Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Niki: De jo h érzed már a kisteso mocorgását,másodiknál már hamarabb árezni:)Irigy vagyok!(Na de majd jövőre:)))

Fiuk,lányok gyönyörűek!És ügyesek!

Vivi állandoan sétálni akar,persze még fogja egy kézzel a kisujjamat:):)+egyre többet kezd magyarázni is!

Kingii:Ez jo lehetett:)

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Kingi
Ez jó történet :wink:
Tényleg fura, hogy egy napon, szinte egy névvel született két baba :P

Niki
Gratula a mocorgáshoz!!
(én is irigykedek :lol: )

Anikó
Vivien is nagyon ügyes, hogy már sétál.

Néha Levi is járkál, de ő még csak 2 kézzel :lol:

Az éjelünk nem volt túl jó..
Valami rosszat álmodhatott, mert éjfél körül nem akart aludni.
Ha az ágyába fektettem mindig felébredt, a karomban aludt...
Így a szobájában aludtunk ketten :P Apa pedig egyedül - ilyen se volt még :? :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


igen kinga is irigy....

Másodjára azért durvább volt.A heim pálba járunk flóri veséje miatt és ott meg az a rendszer,hogy a földszinten van a betegfelvétel+ott kell bejelentkezni.Férjem mondta,hogy menjek fel a gyerekkel majd ő elintézi a dolgot.
A beutalón csak a név és a cím szerepelt.Valamiért lemaradt a taj száma.
Jön a férjem tök mérgesen és mondja,hogy menjek intézzem el a dolgot mert az a bunkó ügyintéző nem tudja,hogy most mi van Nagy Flóra vagy Nagy Flóra Bianka apukája ő és mllesleg a cím se stimmel.
Lementem odaadtam minden létező papírt,hogy bebizonyítsam,hogy igen a sima Flóra az én lányom....


Aztán azóta sokat agyalok azon,hogy valahogyan ki kellene deríteni a másik család címét,mert szívesen felvenném velük a kapcsolatot.

Kisasszonynak az a legújabb mutatványa,hogy állandóan felhúzza a pólomat és csipegeti a köldökömet... :o
Vendég
 

 
 

Nálunk Rékuci pedig az apja mellbimbóját próbálja állandóan lekapargatni ha az apja félmeztelen....gondolhatjátok ennek apuci mennyire örül.... :roll: :lol:
Vendég
 


Jaaa és epilálja is az apja szőrös lábát....húzgála a szőröket rajta...az apja meg csillagokat lát...én meg csak :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntünk, sajnos Patrik az elmúlt napokban beteg volt :cry: Vasárnapról hétfőre virradó éjjel felébredt, nagyon sírt... ahogy kivettem az ágyából éreztem, hogy a gyerek szinte lángol. 3 napig 39-39,5 fokos láza volt szinte folyamatosan, ahogy kicsit is nem hatott a láz csillapító, de azzal sem ment 38 alá! És néha még hányt is a Drága... Annyira sajnáltam, úgy szerettem volna átvállalni, de ezen sajna túl kell esnie. A doki szerint valami vírusos torokgyulladást kapott el.
Ma reggel már jobban van szerencsére, de még adom neki a Nurofent...

A szőrhuzogatás nálunk is nagy sláger, persze Apa igyekszik tűrni, de néha torzul az arca :lol: Akkor cuki, mikor abba kapaszkodik és úgy áll fel... :lol: :lol: :lol:
És a köldök macera is megy néha... :lol:

Nyafi: ha Patrik teljesen meggyógyul szívesen elmegyünk mi is a ringatóra ahova ti is jártok...
Megyek babázni, nagyon bújik...

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzmara jobbulást Patriknak!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Zuzmara
Jobbulást a kicsinek!
Levinek is hasonló volt, de neki nem ment 39 felé a láza :(

Niki
Boldog Hófordulót Rékának!!!

A szőrhuzogatás itt is megy.
A karján, a lábán... mindenhol, ahol lát szőrt :lol:

Beneveztem 2 versenyre Manót:
http://www.gportal.hu/picview.php?prt=5 ... &index=270
és
http://www.szemem-fenye.gportal.hu/picv ... 0&index=56
Köszi, ha szavaztok! :wink:

Holnap nem jövök, mert megyünk dokihoz, okmányirodába ( lejár a jogsim)
és az új Tesco-ba :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia szavaztam!:)

Zuzmara Patriknak jobbulást.mi náthásak vagyunk,de már kifele megyünk belőle!

Kép
aniko...
 
 


Köszi Kia!

Szupi Réka is most hányta ki a du.-i tápiját :( ....még a bugyim is tiszta hányás lett.....ez volt 15.30 kor most adtam neki egy kis tejpépet azt megette....remélem nem lesz semmi komoly baja mert egyébként meg tök jókedvű.... :) Csak ez ...... hányás olyan ijesztő tud lenni!!! :?
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat, kedvesek vagytok :D

Ma megint hívtam a dokit... délután tisztába tettem Patrikot és láttam, hogy tiszta pötty a hasa, háta... teljesen beparáztam, hogy mi a túró lehet, de a doki megnyugtatott, hogy ez a vírus lecsengégését jelzi. Álltalában 3-4 nap láz után jelentkezik! És ez így van megírva az orvosi tankönyvekben. Pár nap múlva elmúlik, nem kell vele semmit tenni és ilyenkor már nem fertőz a betegség sem.
Megnyugodtam, remélem most már tényleg napok vannak hátra ebből a nyavajából. Szeretném már, hogy újra tomboljon az én kis Patrik nevű hurrikánom :)
Niki, az első hányás nálunk is nagyon rémisztő volt, teljesen lemerevedtem, aztán meg a gyereket nyugtattam, mert úgy megijedt, megilletődött, hogy nem is foglalkoztam, hogy úszik a hálószobánk...
Jobbulást Rékucinak!!! :)
Jobbulást Levikének!!! :)

Kép
zuzmara08
 
 


Minden beteg babának jobbulást kívánunk!

egy hasznos link:http://www.pingvincipo.hu/tanacsok.html
Vendég
 


Vendég
 


Kingii, szegény, lesz még egy pár ilyen az tutti.

betegek jobbulást nektek!!!!!!!!!

Huni 2 napig volt beteg, mára már csak az orra folyik.
Voltunk abban a cukiban, nagyon cuki volt, tudtam róla, de valahogy nem mentem be oda.és tölünk egy köpetnyire van, bár azok a házak a képeken nem a miéink egyike, de nagyjából ott van :lol:

Kia Levinek boldog hófordulót!
Vendég
 


Sziasztok!

Jobbulást a betegeknek!

Köszi a köszöntést!

Hunornak is Boldog Hófordulót!

Manó pár napja csak magyaráz...
Ilyeneket:
bé, gyé, mé, me, gye, tyé, ... össze vissza... :lol:
Néha olyan, mintha normális szavakat mondana.
Egész nap hajtja a magáét :P
Szombat reggel az első szava az volt, hogy pepszi :D

Végre hízott a betegség után...
Tegnap 9540 g. volt.

Tegnap voltunk Mekibe... Kapott lufit, 4 napja Apa is hozott lufit neki...
Most ez a kedvenc :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Feldobok pár képet, írni még nem tudok. Rettentően rossz hét áll mögöttünk. A betegség, a félelem, a fogzás a szeparációs korszak mind egybe kijött a gyereken. Borzalmas volt, most kezd normalizálódni (kopp kopp kopp) a helyzet....
Kép Beágyazzuk a kisbabát (minden reggel segít betolni az ágyat...:-))
Kép Egyik nagy kedvenc a bevásárlókocsiban utazás!!! Igaz, mostanában inkább pakolna a kocsiban...
Kép Mama (anyukám) csinált krumplilángos, kapott a baba is...
Kép ... és a baba csak úgy tömi magába!
Kép Egyik kedvenc pancsi pancsis képem... (nyaklánc azóta lekerült, úgy látom, hogy nekünk nem használ)

Kép


Kép
fcicus
 
 


Helyes Csabszi!
Na akkor egy tali? Mindenki egészséges? Most csütörtök kinek jó?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Patrik is meggyógyult szerencsére, hétvégén már "tombolt".... :) már alig vártam :lol: :lol: :lol:

És amióta meggyógyult átalussza az éjszakát!!!!! Ma is aludt 3/4 8-ig, nem is akartam elhinni, hogy már annyi idő van!

Nekünk eddig úgy néz ki, hogy jó a csütörtök a talira...

Cicus, Csabi nagyon édes, sokat változott mióta nem láttam! Ő is szöszi, mint Patrik :lol: nagyon cuki!

Kép
zuzmara08
 
 


A csütörtök nekünk is jó! :lol: Már alig várom! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Cicus
Csabi nagyos helyes fiúcska!
A bevásárlókocsiban Levi is pakolgat, ha eléri a dolgokat :)
Milyen ügyesen eszik.... Levi már 100x megfulladt volna :( :?

Örülök, hogy jobban vannak a gyerekek!

Ma volt a védőnő - hallotta, hogy mennyit (szinte egyfolytában) és miket beszél -
azt mondta sokkal fejlettebb, mint a korabeliek :lol: akiket ismer...

Tegnap kapott bébitaxit, amit tud tolni...
Nagyon szépen lépeget mögötte :wink:

Jó babatalit nektek!
Csüt. 11-re okmányirodába vagyok hivatalos :lol: ..és piacolunk 1-et Manóval.
Kell gyümi, zöldség...

Néhány kép: (ha nem gond)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Pakol és jár:
Kép
Kép
...na és csokit enne :)
Kép

Bocsi a képekért... :oops:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


képek nagyon aranyosak! :D :D :D
Vendég
 


Ez a babataxi tényleg nagyon jó dolog, most, hogy így képen láttam! :lol: Nővéremék úgyis kérdezték, hogy mit kérünk keresztelőre (novemberben lesz) :lol:

Egyébként ez nekem is mindig vicces, de valahányszor találkozom vagy a dokival, vagy a védőnővel, ők is mindig ugyanezt mondják... hogy milyen szépen beszél (vagy sír persze), hogy milyen nagy, hogy blabla.... de én nem érzékelem ezt. Nagynak nagy, de sztem teljesen egyformák. Pl. Csabi pocakja érzékenyebb, mint az átlag. A K betűs ételekhez is most kezdem csak a szoktatást, mert egyszer kipróbáltam a karalábét és csalános lett tőle, meg három napi rosszullét volt az eredmény. A tejtermékeket is most kezdtem el egy hete, mert a natúr joghurtot sem bírta, most viszont már eszünk túrót és kefírt, na meg a sajtot bármikor. :lol:

Milyen gyümiket adjak neki? Alig van választék. Reggelire csak nem adhatok főzeléket!!! Vajat még csak főzésben használtam, kezdjük el (az egy szem foggal) a vajas-lekváros kenyeret????
Mit gondoltok?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kia, ti miért nem jöttök el soha babatalira? Van bkv, sztem ha szeretnétek biztos meg lehet oldani, hogy gyertek ti is!

Linuséknál mi újság?

Kép


Kép
fcicus
 
 


Ma voltunk a Heim Pálba és VÉGRE VALAHÁRA MINDEN RENDBEN VAN FLÓRA veséjével............................................ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

olyan boldog vagyok! :D
Vendég
 


Kingii :D :D :D Ez nagyon jo hir,h minden rendben! :D :D

Kép
aniko...
 
 


Kingii szupi! Ti is jöttök? Anikó?

Kép
nyafi
 
 


Hunci? Zsuzsi?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan benéztem.
Kingi örülök, hogy minden rendben. Ez nagyon jó hír. :D :D

Cicc!
Én reggelire mondjuk tápszert adok Pankának, aztán tízóraira kap 1-2 hipp joghurtos gyümit, ebédre főzeléket, du gyümölcsöt, este újra táp.
Adhatnál neki gyümit. Én is rakok bele neki zabpelyhet, mert különben 1 óra múlva éhes lenne.
Vagy ma adtam neki egy nagy banánt összetörve egy petit (így kell írni?) danonnal. Nagyon ízlett neki.
Ad valaki még ilyen pici joghurtot? Itt máshogy nevezik. Van olyan ami cukormentes.
Remélem nem lesz semmi baja tőle. Előtte meg megette a túrórudimból a túrót.. :oops: A csoki jutott nekem. :lol:
Na szóval mindig keverek neki hozzá valamit, hogy laktatóbb legyen. kekszet is.
Juteszembe babapiskótát adtatok már?
Szóval ezekkel vagyok gondba..tejtermékből mit és az ilyen gabonaipari termékekből mit...

Niki! Remélem jól vagytok! Ritkán jössz Te is. Biztos HiperRéka lefoglal. :)

Linus tényleg jelentkezhetnél Te is. Kristófról képeket kérünk.

Kia! Levi még mindig elragadó és nagyon ügyes! Ne aggódj, még Panka is öklendezik ha kenyeret rág, ezért nem is nagyon erőltetem a dolgot.

Jó lenne ha mi is mehetnénk babatalira...dehát nem vagytok sajnos a szomszédban.

dhbetty
 
 


Hát csajszik ég a képem! Babatali sajna sztorno! Gigi takonypóc, köhög, nekem meg kapar a torkom. Tán nem kéne...Ne hari, de nem akarom, hogy betegek legyetek!!!afffffffffenebele...
Betty! én danone activiát adok. Most evett először krémtúrót, azt is csípte. babapiskóta most van a teritéken, már 3 db-ot evett!

Kép
nyafi
 
 


nyafi látom sztornó a tali, de én most örülök neki mert mi is és megint taknyosak vagyunk :shock: sajnos

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


köszi-köszi-köszi :D :shock: :shock: :shock:

taknyosoknak jobbulást! :D

Betty:a nestlee-től van valami babajoghurt(8 hós kortól) én azt szoktam adni(mindig teszek bele vagy babapiskótát vagy háztartási kekszet sőt olyan is volt,hogy fött tésztával adtam neki)
De már a sima danone joghurton is túl van(erdei gyümölcsös)

ingyenes védőoltással hogy álltok?
Vendég
 


Niki:ha nem vagyok pofátlan akkor a kedvemért tennél fel egy pocakos képet???olyan jó lenne egy kicsit nosztalgiázni és irigynek lenni... :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, most ugyan a sírógörcs kerülget az elmaradt tali miatt, de persze jobbulást, és nem haragszom!!!

Betti
Én mindig adok gyümölcsöt Csabinak! Csak már nem nagyon tudom variálni. Szilvából igazán jót már nem kapok, narancsot még nem adhatok (csak levét, de nem arat nagy sikert). Mandarint szeretnék már neki nagyon adni, de még azt sem lehet.
Na a babapiskóta egy olyan dolog, hogy én eleinte csak a babakekszet adtam neki, az amúgy is jó édes. Aztán most nővéreméknél vasárnap kapott cukros tetejűt is, hát osztatlan sikert aratott! :lol: 3-at bekajolt!
Abból a baby-izékből pedig megvallom őszintén, nekünk rengeteg van :oops: Munkahelyemnek hála, majdnem az összes Nestlés van... Baby Jogo, baby dessert és baby compote. Mindent imád, és eleinte ebéd után volt jutalom, de nem adon neki minden nap, mert nagyon hamar rákap az ízére és volt olyan nap, amikor semmi mást nem volt hajlandó megenni. Szóval ajánlom szívesen, de csak kiegészítésnek!!!

Csajok,
ha valakit érdekel a dolog, felhívtam a Nestlét ezzel a melamil vagy mi a fenével kapcsolatban!
Szóval se a tápszerekben, se a tejpépekben, sem semmilyen Nestlés babakajában nem található! Többnyire Németországban gyártják őket, és csak egy instant kávéjukban találtak, abban is csak egy dobozzal volt káros. Szóval kájne pánik, lehet pépelni és tápolni. :lol:

Pusszantás nektek, majd még jövök! (el kéne kezdenem tanulni, de csak az időt húzom :? )

Niki
Én i
s szeretnék fényképet!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus:miért nem adhatsz narancsot?
Vendég
 


Sziasztok!

Nyafi, sajnálom, hogy elmarad a tali, de semmi baj. Gyógyuljatok meg hamar :)

Olyan jó nektek, hogy már adhattok a babának ilyen tejes cuccokat (krémtútó, túrórudi, sajt, kefír) sajnos én 1 éves koráig semmi ilyesmit nem adhatok...
Apa megkóstoltatta vele egyszer a joghurtot és nagyon ízlett neki. Fáj a szívem, hogy nem adhatok neki...
De persze az az idő is eljön egyszer és akkor bepótoljuk...

Cicus, Anna, Nyafi! Jártok még úszni a KÖSZI-be?

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi miért nem adhattok? Allergia miatt? Nálunk is van a családban allergiás a tejre, de nekünk azt mondta az orvos, hogy csak az anya-apa számít.
Egyébként senki ne sértődjön meg, de túrórudit és krémtúrót én pl még jó ideig nem szándékozok adni neki. Ugyan nyafi úgy van vele :lol: , hogy ha nem otthon, hát oviban-bölcsiben úgyis megismeri, ez igaz! De egy éves koráig nem hiszem, hogy szüksége lenne a csokis finomságokra.
Bár, mi sem egy évesen fogunk enni először csokit, ez igaz. :oops: Mikulásra már mondtam a családnak, hogy ha vesznek csokit (anyukámék és nővéremék mindig hatalmas csokimennyiséget vesznek :lol: ), csak Kinder csoki legyen lehetőleg.

Úszás
Hát, mi nem megyünk. Ez most hülyén hangzik, de főleg pénz miatt. Házikóra gyűjtünk és így minden pénz számít. Én vinném nagyon szívesen, de így alakult. Szóval egy ideig nem megyünk.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Cicus, Csabi is nagyon nagyfiús lett....csak közeleg az az 1 éves szülinap :wink: Egyébként szerintem lekváros kenyeret nyugodtan adhatsz Csabinak....simán elmajszolgatja....Hidd el Réka sem az első 4 fogával eszegeti hanem az ínyével rágicsálja.


Kia, Levi is nagyon édi továbbra is...azok a szemek :) A lufi nálunk is nyerő...csak akkor kapok szívrohamot amikor csípkedni és harapdálni kezdi.....mert ha kidurran akkor aztán jön az üvöltés :lol:

Kingii örülök hogy minden rendben Flóra veséjével.....gondolom mennyire örültetek!!!!!! :D

Tejtermékek...mi is most kezdtük bevezetni a natur jughurtot ill túrót...de még nagyon kis mennyiségben kapott...ezzel én óvatos vagyok...mert ugyan nincs tejcukor érzékeny a családban....de allergiás igen....meg ugye Rékának ici-pici korában ekcémás volt a bőre szóval óvatosan vezetgetjük be.....de láthatóan ízlik neki :)

Betegeknek jobbulást!!!

Pont tegnap voltunk tanácsadáson...tök jó volt alig voltak nem is kellett várni....Rékuci is jól viselkedett addig ameddig a dokinéni oda nem ment hozzá...na akkor iszonyatos oooooordítás......alig lehetett megnyugtatni :roll: Az ingyenes oltást mi is beadatjuk...alá kellett írni egy nyilatkozatot és majd szólnak hogy mikor mehetünk oltásra. Rékucica 8700 gr nagyon szépen egyenletesen fejlődik hála az égnek!!!Jó az étvágya is .....már kapja a mi kajánkat is.....pl. tegnapelőtt bolognai spagettit evett....mondjuk még turmixolom....de már nem teljesen pépesre....simán befalta..... :D
Narancsot , mandarint már én is adtam Rékának és semmi baja tőle...szereti is.

Egyébként Réka egy kis tündér...annnyira okos.....már tu puszit adni.....ezt 2 napja csinálja és teljesen magától kezdte el.....egyszer odajött hozzám játék közben és elkezdett nyitott szájjal közelíteni....és bekapta a számat....majd megzabáltam....kérdeztem is tőle adsz anyának puszit...és mégegyszer megcsinálta.....hihetetlen érzés volt....aztán amikor du. felkel akkor én mindig elhalmozom puszikkal...és...ezzt ő is viszonozza.....nagyon édi :D És nagyon kis okos....segít teregetni...erre se kérte senki csak jön oda és adogatja nekem a ruhákat!reggel is annyira jókislány....van amikor már fenn van 6.00 kor de hagy minket aludni eljátszik a kiságyában....elbeszélget.....nagyon kis tünemyény.Már mindent próbál utánozni amit mi csinálunk.....szótagokat mond....jaaa és mindent megmagyaráz.....valamit nem szabad és én rászólok akkor jön és magyaráz mintha csak kérdőre akarna vonni hogy azt most miért nem szabad.....de rendesen hangsúlyoz mintha beszélne..... :lol: Egyre rövidebbek a nappali alvásai...de. már csak max. 1óra......és du. is ritka ha 1,5 óránál többet alszik :? Azt hiszem lassan csak egy nagyobb alvása lesz....de ezzel még várok!
Rólam is 1 picit.....jól vagyunk kistesóval...ezerrel rúgdos....pocakom elég rendesen gömbölyödik....mindjárt teszek fel képet is....hétvégén készült....Már híztam 3 kg......na ez Rékával nem így volt......néha ha van időm vissza lapozgatok amikor Rékával voltam terhes és beleolvasok mi is történt velünk akkor :oops: Olyan furi....hogy már 2 gyermekes anyuka leszek :lol:
Tényleg elég ritkán tudok jönni mert Réka már nagyon igényli a társaságomat....de. ha alszik akkor gyorsan megfőzöm az ebédet...du. pedig együtt pihenünk...majd játék....aztán jön apa...akkor meg apázunk.....ha ideülök a gép elé akkor az nagyon nem teccik Rékucinak mert rögtön itt terem és nyávog hogy jönne fel az ölembe......és....rámolna az asztalon....csak ugye az ölem már foglalt kistesó egyre csak terjeszkedik így nem veszem fel...na és ekkor jön az hiszti :roll:

Na mennem kell mert megvolt a de.-i villámalvás....itt jön az én műszakom :D A képet azért méég csatolom! Bocsi a hibákért előre is de most nem olvasom vissza és nem javítok!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Kép KisTesó és én....:)
Vendég
 


Na és a NagyTesó se maradjon ki :)

Kép Süsüt néz...:) Imádja....de csak az elejét....amin a zene is van...:)
Vendég
 


Süsü!!! El tudnád nekem küldeni valahogy? Szeretném, ha az enyém is látná...
Cic! Én nem hiszem, hogy a danone-ban, vagy a krémtúróban lenne csoki. :D Cukor az van. De legalább nem eszik. Ha másnak is napi 100gr szilárdat enne a gyereke, asszem bepróbálkozna ezekkel is, amiket imád. És krémtúrót most kapott először. Csokit meg még nem fog kapni sokáig.
Zuzi mi sem mentünk eddig, de sztem hét végén megyünk, csak nem ebbe.

Kép
nyafi
 
 


Hanem a XV, kerületi Széchenyi útiba. Nekünk közelebb van és 3 óra 1800ft 3-unknak.

Kép
nyafi
 
 


Csajszi két napja pillanatokra egyedül áll!!!

Kép
nyafi
 
 


BEtegeknek jobbulást!

Nicolete, nagyon csini vagy:)

hunor is beteg, ezért nem is jelentkeztem, most már csak orra folyik, de nem mentem volna így....
amúgy 1 hete nem eszik, kezd idegesíteni...kb amita beteg, hát ha már 100 g szilárdat megenne boldog lennék...de nem, csak tápszer, meg bármi ami folyik...így akarva akaratlanul joghurt, krémtúró és petit danone és túrórudi táplálékká váltak, ezek csak nasik voltak heti 2x kapott, de a muszáj rávitt, hogy többször adjak neki egy héten...mert ezt megeszi és a lekváros kenyeret illetve a kenyeret kiköpi, a lekvárt meg kiválogatja és mindennel ezt csinálja...ami szilárd kiköpi :cry: Tippem sincs mit csináljak.
Amúgy én keksz helyett biokölest adok neki.Kekszet még valahogy nem mertem, nem a glutén miatt, hisz a kenyér miatt hol vagyunk már a gluténfélelemtől, csak valahogy így alakult, vettem kölest neki, kis golyó, magában is eszi, legalább ezt ha már más szilárdat nem.
Vendég
 


Csak gyorsan mert hitti van....:)

http://www.youtube.com/watch?v=M52g55TxNhw

Jó szórakozást!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kingii: nagyon örülök, hogy Flóra jól van! :) ügyes kislány :)

Niki: nagyon csini vagy :)

Sajnálom Cicus, hogy nem jöttök, de megértem... Mi is fogunk járni újra, talán a jövö héten eljutunk. Már nagyon várom.
Kár, hogy nem oda fogtok járni Nyafi, de tőletek tényleg messzebb van!

Cicus: sajnos én nagyon allergiás vagyok... És elég sok mindenre... Fűre, fára, porra, kicsit kutyusra stb... illetve kiskoromban fehérje érzékeny voltam, de azt szerencsére kinőttem 10 éves korom körül.
Patrik 3 hónapos kora óra a nyaka körül ekcémás, így nem merek kockáztatni... Kivárom, hogy elmúljon 1 éves. Nem szeretném ha miattam szenvedne, hogy olyan kaját adok neki amit nem szabad, legalábbis a doki nagyon nem ajánlja. Én meg hiszek neki, biztos nem akar rosszat.
Szóval nálunk ez van! Apa is asztmás volt gyerek korában, de őt szerencsére teljesen kikezelte egy nagyon jó gyerekorvos, így ő tünetmentes.

Hunor babának jobbulást! :)

Kép
zuzmara08
 
 


Én is írtam, hogy Panka csak a túrót ette, nekem a csoki maradt.
Mert itt olyan túrót mint otthon nem lehet kapni. Csak tejfölll kevertet... :evil:
Csokival azért még mi is ráérünk.

dhbetty
 
 


Kingii, annyira örülök, hogy minden oké Flóra béjbivel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Betty, ez tök fura,hogy ott csak ilyen túró van :shock:
Vendég
 


Csajok behalás mit művel a lány… Fürdés este, kezd kihülni víz, eresztek még egy picit hozzá. Elzár csap, kicsit csöpög. Gigi ALÁTÉRDEL, majd kinyitja a száját, megvárja, hogy két csepp belecsöppenjen, majd jóizűen nyel egyet!!!
jelentem sima túrótól bármivel keverve nálunk fuldoklik!

Kép
nyafi
 
 


A fuldoklás nálunk a nem ízliket jelenti.

A nemevés sztem normális, ha beteg két dolog miatt.
1. Csabi is 3 napig semmi főzeléket nem evett. Se melegen, se hidegen, sehogy sem. Bármit csináltam, bármilyet adtam, semmi. Csak a gyümölcs... de nekünk torokgyuszink volt, így megértem. Ha a mandula van bedurranva, akkor sem esznek. Nagyon tud az fájni (ezért lett nekem három és fél éves koromban kiszedve :lol: folyton beteg voltam tőle és mindig a fülemre húzódott)
2. Ha én vagyok beteg, akkor én sem kívánnok ennivalót csak kényeztetést persze :lol:

Zuzi

Teljesen megértelek, csak nem tudtam :lol: Egyszer engem 4 éves lehettem köbö kórházba kellett vinni, mert hirtelen a mogyoróvajtól allergiás roham jött rám. Fulldokolltam, köhögtem, pöttyögzöttem. De érdekes, hogy csak akkor egyszer és azóta sem.

Niki
Igen, puszik vannak nálunk is rengeteg, de csak nekem. :lol: Eddig kétszer kapott nővérem, anyukám egyszer a dédi egyszer és egyszer a Peti. Én bezzeg éjjel - nappal nyalva vagyok :lol:
Ismerős helyzet amúgy, amit leírtál, mármint a folyton te kellesz meg a hiszti meg minden, csak neked nehezebb, mert ott a pocód! Amúgy tudjátok már, hogy kisfiú vagy kislány lesz? Mi lesz a neve? Mentek majd 4D-s ultrahangra?

Kingi
Örülök, hogy rendbejött Flóri veséje... ez már nem jöhet elő újra, ugye?

Betti
És ha nincs rendes túró, hogy csináltok túrógombócot?

Nyafi
Biztos csak szomjas volt a hölgyemény! :wink:

Lassan betegbaba találkozót is csinálhatnánk, mert úgy látom, hogy valaki mindig beteg. :(

Csinált már valaki valaha filc anyagból Mikulás zsákot? Vagy van valami jó ötlet? Szívesen venném! (A suli és munka miatt már most elkezdtem a mikulásos -karácsonyi dolgok össszerendeződését mert nov-ben már nem lesz rá időm)

Kép


Kép
fcicus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?