Új privát üzeneted érkezett!

Ercsi - Lehet egyedül vagyok ezzel .. de nekem nem tiszta Levi Lillus :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: én a huncutságában téged látom .. meg a szeme is a te szemedre emlékeztet .. :D
Nekem még mindig rád hasonlít :)

Nici, Emi - Köszi :) Alíz nevében .. ő ilyen ügyes :D

Nekünk körülményeken múlik, hogy mikor jöjjön a kistesó .. ha minden jól alakul, én 2010 tavaszára szeretném :) Április - Május körül, mint Alízt :) .. ja .. és kisfiút (a család kérésére) .. ezért mjindent megteszünk majd :D

Kép
szösszenet
 
 


Ercsi: szerintem Lillusban sok van belőled is, nem egy az egyben az apukája, bár kétségtelen, hogy hasonlítanak! :wink:

Nici: köszi! :D Jobbulást neked, remélem minél előbb helyrejössz! Húú, nagyon pocsék tud lenni, ha nem megy le a láz... Augusztusban volt benne részem a mellgyuszi alatt! :( Drukkolok, hogy Barbi ne kapja el...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Hű..., látom, nagyon megy a kistesó tervezése. Mi úgy 2010 őszre vagy télre szeretnénk, tehát úgy 2,5 év különbséggel. De ehhez először találni szeretnék egy olyan kórházat és orvost, ahol nem akadálya a normál szülésnek, hogy volt egy császárom - nagyon nem szeretném, hogy emiatt a többi is császár legyen, már pedig abban a kórházban jelenleg máshogy nem lehet. Sajnos azzal nem sokra megyek, hogy az orvosom nem ért egyet a saját kórháza protokolljával, és ő belemenne. Ha valakinek van valami ötlete, kérem, nem fogja vissza magát! :roll:


Ercsi! Nagyon cuki Lillus az etetőszékben, meg rágcsa közben is.
Trudinál most ez az alapvető mozdulat: bármit megfog, majd szájba be. "Szájkorszak" van - gondolom minden babánál.

Mary!
Boginak tényleg nagyon jó alvókája van. Pár hete Trudi is alig alszik nappal. Ma pl. 1/4 7-kor kelt (úgy, hogy este 10-kor aludt el, brrrr), egész nap aludt három részletben kb. másfél órát, és most aludt el, fél 10-kor. Komolyan, néha nekem több az alvásigényem. Kistesó ügyben pedig drukkolok!

Zorróné!
Beni nagyon óriásnak tűnik. Komolyan kinőtte azt a csónakot?

Szösszenet!
Gyönyörűen ül Alíz! Trudi is imád ülni, de még fogjuk a kezét, illetve az ujjait, és ő kapaszkodik. Kicsit bizonytalan vagyok, hagyjam-e ezt, de folyton fölhúzza magát. Gondolom, nálatok is ilyesmi volt a helyzet.

Marcianya!
Hát nem semmi étvágya van a fiadnak!

Kerekes!
Várjuk a képet, én kíváncsi vagyok, régen láttuk Biankát!



Mostanában Trudi is "furcsán" étkezik. Meg vagyok lepődve, milyen hosszú időket kibír (3-4 órákat), mert eddig ez nem volt jellemző. A súlya viszont stagnál már vagy 2 hete. Most olyan 6800 gr körül van. Ja, és mivel folyton ülni akar, egyszerűen nem bírom a szokásos bölcsőtartásban megszoptatni, mert nem hajlandó úgy megmaradni: feszít, homorít, vagy kihúzza magát. Most vagy fekszünk, csak úgy meg kalimpál ezerrel közben és folyton kicsúszik a szájából, vagy megpróbálom valahogyan ültetve, de ehhez még nem találtam meg a jó pózt. Másnál is van ilyen, aki szoptat?
Vendég
 

 
 

Virág - Bizony, Alíz is így kezdte .. nemsokára a kispasid ücsörögni fog, ha ennyire szereti :)
Amúgy Alíz nem szopizik .. de ugye a cumisüvegből is ölben eszik, és ő is állandóan húzza fel magát, ha nyugodt, akkor elengedi a testét, és csak fekszik .. de izgága pillanataiban alig bírok vele ..
A Szent Imrében amúgy lehet természetes úton szülni császár után.
Miért döntenél így?
Nekem mondjuk mindegy hány év ... úgysem lehet, de most, hogy már van vágásom, nem is bánom.

Kép
szösszenet
 
 


Virág: szüléshez ajánlom a Szent Imre kórházat! Ott több olyan doki van, akiről tutira tudom, hogy csaszi után is szülhetsz simán...

Beni tényleg nagyon hosszú, mindent kinő, nemcsak a csónakját, hanem a babakocsiját, a hordozóját meg a 68-as ruháit is... :shock: :shock: :shock:

Érdekes amit írsz a szopiról! Beni nem nagyon marad egy helyben, viszont amikor a szopipárnára teszem és elkezd enni, onnantól kezdve teljesen nyugodtan fekszik és csak az evésre koncentrál. Mikor jól lakott és elkezd játszani a cicin, akkor kezd mozgolódni is, de akkor is inkább csak simogat vagy ha odahajolok hozzá, meghúzza a hajam... :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


sziasztok!

A hosszú irományom az utolsó bekezdésnél elszállt...Annyira "vertem" a klaviatúrát, hogy vhogy az egész gépet sikerült kikapcsolnom...

Kerekes, örülök, hogy jelentkeztél, ha a munkád engedi, gyere sűrűbben és képet is kérünk!

Ollem, tök jó, hogy ellátsz minket olvasnivalóval, mindig megszoktam nézni!

Ercsi, szerintem is Rád hasonlít Lillus, a szeme és a szája is szerintem nagyon Te vagy! jók a képek nagyon!

Kamilla, nagyon édesek az ikrek!

Zorróné, nagyon jók ezek a közeli fotók Beni babáról, tiszta Hawaii,ahogy ül a csónakjában!

Szösszenet, eszméletlen ügyes Alíz, ha így folytatjátok, Karácsonykor már futni fog- Ti pedig utána :)

Nici, jobbulást, remélem már kifele tartasz a betegségből. drukkolok, hogy a lányok nehogy elkapják!

Zsuzsófi, majd kérünk képet Rólad a szépészet után!!

Magika, nem írtam, hogy jó volt nagyon Katica kúszós videója, de azért sajnálom, hogy a korábbi nincs meg, bevallom az kicsit jobban tettszett!

Képzeljétek, érzem Bálint fogkezdeményét!!

Hú, az gáz, hogy én köszönöm, de most úgy érzem, hogy csak Bálint lesz/marad?

Kérdés: Szerintetek jó 80 dkg hízás 1 hónap alatt? Az ugye pont 20 dkg/hó.

Én is érdeklődnék, hogy szerintetek melyikőnkre hasonlít Bálint? bocsi, ha sok leszek, csak szeretném, hogy minél több összehasonlítási alap legyen:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
tim27
 
 


Ja, még azt akartam írni, hogy ma az esti szopi előtt teljesen fel volt pörögve Beni, mert nagyon éhes volt, így igyekeztem gyorsan mellre tenni, sikerült is, csak közben annyira helyezkedett és egy akkora "pofont" levágott nekem a jobb kezével, hogy köpni-nyelni nem tudtam :shock: :shock: :shock: :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Én is természetesen szeretném szülni a következőt... a vágás cseppet sem zavar, de az érzéketlen rész a hasamon... :? meg, hogy nehezebben megy le a hasam... De nem ezek miatt szeretném "simán" megszülni. Hanem, mert ilyenem már volt, most kipróbálnám amúgy is! :)

ercsi_3
 
 


Tim: én inkább Téged látlak benne, lehet, hogy a szeme miatt... :roll: :D :D :D

A fogacskához gratula... :D Bálint hogy viseli?

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Hát, kész nyáltenger szegénykém, tegnap este kb. 1 órát korzóztunk a szoba-előszoba-konyha között, de nem akart aludni...ahogy leraktuk, visított. Már 11 óra volt, amikor nagy nehezen a pelenkázóján aludt el. DE szerintem (ha ez egyáltalán a fogzásnak tudható be) a neheze még hátra van..

Kép
tim27
 
 


Sziasztok Mamik!

Itt az elveszett, emlegetett szamár :lol:

Mostmár lecseng a nyár, úgyhogy nem nagyon mozdulunk ki itthonról, remélem sokat jövök (feltéve, ha nem gond).

Emi: megadod az e-mail címed légyszi, mert akkor átküldöm, amivel tartozom!

Ercsi: Kérhetek én is hozzáférést a bloghoz? e.evelin@chello.hu

Kicsit visszaolvasok (csak 20 oldallal vagyok lemaradva, de azt is átfuttam nagyjából). Egyébként gyönyörű és nagyon ügyes babákat láttam a képeken, gratula mindenkinek!

Liza sajnos egy kicsit lusticsek. Nem nagyon akar fordulni, illetve már hátról hasra ha van kedve, akkor megcsinálja, de ahhoz valami játékkal kell csalogatni, viszont hasról hátra még csak 1x sikerült. Nagyon ügyesen fogja a játékait, nyúl a dolgok után, ha segítek neki, akkor felül, de nem tudja megtartani ott magát, hanem eldőlne. Rengeteget vigyorog, egyszerűen imádnivaló! Egyébként a tízórai az gyümölcs, az uzsonna tejpép, a maradék három étkezés még tápszer, de a zöldségeket is elkezdjük ebédre a jövőhéttől a doktornő unszolására. Az éjszakákat változatlanul átalussza este 9-től kb 7-8-9-ig (de továbbra is köztünk alszik, mert a drága apukája nem engedi, hogy kirakjam)
Már kétszer voltunk babaúszáson, ahogy azt Emi is említette. Tetszik a kisasszonynak, bár a múltkor a végére elfáradt és a végén nyűgös volt. Mondtam Apának, hogy jobban izgultam az első vízalá nyomásnál, mint a szülésnél, a második alkalommal már a Laci csinálta, én inkább fotóztam. Jaj, tényleg, teszek is képet mindjárt. Örülök neki, hogy Emiék is járnak, végre meg tudtunk ismerkedni személyesen is. Jó lenne, ha mások is jönnének. Lili nagyon tündéri, szép baba. És milyen ügyesen csinálta a feladatokat, le a kalappal előtte!



Lili él Lizi
Kép

Liza első merülése
Kép

Pakolok
Kép

Itatom Anyát
Kép

Kukuccs
Kép

Bocsika, hogy sok lett, majd máskor folyt. köv. :lol:

Jóccakát!
Evelin

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Sziasztok, én is csak olvasóban, mert nagyon sok dolgom van a lakásfelújítás megy ezerrel és nem kevés a munkám sem. Ma pl. egész nap dolgozni voltam Marcival. Szeret az irodában lenni. ott végig mosolyalbum volt, itthon pedig nyüszi.

Pár dologra emlékszem:

Zorróné, én ledöbbentem a lanádtól. titkon reméltem, hogy nem akarod használni és jól eladod:) milyen színű? kérek képet!
Benitől el vagyok ájulva. nekem annyira hasonlít még mindig Marcira.

Szössz, nem semmi Alíz. gyönyörűen ül. Mozgalmas hetetek volt.


Szőlő, kaphatok meghívót a blogjaidba?

Virág, te hol szültél?

Celesztina, Virág, Babyteve...(kihagytam valakit?) jöttök szombaton? Marjan téged direkt nem írtam, te jössz és kész:)

Marcianyu, milyen színű a falatok? mármint milyen festék? nagyon tetszik az a zöld? ilyesmit akartam én is. de azt hiszem nálunk marad a tojáshéj vagy vanilia vagy mi...

mennem kell dolgozni:(

lolka_zs
 
 


Jesszus, mi lesz szombaton? :shock:
(Kihagy az agyam, Gergő napok óta 4-5x kel éjszaka, Mira viszont simán alszik 10-11 órát. :D )

Kép
babyteve2
 
 


[quote="lolka_zs"]
írta:
lolka_zsZorróné, én ledöbbentem a lanádtól. titkon reméltem, hogy nem akarod használni és jól eladod:) milyen színű? kérek képet!


Lolka, kérésed számomra parancs... :D :D :D :D :D :D
Kép
Kép
(Ezek még az első próbálkozások voltak, azóta már jobban belejöttünk a felkötésbe... :wink: )

Marciról régen láttunk már képet, hadd nézem meg én is a hasonlóságot! :D :D :D :D

Eve: de jó, hogy jöttél! A víz alatti kép csúcsszuper!!! :D :D :D

Babyteve: kitartás! Nem lehet könnyű 4-5x kelni... :(

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Eve,
Én is nagyon örülök, hogy megismerhettelek titeket. Gyönyörű baba Liza és hatalmas is:) Ő is nagyon profi volt!!!
Az email címem borsi.emese@monornet.hu. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már nagyon várom a szombatot :) :)

Tim
nem is tudom, talán inkább rád.
Nagyon szép baba. Egyébként a 80 dkg hízás egy hónap alatt teljesen jó

Virág,
én már egy ideje, kb. egy hónapja fekve szoptatom Lilit. Ő is csak akkor kezd el mozgolódni, amikor már jól lakott.
Egyre több olyan kórház van, ahol a császárosok is szülhetnek természetes úton. Nem értem, hogy a Péterffyben ezt miért nem támogatják.

Babyteve,
Lemaradtam valamiről? Mi lesz szombaton?

Kép
emi29
 
 


Én is csatlakozom a "lemaradottak" táborához... :D Mi lesz szombaton???

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Nagyon szép ez a kendő! (Irigykedtem én is nagyon! Nekem tutira nem lesz ilyen, Apa biztosan nem fog kiadni egy babakocsi-árát ezért...pedig annnyira klassz! Volt szerencsém nekem is Lanához, hááát, a mostani Nandumhoz képest... :roll: Nem baj, azzal is lehet hordozni... :D )

A keléssekkel nem is lenne gond, ha a csipet-csapat nem gondolná úgy 5-6 felé, hogy akkor itt a reggel (oké, itt is van, de én még tudnék aludni. Ők meg berregnek, sikítoznak, édesek nagyon, aztán, mire kiborulok, és felkelek, elalszanak.) Általában egyszerre szoktak aludni, és kelni is, bár már sorban esznek és nem egyszerre, mert azt mindig elröhögik...(hónalj-tartásban vannak, egymással szemben, és folyamatosan megy a kézfogdosás, szorongatás, mosolygás, rötyögés...eszméletlenek, csak enni nem nagyon esznek ilyenkor. Én is fekve szeretek a legjobban etetni (a tandem volt a kedvenc, de az mostanában nem túl hatékony :roll: ) Az utolsó kaja viszont még mindig tandem (meg ha borulna a sorrend, és vki nagyon üvölt, pedig még nem is Ő jönne :D )

Kép
babyteve2
 
 


húú Zorróné, de szép:) ügyesek vagytok. az első képen én kicsit széjjelebb húznám a kendőt, hogy béka legyen a kis láb:) bocs, hogy belepofázok. de nagyon szépek vagytok rajta.

szombaton egy hordozós kubb lesz (mamamis), azoknak írtam, akik ott regisztrálv vannak, csak nem tudtam ott hol kérdezzem, hogy lássa, akinek kell.

kép most a blogomon, majd megpróbálok kicsinyíteni.

lolka_zs
 
 


Sziasztok!
Nem semmi a termés, jó sokat írtatok! :D
Fú, hol is kezdjem, végig olvastam, be megint tőrni kell a fejemet, hogy mit is akartam írni :lol:
Ercsi én még mindíg téged látkak benne! A huncut mosolyotok egyforma! :D
Nici sajnálom adögrovást, jobbulást!
Ülés Marci állandóan ülni akar! Ha üvegből eszik, ő is hasizmozik egyfolytába, alig bírok vele, Ha meg a hordozóba kanállal eszik, nem elég, hogy tátja a száját, még rá is hajol a kanálra, és így persze van, hogy félre megy a kanál.
A többi gyerkőc is úgy kezdte az átfordulást, hogy kapaszkodott előszőr? Marci megfogja az ujjam, mikor a hátán fekszik, és hasra húzza magát. Secc-perc alatt megfordul így. Viszont egyedül még nem megy, csak kiflizik. És mióta kétszer átfordult a hasárol a hátára azóta nem csinálta.
Tim, én is inkább téged látlak a gyerkőcbe :D
Eve, örülök, hogy jöttél! Nagyon jók a képek! Tetszik a víz alatti nagyon! Én is be vagyok tojva az első merüléstől, de nagyon várom a szombatokat! (mi is akkor járunk.) Remélem, most készülnek fotók. A multkor úgy élveztük, hogy még az is ki ment a fejünkből :lol:
Lolka már gondoltam rád, hogy mi lehet veletek, rég voltál! A falunk zőld. Nagyon zőld. :lol: Majd keresek képet, rakok, ha érdekel. Mindenki hülyének nézett minket, mikor kitaláltuk, az Apósom úgy kiakadt, hogy mikor felkente a festő az első falat, hazarohant, hogy ő rosszul van ettől! És nem vagyunk normálisak! Persze mikor készlett már nagyon tetszett mindenkinek. :)
Ja, és még annyit akartam írni, hogy est jól kiszúrt velem a gyerek! Elbliccelte még az esti füdcsit is. Megetettem háromnegyed 5-kor, és 6-kor úgy ealudt, hogy nem tudtam felkelteni! :? (Tegnap egész nap rengeteget alud! ) Végül este 11-kor ébredt, bekajolt, és már aludt is. Megébredt 3-kor és 4-kor is , de csak a cumija kellett. Végül fél 5-kor evett. Viszont én semmit nem aludtam egész éjjel. Olyan hányingerem volt, hogy azt hittem megbolondulok! Azt hittem fáradság, de reggel kiderült mi volt az oka: megjött. A francba. Még húzhatta volna egy kicsi :lol:
Na eldugultam.

Kép
marcianya
 
 


Babyteve, nem lehetnek semmik ezk az etetések! Édesek lehetnek nagyon! És te magbirod állni a nevetést? Én olyan jót nevettem, ahogy leírtad!

Kép
marcianya
 
 


Lolka, most hírtelen ezt a képet találtam. Elég rossz, mert telefonnal csináltam, de nagyjából lehet látni. A Marcirol a képet azért rakom, mert ott talán jobban lehet a szint látni. (meg azért mert imádom!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 11:06-kor.

Kép
marcianya
 
 


Bocs, de egyik kép sem az igazi, mert nem ilyen hóka :oops:
Na talán ez. Ezt most csináltam:
[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 11:07-kor.

Kép
marcianya
 
 



Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Köszi a képdícséretet :D

Emi átküldtem mindent!

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Marcianya tök jó a fal színe és az egész berendezés, ami látszik a szobából, nekem nagyon tetszik!

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Eve, köszi! Én is imádom!

Kép
marcianya
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:30-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Huuu...visszaolvastam de csak egy két dologra tudok most reagálni:


Anetto: mondjuk Brendon...(horror áron) legalábbis a rucik mindenképp sajnos..aztán pl kis bababoltok ahol például saját maguk varrják..Győrben van egy nagyon jó üzlet én azt pl imádom..biztosan arra felétek is vannak ilyenek.
Valamint én a next.co.uk-ról rendeltem de nekem ott kinn a boltban veszik meg és hozzák haza ismerősök.de a www.angolbabaruha.extra.hu-n nézz körül ott a csajszi meghozza csak sztem sok pénzért..
itthon is van Next multkor Magika irta...csak arra nem emlékszem hol azt hiszem a Westendben..
Aztán a Zarának is van gyerekrészlege de nagyon nagyon drága..
még a H&M a legjobb minőség sztem..a C&Asokat pl én nem szeretem annyira.
A tescosok is jók..és jó árban vannak.
ha még vmi eszembe jut akkor írok :)

Kistesó: mi nem szeretnénk többet...mivel nagyon nehéz az élet a mai világban és mi igy gondolkodunk tudom hogy van aki szerint ez hülye felfogás és egy gyerek nem gyerek de jelenleg igy gondoljuk..apa igy is éjjel nappal melózik hogy mindenünk meglegyen...
ha ugy fogunk állni vagy ugy fogjuk érezni késöbb pesze lehet...de max 5 éven belül ha addig nem utána már semmiképp..


DE lehet hogy nekünk már most összejött...aggodom is...mert akkor nem tudom mi lesz (hozzáteszem bátyám és barinője egy hónapja vannak együtt és náluk is lehet hogy helyzet van) ugyh most duplán aggodom :D
elöbb jött meg mint kelett volna de a gyűrűt akkor vettem le mikor hivatalosan ideje volt...és akkor is tettem vissza pedig a mensi kezdetén kelett volna levennem..szóval nem tudom hogy mi lesz...mert elég nagy esélyem lenne...apa nagyon termékeny...2 hét alatt terhes lettem multkor is miután már nem védekeztünk :)

Kaja: mi nem mérjük hány milit eszik meg a kajcsikból kivéve ugye a tápszert mert azt issza..minden mást kanalazok neki.
már esszük a 4 hós kortól kapható bébiételeket és tejpépet is...egy kaja van helyetesítve velük...

na de mennem kell majd amint tudok jövök...

ja és nagyon szépek a babák :D
Vendég
 


Képzeljétek! A fiam az elöbb megevez majdnem egy egész banánt! Pedig csak meg akartam kóstoltattni velr! :lol: :D

Kép
marcianya
 
 


Anettoo!

Igen, férjem idősebb nálam. ő április 11.-én volt 44 éves én február 12. én voltam 23 éves. szóval majdnem 21 év....Bogin kivül van már neki 4 gyereke. a legidősebb 18 éves...
Viszont mindketten megtaláltuk egymásban amit kerestünk és nagyon boldogok vagyunk!!! :D

Vallási eredetü nevek: Mi is Dávidban és Mózesben is gondolkodunk....majd meglátjuk.
egyébként miért akartok vallási eredetü nevet? Végülis Máté is az tényleg.
Márk is szép név, Eszter, Anna, Mária. Nekünk még az Anna is tetszik. vagy Dániel...

Na majd megpróbálok reagálni is ám többeknek, csak vissza kéne olvasni....és a laptopon nem jön be a babanet...sajnos. úgyhogy most a vendégszobában netezek, de az nem olyan jó.... :(

Tim27!

örülök, hogy te olvasod az olvasni valókat. :D
Megint tettem fel kettőt.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianya!

ügyi Marci. A banán Boginak is nagyon izlik!
Múltkor mi is egy egészet ettünk, ma meg alig evett meg egy felet... :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


LÁNYOK ÉN EZT NEM BÍÍROM! ADDIG ÜVŐLTÖTT A BANÁN UTÁN,AMÍG NEM ADTAM NEKI MÉG TÁPSZERT! LE SEM MEREM ÍRNI MENNYIT EVETT MÉG (170GR-OT)!!! :shock: :( :( :(
MI AZ ISTENT CSINÁLJAK?!

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!
Döbbenetes egy fiad van kajaügyileg, az biztos! Sajnos én nem tudok tanácsot adni. Ha ennyire éhes, biztos én is megetetném még pluszban.

Lituka!
Én megértelek, ha ilyen gyakorlati okok miatt nem akarsz többet. Nálunk mindkettőnknek több gyerek a vágya, aztán majd persze jönnek a realitások. Mi most úgy gondoljuk, hogy azért hármat nagyon szeretnénk (csak én nem akarok 3 császárt :shock: )

Anettoo!
Akkor hajrá magunknak kitesó ügyben! Nekünk sajnos muszáj védekezni, ha most nem akarunk. teljesen meglepődtem, de a kizárólagos szopi mellett is a 3 hónap után megjött, a következő kettő is pontosan. Ki érti ezt?
Én mostanában kezdek használt ruhában gondolkodni, de még csak 1-2x vettem. Nagyon jó állapotúak voltak és fele-harmada áron, mint az új.

Lolka!
Én majd az októberire tervezek menni (mikor van? nem tudom.). Csak még meg kell győznöm a férjemet, hogy menjünk el odáig autóval - és ő lehet, hogy unatkozna ott, nem tudom.

Zorróné!
Köszi a kórháztippet, ez nekem is eszembe jutott (vagyis pillanatnyilag a Szt. Imrében és a Szt Istvánban gondolkodom). Jól néztek ki a kendőben Benivel.

Babyteve!
Nekem is nandum van. A kinézetével semmi bajom, de azért valahogy hosszú távon nem kényelmes annyira. Durva az anyag, talán azért. Nagyon édesek az ikreid. Én is kíváncsi lennék rá élőben, milyen az, ahogyan elszórakoztatják egymást.

Ercsi!
Mindig irigykedtem rád, hogy ilyen könnyedén tudod felfogni a dolgokat - mármint most a császárt (ikrek jegyű vagy, ha jól emlékszem, ugye?), én meg itt hónapokig önmarcangolok. A vágás már engem sem zavar - bár azt hiszem én voltam itt, a legtovább panaszkodott. Már az érzéketlenség sem. Azzal még mindig nehezen barátkozom, hogy hozzáérek a hasamhoz, és simán érzem a varratokat ott a bőr alatt...brrrrr. Meg olyan rugalmatlan ott az egész, kicsit olyan élettelennek tűnik. Viszont visszahúzódott, csak a hashártya csomózásánál van egy nagyon kicsi domborulat. Inkább hasizmot kéne gyártanom csak.

Szössz! Nagyon jó, hogy te is így el tudod fogadni a császárt. Mondjuk neked tényleg jobb így. Én kizárólag emiatt váltanék, mert valahogy úgy gondolom, hogy a normál szülés mégiscsak könnyebb, természetesebb. Egyébként elégedett voltam a kórházzal és az orvosommal is.

Eve!
Jaj de kis husi baba Lizi is!


Szóval én a Péterfyben szültem, ahová ezt az egy mozzanatot leszámítva visszamennék. A csecsemőosztály nagyon jó (szerintem), nem pénzéhesek(még le sem mertem írni, mennyiből is úsztuk meg ezt az egészet), a legtöbb orvos és nővér nagyon segítőkész. Bár normál szülésben konzervatívabbak pl a Szt Imrénél, de nem is régimódiak. Csak egyszerűen túl nagy biztonságra törekszenek ilyen téren. Náluk biztos nincs olyan miatt per, hogy nem csináltak volna meg egy császárt.

És végre be tudtam lépni a blogba. Kértem egy másik jelszót, az működik.
Vendég
 


és tettem még ide képeket, ha valakit érdekel:
http://picasaweb.google.com/veronika.ki ... e20080831#
Vendég
 


sziasztok

nagyon jó volt a nyaralás:)
de sajna Levit ma vinni kell a dokihoz:(
teszek pár képet:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép mi is taxiztunk:)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

bocsi kicsit sok lettem :oops: :oops:
ja és a dátumot se nézzétek :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma nagyon el vagyok keseredve :(
Kiszámoltam az anyagi helyzetünket, és nem tudunk elmenni hétvégén :( Egyszerűen nem maradna elég pénzünk a hónap hátralevő részére :(

Ráaádsul egyetlen ismerősünk van, akinek van nyaralója, de nekik is foglalt már hétvégére :(

Pedig annyira vágytam már egyk is pihire, és szinte kisgyerekes izgalommal vártam ezt a hétvégét :(

Ráadásul beteg is vagyok :( Rettenetesen érzem magam, és itt vagyo kegyedül a 3 kölökkel (mert annyi erőm sincs, hogy elvigyem őket oviba)
Tamás meg 3 napozik, hogy ledolgozza a pénteket, erre nem is tudunk menni :( Feleslegesen dolgozik ennyit :(

Anettoo: Mi csak használt ruhát veszünk. Én nem tudom, a férjem nem keres rosszul, de új ruhát mi nem tudnánk megfizetni. Meg ne mis akarom...Szinte új állapotú ruhákat veszek, nem fele, hanem akár tizedáron. (csak egy példa, most vettem egy kantis nacit Katának, 1199 Ft-ért a bálásban, ami a tavaly őszi katalógusban 12000 Ft volt)

Marcianya, nem lehet hogy csak szomjas Marci? Mert Liza is ha banánt eszik, utána megiszik 100-120 ml teát, vagy vizet. (ugyanígy meginná a tápszert is ha azt adnék neki)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi sajnálom a hétvégét, meg azt is, hogy Apa ennyit dolgozik! :(
Próbáltam, adtam neki vizet is. A tápszer elött mindent bevetettem, vizet, cumit, próbáltam terelni a figyelmét, játszottunk, de semmi eredmény. :( Végül megadtam magam. Megette az adagját, és kettő perc után bevágta a szunyát. Már egy órája alszik.
Szia Lekri!
Nagyon jók a képek! Aranyosak a lurkók!
Mi baj van Levivel?

Kép
marcianya
 
 


Marcianya
valószinű a torka fáj.nem nyeli le a nyálát hanem inkább kifolyasztja,nem mer köhögni.de ha kérdezem,hogy hol fáj akkor a térdét mutogatja :shock: :shock: :o folyik az orra,meg tüsszög.
bár az éjszaka volt elég rossz,mára mintha kutya baja se lenne de inkább elviszem.
Kristófnak is megnőt az étvágya.napi 6cici mellé 2x(150-200ml között eszik meg) kap tápszert.a fözelékek nem mennek neki most egyátalán.ma kap banánt ő is ha fel kel hátha az jobban izlik.a tápszerrel is max 3órát bir ki.cicivel 1-2óra max.de ma szinte alig van a cicibe:(
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép

bocsika :oops: :oops:
Vendég
 


Én is szoktam használt cuccot venni Lizinek, meg amit a családból öröklünk, azok is voltak már minimum 3 gyerkőcön. Szerintem ki lehet fogni nagyon jóállapotú, szinte új ruhákat.

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Zsu sajnálom, hogy nem jött össze a hétvégi romantikázás és pihenés, remélem mihamarabb be tudjájok pótolni!

Én férjem is szinte hétvégi apuka lesz októbertől előreláthatólag év végéig, már előre útálom azt az időszakot :cry: :roll:

Liza pedig nem akar rendesen enni pár napja. Max 4x eszik, azt is nagy harc árán. Tegnap mértem a popsiját és nem hízott egyáltalán semmit múlthéten. Ugye ez nem nagy baj?

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Lekri szépek a sráccok, látszik, hogy jól érezték magukat :D

(bocsi, hogy ilyen tagoltan írok, de folyton elszáll :twisted: )

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Sziasztok!

Na, megpróbálok én is újra csatlakozni...bár már többször próbáltam, de mindig csak 1-2 hsz/hó-ig jutottam :( ...na, de talán most több sikerrel járok :)

Virág!

Nálunk a szopi legtöbbször küzdés az életben maradásért...mármint részemről ! Ugyanis Zézé szopizás közben egyfolytában kalimpál kézzel, lábban...így rendszerint hasba, mellbe rúg, ill. kézzel kaparász, ütöget...stb. Ráadásul már 4 óránként sem akar enni, gy néha "csak" 4x eszik/nap...ami sztem egy 5 hósnak kevés alkalom...

Zorróné!

Ha jól emlékszem azt írtad, hogy szopipárnán eszik a Beni. Nekünk is van, de igazán még nem használtam, mert annyira melege lesz manócskának rajta, hogy tiszta víz lesz a feje. Nekünk mikrogyöngyös van...lehet, hogy azért? A tiétek milyen töltettel van?

Húúúúúúúúú, Lana kendő! Nagyon szuper! Nekem csak Nandum van, meg most rendeltem egy mei tai-t.

Lekri!

Remélem nem komoly a Levi betegsége! Szépek a fiaid és nagyon hasonlítanak egymásra. Nekünk is van ilyen taxink, de mi a nyáron ki se próbáltuk...most meg ugye már... :(

Marcianya!

Én is tuti addig etetném/etetem majd a gyerekemet ameddig kér !(mi még egyelőre csak szopizunk így nem tudom igazán mennyit eszik) DE megértem a Te aggodalmadat is! Beszélj a gyerekdokival, vagy a védőnőddel, hátha tudnak valami megnyugtatót mondani.
Egyébként én nagyon arányos, helyes kisfickónak látom a Marcit !

Nekem is tetszik, az a zöld szín :P nálunk a gyerekszoba zöld-narancs...élénk, de nekünk tetszik! Ja és a nappalink meg szinte piros...azt is szeretjük! Én valamiért nem kedvelem a halovány tónusokat :wink:

Anettoo!

Én a teszveszen és a vaterán is szoktam nézelődni babaruha ügyben...bár bevallom még sosem vettem...de, lehet hogy kipróbálom!

Mary!

Én is olvasgatom az általad felrakott oldalakat! Köszi!

Emi, Eveliza!

Nagyon édesek a csajok! Látszik, hogy élvezik a vizet! Nekünk a dokink nem babauszipárti, így igazolást sem ad... :(

Tim!

Sztem is hozzád hasonlít jobban Bálint!

Lolka!

Nem semi, hogy ennyit dolgozol + lakásfelújítás :shock: Nekem ez tuti nem menne baba mellett :oops:

Babyteve!

Hááááááááááát, én téged csak csodálni tudlak!

Kistesó: én ha tehetném már csatlakoztam volna a 2009-es áprilisiakhoz...csak hogy nekünk semmi segítségünk nincs a közelben...sem anyu, sem anyós...így picit várnunk kell :( ...DE a 2010 áprilisiaknál már előre foglalok magamnak egy helyet :P Már csak azért is, mert hajlott korom miatt nem várhatunk túl sokáig :wink:

:arrow: Erről jut eszembe: van még valaki, akinek nem jött meg a szülés óta? Mert nekem még nem...lehet, hogy mégis a 2009-esekhez fogok csatlakozni :shock: ?

Óh, mennem kell! Ébredezik manócskám és ha ébren van foglalkozni kell vele...egyedül nem nagyon van el...pedig még annyi minden lett volna !

Tényleg! A ti babáitok meddig játszanak el egyedül? Zézé nem nagyon...azt hiszem valamit nagyon elrontottam :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Virág: ne haragudj, nem emlékszem, Neked sürgősségi császár volt? Nekem programozott, jó előre fel tudtam rá készülni lelkileg, így nem zavart. Igazából már az elején is számtottam rá, mert -bár tudom, hogy a világon semmi összefüggés nincs- én is faros voltam, és császárral születtem. Én semmi csomót nem érzek... :shock: amúgyigen, ikrek vagyok, miért? Megnéztem a képeket, nagyon csini volt Trudi! az a marcipán a tortán... Nagyon édes!

Eve:
de jó, hogy újra itt vagy!

Lekri: de jó lehetett nyaralni! Nagyon szépek a srácok! Levinek jobbulást!

Zsu:
sajnálom, hogy nem jött össze a hétvége! :(

Marcianya:
nagyon jó-zöld ez a fal! Nálunk is ilyen élénk színek vannak, a nappali napsárga, a gyerekszoba meg sárga+zöld
Nem tudok sajnos okosat mondani, hogy miért éhes egy egész banán után Marci... :( ha kevesebb tápit adnál neki, üvöltene tovább?

Köszönjük a Lillus-dícséreteket!
Mindjárt letöltöm a mai képeket, hogy mit csinált...
:roll: :lol:

ercsi_3
 
 


köszi a kép dicséreteket :oops: :oops:
benettke még nekem se jött meg 8) 8)
megyünk dokihoz
sziasztok
Vendég
 


:oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Benettke: nem ad a doki igazolást úszáshoz??? :shock: :shock: ilyen van?? OK, hogy nem pártolja, de ha a szülő szeretné?? Fura...
Irigy vagyok, h neked nem jött meg szülés óta... nekem rögtön... :? de most szedem a Cerazette-t, így remélem egy jóóóó darabig nem találkozom a Mikulással :)
Lillus egész jól elvan egyedül is, nézeget, kukacoskodik, lemászik a puzzle-szőnyegről (a sima szőnyeg sokkal-sokkal érdekesebb...). Tele pocakal jó fél órát tuti elvan.

ercsi_3
 
 


Lekri, ngyon aranyosak a fiúk, biztos jó volt a nyaralás :)

Zsu, sajnálom a hétvégét, jobbulást!

Eve, örülök, hogy újra itt :)

Sajna nekünk rosszul alakult ez a betegség dolog, tegnap estére már mind a két gyerek elkapta, ritka rossz éjszakánk volt :(
Délelőtt lementünk a dokihoz, kaptunk egy valag gyógyszert, pénteken kell visszamenni! Barbinak piros a torka, és tiszta takony, Szandi köhög, hörög, és szintén taknyos, és persze nekem sem lett semmivel sem jobb tegnap óta, szarul vagyok, de büszkén... és ráadásul apának ma dolgoznia kellett menni, így egyedül is vagyok :(

Valami öröm az ürömben, ma foglalták le a januári síelésünket, olyan jó lesz! Nagyon várom már! Sógornőmékkel megyünk (ugye 2 hónappal fiatalabb a Fanni ott), bababarát helyre, így tuti jól fogja érezni magát a két kis törpi is :)

Szőlő, Mazsinak nagyon boldog hófordulót :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nekem sem jött még meg...ne is jöjjön egy jóóóó darabig (nagyon szenvedtem vele, erős volt és sokáig tartott mindig....)

Ezek ugyan nem játszós képek, csak betetttem Mirát Gergő mellé, mert sírt kaja előtt, hááááát, ezt művelték :D
Kép
Kép
Kép

A zöld fal nagyon szép, Tomi akart ilyet, de csak vmi pasztellzöld sikerült, majd átfestjük :D

Babók csodásak! :D

Kép
babyteve2
 
 


Hű, Nici, ez nagyon nem hangzik jól! :( JOBBULÁST MINEGYIKŐTÖKNEK!!!

Babyteve: Olyan jó őket nézni! Tök jó lehet nekik, hogy van egy korban teljesen hozzáillő játszópajtásuk! Jó lehet ikreknek lenni... Téged meg csodállak! Meg mindek ikres Anyukát! Nagyon nehéz lehet az első időkben... Tényleg! A nagyfiad élvezi a nagytesó szerepét?

ercsi_3
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?