Új privát üzeneted érkezett!

[quote="nóna"]S írta:nónaziasztok!

Egy gyors kérdés: volt valamelyikőtök gyerkőcének könnycsatorna-elzáródása? Ha igen, rendbejött?

Minket elküldtek átfecskendezésre, két hét múlva kéne mennünk, de kb. másfél hete egyáltalán nem váladékozik már a szeme, és a szemcsepp és szépen elfolyt, amikor becsöpögtettem, és nem állt meg a szemében. Jó lenne elkerülni ezt a beavatkozást, ezért vagyok kíváncsi, volt-e valakinek ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalata.

Előre is köszi!


Csak ezért jöttem...
Szia!

Holnap lesz egy hete, hogy Bogi túlesett ezen a beavatkozáson. Azóta nincs baj a szemével...

Na jó, ha már itt vagyok, jó talit holnapra.

Marci babát láttam ügyin ülni a kádban! :wink:

Ercsi Lillusát ügyin felülni. :D

A kis Maszatot nagyon ügyin állni! :D

Olyan ügyik ezek a babák.

Bogi baba kezd jobban aludni. MA is végig aludta az éjszakát. fél hatkor kért cumit, de nyolcig aludt. és csak kilenckor reggelizett, akkor is csak 100 ml-t.

Kisfruzsi!

Bogi is megeszi a 190 g bébikaját. van amikor utána egész adag tápot megeszik még 200 ml körül, de van hogy pár óra múlva eszik 100 ml-t van, hogy egyáltalán nem eszik utána, csak a köv. kajánál.
változó.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ok, Ollem, köszi
kicsit megnyugodtam..

KépKép
kisfruzsi
 
 


Fruzsi nyugodtan gyere babakocsival, majd megoldjuk az elhelyezést! Szerintem olyan fél 3 körül lenne jó, ha jönnétek.

Szőlő hát sajnálom, hogy nem jöttök. Mazsinak félretettem egy Csenge-pólót, mert tudom,h. nagy focisok vagytok. (Kis rózsaszín csilli-villi a következő szöveggel: I love football, but I'll always be a princess :) )

Kép
Kép
mango.
 
 

 
 

Mango,

ok, akkor holnap találkozunk!!! Már alig várom!

most megyek fürdetni

KépKép
kisfruzsi
 
 


Én is várom már nagyon!!! Jó éjszakát Almának!

Kép
Kép
mango.
 
 


Némi visszaolvasás után így állunk :

BENETTKE
EVELIZA
HNEZSOFI
KISCICA
KISFRUZSI
MARJAN
NICI?
ZORRÓNÉ


Mannogab, én se merek igazán vezetni, amióta mögöttem van a 2 gyerkőc... főleg BP-n nem ...

Kép
Kép
mango.
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!! Ha van kérdésetek, légyszi priviben írjatok, mert nem hiszem, hogy holnap lenne időm visszaolvasni. :(
Köszi, pusszantás.

Kép
Kép
mango.
 
 


Jajj Mango, nem mondod..... Fenébe, pedig tényleg akartunk menni ám, de Jani ma még szarabbul van, így is épp elég beteg van, ráadásul Mazsi is "horkol" vagy "röfög", dunsztom nincs mi baja.... Ma beszéltem a háziorvossal, azt mondta figyelgessem még pár napig, mert egyből azt vágta rá hogy a nyelvcsap ad ki ilyen hangot, aztán mikor mondtam hogy ja persze, neki olyanja nincs, akkor azt mondta hogy nem tudja, figyeljem, aztán ha marad akkor fül-orr-gégész... Mondjuk én eleve őt akartam hívni csak gondoltam beutaót meg úgyis ő ad majd, de hol,nap felhívom azt aki műteni fogja.

Emi, hát... Én nem szeretem. De valószínűleg azért mert nekem a hasadékkal kapcsolatban folyton összevissza beszél, pedig senki nem kérte hogy foglalkozzon vele. Betegséggel még nem voltunk nála, csak oltani.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Talis társaknak üzenem, hogy sajna mi fél5-3/4 5 körül fogunk csak érkezni, mert 4-nél előbb nem tudunk elindulni..:cry: remélem nem lép meg addig senki!!

Téjé, Szőlő - és a többiek, akik nem tudnak jönni, nagyon sajnálom, hogy nem találkozunk!! :roll:

Kép
tim27
 
 


Sziasztok!
Hááát, ti igazi tündérek vagytok... :D Hogy egy ilyen ritka vendég, mint én, és az ő kicsi fiacskája ne legyen elfelejteve a feledik szülinapján...Igazán jólesett, gumimaci,kiscica, többiek :)

Be-benézek időnként, csodálom a babákat, és írok majd pár szót magunkról, de ma borzasztó napunk volt. (dugulás volt a házban, mi vagyunk a földszinten, nem ecsetelem, mit takarítottam ma egész délelőtt, feljött több liter szennyvíz...és a nagyobbik lányom 39,3-mal kínlódott egész nap. Szerencsére anyukám el tudott jönni segíteni.) De remekül vagyunk, kicsi (7,5 kilós) Zsigi édes :D

Vigyázzatok magatokra, szép őszi napokat nektek, és kellemes együttlétet a találkozón!

Üdv,
Nuska
nuska1
 
 


Sziasztok!

Sajnos azt hiszem nekünk is ki kéne hagynunk a holnapi talit! Barbi szeremcsére teljesen jól van, de Szandi még kicsit köhög, bár a doki azt mondta, oviba már mehetne, de én még csak szerdán engedem, hogy tutira meggyógyuljon, stram legyen, és ne essen rögtön vissza...
Viszont félek, hogy esetleg hordozunk még magunkon/magunkban bacit, amit semmiképpen sem szeretnénk átadni senkinek sem :(

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a féléves köszöntést :wink:

Gumimaci nem titok, hogy mit kapott: FP tanuló kutyust. Nagyon tetszik neki, nagyokat kacag, ha megszólal :lol: Egyenlőre nyomkod rajta mindent össze-vissza, meg rugdossa, hogy történjen valami. Majdcsak rájön, hogy hogyan kell vele szépen játszani.

Kisscica tényleg nagy szerencsém volt, hogy jó emlékként maradt meg a kórházi hónap. Szerintem ez is nagyon sokat segített a szülésnél, mert nem pánikoltam, mivel tényleg az összes orvost ismertem már, a szülőszobát is láttam többször, így nem éreztem magam elhagyatottan (addig se míg a párom beért).

Atizka a SOTE I-en szültem. Szerencsére hétvégékre hazaengedtek (pénteken reggel CTG-zni kellett, ha jó volt, akkor rögtön mehettem is és csak vasárnap délután 5-ig kellett visszamenni), kivéve az utolsót, mert előző héten belázasodtam, a szülőszobára is lekerültem, kaptam antibio-t, a kicsi lány szívverése nagyon magas lett és ha nem normalizálódott volna az állapotunk, akkor meg is császároztak volna rögtön (szerencsére ezt is csak egy főpróbának tudhattam be :wink: ) Viszont az a hétvége se volt rossz, hogy bent kellett maradnom, mert hétvégén nagyon kevesen vannak bent, mindenki aki teheti és elengedik hazamegy, akik maradtak (kb összesen 8-10-en voltunk) kártyáztunk, beszélgettünk, pizzát rendeltünk és mozidélutánt tartottunk :lol: 8) (Nekem nagyon sokat jelentett még azért is a kórházban töltött idő, mert nagyon sok kismamával ismerkedtem meg, akiknek különböző problémájuk volt a terhesség alatt és láttam, hogy milyen erősek, így én is sok erővel és "tudással" gazdagodtam - hihetetlen és felfoghatatlan számomra, hogy volt egy leányzó, aki ikreket várt, félidőnél az egyik baba meghalt és nem vették ki a pocijából, hanem úgy vitte végig a másik babával a terhességet, hogy a halott bébi benne volt és végül spontán megszülte mind a kettőt, nem értem, hogy hogyan nem kaptak vérfertőzést vagy hullamérgezést, és a pláne, hogy a mami teljesen életvidám maradt, senki meg se mondta volna, hogy ilyen komoly problémával volt bent :roll: :shock: )

Nóna én is azért erőltetem a kiságyban alvást, mert attól félek, ha egyszer végre a Liza is rájön a fordulás és mászás tehnikájára, akkor nehogy véletlenül alánk kerüljön, vagy leessen az ágyról.

Bocsi, hogy csak ezekre reagáltam, igaziból csak azért kukkantottam be, hogy a holnapi talival kapcsolatban informálódjak. Az nem derült ki számomra még, hogy ki mit vigyen???? :?: :idea: :?:
Vagy mindenki visz üccsit, sütit, rágcsát...?

Megyek alukálni, majd délelőtt még benézek, hátha ...

Jó éjt! Pusza

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Na azt hiszem ma nem igazán lesz érdemes jönnöm.
Szerintem ma mindenki a babatain van, ill. arra készül.
Van egyálltalán rajtam kívül még valaki? :lol:
Köszönjük a dícséreteket. Marci is csapkod fröccsköl fürdés közben, és a nagykádban szokott egyébként fűrdeni, de nincs fűtés és nagyon hideg van, ezért mostanában csak gyorsan lefűrdetjk a kiskádba.
Majd azért még benézek. Puszi

Kép
marcianya
 
 


én itt vAgyok.épp küzdök bogival,hogy egyen.ma még nem evett. eddig is csak 25 ml ment le...mi lehet a baj??? :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Én is vagyogatok.

Ollem
Evett végül Bogi rendesen?
Vendég
 


Szia Ollem!
Nem tudom, nem Lehet a foga? Azt olvastam, hogy az okozhat étvágytalanságot. (neki sem jött még ki, ha jól emlékszem. ugye?)
Szerintem ne aggódj, úgy is "szól" ha éhes.
A Marcival tegnap érdekes volt a séta. Találkoztunk az Anyukával és a kislányával, akivel sétálni szoktunk, de szinte semerre nem jutottunk, mert felváltva bőgött a két gyerek. Ilyen még nem volt. Először szomjas volt a Marci, azért sírt. Megitattam, erre elkezdett sírni Dórika. Meghallotta a Marci és ő is rázendített. A végén már ölbe fogtuk a két gyereket, akiknek potyogtak a könnyei, mi meg kínunkba már röhögtünk. Érdekes jelenség lehettünk. :lol: :D
Megyek, megnézem a Prücsköt mit csinál.
Majd jövök. Puszi

Kép
marcianya
 
 


Ollem
Biztos hülye kérdés,bocsi :oops: De folyik rendesen a cumiból a táp.Nekünk volt olyan,hogy nem és ezért nem ettek a csajok.Vagy esetleg kínáld meg valami mással.
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!!!!

Köszönöm Ruben nevében is mindenkinek a féléves köszöntéseket most nem neveznék meg senkit név szerint ha nem haragszotok de mégegyszer köszönjük.
Ugyanis sajna kicsit betegeskedünk 3x4x felkel éjszaka Ruben mert nem kap levegőt folyik az orra kicsit köhög és hőemelkedésünk van reméljük hamar elmúlik csak sajna a napközbeni alvás sem könnyű így. Már én is kicsit fáradt vagyok.

A talihoz egy kellemes délutánt kivánok mindannyiótoknak!!!

Nagyon Boldog Féléves születésnapot kivánok így utólag is:Tim Bálintjának, Toncsi Hédijének, Virá Gertrúdjának, Nuska Zsigmondjának!!!!!!

Kép
geni
 
 


Már írtam neked Szőlő csak elszállt :(

Nekünk ez volt Fruzsival csak náthás volt és bedugult az orra a Fenistil, Rhinatiol nem segített,de az antibiotikumtól azonnal jobban lett.
Ő már szájon is/csak lélegzett és éjszaka se tudott tőle aludni.


Ja kicsit kiakadtam apára végül vas. reggel jött haza,de eltévedt gyalog(persze miattam)és kicsit volt ordítás(én voltam).Közbe az egyik öreg ... pöcsöt(szomszéd) is leugattam az utcán aki, türelmetlen mikor szedem le a kocsit a lépcsőn, eszébe se jut segíteni v. hogy leszálljon a biciklijéről és kikerüljön. Volt egy amerikai csoportom és rájöttem,h az amerikaiaik ezerszer normálisabbak ,mint a tirpák magyar átlag :lol: Mondjuk elfogult vagyok az angolszászokkal szemben

Köszi a dícséreteket,gumimaci,tim,Emi,Kiscica,atizka,de csinos lennék,ha lemenne az a 10 kg, Fruzsinak állítólag zöld a szeme :D

Nono KITARTÁS!!!!!!!!!!!

Ja apa mondta,hogy ne aludjak Fruzsi szobájában ,így nem keltem fel rá és 6-kor evett (7 után),Mostanában teljesen feleslegesen szoptattam éjszaka 2*,3*)
Kép


a 2 tokás :shock: Ja elájultam h tetszett neki a lufi!

Mindenkinek jó talit!


Remélem Bogi majd eszik!

Kép
kritta
 
 


a 2 tokás Ja elájultam h tetszett neki a lufi!

ez lemaradt!

Kép

Kép
kritta
 
 


Marcianya, Sotske!

Végül evett Bogi, bár jó egy órát szórakoztam vele....Így is fél kilenckor ébredt fel reggel. Este negyed tízkor már aludt.
Már tegnap este se akart nagyon enni, sírni kezdett, ahogy adtam neki a kaját. már meglátta az üveget és sírt... :roll:
Ma reggel is ugyanez :roll:
De tegnap is meg ma is végül sikerült. de hát mire rávettem. Adtam neki cumit. Soha nem szokta elfogadni, csak ha álmos... :shock: most elfogadta. aztán evett keveset, aztán bújt hozzám , sirdogált és végül már ezer féleképpen próbáltam rávenni az evésre, és végre sikerült. De a tízórai ma kimarad.

Sotske!

Jön a cumiból. mindig megnézem, mert tudom attól ki tud akadni.

Marcianya!

Bizony nekünk még nem jött fogunk, csak folyamatban van..

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mango, már biztos, hogy nem megyünk. Annyira szerettem volna megismerkedni személyesen is veletek, de örülök, hogy Emma nem kapta el tőlünk a náthát, nem merem bevállalni a BKV-t. Ugyan már én is jól vagyok, de ahogy Nici is írta nem szeretném ha esetleg még így is átadnék valakinek valamit.

Cserébe küldök neketek Emma-féle cuppogást (hogy én mennyit szenvedtem, mire sikerült feltölteni...)

http://www.youtube.com/watch?v=FpAeHxBYoGA

Nekünk tegnap nagyon alvós napunk volt, sokat aludt egész nap, este pedig még vacsizni sem nagyon akart a Lelkem. Ha fent van jókedvű, mostanában állandóan kibál, sikítozik. Ha én csinálnám már régen berekedtem volna :)

Szó volt a napi folyadékmennyiségről. Hát Emma meg sem közelíti azt amit Csilla írt (150-180ml/kg). A napi kajamennyisége 700-750g között van, ebben benne van a táp és a gyümölcs is. Teázni, vizet inni pedig nem szeret, hiába kínálom, nem kér, esetleg pár korty, szinte nem is lehet mérni. Szerintetek gáz? Miből lehet látni, ha kevés lenne a szervezetének? (Pisis pelus relatív...)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Kritta!

Fruzsi baba még mindig nagyon szép. És mindig megcsodálom a haját, de szerintem mindenki! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Kritta! Gyönyörü haja van Fruzsinak. Gergö csak 2 nappal fiatalabb és én már olyan büszke vagyok rá, hogy ismét kezd nöni a haja, de Fruzsi után kezdem úgy érezni, hogy csak az én anyai szemem látja ahajat a fején :lol:

Kép

hnézsófi
 
 


Kritta
Nagyon cukik a babók a képeken :lol:

Atizka
Nálunk dettó ugyanez a helyzet folyadék szempontjából :roll:
Vendég
 


Bocsi
Így akartam írni:Kritta és Zsófi :oops:
Vendég
 


Zsófi!

Gergő nagyon édes!

Folyadék: kb két nap alatt lemegy 3 deci...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Lillus még alszik... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Én is csak 3/4 órája keltem... Azért, mielőtt irigykednétek, hozzáteszem, hogy éjfélnél előbb nem szokott elaludni, tegnap sem volt másként, negyed 8-ig bírta egyszuszra, akkor megem mellé vettem, azóta úgy aludtunk, ha nyöszörgött cici a szájába :oops: :lol: , és aludtunk tovább... Végre kipihent vagyok! :wink:

Férjecském meg Írországban.... Csüt este jön csak haza... :(

Atizka: nagyon édes Emma, ahogy cuppog! :lol: (és nem az én babám Alma... :wink: bár volt róla szó, hogy az lesz a második neve :wink:)

Kritta, Zsófi: gyönyörűek a babók!

Zsuzsófi: jobbulást mindenkinek!! :(

Lekri: édes lehetett Levi a bilivel!

Marcianya: milyen ügyin ül Marci a kádban! Lilu nagykádban fürdik, de ilyen kitámasztóval, bár azt hiszem, már nem sokáig, mert ki akar fordulni belőle... :roll:

Nagyon jó találkozót Nektek, csajok! Aztán sok-sok képet kérünk ám este!!! :wink:

Hoztam nektek egy videót....:
http://www.youtube.com/watch?v=u87VmBW8gV0

meg egy képet:
Kép

Bocsi, amire nem reagáltam... :oops:

ercsi_3
 
 


Ja? folyadékot az én lányom sem iszik. Igaz, döntő többségben ő még szopizik, emellett lecsúszik a répapüré, tegnap megkóstolta az alma-barack pempőt, és a Hipp barackos tejpép is ízlik neki. De hiába adok neki vizet, nem tudja hogy kell cumisüvegből inni... :shock: :lol: :lol:

ercsi_3
 
 


Sziasztok!

Bálint most rápihen a du-i talira, úgyhogy még bekukkantottam.

Atizka, nagyon édes Emma ahogy cuppog! És milyen sokáig csinálja! :)

Ercsi, nem semmi amit Lillus "művel"!!!! :shock: Nagyon ügyes nagylány! Közben meg-megállt, féloldalasan leült, és a végén pedig hogy lecsapott a jól megérdemelt játékjára.

Zsófi, akkor ma 2 hajasbaba lesz! Bálintnak sem nőtt még ki annyira az új haja.

Bálint sem tudja mi az a cumisüveg, pedig majd lassan mi is kezdünk inni adni neki. Eddig jó volt az anyatej, de most már a ht-hoz kell neki inni is. Kíváncsi leszek..

Ja, a Hipp bébiétel péntektől 200,-Ft lesz az auchanba!!!


Eddig tartott az alvás, kemény 6 perc volt kb. Megyek...

Kép
tim27
 
 


[quote="kritta"][ írta:krittab]Már írtam neked Szőlő csak elszállt :(

Nekünk ez volt Fruzsival csak náthás volt és bedugult az orra a Fenistil, Rhinatiol nem segített,de az antibiotikumtól azonnal jobban lett.
Ő már szájon is/csak lélegzett és éjszaka se tudott tőle aludni.



Köszi Kritta, de pont ez az hogy nálunk ninsc eldugulva az orra egyáltalán. Ma akartam beszélni a dokinővel, a fül-orr-gégésszel, de nem volt bent, mindegy, prógálgatom még.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Csajok!

Mitől van a babának nyálkás széklete? Olyan mintha tésztát kakilt volna, szét lehet szedni...ragadós...szóval híg székletben tészta, így kell elképzelni....remélem érthető....semmi extrát nem evett.. :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem, szerintem a fogzás, vagyis a több nyál miatt lehet.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ercsi!

Neked akartam írni, hogy Lillus nagyon ügyin mászik! :D

Szőlő!

Remélem, tényleg a foga miatt...amúgy elég nyügi tegnap este óta...írtam is, hogy nem igazán evett este meg reggel se...

Ma eddig 400 ml tápot evett két részletben délelőtt és fél kettőkor, meg evett ma egy banánt egy barackkal. az bezzeg egyből lecsúszott neki. nem kellett könyörögnöm... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Nuska Zsigmondjának boldog félévet!

Hát ti aztán tudtok termelni lányok. Két napig nem nézek felétek, és oldal hegyeket olvasok vissza. Persze Bius is most ébred, de ezt azért még befejezem.
Sajnálom, hogy már ennyien betegek vagytok, nektek mihamarabbi jobbulást.
Emi! Én a krumplit is vagy egy kicsi tápszerrel vagy margarinnal keverem össze, hogy ne legyen olyan száraz.

Lekri! Nagyon ügyes Levi!
Csak nézem, hogy mennyi új álldogáló baba van. Mi megtorpantunk a mászásnál, ott is csak két lépés, és utána mint a szöcske próbál előrébb jutni. Elég viccesen megy.
És továbbra is gyönyörű topik babáink vannak.
Jó hogy írtátok megint a blogunkat, mivel nekem már nem volt meg a címe, kitörlődött a kedvencekből, mikor a gépem beteges volt.

A hétévégi buli nagyon jó volt. Majd rakok fel képet is.

Egyenlőre nincs a páromnak ellenvetése egy "vidéki" találka ügyben, márcsak a dátumot kell majd leszervezni, meg hogy jó idő legyen akkor is.
Most már tényleg megyek, mert kezd dühös lenni Bius.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Irigykedem a tali miatt.:P :lol:

Atizka! Olyan édes Emma, ahogy cuppog. :D Nekünk is álmos napunk volt tegnap.:)

Kritta, Zsófi! Édesek a babák!:)

Ercsi! Mi mindig így alszunk. :D A fiam néha már önkiszolgálja magát, mint a múlt éjjel is. :lol: :lol: :lol:
Lillus olyan aranyos, ahogy mászik, lehasal, ismét mászik...:D nem adja fel. :D A mosolya bájos és olyan, mint a tied.:)
Sajnálom, hogy csütörtökig egyedül vagytok. :(

Nuska! Hozz majd képeket a kicsi édes Zsigiről. :)
A nagylánynak jobbulást!:(

Geni!:( Rubennek jobbulást!

Eve! Azt a kutyust mi is szeretnénk Nimródnak. Üzletekben már mutogattuk neki, és odáig volt tőle. :D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Nem tudom kicserélni a vonalzóm melletti képet, mert nem tudom a méretét eléggé lekicsinyíteni. :( Fogalmam sincs, a mostani hogy sikerült. :?

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Ercsi
Nagyon cuki Lillus ezen a képen 8)

Gumimaci
Photoshop-pod nincs?Ott le tudnád a képet kicsinyíteni.

Milyen volt a tali?Mindenki kidőlt :wink:

Mi ma voltunk 5 hónaposak :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sotske!

Boldog hófordulót a lányaidnak! :D
Mentségemre legyen, hogy ma csak bekukkantgattam...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem
Én ezért senkire nem haragszom :lol: Nekem elég,hogy én felejtem el :wink:
Vendég
 


Bocsi:én NEM felejtem el :oops: Tisztára szórakozott vagyok ma :roll:

Aztán kérünk ám képeket a taliról :wink:
Vendég
 


Sotske!

tudom, hogy jól esik az embernek, ha megemlitik pl. a hófordulót stb...

én is várom a talis képeket!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szép szemű Noa hercegnőm
Kép
Szép szemű Száva hercegnőm Kép
Együtt Kép
Ismét együtt Kép
Vendég
 


Eszti! Olyanom nincs. :(
Boldog hófordulót a lányoknak! :) Képek az 5 hónapos ikrekről? :wink:

És én is várom a talis képeket is... :)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci
Ha gondolod,küldd át és lekicsinyítem neked,csak írd meg a méreteket is.
sotske@freemail.hu
Vendég
 


:lol: Mire elküldtem, már itt is vannak a képek a gyönyörű hercegnőkről. :D Szerintem nagyon hasonlítanak egymásra! Édesek!:D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Köszi :D
Vendég
 


oké, mindjárt küldöm

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Jó éjt mindenkinek!

Gumimaci
Remélem,ráér holnapig a kicsinyítés :wink:
Vendég
 


persze, hogy ráér :)

Jó éjszakát nektek és mindenkinek!:)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?