Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó sokat írtatok.

Linácska de jó, hogy minden rendben volt az UH-on. Már én is nagyon várom a decembert, hogy bekukkantsunk, mert nem nagyon vannak tüneteim. Mondjuk a kislányommal sem voltak igazán.

Amikor a kislnyomat vártam, én a 31 hetet végigdolgoztam becsülettel, bár néha minden bajom volt már, alig bírtam ülni.
Azán a 37. héten programozott császárom volt.
Ja ,és a szülés előtt 2 héttel még záróvizsgáztam, utána befektettek a klinikára. Összességében nem sokat tudtam pihenni. A babaholmikat is szinte az utolsó percben vettük meg.
Tornázni nem jártam, nem is volt rá időm, örültem, ha nem alszom és tudok itthon komótosan a házimunkával foglalkozni és tanulni.
Így lesz ez most is, ráadásul itt van körülöttem egy örökmozgó minimanó, aki a nap minden percében számít rám, csüng rajtam :) Nem tudom, hogy mi lesz, biztos ő is féltékeny lesz, mert a tenyerünkön hordozzuk, nagyon fontos nekünk, de ez így természetes és ugye eljön az idő, amikor már nem csak ő lesz a világ közepe, illetve ő lesz, de ezen a poszton meg kell majd osztozni :)

Szép neveket választottatok. Mi még nem gondolkozunk neven, de a magyar neveket részesítjük előnyben.

Kiscsaládom nincs itthon, a nagyszülőknél ebédelnek és alszanak, én meg tanulok, mert jövő héten vizsgázom. Zavarjatok el innen :)

Jó hétvégét nektek. Vigyázzatok magatokra.

"Mióta megdobbant szíved szívem alatt, azóta lelkemhez simítva hordalak"
nika74
 
 


nika, de nem irigyellek a tanulás miatt. Én Fruzsi születése előtt pár héttel államvizsgáztam, egy másfél éves gyerek mellett, hat hét fekvéssel tarkítva mókás volt :roll:

Nem hiányzik...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!
En tegnap reggel teszteltem pozitivat es a terhessegi kalkulator szerint julius 25-ere varjuk! Ugy örülök, hogy ratok talaltam :)
Mindenkinek nagyon gratulalok!!!! :)
rokakoma2
 
 
 

 
 

üdv rókakoma! jó, hogy ilyen sokan vagyunk!
gydavid
 
 


Szia Rokakoma!

Első gyerek? Üdv itt nálunk!
20140901114303
 
 


Rókakoma!

Üdv itt nálunk! :D Gratula a teszthez!

Szép kis csapat lettünk!

Linacska!

Alakul akkor szépen a táblázat! :D

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Ildóca,
alakul :lol:

Kép

Most voltunk délután a 2009. augusztusi babásokkal talizni, olyan aranyos volt a sok kis menő-manó :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kedvesek vagytok :)
Igen, az elsö ... izgalmas ... raadasul külföldön fogok szülni, ugyhogy van izgalom ;)
rokakoma2
 
 
 


Jó reggelt!

Két napja olyan hányingerem van, és hányok is, hogy megint elkezdtem fogyni... ááááá :(

rokakoma, üdv nálunk :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Üdv náliunk rokamama.

Mivel elég sok a több babás,megkérdezhetem tőletek a szülésetek mennyi idő volt és a babák mennyivel születtek? :)

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Zsófit egy héttel túlhordtam, indított szülés volt, 41- héten született, reggel kilenckor repesztettek burkot, akkor kaptam oxitocint, és 17:55-kor bújt ki 3250 grammal, 53 cm-vel.

Fruzsi a 39. héten jött, teljesen magától, 18:50-kor csengettünk a szülőszobán, hogy talán szülünk, akkor még CTG-re tettek, megvizsgáltak, szóltak a dokimnak, kaptam infúziót a strepto miatt, és 21:00-kor már a hasamon szuszogott 3730 grammal, 57 cm-vel :) Jött, mint a villám :)
A nyákdugó nála 15:50-kor ment el, akkor kezdtem fájdogálni, de én még este hétkor is azt mondtam a férjemnek, hogy ma tuti nem szülünk, ne menjünk sehova, mert nem volt még olyan vészes :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Panndi, sajnállak, sz..r lehet. Én sokat szédülök, néha émelygek, nincs étvágyam, vagyis semmi sem esik jól :-( Valamikor dél körül, vagy délután aztán annyira éhes vagyok már, hogy telezabálom magam, a hasam pedig akkora lesz mint egy lufi..férjem már viccelődik rajtam (ezelőtt sosem ettem egyszerre sokat, hanem többször keveset) Az émelygés is fura, nem emlékszem, hogy előző terhességeknél így lett volna :roll:

Szülések

Mindegyik fiú, 39.héten, pár óra alatt megvolt, középső rekordsebességgel itthon :) Hossza mindegyiknek 53 cm, súly: 3400g, 3500g és 3740 g. Gondolom a negyedik is 53 cm és 4 kg körül lesz :P
20140901114303
 
 


Panndi, nekem is extra pocsék a hétvége. Bár én legalább nem hánytam. :/ De nagyon együttérzek Veled!

Bruni, igen, sztem is akkora lesz a negyedik. :) A középsőnél írtad, hogy rekordgyorsasággal született. Az mit jelent pontosan? Hívtatok mentőt? Gondolom későn értek ki... Egyik barátnőméknél így történt, már csak arra értek ki, hogy el kéne vágni a köldökzsinórt... :)

Nálunk Panna 40+4-nél született nagyon hosszas vajúdás után 3390 g-mal és 55 centivel, Lillánál a 42. héten indították a szülést (burokrepesztés, oxitocin). Ő 3850 g és 59 cm volt. Helyből nem voltak rá jók az 56-os ruhák... :)

Üdv az újaknak!!

anabique
Budapest
 
 


Sziasztok! Nekem semmilyen tünetem nincsen. Remélem ez nem baj?!
Nekem mindegyik szülés császáros volt. az elsőnél a doki befektetett 1 héttel korábban, de szerencsére az első éjjel elfolyt a magzat vizem, de semmilyen fályásom nem volt, így tök rendesvolt és megcsászározott. a másodikat meg megbeszéltem a dokival,hogy úgy csináljuk, hogy karácsonyra otthon lehessek. mivel minden rendben volt így dec 16.-án szültem.38. héten. én szerencsére nemtudom milyen a vajúdás, vagy a szülési fájdalom és remélem ez így is marad.
gydavid
 
 


Szia Anabique!

Igazából az a helyzet, hogy nekem nem szoktam fájásaim lenni, csak mensi-tüneteim szülés előtt..ez azt jelenti, enyhe alhasi fájdalom, abszolut rendszertelenül, és derékfájás..amikor már fáj, akkor az már tulajdonképpen a kitolási szakasz kezdete :shock:
Elsőnél burkot repesztettek talán 14 óra körül, elküldtek kicsit sétálni, aztán otthagytak, hogy majd csak beindulnak a fájások, másnap reggelre meglesz a baba... anyámékat hazaküldtem.....be is indultak, abszolut rendszertelenül,kb fél órán át, aztán hirtelen nagyon fájt valami, szóltam is, hogy valami nincs rendben. Szemberöhögtek, hogy kényeskedem, megnéztek és látszott a gyerek feje....15.40-kor megvolt a gyerek, szüleim éppen hogy hazaértek, amikor hívtam őket, hogy jöhetnek, kész is vagyunk.
Másodiknál valamikor éjszaka fél 3-kor kezdtem érezni, hogy valami nincs rendben, kicsi hasfájás, kis derékfájás..néztem az órát, mértem a perceket..összevissza fájt, enyhén, de aztán 4 körül csak felébresztettem a férjemet, hogy talán készülődni kéne, gyereket kiszedni az ágyból (nem volt kire hagyni, vinni kellett magunkkal..). Nagy nyugisan kávé főzés, zuhanyozás, gyermeköltöztetés..aztán hirtelen székelési inger. Én vécére, akkor elkezdtem vérezni és görcsölni. Mondom jól van, tényleg készülődik valami, gyorsan még egy mosakodás és irány a korház. Csakhogy amint beléptem a fürdőszobába, belémhasított a jól ismert érzés (gyerek elindul kifele) és kiloccsant a magzatvíz. Minden erőm elment, térdre rogytam és kiszoltam férjemnek, hogy hívja a mentőket -ő meg megijedt, azt hitte, rosszul lettem (5 perccel azelőtt még semmi bajom nem volt), mondom nem, csak szülünk :) nem volt erőm felállni onnan, 2 tolással kint is volt; férjem egyik kezében telefon, diktálta be a címet, másikkal elkapta a gyereket :roll:
Harmadiknál reggel 8 körül enyhe hasfájdogálás, tanácstalanság, hogy akkor most vajon szülünk, vagy mi van? Mivel jól éreztem magam és tényleg jelentéktelen volt a hasfájás, elküldtem férjemet munkába.. 10-kor szóltam neki, hogy talán mégis készülődik valami, jó volna hazajönni. Jött is, 12-re beértünk a kórházba, lifttel röhögve fel a szülészetre, vártunk fél órát, amig kijött valaki. Kiderült, hogy dokim épp bent van, meg is vizsgált, burkot repesztett, infúzióra kötöttek és ctg-re (hogy miért, nem tudom...), és ott hagytak, azt mondták 15 percig ne mozduljak, utána felkelhetek sétálni. Férjem lement az autóhoz a cuccaimért, nővérke és doki ki, nekem pedig beindult a szülés :shock: Szerencsére visszajött a bába, szóltam, hogy gáz van..persze nem vesznek komolyan, de azért megnéz..pánik, dokit hív, nővért hív, kapkodnak, doki kézzel tartja vissza a gyereket, amig a többiek magukra kapják a köpenyt és kesztyűt :lol:

Kíváncsi vagyok, most hogy lesz :wink:

Mindenkinek csak hasonló szüléseket kívánok! :D
20140901114303
 
 


Ne haragudjatok, ha valami butaságot kérdezek, de tudjátok, elsö babánál még minden olyan új.
Én tulajdonképpen alig érzek valami változást. Talán egy picit fáradtabb vagyok. Viszont tegnap este lefekvés elött és ma délután a bal oldalon egy kicsit szurkált a hasam. Ez teljesen normális tünet?

A hányingeresekkel nagyon együtt érzek!!!
rokakoma2
 
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Jó sokan vagyunk már :lol:

Én tegnap megjártam a dokit az igazolás miatt,látott petezsákot 4mm-es.amúgy minden rendben.majd 18-án megyek hozzá legközelebb.Akkor adja a beutalót a chorion-ra,meg a többi vizsgálatra.

Torna:
nem tornázom,néha előveszem RRéka dvd-jét,de csk ritkán.pont ma szedtem elő,h jövő héttől tornázok.de sokat sétálok Bettivel,az is valami.

Névválasztás:
Még semmi,azaz van ami nekem tetszik,van ami apának,de nekem nem.Talán az Orsolya,ha lány lenne,amire mind a ketten azt mondtuk ,h tetszik,de nem 100%.
Fiúnév egyáltalán nincs,pedig én azt szeretnék

Linácska!
Jobbulást Levinek!szegénykém,fül és fogfájásnál szerintem nincs rosszabb.Igaz Bencémet műtötték vakbélre 4 éve,és láttam szegénykémet fetrengeni a fájdalomtól :cry:
Már én is hallottam a fülgyertyáról,de még nem próbáltuk.

Csajok!
Gondolom sokan fent vagytok iwiw-en vagy facebook-on?!nincs kedvetek jelölni egymást? Úgy talán kicsit többet megtudunk egymásról,meg láthatunk képeket a töpörtyűkről is!de nem sértődök meg,ha nem :lol:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Brunhild, ez annyira mókás! :) És persze egyben hihetetlen és irigylésre méltó is.
"Amikor már fáj, akkor az már tulajdonképpen a kitolási szakasz kezdete" Na ezen hangosan nevettem. :) Mondjuk azért az rossz lehet, hogy igazából tényleg csak az utolsó pillanatban érzed, hogy szülsz, bár szívesen megspórolnám azt a jópár órát előtte, még ilyen áron is. :D

Most hogy lesz, mármint ami a gyerekeket illeti? Lesz, aki vigyáz rájuk, ha beindul a dolog? Elképzelem, amint a villámszülésed közepette 3 gyereket rángattok ki éjnek évadján az ágyból és próbáltok felöltöztetni... :shock:

anabique
Budapest
 
 


gydavid, szerintem nem baj, mindenki másként működik. Van, akinek szinte semmi tünete nincs.

anabique
Budapest
 
 


Nekem sincs semmi tünetem. Kellene aggódnom?

Honey
Orsolya nagyon jó név :lol: Én szeretem :lol: :lol: :lol: :lol:

Rokakoma
Én csak onnan tudom, higy kismama vagyok, hogy volt 2 pozitív tesztem. :wink:
Most élvezem a szabadságot! Fürzőzés, pihenés...

Én egyik közössségi ldalon se vagyok... aki akar egyéb csatornákon elér...
Képeket majd teszek :wink:
Vagy csinálunk egy közös oldalt....

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Orsolya tényleg jó név, nálunk benne is van a top 5-ben. A gond csak az, hogy párom első barátnőjét így hívták... :shock:

Részemről okés a jelölés...

anabique
Budapest
 
 


Honey

Én személy szerint korainak tartom az iwiwet, mivel még senki sem mondta el a családjának, barátainak, és nem volna túl szerencsés, ha mondjuk anyósom egy véletlen beszólás, megjegyzésből az iwiwen tudná meg, hogy terehs vagyok :?

Anabique
Tényleg vicces és egyben óriási szerencse is, én is így látom, és nagyon együttérzek mindenkivel, aki órákat, napokat szenved :(
Hát most úgy gondoltam, mivel júliusban szünidő van, a gyerkőcöket leviszem a szüleimhez (a nagyok mindig ott vannak szünetben, a kicsi még nem volt ott egyedül, vagyis nélkülem..remélem majd ottmarad, ha nem, hát nem, majd hárman megyünk szülni....) és akkor nyugi van :D
Amúgy nagyfiam, aki akkor 3,5 éves volt, semmire sem emlékezett, pedig felöltözve ült a nappaliban és nézte a Kisvakondot , miközben mi a fürdőben szültünk, aztán átmentünk a hálószobába és lefeküdtem amig jöttek a mentősök, utána elvittek..Semmit sem észlelt az egészből (ami természetesen jó), annyira álmos volt szegénykém...

Gydavid
Semmi gond , örülj neki. Én is ilyen vagyok, elsőnél aztán tényleg abszolut semmi tünetem sem volt, még a hasam is csak 5 hónaposan kezdett nőni, holott nem vagyok egy modell alkat, nem is sportoltam soha, és mégsem látszott rajtam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2010.11.21 18:34-kor.
20140901114303
 
 


Brunhild, na én szülésben pont az ellentéted vagyok, nekem maratoni volt! De szerencsére még ezt is elfelejti az ember lánya, jól ki van ez azért találva.

Pocak nálam is mindig csak az 5. hónapban kezdett el nőni, én pl emiatt aggódtam eleinte sokat. De hát ez is alkati kérdés, mint ahogy gondolom a hányinger/hányás is, és amíg rendben vannak a dolgok, addig ezek úgy is csak másodlagos kérdések.

Ja, és iwiw/fb nálam is csak akkor okés, ha senki nem írja ki a falamra óriási betűkkel, hogy gratula. :lol: Azért még nálunk sem túl publikus...

anabique
Budapest
 
 


Jaj!
Én se úgy gondoltam,hogy kitesszük üzenőfalra! :lol: nálunk se tudják még.Gyerekek sem,sőt ők csak akkor ha már látszik,és már nem titkolhatom tovább,ami elég hamar eljön majd.Nekem mind a 3al hatalmas hasam volt,és nagyon hamar látszott.Bettivel a 12ik héten voltam egy utolaó meetingen a kollégáimmal,akkor már mindenki simogatta a pocakom,hogy milyen nagy.a farmerom a régi volt de már egy vasta gumi tartotta össze,meg egy bandázs.úgyhogy max január végéig tudom,így télen titkolni.

Aki benne van a jelölésben küldje el priviben a nevét + a várost!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok,
nem voltam ma gépközelben, és mennyit írtatok...

Szülések: Lilit du. 4-kor indították, 10-kor repesztettek burkot, és hajnal 1-kor született 3950g és 52 cm-rel. Levi magától indult, reggel 6-ra értünk a kórházba, 9:28-kor született meg, 4500g és 54 centivel. Lili egy klasszikus szülés volt, Levi szinte nem fájt, csak a végén éreztem a folyosón sétálgatva, hogy na akkor most menjünk be, mert jön a gyerek. Nekem sem hitték el, de aztán kiabáltam, hogy most már tényleg jöjjön valaki, mert kint van a feje. Akkor 3-an kapták el.

gydavid,
tünetem nekem sincs, nem is volt egyiknél sem. Majd a végén lesz, hidd el, állandóan pisilni járkálsz, úgy fordulsz az ágyban mint egy 90 éves vénasszony, valamelyik belső szerved állandóan piszkálva lesz...de megéri :lol:

rókakoma,
a szurkálás természetes, nő a méhed, nyúlnak a szalagok.

Én iwiw-en is facebookon is fent vagyok, bár utóbbit nem nagyon használom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönöm a valaszokat :)

Brunhild, ezek a szülesek tenyleg nagyon irigylesre meltok :) Az hihetetlen, hogy a kicsi fiad nem is emlekszik semmire!

Mi 4en vagyunk testverek es a kicsi sokkal kesöbb született, ugyhogy mi jol emlekszünk ra! Az egyik testverem eppen kikönyörögte apukanknal, hogy vegyen neki chipset (ez evente ha egyszer elöfordul es csak azert sikerült neki, mert akkor mar nem volt energia az ilyen "tamadasok kivedesere" ;) ) erre telefonal anyukam, hogy jön a baba! Persze a kishugom dühöng es megfogadja, hogy a tesojanak biztos nem ad majd chipset, ha az ker :) Hazaernek es a következö kep: anya nagy tocsa közepen all es közben nyugtatja a masik testveremet, aki zokog :)

Nem is gondoltam, hogy csak ilyen kesön kezd el nöni a kismama pocakja. Addig kell varni a jo kis kantarosnadraggal? ;)
rokakoma2
 
 
 


Sziasztok!

Az iwiw és a facebook is jó nekem,de még nekem sem publikus.

Nekem a nagyobb lányom 40.hétem 7 óra alatt lett meg 3700g és 58cm.
Második lánykám 40.héten 4 óra alatt és 4150g és 55cm.


A hasam nekem is fáj de szerintem normális tágul a méh.
Nekem a cicim is fáj nagyon.
A hányinger miatt nagyon együt érzek veled panndi.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Hasamat én is érzem néha, sokszor hirtelen mozdulatoknál, köhögésnél, tüsszögésnél, az nagyon rossz, mintha beszorulna a levegő ...de ez mind természetes.

Visszatérve a súlyra meg a hízásra, vagyis pocakra, ez tényleg alkatfüggő..én úgy vettem észre, hogy a sovány nőknek gyorsabban kezd nőni a hasuk, illetve többet híznak (tisztelet a kivétel); gondolom azért van ez így, mert a szervezet ilyenkor "zsírpárnákat" növeszt, szüksége van egy stabil szervezetre... Én sosem voltam sovány, de kövér sem, súly szempontjából a normális kategóriába tartozom (az alakom az már más kategória, keskeny felsőtest, kicsi mell, széles csipő, és nagy s....). Unokatesóim (3), akik már majdnem kórosan soványak, terhességeik alatt 20 kg-ot gyarapodtak; én alig 10-et, és főleg az elsőnél ugye nem is látszott az 5. dik hónapig.
A második és harmadik terhességemnél azért már előbb látszott, illetve vicces volt, mert néha akkora volt a hasam már 2 hónaposan, hogy fel kellett vennem a terhes nacit, mert semmi más nem jött rá, 2 nap után pedig hasam lement és rámjöttek a rendes nadrágok...
Most ahogy elnézem, nem fogom tudni sokáig titkolni, most éppen akkora a hasam, mint anno 5 hónaposan (a sok kajától szerintem) :?
20140901114303
 
 


Nekem is fájdogál néha a hasam,sőt görcsölget is.dokim írt fel duphastont,most jut eszembe,h csak reggel vettem be :shock:

Nálam az első gyerek a 41ik héten született, a kiírt időpont után 3nappal harántfekvésbe fordult,csak egy nagy rugdozódást éreztem (ez volt szombat este),dokim bejött másnap reggel,uh aztán mondta,h reggel császár,mert ez a gyerek nem fog visszafordulni.
Lottikám 1 héttel hamarabb jött,programozott császár volt
Bettim meg 2 héttel hamarabb,úgy volt hogy 27én csaszi, 23-24-re virradó éjjel éreztem fájásokat,de nem volt vészes,bementem nst-re,pont ügyelt a doki,megvizsgált,aztán mondta,h reméli hoztam a cuccom is ,mert majd 3 ujjnyira nyitva vagyok,így már nem enged haza.még elintézte a dolgait,addig nekem lement az infúzió,meg előkészítettek,aztán megszületett drágaságom.[/quote]

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Brunhild!

Én ugyanígy vagyok!fel vagyok puffadva.holnap veszek vmit puffadásra.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Hát a has tényleg alkat kérdése. Én sem vagyok kövér, vékon sem, de lassan nőtt a hasam.

Itt egy kép, Fruzsival itt 31 hetes terhes voltam :)

Kép

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na akkor hasügyileg én vagyok az ellenpélda.
Itt még Levivel két hetem hátra volt. :lol:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Azért így ahogy nézem a gyerekeitek születési súlyát, és hogy azért egy 30 dekákkal több, én mire számíthatok? :shock: 3950, 4500, ??? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hello!

Szülések:
1. gyerek 17 órás vajúdás után érkezett meg 3500 gr, 50 cm, 35 fejkörfogat
2. gyerek elfojt magzatvíz és fájáshiány miatt oxitocin 8 óra alatt meg is született 3400 gr, 50 cm, 34 fejkörfogat
3. gyerek 10 órás vajúdás után 3700 gr, 53 cm, 37 fejkörfogat
Sajna én nem tudok gyorsan szülni, pedig hogy mondták, hogy a harmadik majd kipottyan hát nem :cry: :lol:

Honey a duphasont nem játék folyton szedni kell!!!!! Én sajna kifelejtettem egyet és már pirosas volt a nyákom reggelre!

Nekem mindig fáj a hasam hol jobban, hol kevésbé vannak napok amikor teljesen felfúvódik és fekszem egész nap mert fáj. Nagyfiam kívételével minden terhességemnél fájt. Sőt legkisebbnél még a lábam is fájt néha nem bírtam megmozdítani azt hittem megbénul. Szerencsére magától meggyógyult a szülés után 1 évvel egyik nap még éreztem másnap már nem. Nagyon furi volt.
klarissza36
Kecskemét
 
 


Panndi, az a 31 hetes kép eszméletlen! Nekem is későn kezd el növekedni a pocakom, de ennyire azért nem, és hát a végén rendesen belehúz, na mindjárt keresek én is képet. :) Te nem aggódtál amúgy?

Linacska, nagyon jó a kép! :) Szép nagy pocid volt! :) A következő súlyába meg inkább ne gondolj bele... :P

Érdekes, nekem viszont a hasam nem fáj, meg a mellem sem. Viszont én is fel tudok puffadni, meg vizet tart vissza a szervezetem, és van, hogy egyik napról a másikra 2 kilóval több vagyok, mint általában. Aztán rá 2 nappal meg visszaáll minden. Ki érti ezt.

anabique
Budapest
 
 


linacska, ez széééép nagy pocak :)

anabique, nem aggódtam, mert Zsófival sem volt nagy hasam, amikor bementem a kórházba, hogy én már egy héttel túlhordtam, és jöttem szülésindításra, nem nagyon akarták elhinni :)

Na de majd most nagy hasam lesz! :)

Meg amúgy utána Fruzsival is beindult :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, miért lesz most nagy hasad? :) Elhatároztad? :)

Na utánanéztem, nekem kb a 27. héttől kezdett rendesen látszani a pocim. Ez itt egy 16 hetes kép az első terhességből, ahol még SEMMI nem látszik, meg egy 40 hetes a másodikból, hát ilyen lett. :D Bocsánat, a végén már rendes "ruhás" fotót nem készítettünk. :oops:

Kép

Kép

anabique
Budapest
 
 


Panndi
Nekem is kb ilyen volt az elsőnél, mindenki azt hitte, 5 hónapos vagyok kb, amikor mondtam, hogy 8 (9.dik) hónap, nem akarták elhinni...


Linacska, Anabique
Hát nem semmi a hasatok :D Főleg Linácska, mintha ikrek lennének odabenn.... :D
Én olyan voltam, mintha egy focilabdát betettem volna a pólóm alá. Persze alig vártam, hogy látszódjon valami, ezért még mielőtt lett volna pocakom, elkezdtem bő ruhákat hordani, meg kismama ruhákat :lol: ..türelmetlen voltam (egy évet vártunk, hogy összejöjjön az első)

Nekem nincsenek képeim, első terhességnél még nem volt digitális gépünk, 1 rendes fotóm van valahol, második és harmadiknál pedig fotóztunk, de elvesztek a képek :?
De most elkezdtünk már szorgalmasan fényképezni, ezt végig dokumentálni fogjuk :D

Felteszek egy mostanit :roll: Kép 5 hetesen...
20140901114303
 
 


És tegnap este.... :shock:


Kép Kép
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok!
Linácska ! A fiammal én is pont úgy néztem ki mint te! Tőlem is sokan megkérdezték, hogy ikreim lesznek!

Nálunk a sorozat az úgy volt, hogy Csengével 6 órát vajúdtam de nem igen voltak fájásaim 3450 gr és 58 cm volt. Enikővel indítottak és így reggel 9 től voltam szülőszobán és délután 5.30 kor született, sajnos mert a dokinak ahoz volt kedve! Ő pedig 3690gr és 56 cm volt. Csaba rekord sebbességgel jött mert 3 óra alatt megvolt és 4110 gr és 58 cm volt Csabával viszont fájásom egyltalán semmi nem volt. Kincsővel reggel 9-re értünk a kórházba és 12.10-kor született. Fájás nélkül! 3960 gr és 55 cm volt !
Hát röviden ennyi!

Hányingerem nekem is van elég rendessen. Van, hogy egész nap kinlódok, de hányni még nem volt szerencsém! Szerencsére!
A kajálással sokat vagyok én is így, hogy éhes vagyok de nem tudok megenni semmit! Olyankor mindíg megeszek egy körtét vagy almát és utána jobb!
Hasam viszont akkora nekem is mint egy három-négyhónapos terhesnek! Jó mondjuk maradt is rendessen Kincső után!
De ha éppen sikerül jól bekajálnom na akkor gyönyörűen nézek ki!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Szépek a pocakok! :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Az első kép 20 hetesen,a másik 2 kb. 34 hetesen készült Bettivel.

Kép
Kép
Kép

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok! Olyan szépek és vékonyak vagytok, hogy én nem is merek képet feltenni. Remélem mindenki jól van!
gydavid
 
 


Csengével 34 hetesen. Kép

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek dokihoz! :D
Szorítsatok!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Hú, micsoda szép pocakok!

Gydavid! Ez nem szépségverseny (szerencsére) :-)

Ildóca! Szorítunk! Én holnapután megyek. Sokat még nem fogunk látni, de azért valamit remélem igen...
20140901114303
 
 


Ildóca,
drukkolok!

Brunhild,
szerintem két nap múlva akár már szívdobogást is láthattok. Nem is tudom ki volt itt 5+5-ön, és már volt szívdobogás. Nekem 6+2-n volt már. Persze attól is függ, hogy mikor is fogant a baba, én most tudom, hogy vagy a 14. vagy a 15. napon.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi Lányok!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Sziasztok!

Szép nagy pocakok! :) Én próbálok kis léptekkel haladni, mindig a jelenlegi helyzetet megszokni, és ennyire nem elõre nézni. :)
Minden dokihoz menõnek nagy kalappal! Nekem még két hetem van hátra, de nagyon lassan telik.

Jóéjszakát mindenkinek!
8)
hopihe79
Budapest
 
 


Jó reggelt! Mindenkinek szorítok aki dokihoz megy,és várom az eredményeket! Én majd csak pénteken megyek 4re.
Az éjszaka elég szörnyű volt. A kis 4éves Dávidkám fél éjszaka mászkált meg hisztizett, mert eldugult az orra. Szegénykém.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: