Új privát üzeneted érkezett!

Mivel mi sosem éltünk együtt,így nem viseli meg. Kb két éves volt Maci,amikor végleg kidobtam a donort. Sosem ismerte jobban, mint bármelyik másik haveromat. Hetente 1-2 alkalommal látta csak,akkor is a fürdetési időben, aztán vittem aludni.
Ezek után rám fogja, hogy én lehetetlenítettem el a kapcsolattartást, mert nem engedtem neki, hogy elvigye magával. De hogyan is engedhettem volna, hiszen számára gyakorlatilag idegen volt.Emlékszik rá, hogy Tibi, és hogy volt része az életében, de nem tudja hova tenni! Azt hiszem ez a jobbik eset, hiszen nem viselte meg a dolog. A pénzre visszatérve, hogy ugyan azt mondta, hogy ad, meg adott ha van/volt. Ehhez képest volt pár hónap, amikor még nem volt bevételem a terhességem alatt,.így ki kellett adnom a lakásomat, és Anyumékhoz költöznöm. Annyi pénzem volt,amit a lakásomból kaptam. Akkor ő melózott, és közel 300ezret keresett, mégsem adott semmit. Maci 2. szülinapján megjegyezte, hogy -de jó! Megint van mire költeni! :twisted:
Elég szép "ember"?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Örülök h minden ok Petyával!Továbbítottam is a talisoknak,csak visszaírni nem tudtam!



Kitty!
Adri pont elment mikor írtál,meg neked se tudtam visszaírni :oops: :oops: :oops:

Iza megfordul a hálózsákban,és mi is a sportrészt használjuk!

na én össze vissza ettem mindent...dugig vagyok!!!!

Van már pár kép a blogban!Aztán dobom a többit is!

annus11
 
 


Jó estét!

Annus, köszönjük a vendéglátást, a reggel "csak úgy" összedobott fini ebédet, a lakhatást Iza kiságyában és a sok-sok élményt. :-) Már ott akartam mondani, hogy nagyon helyes a lakásotok.

Ami az odautunkat illeti, a fiam egy szupermen. Csont (és egy szó) nélkül megjártuk a buszt Csepelig, majd a HÉV-et a Borárosig és a sétát Annusékig. Nagyon büszke voltam/vagyok rá :-)

Csongi és Lilla tényleg nagyon komolyan nyomják már a négykézlábazást. Édesek és nagyon ügyesek :D Az én Marcim csak érzelmi téren produkált, konkrétan próbálta Izát befűzni, kisebb-nagyobb eredménnyel. :D

Réka, Adri, örülök, hogy megismerhettelek titeket és csemetéiteket is.

Tinu, huzatot kaphatott Csongi szeme? Remélem gyorsan múlik.

Álmos, Maja, Kolos, Lilla, Blanka és LittleL is tündériek. Már hiányoltam a babaképeket a sok rucis fotó után :-)

Marci már 7-kor beájult, megyek én is nemsokára mellé.

Trixi örülök a jó híreknek.

Jobbulást a betegeskedőknek, Evemamának pedig köszönjük a hozzátápis segítséget.

Na többre most nem fussssa, elkúszom az ágyig.

Jó éjszakát!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Annus!
Mikor jöttök haza?


Lányok!
Akinek van kedve jönni hozzánk, az jelezzen, hogy a napot, és a menüt egyeztetni tudjuk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Szerintem mennénk mi is,meg Szofi és Tinu!Melyik nap lenne???Attól függ csak!Nekem a csütörtök jó lenne azt hiszem,addigra már itthon vagyunk!
Tartásdíj...nem is mondok semmit!

annus11
 
 


Trixi, jövő csütörtök, Marci, Gyöngyi, megy, Csepel....

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Oké, akkor csütörtök. Szóval aki szeretne jönni, sikítson! Hekket szeretitek salival? Vagy esetleg házi pizza, gyros... Ki mire szavaz???

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Nekem mindegy!Amúgy a mai zabálás után soha nem eszek többet..... :lol:

annus11
 
 


Annus!
:lol: :lol: :lol:


Én mától fogyózok, uh nekem totál 8, hogy mit csinálok, úgysem ehetek semmiből! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi: a hekk jól hangzik. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Ha nem zavar senkit a halszag,akkor állok elébe. "Csak" két kiló van belőle itthon... 8)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés a náthából kifelé haladva. Egész emberi az állapot már nálunk, csak 1x kellett ma Ficusom nóziját porszipizni.

Nálunk legnagyobb hír, újdonság most a tegnap kóstolt áfonyás-alma. Nagyon bejött a picurimnak. Ha sikerül szereznem sütőtököt akkor a hétre ezt terveztem be!

Látom volt megint topiktali! Tök jó, hogy ennyit összejártok, s ahogy olvasom nagyon hangulatos kis összejövetelek ezek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Na tettem egy linket a blogba a többi képhez :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus, megint isteni volt nálatok! Köszönjük!

Trixi, jövő hét csütörtökön tudunk menni (a szerda nem lett volna jó), és a kaja tök mindegy! És akkor majd ki is sminkellek! Muhááháhá!! Tinu téged is! :wink: Vagy mégjobb: Anikó, nem tudsz jönni? :oops: :lol:

Na, Annus már írta, hogy Csani ma életében először kacagott a talin!Annyira jó volt.
Aztán itthon fürösztés közben a mostanában kudarcos babauszira gyúrva vizet kell locsolni a fejére. Totál fosta, hogy bőgni fog. Ráöntöttem a vizet, erre rámnéz, és újra kacag! Még este többször is, mikor a nyakát puszilgattam! Lányok, ez a legédesebb hang a világon, olyan boldog vagyok!

Lilla meg Csongi nagyon metál módon nyomják!!! UHHH!!

Na jó, lefekszem! Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most jutottam odáig, hogy van egy szabad 20 percem, amíg meg tudom nézni, mi minden történt itt a fórumon.

Annus: Köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon jól éreztem magam, és úgy láttam, Lilla baba is. :) Köszönöm, hogy befogadtatok, bár még új vagyok. Nagyon jó volt Lilla babát a kis társai között látni, és végre felnőttekkel beszélgetni. Nem mintha az egész napos "hő" meg a "geő" nem tetszene, de azért néha jól esik mondatokban beszélni. :lol:

Most nézem a képeket a blogon, nagyon jók lettek. :) Amiket én csináltam, még nem néztem meg, a férjem szokta átmásolni a gépre őket, és most épp dolgozik. :?

Örülök, hogy jó benyomást tett rátok Lilla baba. Nem tornáztatom, meg ilyesmi, én azt sem tudtam, hogy nagy dolog ilyen korban a négykézlábra állás. Ő ezt már tudja egy ideje, de hogy a mínusz oldalra is írjak valamit, ő volt az egyetlen baba, aki az idő nagy részét a karomban töltötte el, ugyanis letenni csak max. 5 percre lehet, ha ébren van, máskülönben sír. :?

Miután haza jöttünk, volt egy kb. másfél órás sírós-nyűgös időszaka, végül sikerült elringatnom. Rendesen lefáraszt engem ez a gyerek. :)

Tinu: Örülök, hogy Tücinek nincs komolyabb baja, bár az árpa sem hangzik túl jól. :?
Trixi: Sajnálom, hogy az "apja" így viszonyul a fiához, ezt én nem is értem, hogy lehet, hiszen a saját vére...:roll:
Engem is érdekelne a következő tali is, csak Csepel nekem nagyon messze van, nem is tudom, innen hogyan, és mennyi idő alatt lehetne odajutni. Még gondolkozhatok rajta egy kicsit? :D

Örülök, hogy megismerhettelek titeket.
Na, ennyi volt a szabad idő, Babóka felébredt, menetrendszerint sírással. Megyek.
Réka

rekap
 
 


Hello csajok,

hazaérkeztünk, AndrisMarci már alszik.

Annus, köszönjük szépen a talit, jó volt nagyon! :D

Kitty, nem tudtalak felhívni, mert nem írtam ki a tel.számodat, hétvégén pedig nem voltam internet közelben. Sajna a babahordozót most nem tudtuk volna elszállítani, annyi cuccunk volt! De ha nem égetően sürgős a dolog, a férjem minden héten van Bp-en.

Na :arrow: pakolok, asszem jó kis visszaolvasás vár rám... :roll: :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Holnap szurkoljatok délelőtt, mert megyünk a kézspeckóhoz és eldől, hogy mikor mi fog történni.

Kép
Kép
incike
 
 


Réka!

Annuséktól már nem vagyunk annyira messze! :)


Szofi!

Az jó lenne! :lol: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ha esetleg szeretne valaki hálózsákot,akkor nekem van felesleg! Kb négy darabunk van, de mi nem használjuk! Van kisebb,és nagyobb, vékonyabb, és vastagabb is!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na :arrow: tentizni!

NYUGODALMAS jó éjt mindenkinek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Jó sok minden olvasnivaló volt a hétvégén és azóta :)

Gyógyulást minden betegeskedőnek! Évimama, Esztó-Álmi, Dóri, Reny.. és sokan mások:(

MNiki, minden jó, ha a vége jó! Azért megértem, hogy szar érzés volt...

Örülök, hogy jó volt a tali, mindjárt megyek és meg is nézem a képeket.
Lilla ilyen kis ügyi?? És Csongi is?? 8)

Sajna a mai harisnyavásárlásom dugába dőlt, de az e-bay-en (Ti tehettek ám róla :wink: ) vettem ilyet:
http://s87.photobucket.com/albums/k137/ ... 29ff-3.jpg

Hát majd vmkor elrongyolok mazsolával a h&m-be, hátha még idén lesz rá harisnya... :D


Mozza, sajnálom, hogy fáj a b.mbi. Én már jó ideje kézzel fejem ki a mélyebb göbökben lévő tejcit. (Véletlen jöttem rá, hogy hatékonyabb: elromlott a fejőgépem..) Először rosszul voltam tőle én is. De már nem érdekel. És hát hálistennek egyáltalán nem fáj.
Lili cukorfalat!

Esztó, Álmos naggyon helyes srác!! És utólag is Boldog szülinapot! Azért 27 felett is élet az élet :lol: 8) :wink:


Netti!
Cicusról van hír?
Bogyóról lehetne majd képet kérni? Csak beszélitek itt Barbival a szetteket meg minden, de nem látjuk a kisasszonyt!!
:wink:

KépKép

Kép
hase
 
 


dejó lehetett a tali

csajok Lili is ezt csinálja, máérmint a 4kézlábazást csak kb 1,5-2 mpig tudja tartani magát, aztán eldől mint egy krummiszsááák

annnuuussss plíz answer!!! a pépbe víz helyett tejcsit is rakhatok, de akkor hogy csinálom meg...légyszi fejts ki nekem a pépkészítési praktikákat :D :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Lányok, aki nagy harisnyavásárlásban van...
Mi az Ázsia Centerben vettünk 500 Ft-ért 100% pamut harisnyát.
Mindjárt keresek róla képet nektek... Persze nagyon sokféle van, nekünk kimondottan ekrü-barna kombináció kellett az esküvőre

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Jaj Huncutka, kösziköszi a tippet!! Mutatsz képet is lécci-lécci?

KépKép

Kép
hase
 
 


Nahát mennyi édes baba!!!!

AndrisMarci alvósan tisztára hasonlít Gergőmre :lol:

Mindenki hason nyomja már? Elképesztő :shock: :D
Gergőke egyelőre háton, meg oldalt. Hason inkább egy partravetett halra emlékeztet: keze-lába jár és hamar kimelegedik bele :roll: Na sebaj, majd belejövünk...És ha vízbe tennénk, ő lenne a leggyorsabb :lol: :lol:

Ja: ma doki azt mondta, túl kicsi a kutzacsa G-nek. Nem tudtam, hogy az is baj... Kérdezte, van-e D-vitamin a tápiban. Mondom, igen. És külön adok-e neki? Igen, a gyerekorvos írta fel (gondolom, mint mindenkinek), h adjak neki mindennap 1 cseppet.
Most megtudtam, hogy max 2naponta kellene adnom, mert túl hamar zárul neki. Bsszus!


Incike, gondolunk rátok!!

KépKép

Kép
hase
 
 


No nem találtam meg azt a képet, amin rajta van Ficuson, de gyorsan csináltam kettőről.
Annyi az észrevétel hozzá, hogy elvileg ugyanaz a méret a csomagolás szerint, nos szemmel láthatólag nagyon nem ugyanaz, így mindenképp nézzétek meg ha ott vesztek. Anyagában, minőségében nincs hiba, nagyon jó, kellemes tapintású mindkettő!

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Csilla! A mi kutacsunk is kicsi! Én is halálra paráztam magam, hogy majd nem fejlődik rendesen a gyerek agya, meg D vitamin, meg minden, aztán kiderült, hogy nincs semmi baj, adjam a napi egy cseppet, és figyeljük... Szerintem ha a tápiban van, akkor külön tényleg ne adj, de viszlát, ennyi, no para, minden jó lesz! :wink:

Mozza, ja köszi, ha tudod az anyagot küldeni! Majd jelentkezz, hogy mit sikerült intézni, már nagyon izgulunk! Közben beadtuk a Wizz-hez is, tettek fel hirdetést.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Adraci!
Kitty írt smst h már elintézték a babahordozót!Csak már elmentetek mikor jött az sms,vagyis mikor megnéztem :wink:

Niki!
Én úgy csináltam h mondjuk 50 ml vízzel csináltam egy sűrű pépet,és utána hígítottam az anyatejjel.Amúgy én elősre úgy adtam neki h szopizott és utána adtam neki.Előszőr kb 1/3ad pép volt,aztán köv kaja már fél adag,aztán egész!Ezt állítólag nem kell kanalanként kóstoltatni!Szóval én ha tetem bele tejet,akkor mindig egy sűrű pépet hígítottam,de ha a fele víz helyett tejet teszel úgy is jó!


Huncutka!

Na dobj képet a harisnyákról!!!!

Hase!
Szerintem Gergő is nagyon ügyes lehet!!!Ne aggódj emiatt!Olyan gyorsan fejlődnek!!!Lehet holnap már szaladni fog :lol: :lol:

Inci!
Drukkolunk!!!!

Trixi!
Majd dobj címet h pontosan hova kell menni!

annus11
 
 


Sziasztok!

Huh, mire visszaolvastam csüt.ig!...

Adri! Köszi a lehetőséget, feljött a hordozóért pénteken vonattal az ifjú apuci.... Sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni, úúgy megismertelek volna személyesen is! :)

Na, mit is szerettem volna...

Kanalazás:
BOGYÓ MÉG KIZÁRÓLAG CSAK SZOPIZIK. Sem víz, sem tea, sesemmi...

Trixi!
Mi is készülünk Hozzátok, de sajna, nálunk annyi minden közbejöhet, hogy megígérni ismét nem merem...

teszvesz: Hát Kitty nem tudott Bogyókának Hello Kitty-s felsőt venni, mert az utolsó 20 sec-ben lenyomták.. :(
Hát ez legyen a legnagyobb bajunk, azt mondom...

Mozgás: Bogyó még csak forog az ágyában. 2x megfordult hátról-hasra, kb.2hete. Na ettől úgy megijedt, hogy azóta ilyesmit nem csinál! :) Nővére, dettó így viselkedett anno!

Szopi, pisi, stb.. Hát, én nem csinálok egyikből sem nagy ügyet. Ha éhes agyerek, megszoptatom. Múltkor,mikor Tinuékért mentem, a házuk előtt, a parkolóban, a kocsiban. Általában próbálok kicsit félrevonulni, elfordulni, vagy egy textilpelust odarakni. De ez nem mindig sikerül... Valaki írta, hogy az miért elfogadottabb, ha kilóg a fél feneke a csajnak/nőnek a gatyából? Kb. én is ezen az állásponton vagyok.
WC-dolog: Mi elég sokat utazunk/utaztunk az országban gyerekekkel. Szerintem 1000x jobb egy szimpatikus bokor az út mellett, mint egy retkes, büdös közWC... Ha meg a kisgyereknek pisilni kell, akkor azt azonnal meg kell oldani. Röviden ennyi.

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok! :)

Nagyon jók a talis képek!

Csinik a harisnyák, Hunccutka!

Kutacs miatt ne aggódjon senki, ha most javasoltak mást, akkor tedd úgy a dolgokat, Csilla! Én is tapogattam ma a mienket, hát az meg olyan nagy!!! Juj! És nem csak egy luk körbe, hanem van minden koponyarész illesztésnél még a köralakú lukból 1-1- nyúlvány. Na, ezt jól leírtam... Szóval olyan csillagformájú az egész. Eddig is ilyen volt, de azt hittem, lassan félévesen már nem lesznek legalább ezek a nyúlványok ilyen horrorok... De nem aggódom, csak ledöbbentem. :)

KicsiLili is ügyi akkor! Danó is művelte ezt néhányszor, hogy megtartotta magát 4kézláb néhány másodpercre, de akkorát esett egyszer így az orrára, hogy azóta sem kísérletezik ezzel. :lol:

Réka! Ha mennénk, merő véletlenségből, mert már esetleg meggyógyultam, akkor tudunk ám vinni! (Trixi, jöhet Samu is?) Mert, ha megyünk, akkor is csak 3an vagyunk a kocsiban, még 2en befértek. Na, de megígérni, ugye én sem tudom sajnos, mert ez a hülye fül nem akar meggyógyulni. Kezdem már magam se hinni, kívülről biztosan még hihetetlenebb és kifogásszerűbb... Pedig sajnos tényleg nem az.

Nem tudom, drága Esztó, írtam-e már, de abban maradtam magammal, hogy jobb még egyszer, mint egyszer sem, Isten éltessen szülinapod alkalmából!

Kitty! Bogyó olyan szép-aranyos volt, örülök, hogy legalább láttalak benneteket! Köszönöm a szállítást még egyszer! Milyen volt a buli?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na jó reggelt!
Úgy látszik elmúlt a telihold hatása!Iza megint aludt éjjel!Este meg fejtem,meg ma is igyekszem 2-3 óránként fejni...csak ehhez itthon kell dekkolnom :roll: Na de előbb elszaladunk a DMbe,meg patika,meg vennem kell mosogatótálcát is....szóval majd több részletben megyek ki :?

Csütörtökön meg vonat...hát most 2,5 órás utat kell kibírnia,és nem IC.Remélem a zaj nem fogja zavarni. :roll: Kaja meg lesz nálam,még kell szereznem vmit ami melegen tartja a vizet!

Na megyek is,ha nem alszik vissza Izus akkor most rohanunk a DMbe! :wink:

annus11
 
 


Teszek fel képet a gyerekecskéimről. A napokban készült. Szerintem nem is hasonlítanak annyira. Meg egyet Tüciről is, amikor kb. annyi idős volt, mint most Csongi. NEkem teljesen mások. :wink:
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Szerintem tökre hasonlítanak!!!Ne mondd már h nem :lol: :lol: :lol:
Amúgy kicsiként Tüncinek talán pufibb volt a feje,Csonginak olyan kis vékony,bár már ő is hízik arcra is! :wink: Amúgy meg csodaszép mindkettő!!!!

annus11
 
 


Jó reggelt!!!
Isten éltessen sokáig Reny!!!!Boldog Névnapot!!!!!! :D :D :D
Szépek a gyerkőcök.Szerintem hasonlítanak.Nem olyanok, mint két tojás, de pl a szemük az nekem teljesen.
Kész vagyok még mindig.Fáj a mellkasom és a hátam levegőkor.Meg begyulladni készül a mellem vagy mi,mert annyira fáj egy ponton és érzek csomót is. Lámpázok mindjárt,meg melegítőpárna, meg ma télleg nem kelek fel. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


jóóó reggelt!

AndrisMarci még alszik. Úgy látszik csak annyi kellett, hogy hazajöjjünk... :roll:

Nagyon örülök mindenkinek, akit megismertem tegnap! A gyerkőcök nagyon édesek voltak! Tinu, te meg egyenesen bolond vagy, amikor olyat mondtál, hogy öregnek meg mittudoménmég minek láttad magad! Ezt mostmár megerősíthetem személyes tapasztalat által is! :wink:
Szerintem nagyon hasonlítanak a gyerekeid, csak Tüci teljességgel csajos, Csongi meg pasis!

A 7végénkről: AM nem igazán értékelte az esküvős felhajtást, ezért fél10-kor vitt a férjem minket a szállodába, ő meg visszament hajnal 4-ig a mókapartira. :D

Szóval a kisfia olyan sírós volt, mint még soha, aztán vasárnap óta kapja a homeós golyót fogzásra és tegnap mióta hazaértünk már 1x sem sírt, éjszaka sem ébredt. (bezzeg 7 végén 3x is :roll: )
Szóval most találgathatok, hogy a környezetváltozás miatt, vagy a foga... :lol:

Kitty, én is sajnálom, hogy nem taliztunk! Remélem lesz még alkalom...

Kép

Kép
adraci
 
 


ez a pép jó dolog... 8) lili este 8óta alszik... :shock: kisimultak a ráncaim...de már hiányzik :roll: :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Nekünk ma jó éjszakánk volt, egyszeri keléssel. :D

Tinu: Szerintem is nagyon-nagyon hasonlítanak a gyerekek, persze az is érthető, hogy te másnak látod őket.

Zdori: Köszönöm szépen az ajánlatot, ha összejönne, örülnék neki, de még nálunk is közbejöhet akármi.

Trixi: Köszi a szíves invitálást, még sosem jártam BKV-val Csepelen, majd még meglátom, mennyire vagyok bátor, és Lilla babának is milyen napjai lesznek.

Kutacs: Mi pont az ellenkező véglet vagyunk, nekünk túl nagy...:? A doktornő napi 2 csepp Vigantolt ajánlott, már vagy másfél hónapja adjuk is, de nem lesz kisebb. :(

Na, Lillám pont most borította magára a játszószőnyeget, de nagyon nem zavarja. :D

Incike: Drukkolok neked, hogy könnyen megoldható legyen a kéz-probléma.

Harisnya: Kár, hogy hozzánk az Ázsia-center is fényévekre van. Talán a Tesco, vagy valami bababolt lesz belőle, mert Babókának egy szem harisnyája van.

Na, megyek, mert ha jól hallottam, kaki volt... ma már ez a második, pedig kétnaponta szokott ...:lol:

Réka

rekap
 
 


Adri: jaj, én is akartam írni még tegnap, hogy tök jó, hogy megismerkedhettünk. Élőben teljesen más vagy, mint interneten keresztül. Bár gondolom, én is. :) Annyira sajnáltam AM-et, mikor sírt, olyan lélekszakadva tud. De szuper, hogy otthon megnyugodott!

Jó, jó, persze, hogy hasonlítanak valamennyire a gyerekek, végülis tesók, csak pl. egyáltalán nem ugyanolyan a fejformájuk (Csonginak hosszúkás, Tücinek meg inkább kerebb), másmilyen a szemöldökük íve, a színe, a szempillájuk, az orruk, a szájuk - és ez csak a fejükön a különbség :lol: . Még a hajhosszuk is más, bár az állaga, színe hasonló.
Annus, Csongi sokkal nagyobb baba, mint TÜci volt! A képen nem ez jön le, de tényleg. Tüci kb. akkora volt, mint itt a topikban a kisebb babák. Csongi azért nagynak számít, bár persze nem egy kategória Áronnal, vagy a Marcikkal, de azért mégis nagyocska.

Kép
Kép
tinu
 
 


Azt viszont nem értem, hogy a vonalzó miért nem azt írja, hogy Csongi 5 hós, mikor ma 6-a van. :roll:

Tettem a blogba linket a képekhez. Annus, rólatok csináltam egy pár jót. Mondjuk beleőszültem, mire megfejtettem a Picasat megint, de egyszer csak belejövök. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


reniiiiiiii, boldog névnapot!!!

Kép
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Éééés, ANnus, lécci, lécci, ha lesz egy csöpp időd, tedd már fel a Picasas albumba azokat a képeket, amin Csongi van, hogy le tudjam tölteni. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Zdori!

Természetesen jöhet Samu is, hiszen az egyik szobánk csak játékokkal van tele. Ja, és előre közlöm mindenkivel, hogy az egy csatatér, és nem is fogok ott rendet rakni, mert az Maci felségterülete, és lehetetlen a kupiját egy napnál tovább rendben tartani.
(Oda nem is kell bemenni, hiszen külön van a nappali) :oops: :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


tinu, mer amerikaji idő szerint számol...pár óra és 5 hós lesz 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki: fene azt a magyarközpontú agyamat! :lol:

Trixi: csütin Tüci bölcsibe lesz, pedig ő is szívesen játszana Marci játékaival, az tuti. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


a fehér pötty ott van nem tűnt el és nem is kocog...túlparázom? :oops: na ha pár nap múlva se kocog megmutizom a dokkernéninek...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Szuperek a talis képek!

Tinu! Szerintem is nagyon hasonlítanak a gyerkőceid! Tünci elképesztően nőcis, nagyon édes.

Reni! Boldog névnapot!

Olyan szívesen mennék a jövő heti talira, de csütörtökön már megint lakógyűlés, ráadásul nekem kell menni Alízért az oviba. De talán majd legközelebb.

Nekünk megint olyan éjszakánk volt, mint tegnap. Remélem hamarosan kibújik ez a fogacska, ha egyáltalán az a felelős. Ma ráadásul nagy feladatunk lesz, meg kell tanulnia Áronnak cumisüvegből enni, mert különben holnap éhenhal! Egy fél napra távol leszek.

lassan már frusztrálni fog, hogy milyen ügyesek, mozgékonyak ezek a babák! Van még valaki Áronon kívül, aki még nem tud átfordulni, csak fekszik szép nyugiban? Azért persze nagyon nem vagyok ideges, Alíz is mindent későn csinált.

Kép

Kép
hean
 
 


Tinu!
Most próbáld meg leszedni a fotoalbumról,lehet h beállítottam h nagy méretben is le lehessen menteni!Ott a link a blogban!ha nem megy akkor szólj,és felteszem a picasara.Amúgy én se igazodok ott ki :oops:

Na még egy!Összeszámoltam h hány baba vett már részt vmilyen talin!És 25öt számoltam!!! :shock: Jó sok!!!!Remélem h nem hagytam ki senkit :wink: És ugye plusz a tesók :wink:

Niki!
Jöttök Pestre holnap?

Na szaladok,most kelt Iza!

Ja és Tinu!
Igen,láttam Izus vigyorgásáról jó kis fotókat :wink: :lol: Rajtam meg pont az látszik h nem aludtam éjjel 8) :lol: :lol:

annus11
 
 


Hahó!

Csonginak boldog 5 hónaposságot!

Reny, boldog névnapot!

Sztem is hasonlítanak a kölkök, nincs mit tenni, van némi közös bennük... :)

Fehér pötty: nekünk is volt, nem kocogott, nem lett belőle fog, eltűnt 1 idő után. No para!

Trixi, Réka, meglátjuk majd a jövő hét csüt.-öt. Remélem... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


annus megyünk!apa még m, állította össze a menettervet, de amint megvan egyeztetünk oks? úgy megdönyizném Izust! :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


annus megyünk!apa még m, állította össze a menettervet, de amint megvan egyeztetünk oks? úgy megdönyizném Izust! :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?