Új privát üzeneted érkezett!

Igen, de az ormányosizét (ami amúgy ormányosmedve) a barátnőm kedvéért néztük meg, mert ő volt érte bezsongva.
Amúgy Szonji sem reklamált, csak én lelkiztem rajta.
Milyen rendes gyerekeink vannak, megelégszenek azzal, amit kapnak.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


zetus:
Szuper kepek!!!!

szoni:
Tigris :( En oroszlant is akartam mutatni Timinek... :roll: majd maskor. A legviccesebb, hogy amikor kerdezem mit lattunk a zebrat mutatja, aminel aludt :lol:
Nekunk jo a kedd delelott ugy kb 13 h-ig.

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:09-kor.
Vendég
 

 
 

Ildi!
Csak 1-ig :( Az olyan kevés.

Fronell!
"Édik a képeken" :D Ez olyan mintha az életben vmi szörnyszülöttek lennének :lol:
Kedden milyen napod lesz a diéta szempontjából?

És a többieknek?
Arra akarok kilyukadni, hogy milyen típusú kajával készüljek? (De pontos betájolást kérek, mert az, hogy szénhidrát nekem nem mond semmit :roll: )

Etus!
Te tudod már, hogy hogyan alakul a heted?

Manó!
Nagyon csendben vagy! Ugye jöttök ti is? Szonji miatt kérdem, hogy elüldözzem-e az oviba v. jön Eszti bandázni?

És természetesen várjuk a kóbor topikosainkat is :wink:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:09-kor.
Vendég
 


Fronell!
Csak gondoltam, hátha vmi olyan, amiből lehet vmi izgalmasat kreálni. Narancsos kacsa, kacsa nélkül???
Éééértem, de a szörnyszülöttön még most is röhögnöm kell :lol:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Fú, nagyon aranyosak letteka képek :)
Klassz lehetett az állatkertezés is :wink:

Nekünk úgy néz ki, hogy jó a kedd :) De most hozzátok megyünk?Nem sétafika+rétesezés??
manóci
 
 


mano:
Eloszor hozzajuk, aztan ha szep az ido onnan kozel a setalas is :lol:

fronell:
Nekem is tetszenek a kepeken a kis tunderkeink. :P Remelem a kedd neked is jo lesz es nem fog fajni a sebed. :roll: Akkor is azert gyere el, jo? :roll:

szonibaba:
Sajnos most mar nem loghatjuk el a dokinal a szurit, max utana visszamegyunk :wink:

Zetus:
Varom az allatkertes kepeket. :) Nekem mar fel vannak toltve az enyemek, de alig van idom, idejonni. Timi nagyon aktiv es ferjecskem nem nagyon tudja hosszabb idore lekotni, szuleim meg megint elutaztak...

Tegnap voltunk 1 napot a szuleim tanyajan. Nagyon jo volt. Timi vegig rohangalt a kertben, este meg hatalmasat aludtunk mind a ketten, megtette a friss levego a hatasat. Egyedul a hazaut volt gaz. Most utazott eloszor sotetben... 80 km-en keresztul folyamatosan mondokakat kellett mondanom neki, hogy ne orditson. Erdekes volt. :evil:

baratodildi
 
 


Manó!
Ahogy Ildi is írta: start tőlünk, cél Normafa. Egyébként ha lehet hinni a meteosoknak, akkor nem ússzuk meg a sétát :wink:

Ildi!
De jó neked, hogy Timi így ki tud purcanni a levegőtől. Mi mehetünk bhova, az én két ördögfiókámat nem nyomja el (mondjuk a hegyi levegőt még nem próbáltuk).
Az jó lenne, ha vissza tudnátok jönni, de nem nagy macera neked?

Úgy terveztem, hogy jövő hónapban elmegyünk Alsópáhokra, mert akciójuk van, de végül Peti lefújta sajna :(

Ma keresztelőn voltunk, ami nagyon szuperul sikerült, nagyon jófej volt a pap (max. 30 éves volt), még mi is megkeresztelhettük a kis mutyellót.

Fronell!
Drukk holnapra, gyere majd, hogy mi volt!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Nagy a csönd.
Ugye mindenki jön holnap és hánykörül, mert már Szonjinak lemondtam az ovit.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Mar alig varom, hogy Szonit lassam a kis birodalmaban, ahogy Marcit is:) Mi megyunk. Ha lehet olyan 10 korul erkezunk szerintem. Mit vigyunk? A visszajovetelt megbeszeljuk majd ott.
Kit kereszteltetek meg? Csak nem Marcit???

fronell:
Milyen volt a mai nap? Gondoltam Rad.

zetus:
Ugye jottok holnap???

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:09-kor.
Vendég
 


Fronell,én is gondoltam ma rád, örülök, hogy túl vagy rajta!

Viszont lányok, annyira sajnálom, de most derült ki este, hogy nem tudunk menni holnap :( :(
Családi ok, de most itt nem részletezem, de remélem nem lesz semmi baj :roll: :?

Tényleg bocs, de anyunak van nagy szüksége rám!
Nagyon sajnálom, pedig készültünk, egész nap!
Legközelebb remélem!
Jó sétizést, és rétesezést 8)

Majd jelentkezem, pussz
manóci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:09-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:10-kor.
Vendég
 


Verőfényesrétesezősjóreggelt!

Fronell!
Én is gondoltam ám rád. Az tényleg nem kellemes, amikor az érzéstelenítő kezd kimenni, nekem egy nagy anyajegyem volt, amit leszedtek és az is rossz volt.

Manó!
Sajnálom a családi rosszaságot meg azt is, hogy nem jöttök :(
(Még jó, hogy már tanultam korábbi esetekből és nem harangoztam be nagyon Esztit Szonjinak). Majd bepótoljuk, de legalább a címünket már tudod.

Na megyek én is készülődni, várunk szeretettel minden érkezőt!!!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


mano
Sajnalom... Nagyon kivancsi lettem volna a ket nagylany talijara, biztosan elveztek volna egymas tarsasagat.

szonibaba
Mi megyunk, bar elegge kis buli lesz megint. Remelem, tenyleg jo retesezo ido lesz. Timi ma pocsekul aludt, remelem birni fogom a mai napot, na meg o is. :shock: 8) 8) :roll: :(

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de tegnap este ahhoz sem volt erom este, hogy bekapcsoljam a gepet, felalomban Ildinek bepotyogtem egy smst-hogy nem megyunk, mert anyosom felajanlotta hogy eljon, igy tudtam haladni kicsit a szakdolimmal.

Tenyleg sajnalom hogy nem tudtam ott lenni, biztos szuper tali volt, Fronell, igy utolag is koszi a "taxi"-ajanlatot... :)

zetus8
 
 


Tenyleg szupre buli volt.

Mano nagyon hianyoztatok Ti is, remelem el tudtad intezni, amit kellett.
A retesezes is klassz volt, meg a jatekparty is Marci es Szoni millio szebbnel szebb jatekaival. Timinek a lufik is nagyon bejottek. :wink:
Mi kaptunk oltast, aztan visszamentunk meg, ugyhogy 16.30-kor jottunk el a vegen.
A nap hire volt, hogy uj vedonot kaptunk :P A regi semmit sem ert, ennel csak jobb lehet! :lol: Elsore szimpi volt.
Timi mar 11600g es 82 cm. :D Kutacsa is ok, alakul, mar kemenyebb kotoszovetes. Viszont a rangatozasa miatt elmegyunk majd neurologushoz vele. A haziorvos ajanlott egyet, de majd fronell a Tietekhez is elmegyunk, ha ez nem valna be. Valoszinuleg semmi komoly, csak megnyugtatas celjabol megyunk.
Amugy jo kis buli volt, mar mondta Timi a doktorneninek: Gabi neni, hogy "Gö". :) Nagyon jo tullenni ezeken az oltasokon.

zetus:
A kepekt az Allatkertbol varjuk am toled ha raersz meg elutazas elott :wink:

junius, skat, balwin, bobita... irhatnatok, mar regen semmit nem tudunk rolatok. :roll: Olvastok meg egyaltalan???

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Na, hát örülök, ha tényleg jól éreztétek magatokat :)
Bár a réteshez semmi közöm (sajna).

Fronell!
Mi volt a kötözésen?
És a sűrűbb taliban mi is benne vagyunk.

Etus!
Itt is mondom (nehogy az olvasó számára úgy tűnjön, hogy nem reagálok), hogy (már) nem haragszunk, csak hiányoztatok (főleg Szonjinak Bercus koma)

Marci ma még egy percet sem aludt :x
Viszont tegnap este 6-tól ma reggel 1/4 8-ig be volt ájulva (na örömködésre nincs ok, mert éjjel megint 4-szer megkínzott)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Kép Bercel puszit ad Almanak bar tul messze van Kép Timike

aaaaa azt hittem lesz idom tobbre, na majd este...

zetus8
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:10-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Minden rendben holnap bővebb leszek........sokkal.
bóbita33
 
 


Sziasztok!

Fronell!
Akkor tényleg jól kipurcant Alma, anyukája nagy örömére :)
Ildivel már nem beszéltünk a talikról, az uszi témára feküdtünk rá.
Nem fájt, amikor kihúzták a csövet?

Bóbi!
Jó, hogy jelentkeztél, várjuk a bővebbet :wink:

Na megyek, mert jelenésem van az új nőgyogyinál, majd jövök, hogy milyen volt.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!


Először is mindenkit üdvözlök..nagyjából visszaolvastam és már jó nagyok a gyerkőcök.
Sok minden történt most a nyaralás óta nem is tudom hol kezdjem.
Jesoló nagyon szuper volt jó idő volt végig kaja annyi volt alig tudtuk megenni. este nagyokat sétáltunk lizának tetszett a klima mert jó nagyokat aludt.voltunk csuzdaparkban és az én pici lányom nagy csúzdán csúszott le a nagyobbikkal. Kép
bóbita33
 
 


Nyaralás után esküvőre készülődtünk anagylányom csodás koszoruslány volt ja amugy a sogornőm ment férjhez. Nagyon jól sikerült.. Kép Kép
bóbita33
 
 


Előtte héten volt a leánybucsu és a legénybucsu is mindkettő jól sikerült. Jól bejégereztem és hajnalban értem haza.
aztán rá két hetére szülinapom volt és itt volt nálam 9 csajszi barátnők ismerősök..éjfél után elmentünk a városba discóba frankón sikerült csak az a másnap ne lett volna. hál isten a Liza a mamánál aludt igy de még ki tudtam magam pihenni. Kép A csapat már uton volt ....és jól volt
bóbita33
 
 


Mondanám hogy nyugisabb időszak van de Lizukám minden éjjel fennt van többször is és nem éppen vagyok kipihent.

Két hete megy már stabilan,mindenhova felmászik és jól van semmi gond nincs. Fogaival küszködik még csak 6 van de be van duzzadva az összes foginya. Mindent kipakol szóval egész nap rosszalkodik. Kép Itt van ez a rosszcsont...

Na mennem kell majd jövök többször.
bóbita33
 
 


bobita:
De orulok, hogy jelentkeztel! Akkor megis olvasol neha :lol: Nagyon jok a kepek es meg varom a beszamolo tobbi reszet is :D
A fogakkal mi is kuszkodunk, megy a dologel allandoan az inyere, de igy jol elvan...

fronell:
En mar korabban felvetettem, hogy mindenben benne vagyok, mert Timi mar itthon a fejemre maszik az unalomtol, arrol nem is beszelve, hogy en is szivesebben megyek el valahova, mint allandoan itt ucsorogjek. Szoval minden izgalmas program johet! :D
Hat orulok, hogy alakul a muteted helye. Azert ovatosan csinald, amig nem veszik ki a varratokat, nehogy szetmenjen es csunya legyen a helye.
Alma is ugy tunik szereti a hegyi levegot :)
Email cim?

szonibaba:
Uszi akkor hetfon startol, majd ird mar le a honlap cimet vagy az uszi cimet es idopontot sem egyeztettunk meg.

zetus:
Szupik a kepek. :) Ha lesz energiad akkor lehet tobb is.

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:11-kor.
Vendég
 


fronell:
pü ment

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Tegnap Petivel rendezgettük a képeket és eszembe jutott, hogy még nem mutattam meg nektek Szonji általam készített szülinapi tojtáját, most pótolom:
Kép

Ildi!
www.hoviragklub.hu

Bóbi!
Liza nagyon édes, mosolygós.
Akkor zajlott az élet körülötted, legalább egy kicsit kibuliztad magad :wink:
Kaja a szálláshoz volt? Nyaralós képeket kérünk!!!

Tegnap voltam az új dokinál, nagyon szimpi, kedves, jófej. Mondtam Petinek, hogy szüjünk már nála is egy gyereket :)
Nincs benne a dologban :?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Koszi, megneztem. Akkor a hetfo 10 ora nektek jo lenne? Remelem nem lesz semmi az oltassal addig nekunk. Nalatok volt oltasi reakcio?
Orulok, hogy a doki szimpatikus neked. Nekem meg a sajatomhoz bejelentkezni sem volt lehetosegem, mert mar decemberre van csak idopont. Lehet nekem is az SZTK rakszures marad... :roll: Bar terveztem, hogy HPV szurest is csinaltatok.
A marcipant vetted, vagy csinaltad a tortahoz? Nagyon nagyon szep!!!

baratodildi
 
 


Ildi: naggggyon köszi a képeket! Ismét csak azt tudom mondani, hogy éééédeseeek :lol:
Nálunk volt oltási reakció, kb. a 10 napon egy kis láza volt az Almának, ami másnapra lement hőemelkedésre, aztán el is múlt. Azóta semmi.
Szoni: én is ugyanazt akartam kérdezni, mint az ildi, hogy vetted a marcipánt vagy csináltad? Éa ha vetted, akkor hol és melyik polcon kell ezeket keresni?? :lol: Én annyira hülye vagyok ezekhez, de nagyon szívesen csinálnék én is belőle sütiket, na persze nem olyan szépet, mint a Szonjié volt :wink: Tényleg nagyon ügyi vagy, ha ezt így össze tudtad hozni. És milyen édin mosolyog a képen a Szonji :lol:
Bóbi: húúúhh de nagyok lettetek Ti is :D Nekem nagyon tetszik az apukája lába közti kép :wink: Szőrös lábból kikandikáló Liza :lol:
Jó sok minden történt veletek is a nyáron. Jöhetmél gyakrabban beszámolót tartani. :wink:

Az én sebem gyógyulgat, folyamatosan megyek kontrollra. Azt nem mondom, hogy hűűűhhdeszép, de remélem szép lesz a helye :roll: 8) A cső kivétel nem volt vészes, annál inkább az, amikor lezsívatják a savót belőle és beléd szúrnak egy jó nagy tűt Brrr... :? Nah, az már nem annyira kellemes érzés :cry:
Vendég
 


Ildi!
Szánombánom és nem szoktam, de a hétfőt sajnos le kell mondjam.
Szonji pénteken úgy ébredt, hogy totál vörösek és dagadtak voltak a szemei. Irány a szemészet, ahol ugyan nem mondták ki magyarul, hogy mi baja (a papírra vmi latin hablatyot írtak csak) de sztem kötőhártyagyuszi lehet, mert azt azért sikerült kiszedni a dokiból, hogy fertőző. Szemcseppet kapott, amiből 5-ször :shock: kell cseppenteni neki egy nap és szemkenőcsöt, amit meg éjszakára kell belekenni a szemébe. Ez utóbbit gondolhatjátok, hogy milyen volt: 1 órán keresztül (de szó szerint egy óra) könyörögtünk neki az apjával, hogy engedje meg, én már totál kikészültem, elvonultam a fürdőbe és már az albérletkeresést fontolgattam, mert nem bírom idegekkel, amit a láyom művel :evil:
Szóval oviba sem mehet és nem akarom itthonhagyni úgy, hogy én meg elvonulok a Marcival. Így is megkaptam Petitől, hogy mostanában nagyon háttérbe szorítom Szonjit és a Marci produkcióinak túlságosan örömködök :?

Amúgy a 10 óra jó lesz majd, ha eltoljuk egy héttel.

Ja! az oltástól Marcinak eddig nem lett semmi tünete, úgyhogy remélem ezek után már nem is lesz, végülis hétfőn már 2hete lesz, hogy megkapta.

Fronell!
Az a trutyileszívás szívás. Gondolom, hogy nem lehet kellemes, szegényke.

Marcipán: tömbben vettem, mindenféle színben lehet kapni, Szamosnál v. nagyobb közértekben (Kaisers, Spar, Match pénztáraknál). A süti pedig: a "gomba" szára lekváros piskótatekercs felállítva, a gomba kalapja pedig muffintészta ilyen hullámos szélű formában kisütve. A marcipánokat kinyújtottam, a sütiket vaníliáspudinggal megkentem, hogy ráragadjon a marcipán és rájuk tekertem. A tetején csücsülő kis izét is én csináltam, de gondolom látszik szegényen, olyan szánalmas.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Nem baj, jovo heten a keddtol jo esetleg, de lehet csak szerdatol, mert akkor jovunk anyosektol vissza a hosszu hetvege utan.
Amugy Timinek meg van egy gombostunyi beverzes az egyik szemen. :shock: Fogalmam sincs mi ez... Ugyhogy mi is megyunk holnap dokihoz, bar ez valoszinu nem fertozo. :?

Mennem kell, meg jovok ma.

baratodildi
 
 


szonibaba
Szoninak javulast, a krem borzalmas lehet, en sem szivesen hagynam. :shock: :shock: Az meg, hogy nem hagyod ot egyedul termeszetes, betegseg mindig kozbejohet...
Timi meg fogja uszni a dokivizitet, mar kezd neki felszivodni a beverzes. Valoszinuleg belekapott a szemebe valamikor.
Majd a jovo utani heti uszit meg zetussal is egyeztessuk le. Nekem hetfo kedd nem jo, ez mar szinte biztos.


fronell
Savo. :shock: :shock: :evil: Huuu, de borzalmasan hangzik.

zetus
Uszirol nyilatkozzal, nektek mikor jo...

baratodildi
 
 


Tegnap levittem Szonjit megint a szemészetre, megmutattam neki a szemhéja alatti nagyon durva bevérzést. Azt mondta, hogy erőlködéstől van, biztos akkor történt, amikor próbáltuk a szemkenőcsöt beleimátkozni, ő meg szorította a szemét ezerrel. A szembaja egyébként már szép, már csak amiatt van itthon, mert az oviban nem csöppentenének neki.

Ildi!
Jó, hogy Timivel megúsztátok a szemészetet.
Anyósoztok? Akkor egy kicsit tehermentesítve vagy? Tudsz vmennyire pihizni?

Etus szívem merre jársz?

Fronell, Manó??

Bóbita!
Ugye nem tűnsz el megint?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek hogy hiányoltatok.
Még le kell kicsinyitenem pár képet és akkor tudok felrakni még a nyaralásról.

Beadatta már vki a pneumococcus oltást a gyermeknek? Mi mostanában fogjuk megkapni.

Ildi! Lizának is volt bevérezve már a szeme de 3 nap alatt elmult vszinű megütötte.

Szoni ! a torta szupi és milyen nagy már a leányzó.
bóbita33
 
 


Bóbi!
A pneumo-s oltást mi kb. 2 hét múlva fogjuk megkapni, mert most kaptuk 2hete a 15 hós oltást és azt mondta a dokink, hogy el kell teljen a kettő között 4 hét. Amúgy rákérdeztem, hogy tudom, hogy Szonjinak nem ingyenes, de beadassuk-e neki és azt mondta, hogy szte csak akkor, ha van felesleges kidobnivaló pénzünk. Hát nincs, úgyhogy csak Marci kapja meg.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Jaj, Fronell!
Akartam mondani, hogy itt maradt múltkor az ebéded (a narancsok).
Hogy állsz a kúrával?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hova tűnt mindenki?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:11-kor.
Vendég
 


Fronell!
Akkor ezen a télen nem sok narancsot fogsz enni (mint téli gyümölcs).
Ha vége a diétádnak, nálunk pizzaparty!!!
Én nem értek nagyon a diétákhoz, nem tudom, hogy a 7kg az jó-e v. sem, meghogy megér-e ennyi szenvedést :?

Etus anyuzik Ausztriában, nem veszett el.

Ildi!
Ti anyósoztok ugyi?

Manó?
Bóbita?

Képzeljétek, ma voltunk Szonjival síoktatáson. Sajna nem sokat (vis semmit) láttam a produkcióból, mert Marci elaludt a kocsiban odafelé, így Peti ment a pályához Szonjival. Előtte korizni voltunk, szóval ma nagyon sportos napunk volt.

Na megyek, mert a pónit elrabolta egy vérszívó denevér és én a tigris, meg kell, hogy mentsem :lol:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el csak estére már hulla vagyok. Elkezdtünk járni megint tornára és usziba igy az itthoni kevés időt be kell osszam hogy jusson mindenre.

Fronell!
Mielőbbi gyógyulást neked. Amugy milyen diétát csinálsz 90 naposat?Hál isten nekem már csak 3 kilo plusszom van.

Még mindig nem kaptuk meg a pneumot.....

Ildi! Timi hatalmas már.az én pici manóm méretei 8160g 77 cm.

Na mindenkinek szép napot!
bóbita33
 
 


Sziasztok,

Itt egy eltűnt.Kicsit összecsaptak a hullámok, nem nagyon volt időm jönni.Elkezdtem már írni a beadandóimat, gyakorlatokra járok, és mindezek tetejébe Hannus torokgyuszis :(
Szombaton kezdődött baromi magas lázzal, és azóta is tök soxor belázasodik 38-39!Egyből AB-ot kaptunk annyira csúnya volt a torka.Dokinő majd hanyatt esett :cry:
Alíg alszunk éjjel, és egész nap olyan nyügös, és anyás :? kivagyok már!Állandóan üvölt, sír, semmi se jó neki!
Csórikám biztos kínlódik, de én meg már agyilag ill. türelmileg nem bííííírom :oops: :cry:

Bóbi, tök jó, hogy jelentkeztél.

Többiek , puszi!
Diétások, kitartás :wink:
manóci
 
 


Sziasztok!

Bóbi!
Hogy megy az úszás? Szeretitek? Milyen tornára jártok?

Manó!
Hannusnak jobbulást, gyors gyógyulást. Ez a "semmi nem jó, csak hisztizek" nálunk is szokott lenni és tényleg nagyon kinyírja az embert. Én is próbálok segíteni Marcinak, ringatom, hintázunk, éneklek (lehet, hogy az a baj :) ), de semmi nem segít, cak feszíti magát és üvölt.

Mostanában én inkább Szonji miatt vagyok kiborulva, nagyon nehéz, de ez hosszabb téma, nincs is kedvem itt kiteregetni, majd úgyis találkozunk vmikor és megbeszéljük.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:11-kor.
Vendég
 


Fronell!
Lehet, hogy a cél kilóba már a rögtön visszaszedett kilót is bele kéne számolni :)
Isteni finom dupladupla pizzát sütünk :P
Eldugult orr-ra mi szoktunk kapni itt a Jánosban a fülészeten egy olyan orrcseppet, amit receptre kevernek ki és az tényleg egész jól kidugítva tartja Marcinak, még a cumizás is megy mellette. Persze ezzel most nem sokat segítettem, de ha van időtök és energiátok lehet, hogy megérné elbumszlizni (de lehet, hogy más fülészeten is ezt adnák). A lényeg, hogy ez nem a bolti Nasivin meg ilyenek.

Húú, Marci nagyon csöndben van, megnézem mit csinál?!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: