Új privát üzeneted érkezett!

Netti, remélem meglesz Sanyi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Trixi,
ok, nekem jó jövőhét is! Nálunk csak a kutya beteg, taknyos :) de már javulgat :)

Netti,
drukk h meglegyen Sanyi! Szegényke :?

emese1979
 
 


Neki is, és mindenki más betegnek jobbulást kívánunk!
Dóri! Isten éltessen sokáig! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

ÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSS siker, hölgyeim és uraim!! Az imént szabadítottam meg gyermekem hátsóját egy négy (!) turnusban érkező gigaszartól! Nem is kakás pelenka volt az, amit találtam, hanem pelenkás kaka... :shock:
De a lényeg, hogy már Shrek is megmondta: jobb kint, mint bent...

Trixi, nekem jövő héten jó a kedd, a csüt, és a péntek. Hétfő is, de akkor csak dél körül tudunk indulni.

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


nincs sanyi tovabbra sem..
koszi a drukkokat :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Akkor maradjunk keddben????

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi: nekünk is jó a kedd, ha meggyógyulunk. De most már azért is!

Szofi: gratula a kakihoz. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Dóri
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Dóri! Isten éltessen!!!!!!!!
GYönyörű,tündériek a fiaitok,láttam őket a blogban.

Kép
f.ancsi
 
 


Sanyit sajnálom. :(

Dóri! Tündérszép két fiad van! Isten éltessen sokáig, nagyon boldog szülinapot neked!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hali!

Lili antibogyót kap. :( :( :( Amoxicilint szirupot.

Zili!
Tudsz valamit erről a gyogyóról???????????????????????????????????????????????

Gőzölni nem szabad. Illóolajat 1 éves kora előtt nem kaphat a párásítóba. Viszont Salvus víz mehet..illetve csak azzal párásítok most neki.
Enni nem akar semmit...fáj a torna a nyelésnél....
Szopizni absz. nem akar.....mi lesz a tejemmel...fejek....de nem tudom a mélyen fekvőket leszívni.....
Istenem, nem akarom, hogy elmenjen a tejem!!!!!!!!!!!!!! :( :(
Bio teát melegítve elfogadja....50-70miliket iszik belőle....
Hőemelkedése van...most alszik.

Én megágyaztam a szobájában a kih.kanapén...ott fogok aludni mellette....

Nagyon kész vagyok....hulla....de a tej bánt igazán.....remélem holnap már szopizik.... :cry: :cry: :cry:
Lili olyan kis elesett, nyügi, látszik rajta, hogy nem oks.....

Holnap délben jön Anyukám segíteni...húúú, de várom már....ez a nonstop éjjel-nappal műszak elég húzós.....
Na, megyek eszem valamit...ma még nem sikerült....Lili csak az ölemben járkálva volt nyugis....

Kép
mozza
 
 


Mozza! Ne izgulj, 1 nap alatt nem megy el a tejed! Holnap Lili már sokkal jobban lesz az antibiotikum gyorsan hat, a lázat is leviszi, fájdalmat is csillapítja, gyulladást is csökkenti. Szóval nyugi, holnap már fog szopizni. Próbáljatok pihenni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza: Reninek igaza van, az antibigyó nagyon gyorsan hat, holnapra már sokkal, sokkal jobban lesz Lili!!! Tüci Amoxicillint szedett kétszer is. Neki használt.

Kép
Kép
tinu
 
 


Nagyon köszönöm a köszöntéseket!!! Sokkal korábban is akartam már reagálni, csak nem volt időm. KÖSZÖNÖM! :) Meg a fiaim dicséretét is. Nagyon szeretjük őket. :)

Netti, drukk Sanyihoz továbbra is... :roll:

Mozza, jobbulást Lilinek! Ne félj, kedves Édesanya, lánykád erős-ügyes, hamar meggyógyul majd. Az antibigyó meg segít neki! :wink: Mindent tutkó jól csinálsu, hamarosan teljesen jól lesz. Amikor meg nem lázas, és alszik )ilyenkor tényleg JÓ, ha többet alszanak), akkor PIHENJ te is, hogy ne nyiffanj ki, szüksége van a te kipihentségedre!

Csonginak is jobbulást!

Álmosnak is!

Mindenkinek, aki beteg, tessék hamar meggyógyulni!!!

Trixi! Türelem!!! Az a nő nem érdemel tőled semmit, még azt se, hogy leszeded a fejét... :!:

Réka! Nem akartalak megbántani! Nem tudom, mi olyasmit írhattam, ami neked rosszul esett, ne haragudj!!! Nálunk is van sok csatározás, aztán megállapodunk vmiben... :roll:

Na, megyek, sír a picurim. :(

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza, én is csak azt tudom írni: az antibiotikum gyorsan hat, és egy nap alatt nem megy el a tej!!!
És ha holnap megjön anyukád, tessék pihenni. A tej első számú közellenségei: fáradtság és kevés folyadék!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok! Nem olvasok, nem maradok, csak ezt le szeretném írni, első sorban Nettinek!
A Discoveryn láttam a Vaterás reklámot, tehát tutira marketing fogás, mert a Vatera a támogató, meg azt sulykolja, hogy nézd, és böngészd a Vaterát!
Na csak ezt akartam, sziasztok! Holnap jövök!

Jó éjszakát mindenkinek, és nyugodalmasat a babóknak is!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na ami eszembe jut arra reagálok!!!

Mozza!
Kitartás!Lili hamar meggyógyul!!!!Én 2 náthán is túl vagyok,vagyis Iza...és sajna az én uram se kel éjjel.....szóval 24 órás műszak....vagy 48 :roll: 3.nap már el is felejted!Ezeket kivédeni meg úgysem tudod sajnos:(hiába minden fertőtlenítés.....

Minden betegnek jobbulást:Csongi,Marci és még nem tom kit hagytam ki...

Szofi!
Azért nem azt írtam h "másfél" :lol: Nálunk is van egy folyamat amin át kell esni...aztán vagy nagyobb v kisebb "megbeszélés","anyázás" stb kíséretében megszületik a döntés!De a végén vmi olyan lesz amire mindketten rábólintottunk :lol:

Réka!
Huu,ne is mond!Nekem volt h 10 percig kellett fejnem és csak akkor indult be a tejleadó reflex...ezt írtam is akkor...és addig kb 2 csepp jött csak :( Drukkolok h "legyűrd" a szopisztrájkot!!!

Hisztis gyerek:jaj hát tudom h nem lehet vele csak úgy szimplán megbeszélni stb.de egyenlőre én pozitívan állok a hisztihez,bízom benne h nem lesz,v csak minimális....sajna unoka hugaimnál volt benne részem...mármint hallottam pár sztorit :lol: De ez a gyerekek velejárója szerintem :roll: ezt tényleg túl kell élni...jobb ötletem jelenleg nincsen :lol: :lol:

A képek nagyo szupik!!!!Léna is meg Blanki is annyira édes!!!

Névnaposokna szülinaposoknak virtuális fülhúzás!!!!!


Iza jól bírja a kocsikázást!Jó,kivéve ha éhes...lásd volt szerencsénk dugóba futni stb.De pl Karcagról is bírta az utat már nem egyszer!És aludni is tud szerencsére! :wink:

Hazafelé végig szakadt az eső....És vévig pisilnem is kellett...2 napja folyton pisilnem kell :shock: pedig nem vagyok megfázva v felfázva....

Iza szépen elaludt a kiságyban,nem volt gond h pár napig velünk aludt!Hurrá!!!!

Tali:ok,akkor jövőhét!Nekem is jó a kedd!


Képzeljétek!Iza meg mintha megint akarna szopizni...ma többször is azt csinálta h mikro adtam volna a pépet pár kanál után nem akarta enni :shock: Este is ezt játszotta,elvittem h hátha szopizik,és láss csodát szopizott :shock: (esténként kaja után kb heti2szer van ilyen)Aztán még adtam neki pépet is...Most nem tudom h csak szomjas volt e,vagy inkáb vmi más az oka.De nagyon örülök neki :lol: :lol:

Amúgy dédire is vigyorgott ezerrel,meg megmaradt a kezében is!!!


Jut eszembe!
Adraci!!!Mennyi időre szoktatok menni a mamához?Én úgy szoktam ilyenkor csinálni h első nap még csak nézik,meg beszélnek hozzá,meg max simizik stb.És aztán ha már megszokta az idegen hangokat,akkor másnap már fel is lehet venni és nem sír!Eddig ez bejött mindenhol!És lehet h 1-2 hétig még ezt kell játszani,de utána már tudja h hetente látja a nagyit!


Huncutka!
Neked akartam még írni vmit....de nem jut eszembe :oops:

annus11
 
 


Mozza, penicillin tartalmú antibiotikum, mandulagyuszit okozó kórokozókra jól hat, a felírt adagot végig kell szedni, akkor is, ha már 2-3 nap múlva jól lesz Lili.Lazább széklet előfordul, nem feltétlenül gond, ezen se aggódj, a dokinéni úgyis minden nap fog érdeklődni.Sok folyadékot adj neki.Láz még lehet, a 'széteső"bacik miatt, ez nem rosszabbodást jelent.
A tejet még 40 napi nemszoptatás után is vissza lehet hozni, ne aggódj ezen, fejjél amennyit tudsz, majd ha Lili újra szopik, hekyreáll a kereslet szerint.
Próbálj aludni, tudom, mondani könnyű, de hidd el, fel fogsz ébredni, ha menne fel a hője, az anyák megérzik...
zili
 
 


Annus, teszt :D :D :D
Pisi is babajel...
zili
 
 


Annus, nekem is ez jutott eszembe. Sztem vegyél 10 tesztet, és csinálj egyet minnden kéthétben! :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zili :lol: :lol: Gondoltam erre én is...de a múltkor is nega lett.Azóta meg csak hirből láttam az uramat sajna :roll: vhogy 2 meló közt le kell támadnom :oops: és most meg egyedül lesz benn a melóban is...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Majd meglátogatom napközben 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Szofi :lol: :lol: :lol:

Ancsi!
Gondoltam rád tegnap...TV2-napló...meg picit magamra is,hogy már 2szer akár velem is megtörténhetett volna....

annus11
 
 


Nagyon sajnálom Sanyit :( bizakodjunk, hátha előkerül még!!

Talira nekem is ok a kedd!

Mozza,
hátha ma már jobban alszik Lili, sztm az antibiotikum azért elég gyorsan hat.

Nekem jobb cici mér megint csomós... eddig kb. 2 hetente csomósodott, most már sűrűn, másfél hét alatt most harmadjára..

És sztm Bogi nem bírja a hálózsákot... tegnap meg ma is felriadt már altatásból... nagyon ritkán szokott pedig... holnap még próbálkozom, aztán meglátjuk...

emese1979
 
 


Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, gondoltam adok már némi életjelet magunkról :)
Mi jól vagyunk, csak kissé elhavazódtam (ejh, de szép szó :lol: )
Az egri utazás egy kicsit felborította a napirendünket, két hajnali 3-as kelés után sikerült csak visszarendeződni. Egyébként nagyon jól éreztük magunkat, bár Emese már bizti beszámolt róla.

Az utolsó oldalt olvastam csak vissza + a blogot.

Dóri,
nagyon boldog születésnapot kívánok! és valóban gyönyörűek a fiúk :)

Mozza :( Lilinek jobbulást!!! És tényleg ne aggódj, az antibigyótól holnapra sokkal-sokkal jobban lesz a picilány!

Annus,
de jó! Drukkolok a szopihoz!!!
A két hajnali kelés után én is jól beparáztam, hogy bizti éhes, és azért ébred mert nem elég a tejem. Szerencsére nem ettől volt, azóta is kajol a Drágám rendesen, meg is látszik rajta :lol:

Bakker, napok óta vadászok normális overált, de se a vaterán se a teszen nem találok. Amelyik tetszene az horror pénz vagy nincs lábrész, illetve kesztyű hozzá. Voltunk a C&A-ban is, de kb. 8 db volt az is max 62-es :shock:

Ötlet? Hol lehetne még körülnézni?

Trixi,
a jövő heti talira mi is jönnénk ha még szabad becsatlakozni. Ha valaki, akkor te aztán tényleg közel laksz hozzánk. :)

Majd igyekszem jönni, mert tök gáz, hogy egyáltalán nem vagyok képben :oops:

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
novygirl
 
 


Köszönöm, Annus, Novygirl! :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok, jó estét!

Ma nem tudtam napközben jönni, Babóka teljesen lefoglalt. Annyit sikerült elérni, hogy cumizik a cicin. El tudom altatni cicivel, igaz, hogy nehezen megy, de megy. Ma vagy 3X is mellé feküdtem egy-egy félórára, álmában hadd cumizzon rajtam. Állítólag a sok testkontaktus segít, ezért ma magamra kötöttem Babókát, és úgy végeztem a házimunkát. Egész jól elvoltunk kb. délután 5-ig, akkor kezdett ismét sírni a cicin. Adtam neki reggel meg tegnap este lefejt tejet, meg tápot is, nyakalta nagyon.

Netti és Emese véleményének olvasása után úgy döntöttem, hogy megkötöm azt a bizonyos kompromisszumot, és elkezdjük a hozzátáplálást. Valahogy a szilárd kaja szimpatikusabb, mint a tápszer. Így dél körül kapott kb. 3 kiskanál almapépet. Az a meglepődéssel vegyes undor, ami kiült az arcára, leírhatatlan. :D Pedig édes alma volt, utána én ettem meg a többit. Holnapra keverek neki egy kis tejet bele, hogy legyen benne ismerős íz is.

Emese: El lenne egy kis ideig játszócumival is, de most azt szeretném, ha az összes szopizási késztetését rajtam vezetné le.

Annyi változás van reggel óta, hogy rá tudom venni, hogy szopizzon egy kicsit. Sajnos kb. 1-2 percet tölt el egy mellen, amíg ömlik a szájába, és utána nem érdekli már, sír. Azt hiszem, hogy emiatt nagyon lecsökkent a tej mennyisége. Ma próbáltam minél többet mellre tenni, és szaporító fejéssel is fejtem.
Szoptatási tanácsadót azért nem hívok, mert az elején volt egy nálam, és most is beszéltem a hordozás hetén velük, kb. tudom, mit ajánlanánk.
Anyám szerint örüljek annak, hogy eddig tudtam szoptatni, és engedjem el a témát. Még ezen a héten kínlódom, de aztán ez lesz, muszáj határt szabni.

Niki: Gratulálok Lilkónak a felüléshez! :D Nagyon nagy dolog, kis erős! :D

Szofi: Végül én is a hozzátáplálás megkezdése mellett döntöttem, remélem, nem bánom meg. Próbáltam ma délután azt, hogy fejek előtte, néha bejött, néha nem. Köszi a drukkokat! :)

Hunccutka: De egészen biztosan kevesebb a tejem mostanában. Csak azt nem tudom, hogy azért-e, mert Lilla türelmetlen szopizni, vagy azért türelmetlen, mert kevés a tej. Igazából édesmindegy. :?

Tinu: Úgy látom, nálatok sem lesz jobb a helyzet. :( Gyógyulást kívánok Csonginak, és könnyebb éjszakát.
István is általában rám hagyja a dolgokat, csak mondta, hogy rossz nézni, amit összekínlódok. Ma már enyhült a feszültség, jobb a hangulatunk. Segíteni annyit segített, hogy ő etette meg almapürével. Ha itthon van, akkor sem tudom Babókát rábízni, mert egyfolytában keresik az ügyfelek telefonon, s ha olyankor sír, csak nálam köt ki. :?

Mozza: Gyógyulást kívánok Lilinek! Igen, én fejek, de így is apad. :(

Dóri: Isten éltessen! :)

Na, ma ennyi voltam, lenne még 2 és fél visszaolvasandó oldal, de majd reggel.

Jó éjszakát mindenkinek!
Réka

rekap
 
 


jó reggelt,

hmmm, még mindenki alszik?

Én 4 óra óta szerintem alig aludtam, akkora vihar van, fúj a szél. :roll: AndrisMarci is felébredt, gondolom ezekre a remek hanghatásokra fél 5-kor, aztán kapott cicit és visszaaludt. Ha ekkora zajban még 8-ig bírja, én nagyon hálás leszek. :(

Remélem megkerül mostmár sanyi, mert itt nálunk jelenleg 7 fok van kint. :shock: Bent meg 21, ami nekem már sarkvidéki eredetű levegőnek számít... De a fűtést nem kapcsolják be csak azért sem. :roll:

Mozza, remélem jól telt az éjszakátok!

Mi tegnap sétáltunk az erdőn 2,5 órát; a férjem végig mondogatta, hogy milyen melege van, én meg majd megfagytam, pedig 2 hosszú ujjú póló és egy pufimellény volt rajtam. Szóval most fogalmam sincs AM melyikőnk tulajdonságát örökölte, így megy az okoskodás, hogy kell-e rá sapka vagy sem. Sztem 15 fokban azért illene...

Annus, úgy szoktunk menni, hogy de. megyünk, aztán du. jövünk is. Most 7 végén engedtem a nyomásnak és ott aludtunk. De másnap is ordított. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Én is ébren vagyok már egy órája, Lilla baba felkelt.
Éjszaka egyszer ébredt, átvittem a szopizós helyre, de konkrétan üvöltött, ha a cicivel közeledtem felé. Tehát meg sem próbált szopizni, inkább üvöltött egy sort. Így bezárkóztam a szobájába, és fel-alá sétálgattam vele, miközben próbált szopizni. Miután beindult a tej, nem volt gond, jóllakott, el is aludt.

Nálunk a kinti hőmérő 8 fokot jelez, esik, és süvít a szél. Szerencsére tegnap este bekapcsolták a fűtést, így bent van 24 fok. Ahogy elnézem, ma sem mehetünk ki, ebben a fatörő szélben én nem viszem ki... :?

Réka

rekap
 
 


Jo reggelt

MEGVAGYOK :twisted:
de megy a futes, bekapcsoltam este is,aztan olyan meleg lett,h apa mar izzadt :lol: en jol elvoltam..
most is jol befutok,jaj de utalom ezt a hideg szeles idot,mi se megyunk ki.. ble

Reka, nagyon orulok a kompromisszumnak! en is igy tettem volna a helyedben,marmint hozzataplalas :wink: sztem tok jol haladsz mindennel,egesz baratsagosan hangzik az ejszakatok is :D

DORI, lemaradt tegnap a Boldog Szuletesnapot :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Szofi-ne haragudj, nem azért nem ragáltam mert nem akartam, hanem azért, mert mindig elfelejtettem megkérdezni a másik fiút Sanyitól! Egy biztos, hogy Orvos Petit megkérdeztem, és jót röhögött. Mondta, hogy már régen beszéltek! Ma megkérdezem a "Jézust" is! :lol: Bocsi!!

Mozza-ne aggódj, minden rendben lesz pici Lilivel! Gyorsan, gyorsan meggyógyul!!!

Netti- sajnálom Sanyit! Szerintem akkor ahol látták csak ott kellene naponta többször szétnézni! Esetleg azoknak mondani, hogy fogják be akik látták, egy telefon és már mehettek is érte!

Álmi? CSongi? Remélem jobban vannak már!

Gyerekülés: Nálunk is téma már, mert szó szerint bele van suvasztva a gyerek a hordóba! Rossz nézni ahogy a két is válla úgy feljön a nyakába! :? Mi még nem néztünk szét gyerekülés ügyben. de egy biztos, hogy nekünk extra biztonságos, és extra kényelmes kell, hogy legyen, mert azért ha autóval megyünk haza /3000 km/ akkor azért nem hátrány! Nekünk isofix van az autóban, abba van a hordó is bekötve ilyen hozzávaló talppal. A hordóka Brio.

Nem tudom, hogy mi kerülgeti Vilit, de tegnap már akkorákat tüsszentett, meg úgy köhögött, mint aki félrenyel, de azért félek, főleg, hogy mindene tiszta forró volt, de amikor megmértem a lázát, semmi. Plusz, ma reggel úgy sajnáltam szegénykémet, tiszta fikucis volt az egész orra, meg a szája környéke! :oops: :roll:
Segítsetek ki lécci, mit csináljak, hogy igyon a gyerek?? Mert nem nagyon szeret, sőt, én vagyok a legboldogabb Anyuci amikor nap végén látom, hogy elfogyott 30 ml üccsike! SOS!

Adri-nálunk már megy a fűtés augusztus óta! :oops: :roll:
Nálunk most kint 0 fok van!
:shock:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó reggelt,
már mi is ébren, Álmos újabban 7 körül kel, vagy elöbb, de fél8kor van reggeli.

Köszönjük az érdeklődést, mintha most jobban lenne. Tegnap infráztunk, és szakad fel neki, kevésbé szürcsög.

Netti,
sajnálom, hogy nem lett meg Sanyi :( azért ne adjátok fel, hátha előkerül.

Nálunk is lobog a tűz a kandallóban, jóó meleg :)
lent a nappaliban 23-24 fok van, fent 21 körül, de ha visszarakják a tetőszigetelést melegebb lesz.

Tinu,
milyen volt az éjszakátok? Csongi hogy van?

Réka,
sajnálom a szopi gondokat, de fel a fejjel, azért legalább eddig ment :) remélem azért változni fog jó irányba :wink:

pár kép a kis 5 hónaposomról. az egyiken ül :)
Kép Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, olyan szep a kisfiad! :D es boldog 5hooooot :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
köszi :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na módosítottam a harisnyás dolgokon, még hála Istennek időben, így M.o.-ra fogják kiküldeni Anyukámékhoz, és így ingyenes! Tök jó! Decemberben meg majd kihozzuk, mert otthonról csomagot küldeni több 10-eFt-ba kerül. Röhej! De decemberig kihúzzuk annyival amennyi van! hihihi
Köszi Zili!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na szép jó reggelt!!!Megérkezett a tél!!!Ez Izus első tele :lol: :lol: Jaj de jó!!!!!

Amúgy nagyon hideg szél fúj.....és itt sincs vmi meleg,ugye hétvégén nem is volt itthon senki.Fűtés meg leghamarabb csüt este lesz,miután vissza szerelik a mérőnket :roll: Már gondolkoztunk a hősugárzón...de most 2 napra????Na ne má!!!!Amúgy 23 fok van benn,csak így elsőre tűnik hidegnek,mert Karcagon a cserépkályhába jól be volt fűtve...kis gatyában rohangáltam odabenn.....pedig direkt mondtam h ne legyen nagyon meleg,mert nem fogja bírni a gyerek sem :roll:

Remélem minden kis beteg már gyógyulóban van!!!!Sok gyógypuszi mindnekinek!!!

Nóri!
Hát....én se nagyon itatom Izust,esetleg próbáld kanálllal,vagy pohárból.Jobb ötletem nincs.De amúgy szomjas is?

Réka!
Hu,hát nem semmi!Na én ezt nem tudtam volna csinálni....pedig türelmes vagyok,türelmesebb mint a férjem pl,de nem tudtam hallgatni ahogy ordít h éhes :( Sajna nekem ordított...hiába volt a kezemben.Tehát kell ehhez egy olyan baba mint Lilla :wink: Drukkolok h vége legyen a sztrájknak :lol:


Na megyek,mosokmosok,meg reggeli,meg vmit sütök a sütőben!Szerintem ma a konyhában fürdetünk :lol: :lol:

Ja és ki kell mennem pépért...meg a boltba,mert kb a tegnapi maradék pizzán kívül semmi nincs itthon!!!!!!

Mindenki igyon sok teát,öltözzetek rétegesen és sok vitamin!!!

Ja én kis hógolyóm(kissé beöltöztettem itthonra is :wink: )már vissza is aludt a reggeli szopi után!Tegnap pedig 7,08kg volt!

És hozok majd képet is!

annus11
 
 


Álmi nagyon édes! Boldog 5 hónapot!

Réka, ez az éjszaka már majdnem elfogadható! :wink:

Nóri, Am nyáron itt a vizet -gondolom szomjas volt... Most annyira nem rajong érte, és amikor kapott homeo golyót, minél kevesebb vízben oldottam fel, annál szívesebben megitta. Tehát azt a következtetést kellett levonnom, hogy legyen valami íze annak az italnak; a víz csak akkor megy, ha valóban szomjas. Tök jó bioteák vannak cukor nélkül; biztos nálatok is kapható valami. Én mondjuk a Hippes cukrosat még nem adnám, de ha te nem idegenkedsz ennyire tőle, megpróbálhatod.

Ja és nem jött be a kívánságom, fél 8 előtt felkelt. :?

Én már túl egy 1/3 3az1-benen... Ezzel próbálom túlélni a mai napot. :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Esztó-Álmi csoda szép kis pasi!!!

[color=red]Boldog 5. hófordulót a kis Csibésznek! [/color]

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hehh, ezt jól megcsináltam!!!

Na szóval:

Boldog 5. hófordulót Álminak!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mozza,
Lili hogy van?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nóri,
köszi :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Adri,
az én kívánságom se jött be, hogy megint 8ig aludjon Álmi :) én is kv-val indítottam, különben a gyereket se találtam volna meg a kiságyban :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó! Boldog 5 hós szülinapot Álminak! Nagyon szép kisfiú! A jövőre nézve pedig van egy korban hozzá illő lányom, ha gondolod... :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Álminak,na meg Benjinek is boldog 5.hónapot!!!

Álmi nagyon ügyesen ül!!!Enyim lányom mikor akar már ülni?????Amúgy most készül vmire....furi pózba vágja néha magát...lehet h ő majd feláll elöbb :lol:
Ha ülök és a kezemben van Iza akkor nyomja a lábát ezerrel le és nyomja ki magát pl...De a furi pózt fekve műveli...leírni nem tudnám :wink:

annus11
 
 


Szerintem a fél8as kelés tök rendben van :lol: :lol: Én nem kávézom amúgy sem,csak igen ritkán!Ha megkívánom leginkább akkor :lol:

annus11
 
 


Reni :lol: :lol: :lol:
Ááá a csajok úgyis az idősebb pasikra hajtanak nem? :) de tőlem rendben :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kis betegekről én is érdeklődnék. Hogy vagytok Lili, Csongi?

Ma szülős nap van az oviban, 10 körül megyünk le, játszunk kicsit a lánykámmal. Mirát itt hagyom Anyunak. Remélem örülni fog nekünk Amina. Lesz nekik valami gyerekegyüttes progi, arcfestés, ugrálóvár, bár ez utóbbi szerintem elmarad, mert elfújná a szél. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus,
köszi :)
hát a leírásod alapján még nem tudtam elképzelni amit csinál Izus, de még elolvasom párszor és akkor megértem :lol:

Benjinek is boldog 5 hót!!

Álmi hason felnyoma a seggét és az alkarján támaszkodik, máskor meg a tenyerével nyomja ki magát teljesen, de a kettőt még nem hozta össze :)

Azon én is csodálkoztam hogy Álmos milyen jól ül.
Tegnap letettem és úgy maradt :) néha előre dölt (ahogy a kép is mutatja) aztán amikor már nem tudta tartani magát akkor hátra puffant a nagy párnákra, ezt nagyon élvezte :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, én megtaláltam: mentem a szag után. :lol: Lepedőcserés támadást kellett végrehajtanom; újabban kipisil reggelre a pelenkából. Vagy nem tudom mit csinál, de gyakran folyik ki a cucc! :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Jó reggelt!

Remélem Lili, Csongi jobban vannak és eseménytelenül telt az éjszaka (bár ez Csonginál szinte lehetetlen kérés :-)) Marci most itt sikonyál a játszószőnyegen, nem tűnik betegnek :D

Novygirl, örülök hogy jöttél, esetleg te is dobhatnál képet csodapillájú Ákoskádról meg rólatok egri valótokban. Overál. Én is e-bayen találtam. Hölygeim és uraim, életem első ebayes holmiját nyertem meg tegnap este. Egy GAP csodaszép overall, 1 fontért :D Majd hozok képet. Egyébként pont ugyanezeket a dolgokat kerestem egy overállban, mint te, de valahogy soha nem jött össze, hogy minden kívánságomnak eleget tegyen.

Álmos, kicsi/nagy babó, boldog ötödiket!!!

Netti, nagyon sajnálom, hogy nem jártatok sikerrel, de talán ma... :-(

Mozza, a bio Hippes tea, amiről írtál (málna-csipkebogyó) az a granulált tea? Mert ilyen kombóban én csak a cukros granuláltat találtam. Amiről te írtál az filteres?

Na én is gyúrok ma egy Tefalos hidegpárásítóra. Nem állapot ez, tegnap is levertem egy műanyag vizesedényt a radiátorról. Hiába no, a gyerekszüléstől nem lettem kevésbé kétbalkezes :D

Annus, mi keméyn 2500 HUF-ért vettünk egy elektronyos hűsugárzót. Azt használtuk esténként fürdetéshez. Szerintem megéri a befektetés :-)

Adri, szerintem 15 fokban kérdés nélkül nyugodtan adhatsz rá sapkát :-) Azért nagyon irigyellek ám ezekért a 2 órás erdei sétákért.

Nóri, szerintem is ez a legpraktikusabb döntés harisnya terén.

Réka, menni fog ez a hozzátápi, szerintem kis idő múlva azt is elvezni fogod/fogjátok. Csak nehéz elszakadni :-(

Na megyek, Marci szólt, hogy szálljak ki a hálózat csapdájából. MOST!!!!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?