Új privát üzeneted érkezett!

Bibi,
már mindjárt nekiláthattokKép. Nagyon drukkolok!

Kukacz,
pszichomókus grrrrKép.
Én is pont 2 éveKép. Na de itt van azóta MackaKép.

Sziszus,
drukk holnapra!KépKépKép

puszka mindenkinek

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
Nagyon klassz, hogy itt van!!!KépKépKép

Sziszus! Majd ird meg, mivooot!!!
DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK megy!!!
Vendég
 


Kukacz!

27 múltam szeptemberben (szép szülinapi ajándék voltKép ). Párom most tölti a 30-at. Első babónk lett volna, nagyon örültünk neki. Mit tud segíteni egy dilidoki? Miről beszélgettetek, vagy dilibogyót adott?

Zulu!
Köszi, de csak januárban látunk neki. Az az egy hónap már nem oszt, nem szoroz.
Amilyen ügyik vagyunk elsőre összehoznánk és nem akarok karácsonykor és szilveszterkor feküdni remélem hosszú ideig nem lesz ilyen nyugodt karácsonyunk mint ez lesz. Babasírás miegymás zavaraja majd a csedet.. Kép

Pusz

Bibi
bibi
 
 

 
 

Sziasztok!
Oly rég jártam itt és egyáltalán a társalgóban, hogy szinte nem is tudom követni az eseményeket.

Először is puszi Mindenkinek.

Igaz a mondás, hogy az idő ha meg nem is, de gyógyít a sebeken. a tegnapi napot úgy "túléltem", mint a sicc. Tegnap volt 5 éve, hogy Levente fiúnk mehalt. Azt hiszem tényleg jól vagyok, annak ellenére, hogy a leleteim még mindig nincsenek kész, így lehet, hogy még egy hónapot csúszik a lombik (februárra), már ez se érdekel, hisz itt A KARÁCSONY. Nagyon szeretem a Karácsonyt, nekem karácsonytól karácsonyig tart az év, már készülök.

Dilidoki témához.Azt hiszem igazán akkor tud segíteni, ha nem tudsz szabadulni gondolatoktól, álmoktól, görcsösen ragaszkodsz elképzelésekhez, és csak egy dolog körül forog számodra a világ. Korábban már írtam magamról, én 4 év után mentem el pszichiáterhez, jó volt beszélgetni, kibeszélni a fájdalmaimat, félelmeimet, rögeszméimet. Hétről hétre jöttem rá, hogy attól, hogy nem csak Leventére gondolok, még úgyanúgy szeretem Őt. Hogy még én is lehetek boldog, nem kell félnem vidámnak és boldognak lenni - ugyanis úgy képzeltem, hogy én nem lehetek boldog, felszabadult, mert akkor biztos valami nagyon rossz fog történni. Rémálmaim is voltak, hogy van kis babám, de nem etetem, nem látom el, beteg stb. Már 1 éve nem álmodtam ilyesmit.

Szivi!
Nagyon örülök Nektek, remélem jól vagytok.

Mindenkinek sok + energiát!
Sac
Kép
sackamac
 
 


Sac! Jó rólad olvasni újra! Én is itt vagyok, de inkább csak olvaslak BEnneteket, nyomon követem az eseményeket. A múltkor írtam egy hosszút, és elszállt, kicsit elment a kedvem a babanettőlKép.
Szurkolok mindenkinek, sok erőt és kitartást!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok lányok!
Rég jártam itt, de most vagyok. Kicsit optimistább vagyok most, vége a depis hangulatomnak. Bár ez a honap már kárba vész, de dec. elején lesz egy méh tükrözésem a Kaáliban, ha minden rendben és spontán nem jön össze a baba még 1 honapig, akkor jan. vagy febr. -ban mehetünk lombikra. Most itt tartok, legyetek jok és optimisták, puszi mindenkinek Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Bibi! Jajjj, Te Kis Fiatalka!!! Szoriiitok!!!Kép A dokinak MINDENT elmondtam, magamrol, a z elvesztett Babukrol, a sötét multamrol Kép, stbstbstb. Bogyot akart adni, én nem akartam. Aztan, amikor közölte, hogy szerelmes belém, teljesen rosszul lettem. Raadasul az utolso beszélgetéskor jol be volt rugva, és mondott mindent, ami jött...Kép Megbiztam Benne, nagyot csalodtam. Nem tudom, hogy éltem tul...Azért nem jelentettem fel, mert ö talalta meg nalam, miért nem sikerült összehozni 1 babat---> Pajzsmirigy...KépKép Meg aztan nem voltam ra képes... Még a birosagon is erröl beszélni, meg a gondjaimrol... Kép Meg öt is sajnaltam: boldogtalan ember...Kép A férjem meg akarta fojjjtani, de lebeszéltem rola...Kép
Zulunak igaza van:KépKép
KépKépKép

Saci! Jo, hogy jöttél. Nagyon szomoru voltam, amikor elöször olvastam Rolatok, de latom, nagyon bator leanyka vagy Te is...

Mint Brigi!!! Mennyi otthon a lombik-program??? Mi van benne pontosan???

Soksoksok pusza, druki megy!!! Angéla, nekem is elmegy idönként a kedvem a Babanettöl...Kép
Nem tudjatok, mi lett a topicindito Angyalkaval???Kép
Vendég
 


Szia Kukacz!
Még egyenlőre nem jutottunk odáig,hogy mennyi lesz.Annyit tudok,mivel van egy lombik babás orvos ismerősőm,neki is a Kulin segitett,hogy a gyogyszerek kb.50-100 ezer között van,csak mivel a doki külsös a Kaáliban igy külön ezért is fizetni kell.Igazán nem tudom,de végülis mindegy nincs választási lehetőségem.Puszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Elvesztettem a kisbabámat ...
Kedd este mentünk vizsgálatra, 1,5cm volt a baba megfelelt a 8. hétnek de nem volt szívhang.
Mondta a Doki másnap megnézzük, aztán megbeszéljük ... De tegnap az újabb vizsgálaton már látszott, hogy kisebb lett.
Nem tudom, hogyan tovább.

Lányok ide ne válaszoljatok nekem mert a babanetet nem fogom mostanában olvasni, de levélben el lehet érni.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Teljesen elkeseredtem Sziszus miatt, Brico, Többiek, kitartas... Sziszusnak irok mélt. Szeretettel!!!
Vendég
 


Az én mélem is elment! NEhéz ilyenkor bármit mondani, meghasad az ember szíve!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Kukacz!

Te mennyi idős vagy, hogy én kis fiatalka vagyok hozzád képest? Holott teljesen öregnek érzem magam lassan 30(!!!) éves leszek képzeld el majdem 50 leszek mikor babó érettségizik!!! Az unokákról nem is beszélve!
És hol élsz, hogy azt írod .. otthon.. ?

Nagyon sajnálom ami Sziszussal történt remélem lesz ereje, hogy átvészelje.

Vigyázzatok magatokra, jó hétvégét.

Puszi

Bibi
bibi
 
 


Sziasztok régi olvasgatók és új írogatók. Sziszust úgy sajnálom. Persze nem erre van szüksége, de ez nagyon szomorú, elkeserítő. Itt látva a többieket, sokaknak kell át meg túlélnie ezeket a dupla-tripla bánatokat. Én csak reménykedhetek hogy nekem majd nem kell. De sajnos ez bárkivel előfordulhat.

Aki nem emlékszik már rám, nekem májusban, 9 napos korában lett angyalka az elsőszülött kisfiamból, aki fejlődési rendellenességgel született. Már letelt az ideális-kritikus (orvosa válogatja a jelzőt) 6 hónap és decemberben-januárban készülük a babagyártásra. Lehet hogy sikerül majd egy bizonyos ritka, súlyos genetikai betegségre nézvést (SLO szindróma) magzatvízvizsgálatot csináltatnom, ezt egy grazi intézet végzi. De ahhoz egy olyan orvos is kell aki ezt a mintát megfelelően leveszi. Tekintve hogy a kisfiunk mintáit (DNS,vér) nagy valószínűséggel nem fagyasztva tárolták (a SOTE-n!!), a diagnózis igazolására már csak minimális esély van. Főleg, mert 6 hónap után az én magán akciómnak köszönhetően kezdődik el ennek a felgöngyölítése, mert a Bolgárkerék utcai genetikai tanácsadóban nem sokra haladt a genetikus. A legtöbb segítséget (szakmai helyzetkép tiszta leírását, emberi hangnemet, őszinte egyenrangú beszélgetést) a debreceni gyerekklinika kutatólaboratóriumában dolgozóktól kaptam. Az ő segítségükkel most egy SOTE-s genetikushoz jutottam (aki éppen külföldi tanulmányúton van) és ő átvette az ügyünket. Még nem találkoztunk, de már az is nagy dolog hogy emailben is szóbaáll halandó páciensekkel :-))

Én leginkább abban szeretnék bízni hogy nem is volt semmilyen örökletes betegsége az én Bálintkámnak, hanem csak egy véletlen, ami nem ismétlődhet meg. De azért jó lenne ha ezt a vizsgálatot meg lehetne csináltatni, akármennyibe kerül is. Remélem ez az új orvos segíteni fog. De akárhogy is lesz, mi sem adjuk fel Kép

Amúgy lelkileg nagyon jól vagyok, persze néha eltörik a méses, az újszülöttekre még mindig érzékeny vagyok, de a várandós mamákra és a nagyobb csecsemőkre már nem annyira. Bár az bánt ha valaki félórákig mutogatja a kicsi babájáról a képeket és áradozik, azt kell mondanom hogy gátlástalanul. Ez ugyanolyan, mintha valakit elhagyna a férje, és a kolléganője folyton azzal kérkedne hogy az ő férje milyen jó, milyen kedves,nem irigylem a gyerekét senkitől, de van ami már bántó! De szerencsére ez a ritkább.

A barátnőm kicsi fiával nálunk volt egy hete és nagyon kedves, aranyos kiskölyök (akkor született amikor mi eltemettük a miénket) és nagyon szeretem őt Kép Kép

Most úgy hajtanám előre az időt, remélem egy év múlva mindenkinél létszámszaporulat lesz, a lombikosoknak kárpótlásul szép gömbölyded ikrekKép, és mindannyiunknak gyönyörű okos egészséges babák. sok puszi!!
Moncsi a ritkán jövő
Balassagyarmatról
Moncsi
 


Sziszust én is nagyon sajnálomKépKépKép

Moncsi!

Nagyon együttérzek Veled, és kívánom, hogy most már minden rendben menjen!Kép

Lányok!

Mindenkinek kívánom, hogy egy gyönyörű, meghitt Karácsony után nagyon boldog Új évetek legyen!!!

egy másik Moncsi / Sheila /

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy kihagyhattam volna ezt a topicot, mert most visszajöttek az emlékek arról az augusztusi napról.
Augusztus 15-én elhagyott az 5 hetes kisbabám. Nem volt semmi gond, nem tudni miért. Előző terhességem probléma mentes volt, 2002.05.07-én megszületett az én Kincsem Bence.
Az volt a furcsa, hogy valamiért nem tudtam megszeretni a pici pocaklakót annyira, mint annak idején Bencut. Magamat hibáztattam, hogy biztos azért hagyott el, mert nem szerettem eléggé.Annál rosszabb volt, amikor vége volt a terhességnek. Én úgy még sosem sírtam, mint akkor.
És most nem érzem úgy, hogy bármikor is még egy babát szeretnék. Valami meghalt bennem. A párom nagyon szeretné, de nekem nem megy. Írjatok nekem tanácsot, hogy tudnám megváltoztatni ezt a véleményt!
Bocs, hogy ilyen sokat írtam, de nem igazán tudtam kinek elmondani, aki igazán megértene.

Üdv: Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 


KEdves Dikó!

NE viccelj! Hogy hogy nem tudtad úgy megszeretni??? Ez teljesen természetes egy második babánál, és ezzel mindenki így van. Másodjára soszor nehezebb rászánni magát az embernek, mert van már egy kis csodás emberkéje, jelen esetben BEnce! Vhogy másodjára érezheted úgy, h még egy ilyen csoda nincs, nem lehet, ki lakik egyáltalán a pocakomban. NEm hogy 5hét alatt, még sokszor a terhesség végéig sem "barátkozik" meg vele az emberKép). Csak gondold át! Első terhességnél az ember az összes kismama magazin összes betűjét falja, tervezi a csodás babaszobát, ekörül forog a világ. Másodjára már nem így szokott lenni, és ez a világ legtermészetesebb dolga. És az is, h egy 5hetes embrió nem akar élni, életképtelen. "Sajnos" a mai technikával, UH, terhességi tesztek túl korán értesülünk a várandósságunkról, pedig sokszor, nagyon sokszor halnak el, mennek el, még ezek a pici emberkezdemények.
Puszillak, fel a fejjel, huss buta gondolatokKép
Angéla

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Kedves Dikó!

Biztosan meg fog változni az az érzésed, hogy nem akarsz még egy babót. A babók a legcsodásabb találmányok az egész világon. Te ezt a sajátodnál is tudod. Újra fel fog éledni az anyai ösztönöd ha újabb pocaklakó kopogtat majd. Azt gondolom, hogy a következőt ugyanúgy fogod tudni szerteni mint a fiadat amikor még a pocidban volt. 5 hét az majdhogynem még nem is terhesség (ezt csak nagyon halkan mondom!!!) hiszen szívhangja is csak a 6. héten van. Jobb neki, hogy egy darabig még az angyalkákkal játszik (a mi babónkal együtt) és amikor úgy állnak a dolgok lejön hozzátok (és hozzánk is a miénk).

Kitartás, minden rendbe fog jönni!!!

Puszi

Bibi
bibi
 
 


Szia Dikó!

Mi nagyon egyidőben vesztettük el a babáinkat!
Én augusztus elején vetéltem el, a 6. héten, előtte egy problémamentes terhességből 2002. márc. 20-án született egy kisfiam. Napra pontosan ugyanakkor fogantak, pont 2 év különbséggel. Én kb 1 vagy 2 hónapig nem akartam kistesóról hallani. Mostmár készülök rá, hogy minél előbb elkezdjük a projektet! Kép
Szerintem ez teljesen természetes, időt kell adni magadnak, hidd el, el fog jönni a nap, amikor úgy ébredsz, hogy na most azonnal kistesót akarok!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Csak most bukkantam erre a topicra.Sok szomorú történet...
Nekem is van már egy gyönyörű kisfiam,aki szeptemberben volt 2 évesKépEgy éves kora óta próbálkozunk kistesóval,azóta túl vagyok három vetélésen.Mindhárom a 6.héten.Az utolsó műtéttel zárult(júniusban).Végigcsináltunk egy csomó vizsgálatot,de nem derült ki,hogy mi volt a gond.
Januárban ismét belevágunk,és remélem sikerrel.(Eddig minden terhességem elsőre összejött.)
Az első vetélés nagyon megviselt.Mindig egészséges és optimista ember voltam,fel sem merült bennem,hogy velem ez megtörténhet.Szégyelltem magam,letörtem,magamban kerestem a hibát...Aztán jobb lett minden.Ismét terhes lettem és úgy hittem nem ismétlődhet meg,de megtörtén.Ezúttal dühöt éreztem és elszántságot.Már a következő hónapban újra terhes lettem.Ezúttal már kaptam progi pótlást.Fellélegeztem,mikor túlléptük a kritikus 6 hetet.A 8-9 hetes UH-on azonban nem látszott szívhang =a terhesség elhalt.Meglepő könnyedséggel vettem tudomásul a tényt,a műtétet pedig szinte másnapra "elfelejtettem".(Pedig még életemben nem féltem annyira,mint ettől a beavatkozástól.)Magam sem értettem,mi ez a közöny.
Aztán eltelt néhány hét,és egyszerre csak viszolyogni kezdtem a testi szerelemtől.Pedig az életemben nem változott semmi:a férjem egy megértő drága angyal,a kisfiam pedig a létem értelme.Nagyszerű kis életünk van,szeretjük a családosdit,és nagyon szeretnénk még egy-két ilyen tökéletes emberkét,mint a fiunk.
Nem figyelek tudatosan befelé,nem foglalkozom egyfolytában a problémával,mégsem jöttem rendbe teljesen.Mostmár nem sírok a szeretkezések után,de van bennem egy rossz érzés,amit sem megfogalmazni,sem megmagyarázni nem tudok.
Van valakinek hasonló tapasztalata?
K
Névtelen
 


Angéla, Bibi, Annamari!

Nagyon köszönöm a biztatást, és a szép szavakat. A család nem beszél róla, szóval eddig csak magamban gondolkodhattam erről. Örülök, hogy elmondhattam nektek. Remélem hamar megjön a kedvem, mert igazság szerint irigykedve nézem a pocakosokat, és a kisbabásokat. Előre, babát gyártani!!!
Mindenkinek sok sikert, és értesítsetek, ha valakinek sikerül!!

Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok!

Vannak még csodák!!!

Kedeen mentem volna megbeszélni a Kaáliba a januári lombikot, mikor is kiderült, hogy terhes vagyok. Nagyon félek és aggódok, fájdogál a hasam. Holnap be kell feküdnöm a kórházba a doki szerint kb 2 hónapra, magkapom a beigért immunglobulin kezelést is, remélem ennnek köszönhetően Ő velünk marad. Nem értem magam nem ugrálok örömömben, hanem sirdogálok, azt hiszem nagyon félek.

Sokáig nem tudok jönni, de amint lehet jövök. Addig nagyon vigyázzatok magatokra!

Sok Sok puszi és sok ++++++++++++++ energia! Mindenkinek!

Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek
Puszka
Sac
sackamac
 
 


Saci!

Ez tényleg csoda!!! Sikerülnie kell!! Nagyon szorítok és drukkolok nektek.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Saci: ismeretlenül is nagyon szorítok nektek! Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Saci!
Csodák márpedig vannak, Te vagy rá az egyik bizonyíték. Nagyon drukkolok Nektek!
Majd ha gépközelben leszel jelentkezz!
Áldásos békés és nagyon boldog karácsonyt!
Breki
Breki
 


Sac,
drukkolok nagyon! Amikor elolvastam, majdnem elbőgtem magam! titokban követtem a kálváriátokat és nektek is nagyon szorítottam!
solya
 
 


Saci,
Nagyon-nagyon szorítunk!!!
Ez tényleg csoda!!! Kép
Annamari
muter
 
 


Sac!Ez aztán a jo hir!Nagy-nagy gratula!Ennél szebb Mikulás és Karácsonyi ajándékot nem is kaphattál volna!
Hidd el minden rendben lesz,ha kh.-ban kell lenned,akkor ugy jo.Tudom most mit érzel,hogy nem ugrálsz örömödben.Nálunk mikor legutobb kiderült,hogy terhes vagyok,nem örömujjongásba tört ki a család,hanem mindenkire rátelepedett az aggodás,és tudom ez legközelebb is igy lesz.De nemsokára,mikor az első idön tuljutsz,majd biztos hogy félelem nélkül fogsz tudni örülni.Pihenj sokat,drukkolok ezerrel.Én elég rég jelentkeztem,nem igazán történt mostanában semmi.Jövö hétfőn megyek a Kaáliba méhtükrözésre,kiváncsian várom hogy mi lesz az eredménye.Ha pedig jan.-ban sem sikerül a baba,akkor megyünk a lombikra.
Most várakozással teli nézek a jövöhétre,aztán meglátjuk,hogyan tovább.
Sac!Mégegyszer nagy-nagy gratula,vigyázzatok magatokra!
Puszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Saci!!! Ez szuppper!!! Nagyon vigyazz Magatokra, a korhazat meg ki lehet birni, én is a terhességem felét korhazban töltöttem, egészen hozzaszoktam, hogy kiszolgalnak!!!KépKépKép Varjuk a beszamolokat!!!Kép

Brigi! Veled mi van???

Sziszus! Nem irtam ide régota. Minden rendben AZOTA??? Jol vagy???
Mindenkit puszilok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kukacz, megvagyok ... de semmi nincs renben.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Saci!
Istenem! VAnnak még csodák! Remélem meg tudtál nyugodni, és már nem sírdogálsz, és azt is remélem, hogy boldog kismama leszelKép NAgyon puszillak, szorítunk NEked!
Boldog karácsonyt, és Buék! Várjuk a jelentkezésed!


Drága Sziszus! A legjobb helyen vagy, hogy elmond az érzéseidet!!! Írd le mit érzel, mindent, amit gondolsz, hátha segít! Kérlek, szépen kérlek ne emészd magad!
Puszillak Téged is, tiszta szívembőlKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Mindenki!

Kívánom, hogy minden babáról álmodónak reményt, és örömhírt hozzon a Mikulás!
Mindenkinek szorítok!

Dikó

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok Lanykak!
Sziszus, tovabbra is irhatsz mail-t, ha gondolod. Mindenkinek nagyon drukkolok!!!Kép

Puszik.
Vendég
 


Angi, Kukacz

Még azt se nagyon tudom mit gondolok. Azt hiszem ez már túl sok nekem.
Annyira hittünk ebben a babában, hogy talán enyhülést hoz ... De nem így lett.
Az hogy "egyszer" "majd" mi lesz az nekem most nem vígasz és nem remény.
Úgyhogy nem tudom hogyan tovább.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Elhiszem SZiszus, hogy reménytelennek, és kilátástalannak látod a helyzetet. Vigasztalni nem is próbállak, mert ismerem az érzést, és ilyenkor valóban nem tud arra gondolni az ember, hogy mi lesz 10év múlva...
Én viszont hiszem és tudom, hogy szenvedni is tudni kell, és szenvedni kell. MErt mindenből tanulunk, és mindennek megvan az oka. LEgalábbis remélem. Az biztos, ha megszületik az egészséges babád 2éven belül, akkor addigra Te és a párod egészen másképp fogtok hozzáállni a dolgokhoz, mint az átlag. Bölcsebbek, türelmesebbek lesztek, és minden körülmények között imádni fogjátok a trónörököst! Kép
Én ebben bízok, hogy nincs ez sem hiába...
Írj, írj, ha úgy könnyebb!
ÉS szvsz gondold át egy pszihológus vagy áter lehetőségét!!!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi,
Sajnos én ezt nem tudom így látni.
És ha az tanulás, hogy a "boldog gyerekvárókból" ahogy kezdtük, a mostani valóságot nézem .... hát nem tudom.
Hogy egyetlen pillanatig nem fogok megnyugodni, és nem lesz egyetlen éjszakám se rettegés nélkül ... akkor köszönöm megtanultam.
És a türelmes emberből, ma egy "idegbeteg" vagyok, és örülök ha a kapcsolatunk nem megy rá erre az egészre...
A pszichológus gyógyszeres kezelést javasolt... én inkább tudatlan szerettem volna maradni, csak sajnos nem lehet választani.
Tényleg szarul vagyok.
Tudom csak segíteni próbálsz, és tényleg köszönöm, de ahogy telnek a napok csak egyre rosszabb lesz.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szilvi!
Sajnos én is tudom, hogy van ez... Egyenlöre probalj meg nem gondolkodni, se a jövön, se a multon, hagyd, hadd történjenek a dolgok körülötted, s nemsokara a tulélöösztön helyreraz!!!Nem tudtok elutazni valahova par napra??? Nincs valami jo kis hobby-d, ami feledtetné 1 kissé a fajdalmakat???Hidd el, az idö segit, ha most nem is igy latod!!!

Anginak igaza van: IRJ nekünk, ha segit 1 picit is!!! Es szerintem is azok az emberek, akik szenvedtek, késöbb jobban örülnek a kicsinyüknek, igazi ajandékként fogadjak, türelmesebbek vELE!!!
Ismeretlenül is nagyon sokszor puszillak!!!

Kép
Vendég
 


Sziszus!
Értelek én drága! Hogyne értenélek...

És nem mész bele a kezelésbe? Miért? Mi a baj a gyógyszerrel? GOndolom szeretnél jobban lenni, hátha ez segít!

Puszi

.:Angi:.
angiszeged
 
 


DRaga Sziszus!


Annyira sajnallak hogy el sem tudom mondani,es teljesen aterzem a felelmedet.Nekem is 2 evvel ezelott volt egy vetelesem,magzatelhalas.nem volt szivhang.Akkor egy vilag dolt bennem ossze.Sokan mondtak ez meg egy kis terhesseg.De ugye mit hasznal hogy ki mit mond.CSak az volt amit en ereztem a sok atsirt ejszakak.
De hala Istennek hogy szuletett egy fiam iden aug-ban,de vele is az elejen voltak kis gondok.Vagyis azt hittuk,az orvos azt mondta igen terhes vagyok de ez csak egy nyulvany.SZerinte ez is el fog halni es akkor el kell menjunk a parommal egyutt kivizsgalasra.ne tudd meg 4napig ejjel nappal sirtam.Percenkent mentem wc-re ellenorizni hogy mi tortenik.AZtan vissza mentem 1 hetre ra egy masik orvoshoz es lass csodat volt szivhang.Azt mondta az orvos hogy a masik doki rossz gepen vizsgalt.Akkor olyan boldog lettem,de elmondom hogy az egesz terhessegem vegig rettegtem.
De megerte,Isten konyorult rajtam !
neked is azt kivanom hogy szulessen egy gyonyoru egeszseges gyermeked hamarosan.


bibike2
bibike2
 


Ne haragudjatok lanyok1


mindenkinek nagy gyerek aldast kivanok!!!!!!!
TEljesuljon minden vagyatok az eletben ahogy nekem is meglett,pedig nemreg en is a remenytelenek taboraba tartoztam.


Boldog karacsonyt,en mar tavaly ilyenkor az voltam csak nem tudtam.Kép
bibike2
 


Sziasztok lányok!
Megvolt tegnap a méhtükrözésem,valami polyp féle volt odabent,amit kivett a doki,azt mondta,elképzelhető,hogy ez miatt nem esetem teherbe.Igy a következő honapban ismét lehet probálkozni,optimista vagyok és remélem összejön,föleg hogy szilveszterre elutazunk Harkányba,hátha az is jot fog tenni.Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kivánok és probáljunk meg optimistán nézni a jövö elé,bár tudom milyen nehéz is.Puszi mindenkinek Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


bibike2,
Rajtunk nem könyörült meg az Isten, mi ez előtt a vetélés előtt is idetartoztunk sajnos, elolvashatod az archivumben: 2003 Augusztus 13 szerda - 11h 33...

Angi, nem tudom mit csináljak, még nem döntöttünk a gyógyszerekről. De így se jó az biztos ...

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Brigiiiii, ez most nagyon jó hír!!!
Drukkolok, hogy sikerüljön.

Sz.

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Csajok!Kép

Boldog Karacsonyt Mindenkinek!!!

BRIGI!!!KépKépKép MINDENT bele!!!

Sziszus! Ezeket a gyogyszereket azért talaltak ki, hogy pld ilyen esetekben segitsenek. Csak, persze, nem szabad nagyon sokaig szedni öket. De, hogy hatasuk legyen az antidepresszansoknak, több honapig tart 1 "kura". En szedtem 1 rövid ideig 1 Zoloft nevüt, különben bediliztem volna a sokadik vetélésem utan! Elöször én sem akartam szedni, féltem, mi lesz, ha ujra teherbe esek, nem akartam, hogy artson a babanak. Erre a doki azt mondta, nem art, és sokkal rosszabb 1 depresszios mama, mint aki gyogyszert szed. A magzatnak is art, ha a mama allandoan feszült...Kép Persze ez csak az antidepresszansokra vonatkozik, sok mas gyogyszert tilos szedni. Vigyazz Magadra!!! Nem biztos, hogy nem kéne elmenned 1 psy-hez. Komolyan mondom. Sok puszi!!!

Többieket is ölelem!!!
Vendég
 


Sziszus!

Ha dilibogyókat nem akarsz szedni (megértelek) és pszihomókushoz sem akarsz menni, próbáld ki a kineziológiát. Nekem nagyon sokat segített amikor senkit nem tudtam elviselni magam körül, más okból kifolyólag.

Egy-egy kineziológiai oldás nagyon sokat tud segíteni ha sikerül találnod egy jó kineziológust. Talán megtaláljátok a rejtett lelki okát, hogy babó miért fordult vissza. Igaz csak akkor működik, ha hiszel benne legalább egy kicsit, veszteni - szerintem - nem vesztesz semmit, ha megpróbálod.

Puszi

Bibi
bibi
 
 


Lányok! Szvsz nem kell ellenezni a gyógyszerest kezelést sem. Ritkán, de vannak esetek, mikor szükség van rá. MA MAgyaroszágon pszihológushoz, pszihiáterhez menni szégyen. Gátlásosak az emberek. ÉS aki oda megy, azt gondolja, már dilis is. PEdig ez butaság. Tudnak segíteni, én is készülök, pedig alapvetően jól vagyok, csak vannek nehezebb periódusaim (akár 3napra befordulok, és deprwssziós vagyok), tudom, hogy gyószeres kezelésre nem lesz szükségem, de nem akarok szenvedni, és a családomat terhelni.
Sziszus! GOndolj a férjedre! Gondolj a következő terhességre, ahol egy nyugodt, kipihent, megbékélt anyukának kell lenned!
éS ami a mi saját "terápiánk" volt annak idején, az az volt, hogy voltak pillanatok, mikor szabadjára engettük az érzéseinket, és sírtunk. MErtünk és tudtunk szenvedni azokban a pillanatokban. Viszont, ha kicsit, csak egy kicsit megkönnyebbültünk, akkor próbáltunk másssal törődni. PL filmet néztünk, moziba mentünk, sétáltunk, múzeumba mentünk, finomakat főztünk, és ettünk, egyszóval éltünk. Ennyi. LEhet, hogy ez csak ránk jó, ránk igaz, de próbáld különválasztani az időt, amikor átadod magad a szomorúságnak, a fájdalomnak, és leygenek "jobb" pillanatok. Próbálj meg nevetni ilyenkor! Hidd el menni fog! Én őszintén kívánomKép
Puszi mindenkinek!

Brigi! EZ tök jó!!! Mikor lehet a beavatkozás után próbálkozni?

Saci! Mi van Veletek! Írj!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!
Angi!Most ez a honap kimarad,karácsony körül fog megjönni,és utána szabad az ut,a baba felé.Remélem sikerülni fog,biznom kell benne.
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok,

Azt hiszem valami félreérthető volt, én elkezdtem pszichológushoz járni, és ő ajánlotta a gyógyszeres kezelést...
De sehogy nem akar könnyebb lenni ez az élet bárhogy erölködünk is.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus! Értelek, amit mondtam nem Neked, hanem általánosságban mondtam.
Örülök, hogy jársz áterhez, de látom, nem vagy jobban Kép((
puszillak

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok! Sziszus! Nagy sétak a hegyekben, yoga, torna, uszas, festés, olvasas, rajz, keramia, utazas, mozi, szinhaz, koncertek, finom kajak---> valamelyik csak segit valamennyire!!! Kombinalhatod is öket!!!Kép Amugy nem könnyü AZT a pszichiatert megtalalni, aki valoban megfelel az embernek...Kép En 1nél voltam annak idején, fentebb emlitettem mar. Nagyon biztam benne, aztan ki akart velem kezdeni...KépKépKép 1 honap utan otthagytam, és rosszabbul voltam, mint valaha...Ha nem szimpi a psy-d, keress masikat!!! A férjemnek nehéz kamaszkora volt, nagyon félénk fiu volt, vagy 10 pszichiaternél jart, amig megtalalta azt, aki segiteni tudott. Nem mondom, hogy ez a jo, dehogy!!! Csak, ha az elsö nem felel meg, mashol kell probalkozni!!!
Puszi!!!
Vendég
 


Lányok, az a baj hogy nincs megoldás.
Az hogy egyszer majd még mi is lehet ... na mindegy hagyjuk.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: