Új privát üzeneted érkezett!

Na, akkor holnap én is felhívom...

t-pk
 
 


sutimano76 írta:Scoop,és addig kire hagyod Noncsit????Hát a heti 1 elég kevés,a kétheti 1 meg már nagyon!!!!Mert a nővérem heti 1 alkalommal jár de az 4 órás!!!!!!!!!!!!!sztem kicsibabát ennyi időre másra hagyni,hát nemtom :roll: :roll: :roll: ,neked meg ugye plussz az út oda vissza!!!és nővérem se halad olyan jól!!!


az apja itt van, meg itt van anyósom, tej van a fagyiba, meg hűtőbe is mindig van vésztartalék 3 nagy üveggel, kb 900 ml, hogy ha el kell mennem, ne legyen itt kaja nélkül, és volt már, hogy egész napra kellett itt hagynom, mert olyan dolgom volt, ahova nem vihettem magammal....

nekem elég lenne heti egy, de én sem egy órásra gondoltam, hanem többre, már amennyire a körülmények és az anyagiak engedik.... szeretnék min egy középfokút, és hiába tanultam 10 évig, 10 év alatt kb 30 tanárom volt, volt olyan, amelyik 1 hétig tanított, meg olyan is, hogy húzta maga után a koporsót, mindig bealudt órán, mi meg mindig frászt kaptunk, hogy feldobta a patát :shock: szóval elég konyhanyelven megy az angol, de inkább csak angolról magyarra, fordítva nem.........

KépKép
Kép
scooper
 
 


nem okoskodsz, ne aggódj...csak más véleményen vagyunk, de ez nem baj :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 

 
 

Berni csudaügyes és csuda csuda :)

vicger
 
 


Erika: ez tényleg furcsa, és nehéz lehet így, hogy még a szakemberek véleménye sem azonos ... :roll: :? :roll: :? tényleg a legjobb, amit tehetsz ilyenkor, hogy mész a saját érzéseid után.
Egyébként ma nem volt suli?

Manó: Nálatok is fogzás van, vagy más miatt volt nehéz hétvége? ... Én írtam privit. :wink: ... holnap nálunk is oltás :roll: ja, és a zokni nálunk is nagyon bevág :)
Nagyon helyesek a gyerekek, Míra doktor néni ... imádom nézni én is, amikor Julcsi játszik Mogyoróval, Ő meg olyan vidáman vigyorog Julcsira és dumál hozzá..... és Ákos már milyen nagy fiú. Toka nincs is, nagyon jóképű kispasi. :)
Figyu. Míra nagyon ügyes, nagyon rendben van ez a rajz. :)
Nyaralás .... olyan jól írtál róla, láttam magam előtt, ahogy Míra rohangál a vízbe :D
Kesugolyó tényleg nagyon jóóóó volt tejcire, de valóban nem illik a 90 naposba.

Frocli: örülök, hogy jól telt, meg tudtatok pihenni, én meg a sízés miatt vagyok irigy :wink: :wink: :wink: várom a képeket :) gondolom a jelszó már megvan, mindjárt meglátom, ha tovább olvasom :)
Mi Gödöllő előtt Nagykovácsiban éltünk :)

Andi: Kép foga?
:roll: :roll: :roll:

t-pk: sztem semmi gond a hajhullással, de egy kérdés tényleg megér (doki?)

Süti: Bernikének Kép Kép Kép Kép Kép

Scoop: Nektek is Kép Kép

KépKép
KépKép
madar
 
 


Scoop, angol tanulás nagyon jó ötlet!!!!!

vicger
 
 


Móni, oltás: hát fogalmam nincs.. de gyanítom az én szavam a döntő, végtére is az én gyerekem nemdebár, ;);) legalábbis ajánlom 8) 8) 8)




iszonyat szar kedvem van.. egyik ismerősöm kórházban, gyomorvérzéssel... 30 éves.... fiatal, szép, okos nő... s mert azt hitte, vagy tudta, vagy tudni vélte, hogy senki nem szereti, ezért ivott...
bassszus.....

vicger
 
 


Zsalyam: megnéztelek Titeket .. nagyon szépek vagytok .. és tényleg, tényleg, nagyon jól fotózol/fotóztok :) ... Julcsi mellettem ... anya, kik ezek? ... emeséltem ... "anya, nincs is olyan név, hogy Keve" ... :) :) most már tudja, hogy van ....

mikor mentünk fürdeni, Julcsi ... "anya, régen azt akartam, hogy apa legyen a férjem .... most már nem, más jó pasit választok, pl. Bencét, vagy Zsombit vagy Vilikét ..." :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kriszti: nem féltelek, a Te szavad lesz a döntő :) :wink:
jaj, akartam már, de szita agy, bocs, bocs :oops: Gerbő pirospont hatalmas ujjongás, ügyes fiú :D Kép

KépKép
KépKép
madar
 
 


madar, Julcsi :lol: :lol: :lol: édes pofa..... én az enyémet le akartam dobni az ötödikről, mert elvitte a halaimat meg a videóm, és nem tudtam hupikéket nézni :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: kemény 3 éves vóttam.....annyira imádom ezeket a gyerekbeszólásokat :)

KépKép
Kép
scooper
 
 


és nem Gerbő, hanem Gergő :oops:

KépKép
KépKép
madar
 
 


nem sokára írogathatod Noncsiét :) :) :) :wink: :wink: :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


na,a délutáni reagálás után mennem kellett...

akkor most rólunk pár mondatban...

szerettem volna már egy játszószőnyeget kis lógó izékkel, de az újat valahogy nem akaródzott megvenni.. hagytam..
aztán egerszegen a kedvenc turimba bemegyek, éééés ottan volt Ő:)
alig használt unisex csodaszőnyeg :D:D:D
volt ám nagy öröm..
akkora hogy aztán gyorsan Momó meg is fordult.. majdnem Úgy , mint Berni!!, de Momó kicsit sokáig tartotta a fejét arcra esve:D aztán finomította a mozdulatot, és ma már egy pillanat alatt átfordul:)

hát ennyi volt a nagy újság tőlünk..

ja , meg , h 8h utáni kaja f2kor volt, aztán meg f7:D:D de előtte cudar iccaka volt.. meg utána is .. de hát ugyi az apró örömök!!
na mindegy is...

Kép annyira szeretem, h már más lelkecske is játszott vele...

Kép átfordulás után, kéz még maga alatt:) ja és kicsit meg is van lepődve ŐMórsága:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Csak gyönyörködöm, gyönyörködöm, olyan szépek a gyerkőcök!!!

t-pk
 
 


Mórbaba egy cukkerpofa! :) :D :D :D :D :D :D :D
Julcsiszáj :):):):)

vicger
 
 


Süti, naaadon cuki Berni az átfordulásos attrakciójával... ezek az egy idős gyerekek...:)))

Akinél voltam Agárdon van és 8e volt 1 óra..
annyira hihetetlen volt amiket mondott... egy barátnőmet vittem, s ha már ott vagyok megkérdezem én is címszóval beszélgettem vele...

pl: Apa foglalkozását így látta:
a férjed fejében fura lények vannak (te jó ég- gondoltam magamban - mi van Apával??? :shock: :shock: ), krikszkrakszok, és rengetek papírlap repked össze-vissza.. mond ez nekem valamit?
- aha, grafikus, animációs filmeket készít, rendez.. . asszem találó :roll: :roll:


Bibi, éljen éljen az új autód!!!:D
és a bárányhimlőhöz kitartást, bár örültök neki, de akkor is:) reméljük Lila nem akarja nagyon kaparászni..

Rita, köszönjük a meghívást, szerintem a jövő héten élünk is a lehetőséggel!!:D Flora nektek mikor jó??

MAdar, Julcsi száj - tündéri!!

Zsalyam, nagyon szépek vagytok!! még asszem nem is mondtam, h nálunk játszik a Róza lánynév :oops:

Kép

Kép
móka:)
 
 


szépek bizony, annyira jó ez a kép Momókáról....

én fellövöm a pizsit, megnézem Bones-t, aztán falfele fordul és csicsika, különben elfenekelem magam :lol: :lol: :lol: mostanában kettő előtt sosem alszom el, de majd ma!!!!!!!!!!!!

szóval, I go to sleep, good night! :lol: :wink:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Süti:bocsi,de a sok alvástól telhetetlen lettem. :DBerni átfordulása éljen!!!

Frocli:örülök,hogy jól sikerült az utazás,várunk képeket.

Flora:Ebano nagyon cuki! :D

Tara:Marci nagyon helyes kispasi,megzabálom. :D

Bibi:bárányhimlő miatt nem irigyellek,de legalább minél előbb átestek rajta annál jobb.

Madar:tánci Mogyoróval :D :D

Manó:helyesek a lurkók,főleg,ahogy Míra vizsgálja Ákost. :D :D

Móka:Mórbaba nagyon ügyes,tessék megpaskolni a vállát,hogy "ez az kisfiam,ügyes voltál". :D

Scooper:angoltanulás...én is abból szeretném letenni a középfokút,mert az alapfokkal kitörölhetem a ..... A konyhanyelv mit takar pontosan nálad?
Vendég
 


Berni és Mór üüüüüüüügyes!
Ebano édiiiiiiiii!

Madár Julcsi gyerekszáj :lol: :lol: :lol: .

Nálunk is fogzás van...látszik már mindkettő
de hogy mikor töri át....ki tudja,
és Róza ma már nehezen bírta
a kis tündérbogy.


Kriszti ez elég elkeserítő...gyomorvérzés
:( :( :(

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Süti: átfordulás Kép

Kriszti: azta jól nézel ki Kép

Kép

Kép
zsu9
 
 


De jó Móka! Hajrá Róza név.......:D
legalább nem leszek egyedüli
úfóanyuka :lol: :lol: :lol:,
mert kb. így szoktak rám nézi, miután
mondom a nevét...
és a családba is morogtak miatta
...de most már azért megszokták.
Dédim neve volt!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Nálunk is Róza lett volna, ha lány :oops: és nekem is a dédim volt :D

Kép

Kép
zsu9
 
 


Itten.
Berni nagyon ügyes. Hogy a fenébe tudtad így lefotózni??? lépésről lépésre.... :?:

Kriszta én is csatlakozom bombanő vagy, de hát ezt eddig is tudtuk. :wink: Ismételjem magam és a többieket?? a kisugárzás a nem mindegy! Luca kézben alvás a nyuszival... imádom.

Bibi, tök jó, kocsi. :lol: :lol: .... reméljük hamar túllesztek a himlőn.

Scoop angol jó ötlet. Én 4 évig 4 tanárral, különböző kiejtésekkel és 1 volt aki a nyelvtant is elmondta.... :?

Madar, Julcsi haláli... és 3 is van. :lol:

Zsalyam nagyon szépek vagytok, karácsonyi kép tecc legjobban!

Flora, jöhetnél gyakrabban... édes Ebano. A cumisüveget ahogy tartja....

Móka, Mór is ügyes és nagyon édes. Szőnyeggel meg ügyes vagy :wink: , nagyon jól néz ki.

Kata mi baj? Jöhet priviben is...

T-pk rég hoztál képeket szépséges lánykákról.

Manó, tündériek. Ákosnak nincs is tokája... Míra doki néni :lol: :lol:

Tara, édes, szép Macid van!

Ennyire emléxem egyenlőre bocs, aki kimaradt, nem direkt.
bex13
 
 


Bibi! Jobbulást Lánykádnak!! És gyógypuszi!

Kata! Hogy vagytok most?? Remélem megoldódnak a gondjaitok!! Blogban leírod, vagy pü-ben nekem is?

Andi! Köszi a választ Osanittal kapcsolatban!! Remélem már mindannyian alszotok békésen :!: :!:

Manó! Milyen ügyesen ül Ákos! :wink: Édesek a gyermekeid!

Floranan! Milyen édes Ébano!!! Hogy eltűnt az a sok haja... :lol:

Tara! Szép Marci baba is! Sajnálom a húgod és anyudékat! :(

Móka!
Mór is ügyes átfordulásügyileg! Hurrá! Nagyon édes a képen!!! Kafa az új szerzemény :)

Süti! Hatalmas gratula Berninek!! Nagyon ügyes kislyány!! Milyen klasszul fel tudtad venni!! Kétszer csinálta meg egymás után? Mert gondolom először nem volt nálad a kamera...
én anyósom dettó ilyen... ne vigyünk semmit stb... akármikor viszünk oda valamit, visszaküldi velünk...

Frocli! Klassz, hogy jól sikerült az utazás! :) Képeket várjuk! :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Melegebb reggelt!
:)

Annak idején, mikor még a Kisalföldet boldogítottam jelenlétemmel, mindig az Északi-középhegységben esett a hó.

Mióta az Északi-középhegységben töltöm napjaim, azóta a Kisalföldön mindig esik a hó és általában az ország nyugati részén.

Ennek a jelenségnek van tanulsága... mégpedig az, hogy van bennem vmi hótolós....


Peppino kell a felesleges osanitom?

vicger
 
 


Halihó, szép fagyos jó reggelt!!!

Megjöttem!!! Jelentem böcsülettel visszaolvastam, de reagálni összefoglaltan, és kicsit hiányosan fogom szerintem, de nézzétek el ezt most nekem!!

Babákok gyönyörüségesek, és nagyon ügyesek!!!!

Julcsis beszólások is tetszenek, nálunk jelenleg én leszek a feleség, vagy nem lesz, lehet választani :D

Kriszti! Jól nézel ki nagyon, de nálad, ez már írtam, tök mindegy, hogy hány kg. vagy :wink:

Frocli, jó, hogy megvagytok és jól sikerült az út!!!

Móni és Frocli, nekem nagyon jó ismerőseim laknak Nagykovácsiban, nagyon szép hely, meg olyan nagyon barátságos!!!

Mi még nem próbáltuk osanitot, nem éreztem még szükségét :D

Bibi, barihimlő, szerintem is örülj neki, mert én még nem voltam ,és nagyon félek is tőle, főleg a várandósságaim alatt, no meg mostanság, ha mondjuk én szövődök és a gyerekek is betegek és én kórházban, ők meg itthon, szóval, tényleg jobb, hogy most, főleg mert lányok, így a várandósság stb majd náluk is bejátszana :wink:

Manó!! Azért a kis vejemről külön említést teszek, nagyon helyes, csudipofi kispasi, imádnivaló!!!

Kata, én sem tudom pontosan mi volt az ok, csak tudom, hogy volt valami bibi közöttetek, de remélem sikerül megbeszélni és minden ok lesz!!!!

Lila gőzöm nincs mit és kit hagytam ki, bocsi érte :oops:

Most akkor magunkról picit: Hétvégén ugye mama-papa-túra. Anyóséknál a tököm kivolt mindennel, de ez már nem újdonság :? anyukáméknál, hát, jó volt, csak apum alig tud beszélni, a dagadtság már lement kívülről neki, de a nyelve stb még zsibbadt, dagadt, így nem igazán tud enni sem, és én eldöntöttem sosem fogok leülni és enni előtte, mert a sírás környékezett, hogy nem tud enni, utoljára akkor éreztem ilyet mikor Janókám nem tudott enni, mert szájfertőzése volt, hát nem kívánom senkinek. :cry: :cry: Szegény apum kezd beletörődni, hogy lehet ismét nagy dolgoknak néz elébe, de én még reménykedek,hogy mégsem, nem tudom elhinni, hogy egy daganat 1 hónap alatt alakul ki :?

Van ám azért jó hírem is: Tegnap voltunk csípő uh-n megint és végre rendben van, így a 3 kőből egy már porba hullt, és jövő kedden a többi sorsa is eldől, csak győzzem kivárni :(

Kép
babcika
 
 


jó reggelt!

Babcika,akkor neked még drukkolunk.

Kriszti,barinő :cry: :cry: :cry: ,jobbulást neki,lelkileg is!!

enyim barinő reggel nyolckor üzent hogy indul a kórházba(szülni) drukkoljak,hát most kezem lábam csuriban!!!



Móka,hát igen az egyidősek :D :D ,gratula Mórnak,és jó a játsziszőnyeg!!!

Hát asszem agárdra nem megyek le :(

ŐMórsága nagyon helyes!!!!
Köszi a dicseket,puszik formájában átadtam :D
Peppino,gép mindig a közelben,ezt elsőre csíptem meg,lassú folyamat volt,így volt időm,akkor jobb lett volna ha sorozatra állítom a gépte,de azt olyan ritkán használom hogy sokszor eszembe se jut!!!

Julcsi,Janó száj :lol: :lol: :lol: :lol:

Scoop,hajrá tanulás!!!

Kriszti a havazást ne vedd magadra,mondhatnám menny az északi sarokra,de sajna globális felmelegedés miatt az se tuti már :D :D :D

Jó kis élet volt itt este,de ennyire emlékeztem bocsi :oops: ,szólítanak!!

sutimano76
 
 


sutimano76 írta:nem akarok belekotty,de skypen sokkal egyszerűbb lenne,azt le lehet tölteni,a tescoba van 1500-ért mikrofonos hangfal és kész már tudtok is értekezni.Így nem kéne Scoop annyit utaznod!!!


Amúgy igazad van, csak a nyelvoktatásban nem árt a személyes jelenlét, mert ott nem csak beszélni kell, hanem mondjuk van egy tankönyv, a nyelvtant el kell magyarázni, stb. Szóval pont a nyelvtanuláshoz ez nem egy annyira nyerő forma sajna... De arra jó, ha valaki mondjuk elakadt egy házi készítésénél és ott ki kell segíteni, azt szoktam is csinálni.

Kép
frocli
 
 


Babci juhéééééééééééééééééé éljen a formás kis csípője a csajszinak! Apud :( Drukkolok neki nagyon!

Süti, akkor Te egy Mamarazzi vagy /barátnőm után szabadon/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Visszaaludtunk egy kicsit :oops:

Most, hogy Babci is előkerült végre, már csak Vikit kell előcsalogatni!!! :):):):)

Manó, Erika kérdezte a horvát nyaralási lehetőségeket, tippeket, csatlakozom hozzá! Van olyan lehetőség pölö, h kint béreljünk mondjuk lakókocsit? A kempingek milyen árakkal dolgoznak?

Móni, Te is tudsz infókkal szolgálni? :) mondjuk pénztárcabarát apartmanok listája? mármint a mi pénztárcánké /gyed-tűzoltófizu/

Ismerős: imádkozom érte hogy felgyógyuljon, mert ha nem akkor sógornőm teljesen padlón lesz. Ő az egyetlen barátnője... ha valami történik vele, akkor Zsuzsi egyedül marad, mint az ujjam... s ha ez padlóra küldi, akkor aztán nekünk is fel kell kötni a gatyát, nem kicsit....

vicger
 
 


lina: konyhanyelv kb egy alsós szókincse, bemutatkozó szöveg menne, egy idő nagyon vágtam az útbaigazításos szövegeket, de már nem emlékszem belőle semmire. magyarra következtetéses alapon fordítok, kb ennyi......ja és aránylag jó a kiejtésem :roll:


kriszti te hótoló :!: :!: :lol: :lol: 8)

babci, kitartás, remélem, nem lesz gond....ha meg mégis, erős vagy, és mi melletted vagyunk még ha csak lélekben is :!:

KépKép
Kép
scooper
 
 


kriszti, ismerősöd..... :cry: szurkolok, hogy meggyógyuljon

süti: barátnődnek meg a gyors és könnyű szüléshez :!: szorítok :wink:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Szép jó reggelt!

Na jó, napot, nem reggelt :lol:

Berni nagyon ügyi, meg te is Süti, hogy így lekaptad a mozgását. Ez nekem nem menne.

Frocli: üdv itthon, ügyik vagytok, hogy így bevállaltátok az utazást.

Nyaralás: Én is szívesen veszem az ötleteket, de olyan helyeket ahol lehet ücs-kel fizetni. Apa kap és azt szeretnénk kiegészíteni. Szóval itthon Mo-on valahol.

Erika: Hát együtt érzek veled. Anna még csak 10 éves,de iszony kezd kamaszodni! Vele inkább itthon vannak gondok, nem a suliban. Úgy tud visszaválaszolni az embernek, hogy ihajjjjjjj!! A múltkor mikor Katáékkal sétiztünk, akkor is beszólt egyet-kettőt.
És az a baj, hogy mindenkivel a családban. Ez megy az egyik pillanatban, aztán meg mint a kisangyal. Sokszor én se tudom micsin, pedig türelmem van, mert fogyatékos gyerekekkel is dolgoztam, hozzájuk meg pláne kell, de itthon néha elfogy.

Brumi:
Ügyi vagy kocsiügyben. Nekünk itthon van, jogsim is van, de nem merek vezetni :oops: :oops: Pedig néha olyan jó lenne.

Babcika: apudnak sok erőt!!!!!!!!!!!! Lehet, hogy lemaradtam, neked van már eredmény???????

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Nincs valakinek egy egyszerű, fini tortareceptje? Apa holnapi szülijére kéne valamit sütni.
Köszike

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Hű, nincs időm olvasni, meg írni is...

Scoop! Szerintem, akkor gyere ki valamikor és megbeszéljük, hogy-s-mint legyen. Tudok-e én neked olyat nyújtani, amiért érdemes ide kibumlizni. :) De amúgy, ha már 10 éve tanultál, akkor egy csomó mindent autodidakta módon is tudsz csinálni, majd mondok tippeket.

Madar! Látom, van 1-2 közös dolog bennünk. ;-)

Süti! Nagyon ügyes Berni!! én is várom már Bence mikor fordul hátról hasra, de félúton elakad, oldalra nagyon szépen fordul, de onnan még nem megy tovább. :)
Móka, Mór is nagyon ügyes és hát valami tündéri. És azok a mindentudó szemek....

Babcika! csípő nagyon jó hír! A többi is jó lesz!

Kriszti, lehet akkor odaköltözök hozzátok, én szeretem a havat. :)

Jelszót még nem kaptam a picasára. :(
(Szerk: azóta viszont már 3szor is :) )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frocli 2010.01.26 11:27-kor.

Kép
frocli
 
 


Kösz csajok!!!

Kriszti rendben lesz a csaj!!!!

Süti, meglesz a baba hamar!!!

Mindenkinek szorítok!!!

Tara, nekem is meg apumnak is kb. egy hét múlva lesz eredmény.

Kamaszodás, hát az nálunk is van, pedig még csak 5 éves. :?

Kép
babcika
 
 


Lányom piheni ki a nagyszülőket és a tesót. Tegnap este 21.00-től ma reggel 06.30-ig egy cumibeadással aludt, és aztán még vissza és most talán már ébredni fog, mert már mocorgott, remélem szegénykém kipiheni magát :D

Kép
babcika
 
 


Babcika,de jó,akkor terpeszpelus kuka????

Mamarazzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Szilvi (Tara)!

Neked akartam még írni, hogy Marci szerintem egy az egybe Te vagy, vagy rosszul látom, de főleg az utolsó képen szerintem szem, száj, a tied!!! :D

Kép
babcika
 
 


Lassan jutnak ám eszembe dolgok :lol: :lol:

Süti! Berni nagyon ügyes ahogy átfordult, Te meg hiper ügyes vagy,hogy mindezt így megörökítetted!!! :D

Momókának meg annyira bírom a kis érdeklődő szemecskéit!!! :D

Kép
babcika
 
 


Brumi!

Nagyon jó, hogy lett autód, én is szeretnék nagyon, annyira megkönnyítené a hétköznapjaimat, meg a családét is, és még nem is lenne nagy dolog olcsóért venni egy töröttet, csak a járulékos ktg-eivel vagyok bajban sajnos egyelőre, de ami késik nem múlik :wink:

Kép
babcika
 
 


froc, küldtem privit :wink:

KépKép
Kép
scooper
 
 


érdekesek a vonalzóim,az egyik 5 napost a másik 1 napot ír :shock: :shock:

sutimano76
 
 


sziasztok!!!!

Mi is itt vagyunk, eddig csak olvastam, de reagálni nem tudok már mindenre!

Minden baba gyönyörű, és nagyon ügyes!!!!

Kriszti: eszméletlen jól nézel ki! Barátnő reméljük rendben lesz!

Julcsi édes a beszólásával!

Bibi: grat az autóhoz, és mielőbbi gyógyulást!

Süti barátnőjének is mennek a drukkok
Kép Kép Kép

Babcika: pá pá terpeszpelus, de jó, a jövő heti eredmények is biztosan jók lesznek, és a többi kő is hullhat a porba!!!!

Nálunk már két éjszak nyűglődés van, alszik, de állandóan forgatja a fejét, meg csápol a kezével, a foga nem lehet, mert már mindkettő kibújt! lehet a laktoherb teától van, így most azt nem iszok, hanem apa vesz homeopátiás bogyót!

Scopp: kitartást a nyelvtanuláshoz, nekem is rá kellene feküdnöm, mert van ugyan németből egy szóbeli középfokúm, de már olyan rég nem használtam, hogy sokat felejtettem, és nekem a diplomához kelleni fog két C típusú nyelvvizsga.

Kata: remélem rendeződnek a dolgok pároddal, de már én sem emlékszem pontosan az előzményekre, ha van erőd hozzá, írd ki magadból a blogban, persze ez nem utasítás, de talán segít!

bocsi aki kimaradt, nem szándékos volt!

még egyszer minden betegnek: Kép

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Frocli: üdv itthon, örülök, hogy jól éreztétek magatokat, tudtatok pihenni, és Bence is jól viselte az utat!

Erika: remélem Vikivel is rendeződnek a dolgok, és mindent meg tudtok beszélni, és találtok valami megoldást a problémákra!

Mindenkinek szép napot!

Kép

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Scoop!

Neked már régen akartam mutizni valamit :D

Egyenruha, ha Noncsin és Blankin kívül van még valakinek ilyen akkor kérünk képet :D

Kép

Kép
babcika
 
 



Kép
v.andi
 
 


Kriszti, köszi, még nem tudom, mert még egyelőre nem fáj semmije se Tominak, utánaolvasok a gyógyszernek, és ha aktuális, akkor szólok!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hú bakker, első laptető!! :shock: :shock: Tegnapi éjszakát végigaludta Tomi, remélem a mai is hasonló lesz!! :wink: :wink:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Babci, süti, scoop, köszi a jelszavat. Most beszabadulok a picasara és elkezdem nézni az összes képet! :)
no, meg persze teszek fel válogatást én is.... :roll:

Kép
frocli
 
 


frocli írta:Babci, süti, scoop, köszi a jelszavat. Most beszabadulok a picasara és elkezdem nézni az összes képet! :)
no, meg persze teszek fel válogatást én is.... :roll:


Lássuk !!!! :wink:

Kép
babcika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: