Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Véletlenül bukkantam rátok, és ha már idetaláltam, hát beleolvastam a "termésbe" :wink:

Rana, én épp a Weleda olajtól viszkettem mindkét terhességemnél, nem próbáltad még mással kenni?
Nálunk egyébként az apraja egy ágyban aludt 3 hónapos korukig, és nem zavarták egymást. Nemrég kerültek külön ágyacskába, és reggel úgy tudnak örülni egymásnak, mikor találkoznak :)

Problámamentes babvárást kívánok mindenkinek, és szép szülést, ha eljön az ideje :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Rana!
Mi kapunk kölcsön két légzésfigyelőt, így nem kell vennünk, viszont nem ikres, így a két ágy is kell hozzá.

Ma megrendeltem a babakocsit. :lol:

Évi!
Nagyon szépek a babáid!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Évi,szia :D
De gondolom azért aludtak egy ágyban,mert megvolt az ágy,mert ha nincs még semmi,akkor nem túl gazdaságos venni egy nagyobbat,majd három hónap után lecserélni két kissebbre. :roll:
Tényleg nagyon cukik a gyerekek :D
Vendég
 

 
 

Na meghoztam a képeket:

Málna
Kép

Matyi:
Kép

Matyi háta és Málna feje: (Így csücsül Matyi Málnán)
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia Évi! Üdv itt! Tényleg cukik a picurkák, meg a nagy is! Gyönyörű kis család! Gratulálok! Szabad tudni, hogy spontán babák vagy lombik?

Hát mostmár (megint) jól megkavartatok a kiságyakkal (meg légzésfigyelővel, stb) kapcsolatban! :lol: :lol: :lol:

Zsófi, bébiket már dicsértem a másikon.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Hhiihiihi rana, még jó hogy van időd kitalálni mi, hogy legyen. Ne aggódj idővel kialakul. És lehet, hogy Ti is kaptok barátoktól-családtól sokmindent , ha már nem lesznek a Babák titkok. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, bizti kapunk sokmindent (főleg ruhácskákat meg játékokat). De iker ugye nem volt még a családban, légzésfigyelő sem, babaőrző ezer éves, ikerbabakocsi nincs, a járóka (már ha kell egyáltalán), a kiságy(ak?) és fürdőkád kellenek majd anyáméknál , mert ott sokat leszünk. A tesómék kismamaruháit is hétvégén nézegettem, hááááát..... Nem hoztam el semmit belőlük.... :roll: Szal gyakorlatilag mindent meg kell venni.... :?
Na jó, nem panaszkodom. Jó lesz majd vásárolgatni a picikéknek. Alig várom!!!! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Rengeteg apró ruhácskát töltöttem fel, gyertek nézzétek meg.
A legtöbbet csak egy gyerkőc hordta! Smile Sőt sokak még az angliai boltok polcán is megtalálhatóak, tehát igazán újszerűek! Smile




Kép
Kép
Kép
bogyra
 
 


Sziasztok :)

Kukac!

Köszi a dicsit :) Te babáid is édesek, és igazán szép és különleges neveket kapnak :) A Málna nagyon a szívem csücske, a Matyi meg nagyon vagány :)

Nyulasz!

Igen, már megvolt a nagy ágy, később vettünk hozzá még egy kisebbet,az lett az Esztié.

Rana!

Félig-meddig spontán babák 8) Inszemre készültünk, meg is volt a stimu, de túl sok, és túl szép tüszőm lett, és a dokim nem vállalta az inszemet, a többes terhességek miatt. Még azt is javasolta, hogy védekezzünk is abban a ciklusban 8) Nem fogadtunk szót :oops: Vérvétel után így fogadott, mikor mentem az eredményért: "Látom nem voltak elég óvatosak..." :lol: :lol: :lol:

Szép napot!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Hát akkor ezek a babák tényleg jönni akartak! :lol: Köszönöm a dícséreteket, Málna hallatán sokan hülyén néznek rám. :roll: De nekünk nagyon tetszik.

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac, igen, nagyon jönni akartak :) Azért beijedtem ám attól, hogy hányan is lehetnek, mikor pozitív lett a teszt :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi :lol:
Bogyra,és hol nézzük meg? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasgatlak titeket már egy-két hete, de csak most mertem írni, hogy átléptem a bűvös 12. hetet.

Először is gratulálok minden leendő és már gyakorló anyukának. 8)

Rólunk röviden.
Van már egy "nagy" fiam, akit elsőre sikerült összehozunk apával. :roll:
Majd szerettük volna, hogy kis korkülönbség legyen a gyerekek között. Neki is álltunk a másodiknak, de nem akart összejönni, kiderült hogy alacsony a progeszteron szintem és apának is rosszak az értékei. Másfél év próbálkozás után az inszem mellett döntöttünk, de nem jutottunk el odáig, mert még előtte spontán összejöttek a lurkók. :lol:
Ráadásul egypetéjű ikrek. Van a csapatban még valaki, akik egypetéjűeket vár?

Üdv,
Tünde

Tündi
Kép
Kép
_manó
 
 


Kukac!
Nekem is tetszett a Málna, de lánynevet Apa választott.

Manó!
Üdv itt! És gratula. Nagyfiú+ikrek? Kösd fel a gatyódat! Nagyon jó 8nálunk legalábbis az) de kemény menet! :lol:
vovanda
 
 


Évi, Manó, micsoda történetek! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: Minden jó, ha a vége jó (és duplán jó!)! Manó, egypetéjűek, azta! :wink: Nekem lombikbabáim vannak, úgyhogy kétpetéjűek.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Törpilla elérhetőségét senki nem tudja? Remélem jól vannak!

Kép
hostile
 
 


Manó!
Üdv itt! Egy burokban vannak, hogy ennyire biztos, hogy egypetéjűek? Gratulálok!!! :lol:

Képzeljétek, akitől az egyik hordozót és légzésfigyelőt kaptuk volna, most szólt, hogy mégse adja oda, mert a rokonságban is jön a baba, mi meg "csak" barátaik vagyunk. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Manó,gratulálok!Nekünk kétpetéjüek :D Ügyesek voltatok :wink:

Sajnos én nem tudok semmi elérhetőséget Törpiről,de jó lenne hallani felőle :roll:
Vendég
 


törpilla812 írta:Mennek a drukkok Vucuskának!!!!!!!!!!!
Viszont ma én is megyek a kórházba, ellenőrzik a cukromat 2 napon keresztül. Ambuláns ellátást kértem ezúttal, de állítólag éppúgy felvétel van meg minden, mintha "bentlakásosan" csinálnák. Nagyon remélem, hogy nem fektetnek be véglegesen, nem találnak semmi nyitottságot, meg egyebet.
Amúgy Lányok! Most aludjatok, míg lehet, mert én már képtelen vagyok rá. Nem túlzok, fél óránként mosdóba járok éjszakánként, meg amúgy sem találom a helyem, mindenhogy fáj, szúr, bök... PIHENJETEK, míg a babócák hagyják! :shock: :? :)


ez volt az utolsó bejelentkezése ápr.20-án.
Vendég
 


Megnéztem Törpilla vonalzóját és már elkerülte a 37. hetet. Szerintem babázik. :lol:

Vovanda!
A Te Babáidnak is szépek a neveik! Nekem a Réka is nagyon tetszik! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


sziasztok!

tudnatok segiteni? mult heten derult ki, hogy valoszinuleg ikreink lesznek, bar most meg csak a 6+4-nel jarok.
mennyi az eselye, hogy mindketto megmarad? kicsit szurkal/gorcsolget a pocim bar ritkan, de aggodom miattuk...Nincs verzes vagy ilyesmi, viszont olvastam, hogy nagyobb a veteles kockazata.
Valami jo tanacs? Elso terhesseg...es hat parazom, mint mindenki mas :D
Koszonom!
Vendég
 


Francesca!
A pocakfájás a terhesség elején normális, még akkor is, ha egy baba van. Magne B6ot ha nem szedsz még, akkor kezdd el, 3*1et naponta, ez 4*2ig növelhető, bár én a 13. héttől Magnerotot szedtem.
Vetélés: első terhességnél egy babával is elég gyakori, hogy a 12. hétig megszakad. Ha nagyon sarkítani akarok: ha baj akar lenni, baj lesz, akkor is, ha végigfekszed a 9 hónapot és 10 orvos áll körülötted. Szóval parázni felesleges. Amíg nem vérzel és nincsenek rendszeres görcseid, addig nincs gáz.
(azt már csak halkan teszem hozzá, hogy az ikrekkel a 10. hétig barnáztam, sőt véreztem is)
Ne olvass, ikerterhességnél minden cikknél a lehetséges szövődményekkel kezdik, csak feleslegesen paráztatod magad. 8)
vovanda
 
 


francesca!
Üdv!
Mintha magamat olvastam volna picit több, mint 1 évvel ezelőtt :lol:
Ne aggódj, nyugalom. Pocakfájás belefér, engem végigkísért. Én is Magnerotot szedtem, recept nélkül kapható, de ha szólsz a dokidnak a pocakfájásról, valószínű ő is javasolni fogja.
Próbálj ne gondolni arra mi lehet a 12- hétig, nem lesz semmi baj. Ezt azért is szokták mondani, mert sokszor nem is tudják, h ikerterhesség indult.
És tényleg ne olvasgass, nem fogsz értelmes dolgot találni, csak negatívat. Ennél sokkal pozitívabb egy ikerterhesség. :D Olvass fórumokat, ott a tapasztalat beszél, nem az "ész". És ajánlom a "Hurrá, ikrek!" című könyvet!
vigyázz magadra, és kellemes babavárást kívánok!

Kép
hostile
 
 


Francesca,remélem minden rendben lesz!
Vendég
 


Francesca!
Itt a váradnósság rovaton belül van egy Ikrek-veszélyeztetett terhesség c. topik. Elköltöztünk ugyan zártba, de oda is benézünk és van 400 oldalnyi "hagyaték". Szerintem érdemes beleolvasni.
vovanda
 
 


Francesca
Minden rendben lesz! Ne stresszelj!
Vendég
 


Voltunk ellenőrzésen. Minden rendben van velünk.
Sophia és Lucas érkezik hozzánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Andi,hűha,dejó :D üdv a táborban :wink: Nagyon szép nevek!
Vendég
 


Andi!
Gratulálok a vegyespároshoz!!! Szépek a nevek! :lol: :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kép
Lucas

Kép
Sophia

Már nem fértek rá egy képre :wink:
Vendég
 


jajj,de cukik :D
Vendég
 


Gyönyörű babák! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Twinsmomma! Grat a szép pároshoz! :D Férjed külföldi, hogy így "idegenesen" írod a neveket?

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok,
ma voltam dokinál. Minden rendben, nagyot nőttek a lányok. Mindegyik nagyobb a koránál, az egyik csak pár nappal, a másik egy héttel.

t-pk
 
 


T-pk
Ez jó!

Rana
Ausztriában élünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Már régóta gondolkoztam azon, hogy írok Nektek, mivel én is ikreket várok és ezennel csatlakoznék Hozzátok! :D
Elolvasni sajnos még nem volt időm az összes oldalt, (bár nincs olyan sok) de valószínűleg már nem is fogom tudni bepótolni.
Megpróbálok majd bekapcsolódni a témáitokba és valószínűleg lesznek majd kérdéseim is a későbbiekben.

Én jelenleg a 14. hétben vagyok, kedden töltöm be a 15-öt.
Az én történetem annyi, hogy lombikprogramban sikerültek a Babák és kb. 2,5 évet vártunk Rájuk. :? :D
Minden rendben van velük, szépen fejlődnek! :)

Egyelőre ennyit magunkról, hamarosan ismét jelentkezek...

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Trix!
Üdv itt, gratulálok a Babákhoz!!!! :lol: Nekünk is 2,5 év után sikerültek lombikkal. :wink: Gondtalan babavárást kívánok!!!

T-pk!
Ügyes vagy, szépen növesztgeted a babákat!!!! :lol:
Babakocsit néztél már? Mi végül a teutoniát rendeltük meg.

KépKép
zsófikukac
 
 


T-pk, jó hírek! :wink:

Trix, üdv köztünk! :D Olyan jó nézni, hogy így nem én vagyok már itt a "legfiatalabb" kismama! :lol: Hányadik lombikod sikerült?

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak itt!

Franceska!
Nekem is szokott fájogatni, úgyhogy elkezdetem a magnéziumot!
Nemsokára jön a cseresznye, már alig várom,hogy faljam. Az tele van vele. Sőt nekem még a combtövem is szokott fájni, néha meg sem bírok mozdulni.

Zsófi!
Nagyon helyesek a babácskáid.

Rana!
Hát igen már nem te vagy a legfiatalabb. Gyorsan telnek a hetek. :lol:

Twins!
Gratulálok a vegyespároshoz, nagyon cukik!

Nálunk fiúk laknak a pociban! :D
Egyikük pont annyi idős mint a vonalzóm mutatja a másikuk egy nappal idősebb. Már 200 és 220 g-osak vagyunk. Egyiküknek egy picit több a magzatvize. :roll: Nagyon megilyesztettek.
nárciszka
 
 


Köszi az üdvözlést Lányok!

Rana: mostantól átveszem a legfiatalabb ikres kismami szerepét Tőled!
Nagyon szerencsésnek érzem magunkat, mivel az első lombik sikerült. Korábban még bíztunk a spontán babában, mivel a párommal korábban már összejött egy Babóca spontán, de sajnos nem maradt velünk.
Kb. 2 év után kerültünk a meddőségi klinikára. Novemberben kezdődtek a kivizsgálások és február 23-án volt a beültetés, ami szerencsére egyből sikerrel végződött.

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Nekünk is az első sikerült :D álmodni sem mertem volna.
nárciszka
 
 


Akkor sokan járunk hasonló cipőben :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Zsófikukac!

A babakocsi vásárláson már túl vagyok: hartan ZII X-est vettünk. Ránézésre jó lesz, de még nem tologattam túl sokat.
Van hozzá két mózes, már csak bébihordozó kell, de azt valószínű kapok kölcsön.

t-pk
 
 


Sziasztok,
Csak egy sorban röviden, mert új főnökeim vannak :D
Április 28-án megszülettek a lányok!
Holnap jelentkezem egy rövid beszámolóval, köszönöm a hiányoló üzeneteket!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Szia Törpilla!

Én még új vagyok itt, de annál nagyobb szeretettel gratulálok a Kislányokhoz!!!
Izgatottan várom a beszámolót!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Gratulálok Törpilla! Már aggódtunk! :lol: Nagyon várom a részleteket!

Kép
hostile
 
 


Hát ismét időt adtak a lányaim :D
A történet 20-án kezdődött éjszaka. 20-25 percenként pisilni jártam, és görcsöltem. Reggel a vérvételkor a főnővér nem engedett sehova, olyan keménynek találta a pocimat. Dokim megvizsgált, egy ujjnyira nyitva voltam. Azonnal infúziót kaptam, hogy visszatartsák a lányokat, és a tüdőérlelőket is belémszúrták. Ekkor sikerült megállítani a keményedéseket, de befektettek. A következő héten még háromszor kerültem fel infúzióra, nehogy meginduljon a szülés. Ekkor már betöltöttem a 35. hetet. A 36. közepén, kedden 28-án azonban már összefüggő fájásaim voltak, nem volt mit tenni; 11-től délután 5-ig vajúdtam, majd mivel nem nyíltam tovább, és kézzel lábbal tiltakoztam a spontán szülés ellen, 6 óra 18-kor és 21-kor megszületett Emma 2210g-mal és Míra 2040g-mal. Azonnal koraszülött osztályra kerültünk. Egy nap inkubátor után 2 héten keresztül voltunk ott, vártuk, hogy a súlyuk növekedjen. Tegnap engedtek haza minket. Mi még az egyszerre szopizást nem tudjuk, Míra még mindig kicsit gyengécske, de ügyeskednek a lányok. Sokat alszanak, csak akkor sírnak, ha éhesek vagy ha tele a pelus. De tudom, hogy lesznek még cudarabb idők is :lol:
Vucuska, Neked gratula a babákhoz is, és ahhoz is, hogy ilyen ügyesek vagytok!
"Röviden" ennyit rólunk. Ígérem, visszaolvasok, és megpróbálom újra felvenni a fonalat, hogy drukkolhassak most már Nektek ehhez a földöntúli boldogsághoz.
Hogy egy kedves ismerősöm idézzem: Ez jobb, mint a szerelem!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpilla
Sok szeretettel gratulálok!
Vendég
 


Törpilla, csodálatos érzés lehet!!!!!!! Szívből gratulálok, és kívánok egészséget és boldogságot nektek!! Végülis könnyű szülés volt akkor, vagy hogy élted meg???

Nárciszka, neked egypetéjűek a babák? Bár hülyeséget kérdezek, állítólag ilyenkor még nem lehet tudni.... Sztem ha gáz lesz a magzatvíz különbség, majd szólnak. A babák majdnem tök egyformák, és az a lényeg! :D

Trix, angyalkátokat sajnálom. :cry: De az tök jó, hogy az első lombik sikerült!! :D Nekünk a második, de ezért is hálás vagyok a sorsnak. :D

T-pk, újonnan vettétek a b.kocsit?? Ha nem vagy ha igen, részleteket, árat, linket kérek!! (Már lehet, hogy tettél fel, bocsika) :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Használtan találtam csak babakocsit. Magyarországon nem forgalmazzák, egyébként német gyártmány. Ezt is onnan rendelték, nincs 1 éves. 85000 vettük, mozessel + lábzsákkal.
A www.harta.de oldalon meg tudod nézni.
Szerintem nagyon jó minőség, mindene állítható, leszedhető, egy kézzel összecsukható. Nem pici, az tény, de szerintem egyik újszülöttnek való kocsi sem az.

t-pk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: