Új privát üzeneted érkezett!

Hali Babyteve!
Ismerősek ezek a "jelenetek". Én nem merem őket bent hagyni egy ágyban felügyelet nélkül, mert mindig attól félek, hogy kiszúrják egymás szemét. Sőt már a játszószőnyegen se lehet otthagyni őket, mert tegnap Nórika megindult fókakúszásban az ebédlő irányába.
Hány kilósak a bébik?

Norcika hozza a formáját ezen a képen is
-.....na de kislányom.....nem illik szétrakott lábakkal leülni!!!! :oops:

Kép

Márkó a laza csávó:
Kép

Reggeli hancúr:
Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla: ezek szerint nem csak az én lányom nem bír szoknyában viselkedni? :lol: Olyan szépek mindketten! :wink:

Komolyan, ha ilyen-tesós- képeket látok, rámtör a mostazonnalrögtönkénekistesó érzés... :roll: :oops:

ercsi_3
 
 


Azon gondolkodtam, hogy mivel szüléstörténetem nem nagyon van, feltennék egy rövidke videót a bébik születéséről a blogunkba, de nem tom, hogy azt hogy kell. Valaki tudna segíteni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

[quote="ercsi_3"][ írta:ercsi_3size=75] Komolyan, ha ilyen-tesós- képeket látok, rámtör a mostazonnalrögtönkénekistesó érzés... :roll: :oops: [/size]

Rám is .. annyira édesek :)
2010 tavasz .. Ercsi, benne vagy? :D

Kép
szösszenet
 
 


Kamilla: valami videós oldalra fel kell tölteni, pl youtube (regsiztálni kell előbb), és onnan kell átmásolni az "embed" felirat melletti kódot, az új bejegyzésnél legalul, legszélén van egy HTML szerkesztő ikon, abba. Na, ez csuda hülye megfogalmazás lett... :oops:

ercsi_3
 
 



...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 19:22-kor.
Vendég
 


Én a 3 év korkülönbséget azért nem szeretném, mert akkor adnám Alízt bölcsibe .. és nem akarom, hogy úgy tegye össze a dolgokat, hogy másik baba van a családban, ő meg megy bölcsibe ..
Inkább 2 évesen jöjjön a tesó, 1 évig elleszek velük .. Alíz is megszokja a picit .. stb. majd megy bölcsizni, mert már "nagylány" :D
Ha későbbre tesszük mégis .. akkor meg 4-5 év .. :)
Majd meglátjuk ...
De Litukához csatlakozva .. nálunk is elsősorban az anyagiak fognak diktálni. Alig látom a párom .. ezerfelé dolgozik, zenél, zenét szerez .. jó lenne, ha kialakulna lassan az az 1-2 dolog, amiből megélünk .. ez ilyen kísérleti fázis .. sok lovat ülünk a cél érdekében. Ha nem lesz jobb, nem bírok egyedül 2 babával .. és várunk még.

Kép
szösszenet
 
 


Hm.. Szössz, mondassz valamit... :roll: még a végén meggyőzöl... Bár, ha tavaszi lesz a manó, akkor majdnem fél évet még mindkető otthon van, és nem úgy jön ki, hogy a nagyot "lepasszolod"... Én félek a mindkettőt pelusozni kell még, mindkettő babakocsis még-dologtól... Bocsi, de 3évesen már nem oviba mennek a gyerkők?

ercsi_3
 
 


Nono, hááát, nálunk csoda lenne, ha összejönne egy spontán baba (mindkét petevezetőm el van záródva), de azért volt már ilyenre is példa... :oops:

Kamilla, jó nagyok a babóid :D (Gergő 6700, Mira 6010 volt tegnapelőtt. Kommandózás nálunk is van, megy a hasra-hátra-és vissza pepitában, Gergő kutyázik ezerrel, aztán fejre esik, mindkettő tolat, szóval, addig örülök, amíg el nem indulnak. A szomszéd 10 hónapos ikrei már mennek, bár segítséggel, de folyamatosan...ki is van anyucijuk rendesen...Nagymamával sétáltatják kézenfogva őket, egyik elöl, a másik hátul..nagyi szerdán hazautazik, utána szvsz totál kikészül a csajszi...legalább látok példát magam előtt :roll:

Tomi a "nagy és okos bátyus", bár szegény már nem tudja cipelni őket, csak tartani (azt sem sokáig), így már semmi segítségem nincsen 5 kilós koruk óta. Imádja őket, a suliban Ő a csajok kedvence, állandóan fotókat lesnek a picikről :shock:

Kép
babyteve2
 
 


Jaaa, hordozós klub....nagyon szeretnék menni, de elméletileg Egerbe készülünk szombaton, ha át tudom rakni vasárnapra, akkor megyünk (bár csak Gergőt vinném, egyrészt Mira nagyon bukós, másrészt Gergő jobban bírja a nyüstölést és akkor Apa Mirázhat :D meg Tomival Ikeáznának, amíg mi kötözgetünk. Két babó mellett nem nagyon tudnék figyelni másra :oops: ) De a sétára mindenképpen megyünk, remélem, nem fog esni...Tényleg, ha esik az eső, mit vesz fel az ember kendő alá, és a babót hogyan védi? :shock:

Kép
babyteve2
 
 


Na itt vagyok. Etettem, altattam, és kész a vacsi :D
Édesek az ikrek! Tényleg jó lehet, egy azonos koru testvér! Marci is nézte az úszáson a többi gyereket, nagyon tetszettek neki. Főleg egy kislány... :D
Látom, nagyon megy a tesó téma! Én eddig úgy voltam, hogy köszi, de elég a Marci, de ahogy olvasom a születés tőrténeteket egyre jobban szeretném átélni mégegyszer. :lol:
De majd tényleg sok függ az anyagiaktól.
Ezt babánevés közben adta elő. Már azt hittem elég neki, de ezután a duma után, még befalt egy csomót :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 11:05-kor.

Kép
marcianya
 
 


Most már kezdek megőrülni :D Mirát hátra raktam, hasra fordult, Gergőt hasra, Őt háton találtam, nem értem, miért nem jó Nekik úgy, ahogyan voltak? :D :D Ilyenkor szoktam nézegetni az ötösikres blogot...és örülök, hogy mennnnyire könnnyű nekem! :D

Kép
babyteve2
 
 


babyteve: ez az ötösikres blog hol van?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Babyteve, Kamilla,
komoly, amit az ikrek művelnek. Dupla öröm :lol: :lol: :lol:

Lekri,
Jobbulást Kristófnak!

Nici,
jajj ez szörnyű!! Remélem hamar rendbejöttök!!!

Benettke,
hát ez nem szép dolog az orvostól :( :( Miért nem támogatja?

Marcianya
:lol: :lol:

Ha valakit érdekel Lilikém első és második merülése:

http://www.youtube.com/watch?v=NIoPwg_SNDY

http://www.youtube.com/watch?v=lKA-aHCXCoo

Kép
emi29
 
 


Hű. Emi, nagyon jók a videók! :shock: Én félnék elsőre víz alá tenni Lillust... Kádban is mindig frászt kapok, mikor belefejel... :roll:

ercsi_3
 
 


http://daveandmanna.blogspot.com/

Valahol megvan a hatosikres is, de azt még keresnem kell...az is komoly! :D

Kép
babyteve2
 
 


Lekri: jó a csónakotok... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem Levinek nincs semmi komoly baja...

Zsu: jobbulást neked és sajnálom a hétvégét... :(

Ruhák: hát, mi még nem veszünk továbbra sem, se használtat, se újat... Mert a főnököm folyamatosan hordja ide zsákszámra a ruhákat, ahogy Beni nő... :D :D :D

Eve: Beni súlya is stagnál egy ideje, de szerintem ne aggódj emiatt...

Benettke: a szopipárna ilyen kis hungarocell golyócskákkal van töltve... Nem tudom pontosan mi az... :roll: Nem állítom, hogy a nagy melegekben nem folyt róla a víz, de nagyon kényelmes neki is meg nekem is! Mindenhova viszem magammal, mindig úgy szopizik, kivéve a reggeli első szopit, mert akkor fekve eszik Beni és utána alszik is még tovább általában...
Ja és nekem sem jött még meg szülés óta... :roll:

Egyedül játszás: Beni van, hogy órákig eljátszik egyedül és van, hogy 2 percet sem! Attól függ milyen lábbal kelt fel éppen! :D

Nici: jobbulást neked és a kis családodnak! Húú, mentek síelni, de jó!!!!!!!!!!!!!

Babyteve, Kamilla: annyira imádom az ikres képeiteket nézegezni, csudajók... :D :D :D

Emi: nagyon szuper a merülős videó, Lili igazi profi... :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Na, megvan az is...
www.maschemiracles.com

Kép
babyteve2
 
 


Kedves Barátnőim, Sorstársaim, Topictársaim!

Sokat gondolkoztam azon, hogy mikor köszönjek el Tőletek. Sok mindent kaptam Tőletek és úgy gondoltam, hogy nemcsak egyszerűen eltűnök, hanem megköszönöm Nektek, hogy megismerhettelek Titeket. Jó volt itt.
Tizediként csatlakoztam a topichoz (tavaly aug. 14-én). Az előttem csatlakozottak közül már csak Szöszke, Klarka aktív tagja ennek a topicnak. (érdemes lenne egyszer összeszámolni, hogy hányan fordultak meg itt…)
Mivel jó hosszú ideje „ismerlek” Titeket, úgy gondoltam ildomos pár szót, sort írni, nemcsak szó nélkül kilépni a társaságból.
Mielőtt találgatnátok az okokat, inkább összefoglalom én magam:
1. Sajnos én már a jövő héten visszakerülök a mindennapok hajtásába. Dolgozni fogok, tanulni, háztartást vezetni, és mellette remélem sikeresen gyereket nevelni is (és a páromnak jó kis társa lenni). Igen, én választottam azt, hogy visszamegyek, de magamtól nem tettem volna meg, ha nem keresnek meg a munkahelyemről. A mai világban pedig az embernek mérlegelnie kell. Szívesen maradnék még itthon, de mi van ha…Ha később mennék vissza, de akkor már…Jó a munkahelyem, nehezen találnék hasonlót, ráadásul a kéréseimet el is fogadták (de ez más téma).
Szóval nem biztos, hogy lenne időm, energiám aktív tagnak maradnom.
2. Páran gondolom észrevették, hogy a topic kicsit megváltozott. Sok számomra kedves ember elment, illetve csak néha ad magáról életjelet (ez nem azt jelenti, hogy az itt maradottak nem kedvesek számomra).
3. Az utóbbi időben nem egy olyan hozzászólásom volt, amire választ/segítséget vártam volna, de senki nem reagált rá. Vagy pl. nagyon örültem amikor az eü. minisztérium válaszolt nekem az oltás-mizériával kapcsolatban és az első az volt, hogy felraktam ide a levelüket, de 2 emberen kívül senki, semmit nem mondott.
Persze, nem várom, hogy (mint ahogy én sem tettem), hogy mindenki reagáljon a kérdéseimre, vagy egyéb dolgaimra, de az elmúlt hetekben a minimális reakciókat sem kaptam meg.
(Bár az is lehet, hogy ennyire tele van velem a hócipőtök.)
4. Többször hiányoltam embereket, de már feladtam, hogy „életjeleket” kérjek tőlük, illetve van egy olyan érzésem, hogy most akik eltűntek, de olvassák a topicot, várják a hiányolásukat. Ill. Nem várják, de jól esne nekik, de nem sokszor történik ez meg.

Na, ez volt a rövid öszefoglalom. Nem is kell reagálnotok ezekre, csak gondoltam leírom ezeket…

Köszönöm Nektek!

Jó volt együtt izgulni, aggódni, tapasztalatot cserélni, örömködni, bíztatni, titkokat megosztani egymással, segíteni egymásnak, vagy csak kiönteni néha a szívemet Nektek, stb. Sokatokat több, mint egy éve ismerek már, és ha személyesen nem is találkoztunk, de mindig vártam, hogy benézhessek, hogy mi van Veletek.

Remélem, mindenkinek úgy alakulnak a dolgai, ahogy szeretné, legalábbis ezt kívánom nektek.

A táblázat alapján pedig:
Mezsó: Kíváncsi lennék, hogy mi van a legnagyobbik topic babával, de sajnos Te is eltűntél.
Nicci: Te előttem csatlakoztál, de sem vagy már nagyon. Sokszor eszembe jut, hogy milyen volt a szülésed, és sokat nevetek még most is azon, hogy mennyire félreolvastam, amikor a rakparton beragadtatok és mentőt hívtatok. (Én mentőhelikoptert olvastam, és nem tudtam elképzelni, hogy az hogyan tud leszállni abban a nagy dugóban.)
Emi: Te is régi „banda-tag” vagy és nagyon ritkán jelentkezel. Sajnálom, hogy az olajat nem kellett használnod. Lili pedig nagyon ari, és ha nem baj, a képeit továbbra is fogom nézegetni.
Katavirág: Te már eltűntél, bár néha olvasok Rólad híreket. Olivér nagyon helyes baba.
Magika: Tudod, amit egyszer írtam. Nem foglalkozni dolgokkal…
Téjé: Kedves barátném. Neked mit írjak, úgy is tudni fogsz mindent.
Szöszke: Imádlak! Jó volt amikor a kórházba érkeztem, hogy Te ott voltál. Megnyugtató volt, bár a mai napig nem tudom, hogy miért…Hasonló gondolataink egy időben pedig több, mint vicces.
Kiscica: beugrott ám, hogy én ott a kórházban láttalak. A „tetkós-csaj”, ugye? Fel a fejjel, és Maszatot nem rászoktatni már most a csokira. Még mindig adós vagy Anikós-lépekkel. Nem felejtek.
Felsoa: Te is eltűntél. Remélem minden oké nálatok is.
Be-be: Veletek mi lehet?
Benettke: Pont most jöttél vissza. „Eltűnő-művésznő". Még mindig nagyon tetszik a Zétény név.
Klarka: Kívánom, hogy KisAtinak az életben már ne legyen több gondja, eleget kapott ő már az élete elején. Felnézek Rád, amiért a nehéz kezdetnél így helyt tudtál állni.
Szofi: Hogy növekednek a bébik? Elhiszem, hogy nehéz két gyerekkel, nem is csoda, hogy ritkán jöttél. De néha 1-1 fotó…
Adri, Toncsi, Ágnes27: Ti nem is nagyon voltatok itt velünk, nem? Remélem minden oké.
Timi: Ne aggódj, nem vagy egyedül. Nemcsak Bálint lesz egyke. És köszönöm, hogy közreadtad anno a számomra nagy hírt. Sokat gondoltam Rád, amikor Bálinttal az elején olyan sokat fent kellett lenned, de örülök, hogy már minden rendben van. Ugye azért gyorsan elment az az idő is?
Geni: Ruben – nem gyakori név, ugye? Különleges. Hát akkor az élete is legyen az, de jó értelemeben.
Virág: Mindig elcsodálkozom Trudin, hogy milyen szépen megnőtt, pedig nagyon picikén érkezett közénk. Nem semmi.
Nuska: Remélem nálatok is minden rendben van és Zsigi éli az 5 hónaposak boldog életét.
Kerekes: 9-6-3-0. Még mindig azt mondom, hogy tök jó! Le a kalappal.
Marjan: Dádi számára is csak a legjobbakat tudom kivánni.
Zsuzsófi: Szerintem Neked nem ő az utolsó pici baba. Annyira fiatal vagy még és ahogy „ismerlek”, lesz még nálatok kisbaba, ha nem is mostanában.
Pumpóka: Ugye még olvasol? Kívánom, hogy minden úgy alakuljon, ahogy Te szeretnéd. Legyél vidám és boldog, ezt kívánom Neked. Ne húzd fel magad, nem érdemes.
Babyteve: A Te hozzáállásod dogokhoz lenyűgözött. Komolyan, mintha meg sem „kottyanna”, hogy ikreid vannak. És az egyik kedvenc fotómat, Te raktad fel.
Blani: Rólad is régen hallottunk már.
Ollem: Na, akkor hajrá- hajrá a tesókkal!
Zorróné: Veled még úgyis találkozom, mikor a fiainkat nézzük majd büszkén a lelátóról.
Xsara: A Jázmin is nagyon szép név számomra. Boldogságot neki is!
Balla Melinda: Te is eltűntél nagyon.
Kamilla: Nagyon helyesek az ikrek! Jó lesz nekik az egész életükben, remélem ők olyan ikrek, akik között igazán erős a kötelék.
Mango: minden jót Nektek is! A munka miatt meg ne aggódj! Élvezd, hogy otthon vagy a gyerekek mellett.
Ercsi: Én még mindig nem tudom, hogy miért is vagytok kint. Oké, Levi ott dolgozik. De hogy kerültettek pont oda? Ja, és mindig mosolygós lánynak tudtalak elképzelni, legyél is az mindig.
Szibi: Te sem jársz már erre nagyon.
Manogab: minden szépet és jót Nektek is!
Kisfruzsi: Alma – valahogy egy nagyon mosolygós, boldog ember képét tudom e névhez kapcsolni. Remélem az is. Minden jót Nektek is!
Emma: A katedrális rajongó, 4 lányos anya. Kár, hogy ő sincs itt már, de elhiszem, hogy sok a dolga. Reméljük Emma is jól van.
Gumimaci: Macikám! Kint vannak már azok a fogak??? Puszi nektek.
Bambika: Te is eltűntél már. Pedig tetszett amit március 15-ével kapcsolatban mondtál.
Lolka: Morci-marci. Mit is írhatnék, hogy mást ne bántsak meg! Érted, ugye?
Nici: Te is az utóbbi időben ritkán jössz. Ahogy néztem a két tök ugyanolyan képet a 2 lányodról. Nem semmi…
Nono: Remélem már jobb a kedved. Szonja miatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod, sajnos ez az élet rendje.
Fmarian: Megsem kérdeztem eddig, bár érdekelt. Miért Gyula? Olyan ritkán adják már ezt a nevet. Ne érts félre, tetszik, csak furcsa a sok „modern név” között.
Medina: Nektek is minden szépet és jót kívánok.
Gabo: Zsófi lány hogy van?
Szőlő: Remélem Linzernél hamarosan szépen tudják korrigálni amit kell. És nagyon ügyi vagy.
Anetto: Nektek is minden jót kívánok!
Celesztina: Remélem a pároddal minden rendbe jön. Nem tudom, hogy miért ilyen és nagyon sajnálom. Ez így nem jó. De remélem, hogy csak átmeneti. És nagyon ügyes vagy, ne feledd!
Bolygó: Te is ritkábban jössz már. Bogiról is régen láttam képet.
Csöppke: Örülök, hogy Lóci pocak-gondjai rendbe jöttek. Kiváncsian várom majd a híreket a 3. és a 4. bébiről.
Lekri: Annyira szép szemük van a gyerekeidnek! Nagyon helyesek.
Atizka: Az „Apa kedvence” polós fotó nagyon tuti.
Sirkici: Te is eltűntél.
Lituka: Hááát, remélem akkor jön a következő bébi, amikor Ti is úgy gondoljátok. És remélem, hogy könnyebbé válik lassan az életed, mert nem lehet könnyű ennyi pasira gondot viselni.
Gitka: A sulit befejezted?
Kritta: Fruzsinak gyönyörű a haja és ő maga is szép baba. Remélem a műtéten gyorsan túl leszel.
Gabcika: Rosszul emlékszem, hogy Téged is régen láttalak?
Jezsek: Jó hogy visszajöttél. Ne aggódj, hogy mennyit eszik, elvileg ők tudják, hogy mennyit kell.
Eve@Liza: Tök jók a fürcsis képek. Lehet, hogy nem, de a közös képen annyira hasonlít emi Lilijére.

Húúúú, jó sok vagyunk (és már itt látszik, hogy mennyien leléptek.)
Bocsánat, ha valakit kihagytam és ha valaki a neve mellett kicsit közhelyes mondatot olvas. Csak szerettem volna mindenkitől kicsit személyesen elköszönni és hát nem volt egyszerű megírni. (Meg sem számoltam, hogy hány Anya+Baba.)

Olvasni még foglak Titeket néha, talán néha kérdezek, életjelet is adok, de aktív már nem tudok maradni.

Remélem Ti jó sokáig együtt maradtok és jó hangulatú lesz a topic.

Puszi Nektek: Bambi

Kép
1bambi
 
 


Bambi..... :cry:

Most úgy bőgök, mintha valaki elhagyna....mintha valami örökre megváltozna.... :cry: :cry: :cry:

Bocsika, de úgy látszik, hogy érzékeny vagyok.
És belehúzunk a kistesóba.

Neked jó munkát és kivánok minden jót amit lehet ilyenkor.

Bocsi nem tudok mit irni.... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bambi, esküszöm, megríkattál....a fene a hormonokba...írok privit inkább... :D

Kép
babyteve2
 
 


Na, akkor lesz ma itt bömbölés...

Kép
babyteve2
 
 


Bambikám!

Igen, most jöttem vissza...ki tudja hányadszor...s ki tudja tényleg visszatértem-e :roll: ...úgy látszik nekem ez nem megy :oops: ...pedig szeretném! (néha én is azért tűntem el, mert szinte 0 volt a reakció 1-1 kérdésemre, hsz-emre...de nem haragszom ezért persze senkire, mert ugye én tényleg hanyag topikos vagyok...csak ebben a felfokozott lelkiállapotban amiben voltunk/vagyunk rosszul esett)

Egyébként meg ugyanazt érzem amit Mary :cry: :cry: :cry:

Azért remélem néha benézel még! Hátha én is :wink: ! Vagy összefutunk egy későbbi babavárós topikban :wink:

Kívánok nektek minden jót! És ha nem túl nagy kérés, dobsz néha fotót Dani babáról? Pl. most :wink: :?:

Puszi!

Az "Eltűnő Művésznő"
benettke
Vecsés
 
 


Olyan szép, hogy így elköszönsz .. :)
Sajnálom, de megértem :)
Minden jót neked Drágaság!
És bízom egy másfajta folytatásban ;) :P

Kép
szösszenet
 
 


Engem is megbőgettél... Ma a h and m-ben eszembe jutottál, vannak Bambis ruhácskák... Hogy miért vagyunk itt? Levinek egy ex-kollégája kijött ide dolgozni, és egyszercsak felhívta Levit, hogy nem akar-e ő is kijönni... Levi elment Írországba felvételizni (Ír a cég, ők kihelyezetten vannak itt,vércukorszintmésrőket gártanak.), és felvették. Így összehoztuk Lillust, felmondtam, összeházasodtunk, és kijöttem utána gyereket szülni-nevelni... Köszönöm a kedves soraidat, nagyon jól estek!! Hiányozni fogsz...!!!!!!!

ercsi_3
 
 


Bambi, írtam privit....

lolka_zs
 
 


Bambi, KÖSZÖNÖM :)

(reményt adtál. pedig nem szeretnék akarni még gyereket. ha érted. de ha megnyerném a lottót, nem gondolkodnék :)


Kérlek ne menj el. Én is sírok :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


no ez jó tegnap egész nap elvoltunk erre ma reggel mire jövök vissza? sírsírsír brühühüh Bambiiiii -sajnálom, hogy elmész :cry: , persze megértem, de hiányozni fogsz nagyon! Így fejben tartani mindenkit! :shock: le a kalappal, kedves Tőled a külön-külön elköszönés :) tényleg személyesebb és engem is megríkattak soraid. Remélem, szépen jól és csuda boldogan alakul életetek!!!! :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Bambi,
asszem, ma nagyon sok privit fogsz kapni :shock: Tőlem is megy egy!

Kép
emi29
 
 


Mindent jór kívánok Bambi és csudijó életet a kiscsaládodnak:)))

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Bambi sajnálom, hogy elmész! Úgy látszik, ez egy sírós reggel lesz. :cry: Azért néha gyere és nézz meg minket, és ha van időd, energiád gyere írj, hogy mi van veletek! És köszönöm, hogy így elköszöntél! És sok sikert a minkádhoz, és boldogságot a családodhoz!

Kép
marcianya
 
 


Reggel korán már elolvastam a tegnapi termést, aztán visszafeküdtem, de annyi minden kavarog a fejemben, hogy inkább leírom, amig Emma alszik.

Először is:
Nici, gyógyuljatok meg gyorsan, aztán megbeszélünk valamikorra egy talit!

Babyteve, tényleg nem semmik lehetnek ezek a bírkózások, de nagyon édesek az ikrek!

Kamilla! Ezek a beülések :lol:

Emi, néztem a merülős videót, bártak vagytok. Én mindig féltem egy kicsit a víztől, próbálom majd ezt a félelmet nem átadni Emmának. Idővel biztos fog ő is úszni tanulni.

Kedves Bambi!

Nagyon aranyos vagy, hogy mindenkitől így név szerint is elköszöntél. Engem is elszomorít, hogy elmész (vagy legalábbis ritkábban jössz), nekem hiányozni fognak az értelmes-vicces-poénos-intelligens hozzászólásaid, akkor is, ha én sem sűrűn reagáltam azokra. Nagyon remélem, hogy nem fogod megbánni a döntésedet, hogy visszamész dolgozni. (Nekem nincs az a pénz, és az a munkahely, ami miatt Emmát most még másra bíznám, ha csak rövid időre is. Félre ne értsd, nem rosszból írom. Én ilyen vagyok, te meg máshogy gondolod, elfogadom.Mindenki más, de ez így van jól!) Sok örömet, boldogságot kívánok nektek!
Daniról meg tegyél fel képeket időnként.


Zsu!
Annyira sajnálom hogy nem tudtok menni a hétvégén :cry: . Nagyon becsüllek ám téged/titeket. Ennek az országnak sok szégyene közé tartozik az is, hogy egy 3 gyerekes családnak azon kelljen gondolkoznia, hogy mi lesz hónap végén. És nem azért, mert linkóci az apuka, mert a te férjed sokat dolgozik. Te nagyon ügyes vagy egyrészt, mert ilyen szépen neveled a gyerekeidet (ez nekem kiderült a hozzászólásaidból), másrészt pedig, hogy olyan sok dolgot meg tudsz oldani kevés pénzből is. És olyan jó, hogy mindezek ellenére igent mondtatok Lizára is!
Megy a drukk a lottó ötösért! :wink:

Többen is írtátok, hogy a kistesó az anyagiakon múlik. Basszus, ez olyan elkeserítő! Félre ne értsétek, nem rátok haragszom, hanem erre a világra. Egyébként a 2. gyerkőc nálunk sem kérdés, de egy harmadikon éppen a jövője miatt már nagyon elgondolkoznánk. Régen nem agyaltak ezen annyit, ha szegénység is volt, sőt még éheztek is, bevállalták a gyerekeket. (A háború után is milyen sok gyerek született, akkor milyenek voltak a kilátások? Vagy csak felelőtlenek voltak, nem védekeztek és ennyi???) ÁÁÁ, nem választ várok én, csak most ezek jártak az eszembe, gondoltam leírom...


Ja,
Anettó, én szeretm ezt a kanals üveget, nekünk bejött. Az "üveg" része szilikonból van, úgyhogy tényleg jól lehet adagolni. Viszont csak a turmixolt dolgok jönnek ki a lyukon, a reszelt alma nem, mert annál mindig eldugult.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Bambi!
Köszi a képdícséretet, sajnálom, hogy elmész, másrészt viszont csodállak, hogy így belevágsz az élet sűrűjébe (gyereknevelés, munka, háztartásvezetés). Én most még erre nem lennék kész.

Lekri mi volt a dokinál? Jobban van már a nagyfiú?

Nici nektek is jobbulást, mi is kicsit meg voltunk fázva, mostmár kifelé jövünk belőle, de szerencsére Lizi elég jól tűri, még az orrszívózást is.

Ercsi köszi a meghívót, valamelyik nap én is felteszem a szüléstörténetet.

Egyébként köszi mindenkinek a kedves üdvölést! :lol:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Hát Bambi le előtted a kalappal!Köszi :lol: Minden jó kívánok Nektek! :)
Igazad van,mert nagyon jó lehet a munkahelyed.


Most nem reagálok semmire,de eléggé parázok,mer nekem a Cerazette elkezdése után 10 nappal megjöttés jó sz*rul vagyok. ez normális?

Regisztráltam Picúrt babafotós-szavazásoson :roll: és hülye szülők a gyereküknek :roll: Tiara Gyémánt keresztnevet adtak

Kép
kritta
 
 


sziasztok
nem tudtam még vissza olvasni,ha alszanak megteszem.


nemrég jöttünk meg a dokitól.ma Kristófót vittem.hála semmi komoly.csak reggel picit köhögöt igy jobbnak láttam elvinni.nem is kapot csak panadolt meg orrcseppet,orrsprét.pénteken viszem vissza mind a 2öt.
Levim meg tiszta hiszti,pedig már szinte kutya baja.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a jókívánságokat! Én már lassan alakulok, jobban vagyok, Barbi szegénykém tiszta takony, Szandi úgyszintén! De majd csak túl leszünk rajta :)

Zita, oksi, várom :)

Bambi, nem is tudom mit írhatnék, hisz úgyis tudod :) Én is gyarapítom majd a privijeid sorát :)

Mango, Nicci, nagyon boldog névnapot kívánok Nektek! :) :wink:

Bogi, én is várom már nagyon a sielést, idén még pocakban volt velünk Barbi, januárban meg már egy 9 hónapos kiscsaj fog körülöttünk "mászkálni" :) Gondolom mentek majd Ti is, nem?

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Bambi: én sem tudok mit írni, csak azt, hogy sajnálom! :( És sok sikert a munkádhoz, sok örömöt Danihoz, kitartást és erőt a hétköznapokhoz...
Azért néha írj ide, hogy mi van Veletek, akkor is, ha visszaolvasni nem lesz időd!
(Lehet, hogy pár hónap múlva írok Neked privit, hogy mik a tapasztalataid, mert engem is nagyon csábítanak vissza, de ahoányszor csak ránézek Benire rájövök, hogy ez nekem nem menne...)

Nici: megyünk tutira síelni, legalábbis remélem! Amint leesik a hó Ausztriában a közeli síterepeken! Mert Sopronból az nekünk csak egy ugrás... Beninek már síruhája is van... :D :D :D
Örülök hogy jobban vagytok picit, gyógyulgassatok tovább...

Lekri: a te fiaidnak is jobbulást!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


sziasztok

Bambi sajnálom.azért remélem belsel ide is néha ha idöd engedi és irsz magatokról.



Nici jobbulást nektek.én most kezdem érezni,hogy fáj a torkom.meg apa is hivott,hogy neki is :( :(

köszönöm a jókivánságokat,remélem hamar meggyógyulunk mert vasárnap keresztelő.

Levi egyre jobban van,már alig folyik az orra,köhögni is kevesebbet köhög.Kristófnak az orrszivás még tetszik(Levinek nem ő üvölt közben)és a cseppet is jól viseli.
tegnap sikerült Kristófnak megvenni az ˇalvós szeremacikáját". Levinek is van.Kristóf ilyet kapott:
Kép Kép Kép

tudjátok a dátumot ne nézzétek :oops: :oops:
Vendég
 


Bambi! Köszönöm, hogy név szerint említettél, és így köszöntél el tőlem! Minden jót kívánok én is az életben! Döntésedet megértem!
Én néha olvasgatok, de megmondom őszintén én nem is értem, hogy másoknak hogy van ennyi idejük nyomon követni a topikot! :shock: :shock:
Nekem minden időm elmegy a gyerekre, háztartás, séta, torna...stb. pedig nem is főzök. Szóval én csak ezért nem írtam szülés után nagyon.
Örültem én is nagyon ennek a topiknak, életem legboldogabb időszaka volt a babavárás!!!! :D DE már nincs rá időm sajnos....

Zsófim köszönöm nagyon jól van!! Szép porcelánbőrű, hosszú gyönyörűség, aki tele van életkedvvel, folyton vigyorog, és minden érdekli! (mostanában még enni sem nagyon akar, csak nézelődni, rúgkapálni :D )
Egyébként 4 hónapos volt hétfőn, 6 kiló 25 deka és 65 cm.

Remélem a te picúrod is jól van!! Sok egészséget neki és neked is.
gabo001
 
 


ja a Nikoletteknek boldog névnapot
Vendég
 


Bambi!
Akkor én is folytatom, amit a többiek: nagyon köszönöm, hogy tőlem is név szerint elköszöntél, és sajnálom, hogy elmész. Teljesen megértelek a munkát és a tanulást illetően, én is hasonló dilemma előtt állok. És lehet, hogy napi pár órában én is folytatni fogom a sulit - persze lelkifurdalás az megy közben.


Köszi mindenkinek a szopis/evős reagálásokat. Azóta jobb lett a helyzet. Ha fotelban szopunk akkor kicsit jobban ültetem őt, így megint lenyugodott. Fekve is jobb a helyzet. Szopipárnát én nem vettem, sima kispárnákkal szoktam magunkat körberakni.
Vendég
 


Én most csak annyit, hogy boldog Nikinapot!

és Atizka, köszi ezt a hozzászólást. így nem kell megírnom a gondolataimat a kinekhánygyereke és az anyagi helyzetről. ez olyan szomorú.

lolka_zs
 
 


Bambi: Én is nagyonszépen köszönöm hogy elbúcsúztál és sok sikert, boldogságot, harmóniát, kivánok neked.
Nagyra becsüllek hogy így választottál le a kalappal aki ennyifelé tud koncentrálni kivánom neked hogy az életben minden sikerüljön úgy ahogy te szeretnéd.
Minannyiunkat megsiratsz, pedig én aztán nem vagyok egy aktív tag, na meg persze képtelen vagyok minden hozzászólásra reagálni, remélem a topiktársak így is elfogadnak, mert hát azért jó néha jönni kicsit együtt örülni és panaszkodni, tapasztalatokat hallgatni.
Mégegyszer..
Minden jót bambi!

Kép
geni
 
 


Mi is betegek vagyunk! Attila lázas és náthás, de semmi más (tehát nem piros a torka sem), én náthás, férjem torokfájós, Andris köhög!! Jesssssz!!

Gyógyulást mindenkinek!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Lekri, Lolka, a magam nevében köszönöm :)

Klarka sajnálom, ezekszerint sokan járunk ebben a cipőben most :( Jobbulást Nektek is!

Lekri, Nektek is jobbulást, remélem nem erősödik fel a dolog! Nagyon aranyos Kiki az új macijával :)

Gabo, ha tudsz tegyél képet is Zsófibabáról :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Egyebekközt azon gondolkodom ogy csak az én fiamhisztis vagy ez természetes hogy vizszintbe kerül akkor üvölt 10 percnél tovább nincs egyedül el.

Lekri:Kristóf baba nagyon édes, és az új maci is jópofa!

Ja és kinn van 2 alsó fogunk!!!!!!
Talán itt látszik kicsit.[img]







Kép [/img]

Kép
geni
 
 


mielöbbi gyógyulást minden betegnek.

Geni
gratula a fogacskához és nagyon szép baba Ruban :) :)
Vendég
 


Lányok!

Valaki segitsen.
megirtam a szüléstörténetemet, de hogyan is kell feltenni a blogba....???? :oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary:
Blog
Új bejegyzés:
- beírod a címét a bejegyzésnek
- "Ez csak piszkozat"-ot átállítod arra, hogy "Látszik a blogban"
- bemásolod a négyzetbe a szöveget
- Ment és bezár

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?