Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi-bocsi, én lemaradtam erről a krunómplis receptről! Elküldenéd püben? Annyit artatok róla, hogy én is megcsinálnám! Lécccciiii!! Köszke!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


tehát krumplis.... bocsi szenvedek! Írni sem tudok! :oops: :oops:

ja és artatok=írtatok!
Jobb ha tényleg lefekszem egy kicsit!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri, betettem a blogba, a receptek címkénél keresd, krumplis lepény vagy valami ilyesmi a neve.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

most olvastam Kitty krumplis vacsiját!Huu,na ilyet szoktam csinálni!!!És igen,sajttal meg mindennel megszórom,fincsi!Én a tepsis burgonyát is szeretem nagyon!!!Rá husi,be a sütőbe!Világ legegyszerűbb kajája 8)

Nóri!
Blogban fenn van a recept!!!Gyöngyi beírta!

annus11
 
 


Hahó,

minden okés volt az ortopédusnál, megdicsért, h ügyesen tornáztattuk mogyorót, és már nem kell feszegetni a csípőjét! Juhéj.
Jövő héten azért menjünk neurológiára, ha már kértünk időpontot (1 hónapja), max látnak egy egészséges babát is végre :wink:
Hát nagyon megkönnyebbültünk 8) 8)

Mozza
Nálunk dettó ez a helyzet, már kb 3 hete!!! Nappal csak félálomban kell a cici, ha "magánál van", akkor minden jobban érdekli, kifeszíti magát az ölemből. Azt se bánja, ha már sugárban fröcsög a tejci, nem érdekli, inkább hisztizik.... :cry: :cry:
Most egy hete meg már a tápi sem kell cumisüvegből, pedig eszméletlen éhes: a bicómra, nyakamra, akármimre cuppan rá és szopja!
Sztem a fogak miatt van. Na apa erőlteti bele sokszor a kaját, mert hát ennie kell, és én nem vagyok erre képes. Kanállal meg pohárból nagy mennyiségeket meg nem lehet neki, mert este lesz
Szval totál átérzem

Szopi:
Nálunk ugye vegyes a dolog és a fentiek miatt napi 2x fejek, hogy még legyen egy ideig tejci. Mert hát ha babun múlna, már nem lenne :cry: Az elején 3 hónap volt a cél, Nikihez hasonlóan én is hősnek érzem magam a családi felmenőkhöz viszonyítva (is): már majdnem 5hónapnál tartunk :D
Még talán kitartok 6hónapos koráig, utána szeretném visszakapni az életem és a testem. Önző vagyok?? :oops: :roll:

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, nem vagy onzo! :wink:

mozza, hat hat hat sokallom. nekem 45volt kenguruval egyutt szallitassal egyutt. 30ert mar okesabb.. a taska dragabb tenylegesen mint a kenguru,de nem 10e ftal..
furcsa :roll: mond neki h 30ert johet..... a cumisuvegtartot en meg nem is hasznaltam, egyebkent a kengurura lehet csattintani, hasznos lesz meg lehet. de kitudja :lol:

Panndi, sztem Borokatol semmit se hallok ma. Szornyu napja van, nem akar aludni :shock: :shock:
Zsofinak mi nem tetszett? :D Sanyi biztos figyelte.. vegig kiser mindenkit aki elsetal a haz elott. ugye kivulrol ez nem latszik, o meg mint egy settenkedo kutya :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Hean: doki :shock: :twisted: .

Hase: én nem érzem, hogy nem lenne az enyém a testem és életem a szopi miatt. :P

Adri: Tüci 5,5 hós volt, mikor pár kanál meggylevet kapott. Igazi meggyből. (Hehe, most néztem, hogy az első szilárd kajája rizspép volt, nem almapüré, mert az almalé nem vált be korábban.) Na megvan, 6,5 hós volt, mikor meggyes-almás rizspépet adtam neki tízóraira. Két nap múlva meggyes-őszis krumplit. :) Aztán másnap meggyes-almás gesztenyét. Asszem nem ajánlják, hogy ilyen sokmindent kutyuljon az ember össze, de nekem meg ez volt a mániám. :lol:

Hát lehet, hogy állami korlátozás, de igazság szerint ha az emberek nem lennének ilyen szűklátókörűek, buták és önzőek, akkor nem is lenne rá szükség. (Haha, na biztos mindenki önmagát korlátozó módon nem fűtené 20 foknál melegebbre a lakását...)

Kép
Kép
tinu
 
 


Nozavi!
Vasteras.az a betűkön 2 pont van.délen :D mi is voltunk egyszer náluk. :D

Hase!
ez jóóóó :P
Vendég
 


Nozavi,
én is fázós vagyok, ezért én nem is bírnám abban az amúgy szép országban! Na de amit még írtál róla: totál ledöbbentem! :x
Uram imádja, nagy horgász, és hát ott nálatok jócskán van hol&mit horgantani :wink: :D

Hean
dokid = miskakancsóóóóó :evil: :evil: :evil: :evil:
Megkérdezhetem, h te erre hogyan reagáltál?
Semmi esetre sem mennék vissza hozzá...

Sógornőm csak anyatejjel táplálta sokáig az uncsihúgomat, és nagggyon pufi kiscsaj volt mindaddig, míg el nem kezdett járni. Szval Régimódi felfogás, hogy csak táptól lehet pufi, sőt tuti azok lesznek a picik. Gergő mára már főleg tápit kap, és abszolóte nem mondhatni rá (a 8 keló ellenére), hogy dagis!

KépKép

Kép
hase
 
 


hean: doki valtas :roll: szornyu h mer ilyet mondani :shock: :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


hean: doki :twisted: Nagyon durva..

Netti: Sanyi :lol: Hát, az nem tetszett Zsófinak, hogy nem engedtem a vízzel játszani, hanem miután ivott, visszatettem a táskámba az üveget. Ezt még tetéztem azzal, hogy nem engedtem hozzátok benyitni :lol: Szegény gyerek, nehéz élete van :lol:
Vendég
 


Annus: Zsófinál anno én el sem tudtam képzelni, hogy lesz belőle mindenevő. Aztán az lett, mégis, nem olyan bonyolult a dolog :) Aztán azt nem tudtam elképzelni, hogy lesz szobatiszta :) Az is megoldódott :)

Tinu, Te Tücit meddig szoptattad?
Vendég
 


Azt hiszem lefekszem, kihasználom, hogy mindkét gyerek alszik 8) :arrow:
Vendég
 


Zsofi :lol: :lol: :lol: humoros kislany :lol:
Pedig ma is annyit rohangalok ki-be, teregettem meg minden :D

Boronak ma sehogy nem jo.. magara boritotta az ebedet, vagyis kirugta a kezembol az egesz hamit.. olyan agressziv :shock: mindenhogy uvolt, kapott nurofent is,pedig ilyenkor nem szoktam,de jo ideje mar nem adtam, az se hatott :shock: :shock:

nem is tudom mit csinaljak :roll: pedig az egyik fogunk sztem kijott..

Netti
Kép
maumau
 
 


Réka: köszi szépen a linket, sztem akkor okt 6 után nézek be, amikor minden őszi-téli kint lesz :wink:

Tinu: jó neked :)
Mondjuk ha Gergő legalább szopizna... És fejni nem kellene. Mert imádom, amikor szopizik. Olyan meghitt, és tudom, hogy nagyon fog hiányozni:cry:
Én a fejések idejét másra is tudnám (szeretném) fordítani. A 2naponta sterilizálásét dettó. Meg legkülönbözőbb helyeken tud megindulni a tejem, és többször volt, h a párnácska épp félre volt csúszva... :oops:
És hát én anno Gergő futottam-úsztam. Egyszerűen kilóméterhiányos vagyok na. Most az úszás van meg, néha heti 2x is, de csak egy kilcsit tudok leúszni, mert rohanok haza. Ráadásul torna és uszi előtt is MINDIG fejni kell, ha nem akarok csúnya meglepit :roll:
Kocogni meg még nem sikerült eljutnom, és nagyon zavar az is, hogy nem tudok visszafogyni a ruháimba. Fogalmam sincs, ősszel/télen miben járok majd, és nincs kedvem (se időm, a pénzt meg sajnálom rá) venni ruhákat.
Szval röviden ennyit a frusztrációimról. Bocsesz ez kijött :oops: :?

KépKép

Kép
hase
 
 


Netti
nem kéne ezzel a nurofennel csínjával bánni? Nemtom, csak kérdezem. Mit adsz, ha lázas lesz?
Én csak 38 feletti láznál szoktam...
pumuklii
 
 


Hean: dokit én nagyon messzire küldtem volna el a helyedben....MIT képzel mégis magáról????? Absz. felháborító!
Azonnal keress sztem másik dokit...9kilós csak tejcsis baba....te vagy a dokik példaképe....ez a bunkó meg azt hiszi kamuzol.... :evil:

Zsófi.... :lol: :lol: :lol: Cukika.... :lol: :lol:

Csilla!
Nyugi! Nem vagy az! És én értem miről beszélsz!!!! :roll:
Én azért nem hiszem, hogy szopiztatni absz. nem fárasztó hosszabb távon....akkor akár 10-20évig is nyomnánk nonstop.... :roll:
Engem igenis zavar, hogy nem tudok hason aludni, zavar, hogy pad-okkal a melltartómban létezem, fáj esténként a duzzadt-piros mellbimbóm, amit Lili szétcincált. :oops:
De ennek ellenére csinálom....mert tudom, hogy Lilinek jó!!! :)
A kontaktust szeretem benne, ahogy néz és ahogy látom, hogy tul.képpen belőlem táplálkozik....ez klassz érzés.....
De a fizikai része más tészta....bocsi tudom, hogy sokan nem értetek egyet velem....
Én így gondolom és minden tiszteletem azoké, akik meglátják a többiben is az örömöt. :roll:

Kép
mozza
 
 


Zsófi tényleg vicces :)
de irigyellek, hogy lefekhetsz, Álmos nem bír aludni, így én se... :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Csilla!
RR-nek van egy nagyon jó dvd-je, 20 perces komplett edzések vannak rajta (betonkemény, de rövid). Én naponta nyomok min. 1-et, ha több időm van akkor 2,3-at. Nekem is km hiányom van ezek nélkül.
Aztán ha szopinak vége, irány heti 2 edzőterem...totál kikapcsolás...kiizzadom az agyamat, de annyira jó a végén, totál feltölt! :D

Kép
mozza
 
 


Esztó, Dóri: hogy vagytok amúgy? Gyógyultok?

Pandi: 13,5 hós volt Tüci, mikor megelégeltem a szopit (mármint amit ő szopi alatt csinált - egész nap cumizni akart félpercenként egy szívásnyit) és kb. 2 hó volt, mialatt elválasztottam. Érdekes, hogy mivel később indult el, ezért majdnem egybeesett a teljes elválasztás azzal, mikor elkezdett önállóan járni. Én épp így akartam volna.

Csilla: értem. Nekem más a keresztem. Szopi nem fárasztó, nem macera, de mit nem adnék egy átaludt éjszakáért! :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Álmos nem bír aludniiiiiii?????? Mi a szösz?
:lol:

Kitty!

Azt elfelejtettem írni, hogy minket nen csak az eladás, hanem dél-pesti csere is érdekelne 8 millióig!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Hean,
doki :x az idióta... én is váltanék. Ahelyett, hogy megdicsérne, hogy egy ilyen nagy babát is tudsz csak tejcsivel táplálni meg hízlalni...

Zsüci,
remélem, mikor jössz, már jobb kedved lesz!!!! :wink:

Niki,
védőnő nekem is azt mondta, h ha már kevés a tej, akkor ne tápszert adjak Boginak.

Nozavi,
tiszte Orwell 1989... túl sok titka nem lehet az embernek :shock: :)

Csilla,
tök jó, h minden okés Gergővel!!!
Na a farmereim rám se jönnek rám... van egy valag gatyám, és mindegyik szűk derékban, csak a nyári lenvászon gatyáim jók... de vettem most itt a turiban egy farit, átmenetileg jó lesz :)

Esztó,
asszem valamelyik nap az a krumplis cucc lesz ebédre. Nagyon jól néz ki, meg nem is egy nagy valami :)
Álmo meg nagyon szép! Nagyon hasonlít apukájára :)

Én is 6 hónpig csak szoptatni akarom Bogit, remélem, a tejcsi is kitart addig :) Aztán majd utánanézek, mikor aktuális lesz, mit hogyan érdemes :)

emese1979
 
 


Tinu,
köszi, már javulóban, de elég makacs felülfertőzés...azért még tele van a fejem rendesen, antibiotikum ide, vagy oda...

Trixi,
azért nem bír aludni, mert nem kap levegőt, beteg lett ő is :(

Emese,
nemááár hogy te is azt mondod, hogy az apjára hasonlít :) mindenki ezt mondja, nekem meg semmi közöm hozzá, azt leszámítva, hogy Álmosnak sincs szemöldöke mint nekem :) majd tetováltatok neki is :D (csak viiiicc)

Ezt a krumplis okosságot én is megcsinálom, meg Gyöngyi lepényét is :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza,
mi annak RR-nek a címe? Nekem az van meg, amelyik szintén 20 perces - de a 20 percben pl. csak has, popsi, kar stb. van.. az meg úgy húzós. De egy 20 perces kombi jól jönne! :wink:

emese1979
 
 


Emese
Gyöngyi féle krumplis lepény? Vagy Esztóé más?

Én is 6 hó csak szopira gondoltam, aztán ma mondja a doki h adhatok már neki gyümit. De én még várok.

Kitty
köszi!

Én meg kaptam egy H und M-es tök jó sötétzöld zsebes gatyát, nyár végén. 8.500 volt, erre lötyög rajtam. Nem tudom mit csináljak vele...

Olyan jó volt tegnap este kimozdulni :-)
pumuklii
 
 


Esztó,
reggelente fekete szemceruzával húzz neki egy csíkot a szeme fölé :lol: :lol:

emese1979
 
 


Pumukli,
hol voltatok? lemaradtam.
de jó neked, hogy lötyög a gatya rajtad :) én is akarom, hogy lötyögjön :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


pumukli,
Esztó 2-3 oldallal korábban linkelt be egy oldalt, meg van a Gyöngyi féle lepény is. Én lusta vagyok reszelni, így sztm Esztóét csinálom majd meg :) Az gyorsabb :)
Alkoholmentes sörözés volt csak? Vagy azért lecsúszott más is ? :lol:

emese1979
 
 


Emese,
tutkón nézne ki biztos :D én is meguntam a szemöldökceruzázást minden nap, úgyhogy tetováltattam :) na mondjuk nem gondolom, hogy Álmos erre vetemedne, érdekes is lenne :D de legalább a füle nem szőrös már :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


sziasztok!

Larának ízlik az anyatejcsis sütőtök, nem eröltetem, eszik, amennyit kíván délutánonként :)

Esztó, most Lara lett álomkóros, éjszaka sem ébredt, este 8-tól reggel fél 6-ig aludt, aztán kicsi kaja és megint aludt 8-ig, aztán délelőtt is aludt, meg most is fél 1-től, igaz enni meg nem nagyon akar :(

Hean doki brutális :(

mau én szeretek Larára fiús gatyókat is adni, van egy szürke bélelt kertészgatyója is, és imádom a kertészgatyókat, amik alul patentosak, én már rugikat régóta nem adok rá :)

Éduát én 30 hónapos koráig szoptattam, de már kb 15 hós korától olyan napi 3 szopi volt a rendes kaja mellé, én lelki szopiknak hívtam, hiszen ekkor már dolgoztam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Emese!
RR személyi edződ RR-az igényes nők edzésprogramja 2.
(ebben az első 20 percben minden van, kivéve has. a másodikban szintén minden van, kivéva kar)
Egyik nap az egyik, másik nap a másik. ha jól bírom és van idő, akkor mind2 egymás után. Ha überkeménynek érzem magam, akkor elsőből 1 a másodikból 2. (ilyen azért ritkán van :roll: )
De ez nagyon jó!!!!!

Kép
mozza
 
 


2 baráttal söröztünk, meg meccset néztünk. Kocsival mentem, hátha haza kell ugranom, de nem kellett szerencsére. Én mentes söröztem, meg pizzáztam. Fél éjfélre értem haza. Jó volt :-)

Keresem a linket.

Esztó
jobbulást
pumuklii
 
 


Pumukli,
örülök, hogy jól sikerült,kellenek azért néha ezek nem?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja, még akartam: popsi-comb-ban verhetetlen RR!
Olyan kemény lett, mint anno...
Nekem a hasamon van még 5 kiló....azt egysz. nem tudom altűntetni....vagyis, csak nagyon-nagyon lassan haladok vele....mostmár viszonylag lapos, de még nagyon nem az a kemény-kockás ami a cél!
Szopi miatt felsőtestre edzeni nem szabad keményen...tejsav..... :?

na, hívnak :arrow:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Vanni!
Pénteken mi is mennénk, ha beférünk még :wink:
11-ig van babaúszás Diósdon, utána mennénk....

Babaképek nagyon szépek, Álmos irtó cuki a kantis naciban, meg a beöltöztetett Lili, Marci is :D

Mozza, Csilla!
Én is megértelek Titeket, rühellek szoptatni......... :oops: :oops:
Pontosabban ha szopizna szépen és néz a szemembe, meg kapaszkodik a kis kezével, az nagyon jó.
DE!
Mostanában ha nem ömlik a tej, csak köpdösi ki a ciciket és üvölt. Na az első két etetésnél ömlik, a másik 3 kínszenvedés.
Este 30 miliket hajlandó kiszívni, a többi pótlás péppel. Tegnap már délután is kellett pótolni, mert a mélyen lévő tejet egyszerűen nem szívja ki.
Lefejni meg nem tudom, próbáltam és nem jön csak alig valami...

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Valaki mutathatna valamit,ami csak a hasra van, és nem felülésnek, vagy hasprésnek hívják, ugyanis azokat a gerincem miatt nem csinálhatom. Viszont a hasam akkora,mint szülés előtt volt. DURVA!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Mozza,
köszi!
Apát rápattintom a netre, h töltse le nekem :)

emese1979
 
 


pumukli,eddig 5x kapott, ebbol 2 oltasnal. a masik 3 alkalommal pedig orak ota uvoltott a foga miatt es mar levegot is nehezen vett tole. altalanossagban bejon a homeo, amikor ennyire durva akkor nem sajnos,de ma is mar fuldoklott az uvoltestol..dokibacsi azt mondta adjak neki egy fel adagot. azota nem ugy sir h meg akar fulladni,csak roppant nyugos es sir,de ez meg mindig jobb. ilyenkor massnapra kint van egy fog :roll: mar van ketto :D
ugyhogy akkor kapja csak ha mar o is nagyon ki van, az nem gaz ha en 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


nekem is hasra kellene, de RR 30 percesét nem bírom, én annnó min a 3 dvd-jét nyomattam, de a 2-es jött be legjobban és én egyben letornáztam a 40 percet, heti 3x, most ahhoz képest nagyon gyenge és lusta vagyok :(

Barbi Lara is hadonászik kaja közben és fordítgatja a fejét, csak én tudom követni az üveggel :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Barbi,
Bogi is így szopizik... az elején elég intenzíven szopizizik, amíg nem kell különösebben dolgozni érte, aztán szivattyúzik kettőt, és forog össze vissza, majd visszacuppan röhögve a cicire..

Netti,
írtad már h van 2 fogatok? Vagy csak én vagyok ennyire figyelmetlen?? Gratula :)

emese1979
 
 


Le kell állnom, és nem nézegetni ilyeneket, úgysem tudnám hova felvenni:

http://cgi.ebay.com/KENNETH-COLE-Velve- ... 286.c0.m14

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


hat mar tok reg volt egy,de azt irtam is :lol: es tegnap apa vette eszre a kovetkezot! :D irtam ma Esztonak, vagy tegnap? nemtudom mar h nekunk is kijott egy,mert h Almosnak is :D
de ez meg semmi, meg 4 jon.. egyszerre jott 6db :shock: szoval nincs meg vege.. de egesz jol viseli amugy.. a homeos bogyo negyedere csokkentette az uvoltest!!!!! szoval en eskuszom ra :roll: mielott kibujik kozvetlenul elotte szokott nagy uvoltes lenni,gondolom az mar eleg eros fajdalom neki.. de ilyenkor ugy sir, h alig vesz levegot es mar kapdkojda meg belekohog aa nagyon gaz... halistennek ez csak egy napig szokott tartani :? szoval meg nincs vege.. nekem 8fogam volt 6hos koromra :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anikó
játszótérre biztos nem.

Szegény Boró!
pumuklii
 
 


Netti
ha így megy, nem kell sokáig almát reszelned :D
pumuklii
 
 


pumuklii
 
 


Lányok, szerintem 5 hós korától fogok adni 2 szopi közt néhány kanál köménytea-alma, alma, barack, töklevet. Hogy szokja. de ételt, meg kiváltani azt csak 6 hótól fogom kezdeni. Én is örülnék, ha magától elválasztódna, mire járni tud... De ez olyan messze van, el se tudom képzelni...

Azt nem meséltem, hogy tegnap voltunk a férjemmel a "Láthatatlan kiállítás"-on, és nagyon jó volt! A jegyet kaptam tőle a névnapomra! Ugyanis még terhesen szerettem volna elmenni, de nem mertem. Nagyon élveztem, tök tanulságos.

Mozza, válaszoltam a privire! Nagyon kedves, és segítőkész vagy, köszönöm!

Anikó, én a cipőmániás ellentéte vagyok (van kb. 4 pár fekete lábbelim), de ezt a szandit én is elfogadnám!! A játszótéren Te lennél a sztár! :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


pumukli :D az a gond, h nem erti h a cicimet ne ragcsalja :roll: azert vartam volna meg a fogakkal ha lehetne.. a vallam lila foltos!!!!! gondolkodtam vajon mitol :roll: de rajottem ma :) Borokat mikor vallra teszem.. azt ragcsalja :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó!
Jobbulást Álminak!

Netti!
Gratula Borónak a fogakhoz!
Nem várom, hogy Léna elkezdje a fogzást.......remélem nem lesz nagyon üvöltős :?

Pumuklii!
Jó bulizás lehetett! :wink:

Ildi!
Hú, jó sokáig szopizott Édua!
Ő is üvegből kapta a tejcsit, vagy ő cicizett?

Anikó!
Szép a cipi, de én most nem veszek magas sarkúakat, gyerekkel totál nem praktikus......
Vasárnap a szülinapi buliban egy telitalpú de nagggyon csini szandál volt rajtam, még jó, hogy vittem váltósarut :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Anikó szép szandi :)

Barbi ő csak cicizett, üvegből nem tudott enni, vele már 6 hós korátől csőrős poharaztunk :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Vicces lány.
Maja engem 1x rágott véresre, de már nagyobb volt. Pár fogacska nem zavart minket. De akkor se hagytuk még abba, csak más pózban szopizott, míg begyógyult a seb.
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?