Új privát üzeneted érkezett!

Kriszpiri!
Tök jó!Gratula a kukishoz!!!Képet tudsz feltenni???
Na ezért nem szabad túlkorán megmondani h lány v fiú!Meg ha meg is mondják akkor nem elhinni,mert nem 100% :lol: Az én lányom már nem fog kukacosodni!Vagyis remélem :shock: Nekünk a 25.héten mondták először a nemét,azóta mindenhol kislány volt :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!!
Kicsit azért csalodott vagyok,mivel bokszolo alkat a drágám maga előtt volt a kezeigy sokat nem látni!!
Képet nem kaptunk igy is csak 1 sima uh lett 8000ért :? !!
Ja és semmi se biztos!!!Pesten azt mondták lány de nem 100%!
Itt azt mondta fiu mivel "mintha lenne valami a lába között"
De hozzá kell tennem néha villantot csak be szives uh-t ott meg csak a fejét nézte!!Még az is lehet h a köldök zsinor volt ott,mert az se volt meg :?
Szoval ugy döntöttem semmibe se élem magam bele csak akkor ha már valaki konkrétat tud mondani nem csak azt h "ugynézki,lehet,mintha"
Nagyon rossz a video is azt mondta ezt a gyereket nem érdemes 4Dre vinni :cry: :lol: ,meg hogy szellem képes de probálok egy két képet csinálni a videorol!!

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz!
Hát azért nem semmi....mi az h nem lehet 4Dre venni a babát?Ilyen nincs!!!Bocs de szerintem jól átbasztak....Érdemes lenne itt Pesten vmi jó helyre elmenni...Az előfordul h a baba nem mutatja magát,a méhlepénybe bújik,meg maga elött van a keze,de azért nálunk akármi volt mindig sikerült róla elfogadható felvételt csinálni!
Nekünk pl a köldökzsinór az ölében volt a 25.hétig,azért nem láttunk semmit h mi van ott.De azt mondta is a csaj h az a köldökzsinór!
Azért lemérte rendesen h mekkora?Vagy az se volt?Érdemes ilyenkor olyan 4Dre menni ahol genetikus végzi az uht,így ő tényleg megnézi minden porcikáját h nincs e baj!!!
Azért remélem h nem vagy elkenődve nagyon :lol: Ez nem a te hibád,hanem a....na nemis mondok semmit :evil:

annus11
 
 

 
 

Nem vagyok elkenődve de ahány uh annyiszor mást mondanak és ez bánto beleélem magam a kiscsajba erre közli h fiu utána meg majd megszülöm a kiscsajt poén lenne!
A szines fotokon csak a fejét nézte lehet ha lejebb ment voln látott volna valamit,de nem!!

Kép
kriszpiri
 
 


aha...elég érdekes...mért csak a fejét nézte?Mondjuk van egy tippem...hogy menj vissza később is :roll:

annus11
 
 


nekem a 18hetes nagy UH volt egy nagyon rossz helyen, akkor láttuk volna őt elsőre így, de a csaj egyszer kapcsolt át 4d-re ott épp egy nagy terpesz és egy kuki volt :wink: aztán mondta benne van a lepényben. Nem mondott semmit csak mért. Erre a végén tartjuk a markunk a DVD-ért és közölte nincs mert nem lehet róla csinálni...

a második, az a 29.-héten volt, ott 40 percet voltunk bent, és a csaj ébresztgette, pofozgatta a pocakom, mert megint a lepénybe bújt, ha meg kijött akkor a kezét emelte fel :) De itt éreztem, h mindent megtesz, h láthassuk. Így sikerült is pár szögben elkapni az arcát, meg a fülét, azt nagyon :)
ja persze a kuki az nagyon jól látszik, mert már fejjel lefelé van, és itt fent nagyobb a hely. :lol: Mi megbeszéltük párommal, majd ha kijön "számolunk" a kislegénnyel :lol:

büszkélkedek is egy kicsit Vele
Kép
Kép

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Hát nálunk a 15percet pontosan betartotta időt se hagyott!
Mindenki mondja h az a lényeg h egészséges,én is igy gondolom de ha lehet miért ne tudhatnám mi??!!
Most ott tartok ahol az elején!!
Olyan bosszanto,legszivesebben bejeletkeznék pestre de erre ugy gyüjtöttük össze :cry: :cry:
Nem baj ha nem a börtön dokit fogom ki talán biztosat tudnak mondani a 28h uh-án!!!!

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri: nagyon sajnálom hogy csalodtál.de tényleg csak az a lényeg hogy egészséges.Hát elég furi dokinál voltál.én a 20. héten voltam 4D-n és takarta magát de nagyon jok lettek a képek mert addig csinálta a nö mig jo nem lett.rakok is egy képet nektek.ez a 20. héten volt


Kép

000kata
 
 


bogyo: nagyon édesek a képek :lol:

000kata
 
 


Jo kép kata amilyen egy nagy paca szinte kép minősége miatt nem tudtam felrakni se nem engdte feltölteni

Kép
kriszpiri
 
 


köszönöm. Sajnos több zavaró tényező volt. Amint írtam a lepénybe bújás, ott láthatjátok a kis kezét, amivel mint egy sztár takarta a pofit :D aztán ott a szája előtt lehet látni a köldökzsinórt. Aztán volt egy kis szunyálás is :( van itt minden, de a lényeg látszik.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Én is, én is! :D

25. hetes Noli baba:

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


már itt is látszik, milyen kis édes nózija van :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Anyum is mindig az orrától van elszállva :D - ha ez Noli baba orrára szólt Bogyo.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


igen igen. Nem csodálom, nagyon kis édes orra van. Balázsnál a szája az amire mindenki azt mondja olyan mint az apjáé. (halkan teszem hozzá, nagyon szép a szája a páromnak :oops: )

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


:cry: annyira jo nektek

Kép
kriszpiri
 
 


kérlek ne szomorkodj, látni fogod Őt még eleget. A lényeg, h egészséges. Ne legyél szomorú! Még sok van a végéig, még be tudtok kukucskálni hozzá ;)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Már elég rég jártam erre.Üdv az ujjaknak :D Jöttem életjelet adni magunkról.Hál istennek jól vagyunk.Hétfőn megkaptuk a 3hós oltást kicsit nyűgösek voltunk utánna,de a mai napunk már jó volt :D Már 6400gramm és 63cm a kis lurkó :D Holnap megyünk a vese ambulanciára kicsit ideges vagyok,de bizti minden rendben lessz.Sajna most vissza olvasni nem tudok. :oops:

mezsó:Te ugye védőnő vagy ha jól emlékszem? :oops: :D Ha igen akkor a kérdésem az lenne,hogy a gyerkőcnek meddig kell forralni a vizet amit adunk neki?De mint tapasztalt anyukát is kérdezlek :D Mondjuk át tértem a baba vízre,de az van ráírva,hogy 24 óra után fel kell megint forralni,ha megbontjuk.

Hogy vagytok?

Sajna mennem kell,mert Krisz nyűgösködik meg reggel korán kelés van :(

Remélem mindenki jól van!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Szépek a babák uh képeken is!

Kriszpiri! Beonak adok igazat, ne szomorkodj emiatt. Annyit láthatod majd! :lol: Mondjuk én is kiakadtam volna, ha így csinálták volna meg a 4d-t nekünk. Főleg ennyi pénzért!! :roll:

Reni! Örülök, hogy jól vagytok. Babavízzel/forralással kapcsolatban, ha nem haragszol (és Timi sem), én is véleményeznék: elvileg 1 éves korig "kell" forralni a vizet, de én kb 9-10 hós korukig tettem meg. Nem tudom, hogy a babavíz mennyibe kerül, de a Szentkirályi bubimentest is lehet adni, mert az is nitrit- és nitrát-mentes. És azt nem kell forralni, csak a csapvizet. Úgyhogy én azt is adtam nekik, ha nem volt időm forralni pl.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

csak gyors bekukk, éjjel jövök olvasni-írni....

Aida: Most jött meg a határozat a gyesről nekem.
Szitu: Emma okt.31.-én született, nov. 23.-án adtam be a papírokat az anyaságira+családi p.-ra. az dec 19.-én jött meg. Akkor döbbentem rá,h a gyes-t nem ikszeltem be a lapon. Most jan.13.-án adtam be gyesre (milyen jó,h minden iratomról csináltam több fénymásolatot!!!), ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS nem raktam bele a magánnyugdíj-pénztár tagsági okiratot. ETTŐL FÜGGETLENÜL MEGKAPOM, UGYANIS A HATÁROZAT KÉZHEZVÉTELÉTŐL SZÁMÍTOTT 15 NAPON BELÜL KELL BEADNI A HIÁNYZÓ PAPÍROKAT! EZT ÍRTÁK!!!Tehát most márc. 10.-én megkapom a gyest nov.1-étől számolva.
Magyarán, adj be amit csak tudsz, írd oda,h a a kártyád elveszett és majd pótolod! Úgy is megadják!!!!!
Amúgy azért kell a magánnyug.tags.okirat, mert (és most idézek a levélből) "...ezen összeg havi 28.500Ft, melyből nyugdíjjárulék címen 9,5% levonásra kerül..." . Tehát a gyesen lévő idő beleszámít a nyugdíjjunkba.
Remélem érthető voltam, és tudtam segíteni.

Bogyó: Üdv itt!!!! Én is 14.ker.-i vagyok! Merre laksz???

Majd jövök,pussz

Kép
pocimaci
 
 


Sziasztok.

Reni : örülök hogy jol vagytok.már jo nagy Krisz.szurkolok hogy minden rendben legyen a veseambulancián.gyere mindenképpen és irj.
Én se forralom a babavitet hiába van ráirva hogy ha megbontod forralni kell ez szerintem hülyeség.

000kata
 
 


Bogyo:köszi :) Engem még mindig az zavar a legjobban h olyan szavakat használt "talán,lehet"
Jo h azt nem mondta lehet h megvan a lába!!

Ja és tettem egy felfedezést is,megnéztem a videot mégegyszer mikor mutatta az orvos h hol a kukaca a képernyőn jobb oldalt volt és csk 1x egy pillanatra mutatta meg!
A videon viszont egész az elejétől mutat valamit amire a végén rá van fogva h az az,ja és itt már a bal oldalon!
Két csontszerű közül jön ki vagy én vagyok hülye vagy a pénzért már mindenre rá fogta vagy akkora töke van a fiamnak h a térdénél jön ki :lol:

Már kezdek belenyugodni h fiu de még mindig nem tudom elképzelni milyen lessz :)

rennye köszi neked is

reni.reméljük nem lessz semmi várjuk majd a hireket :)

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri:mikor mész majd ujra ultrahangra?

000kata
 
 


kata.majd a 28 hetesre megyek
4Dre meg ha majd kitudok szoritan megint
Miért???
Kevin??

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok4Valakinek esetleg egy doboz AZALIA fogamzásgátló?Szoptatós anyák szedhetik!Nekem sajnos feleslegessé vált!Ha érdekel írj privit!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Megkaptam tegnap az anyaságit. :D

Holnap meg megjön Noel új pihenőszéke. Ez lenne az:

http://www.c-sale.hu/index.php?akt_menu ... =reszletek

Én nem tudom mi volt éjszaka Noellel, de este 9kor evett, kb. 10re elaludt és 5kor (!) már én mentem megnézni, hogy él-e még.. :shock: Nagyon régen nem aludtam ennyit egyhuzamban.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: nagyon jo ez a pihenőszék.honnan rendelted?és nem is olyan drága.nagyon klassz,biztos tetszeni fog neki. :lol: még csak most kaptad az anyaságit?ja tényleg már emlékszem.
Jo sokat aludt noel,végre kitudtad pihenni magad.kiságyba alszik vagy veletek?

kriszpiri: kiváncsi vagyok ha legközelebb mész is kisfiú lesz e :lol: de szerintem csak az a lényeg hogy egészséges legyen.
ha mennél megint 4D-re szerintem pestre menjetek,és a genesisbe voltam ( 2.ker ha jol emlékszem de megnézem ha kell.) ott nagyon profi gép van,és nagyon kedvesek a lányok.

kevinem most szépen elnézelödik a kiságyba.ez furi mert nem szeret a kiságyba lenni :lol:

000kata
 
 


na elkiabáltam már sir is :cry:

000kata
 
 


Kata nem szabad elkiabálni. :)

Noel se kiságyban, se velünk nem alszik. Éjjelente a mózeskosarában szeret aludni. :) Nappal a délutáni alvást a kiságyában.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


kata megköszönöm ha megnézed!
Nekem is a lényeg az egészsége de ha meglátok egy fodros kisruhát vagy melegitöt hagy tudjam már melyiket vehetem meg :)

Kép
kriszpiri
 
 


kriszpiri

http://www.4dgenesis.hu/ -ez oldala az ultrahangnak

000kata
 
 


aida: de jo mozeskosárba :lol: raksz egy olyan képt?

000kata
 
 


pocimaci: a Bosnyák tér mögötti utca, az Erzsébet királyné útja felé.

kriszpiri: Mi itt voltunk és nagyon korrekt volt a csaj!! http://www.4dultrahang.hu/

aida: nagyon szupi az a székecske, és tényleg jó nagy volt az az alvás :)

én ma cukorterheléses vérvételen voltam... utána megvigasztaltam magam egy kínaival (ananászos csirke...) :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Aida! De jó, hogy tudtál aludni!! Tényleg jó az a pihenőszék. Nekem egyik fiúval sem volt :(

Reni! Mit mondtak a veseambulancián? :?: Nagyon remélem, hogy jó hírekkel jössz!!

Kriszpiri! Mi is ott voltunk a Kleopátra házban, amit Beo linkelt be, mindkét terhességemmel, és tényleg szuper kedves volt a csaj. Most voltak ott ismerősömék, és bár egy férfi doki volt, de totál meg voltak vele elégedve! :)

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Köszi csajok!!!

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Hát sajna nem jó hírekkel jöttem :cry: Krisztiánnak tényleg nincs bal veséje :cry: De két lépe van az egyik 5mm-es.Kicsit elvagyok keseredve persze párom mondja,hogy egy vesével is teljes életet lehet élni és ezt mondta a doki is,hogy el lehet élni egy vesével akár 100évig is.De azt is mondta,hogy tény,hogy jobb,ha kettő van ezt nem titkolja.Ráadásul azt is mondta,hogy 1éves korában kell kontroll,hogy az az egy vese szépen fejlődik-e,mert van olyan,hogy sajnos nem :cry: De mondta,hogy szépen fejlődik a gyerkőc remélem így is marad.Hát ez a helyzet nálunk.Megfogadtam,hogy ha majd egyszer lessz kistesó akkor 4D-re nem megyek el.Kicsit csalódtam benne,mert ott azt mondták,hogy minden belső szerve megvan és sajnos nem így lett :cry: Ráadásul napok óta nem tudok aludni,mert Krisz csak cicin hajlandó elaludni amint kisesik a szájából rögtön fenn van.Így eléggé fáradt vagyok nappal nem nagyon alszik.Így nappal se tudok aludni :cry:

Köszönöm a vízzel kapcs válaszokat.És tanácsokat.

Most mennem kell,mert Krisz aludt kb.20percet és már fenn is van.Amint tudok jövök.

Vigyázzatok magatokra!!!

Szép napot!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni ez tényleg rossz hir sajnos :(
Mit mondtak van ilyenkor valami tennivalo?
Jol kilehetsz akkor most idegileg és fizikailag is!Nagyon sajnálom :(

(hugomnak 2éve derült ki h születése ota nem müködött az eggyik veséje és ez 16 év után derült ki mikor már görcsölt mert a másik dolgozott 2 helyett és nem birta majdnem annak is annyi lett!!)

Kép
kriszpiri
 
 


Többször előfordul most már hogy a szopik egy ideig jók, aztán elkezdi rángatni a fejét és ha kiesik a cici a szájából gyorsan megint keresi, ha nem találja sír. Tehát több mint valószínű hogy még éhes.. A tej jön rendesen, ha megnyomom spriccel több fele is. Mi oka a rángatásnak? Cumizavar lehet az ok? Olyankor mi a teendő? Kihez lehet ilyenkor fordulni? Szoptatási tanácsadóhoz? Gyerekorvoshoz? Védőnőhöz? Segítsetek! Kezdek emiatt kétségbe esni! :cry:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida ugy segitenék de nem tudok :(

Kép
kriszpiri
 
 


Reni! Nagyon sajnálom, hogy megerősítették az első diagnózist. :cry: De most a lényeg, hogy rendben működik a másik, és hidd el, ez így is marad! Nem tudom, írtam-e, hogy az én apukám is egy vesével él. És neki mondták, hogy mivel neki is születése óta csak egy van, ezért a másik átveszi mindkét vese feladatát!! Úgyhogy próbálj megnyugodni, hiszen egészséges, és gyönyörű! :)
Drukkolok, hogy tudjál végre aludni egy jót, pihentetőt!!

Aida! Szerintem egyértelműen cumikázik Noel :) És úgy tűnik, pont az a baja, hogy jön a tej, miközben ő csak cumizni szeretne, nem enni! Vagy leszokik róla, vagy elszánjátok magatokat, rááldoztok némi sírást, nemalvást, és leszoktatjátok őt erről. Nővéremék ezt hétvégén Apával oldják meg, ő veszi fel Bálintkát (ha nem kell másnap dolgoznia menni). Máskor pedig nővérem ringatja kitartóan, nem ad a babának cicicumit, és így némi sírás árán, de hozzászokik. Mondjuk nővérem nem hagyja ordítani sokat, és valljuk be az ő kisfia már 9 hónapos... De a módszer való picurkáknak is!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Aida: első sorban védőnő. Ha aztán még kétségeid vannak: W. Ungváry Renáta IBCLC laktációs szaktanácsadó, LLL szoptatási tanácsadó
Tel.: 30/202-0870

Telefonos segítség. ha ez is kevés, kérdezz rá a nőtől,hogy ő v. egy másik tanácsadó ki tud-e jönni hozzátok.
Én anno őt hívtam telón, de nem hiszem,h emlékszik már rám.
Honlap info: http://www.szoptatasert.hu

Reni: sajnálom,h ezt nem vették észre!!!!!!!!!pedig kellett volna, és akkor most nincs hideg zuhany! :evil: unakabátyám is csak 1 vesés, de komoly baja nincs. Annyi,h bizonyos vese-terhelő dolgokből kevesebbet kell fogyasztani. (pezsgőtabletta, kakó, sör, tea, só... stb.) A 2 lépre mit mondtak???? :shock:

Kriszpiri: jó lenne,ha valaki biztosat mondana, nem jó bizonytalanságba hagyni az embert. :evil: gondolom neked se mindegy,h milyen ruhákat veszel...és hogy mire készülj. A hangulatodból ítélve, te már beleélted magad a kislányba. :roll:

Annus: gratula a csíkmentességhez! (most irigykedek :D )

bogyó: minimanóba voltál már? ott van a nagy lajoson. Én most nyomulok oda....

nemtom kit hagytam ki...
ja megvan! Rennye: nagyon jó a boci jelmez! Tehetséges vagy! és sokkal jobb ha anya készíti a jelmezt,mintha kölvcsönöznétek! :lol:
Majd írd meg,hogy szerepelt vele!

Szülés elött álló pocósok! (egy kis kéretlen tanács)
Minden iratokat fénymásoljátok le,többszörösen! (személyi+lakcímkártya, taj, adókártya) Apáét is! És kérjétek ki a magánny.tagságról szóló iratot! Plusz ha elmentek a MÁK-hoz (Váci út-Árpád híd- a Teve utcai rendőrszékház mögött) ki lehet kérni az üres igénylőlapot! És akkor apának nem kell sorban állnia.
Amikor a szülés 3.-4.napján elmegy apa a szül.anyakönyvi kivonatért, egyből ott kérjen másolatot róla, mert akkor ingyenes, ha viszont utólag mentek vissza másolatot kérni, akkor 2500 lóvé. (gondolom senki nem akarja leküldeni a MÁK-ba az eredetit,volt már rá példa,h nem jött vissza)

Ha valakit kihagytam bocsi, most rohanok
Pussszzzz

Kép
pocimaci
 
 


Reni : nagyon sajnálom :cry: hát most én is nagyot csalodtama 4D-be mert ott milyen komoly gépek vannak,én a helyedbe azért felkeresném a nöt aki csinálta a 4D-t.
de ne aggodj egy vesével is jol ellesz,hidd el.A 2 lépre mit mondtak?

Aida: szerintem is az a baja hogy nagyon jön a tej és ö meg csak cumizna rajta

000kata
 
 


Pocimaci:hát eléggé sajnos ez ilyen álom volt kicsi korom ota :roll:

De nem fogok összetörni azért ha fiu, :)

Kép
kriszpiri
 
 


Pocimaci!
Köszi az infót!Én alapból mindig mindent fénymásolok ezer példányban,meg amit lehet előre elintézem!Főleg h apcim nem szereti ezeket intézni...
Csíkmentesség:bár a hasamon nincs,de a combomon tegnap észrevettem...mindkettőn belső combnál végig van egy jó nagy csíkocska...remélem h eltűnik szülés után!!!Na nem mintha miniszoknyába akarnék bombázni :lol:

Reni!
Hát ez azért durva h nem vették észre...és ez most nem csak a 4D hibája!Hanem a többi uhnak is!Hiszen ott is kellett volna látniuk!!!!Minek akkor a genetikai uh,ahol mindenét átnézik :evil:
Az már megint más kérdés,hogyha tudod ezt akkor is megtartod a babát!Ez inkább elvi dolog,h senki nem szólt,senki nem látta...el se tudom hinni...

Aida!
Passsz,szopi témában nem vagyok otthon!

Krsizpiri!
Én is a kleopátrában voltam 4D-n!Tudom ajánlani!És ott legalább genetikus nézi!Nekem ott vették észre h mindkét vesében van 5 mm-s tágulata.És bár nagyon picike,de mondta h figyelni kell h nő e.Szóval ott tüzetesen átnézte mindenét!
A lényeg ha mentek legközelebb feltétlenül kérdezd meg h genetikus végzi e az uht!!!Sima mozizásra ne adjatok ki ennyi pénzt!Csak ha hozzáértő nézi!!!!(hozzáteszem h ezeket 2Dben szokták nézni!!!ott prímán látni minden ilyet!!)

annus11
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok az együttérzést jól esik.Én pláne azért csalódtam a 4D-ben azonbelül a genesisben,mert ott is genetikus ül a gép előtt!!!!!!!És mégis ekkora baki történt.Ráadásul az utolsó uh-n oda van írva a papírra,hogy jobb meg bal vese és a jobban találtak tágulatot akkor 6mm-et ami hál istennek eltűnt,mert ha megmaradt volna hát nem is tudom.....Persze sokan mondták,hogy van ismerősük aki egy vesével él.De a kettő mégis jobb,de elfogadom hisz mást nem tehetek.Meg vigyázok a lurkóra,hogy azzal az eggyel ne legyen semmi.Annyiban más lessz a dolog,hogy ha lázas beteg lessz akkor vizeletet kell majd leadni,hogy azt is megnézzék,mert egy vesével élőknél jobban előfordul a hugyuti fertőzés ezt mondta a doki.A két lépre azt mondta a doki,hogy emiatt nem fogják megműteni vagy ilyesmi,mert gondot nem okoz nem lessz semmi baja tőle.Meg kell őriznünk a papírt,hogy ha majd egyszer megy hasi uh-ra valamiért nehogy daganatnak nézzék,hanem tudják,hogy az már ott van neki születése óta.

annus:Amikor terhes lettem megfogadtam,ha esetleg valami rendellenesség kiderűlne ami az élettel nem össze egyezhetetlen akkor tuti nem vetetem el.Így,ha tudtam volna a dolgot akkor is megtartottam volna ez nem lett volna kérdés.4D ahol voltam először mindenét megnézték és csak utánna jött a mozizás része.Ezért csalódtam nagyot!

pocimaci:Nekem nem mondott ilyet a doki a háziorvosnál majd azért rákérdezek a dolgokra.De bizti elfogja mondani,hogy ilyenkor mi a helyzet ebben a dologban azért jó doki ő pont azért küldött el minket,hogy hamar derűljön ki,ha igaz a dolog hogy ne akkor kapkodjunk,ha ne adj isten baj van.
Ti,hogy vagytok?

Reni:Köszi,hát remélem,hogy ma este tudok majd aludni.Az én hibám is,hogy így alakult,mert hagytam elaludni cicin esténként,de az igazság az,hogy estére mindig úgy elfáradok,hogy nem bírok ébren maradni és ezért szokott rá.Majd,ha apa nem dolgozik ennyit akkor leszoktatom róla,mert így nem tudok pihenni semmit,mert nem tudok mélyen aludni amiért közöttünk alszik meg állandóan oldalt kell feküdjek,hogy a cici a szájában legyen a hátam meg kivan már készűlve tőle :cry: Hát igen én is pont ezzel nyugtatom magam,hogy egészséges és szépen fejlődik hál istennek és imádom!!!!Ő az életem értelme!Gyerkőceid,hogy vannak?

aida:Ismerős a szituáció.Nem kell senkihez fordulni,mert olyankor már tuti nem éhes csak cumizni akarja.Azzal nyugtatják magukat a babák sokszor.Krisztiánom pont ugyanezeket szokta csinálni.Ő azért csinálja,mert azon akar aludni.Noel aludt már el cicin?Ha igen akkor tuti olyankor azt szeretné,de azt tanácsolom,hogy ne engedd neki nehogy úgy járj mint én Krisszel.Jah Krisz még azzal is cifrázza,hogy az ínyével ráharap a bimbóra ami kegyetlenűl fáj :? Mondtam is neki,ha fogacskája kibújik és ezt fogja csinálni leszoktatom a cicizésről,mert nem akarom,hogy tönkre tegye a melleimet így is annyira fájnak :cry:

kriszpiri:A lényeg,hogy egészséges legyen! :D De tudom milyen én is azért akartam annyira tudni,hogy mi lessz,mert amikor megláttam egy aranyos ruhácskát nem tudtam,hogy meg vehetem-e vagy sem.De akkor lessz tuti a neme,ha már megszületett :D Nekem ezt mondta párom munkatársa nekik is fiút mondtak végig és amikor megszületett kiderűlt,hogy kislány :shock: :)

Kata:Hogy vagytok?Kevin átalussza már az éjszakákat?Kiságyába sikerűlt beszoktatni?

Remélem nem hagytam ki senkit.Ha igen sorry.Megyek,mert anyum nemsokára itt lessz.

Szép estét mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: köszi jol vagyunk,Kevin már szépen alszik esténként de még felkel 2* enni.A kiságyba sajnos nemtudtam még beszoktatni mert ott csak sir valamiért nem tetszik neki :cry:

000kata
 
 


Csináltam kevinnek indafoton oldalt majd nézzétek meg a képeket

000kata
 
 


Reni, Noel is ráharap és van hogy rángatja így. Amúgy szokott elaludni cicin.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kata!Probáld meg hogy teszel a kiságyba alá valmi kis puha takarót!Én polárplédet tettem alá és így jól elvan!Szeret a kiságyba mert hiába huzok lepedőt a szivacsra az csak hideg!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Aida: megprobálom,köszike :lol:

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?