :evil:

bekri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?