Új privát üzeneted érkezett!

Asiye!
Migen, minden téren sikeres volt :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


na zsuzska! egyszerre írtunk! gyere ,orozd el alaptetűt!

már közeledik!
és neked mameg holnap nagy szükséged van a szerencsére! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


jól csináltad anyám!!!! :lol: :lol: :lol:
és tied a tetű-tető :lol:

örülök, hogy jól ÉREZTED magad! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 

 
 

igaz hogy a tied a laptető,de akkor is az én nevemmelkezdődik az oldal :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


"jó" reggelt

Látjátok a vonalzómat? megjött most reggel ::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(

na nem baj majd legközelebb :) biztos nem akart márciusi baba lenni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


oh Nika!!!!!!!!!
A fene vigye el!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Nem is tudom mit moindjak! :( Biztos kislány lesz a kistesó azért kéretimagát ennyire! :lol: sovány vigasz tudom :?

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!
Hát nagyon remélem, hogy sikerem lesz most már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már pedig tutira sikeres lesz és 2 hét múlva majd hozom a + terhes tesztemet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most sikerülni fog!!!!!
Akkora tüszőim nőttek és úgy fájnak, hogy jajjjjjjjjjj :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nika!
Rohadt mensi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Már bocsi :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megyek, főzök kávét..... küldjek valakinek???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszi csajok ez van én már beleszámolom hogy 39 leszek nekem ezért megy nehezebben:):)

de legalább tuti akkor volt pém mikor én gondoltam mert pont 14 napra jött meg rá :):):):) legalább megismerem jobban a testemet de lehet tényleg azért kéreti magát mert csak akkor akar jönni amikor tuti kislány lesz :):):):):) nagyon nem törtem le :)majd legközelebb :)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!
A multkormég akartam neked írni,mikorkérdezted, hogymiért csak két hét múlva lesz eredménye a vérvételnek?

Az eredmény talán már meg is van, de ez a doktor, pontosabban prof.dr. Domján Gyula, csak egy-két hetente rendel 2 óra hosszat. és hiába megyek be érte ha nincs aki elemezze :? Sokat várok a véleményétől és az erdménytől,mert ez tényleg egy olyan komoly dolog, amely kihatással lesz a terhességre, annak hosszára, és arra hogy valaha lehetek e még terhes :(
Röviden ennyi, és bocsi hogy csak most válaszoltam :lol:

Nócika!!
Láttam hogy multkor írtál!
Gyeremársűrűbben te lány!
Ha nem írsz,honnan tudjuk hogy állsz?? :lol: :lol:

Ja!
És Kislibus!
Tessékmá kérem alásan bekukkantani,életjeleket adogatni! :lol:

Zszsuzskán keresztül kaptam egy üzit BÉVI-től, hogy gratulál, !
Köszi,ésvárunk téged i!

Na most remélem nem maradt ki semnki!

Azért megjegyzem,Pici!!!!!!!!!!!

GABI!!!!!!!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


csak mi mi van akkor ha apa nem tud kislányt csinálni? :):):):):) akkor majd idővel megint fiúcska lesz de én érzem hogy lesz még babám :):):):):):) csak nem most :)majd áprilisban és akkor velem együtt ünnepelhet :) lehet szülinapi ajándéknak szeretne jönni :):):)milyen jó lenne:)

nika70
Salgótarján
 
 


ZSUZSKA!

KÁVÉ JÖHET!!!!!! :lol: :lol: :lol:
TÜSZŐKET MEG ELKAPNI!!!!!!!!!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nika!
Az április agy gyönyörű hónap a picik érkezésére :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nIKA!
Abban a mondatodban ,hogy "apa nem tudkislányt csinálni" , tudod hogy még lehet valami?
Mármint remélem hogy nállatok ez nem áll fenn,de egyébként nekem most uhun mondta ezt a doki. Csak nevettem, de azt mondta, valóban létezik ilyen :shock:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Tegnap este volt lájtos unga bunga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa estig pihen, még alszik :roll:
De még ott a jobb oldalam is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én Alperrel április 3-ra voltam kiírva és március 21.én született. Tényleg szép ez a tavasz időszak :lol: tavaszra fel csajok! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok Lányok.
Bocs, hogy így eltűntem.

Tegnap elég depis voltam.
És egész nap ágyban maradtam.

De mire apa hazért, már jobban is lettem.


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 12000_.png

De sajnos, így ma ezer millió dolgom van.
Vasalnom kell, takarítanom.
Jön a kis sógornőm, az öcsémmel ebédre.

Asiye!

Szorítok érted, hogy minden ok legyen.

Nika!
Nagyon sajnálom, szemét piri.

Zsuzska!

Remélem elkaptad te is apát rendesen?

Andy!

Nagyon édes Dani. Ma én is pogit sütök, szerinted nekem is segítene?

Cat!
Remélem jól vagy Te is?

Csucsu!
Te, hogy vagy?
picimami
 
 


Zsuzska!
Ahogy nézem te is most jól elkaptad a pé-t.
Úgy érzem én is.

Most sikerülnie kell.

Csajok nem értem mi van velem.
Olyan türelmetlen és feszült vagyok. Néhe robbanni tudnék.
Félek, majd ezért nem sikerül
Rémálmaim vannak.
picimami
 
 


Kérek szépen kávét én is.
picimami
 
 


Asiye!
nagyon jók az új vonalzóid.
Én is szeretnék már rég. De idő idő..


Gabi!
Merre vagy?
Milyen volt a nyaralás?
picimami
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a bnőméktől,nagyon jó volt.Legalább éjfélig kártyáztunk. :) Márk sokat játszott a bnőm kisláynával ill. kellően kifárasztotta magát.
Márk még alszik a kocsiban,mert ott nem volt sötétitő a szobában igy már 6 körül fenn volt. :( Eléggé álmosnak érzem magam.

Sajnos néha fáj a pociom,olyan mensi megjön érzés.

Nika: sajnálom,hogy megjött :( nem bajmajd jövő hónapban.

Asiye: hogy vagy? Remélem már nincs vérezgetés.
Vendég
 


Pici!

Örülök,hogy jelentkeztél te is! :lol:

Annyira megértelek szegénykém :(
én 2001.júniusa óta vezetek naplót,ésmostanában elővettem a régit(mert azóta már betelt )és visszaolvastam azokat a bejegyzéseket amikor babát akartam és nem jött össze! :cry: :cry: hát annyira elvoltam keseredve, annyit sírtam, .........


aztán elmondani,leírni nem tudtam a boldogságot mikor végre sikerült. És heti jelentést tettem a terhességről. mind a kettőről, most visszaolvasva olyan régi emléknek tünnek és annyurabgyorsan elteltek a terhességek! :roll:
kívánom ezt neked is, nektek is!

kitartás!!jönni fog az a baba, csak egy kicsit megdolgoztat :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Nika!
Sajnálom a mencsit!Kívánom,hogy egy gyönyörű pozitív teszttől legyen sokkal boldogabb a születésnapot.Remélem én is így leszek,mert én augusztus 12.-én leszek kereken 30 éves,és persze mencsi elfelejt jönni 4.-én :D :D :D

asiye!
Sok-sok pihi!!!Igen közel lakunk egymáshoz én az örs és a pillangó utca között lakom a négyemeletes házakbanl.Szeretem,parkos az egész,szuper.Uzsokihoz tartoztok még ti is?

Zsuzska!
Neked egy nap hányat kellett bevenni a clostiból?

Pici!
Lehet tudni,miért voltál depis?Jó vendéglátást neked.Nekem is lesz benne részem,jön az anyu huga hozzám,délután.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Még azt elfelejtettem írni,hogy a tegnapi tesztem semmivel nem lett erősebb!!Nem értem :shock: :shock:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Majd lehet,hogy a mai???Bízok benne.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Pici!
Elkaptam én a drágát rendesen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó vendéglátást :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ibici!
Nektek is jó vendégeskedést :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nekem napi egy szemet kellett szednem a Clostiból szerencsére..... nem is tudom, mi lett volna, ha többet kell :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Most nagyon fájnak, biztos szép nagyon nőttek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok!
Nyissátok az ablakot, küldöm a kávét :!: :!: :!: :!:
Kép

Ibici!
++++++++++++++++++++a teszthez!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


pici!

Ilyet nem gondoltam ,hogy valaha tenni fogok. Naplórészleteim(csak röviden, de akit nem érdekel, tekerjen :lol: ):

2003.12.17.
"Annyira szeretem a drágámat, napról napra jobban.több mint 4 hónapja próbáljuk összehozni a babát, de sajnos még nem jött össze.Remélem nemsokára sikerül,mert már mindketten nagyon szeretnénk. Minden gondolatom e körül forog.És nagyon elkeseredett vagyok amikor negatív lesz a teszt.Most is ugy érzem, hogy ma v.holnapmegfog jönni, Sajnos.Most sem sikerült."

2003.12.22.
"Nagyon elvagyok keseredve! Tegnap sajnos megjött.De ha később jött volna meg rosszabb lett volna, mert tovább reménykedtem volna,és hiú ábrándokat kergettem volna,hogy terhes vagyok.Annyira vágyom már egy babára. Láttam,hogy a drágámis nagyon elszomorodott mikor mondtam neki hogy megjött.Nem akarta elhinni, azt hitte csak viccelek.A szívem annyira összeszorultmikor láttam milyen csalódott.
De annyira édes,mert mindig vígasztalés azt mondja,hogy majd jövő hónapban ügyesebbek leszünk. 4 hónapja próbálkozunk. Ez még nemolyan sok!?"

2004.01.03
"Sikerült eljutnom arra a szintre, hogy 99%-ig a gondolataimat a terhesség és akisbaba teszi ki!Ebbe nemsokárabelehülyülök valószínüleg!!"

Megjegyzem, hogy azt hiszem aznap(2004.01.03.estem teherbe Hamzával!

2004.02.18.
"9 HETES ÁLLAPOTOS VAGYOK!!!!!!
Január 19-én tudtam meg egy gyorstesztből. Alig akartam hinni a szememnek. Sírtam és fel-alá rohangáltam a lakásban és azt kiabáltam, hogy :EZT NEM HISZEM EL-EZT NEM HISZEM EL!

Boldogok vagyunk!
Kiváncsi vagyok milyen az mikor mocorogni fog a ki drágaság.Szeptemberben születik a kisbabánk.Kisfiú v.kislány?Mindegy!csak egészséges legyen!
Közhekly de igaz!"

Remélem nem baj hogy leíram ide ezeket a naplómból! casakazt akartam,hogy tudjátok nem vagytok egyedül az érzéseitekkel ésvannak akik megétenek!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


asiye: én tudom mert mindig a fiúkon múlik hogy mi lesz a végén a baba neme:):):) sosem lehet tudni:)

asiye ez nagyon szép volt:):):)) most nekem is ilyen gondolataim vannak de én elég hamar túl teszem magam a dolgokon ha valami nem sikerűl :):):):)) majd legközelebb :)

nika70
Salgótarján
 
 


Asiye!
Ez olyan szép volt.... könnyeket csalt a szemebe.... még jó,hogy apa mesét néz és nem látja, hogy itt pityergek :roll: :cry:

Köszönöm, hogy megosztottad velünk :!: :!: :!: :!: :!:

Nika!

Majd ez a hónap..... új hónap, új remények :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én is pitsergek de én a csalódottságtól apa nem látja mert nincs itthon csak most kicsit letörtem de majd összeszedem magam csak ennyi jár nekem is egy kicsit ugye lányok? gege alszik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Ha ettől megkönnyebbülsz, akkor sírj csak nyugodtan :!: :!: :!: :!: :!:
(((((Nika)))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nika: sajnálom pirit:(. akkor mi most ketten utáljuk a piroskát. Sebaj együtt leszünk babásak:) Irány a következő hónap :) Április szép tavaszi hónap:)

Kép
csucsu05
 
 


így van én is akkor születtem tényleg szeretem az áprilist és nem kell a nagy forróságban kismamának lenni :):):) egyre több jó van ha csak a kövezkező hónapban leszünk babásak :):):) már nem sírok amúgy :):):) segített kicsit :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Drága Kedveskéim.

Mégis úgy alakult, hogy apácska, öcsémmel motorozik.
Én pedig szépn kitakarítottam, még vasalok pár dolgot. Majd megyünk moziba.

Kicsit még szomorú vagyok.

Asiye!
nagyon szép amit írtál, én is sírtam rajta.


Én is írok egy naplót, egy blogot. Majd megosztom veletek is hamarosan.

Miért voltam depis?
Hm..
Apa sokat dolgozik, és én sokat vagyok egyedül. És néha betelik a pohár.
tegnap ez történt.
Valahogy érzékenyebb vagyok a kelletténél, mint szoktam.

Kinn maradt az lh tesztem, és kicsit kiakadt rajta. Nem értette meg, miért hagyom kinn...
És miért vagyok ilyen görcsös.
majd bocsánatot kért. De már késő volt.
Addigra szétestem :( :?
picimami
 
 


Zsuzska!
Örülük neki, hogy elkaptad apát!

Nagyon szorítok, hogy sikerüljön neked.

És mindenkinek

Nika! Csucsu!
A következő hónap a tiétek lesz.
Kívánom nektek szívből.
picimami
 
 


Sziasztok! Vagyok ujra én is!

Nika! Naon sajnálom Mikikét, de látod uj hónap uj remények! Én ezerrel szoritok, hogy a következő honap a tiéd legyen!

Asye! Én nagyon örülök, hogy megosztottad velünk a naplod egyes részleteit! Nagyon szívhez szolo! Nekem is görcsbe szorúlt a szívem, de az a lényeg hogy van 2 egészséges gyermeked meg van egy kis igazi csoda a pocidban! Ez csak az számit, hogy ez mindannyiunknak meg adatik csak kinek elöbb kinek késöbb!

Zsuzsukám! Látom tegnap lájtos akcio és a ma reggel hogy alakult???????? Vagy inkább estére tartogatod???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szai Pcimami! Nem is rossz ötlet a mozi!!!! Lehet én is mondom apácskának, hogy mi is elmehetnénk! Most a drágám mondjuk ádám koztünben napozik a teraszon! :lol: :lol: :lol: Kinézek valami jó kis filmet aztán meg is emlitem neki! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Amugy nálam is elöszokott fordulni, hogy eltörik a mécses kicsit! Nagyon! De valahogy nekem is ki kell adjam a dühömet! Mert olyankorra már az egész világra tudok haragudni és már nem birom tovább! De ez van olyankor jó föleg utána kiadom magamból és megkönnyebülök! Utána olyan másként látom a világot! Szoval szerintem kell egy kicsit az ilyen mert jo! kinek igy kinek ugy!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Asiye: nagyon jó volt olvasni a blogodat. :) :)

Nika: nem csodálom,hogy sirtál,de ez kell mert igy elgalább könnyebb.

Sajna egyre jobban fáj a pocim, már azzal álmodtam hogy megjött. Még reménykedek,de ahányszor elmegyek a wc-re azt nézem,hogy megjött-e.

A párom most a forma 1-et nézi,én meg azt hiszem megyek aludni.
Vendég
 


Sziasztok!

Nika!

Annyira sajnálom! :(
De az április nagyon jó hónap! Beni is akkor született. :) Akkor már jó idő van, nagyon hamar ki lehet vinni a levegőre a babát.

Asyie!

Minden rendben lesz a Picúrral! Csak erre gondolj mindig!

Az orvosok tudják, hogy minek kisebb a kockázata. Időben és egészségesen fog megszületni.
Ha pedig úgy döntenek, hogy előbb szülessen meg, akkor úgy lesz a jó. Mostanában annyi mindent tudnak tenni a koraszülött gyerekekért, és semmi bajuk nem lesz az életben, egészségesek lesznek.

Az én Apósom 67 éve született 1500 grammal. Mégis egészséges volt világéletében. Pedig akkor még nem is volt ilyen fejlett az orovostudomyány.
Vendég
 


Asiye!

Nagyon jó volt olvasni a naplódat!

Én az Beninél még nem akartam ennyire görcsösen, és így a negatív tesztek sem törtek le annyira mint most.

De Neked erre most nem kell gondolni pár hónapig vagy évig.

Picimami!

Fel a fejjel! Próbálj meg mindig pozitív lenni!
Mondom én, akinél kevesen tudnak jobban elkeseredni.
Persze tudom, hogy az semmire nem megoldás, de nem tudok mit tenni.
Van egy könyv, ami nagyon jó, egyszerű és a pozitív gondolkodásra hangol. Titok a címe. Most megrendeltem DVD-n is, és lehet, hogy este elalvás előtt azt fogjuk nézni. Hátha hat a tudatalattira. :D

A párod biztosan nagyon szeret, hiszen akkor nem lennétek együtt 11 éve. Nem kérte volna meg a kezed, és nem autózna veled 100 km-eket, hogy megtaláljátok a legszebb gyűrűt.
Sokat kell dolgoznia. :( Ilyenek a pasik. Ha el akarják tartani a családot, nincs más választásuk.
Sajnos ezt én is átélem nap-mint-nap. De Őt választottam, és vele akarom leélni az életem. El kell fogadjam ezt is. Imádja a munkáját, és ahhoz, hogy elég pénzünk legyen, sokat kell dolgoznia.

A baba pedig hamarosan a pocidban lesz! Vagy már ott is van. :D Mindennnek eljön az ideje.
Vendég
 


Sissi!

Pihenj Te is!
Ha most úgy érzed, hogy megjön, akkor arra gondolj, hogy ott a következő hónap. Lehet, hogy Márknak még egy kicsit csak Rád, a kiárólagos figyelmedre van szüksége.
Vendég
 


Nócika!

Jó, hogy újra vagy!

Menjetek moziba!
Szerdán én is szeretnék. Akor itt lesz anyukám és vigyáz Benire.
Vendég
 


Zsuzska!

Azért hagyjatok időt a kiskatonáknak is regenerálódásra!
Ha pedig ez megvolt, akor mindent bele!

Két hét múlva szeretném látni azt a pozitív tesztet!
Vendég
 


Na megint itt....
Kimostam, terigettem, és most sül a rakott karfiol a sütőben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!
Nagyon aranyos vagy!
Köszönöm, a megnyugatást
Tudom, hogy szeret. És a munkát is megértem.
Csak valahogy most több szerethetésre vágyom.
És érzékenyebb vagyok.

Most motoroznak. Én már nyugodtabb vagyok. Sőt már este is megnyugtatott.

Sok volt a hetem. Értékelések meló, háztartás.
És néha kibukom én is, hisz én is csak érzek

Most biztosan sikerülni fog a kicsi.
Érzem.

Ha mégsem, hát még van idő elég.
picimami
 
 


Cat!
Pont most olvasom a Titkot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azóta minden reggel köszönetet mondok mindenért :lol: :oops:

Nócikám!
Apát hagytam reggel, hagy pihenjen, aztán este megint mindent bele lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!
Olyan aranyos vagy, hogy gondolsz rám, és bemásoltad a blogodat.

Nagyon jó érzés olvasni.
Én pár napja nem írtam semmit. De most összeszedtem magam, és újból írtam egy oldalt.

Szorítok neked, hogy a kicsikéddel minden rendben legyen.

Nem lesz baj. Érzem. Csak pihenj sokat, amit csak tudsz
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?