Új privát üzeneted érkezett!

Após a szülőszobára összesen kétszer jött be. A legelején, amikor köszönt és a legvégén amikor az EDÁt beadta. Összesen két anesztes van (az egyik ő), és amikor én szültem az akkor éppen ott lévő nem volt ott. Így apósom, hogy ne szenvedjek beadta a csaszihoz. Ezzenel köszönöm neki mégegyszer, hogy nem hagyott szenvedni. (na bőgök...)

kispiskóta
 
 


Zsú
jaj, itt sírok.............
Hát igen, 10 cm az 10 cm.......
És nem mindenkinek van szerelem első látásra, lehet sokadik látásra is elsöprő szerelem

:D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Zsú, ez nagyon megható volt. Én is itt bőgök. És kicsit emlékeztet a sajást szülésemre. :cry: Igaz Beni végül kifért, de rettenetes volt.

Eminél én is így voltam,semmit nem éreztem, csak azt, hogy végre vége a szülésnek. Semmi anyasági érzés, meg hasonlók. Beninél viszont szerelem volt első látásra.:wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

 
 

Emma, szerelem volt az első látásra, csak fel kellett fognom. :D

kispiskóta
 
 


OFF
csajok baromi béna vagyok! 3 napkja akarok a lurkora írni, de nem megy :shock: a gyors hozzászólás-ba beírtam, megnyomtam a "válasz a témára" és mindannyiszor eltűnik az irományom. Mit csinálok rosszul?????

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma bejelentkezel baloldalon?

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Zsu!
Mindjárt elolvasom de már könnyeskedek, hisz én ott voltam vmennyire..

Egcsi!
Köszi az infot. Nevada :lol:
Marha aranyos Bence a virslivel :lol:

Nenőke és Egcsi!!
Dobok nutellás gombócot de ezt nem én csináltam hanem a Jookerfood :oops:

No. Mi jól leszámítva a folyamatos szörcsögést és ma reggel köhigcsélt is, sztem a huruttól...elmúlhatna már ez a nátha.
Tapasztalt mamik!!!
A taknyosság ilyen sokáig megmarad?????
:roll:

Tücsike!
Köszike, szal lassan de biztosan mi is elérjük a 7 kg-t. :lol:
Anyukám azt mondta, hogy a hugommal 1 évesen 9kg voltunk..Aztán a húgom 15 kg-val ment elsőbe..szép mi? :wink:
Ő kapott étvágygerjesztőket is..Sokáig gilinek hívtuk (giliszta)
:oops:

Samu tízóraira megevett egy fél golden almát. :lol:
Teszek fel majd képet az almaevő kisiparosról..a kanalat állandóan kiakarja venni a kezemből..meg a telefonomat is, távíránytó is kell már neki.. :roll:

Emma!
Gratula Zalánnak!!!
torolve_20131003125716
 
 


Andi
igen, bejelentkezek

Kép
Kép
emma1976
 
 


csajok, Zalán álomkórja folytatódik: másfél órát volt fönt, és most megint 1 órája alszik :shock:(azért van tele velem ez az oldal) Vmi front van??? Remélem nem beteg... Annyira tökkelütött vagyok, most meg azon aggódom, mennyit alszik :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Emma
Tuti front van. A sógornőmnél is beindult a szülés (28-ra van kiírva) azt mondta hogy rengetegen vannak a szülőszobán. Tuti ezért alszik Zalán is.

Gurgi
Szörcsögés nálunk max 1 hét volt a leghosszabb, mondjuk fluimar orrszívás plusz nasivin sanft ment ezerrel.

Megyek főzök valami gyorsat, hátha délután lehet menni babát nézni :D

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Gurgi
egy évesen egy kiscsajnak 9 kg nem is kevés! Mondjuk a 15 6 évesen brutál... tesóm 17 volt és alig akarták suliba engedni, mert 18 kg volt a határ... nálatok nem volt ilyen? Tesóm gyerekei 8,2 meg 8,3 voltak 1 évesen 80cm-hez :D és az a vicc, hogy nem is voltak soványak, pont jók... Akkor milyen lesz Zalán, ha ő is lesz 80 cm,
csak 11 kg :?: :shock: :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kukuccs!!!

Mindenkinek jó készülődést!

Dikó: húúú, szegényke, remélem mielőbb meggyógyul a pirossága.

Kép
Kukuccs! :lol:
ckat
 
 


Gurgi, ne aggódj, Emi is 9060 g volt egyévesen és 75 cm. Most 11,2. De annyira nem sovány.5 hónaposan kerek 7 kilót nyomott.

Samu pont jó, itt sok óriásbébi van.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Jaj,Ckat, megyek megzabbantom!!! :D

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Rossz hírem van egész hétfőig nincs semmi front.akkor gyenge melegfront érkezik,más lehet az indok. :wink:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Ckat!!
Beszerok ezen a képen!! Nagyon jóóóóóóóóóóóó!!
:lol:

Emma!
Nemtom, de meg van még az kis eü. füzet, amibe írták a súlyt, a hosszt, meg az oltásokat is talán..abban van, hogy 15 kg, első osztályban.
háhá

Uxi!
Köszike :lol:

Basszus, ne legyen már melegfront, fehér karácsonyt szeretnénk!! de megint nem lesz az :(
Samu épp szakácskönyvet lapozgat az ölemben :P
torolve_20131003125716
 
 


hali!

:lol: Köszike! :lol:
Bocsánat, hogy csak ennyire futotta. sajna a háztartásom romokban, neki kell lássak. Kari ajándékok körvonalazódnak, de még van mit csinálni. Pénteken első babauszi, szombaton 6. házassági évfordulózunk ( :shock: egyrészt ahogy telik az idő, másrészt: mindez tegnap jutott eszünkbe :shock: ...ez van)

OFF
Most dec.22. szombatra eseik, ezért is izgi számomra: 2001. november 22-én azt mondta a párom "na, ha dec.22. szombat, akkor elveszlek feleségül." Pechére megnéztem a naptárt :lol: "Ráhibáztááááál!!!!" Betartotta a szavát, másnap felhívta az anyakönyvvezetőt. ....nem valami romantikus, de ránk az ilyesmi jellemző. :lol:
ON

Szóval hajrá Mindenkinek, pusszantom a babákat!
üdv.: ckat
ckat
 
 


Sziasztok!

Off
Meg van az unokaöcsi :D Császárral. 3.46 kg , 50 cm a kis Ádám Dominik :D
Ha front nincs is az tuti hogy teltház van a debreceni klinika szülőszobáján. Valami van a levegőben. az én két kisebbik csajom is alszik mint a tök.
ON

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nadine, gratulálok!!!!!!

Csajok, undormány egy idő van, mi már két napja nem voltunk kint. Hiányzik a mozgás, de vigyem ki a mínuszokba?

kispiskóta
 
 


ckat
naggyon jó sztori! dec 22 :D

Zsú
én minden nap sétálok 30-40 percet dél körül :D most jöttünk haza :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Kádból kukucskáló Bors baba nagyon édes! Ki készítette a fotót? Nagyon ügyes volt. :D

Zsú! Nekem is nagyon tetszett a szüléstörténetetek. Valahogyan az az érzés fogalmazódott meg bennem, hogy én sem bírtam volna ilyen sokáig cérnával. De hidd el, hogy kárpótolva leszel a következő babánál mindenért.
Anyai érzelmek pedig szépen lassan jöttek elő nálam is. (De azóta is csak egyre erősödnek, ha még egyáltalán van hova erősödniük. :wink: )

Nálunk sajnos Gabókám betegecske lett, láza van. Szerencsére csak 38 alatt mértük eddig, de ez sem hiányzott. :( Doktorbácsi még tegnap este kijött hozzánk.
Most még vásárolni kell mennem, apával váltjuk egymást. (Szerencsémre már szabin van.)

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


gyerek télleg beteg. alszik már kb. egy órája a hálószobában az ágyon (zsákbamacska nem tud leesni), ilyent nem szokott tenni. napközben lopva, elvétve szokott alukálni hordozóban, járókában, pihiszékben, játszószőnyegen, de nem ilyen nagyot. remélem ilyenkor gyógyulgat is. ha ébred, megyünk a dokihoz, remélem még elcsípjük.

Ckat: vajon apa nem dokumentálódott előre a dec. 22-vel, s hagyta, hogy bedőlj neki? Akár igen, akár nem, kedves kis történet. mi jövőre dec. 19-én megyünk Tusnádfürdőre, egy ottani bulin jöttünk össze. bár már ismertük egymást. ja, jövőre épp 10 éve annak.

Kép
kissmanó
 
 


Tücsi!

Eccéma: a diétát két hónapja nyomom. Első hónapban "csak" tej, túró, tejföl, tejszín, sajt tilalom volt, nem igazán javult, a második hónapban a kefír, joghurt is ugrott. :?

A krémet+fürdetőt egy hónapja használjuk. A krém a piros foltokat néhány nap alatt rendbe hozta, a száraz részeknek több hét is kellett. Még mindig van néhány helyen, de sokkal jobb. Ja és a mosásra is érdemes odafigyelni. Öblítőt én alapból nem is használtam és csak kímélő mososzerrel mosom a babacuccokat. A műszálas ruháinkat sem használjuk már.

Jobbulást nektek!

nyusziful

nyusziful76
 
 


Hali!

Diko: itt volt a gyerekklinikás tesóm, mutattam a fotót, azt mondta fotó alapján nem ér véleményt mondani, amit írtál és az alapján amit a kép mutat LEHET pelenka dermatitis -semmi sem biztos így, én akartam mindenképp kiszedni belőle valamit- azt mondta, ha az, jót csinálsz vele, ennyit lehet csak, hozzátette, hogy a felülfertőzés lehetősége miatt kellene elmenni orvoshoz, mertha el kezd hámosodni (vagy valami ilyesmit mondott) az már fájni fog a babádnak.

pussz
ckat
 
 


Sziasztok!

Gurgi: eddig fogzásra nem hasznátunk semmit. Pici nyügivel és sok cicizéssel átvészeltük!

Egcsi: nagyon szép helyen kirándultatok! Irigy vagyok!

Zsú: én is megkönyeztem a sztoridat, de hidd el az idő majd sokkal szebbé teszi. Ezt tapasztalatból tudom :wink: Dani utánn én sem akartam több gyereket annyira rossz élménynek éltem meg a születését, és most tessék. És már most irigy vagyok a pocakosokra :lol: Sétálni meg nyugodtan lehet hidegben is ha nincs nagy szél!

Kádból kikukucskáló Borsbébi nagyon ennivaló :P

Dikó: én is csak bőrgyógyászt tudok javasolni. Ez nagyon dúrva pirosság :cry: Gyógyuljatok hamar!++++++++++++

Manó: nektek is gyors gyógyulást! Az alvás az jó, akkor gyógyulgat!

Tücsi: nektek is mielőbbi gyógyulást! Gáborka nagyon cuki, jól kigömbölyödött ő is!

Mi jól vagyunk, esti sírásokat leszámítva. Érdekes, mert nappal tényleg a hangját sem hallani. Vagyis dehogynem, egész nap magyaráz :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Zsú :)
Hát nem volt könnyű szülésed, de itt van MARCI! Tündérmókus! :wink:

Emma :)
Zalán olvas a gondolataitokban és beijedt! :D

Gurgi :)
Bence eddig 3X volt taknyos, a legtovább 2 hétig. :?
Samu igazi pasi! Már a távirányítóra hajt. :lol:
Berci fiam 8,35 kg volt 6 hónaposan. Bence ettől rendesen elmarad, hacsak nem hízik 1 kg-t 2 hét alatt. :roll:
Szerintem sem sovi Samu, mi is max 7,5 vagyunk. :)

Nadine :)
Gratu a sógórnődnek! :wink: Gyors felépülést és minden jókat, amit ilyenkor kívánni lehet! :)

Ckat :)
Bors! :lol: Zabálnivaló!!!! :D Ez egy díjnyertes kép, keretbe vele! :wink:
Tetszik a Bors Apuka féle leánykérés. :lol:

Tücsi :)
Jobbulást a törpikének! :?

Manó :)
Grétunak is jobbulást! :?

Éjszakáink változatlanok, 2X kelünk enni. Plusz apa 5-re jár dolgozni, 4-kor őt is keltenem kell. :roll: Talán alvásidőt kérek a karifa alá. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ckat ez a kép haláli!!!! Nagyon jó!!!! Áruld el, hogy készült, tök kiíváncsi vagyok rá!
Ja és a leánykérés se hétköznapi!

Tücsi jobbulást Gáborkának!

kispiskóta
 
 


Egcsi!!
Jah, az előbb ült az ölemben, lenémította, elkapcsolta. Ati kiszokta venni az elemet..

Brigi!
Köszi a választ. Értem, cicizés..az van ezerrel! :lol: azért néha van olyan, hogy adom neki de nem kell..nyűgizik olyankor, aztán persze kézben semmi gond..cici vissza és bealszik.

Tücsi!
Gáborkád gyógyuljon meg hamar!
Karira mindenképpen!
torolve_20131003125716
 
 


Nadine: akkor már nem a lánykád a legcsöppebb a családban. Gratula a kislegény érkezéséhez.

Mina popója tényleg gáz.

Egcsi: háááát.... az télleg vadnyugat. Az elmúlt éccaka után lehet én is hasonlót kérnék a fa alá.

Takonykórság nálunk volt huzamosabb ideig is, azaz szinte tünetmentes vala, csak néha pici szörcsögés, de orrszívózáshoz nem volt elég.

Ckat: ritkán teszel képet, de azok hatása álltalában óriási.

Ma mindhárom jány Mulan-t nézett. Edó unta meg a leghamarabb. Gréti is majdnem végig bírta, a pocó szakította félbe. Lenyomott egy almát, majd másodszorra is telerakta a pelust. Mehetek most éccaka vásárolni, pelust és seggtörlőt kell venni, holnap is ha így nyomatja a fogyasztást mint ma, akkor nem lesz elég. Pedig olyan álmos vagyok.

Már nem emléxem pontosan, enyim csajok is olyan 9 kiló körüliek voltak 1 évesen, Edó most elsős, s 25-26 kila, Adriám meg máris 22. Még pár centit kell növesszen magának felfele, s orvosi feltételeknek eleget tesz a beiskoláztatáshoz.

Zsú: így már érthető apósod jelenléte, de én akkor is feszélyezve éreztem volna magam. Tényleg, nem könnyű nőgyógyász rokona lenni.

Kép
kissmanó
 
 


Beteg sorstársaknak gyors felépülést.

Sajna mi potyára lebattyogtunk a rendelőbe, doki mától szabadságon január nemtom hányadikáig. Helyettesíti a másik váltás szükség esetén. Az pedig ma délelőttös volt. Holnap majd kiderül, hogy megyünk-e.

Kép
kissmanó
 
 


ckat
ezt a képet küldd be vmi pályázatra- díjnyertes lesz :D

Nagyon szuper napunk volt!!! Mama-papa-dédi kényeztette egész nap a kincset, anya meg csak könnyes szemmel csodálta a meghitt együttlétet :) jaj, mennyit fogok sírni karácsonykor :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kép itt vagyok....
Sziasztok,
Manó, drága vagy hogy hiányoltál minket!!! Itt vagyunk, mindig elfoglaltak és rohanásban... Boti csodálatos gyermek, rosszat nem tudok írni róla... nagyon nagyon nagyon szeretem!!!! A méreteit inkább fedje homály, a kép magáért beszél.
Zsú, meghatódtam teljesen a történeten, pityeregtem.
Tündériek a babák, ez tényleg a cuki bubik topikja!
Én egy kicsit keserű vagyok, de nem szeretnék róla beszélni, reméljük a bűnös rendezi hibáit....
szép estét,
Ildi

Kép
lidikoka
 
 


bocsi a bénaságomért! :(

Kép
lidikoka
 
 


Köszönjük szépen, igyekszünk meggyógyulni. Most még csak hőemelkedése sincsen Gáboromnak. Olyan aranyos volt ma is. Látni lehetett rajta, hogy még betegecske, de annyira jól elvolt a járókában, hogy csak na. És 10 órától aludt 13 óráig.
Valóban, szép nagy babák vannak itt ebben a topicban. Bár 1-2 év múlva az a fél-1 kg különbség már abszolút jelentéktelen lesz. Talán Uxi kérdezte, hogy anyatejes babák elhízhatnak-e. Én úgy tudom, hogy nem. Éppen ezért csak a súlyuk miatt nincsen értelme diétára fogni őket. Idővel szépen lemozogják a felesleget.

Kormi! Akkor mégis csak jót tesz az emésztésnek az alma. :D De tényleg pech, ha éjnek idején kellene elmenned megvenni a szükséges dolgok utánpótlását.
Egyévesen a fiúk -igaz nem sokkal, de- 10 kg felett voltak. Szerencsére jó étvágyuk volt már babakorukban is. Sokan kérdezték már a bölcsiben is, hogy hogyan csináltam, mi a titka annak, hogy jó étvággyal megesznek szinte mindent. Sztem gyerekfüggő, nincsen recept. Az egyik gyerek habzsol, a másikat nem hozza lázba az ételek látványa sem.
Mindig annyira rossz érzés fogott el, amikor az egyik utcabéli anyuka az én gyerekeimet dícsérte, a sajátját pedig szinte egyfolytában szidta a nemevése, válogatóssága és a vékonysága miatt. Ilyenkor mindig védelmembe vettem a kicsit. Valószínű, hogy az anyuka görcsössége miatt nem evett odahaza, mert a bölcsödében kétszer annyit evett, mint a többiek. Nálunk is ebédelt már és akkor is tisztességes mennyiséget evett, pedig aznap éppen spenót volt krumplival és főttojással. De az is lehet, hogy az anyuka által készített nagyon egészséges ételek nem ízlettek neki. :wink:

Gurgi! Szegény húgod! Lelkileg nem viselte meg nagyon?

Ági! Olvastam a leveledet, bocsi a késői reagálásért. Én már hallottam baráti körből hasonlót (ismerem a sztorit, le is írtam korábban), de a szomszédságban is történt ilyesmi. Szerencsére minden beavatkozás nélkül rendeződött. Az egyik helyen a bórax-glicerines szájpenész elleni ecsetelést hagyták el, a másik helyen vírusos hasmenés után alakult ez ki. A háziorvost kérdeztétek?

Emma! Ez tényleg megható, osztom a véleményedet. Nálunk is a dédike nagyon nagy türelemmel és szeretettel foglalkozik a gyerekekkel. Én még mindig tanulok tőle. (Szerep tanulás: hogyan lehetünk majd egyszer mi magunk is jó dédikék?-ha egyáltalán létezik ilyen :D )

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Szia Ildi! :D Végre Botit is láthatjuk. Homály fedje a méreteit? :lol: Mindenki -remélhetőleg- ül a gép előtt. Aki meg nem.....az kicsit mélyebbre ül. :lol: De áruld már el, lécci! :D
Ami a hangulatodat illeti, remélhetőleg gyorsan rendeződik minden, a bűnös hamar észreveszi magát.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Lidikóka, csuda nagyfiús a kisfiad! És nemcsak a mérete, hanem a tekintete! Itt bántott meg valaki? Remélem, nem én...

Ckat, szuper az a kép! De szó volt valami családi képről is, a végre-együtt-hármasban, vagy rossuzl emlékszem?

GYógyulást a betegeknek!

És akkor a korábban megígért kép.
Kép

Kép
nenoke
 
 


Klári! Ez az első merülése Dávidnak? Nagyon jó a kép róla. :D Hogyan értékelte a merülést? Nem sírt utána?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi, köszi. :lol: Igen, ez volt az első merülése. De ez múlt szerdai kép, csak most küldte át a fotós. most szerdán is volt merülés, és egyáltalán nem sírt. Nagyon büszke voltam rá, mert a többiek mind sírtak, csak Dávid nem.

Kép
nenoke
 
 


Lidikóka :)
Hú, mekkora a kislegény! :D A pofiról ítélve vannak hurkák a ruci alatt rendesen. :D
Itt bántott meg valaki? :?

Nenoke :)
Dávid nagyon édi! :D Igazi viziemberke. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hi Egcsi! Ma milyen programjaitok voltak? Voltatok kirándulni valamerre? És Bence ma is jó étvággyal nyugtázza a napot? :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Túl egy újabb nyomi napon. A nyomi én vagyok, b@sszus az egész napot át tudnám aludni. Szerencsére a délelőtti alvásban Bálintkám is partner, így annyira nem panaszkodom.....

Zsú: Bálintot össze lehetne kötni Marcival almaevés ügyileg. Bálint pont ilyen pofikat vág....pedig már több féle almát kipróbáltunk, lehet az savanykás, akár édes, neki nem tetszik...na mindegy, várok még egy kicsit, aztán majd próbálom újra.
Séta: én is minden nap megyek Bálinttal, kivéve, ha egész nap esik az eső. De akkor is levegőn altatom őt napközben. nagyon jókat alszik kint, általában 3 órát, de néha besikerül 4 órát is.

Ckat: Kis vejem édesen figyel a kádból. :D :D

Tücsi, Manó: jobbulást a gyerkőcöknek.
Tücsi 2 vizsgám van még hátra, ( közigazgatási jog, és szociálpolitika) + 3 beadandó házidolgozat.

lidikóka: Botond szép nagy baba, és én is is nagyon kiváncsi vagyok a súlyára :wink:

Egcsi: csatlakozom az előttem szólókhoz...nagyon szép helyen kirándultatok.

Megyek, elteszem magam holnapra.

Jó éjszakát mindenkinek.
Móni

Kép
Kép
moni1973
 
 


Üdv!

Aranyosak a fotók.

Tücsi: felhívtam a dokinőt, azt mondta, ő nem gondol semmi kórosat, főleg úgy, h vizslattam a végterméket, és úgy találtam vmit. Ha vér lenne, az egyértelműen látszik és csíkban és nyákos. Ez nem olyan volt. (Még a tápszerre gyanakodott, mert abból maradnak kis "darabkák" a kaikban.)

Ma voltunk ajándékot vásárolni, lábam egész jól bírta, igaz a párom 4 számmal nagyobb cipője volt rajtam. Ádám is élvezte az elektronikai boltot, figyelt, nyulkált, aztán bealudt. :P

Az evésével meg vagyok elégedve, délután is bepuszilt 140 gramm tejet egy alkalommal, ilyen még sosem volt. Minden étkezése 100 fölött van, így tápot is kevesebbet kell adni.


 
 


Tücsi :)
Ma nem volt kirándulás, mert baromira fújt a szél. :? Bence étvágya változatlanul kiváló. :D

Móni :)
Vizsgák. :roll: Még a szocpol csak hagyján. De a jog... :?

Ági :)
4 számmal nagyobb cipő. 8) Legalább kényelmes volt. :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na, vótam este 10-kor vásárolni. Naná, mire fizetni mentem volna, elkaptam az átadást a pénztárnál. Áááááááá, hangyafasznyi várakozás, szinte 1 óra mire sorrakerültem. Közben vizslattam a telefonom, de semmi. Hazaérek, már gyanús volt a konyhában égő villany, mikor apa azt ígérte ahogy elmegyek, 10 perc s lefexik. Kiderült: nem bírt felhívni, Gréti meg közel egy órán keresztül ordított. Drága csöppöm. Apa álltalában nem bírja az ilyent kezelni. De utána reggel 6:45-ig egyhúzóra aludt, nem is köhögött. Akkor evett, s visszahunyt.

Adriám olyan csodálatosan mondja a német versikét, hogy majd pofára estem. Apa kérdezte, hogy hun a papír, tuti most ismételtük. Egy frászt: oviban tanulták, itthon csak fújta.

Ildi: Boti legény tényleg nagyon leszípózhatja anyáját, írtó jól van tartva a kiskrapek. Te még mindig hadilábom állsz a kilóiddal? Óhh, ha én adhatnék neked.....
Mi baj? Innen ered közülünk? Ne keseregj, bár tudom, mondani könnyű. Csak nézem a kis kerek pofijú foiacskád. Aranyvirág.

Klári: csúcs ez a fotó. Látszik rajta, hogy bár kissé furcsa neki, de azért profin igyekszik. Tuti nem hiába nem sír az a gyerek.

Ági: jó, hogy a para nagyobb mint az igazi "baj". Tiszta szerencse, hogy párod cipője annyival nagyobb. Végül sehol semmit nem találtak Ádámnál, ő pedig símán ráállt a gyarapodásra? Hurrá.Kezd szép mennyiségeket termelni. befele.

Móni: bármilyen vizsgáid legyenek, még a legkönnyebb is vizsga, ha mást nem, oda kell menni, már az is elég. Ha meg rázós is, akkor brrrr. De nekem egyik sem hangzik jól amit írtál, hogy ez után lesz. Igaz, én eléggé inkább a konkrétumokat bírom, az ilyen elméleti dolgok nekem útvesztők. Hiába no, mérnöki és közgáz végzettségem ezt magyarázza. Jogot anno 1989-es események hatására kivették, igaz az alattunk levő évfolyam már visszakapta átformálva. Szerencse, mert lehet ama tantárgy tartott volna engem másodév foglyául. A közgázon meg írásos volt, a tanár rendicsek, kollektívan dobtuk össze az eredményt.

Kép
kissmanó
 
 


Nenoke
szuuuuper fotó! :D

Zalán most is nagyon ügyes volt f3kor jelentkezett először :D aztán n7kor :D kezd visszatérni vmi normálisabb fejszerkezet nekem :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Jó reggelt!

Kormi! Ezek szerint Grétus is jobban van. Jól telt az éjszakátok. Ez már a gyógyulás jele. Óvodás nagylányod pedig ügyes. Biztosan nem lesz gond nála a nyelvtanulás az iskolában sem. Most gondoltam bele, hogy nálatok a gyerekek odahaza 3 nyelven is tudnak majd beszélni. És gondolom, hogy a középiskolában még egy második idegennyelv is beúszik a képbe. Továbbtanulás és elhelyezkedés szempontjából ez nagy előny a többiekkel szemben.
(Az éjszakába nyúló vásárlás nem irígylésre méltó. Főleg, hogy még jól meg is várattak....)

Ági! Tényleg tiszta szerencse, hogy a párod cipőjében kényelmesen elfért a lábad. Megfázásügyileg jobban vagy? Azt pedig jó olvasni, hogy Ádám étvágya kíváló. Majd írjad meg, hogy hol is tartotok súlyban, mennyit sikerült Ádinak felszednie!

Móni! Ezek a tantárgyak kimaradtak az életemből. ( Nem bánkódom miatta. :D ) De egészen biztos, hogy megtudod csinálni, mert eddig is nagyon ügyes voltál. Kitartás!

Emma! Zalán megérezte, hogy most már jobb, ha nem rendel el több éjszakai műszakot. :D

Egcsi! Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e olyan hami, ami Bencének nem a fogára való. Nagyon ügyes kisbaba!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Reggelt! :)

Hát csajszik, majdnem lebuktam a Jézuska dologgal. :roll: Nagy bőszen csomagoltam a nagyszülők ajándékát a gardrób szobában-vagy mittomén hogy hívják otthon, kis helyiség a ruháknak elhúzhatós ajtóval- erre a fiam besétál, hogy anya mit csinálsz? :shock: Szerencsére csak a csomagolópapírt látta meg, de így is magyarázhattam, hogy mit csinálok a papírral, amibe a Jézuska csomagolja az ajándékot. 8)
Este 1O volt, már régen aludnia kellett volna...

Emma :)
Egy ilyen éjszaka nekem is jól jönne. Szerintem esélyem sincs 4 óránál több alvásra egyhuzamban, már 11 is elmúlt. :?

Manó :)
Szegény Grétu. :? Az én férjem sem bírja az ordítást, ki lehet vele kergetni a világból.

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi: basszus. Bukta. Máskor zárd magadra kulccsal az ajtót.

Anno egy késő este az anyukámmal madzagoltuk a szaloncukrokat (khmm... erről jut eszembe.... ezt is ki kell viteleznem, nem tom métt nem madzagostul árulják :roll: ), a húgom apámmal aludtak. Eccer mocorgás hallatszik a szobából, tutira vettük, hogy az apám, tesóm sosem szok felébredni. Na persze kivételek azért vannak, hogy jól pofára essünk. Tesóm kijön, jól megnéz minket, majd közli, hogy megy pisilni. Utána meg visszavágtatott aludni. A mai napig nem emléxik arra, hogy azon az éccakán ő mit is látott. Szal megúsztuk.

Kép
kissmanó
 
 


Hát Tücsi, ne tudd meg, hogy amennyire féltem (s asszem elég jogosan) Edóval a sulikezdéstől, Adriával meg szinte várom. Olyan kis okoska, logikája is van (khmmm... anyája lánya), memóriája is kiváló, hamar tanulja a dolgokat. Bízom benne, hogy ez így is marad.
Egy év ovi után a románt már elég jól vágja, itthon amolyan csakazértsembeszélünkrománul folyik. Bár már előre ideges vagyok, hogy tuti Adria is angollal fog indítani a suliban. Igaz, 5-ik osztályban lesz még egy idegennyelv, remélem nem a francia lesz. Attól hideglelésem van. Ha valaki kérdezné, s nem lehetne angol+német kombinációt választani, akkor az első kettő közül bármelyik mellé azt hiszem inkább a spanyolt választanám mint a franciát. Ezidáig ahol járkáltunk, ha eltekintünk az angol + német nyelvektől, akkor a spanyol jött volna még be. Franciával még sehol nem boldogultam volna. (tanítottak 4 évet, de két mukkot nem bírok elmondani sem megérteni)

Kép
kissmanó
 
 


köszi az aggódást, ez nagyon kedves tőletek. nem itt bántódtam meg, hanem a férjemmel vannak gondok.... valami hiányzik a kapcsolatunkból, csak azt nem tudom, erre miért nem jöttem rá hamarabb... kérdezem én, ha egy bevásárlóközpont közepén veszekszik velem úgy hogy Boti a kezemben, hogy miért legót veszünk az unokaöcsémnek.... EZ NORMÁLIS??? majd megkérdezi, hogy miért nem hoztunk bevásárlókocsit, és nem fogja fel hogy a babakocsit én toltam... és a kettő nem megy egyszerre.... ha lenne harmadik nem, tutira nem pasit választanék.... :) lassan visszatér a vicces kedvem... jó volt leírni, köszönöm. ez lehet hogy nem is olyan nagy probléma, de a bocsánatkérést megvárom... baromira bánt ez a viselkedés, mindig is rosszul voltam attól, ha valaki gyerekkel van és mellette veszekednek a szűlők vagy egymással vagy a gyerekkel....
Emma, jártok még tornára?
Nenoke, csodálatos a fotó!!!
Betegek gyógyuljatok!!
Manó, szeretem pozítiv szemléleted!
Boti fordul hasról hátra, a legszebb karácsonyi ajándék!!! és akkor méreteink: 9600 g, és 74 cm. és már én is híztam, 53 kg-ra feltornáztam magam... :D
éjszaka! tapasztalatom szerint nagyon fontos a csend.. az én fiam este 9-től reggelig alszik, fél 8 és 9 között kel általában.... ha a férjem megy dolgozni, fél 8 körül kezd zajongani, teavizet forral, zuhanyzik, járkál... Boti is ébred... ma a nagy csendben még mindig alszik... szal külön szoba, ahol megoldható, kincs, szerintem... aztán persze lehet hogy az én gyerekem nagyon nyugodt....
szép napot.

Kép
lidikoka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?