Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na sikerült megöntenünk a koszorút. Még jó h mixerbeton jött mert párszor elmosta a fiúkat az eső. nem értem miért pont 7végén kell rossz időnek lenni. Olyan sár van h a fiúk ma már ki sem tudnak menni fagerendát gyalulni. Úgyhogy most punnyadás van. Azuram már ki is dőlt olyan fáradt. Pedig úgy elmennék valamerre....

Legyetek jók! Pusza

Kép
Kép
arte
 
 


Tök jó már a 8. lapnál tartunk!! :D Milyen hatékonyak vagyunk!!!

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok Csajszik!

6 napja nem jártam erre, jó sokat írtatok azóta.... :) Győztem visszaolvasni.

Na szóval:

Etna: Örülök, hogy jól érzitek magatokat a nyaraláson, Boti betegségének viszont nem örülök :( , jobbulást a kispasinak, remélem, semmi komoly! A masszázs biztosan jó lehet, én nagyon imádom! Néhanapján el szoktam menni hátat masszíroztatni. Hozol majd képeket a nyaralásról? Keresztelős képeket köszi, nagyon édi volt rajtuk Boti, ti is jól néztetek ki és mennyi ajándékot kapott! Nem semmi! Most már a mi keresztelőnkig sincs hátra 1 hónap, kiváncsi vagyok, hogy fog sikerülni, kicsit izgulok....

Angyalom: Csodaszép kiscsajszi Eszterke, szeretem, amikor teszel fel róla képeket! Olyan igazi kis nőcis kiscsaj! Nagyon szép arca van. A festés nálunk szerencsére nem volt stresszes, mert a párom sógora csinálta. Ő pedagógus amúgy, de mellette, kereset kiegészítés gyanánt fest is egy haverjával együtt. Ők festették ki már az előző lakásunkat is, nagyon szépen dolgoznak! Viszont ezen kívűl azért sajna mindig van min bosszankodni! A parkettások nem rögzítették megfelelően a szegély léceket, úgyhogy vissza kellett hívni őket, a felső teraszon állt az egyik sarokban a víz eső után, úgyhogy azt a burkoló újra leburkolja, a kinti nagy teraszon pedig elrepedt 1-2 térkő, ha lesz még ilyen, akkor felszedetjük az egészet és inkább lejárólapoztatjuk. Szóval van min idegeskedni mindig. Mondjuk, most már nagyjából kész vagyunk, de van még ez a néhány dolog, amiket feltétlenül ki kéne javítani.
Nálatok most már minden teljesen kész van? Hány m2 a lakóterületetek?

Laar: Remélem, a körmöd most már jobban van! Mírácska még mindig nyügi? Sajna, vannak ilyen napok, Alexának se volt jó tegnap du. már semmi sem, fürdésig elég hisztis volt a drágám, lehet, hogy megint fogacska van a dologban...??? Már Míra is 3 hónapos lesz, hogy megy az idő. Sokat mosolyog? Sikonyálni szokott? Alexa elég sokat, olyan vicces ilyenkor! :D

Kiru: Szóval Ákosd túl van a szurin. Elhiszem, hogy nyügi volt, Alexa is így reagált eleinte, ha pedig kettőt kapott, akkor általában hőemelkedése is volt. Szép nagy baba lett Ákos, súlyban lehagyta Lexit. :) Miket csinál mostanában? Próbál már forgolódni?

Lesza: Nagyon el vagy tűnve már jó ideje! :( :( Hogy vagytok, mi újság veletek? Ákos baba?

Petra: Jól vagyunk, de a házzal kapcsolatos dolgok tényleg eléggé lefoglalnak. Angyalnak már írtam feljebb a bosszúságainkat, de remélem, egyszer majd csak rendben lesz minden! A héten elkészült a konyhabútorunk is, teljesen belé vagyunk szerelmesedve! Teszek majd most képeket is a házról, jó sok van, akit nem érdekel, attől bocsi, ugorja át őket nyugodtan! :oops:
Egyébként még egyeltalán nem biztos, hogy karácsonyra beköltözünk, lehet, hogy csak jövő tavasz lesz a dologból. Anyagilag meg kell egy kicsit erősödnünk, nagyon sok pénzünk elment és ez csak úgy megy, amíg itt lakunk. Be kellene még függönyöztetni+lámpázni a lakást, na az sem lesz 2 fillér....
400 g-mal kisebb Alexa súlya Flóráénál, Alexa szerdán volt 6300 g. Viszont nagyon megdícsértek minket, mert majdnem 1 kg-ot hízott 1 hónap alatt, na ilyen se volt még! :D Alapvetően ő is csak anyatejes, a du.-i+esti szopik után kap pótlást a lefejt, lefagyasztott tejekből. Ha egyszer ott van az a rengeteg tejci, akkor legyen már valami értelme, nem? :D Szerencsére szépen elfogadja. Végülis 2 hétig kapott esténként egy kis tápit, ez nem a világ vége, csak azért bánom, mert ott van az a sok tejci. Csak ugye eleinte nem nagyon akarta elfogadni a cumisüveget, utána meg jobban megmelegítettük a tejet, mint ahogy ő szerette volna....szóval bénáztunk ezerrel, közben nem ment úgy a súlya, ahogy kellett volna, de hát első körben az ember még lefut néhány "felesleges" kört, 2. babánál már sokkal okosabb leszek! :) Hosszot nálunk most nem mértek, azt legközelebb majd 6 hónaposan fognak. Szerdán megkapta Lexi a Meningococcus elleni szuri első db-ját is, szerencsére semmi baja nem lett tőle, még csak nyűgös sem volt!
Flóra fröcsköli a vizet a fürdőkádban? Alexa annyira csapkod a kezével és a lábaival is, hogy úszik körülötte minden! :D Rengeteget sikonyál, kacag, gagyog, be nem áll a szája. Flóra miket csinál mostanában? Olyan hihetetlen, hogy a jövő hónapban fél évesek lesznek, nem??? Mintha tegnap születtek volna...Fogacskákkal hogy álltok? Alexának egyenlőre az alsó 2 db van kint középen. Hamarosan jön a hozzátápi is. Sok mindent olvastam a neten+beszéltem ismerősökkel és azt már elhatároztam, hogy a krumplit, répát nem vízben fogom főzni, hanem sütőben sütöm meg, állítólag így finomabb, sok baba jobban szereti, kiváncsi vagyok...A répát alufóliába kell csavarni és úgy kell megsütni.

Na ezt küldöm, aztán folyt. köv.

Kép

Kép
daniellla
 
 

 
 

folyt.

Ja, míg el nem felejtem, Tina, Arte és Szilvi, köszi nektek a love storykat, olyan jó ilyeneket (újra) olvasni!!!

Szilvi: Kérlek, ne keseredj el, tudom, könnyű ilyet mondani, de itt valamennyiünknek meg kellett küzdeni a kismanókért, kinek így, kinek úgy. Mi is majnem 1 évet vártunk Alexa érkezésére, ráadásul én 32 is elmúltam, mire teherbe estem, eléggé nagy volt rajtam a pánik a korom miatt is. De hát én csak 30 évesen találkoztam a páromal. Te mennyi idős is vagy? Amit a lányok írtak neked, én is csak azt tudom tanácsolni, próbálj meg lazítani, elengedni a dolgot magadban, ritkábban gondolni rá és meglátod, amikor már épp feladnád, akkor fogsz pozitívat tesztelni! Én is így voltam anno, már abszolút nem hittem benne...Nagyon drukkolok neked, hogy mielőbb pocaklakód legyen!!!

Grácus: Megy a drukk neked erre a hónapra is!!! +++ Most is szeded a clostyt, ugye? Ugyanúgy lesz, mint a múlt hónapban, hogy figyelitek uh-n a tüszőket? Nagyon szorítok!!!!

Tina: Nekem is Aventes mellszívóm van, elektromos és nagyon bevált, imádom! Én még a mai napig fejek reggel (Alexa maratoni éjszakai alvásai miatt) és ugyanezen okból kifolyólag este is. Mert túl sok idő telik el reggelig szopi nélkül. Ez az elektromos fejő nem volt olcsó, 35.000 ft helyett megkaptuk 29.000-ért (párom jó ismerőse a baba boltos, sok mindent vettünk ott, ezért a kedvezmény), de én kézzel abszolút nem tudtam fejni és a kórházban annyira hatékonynak bizonyult az elektromos, hogy ragaszkodtam hozzá. Nem bántam meg, remélem kiszolgál a köv. babánál is.

Rózsa: Mi újság veled, hogy vagy? Nagyon el vagy tűnve mostanában. :( Boldog névnapot kívánok neked hétfőre!

Most pedig pakolok fel képeket, puszi mindenkinek!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Kép 2.gyerekszoba, egyenlőre vendégszoba

Kép szintén

Kép előszoba

Kép fürdőszoba

Kép fenti folyosó

Kép fürdőszoba

Kép gardrób

Kép

Kép
daniellla
 
 


Kép hálószoba

Kép lenti járólap közelről

Kép konyhabútorunk 1

Kép konyhabútorunk 2

Kép lenti w.c.

Kép

Kép ez a lépcső megy az emeletre

Kép

Kép

Kép

Kép
daniellla
 
 


Kép konyha fiók közelről

Kép nappali

Kép Lexi szoba

Kép

Kép

Kép

Kép
daniellla
 
 


Uccsó adag. Bocs, ha sok voltam. :D

A 3. képen (bár kicsit homályos), de látszik alul Lexi 2 fogacskája! :)

Pusszantás! Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó sokat irtatok az elmult napokban.

Etna
Nagyon irigyellek hogy H.szoboszlón vagytok, mi is voltunk két éve nekünk is nagyon tetszett és vissza is megyünk majd valamikor. Botika nagyon szép volt a keresztelőn, és mennyi ajándékot kapott. Hát ilyen bunkó rokonok szerintem minden családban van,de váljon egészségükre ha ilyenek egyszer majd visszakapják. Nem probáltál meg Botinak Béres cseppet adni, én mindig adok Aminak de csak négy cseppet, tudom hogy nem volna szabad de én adom és ugy veszem észre hogy segitt neki mert nem kapott el semmit mióta itthon van. Kap hozzá c-vitamint. Remélem a többi nap is jól telik. Puszika.

Angyal
Nagyon tündéri Eszter, megnéztem az iwiwen is.
Nagyon szép a házatok, és akonyha is nagyon tetszik. Jól veszem ki a soraidból hogy kistestvért szeretnétek a közeljövöben??? Én nagyon szoritok ha igen hogy minnél elöbb jöjjön össze. Nekem most elég egy is, mert szeretnék elmenni dolgozni amint lehet. Most nyilik Tesco itt nálunk és már jelentkeztem is, remélem sikerül.
Puszi.

Daniella
Nagyon szupi a lakásotok, én nagyon szeretem ha tesztek fel ilyen képeket engem nem untatnak. Olyan jó érzés lehet hogy minden ugy lesz kialakitva ahogy ti szeretnétek, meg minden uj dolog húúúúúú tök jó érzés lehet. Mi nem fogunk épitkezni soha mert egyke vagyok és enyém ez a 3 szobás ház ahol most anyuékkal lakunk, tehát felesleges külön költözni, max csak tataroztatunk, meg jövöre megcsináljuk az Ami gyerekszobáját mert ráfér a felújitás, most velünk van egy szobában, nekem igy nagyon kényelmes egyenlőre. Aztán majd ugy is cseperedik és akkor megy külön. Nagyon tündéri Alexa, és látszik a képen a fogacskák is. Nekünk még mindig nincs egy fogunk sem. Majd ha lesznek új képek küldjél csak nyugodtan én kiváncsi vagyok rá.
Puszi

Petra
Várjuk tőled is a képeket, biztos szépen haladtok ti is előre a házzal. Flóra milyen kis édes, és milyen nagy már. Mi legutóbb mikor megmérték csak 5900gr nyomott de 68cm, szóval nőni nől. Mondjuk nemcsodálom hogy nem hizik mert amennyit mozog egy nap, még kaja közben is jár keze lába, meghát megy a komppal is ezerrel, mászik ugrál szóval mindent csinál. Jók a receptek majd én is kipróbálom.
Puszi

Csajok!!!
Szerintetek nagy baj hogy még Aminak nincs egy foga sem kint?? Merjem megkérdezni az orvost vagy hülyének fog nézni??
Meg olyan problémánk is van hogy ha én adom neki a kaját kanállal az nem kell neki, de ha a kezébe teszem akkor elmajszolja viszont igy nem eszik csak nyámmog rajta. A darabos kajával meg mindig ugy járunk hogy eszi, de mindig elkezd köhögni tőle mintha fuldokolna és akkor kijön belöle minden amit elötte megevett. Lehet hogy azért mert még nincs foga és az inyével nem tudja annyira szétnyomni??Szerintetek vigyem el fül-orr-gégészetre?? Segitsetek!! A tépszert azt nagyon szereti, bébiétellel eggyütt persze, de örökké nem ehet azt.Szóval nálunk ez van sajna, viszont nagyon egészséges. Szeptember 19-én lesz a keresztelő, már nagyon izgulok kb. 18-an leszünk ha mindenki eljön.
Na most megyek jó hosszú lettem.
Akit kihagytam ezer bocsánat, de nemsokára fürdetés.
Puszi mindenkinek!!!

Niki

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Bocs mindenkitől, de most kicsit építkezős témában faggatnám Daniellát!!!

1. NAGYON - NAGYON szépek vagytok!!! Baromira jól néz ki mindenetek!!!

2. Az én konyhabútorom is hasonló jellegű lesz, csak wenge meg ezüst kombinációval.

3. A gardróbba a parketta honnan van? Milyen színű ez pontosan?

4. A járólapok Zala kerámiásak? A lenti járólapodnak mi a neve? Csak, mert hasonlóba gondolkodom, de világosabb szinekben.

Előre is köszi! Mekkora a házatok? Hol építkeztek pontosan? Hogy sikerült a házassági évfordulós vacsi?

Etna: remélem nem lesz nagyobb baja ennek a nagyfiúnak!!! De tudod aminek meg kell történnie az meg is fog....

Na lépek, elég az okoskodásból!

Puszi mindenkinek!

Ui.: 09.04.-én kellene megjönnie, kivi leszek, az uram milyen ügyes volt, na meg én (hogy tudtam megtartani :D - pedig gyertyáztam mindig :lol: )

Kép
Kép
arte
 
 


Kép Apa szülinapi tortája
Kép apa szülinapján
Kép Kép

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Sziasztok Csajok!

Niki: Nagyon szép Amélia, nagyon sokat nőtt! Szerintem a fogak miatt ne aggódj, a védőnőm mondta, hogy sokszor előfordul, hogy 1 éves korra még nincs foga egy babának, később behozza a dolgot. Nálunk meg túl korán bújtak ki, mert azért a 4,5 hónaposan 2 fog sem megszokott. Ne aggódj, hamarosan Ami baba is bepótolja a "lemaradását"! Nagyon szép a párod tortája is, biztos jól sikerült a szülinapozás! Puszi!

Arte: Köszönöm szépen a bókot, e-mailben válaszolok az összes kérdésedre, nem akarom a többieket úntatni vele. Puszi!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

Niki! ne aggódj a fogak miatt! majd kibújnak, még nincs elkésve, de ha ennyire aggódsz nyugodtan kérdezd meg a dokit, nem fog hülyének nézni! Nagyon csini a kicsi lány! Gyönyörű a szeme!!

Daniella! Nagyon szép lesz a házatok! Igazán modern! Kicsit irigykedem (jó értelemben), mert nektek már kész a festés, és a szobákba is már csak a bútorok hiányoznak. Nekünk ez is csak lassacskán fog majd menni. Tudom, miről beszélsz, amikor írod, hogy amíg otthon laktok tudtok csak anyagilag rendeződni, mi is így vagyunk ezzel. Most sajnos még rosszabbak a kilátások mint eddig, mert anyósom a Vértesi Erőműnél van és sajnos elkezdték a leépítéseket. Novemberben újjabb emberek kerülnek lapátra, lehet, hogy ő is. 52 évesen nem tudom, hová mehetne dolgozni. Lehet, hogy nekem kell majd visszamennem, hogy meg tudjunk majd élni és fenn tudjuk tartani a 2 házat. De ezzel senkit sem akarok untatni. Más: kérdezted, hogy Flórának van-e foga, hát még nincs, eddig nagyon látszott az alsó 2, de azóta jól beduzzadt az inye és most nem látni. Fürcsinél ő is pacsál, de annyira nem mint ahogy Alexa és Míra. Nem is sikongat közben csak jár keze és a lába és közben fülig ér a szája. Most már pörög a kiságyban mint a ringispil. Ma pl. letettem a zongorához, és míg elmosogattam, a kiságy másik végébe kuszott és teljesen megfordult. Sokat fordul már hasra, néha sikerül neki vissza is, de legtöbbször nekem kell visszafordítanom.
Ti vesztek új bútorokat a házba, vagy viszitek azokat, amik a régi lakásban voltak?? Nekünk sajnos a franciaágyon, a tv szekrényen, éjjeli szekrényen és a számítógép asztalon kívül nincs semmilyen bútorunk, nekünk minden vennünk kell, szóval nekünk még ez is hatalmas költséget jelent majd. A Kornélkának is csak az ágya és a polca van, a Flórának pedig a kiságyon és a pelenkázón kivül nincs semmi bútora. Szóval igen csak kell a pénz. DE majd szépen kicsinyenként meglesz minden, bizon a JóIstenben, remélem, most is megsegít. A csillárok nagyja is megvan, igaz az olcsóbbak, mert a nappalié, és a szobáké még nincs meg, és kapcsolók többsége is hiányzik. A kész helységeben van csak meg. Függönyök, asszem egyenlőre kapottak lesznek, aztán majd kicsinyenként azokat is cserélem majd. TEgnap a redőnyöket is megérdeklődtük, az egész házra 150.000 ft lenne, hát ez is még a jövő zenéje.
Nem is untatlak vele benneteket! Kicsinyítem gyors a képeket és beteszem nektek!

Puszilok mindenkit!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Etnám!
Nem nagyon tudok okosat írni, talán csak egy kis nátha lesz. Én adnék neki a helyedben Nurofent, nálunk az be szokott jönni, nem olyan nyügi tőle, ha egy kicsit náthás. Szerintem Niki ötlete a Béres csepp is jó, vagy a homeos bogyó. Nem tudok okos lenni, mert igazából Tamásom még nem volt beteg. Remélem jobban vagytok már. Az idő is jobb lesz holnapra, ma tiszta szibéria volt :) Nem baj, már kellett a lehűlés, mert iszonyat volt a hőség. Várunk majd sok-sok nyaralós képet! Én is próbálok videot csinálni, aztán küldöm mindenkinek. Puszi és további kellemes pihizést! (már amennyire gyerek mellett lehet :D)

Daniella!
Nagyon tuti lesz a házikó, a konyha, a fürdő... hát csodás. Jól álltok már nagyon, gondolom tök jó érzés, hogy hamarosan költözhettek. Kíváncsi vagyok majd Lexi hogy veszi a költözést (ugyanígy Flóránál is) Biztos hamar megszokják, ahogy Eszterke is. Tényleg hihetetlen, hogy már fél évesek lesznek, repül az idő. Puszi

Niki!
köszönjük szépen a fotókat, mindig huncutabb ez a kiscsaj, nagyon ügyes már. A fogak miatt ne aggódj, a darabos kaját szerintem kérdezd meg, mitől lehet amit leírtál. Bébiételben adsz neki darabost? Vagy Te főzöl neki? mert a bébikaját szerintem az ínyével simán összenyomja, azok nagyon puhák, még az egy évesnek valók is. Tamás odavan értük teljesen, imádja őket. Puszi Nektek is !

Petra!
A lipóti fürdő sok embernek bejön, nekünk nem annyira. Azt nem mondanám, hogy nem gyerekbarát, mert van gyereknek való medence, csak éppen hideg a vize, úgyhogy nem sokáig ücsöröghet benne a Manó. Persze nagyobbnak már jobb, mert az mozog sokat és nem fázik. Az új élménymedence meg egyenesen jég hideg :) Annak az első része is gyerekeknek van megcsinálva, szóval nem előnyös, hogy ilyen hideg. Ahogy írtam tegnap is, inkább maradok a győri élménynél, ott mindegyik víz tuti, Tamás imádja. Nem voltatok még ott? Sokkal többet ér szerintem, csak úgy voltunk vele, hogy próbáljuk ki egyszer Lipótot is.
Füreden voltunk nyaralni, az Annabellában. Tuti hely, a Tagore sétány mellett, saját stranddal, külső-belső medencével, szuper kajcsikkal, (svédasztalos vacsival, 5-6 féle meleg kaja közül lehetett választani). Itt egy kép róla:
Kép

Igyekszem képeket küldeni, de ma semmi időm nem volt, Tamás olyan nyügi volt, hogy csak na. Délelőtt még jól telt, apával voltak, du. aztán bepótolt mindent. Most este is alig aludt el, egy órát altattam, mire végre beájult. Lehet érzi az időjárást. Jó éjt mindenkinek, megyek én is aludni.

Kép

Kép
luca81
 
 


Micsoda aktív ma mindenki :D De ez így helyes!!

Daniella: légyszi a gaalmarta80@gmail.com-ra küld a levélkét!!

Most már tényleg lépek!

Jó éjt mindenkinek és szép álmokat!

Kép
Kép
arte
 
 


Képek először is a házunkról:
Hátsó udvari, innen még hiányzik a spájz és a garázs
Kép Házunk
Az utcafront:
Kép
A hátsófal:
Kép
Ez is! A konyhában ég a villany! :D
Kép
Az utcafront és a gang:
Kép
wpetra
Pusztavám
 
 


Az gyerekekről:
Flóra: az utazóágyban csicsikál
Kép
Ez is az utazóágyban készült a háznál
Kép
Kapaszkodva fordult oldalra
Kép
Itt is oldaltfekve nézi a tvt, jó 10 percig volt így:
Kép
wpetra
Pusztavám
 
 


Kornélka:
Agárdi fürcsi utáni beájulás:
Kép
Felébresztés után nem sokkal visszaaludt, asszem a sztorit már meséltem! :D
Kép
Takarítani segít nekem a háznál:
Kép
Ha meglátja a porszívót azonnal cibálja :D
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wpetra 2009.08.29 21:15-kor.
wpetra
Pusztavám
 
 


Jó éjt mindenkinek! Remélem, nem sokaltatok be tőlem!! Puszi!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Petra: utólag lesz hozzáépítve a spájz, meg a garázs? Bocs, hogy értetlenkedem... Meg kell hagyni a tiétek sem picike :D

Pusza

Kép
Kép
arte
 
 


sziasztok lányok!

tegnap 35 fok volt napközben és estére szélvihar és eső 15fok lett, most sincs több. szóval befagyunk. okos első nyaraló semmi meleget nem hoztam magamnak. még jó,hogy terhesség óta hőhullámom van.
botinak zsákszám van meleg ruhája.
úgy néz ki, hogy megúsztuk a náthát. de botitól pihenni nem lehet, alig várom, hogy aludjon. éjjel nagyon jól alszik, reggel fél 8-ig! persze kétszer felkel enni.

ma séta lesz, mert nagyon hideg van.

daniella szép nagyon a házatok, gratulálok a fogakhoz, titeket nem gyötör meg? jó korán, már ti is mossátok neki? én fogdokival konzultáltam, vettem gyerekfogkefét, majdnem ezer ft, vicces. minden nap együtt mossuk botival. engedi. fogkrém tilos.

petrám a tietek is, de amin elájultam, a haverom mekkora lett? nem is ismerném meg, ha nem írtad volna oda, hogy ő a kornélka. már kész nagyfiú. kiscsaj tiszta anyja.

niki a kiscsaj nagyon szép, a szeme ördögi,szegény pasik. fog majd jön, minél később, annál jobb, mert nagyon hamar romalanak, boti hallani nem akar a kanálról, tiszta ideg vagyok én is. csak darabos vagy bébiétel cumiból! :twisted:

lányok, állandóan áll a pasim, akkorákat esik, remélem kimarad a sebészet, mert a fejét koppanásig üti mindig :roll:

lucám!
én lipóton voltam vándortáborban még 14 koromban, szerintem az egyik legszebb része az országnak. pedig akkor még nem volt wellnes sehol.

kalcikidet és c vitamint adtam botinak, de szerintem a fogától volt neki, mert attól is szokott náthás lenni.

szilvi!
sajnos nem tudok közhelyen kívül mást mondani, mint azt, hogy nem szabad feladni. hidd el jön a manóka, sajnos a görcsös akarás nehezíti egy kicsit. én nem tudom, hogy hogy kell, de azt mondják, hogy nem kell számolni a napokat csak spontán élni. én számoltam, rágörcsöltem, de ne add fel, veled vagyunk!

arte!
neked is megy a drukk!

nagyjából elolvastam a love történeteket, nagyon nagyon jók, már mindenki leírta? kár, mert olvasnám megint.

vasikáé!
reninél egy baba van, nem kettő. mikor mész v dokihoz? októberben lesz valami az új helyből. allegriád? norbi alig él tőle. mentek ugye?

na megyek lányok, én nem tom egyesek, hogy csinálják, de talpig sminkben csini-binin jönnek ki a vízből, csont barnán. én hőfehér vagyok, kövér és lelakott. még jó, hogy gyantázni azért voltam. a szőrös jelző már nem tenne túl jót az image-m nek. olyan anyásan nézek ki, nagyanyásan. :lol: na csók lányok, holnap jövök, remélem nem plédbe csavarva. fénykép rengeteg van, video is. valaki tudja, hogy hogy lehet kiskaziról dvd-re kiírni. nem adtak telepítő cd-t a kamerához. lehet azt külön venni?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Etna! Örülök, hogy megusztátok a náthát. Annak idején a Kornélkánál is volt olyan hogy folyt az orra, amikor fogzott. De akkor a hasmenés is megvolt! :D Várjuk a képeket! Vigyázzatok magatokra haza felé! Puszi!

Arte! Igen, sajnos a spájz és a garázs megépítése még hátra van. Annak idején 2 ütemre kértünk építési engedélyt, gondoltuk, akkor majd előbb kapunk kölcsönt, de azzal nem számoltunk, hogy majd ennyire felmegy mindennek az ára és, hogy külsőpucolás előtt nem lesz kész a garázs. Arról nem is beszélve, hogy arra újra építési engedélyt kell majd kérni újabb szép kis összegért.

Holnap küldök nektek néhány újabb képet! Most megyek pihizni! Sziasztok!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Háát nem is tom, kinek mit írjak annyit írtatok és annyi mondanivalóm lenne..

először is gyönyörűek a kicsik, nangyon ügyesek...

Petra!
Kornélka már milyen nagy fiú?!:)Nagyon szép a házatok..jó nagy..merre is van?Hogy álltok vele? Mikor tudtok költözni? Minden készen van már?

Daniella tuti a házatok, látom megeggyezik az izlésünk.Gyönyörű.A fürdőbe néztük mi is ezta csempét...a bútorotok ott milyen?Bízom benne, hogy nálunk is el fog férnia zuhany is és a kád is, de még nem tom pontosan.
Ha jól látom a nappaliban a Kendo csempe van..nekünk itt a panelban ilyen van a wc-ben...nagyon kényes uh nagyon vigyázz vele..Mondjuk a mienk az egész fekete, és csak a bordürben van fehér..de a sötét nagyon kényes, minden vízcsepp mindjárt meglátszik rajta..és ha rögtön nem törlöm le, rajta is marad a helye.
Tetszik a parketta is..különleges..na és a konyhád..nagyon szép..a hütő már meg volt, azért nem vettetek beépíthetőt?De látom próbáltátok kicsit, hogy ne nagyon rikítson a fehér, így oda mellé világosabb szekrényt tettetek.

A konyhabútort csináltattátok?Wenge?Most nagyon divat lett a mienk is sötét lesz, Wenge, csak vaniliával, és fehér munkalappal.
Nálunk a konyha nagyon picike lenne így az étkezőbe is ki fog jönni a bútor és ha lehetséges akkor ki lesz bontva az előszobafal és oda lesz beépítve a hűtő mert sehol nem fér el...
Mi nem festünk, mindenhol tapéta lesz..a festést két 3 évente ismételni kell a tapéta akár 10 -15 évig ellesz, főleg ez a selyem, lemosható, ami itt is van a lakásban..Nagyon szeretjük az extra vagáns dolgokat, uh sztem még az én szám is tátva fog maradni ha majd meglátom..háát iszonyat sok pénz ez az egész, uh megértelek, sajnos nálunk ez nem lehetséges, mert elég hülyén nézne ki, ha a Gábor tasója fizetné a részleteket és nem lakhatna, mondjuk mi itt sem tudnánk spórolni, mert egyedül lakunk.Remélem egy két héten belül már neki tudunk állni, rengeteg meló van.Nem is tudom, hogyan fogjuk bírni anyagilag, fizikailag, és lelkileg is, általában mi csinálunk mindent szakemberek nélkül..a konyhabútort is.Mondjuk lehet hogy a kádnál majd szükség lesz egy kis segítségre, meg a falbontásnál, de majd kiderül..
Most mindent csak a tervrajt alapján tervezünk, elég gááz így mert egy csomó dolog hiányzik...uh biztos kell majd változtatni a dolgokon..

Tényleg szupi minden gondolom alig várjátok, hogy költözzetek..

Míra, ma 3 hónapos szerencsére csak azon a napon volt nagyon nyügös..igen szokott felnevetni, felsikítani, de még elég ritkán.Imádja a tv-t a tükröt, meglátja magát mindig hangosan nevet..
Mekkorák már a csajaitok Petrával, nagyon rohan az idő.


Niki!
Sztem nem gond, hogy még nem nől a kicsi foga, nem vtok elkésve.
Nagyon ügyesen ül amélia, és ez a mosoly, gyonyörű..

Bocsánat, akit kihagytam..holnap talán lesz időm többet jönni kicsit.

puszika mindenkinek.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


jó reggelt!
a szokásos bejelentkezésem. aug 22-én felállt boti, tegnap aug 30-án pedig végre kúszik, de előre! bárhova eljut, nagyon ügyi. mint egy kommandós, az egyik könyökét teszi a másik elé és nagyon gyorsan halad. mindent el kell rakni előle, mert épp az edzőcipőmet rágta, mert elmentem pisilni és egy pillanat alatt odaért. meg a konyhaszekrényből a lábosokat. szekrényeket simán kinyitja, nem cicózik.

petrám rosszul írtam neked, így akartam: szálloda? :lol: apeh üdülő. szóval nem szállodában vagyunk, hanem egy szocreál apeh üdülőben, de nagyon tuti. olyan a berendezés, mint amikor én kicsi voltam. pöttyös bögre, barna ágy, sötétítő. igazi retro hangulat.
be vagyunk fizetve félpanzióra a szemben lévő panzióba, tök jó a kaja, napközben nem sok lehetőség van kajára, mert minden zárva van. már majdnem olyan profik mint külföldön, de napközben nincs nyitva semmi, csak pizzériák.
jó sokat kajálunk, otthon mehet megint a fogyi :cry:

megyek kezelésre, a brutális masszázstól már égnek áll a hajam, de a tangentor az tuti. én simizős masszázst akarok!! :evil: alukálással egybekötve, mert a kis örökmozgó nyuszim startra kész. jó idő lett tegnap du-ra, képzeljétek van színem! megyek a manökenek közé a strandra, had lássanak jó igazi narancsbőrt. csók :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Most talán hagy írni meg visszaolvasni egy kicsit Ákos! Az oltás óta nem bírok vele! Már nem nyűgös annyira, de még mindig nem az igazi! Tegnap volt itt anya és a nagyszüleim, Ákos megint jól el kapatva. Hiába mondom a Nagyanyámnak, hogy ne vegyék fel, mintha a falnak beszélnék! Válasz: Ő a dédszülő, neki szabad, neveljem én! Köszi nagyi... Ez talán bejön egy 2-3 évesnél vagy idősebbnél, de az én 3 hónapos fiamnál nem igazán.

Az ismerkedések nagyon tetszenek :)

A babás képek tündériek:) Olyan gyorsan nőnek a gyerekek :)

Laar! Hogy van a körmöd?

Arta! Elég idióta munkatársaid vannak...

Angyalka! Milyen határozott voltál Eszterkével :) Nagyon ügyes voltál! Remélem én is képes leszek majd rá!

Etna! A keresztelős sztorid csúcs :) Ezen csak nevetni lehet! Így még bosszantóbb lehetett, hogy régen nem ilyenek voltak. És még reklámozzák is hogy ennyi eszük van... Azért örülök, hogy őket leszámítva jól sikerült és Botika is jól érezte magát! A fényképek is nagyon jók :) Még a fürdőkádat akartam írni neked. Mi vettünk egy 60cm átmérőjű felfújhatós babamedencét, és azt visszük magunkkal, ha napokra megyünk valahova Ákossal! Nagyon jól jött Sárváron és a balcsin is!

Petra! Köszi a receptet, még nem csináltam meg, majd ha Ákos nyugisabb lesz egy picit, és itthon lesz az apja. Most látom egysúlyban vannak a manókáink :) Gratulálok az átforduláshoz!

Tina! Nekem Tommee tippee-s kézi mellszívóm van és nekem bejött.

Rózsa! Boldog névanpot kívánok neked!

Bibocskával mi a helyzet? Ezer éve nem hallotta róla!


Na, ordít a főnök! Később még igyekszem tovább olvasni és írni!
Puszika mindenkinek!

kiru84
 
 


Folyt.:

Petra! Szerdán kapta az oltást Ákos.

Laar! Olyan jó, ha van hasonló korú baba a környéken :) Nekünk is pár házzal arrébb van a Mátéka, 1 héttel fiatalabb mint Ákos.

Luca! Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat :) Várjuk a képeket!

Etna! Boti meggyógyult? Milyen cumisüvegetek van, hogy kijön belőle a főzelék meg a darabos kaja? Boti mindent egyszerre akar, kúszni, felállni.. Igazi pasi :) Kíváncsi vagyok, mikor indul el! Hihetetlen dumád van magadra :) Örülök, hogy sikerült lebarnulnod! Az unokahugimtól kaptam egy sárgaruhát, amikor felvettem apa mondta, hogy úgy nézek ki mint egy ruszki mosónő :S Egyébként csak olyan anyásan nézek ki én is. Még mindig olyan löttyedt a hasam. Ez mikor megy vissza?

Daniellla! Örülök, hogy ilyen szépen megindult Lexi súlya :) Ákos egyenlőre csak oldalra fordul, hasra még nem. Lexi nem volt nyűgös a fogacskák miatt? Jó hamar kibújtak neki! Nagyon szép a házatok! Hány nm? Nagyon nagynak tűnik!

Niki! Szépen nő Amélia is! Azt mondják általában a babák 1 éves korukra, meg háromszorozzák a születési súlyukat, Amélia bővel túlszárnyalta, lassan 9x :) A fogak miatt szerintem se aggódj. Valakinek később jönnek csak ki.

Ákos újabban nagyon lusta lett! Fél óra kell neki, hogy jóllakjon, de kb. 7-10 perc után elkezd reklamálni. Amíg spriccel a tej, addig eszik rendesen, utána meg háborog, forgolódik, tekereg... Nem akar dolgozni a kajáért. Persze ordít ha visszateszem a kiságyba, mikor megunom. Már csináltam azt is, hogy áttettem a másik cicre, akkor elhallgatott és evett rendesen tovább. De nem lehet egyfolytában ezt csinálni, főleg, hogy olyankor azért még jócskán tele vagyok. Adjatok valami tanácsot!!!

Na, megyek ebédelni! Puszika mindenkinek!

kiru84
 
 


Sziasztok!

Hát itt vagyok ismét. Köszi a kedves szavakat. Ismét talpra álltam. Új hónap új remény. Igen tudom, hogy nem szabad rágörcsölni, de nagyon akarom, és ennyi. Viszont nálunk nincs programozott együttlét. Akkor vagyunk együtt, amikor csak akarunk. Tehát ezzel nem lehet gond. Vagy mégis? Na mindegy, nem tudom. Egyesek szerint 2 naponta lehet csak szeretkezni, de ezt tudjátok, mások szerint minden nap kell. Nos mivel mi "nászúton" voltunk, így ilyenekre egyáltalán nem figyeltem, meg semmi egyébre. Élveztem a csodás nyaralást. Az volt a baj, hogy nagyon bíztam benne, hogy a pihenés, a kikapcsolódás, a kimozdulás, a más környezet meghozza a hatását. De nem így lett. Szóval nem érdekel semmi úgy döntöttem. Ha akar jön, ha nem akar úgysem jön. Nem tudok mit tenni. Ezt nem én döntöm el. Reménykedem, hogy nem várat magára sokáig.

Csajok nagyon szépek a házikók. Gratulálok hozzájuk. Engem nem zavar, ha tesztek fel képeket, szerintem mást sem. Olyan jó nézegetni, és veletek együtt örülni, és szerintem mindenkinek hasznára válik, mert hát mindig lát valamit az ember, vagy hall valamit, amit ő is tud alkalmazni.

Puszika mindenkinek. A gyerkőcöket ölelgessétek meg a nevemben.
Szilvi
szilvi09
 
 


Sziasztok Lányok!

Most sajnos nem sok időm van, ezért gyorsan csak dobok fel néhány képet.

Holnaptól Ovi!! Juhééé!! Alig várja, már ma reggel is akart menni, úgyhogy bízom benne, hogy holnap hiszti mentesen sikerül megúszni a napot!!
HOlnap majd én is reagálok mindenkinek!

Kiru! Még neked akartam írni. Sajnos, nem szeretnek a fiúcskák dolgozni a cicivel. A Kornélka is ilyen volt. Egyébként újabban esténként már én is mindkét mellből szoptatok. Napközben tényleg nem túl szerencsés, mert akkor sok a pangó tej, de van olyan ismerősöm is, aki végig így szoptatott. És abból sem lett semmi baj. Csaj úgye kereslet és kinálat változhat. De ha jól sejtem egy idő után erre is átáll a mell tejtermelés szempontjából. A védőnőt, vagy a dokinőt kérdezted??

Na szóval ime a képek! :D
Kép

Kép

Kép
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy pocakos képet, megpróbálom felrakni nektek.

Puszi [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.4555.jpg[/img] 38. hét

Kép


Kép
tina84
 
 


Hát, ez nem jött össze. :(

Kép


Kép
tina84
 
 


Kép

Kép


Kép
tina84
 
 


mostmár oké

Kép


Kép
tina84
 
 


Bocsi, de lemaradt, és kérdeztétek. 30 éves leszek novemberben, így nagyobb a pánik rajtam, mintha pár évvel fiatalabb lennék szerintem.

Pusza.
szilvi09
 
 


Petra! Nagyon édes Flóra baba :) Nem kérdeztem, mert úgyis csak valami hülyeséget mondanának. A múltkor valami olyat mondott, hogy fejjem le az elejét, hogy már rögtön dolgoznia kelljen. De több helyen is olvastam, hogy a tej eleje közepe és vége más összetételű, és gyereknek mindre szüksége van.

Szilvi! Örülök, hogy összeszedted magad! Új hónap új remény, jól mondtad! Drukkolok nagyon!

Tina! Húúúúúúúúúúúúúúú!!! Neked aztán van pocakod :)

kiru84
 
 


Sziasztok!

Meggyógyult a körmöm..szerencsére..de mindig van vmi gondom bajom uh természetese ez most sem marad el...

Petra, nagyon édi Flóra baba..

Kiru!
Ebben, igazad ven, mintha én is úgy hallottam volna, h az anyatej eleje vége közepe más összetételű.Gondolom az eleje erősebb..

Tina!
Az igen, van ám pocakod..:)Szép nagy formás.Mekkora a picike aki odabent lakik?
Várod már, hogy mehess szülni?
Megkérdezhetem, hogy amiben esküdtetek, az vmi népviselet? Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de érdekelnek az ilyesmik.Nagyon szépek vagytok a fotókon.

Szilvi!
Nem szabad feladni..
kapcsolódjatok ki, és nem foglalkozva semmivel, amikor csak lehet legyetek együtt..én az első babánál még figyeltem mikor van peteérésem,gyertya együtlét után stb..de a másodiknál nem..az elsőbabaám elvesztése után nagyon magam alatt voltam..féltem belefogni a másikba nehogy megint így végződjön..volta egy csomó nőgyógyászati bajom, azokat kezelték, uh fél év volt mire helyre jöttem..aztán az első alkalommal mikor a párommal együtt lehettünk minden nélkül,összerucantunk a barátokkal, egy szupi estét, éjszakát töltöttünk együtt, pasik, csajok pia stb..aztán hazagyalogoltunk a város másik feléből, majd itthon egymásnak estünk..utána fürcsi, intim zuhany stb..és így lett a Míra..első együttlét, hajnali 6 körül, semmivel sem foglalkozva...

na most mennem kell nyafi a pici..

puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Tina: bakker milyen jó nagy pocid van!! Mindig elcsodálkozom, hogy mennyire meg tud nőni a nő pocija ilyenkor :D :D Laar kérdezte a ruhátokat. Nálunk azuram volt Bocskaiba az esküvőn, de én nem voltam hajlandó magyaros menyasszonyi ruhát felvenni, csak a menyecske ruhám volt olyan igazi magyaros. Pedig tetszett ám, de valahogy nem az én világom, pedig megszokhattam volna ezalatt a négy év alatt a nagy magyar érzületet....

Etna: ti meddig nyaralgattok? Jól kipihenitek magatok :D Nem baj ha lesz szined a narancsbőr nem látszik akkor amikor az ember barnább... :wink: :wink:


Laar: ti lakást vettetek? Bocsi lehet h figyelmetlen voltam és régebben már írtad. Most hol laktok?

Na pusza

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok!

Kiru!
A csajszika a szobatársam volt a korházban, nagy szerencsém volt, mert nagyon aranyos, és csak ketten voltunk nagyon sokáig és jól kijöttünk egymással, egy nappal előbb született a kislánya mint az enyém..és a másik szerencse az egészben hogy pár háztömbbel lakik alrébb..nagyon jópofák, a férje is..és van közös témájuk a párjainknak mert mind a kettő fotózik..bírjuk egymást, és a kiscajok is nagyon elvannak...csak apa még nem tette fel azt a fránya képet..:(

Arte!
Most két szobás panelban lakunk, nemrég fejeztük be a felújítást, imádjuk nagyon a lakást, és a környék is nyugodt, szép..kevés autó jár erre..nagyon jó helyen van, de sajnos ha nagyobb lesz a kicsi akkor ki kell hogy költözzön a hálóból, és nem úgy rendeztük be a lakást, hogy bmelyikünk is ki tudjon jönni..a belső szoba, az hálóa külső nappali..ezen nem tudunk változtatni, uh eladtuk és vettünk egy 3 szobás társasházi lakást..4 házikó van egybe építve, egy-egy fal közös..azt sajna nem pécsett hanem Kozármislenyben, de talán még az a legjobb, legközelibb kisváros..és nagyon fejlődik..nemrég lettek készen, a kinti köveket a járdán még csak most tették le..lassan a radiátorokat is beszerelik..a többi a mi dolgunk lesz..mert ezeket emeltszintű szerkezetkész állapotban árulták..zárt udavara van..sztem nagyon jó..
uh még eztán állunk neki, fürdő wc parkettázás, konyha nappali stb..nagyon képben vok a dolgokban, csempe, parketta stb..mert általában a legmodernebb dolgokat vesszük meg..ha a pénztárcánk engedi persze..eddig az volt a jó, hogy nem kellett egyszerre mindent megcsinálnunk itt, hanem ahogy volt pénzünk, de sajna most muszály..így valszeg nem fog menni a legmodernebb dolgokból..de azért majd igyekszünk..jó áron vena dolgokat..

Csajszik!
Agódom..kicsit váladékozik a kicsim nunija..pedig se krémet, semmit nem kenem bele, és mindig odafigyeltem rá..
És a bal szemünk, ha lefleé nézünk, kicsit kisebb résnyire van nyitva mint a másik..nem tom azzal is mit történt, eddig nem volt ilyen..sztetek? Mindenesetre felhívtama védőnőt holnap jön, majd beszélek vele..

puszi nektek..jó éjt.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


reggeli jelentés indul!
jó reggelt mindenkinek!
hulla vagyok, boti egész éjjel ordított, már nurofent kellett adnom neki 2x. most még alszik, ilyen még nem volt. remélem a foga és nem beteg lesz.
rájöttem, hogy tényleg szőke nő vagyok, tegnap fedeztem fel, hogy a tengerpartnak kialakított rész után még van egy ku--a nagy gyerekmedence, sokkal jobb az a rész, mint ahol eddig voltunk. utolsó napra oda megyünk. sajnos holnap megyünk haza. én még ellenék egy két hétig. még semmit nem láttunk a főutcán kívül, mert estére hullák vagyunk. napközben meg boti tök jókat játszik a játszótéren.
ide simán jöhettek kisgyerekkel csajok. annyi minden van, hogy még az én perpétum mobile fiam is lefárad. szigor van a gyerekmedencénél, hála istennek, de azért a román cigányok ott áztatják magukat, hiába szól rájuk az úszómester (aki kb 18 éves csaj, naná, hogy rá sem hederítenek) a gyerekeknek csak úszópelenkába lehet bemenni, tök jó, gyatyás pelust fogok venni ezentúl, sokkal könnyebb ráadni.
mennem kell, mert felébredt a főnök.

ja remélem nem lőnek le, mert leírtam, hogy cigányok! na további szép napot nektek, szerintem már csak otthonról írok, holnap még kezelés és irány haza. sajnos. :cry:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok CSajok!!

Köszönjük szépen a bókokat!! Imádom azt a képet, ahol az apja úgy néz rá! Szerintem tisztán látszik a szerelem a lánya iránt a szemében, nem??

Laar! Pusztavámon épíketünk. Elvileg, már csak a festés és a szönyegpadlózás hiányzik és költözhető lenne. Tehát mondhatjuk, hogy 99%-os. DE sajnos idén biztosan nem lesz kész. Ja igen, még a kandallót is burkolni kell, és aztán lehet festeni. Ezek a következő tervek. Most azon gondolkozunk, hogy a garázsra még 3 sor téglát falazunk, és a többit pedig az alapig kiássuk félig mély garázsnak, hogy ne legyen annyira költséges, igaz, szerintem ez idő igényesebb, mivel már le lett betonozva, és így a lakásból nem is lehetne átmenni. Na de ez eddig még csak gondolat. Ezt apára bízom, hisz neki kell vele megküzdeni, nem nekem. Örülnék, ha már kész lenne, de sajnos elfogyott a pénzünk és így csak a fizetésből tudjuk csinálni. Jövőre szerintem már beköltözünk, csak a kerítés legyen készen, hogy a kutyákat tudjuk vinni, mert anyósom ki nem állhatja őket. Idén még a redőnyöket szeretnénk felszereltetni és amit lehet kifestetni, és persze a következő projekt a kandalló bukorlása, még fütési szezon előtt. Egyébként nem olyan nagy, mert 98 nm-es, csak a tető miatt látszik hatalmasnak. Az pedig azért ilyen nagy, mert úgy lett kialakítva, hogy ha kell, be lehessen idővel építeni. Alapjába véve egy szintes. Ti is felköthetitek a nadrágot!! Ahogy írtad szeretitek a modern dolgokat, szerintem nem feltétlenül kell mindenből a legdrágábbat megvenni, a középárkateróriában is vannak modern dolgok. DE persze ez a ti dolgotok és ti tudjátok nektek mi tetszik és mire telik! Nekünk minden a középár kateróriás. EGyedül a zuhanykabin volt extrás. A konyha sem a modern kategória, de hozzánk nem is illik, nagyon egyszerűek vagyunk és a házunk is az lesz. Az uramat le is b...tam, mert azt mondta, hogy mi mindent a lehető legolcsóbban csináltunk, aztán megkérdeztem hogy miért is? Erre ő: mert fa oszlopjaink vannak, olcsó beltéri ajtóink és stb. Szerintem, a fa oszlopok a legszebbek eddig a házon legalábbis kivülről, na és persze, ha nem ilyet szerettünk volna akkor nem ilyenre csináljuk és nem értem miért elégedetlenkedik!? Szerintem a vakolástól már nagyon fáradt volt és kicsit elege is volt a házból. Nekünk is zalakerámiánk van mindenhol. Zaragosa a nappali. Egyből beleszerettem. A szobákba én szeretnék laminált padlót, mert sajna parkettára nincs pénzünk, de az uram a szönyegpadlót erőlteti, mert szerinte a padlófütésnél nem jó, a laminált, mert az alá kell szivacsot tenni... Szóval még harcolunk. Függőnytartóm is az egyszerű 2 sin soros lesz, mert azt találtam ki, hogy a stukkóval körbe rakatom és akkor el van rejtve!! Remélem szép lesz majd!! :D
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok csajok!

Most jöttünk haza a fodrásztól, megvolt Tamáomnak az első hajvágása. Jó lett neki a frizuja, most nem viszi annyira a szél, de azért nem is lett megkopaszítva. Édes nagyon. A jó szokását megtartotta egyébként, fél 8-ig alszik itthon is. Nagyon tuti, egyszer sem kel fel, végre elértük ezt is, így egy év után... Etnám látod van még remény :) Készen van a kis videónk is a képekből, csak nem tudom átküldeni, mert 15 mb, majd férjecském kitalál valamit. Ma megpróbálja melóban elküldeni gmailre (ott gyorsabb a net) én pedig onnan küldöm Nektek tovább! Remélem megkapjátok, arra is gondoltam, hogy egy feltöltős oldalra felteszem, és a linkjét küldöm el, hogy meg tudjátok nézni. De ezeket nem ismerem, soha nem használtam még.

Laar!
nem tudok tanácsot adni sajna fiús anyuka lévén :) Olvastam ilyen váladékozásról, szerintem nem komoly, előfordul ez a lányoknál. Majd a védőnő többet tud mondani. A holdat nem írtad le, hogy milyen két holdról beszéltél múlt héten??

Etnám!
Szuper, hogy így elvagytok, még nem voltunk Hajdúszoboszlón, de láttam róla képeket és tényleg nagyon dicsérik. Talán egyszer eljutunk. Boti látom jobban alszik ott, nekem a 10. hónap volt a vízválasztó, azóta alszik jól. (kb. előtte egy-két héttel cseréltem le az éjszakai szopikat vízre és szépen le is állt a keléssel, tényleg bejön a "vízért minek keljek fel?" állítás) Persze most is van egy-két éjjel, mikor kel inni, de már egyre ritkább, 1-2-szer max. a héten. Elég lesz Nektek is visszazökkeni a szürke hétköznapokba, mi is ezzel bajlódunk most. Persze a kisherceg jobban díjazta a Balatont, meg a nyüzsit. Hát ez van... nem panaszkodom, egész jól elvan, most is éppen szundizik.
Amúgy amit Lipótról írtam, nem magáról a faluról írtam, hanem a fürdőrő. A falu és a környék (az egész Szigetköz) tényleg gyönyörű része az országnak, sokat is járunk oda, hiszen Feri Dunaszegi - Lipóttól a 3. falu. Imádok ott lenni, teljesen más, mint egy város, nyugis, csöndes, szép kiránduló hely.
Puszi Nektek!

Petrám!
Kornélkán én is elájultam mekkorát nőtt. Hatalmas lett, teljesen más az arca is. Flóra is sokat változott, nagyon helyes. A süti receptek tök jók, hétvégén én is ettem egy tuti süteményt, inteligens sütemény a neve, képzeljétek pofon egyszerű, tejbe kell keverni valamit, folyékony cuccos az egész, megsütni és aljára tetejére kiül egy vékony réteg piskóta. Tök érdekes, pofon egyszerű és nagyon finom. Megszerzem a receptjét, aztán ha gondoljátok leírom. Pussz!

Tina!
Hatalmas pocid van! Persze szerintem mindegyikünknek volt ekkora, csak már elfelejtettük :) Mit tippelnek, mekkora baba lesz? Nekem már a 32. héten mondták, hogy nagy lesz, igazuk is lett. Szorítunk nagyon, már közel az időtök! Kitartás, puszi

Kiru!
Ákos is csodaszép, hatalmas legény lett! Most már azért könnyebb vele, igaz? Várunk újabb képeket! Puszi

Most megyek, míg alszik Manókám gyorsan megfőzök. Puszi Mindenkinek, este benézek!

Kép

Kép
luca81
 
 


Petrám mostanában mindig együtt írunk! Tök véletlen :) A függönytartó nagyon jó ötlet, unokatesóméknál ugyanígy van, szuperul néz ki, majd keresek képet és küldök róla. Ez tényleg így a legolcsóbb, és mutatós is körberakva a stukkóval. Pussz

Kép

Kép
luca81
 
 


Meg is találtam, gyorsan küldöm: mondjuk náluk nincs redőny még, hanem sötétítőt, szép nagyon.
Kép

Kép

Kép
luca81
 
 


Jaj, még azt akartam neked írni Laar, hogy mi is mindent magunk csináltunk. Szaki egyedül a főfalaknál és a burkolásnál volt. A villanyt is villanyszerelő csinálta, de a többi minden az uram és a nevelőapám keze munkája. Szerintem nagyon megéri! Főleg a férfiúi büszkeségének! :D
A nuni váladékozás nálunk is volt de csak egyszer, mikor még újszülött volt. Azóta sem. Remélem, hogy semmi komoly! A szeme miatt szerintem ne aggódj, de a védőnő biztosan megnyugtat majd!

Etnám! Örülök, hogy ennyire jól érzitek magatokat! Sajnálom, az éjszakát!! Drukkolok, hogy csak a foga legyen a ludas!! Jó fürcsizést még a mai napra!! Puszi!!

Arte! Szóval nálatok most készül a tető? Nektek mekkora lesz a ház? 1 vagy 2 szintes lesz? Milyen jellegű lesz? Érdekes, amit a menyasszonyiruháról írtál. Én is így voltam vele! Esküdni csak is fehérben tudtam elképzelni, de a menyecske ruhám nekem is magyaros volt, igaz hosszú, sajnos rövid aznapra már ki volt adva... De a végén jól jártam vele!! A menyasszonyi tánc után már csak papucsban tudtam létezni!! :D Ha van képed a házatokról mi is szivesen megnéznénk!! Mi újság munka ügyben??

Tina! Szép pocikád van! És ahogyan látom közelít lefelé!! Nem sokára Dánielben is gyönyörködhetünk! Minden kész? CSomag? A babánk is mindene kész?? Simi nektek!

Angyalom! Mi újság van veled?? Nagyon el vagy veszve!! ÍRj!! Puszó!

Daniella! Örülök, hogy jól vagytok és hogy jól álltok a házzal! Asszem írtam, már de totálisan megtudlak érteni, ha még idén nem tudtok bemenni. Persze ilyenkor sóvárog az ember a sajátja után, de annak sajnos nem sok értelme van, hogy úgy be megy lakni, ha még nem tudja fenntartani. Én már most fizetek oda rezsit, igaz nem vészes, de a kölcsön törlesztő mellett és ha ott is laknánk szerintem élni nem sok maradna. :( A csinosítgatásról pedig nem is szólv! Ezért inkább amit lehet, megcsinálunk, hogy akkor már csak tényleg a lehető legkevesebb más költség legyen. Nagyon édes Lexi a fogacskákkal! És milyen érdekes, hogy meg sem éreztétek!! Nagy szerencsétek volt! Nekünk még mindig nincs. De nem is bánom.
Puszi!

Ma kezdtük az ovit! Már reggel 7-kor jött és ébresztett, hogy anya ma oviba kell menni. Teljesen be volt zsongva!! Fél 9-kor már ott voltunk. Igaz csak fél 10-re értem haza, mert kimentem babakocsival a tsz-hez tejért. Nálunk van ilyen tej automata. 140 Ft egy liter tej! De ez legalább tutira tej!!
Majd még jövök, de most megyek neki leselkedem az ebédnek. Már ráérek 2-ig megfőzni! De azért igyekszem előbb. Flóra azóta alszik, hogy elindultunk haza az oviból. Gyors előkészítek mindenJaj, még azt akartam neked írni Laar, hogy mi is mindent magunk csináltunk. Szaki egyedül a főfalaknál és a burkolásnál volt. A villanyt is villanyszerelő csinálta, de a többi minden az uram és a nevelőapám keze munkája. Szerintem nagyon megéri! Főleg a férfiúi büszkeségének! :D
A nuni váladékozás nálunk is volt de csak egyszer, mikor még újszülött volt. Azóta sem. Remélem, hogy semmi komoly! A szeme miatt szerintem ne aggódj, de a védőnő biztosan megnyugtat majd!

Etnám! Örülök, hogy ennyire jól érzitek magatokat! Sajnálom, az éjszakát!! Drukkolok, hogy csak a foga legyen a ludas!! Jó fürcsizést még a mai napra!! Puszi!!

Arte! Szóval nálatok most készül a tető? Nektek mekkora lesz a ház? 1 vagy 2 szintes lesz? Milyen jellegű lesz? Érdekes, amit a menyasszonyiruháról írtál. Én is így voltam vele! Esküdni csak is fehérben tudtam elképzelni, de a menyecske ruhám nekem is magyaros volt, igaz hosszú, sajnos rövid aznapra már ki volt adva... De a végén jól jártam vele!! A menyasszonyi tánc után már csak papucsban tudtam létezni!! :D Ha van képed a házatokról mi is szivesen megnéznénk!! Mi újság munka ügyben??

Tina! Szép pocikád van! És ahogyan látom közelít lefelé!! Nem sokára Dánielben is gyönyörködhetünk! Minden kész? CSomag? A babánk is mindene kész?? Simi nektek!

Angyalom! Mi újság van veled?? Nagyon el vagy veszve!! ÍRj!! Puszó!

Daniella! Örülök, hogy jól vagytok és hogy jól álltok a házzal! Asszem írtam, már de totálisan megtudlak érteni, ha még idén nem tudtok bemenni. Persze ilyenkor sóvárog az ember a sajátja után, de annak sajnos nem sok értelme van, hogy úgy be megy lakni, ha még nem tudja fenntartani. Én már most fizetek oda rezsit, igaz nem vészes, de a kölcsön törlesztő mellett és ha ott is laknánk szerintem élni nem sok maradna. :( A csinosítgatásról pedig nem is szólv! Ezért inkább amit lehet, megcsinálunk, hogy akkor már csak tényleg a lehető legkevesebb más költség legyen. Nagyon édes Lexi a fogacskákkal! És milyen érdekes, hogy meg sem éreztétek!! Nagy szerencsétek volt! Nekünk még mindig nincs. De nem is bánom.
Puszi!

Ma kezdtük az ovit! Már reggel 7-kor jött és ébresztett, hogy anya ma oviba kell menni. Teljesen be volt zsongva!! Fél 9-kor már ott voltunk. Igaz csak fél 10-re értem haza, mert kimentem babakocsival a tsz-hez tejért. Nálunk van ilyen tej automata. 140 Ft egy liter tej! De ez legalább tutira tej!!
Majd még jövök, de most megyek neki leselkedem az ebédnek. Már ráérek 2-ig megfőzni! De azért igyekszem előbb. Flóra azóta t!

Jók legyetek! Puszi mindenkinek!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Lucám! Nagyon szépen köszönöm! Igen, én is valahogy így gondoltam! A redőnyt azért szeretnénk, mert télen rengeteg hőt fog vissza! És úgye nyáron sem rossz, ha nem jön be annyira a meleg!! Itthon is van. Szerintem én nem is tudnék már nélküle meglenni. Amint villágosodik én már lesek! :D
Lipótra majd azért egyszer biztosan ellátogatunk! Győrbe pedig szeretünk járni! A Kornélka ott volt először anno pancsizni kb fél évesen!! :D
A süti recept engem személyszerint nagyon érdekel! mindenkitől szivesen veszem, imádom az édességet!:D
Mi jót főzöl ma?? Én csirke becsinált levest (asszem így hívják, azt a levest, ami majdnem csirke húsleves, csak éppen gyorsabban megvan és zöldborsóval készül!) és máglyarakást. Megyek is! MEgnézem a csirkét!! :D
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok Csajok!

Aki építkezik, felújít azzal nagyon együtt érzek. Volt és van benne részem. Nem irigyelem a sok munkát, de a végeredmény csodás, és ez a lényeg. A munkának beérik a gyümölcse előbb-utóbb. Ezt a szomszédom mondta, mikor kérdezte, lesz-e már babánk, és mondtam neki, hogy még sajnos nem vagyok terhes, de nem adom fel.

A recepteket én is imádom. Ha bárkinek van valami jó, bármilyen süti vagy kaja, akkor nyugodtan küldheti nekem. Szívesen fogadom. Az intelligens krémes (nálunk így hívják) nagyon fincsi, és én is szoktam csinálni. Mindenki szereti, és nincs vele sok macera.

A redőnnyel egyet értek. Nem tudnék én sem meglenni nélküle. Otthon is volt, és amikor ezt a házat megvettük ezen is volt, illetve az ablakcserekor szintén tetettünk újat. Mi is sok mindent saját magunknak csináltunk meg, és csinálunk a mai napig is. A szakembert tényleg csak ahhoz hívtuk, amihez nagyon kellett. Igaz ebből mi szerencsések vagyunk, mert van a családban kőműves, burkoló, vízszerelő, villanyszerelő, és így sokat spóroltunk a munkadíjon.

Etna mi is így voltunk. Szívesen maradtunk volna még nyaralni. Olyan jó volt. Remélem Botinál semmi komoly, csak a fogacskák. Jaj, de miért kell ilyen nehezen nőniük. Szegény babák, mennyit kínlódnak vele.

Puszika.
Szilvi
szilvi09
 
 


Sziasztok csajszik..
sajna a körmöm megint begyulladt szerencsér csak a kisújjamon.Mivel volt a páromnak a bőrgyógyásznál időpontja így elmegyek ma, asszem gomba lesz ahogy így elnézem..a lábamon is kijött vmi nyavaja..ezer éve nem volt már ilyen gondom..és persze miért ne..alul is van vmi problémám..most megjött uh még kezelni sem tom..vmi nagyon nem stimmelhet a szervezetemben ha ennyire kijöttek mindenhol..kíváncsi leszek mit mond majd a doki..
de már nem nagyon tok mit csinálni, nem eszem édességet, annyi cukrot viszek be, ami reggel a tejeskávémba kerül 3 kanál..tejet is csak annyit, kenyeret nem eszem..kaukázusi kefírt iszom..gombák ezeke szeretik..de ha nem eszem..akkor mitől vannak..intimmosakodót is tejsavasat vettem..
nem tud vki vmilyen dokit ajánlani..már nagyon unom ezt az egészet..és minden csak ideig óráig hazsnál..aztán visszajönnek..

volt a védőnő, nem tott mondani semmit, sem a váladékozásra, sem a szemére..elküldött a dokihoz..a hüvelyét nézte nem volt piros uh nem tudja..a szeme mintha kicsit meg lenne duzzadva de ennyi..majd a doki elmondja mit tegyünk remélem semmi komoly..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Képzeljétek! Aug. 20-án tilosban parkoltunk! Ma megjött a fénykép és a csekk! Mit gondoltok mennyire bírságoltak??? Addig nem írom meg amíg nem írtok néhányan tippeket! Kiváncsi vagyok, hogy ti mennyire tippeltek!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Laar! Nem lehet, hogy a körmöd miatt vannak a picinek ilyen gondjai?? Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de könnyen meglehet, hogyha gombás fertőzés! Vagy rosszul tudom?
A hüvelyi gondokat, azt hallottam, hogy a mensi is kezelés. Ilyenkor is elpusztulnak, vagy ezt sem tudom jól??
Nekem amiót a Flóra megvan, halál pontos a mensim és a peteérést is észreveszem, pedig eddig ilyen sem volt a Kornélka születése óta!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok Lányok...

Végre megtaláltalak Titeket... nem volt könnyű. :-) Remélem van, aki még emlékszik rám. :-)

Mindenkinek, aki küldött képeket a bébikről, köszönöm szépen, nagyon édesek a pindúrok.
Elképesztő, mennyit nőttek, hogy megy az idő.

Nálunk minden ok, vettem egy ovulációs mikroszkópot, és most nagyon reménykedünk.
Volt valamelyikőtöknek? Mi volt a tapasztalat?
Én azt vettem észre, hogy aznap, mikor megvettem, volt rajta páfrány, aztán 3-4 napig nem, de most megint van rajta, ezt már 4 napja figyelem.
Nem merek nagyon reménykedni, mert tudjátok, mennyi csalódás volt korábban, de ha hallottatok ilyenről, vagy volt személyes tapasztalat, örülnék, ha megírnátok.

Most megyek, puszi mindenkinek: Nofi :-)
nofertiri
 
 


Petrám, sztem 20.000.-
nofertiri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: