Új privát üzeneted érkezett!

barika2008
 
 


fasza...megint laptető

nekem ez a recept vált be...
barika2008
 
 


Kép

ilyen lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 

 
 

Sziasztok!

Anna: már feltettem a képeket a rucikról. Mondjuk volt 1-2 cserés db.
Nagyon rendes a csajszi. válogathattam (nem kellett kétszer kérni rá 8) ) és simán kicserélte a rucikat. Majd a végén lemérte, és annyit fizettem amennyit a mérleg mutatott. (nem is volt 5 kiló! ) szóval, ha valaki szeretne venni nála , bátran ajánlom!!!!!!!

Bari: nagyon guszta!!! jam-jam (mindjárt átugrok egy pár darabért, ha van még :lol: :lol: )
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Tegnap olvastam,de nem sokat írtatok,így nekem sem volt kedvem. :oops:
Nagyon nyűgös volt tegnap Máté!Itt voltak a barátnőmék két gyerekkel,az nagyon tetszett neki.Volt ám zsongás és még a járókában sem volt egyedül! :lol:
Aztán elmentünk vásárolni,még ekkor sem volt nagy baj.De onnantól,hogy hazajöttünk semmi nem volt jó.
Na,gondoltam aludjunk egyet együtt.Elaludt 5kor és 7 után alig akart felkelni. :shock: Azt hittem kukorékolni fog 10ig,de nem!9kor már ismét aludt megfürödve,megvacsizva!

Ma pedig egy igazi tündér volt!!!SEMMI baj nem volt vele,evett,aludt,vigyorgott.
Olyan jó volt anyóséknál:be lett festve a hajam és csináltam Máténak 20 üveg kajcsit!

Kép
melike
 
 


jó reggelt!!

melike gondolom sejted,hogy mit fogok kérni? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Jó reggelt!

Mit,Bari?Képet?Miről?
Én fánkot kérek!Gyönyörű!

Kép
melike
 
 


melike nyáron viszek gyöngyösre fánkot :lol: :lol:

hajad :lol:
barika2008
 
 


Jó reggelt!
bszilvi25
 
 


Mit akarsz látni?Ugyan olyan,mint eddig.Semmi különös csak már rá fért a festés.

Kép
melike
 
 


Húúú Bari,ezt megjegyzem és rádszólok!

Kép
melike
 
 


ok :lol: :lol: :lol: :lol:

ja azt hittem van valami nagy változás :lol:
barika2008
 
 


Jó lenne már,de nem tudom hogyan.Szeretnék valami új hajat,de nem tudom milyet. :cry:

Kép
melike
 
 


Jól elbeszélgetünk.
Többiek????????

Kép
melike
 
 


Tegnap letettük a legalsóra a kiságyat.Olyan furi.

Kép
melike
 
 


nekünk még legfelsőn van az ágy.van még valakinek legfelsőn???

nnnnaa...mivel nagyon nem pörög a topik...kitaláltam egy játékot!!

szóval van egy program(a képre rá van írva a program neve),amivel össze lehet rakni,hogy a férjeteknek és nektek milyen gyereke lenne(lehet fiút is lányt is).
e szerint a program szerint nekem a férjemmel ilyen a gyerekünk
szerintetek hasonlít dávidra??????????
Kép

ha van kedvetek csináljátok meg..és meglátjuk kinek lenne olyan a gyereke amilyen...na jó szóval értitek :lol:
barika2008
 
 


Bari:szerintem nem hasonlít. :shock:
Én nem tudok angolul.Hogy kell csinálni? :oops:

Kép
melike
 
 


A Liberótól meghozták a mesekönyvet,amit rendeltem a vonalkódokért.Olyan jó!

Kép
melike
 
 


Igy aludt tegnap előtt. :lol: Hihetetlen! Kép Kép A könyv Kép

Kép
melike
 
 


de édi...dávid is szokott így de én kiigazítom.

sz@r ez a program,megcsináltam belőletek mátét és majdnem ugyan olyat adott ki mint nekünk...úgyhogy nem jó :? :?
Kép
barika2008
 
 


Melike: nagyon édi Máté! és milyen nagy a haja!!

Valóban nem nagyon hasonlítanak a gyerkőcök! :lol: :lol:
bszilvi25
 
 


Köszi Bari.Tényleg nem hasonlít.

Szilvi:nincs kis haja,de nekem nem olyan nagynak tűnik.

Kép
melike
 
 


Sziasztok

Istvánkának sincs még lejjebb téve az ágya.
Nem fog kiesni belőle :(
Kép
Háááááááát a többiek képe is rá hasonlít. :lol:

Kép
Kép
schopin
 
 


Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


és ilyen lesz a lányom :wink: :lol:

Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tényleg nem hasonlítanak...de a tesók se mindíg hasonlítanak nem??
barika2008
 
 


Ezt Te tudod a legjobban :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


BAAAARRRIIII!!!!!!!!!!
Hallasz???????????
Én itt vagy,és teeeeeeee??
Na csak vicceltem. Csak azt akartam,készül a fánk :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


brigi:nekem 3 gyerek 3 apa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

és akkor bszilvi képe:hál istennek,hogy mercike nem a program szerint készült!!!!! :P :P :P :P :P
Kép
barika2008
 
 


kata kérek képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Jó Bari!!! Akkor találj megoldást arra hogy fel is tudjam tölteni a fotókat.
Kb.1.5 hete,semmi fotót nem tudunk feltölteni.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


VALAKI!!!!!!!!!!
Nem-e tud olyan fordítót hogy ha kapok egy levelet angolul,és azt le akarom fordítani magyarra,akkor ne szavanként kelljen hanem az egészre klikk és már fordítja. Olyan kinlódás szavanként.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Kata: http://www.webforditas.hu/

Bari: köszi! (és amit írtál azt is)
bszilvi25
 
 


Ez egy fordító progi netes.
http://www.stars21.com/translator/hunga ... glish.html
próbáld ki. De szerintem csak mondatonként írd be a szöveget, nyelvtanilag nem rakja össze.

Kép
Kép
schopin
 
 


Kép

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Szerencsére Dorina nem ilyen. :)

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Hát ez játéknak jó,de köze nincs az igazsághoz!

Lent voltunk sétálni,de szétfagytam egy óra alatt. :shock:

Kép
melike
 
 


Mindjárt jön Apa és megyünk tüdőszűrőre.
Majd este jövök.

Kép
melike
 
 


Annyira gáz az időjárás!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
bszilvi25
 
 


CSAJOK :!: :!: :!: :!: :!:

Kész a fánk jöhettek :lol: :lol: :lol:
Nahát ez is bejött,Bari fánk.
Sok,jó receptett rakjatok fel.
Főszakácsunk,hol van :?: :?: :?: :?: ,Szegény biztosan dolgozik.

Mi nap lepcsánkáztunk,most fánk,köv :?: :?: :?:
Milán 13 óra óta alszik,reggel is soká ébredt 9:30-kor,én is :!: :!:
Nagyon jól aludtam,el is nyomtam a nyakam,alig birom mozgatni.
Áh nagyon jók ezek a fotók,jót nevettem rajta.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sárgaborsó főzelékkel várom a fiam. Még soha nem ettünk ilyet,de nagyon fini lett.



Kata&Milán


oszman777
 
 


szerintem katáéknak tökre jó a kép...nézzétek :lol:
Kép


szilvi majd megy pü
barika2008
 
 


Sziasztok!

Fotók nagyon jók, kár hogy közük sincs a valósághoz :lol: És mi van akkor, ha két fiú születik ugyanattól az apától? :lol:

Oszi: Sárgaborsó? Jól hangzik ;)

Bari: Megyek fánkot enni :) Én lekvárosat kérek ;)

Melike: Mi is voltunk lent. Bence 11-től aludt majdnem fél 2-ig. :shock: Néha-néha felébredt, aztán aludt is tovább... Én is szétfagytam, bezzeg Bence ruhája jó meleg volt :) Irigylem ilyenkor őket :)

Nálunk a holnapi ebéd tejszínes kukoricás csirkemell rizzsel és zöldbableves. Ma sertésragu és káposztáskocka volt. A levesből Bence is benyammogot egy jó nagy adagot. Az én adagomból szoktam neki kivenni és több, mint a felét megette a levesemnek :shock: ilyen is rég volt. A levét csak úgy nyelte :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Hát ez meg Milán?
De tutira ezt adta ki? Nme hiszem el!! te kreáltad át.
Tuti. :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Bari te!! Zsivány vagy.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Lehet valami nagyon csúnya gyerek jött ki aztán beraktad inkább Milánt eredetibe.
:lol: :D :D



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Hát Ti aztán jól el szórakoztok :lol: :lol: :lol:

Én is jól elszórakoztam, csak a melóhelyen. Ezen a héten mindennap mennem kell, mert a nővéremet helyettesítem, szóval ma számláztam, és holnap is még számláznom kell :cry: :cry: Sebaj :lol:
Fincsi kajákat csináltatok :wink: Én olyat szeretnék, hogy almakarikákat palacsintatésztába mártogatok és kisütöm, majd fahéjas cukorral megszórom. De attól tartok, már nincs hozzá lelkierőm :cry:
bluebox
 
 


Szia Márti!
Az is jól hangzik ám!!!
Jó ötletet adtál, egyik nap én is csinálok........
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Hát sajna Én nem szórakoztam tegnap és ma sem!:cry:

Tegnap anyukám zokogva hívott hogy azonnal menjek mert elesett, nagyon fáj a bal oldala, alig kap levegőt, mindjárt megfullad!
Na Én kocsiba be, nyomom a gázt mielőbb odaérjek, viszem az ügyeletre, megvizsgálják, csinálnak ekg-t, az jó hál istennek, tehát a szíve rendben, kap egy szurit, irány a János kórház baleseti sebészet, röntgen. Röntgen jó lett, következett egy vérvétel hogy kizárják a tüdőembóliát! Az is jó lett, kapott egy gyógyszert ami fájdalomcsillapító, és hazajöhettünk. Reggel hívom hogy van, ismét sírás, rosszabbul mint tegnap, már több minden fáj, és ismét fullad, menjek! Gyors telefon tesómnak, aki tökre véletlenül még otthon volt, átjött vigyázni a gyerekekre, és ismét kocsiba be, száguldás anyuhoz, aki már annyira rosszul van hogy azt mondta inkább mentőt hívjak! Felhívtam az ügyeletet mit csináljak, azt mondják vigyem fel az sztk-ba, a sebészetre, csinálnak újra röntgent! Na felmegyünk, alig várunk 5 percet, anyu fullad és jajong hogy lezsibbadtak a kezei, görcsben áll az egész, akkor bekopogok jöjjön már ki valaki! Persze senki nem jött ki, anyum mondja már a lába is zsibbad, mindjárt meghal! Na nekiestem az ajtónak mint Zrínyi, pont végzett a bent lévő beteg és bemehettünk. Lenyugtatták, hogy ne kapkodja a levegőt mert azért zsibbad, vegye szépen lassan az orrán át, és kapott megint egy szurit! Akkor jobban lett, mentünk újra röntgenre! Hál istennek nincs bordatörés, igaz az is lehet hogy csak nem mutatta ki még, egy hét múlva újra röntgen! Vettünk fájdalomcsillapító kenőcsöt és tapaszt is, most beszéltem vele, jobban van, még mindig vannak fájdalmai, de közel sem akkorák mint eddig! Szóval így telt a tegnapom és a mai napom. Nem tudom mennyit tudok jönni a héten, valószínű nem sokat, mert most Én főzők anyura és a nagyapámra is, aki anyunál lakik, viszem nekik a kaját, és ott is csinálom amit kell.

Ja a legjobb hogy tegnap mikor mentem anyuhoz valószínű belerohantam egy trafiba, 50 helyett 80-al, mondjuk nem érdekel, de elteszem az orvosi papírokat, hátha enyhítő körülmény lesz ha jön a csekk! :oops: :oops:

Pöttyöket is várom a gyerkőcökön, az egyik barátunknak, aki apa kollégája is és minden reggel itt kávéznak, szóval neki a fiának bárányhimlője van, ami 2 hete lappang ugye benne, és az apuka sem volt még! Ha benne is lappang egy ideje, nem kizárt hogy mi is elkapjuk, bár őszintén szólva nem bánnám ha átesnénk rajta! Amúgy gyerkőceimmel minden oké, kis rosszcsontok, Levi főleg! De tegnap szépen elvoltak apukával itthon, nem készítették ki Őt! :lol:

Márti: a meló jó is meg nem is igaz? A meló pénzmagot jelent! :wink: :wink:

Melike: nálatok még van szopi? Én a múltkor elmentem tesómmal szűrésre, megkérdeztem de nem szűrtek meg miatta!

Bari: nagyon jól néznek ki a fánkok, Én pénteken Norbis somlóit csináltam, mert már nagyon édességhiányom volt!

Hát ezek a képek borzasztóak, még jó hogy nem ilyen gyerekek születnek! :lol: :lol:

Na bocsi a panaszáradatért, és bocsi ha hosszú voltam!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


viki barihimlő közvetítő személlyel nem terjed!!
reméljük megússzátok!
sajnálom,hogy ilyen nagyon rossz napjaid vannak,remélem hamar rendbe jön anyukád!!!

kata igen ez vicc volt :lol: :lol: :lol: :lol:

bszilvi!!!kifestettelek,de olyan szép lett,hogy nem priviben akarom megmutatni!!úgyhogy várom a beleegyezésedet,hogy kirakhassam ide mindenkinek!!!
barika2008
 
 


Bettica!!!!!!!
Nem Bari sütött ma fánkot,hanem én.!!!!!!!!!!!!!
Itt még van. Bár Bariék már ne menj mert szerintem már nincs :lol: :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?