Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jól pörög a topic!

Jövő pénteki tali:
Ha jó idő van természetesen a kertben is leszünk, én még mindíg kint vagyok sokat Marcival. kb 6 babának tudok jó szigetelt kekfvőhelyet is a füvön, vannak jó kis aerobicos, szivacsaim, és más vastagabb szivacsok is, ezekkel szoktunk kiköltözni, és nagyon élvezzük. Egyébként nem hideg a föld, csak a szivacsokon lehet görgetni, és hason is szuper a babának, mert elég kemény...
Tinu, szuper, hogy hozod Tüncit, régen szeretném már látni!
Gyöngyi, BKV-val én a 2-es villamossal szoktam menni anno Szmikire, az a legegyszerűbb. a, És a Jászai Mari térnél lehet felszállni a 191-es buszra, ami 15 percenként jár, és 7 perc alatt van nálunk. Onnan 5 pe Jó lenne, ha el tudnátok jönni!

Akkor eddig: Szofi, Annus,Zsüci,Tinu és még írta valaki, jaj, nem emlékszem :oops:
Ki még?

Dekoltázs: én is örülök, hogy nagyobbak a cickók... tegnap hajnalban komolyan azt fontolgattam, hogy lefotózom, és elteszem emlékbe, olyan kerek feszesek voltak.. és nagyok, ami nem jellemző rám.

Öregség:majd teszek képet magamról 18 évesen, amikor szerintem öregebbnek néztem ki, mint most... több is volt a gondom... az ember annyi, amennyi fejben... ha fejben fiatal, akkor ez kívül is látszik.. Teszek képet az egyik legjobb barátnőmről is, (a hozzájárulásával) 73 azaz hetvenhárom éves... Ő a példaképem e téren...

Réka.,
én nem tudom mit csinálnék, ha 3 órán át sírna Marci.. A férjem szerintem elküldeném sétálni, hogy legalább őt ne frusztrálja a helyzet... Én meg az üvöltő kissakállal füldugóval sétálgatnék gondolom... Van sejtésed, hogy mitől lehetett? Volt már ilyen korábban?

Vicuska, én sem felejtettelek el, gyere gyakrabban, és tegyél képet!

Szofi,
tokaszépségverseny:):)

Terhesség előtt- utáni test...
Engem a szülés előtt azzal frusztráltak, hogy milyen kákabelű vagyok. na, nem ezzel a szóval... Pedig 48-50 kiló az én magasságomhoz 158cm nem kevés szerintem... Most sem vagyok több kilóra, max 2-3-al, de átalakult a testem.. Lett kis derékmelegítő popó lejjeb került na és poci kirüremkedik.-..És ennek ellenére dícsér agyon a család hú de jól nézel ki, na végre stb....Én meg úgy 2 hetente merek tükör elé állni... Szopi után fogok tornázni, hátha beleférek még egyszer a ruhatáram darabjaiba... most ősszel télen még szerintem a terhesgatyát és szoknyát fogom hordani... Aztán ha jövő őszi szezon elején sem férek bele a ruháimba, akkor vásárolok be az új méretből...

MOzza,
ismét irigykedem, hogy kimozdultál:)
Én tegnap mentem el reggel a járókáértmanó nélkül, és olyan szabad érzés volt.. persze a férjem volt vele szintén... Amikor a szülinapomon este elküldött minket az ominózus 73 éves barinő, miután elaludt Marci, ahogy távolodtunk a háztól, annál carabb volt, mondtam is, hogy forduljunk vissza, inkább sétáljunk a ház körül... de aztán m,égis tovább mentünk... Sétáltunk egyet a várban, úgy mint régen... jó volt nagyon....

Trixi,
szerintem mindenkit ki lehet szépen sminkelni!
vanni
 
 


Ágiról majd a blogba, mert itt is vannak a babaneten, amúgy nem akarok róla semmi rosszat írni, meg iszonyat profi a kötőzésben. De... És ezt majd leírom a blogba, de nem most, mert megyek mindjárt konferenciára...

MÉg egy mondat az alváshoz. Hát én úgy vettem ki, hogy ez persze babafüggő, mert eleve másmilyen idegrendszeri érettséggel születnek, de tényleg az a lényeg, hogy evolúciósan teljesen normális, hogy a babák gyakran kelnek éjjel. Persze attól még lehet oka, hogy mire ébred meg, de önmagában általában nem jelent bajt a gyakori kelés. Van, mikor igen, allergiáról beszélt a nőci, mikor a baba felébred és nem alszik vissza szopira, hanem játszik éjjel.
Emese: Csongi sem alszik 1 óránál többet nappal egyben. És van különbség nála a nappal és éjjel között, mert éjjel akárhányszor kel, utána 5- max.10 perc szopi után visszaalszik. Nem kell vele éjszaka bóklásznom, egyszerűen gyakran kell szoptatni.
De állítólag nincs összefüggésben az igény szerinti szopival. Ezt akár el is hiszem, mert itt is írta valaki, hogy az ő babája is ezt produkálja, pedig nem igény szerint szopizik.
Ez van, ezt dobta nekem a gép. :roll:

Réka Lillája meg egy csúcs. Gyakorlatilag négykézláb áll! Kis Pöttöm Panka az tény, de szerintem nem sok kell neki is már mászik!

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, és hogy még jobban sajnáljatok. Basztikuli, és ennél sokkal, de sokkal keményebb dolgokat mondtam ám itthon, a pendriveomat megzabálta egy vírus. Biztonsági mentés csak iszonyat régről van róla, úgyhogy MINDEN cuccom az éterben!
Na mentem.

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Jó reggelt!

Na tegnap ledőltem a kanapéra, aztán be is aludtam... hnegyed12-kor ébredtem, mentem aludni.

Reni,
Mira óriási, bár élőben is látszik, h jó husiban van :) Jó kis tejed van, hogy így felhízlaltad :lol: :lol:

Tinu,
gép :evil: :evil:
El is mentetem a gyerek fotóit ma a férjemmel, mert a gépen van még csak fönt, nincsen lementve egy sem...
Akkor rosszul emlékeztem, h Csongi többet alszik egy nap. Még jó, h szopik után visszaalszik éjszaka!!

Réka,
hú, 3 óra sírás? A foga miatt? Próbáljátok ki a Vibrocul-t (homeopátiás kúp, doki javasolta), vagy am it Netti is is, a chammilla vmit. Hátha... Remélem az éjszakátok jól telt!

Bogi 7-kor úgy döntött, ő inkább nézelődik meg kurjongat... nemsoká kaja, aztán sztm második kaja után kimegyünk a hordozás hetére, megnézem a mai tai-okat.

Tegnap a doki nekem azt mondta, h már nem kell adnom a babának Konakiont már... másnak mit mondott, ahol még csak szopi van?

emese1979
 
 



emese1979
 
 


Jó reggelt!!!
Hát tegnap se nagyon tudtam jönni.Igyekeztem azt a házimunkát bepótolni, amivel előző napokban elmaradtam.Most meg tornáznom kellene, de én annyira lusta vagyok. :cry: Mindjárt összeszedem magam.
Emese,ez tényleg elég sok.De megfigyeltem, hogy a teszveszen nagyon drágák a Next cuccok.Turiban érdemes őket beszerezni.Én is tipródok épp, hogy jövő héten csütörtökön jön az új árukészlet, elmenjek e. :roll: Igazából semmi sem kell konkrétan, meg kinéztem a teszveszen két Brendonos hálózsákot is, azokra is szeretnék licitálni.Nem tom hogy fog állni a keret.
Vettem a vaterán is hálózsákot.Az is Brendonos.Igaz tegnap este írtam csak az eladónak. Jó meleg zsákok kellenek, mert hideg van nagyon éjjelente már, és nekünk csak vékony van. Meg vettem boltban is 3500!!!!Ft-ért.Na neee.Inkább próbálkozom a neten. Hátha.
Gyöngyi!Láttam Neked Mamas and Papas zsákot is!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

örülök h nem zavarok :oops: akkor jövök néha én is :lol:
Rekap!
szép a babád neve :wink:

Lilluska nagyon jó baba.le a kalappal előtte :lol: éjjel 10-12 órát alszik már régóta.nappal kevésbé alszik, de 2-3x 1.5 óra megvan azért.mi is elkezdtük a gyümiket kóstolgatni, banán, alna, barack.hát még tényleg csak kóstolgatjuk :D
fogacska még sehol :roll:
majd teszek képet, csak most anyunál vagyunk. :)

igyekszek újra becsatlakozni ha még nem késő :oops: oksi? :lol:

ja, én is ma akarok meitait venni, nézni.de gondolkodtam babaerszényen is(babysling).olyat használ vki? :roll:
Vendég
 


Kutyafüle, köszi, már van 4 darab Mamas-os hálózsákunk, egészen 1 éves koráig kitart :D Amit láttál, az 0-6 hóig jó. Azt már nem veszem meg. Emese, ez már szinte bolti ár (na jó, de legalábbis a bolti ár fele). Jól körül kell nézni. Bár lassan úgy vagyok vele, hogy inkább megveszem a kicsit drágább, de abszolút újszerű cuccokat, mint a jó vételnek tűnő, deitthonkiderülhogybolyhos stb. rucikat.

Trixi, te is méltatlankodtál egy aukció miatt. Bizony résen kell lenni! Van egy-két ember pl. akik IKEA-s cuccokat teszbek fel, jóval drágábban, mint amennyiért az IKEA-ban megkapnád. Én szemét módon ilyenkor beírom a kérdések-válaszok közé, hogy "ember, gondold át ezt még 1, mert az IKEA-ban ennyi és ennyi újonnan
!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Vicuska,
nekem nem Babyslingem volt, hanem ahhoz nagyon hasonló Prémaxxom. Hát, Bogi utálta, nem látott ki belőle, pedig mikor próbálkoztunk, még jóval kisebb volt... meg nekem nem is volt kényelmes, szóval én nem ajánlanám :)

Mekkora már Lilla?

emese1979
 
 


Vicuska, egyszer - mint alapítót - még én is hiányoltalak, pedig mi még nem is "találkoztunk". Tudsz majd képet hozni?
Babysling. A premaxx is ez a kategória, de nekem teljes kudarc volt. Marcipánom még újszülött korában sem volt hajlandó megmaradni benne. Most meg talán még jobban kíváncsiak a világra és a vízszintes testtartás mintha derogálna nekik (az olyan dedós) :D...szóval, nekünk nem jött be. El is adtam. Csípőre meg még nem merném rakni, azt hiszem. Mi ERGO-t használunk. Szeretem (Marci kevésbé, de kóstolgatja :P )

Szofi, szorítok a premierhez és jó utat.

Annus, majd csak a végeredményt akarod megmutatni fotón? :)
Apa nálunk is családi melós segítséget nyújt, ergo ma se látjuk, csak este. De ez még mindig sokkaldesokkaljobb mint hogy 3 napig nincs otthon az embör. Annus :(

Vanni, csinálnál nekünk helyet a gardróbban? :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Emese :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na szép jó reggelt,csak gyorsan amíg reggelizem!

Akkor a blogba írjon mindenki akinek mondandója van 8) 8)

Emese!
Hát igen...nagyon drágák ezek!!De a boltban mégtübb!!!Tényleg érdemes a leárazást megvárni..és időben érkezni!Mert pl nekem még leárazva is sok volt!!!2 rugi 6 ér meg ilyenek...leárazva 3ér...hát így is sok(k)!!!

Réka!
De jó h taliztatok!!!!Te nem akarsz jönni Vannihoz???Úgy megismernélek titeket is!!!Sajnálom a sírást...amúgy nálunk is apa tiszta ideg lesz ha sír Iza.Múltkor is odaadtam neki sírva,hogy gyorsban megcsináljam a kajcsit neki.Erre megyek be,mit látok.Apa egyhangúan fogja a gyereket és néz maga elé :lol: :lol: Mondom vigasztald már azt a gyereket!!!! :shock: :lol: Szóval ő csak úgy fogta... :roll: :lol:
2 napja este a nagy sírásnál magyaráztam neki h lehet h túlpörgettük a gyerkőcöt,azért is nem tud elaludni.Mondtam neki h nála is van olyan h annyira fáradt h nem tud aludni és h az milyen sz*r.Csak Iza nem tud beszélni,nem tudja mondani h a fene egye meg h nem alszok,csak sírni tud...Azt hittem felfogta 8) 8)

annus11
 
 


Vicuska!!!!Őstopicalakítónk!!!!De jó, hogy itt vagy!!!!!Gyere-gyere,amikor csak tudsz!!!!!!!!
Olvastam a sminket.Én itthonra nem sminkelem magam.Melóba mindig volt rajtam, de itthon, főleg nyáron, mikor szakadt rólam a víz,és 2 óránként fürödtem felesleges lett volna.Magam miatt ithhon nem sminkelek, Dani meg mire hazaér, mér megfürdök estére, sőt,általában hálóingben vagyok és vagy szopiztatok, vagy már fejek.Szóval a hatás remek lenne!!!És igazán szexi. :wink: Különben nekem most a bőrömmel vannak gondjaaim.Sosem voltak pattanásaim meg ilyen izék rajtam-talán még kamaszként is csak 1-2- de mióta terhes lettem tele van az arcom ilyenekkel.Elmegyek valamikor már kozmetikushoz, nem tudom tud e segíteni rajtam, vagy bármit teszek is visszanőnek ezek a szutyik.Valakinek van még ilyen gondja????
Mellek.Hát én vagyok a kivétel.Útálom, hogy ilyen nagyok lettek és formátlanok. :cry: Oda lettek a helyes 75-ös kemény cickóim.Daninak sem tetszik ez most jobban.Bár nem mondja,de ennél bármi jobb. De hát ez az ára a szopinak és ezt örömel fizeti meg az ember. Bár anyum azt mondja szopi után neki még kisebbek is lettek.Nem bánnám, mert szeretnék a melltartóimba is visszaférni még. :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Vicuska!

Örülök h ilyen jó kislányod van!!!Szerintem se vegyél olyan erszényt!Előttem már leírták mért! :wink:

Gyöngyi :lol: gardrób :lol:
Most beszéltem apával,jó kedvű volt...szerintem ezt máshogy nem is lehetne....ha csak azt nézem h péntek reggel 6tól fenn van...én már kidőltem volna :shock: Na de ha hazajön!De jó lesz megszeretgetni!!!

Ja és igen,majd a lépések fenn lesznek a blogomba is!De egyenlőre várjatok amíg elkészül!Lehet h nem is sikerül,és akkor csak a kukázók látják :lol: :lol:

annus11
 
 


Niki!
Nekem is pár hete kijöttek ilyen ragyák...szerintem hormonális...a gyerek popsikenőcsével kenem be néha,akkor gyorsan elmúlik....de nekemis előjön...most abban bízok h a hajhullással együtt a pattanások is távoznak....

annus11
 
 


A gyógyszertárival???? :roll: :roll: :shock: :shock:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Riki!!! sudoval kend be, nekem az mindig elmulasztotta!!

hu lanyok en nagyon nem ertek azzal egyet h normalis akarhanyszor ebred egy baba ejjel.....sztem nem az :?
es en nem hiszek az egyutt alvasban sem... Boro felebred ha mellettem alszik,mig egyedul alszik 10orat ejjel es reggel sikitozva ebred .. szoval sztem mindennek meg van az oka..

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszi Netti!!!
Én sem értek vele egyet. Sőt, nekem a leírt második bekezdéssel is komoly gondjaim vannak. Bár engem ez konkrétan érdekelne mit értenek alatta. Addig nem nyilatkozom. 8)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gyöngyi!

Igen aludt már amikor kérdezted, de mivel egész du magamban írkáltam, így kikapcsoltam inkább a gépet.
Sikerült megcsinálni a járókánkat. Vannak kerekei, és emelhető a magassága! :lol: :lol: :lol:

Szofi!

Ennyire tetszem? :lol:
De tényleg jó lenne, ha egyszer látnám magamat normális sminkben!(sóhaj)

Annus!

Természetesen szoktam melírozni is,dauerolni,meg mindent ami elvetemült fodrászmeló! :D

Niki!

Nekem meg pereg az arcomról a bőröm, és a fejbőröm is kritikán aluli! :twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Netti!

Anno Marcit én is vittem orvoshoz, hogy nagyon sűrűn kel éjjel. Erre az volt a válsz, hogy mivel igény szerint szoptatom, ez vele jár. Ezt vállaltam, amikor szültem egy babát! Nem minden gyerek egyforma. Az evés is tök más ha csak az utolsó két gyerekemet nézem. Maci éjjel kelt, és szopott. Nagyon jó evő baba volt. Petya alszik éjjel, csak 2* kel, akkor is cumi, és alvás, viszont elég szar evő.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


marmint akarom irni Niki :lol: :lol: jut eszembe a kisfiad benne volt az almomban!! es mar jart.. na nemtudom mit csinalt epp arrafele, de vmi foci meccsen futottunk ossze :lol: :lol: :lol:
amugy azzal se ertek egyet persze 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi,ertem amit irsz, de arra nem lehet fogni h az igeny szerinti szopi miatt.. nekem baratnom ikrei se ebredtek ejjel annyiszor,holott igeny szerint szoptatta oket.. volt h egy nap vagy 20x........ de ejjel akkor is aludtak,asszem hajnalban keltek egyszer. ugyhogy nem feltetlenul igaz h aki igeny szerint szopik az ejjel is ebred annyiszor..

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi, nagyon ügyes a párod!!! Megspóroltatok vagy 5 ropit biztos. Szuper :D A kerekek meg kellenek szerintem, mert könnyebben ki tudod takarítani alatta.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Lanyok, milyen cipot erdemes telire venni??? nem nekem, Boronak 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


sziasztok!

megvan az ízlésemnek megfelelő: http://www.mei-tai.hu/termekeink/?item=31

zili köszi az infót

tinu, Réka na nekem se lett volna túl szimpatikus az ennyire laza hozzáállás a csaj részéről

Lara jól elvan, őt nem lendíti ki semmi a nyugalmából, most sikítozik mellettem :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, az a lenyeg :D tetszik nekem is tokre ez a hordozoo,szep a mintaja :wink:

Boro ma is ugy ebredt,h sikitozott magaban :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!
Vicuska gyere,gyere!Hozz képet Lilláról!
Kutyafüle ragyákra,Garmastan kenőcs.Még a mérgespattit is lehúzza.
Annus már én is nagyon kíváncsi vok a mei taira.Milyen színű lesz?
Megyek reggelit adok a családnak!
Ildi,szépet választottál.Csak én egyet nem értek,aki hírdeti,az uezeket a teszveszen is árulja,de ott olcsóbb.Vagy nem?Miért?

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 



KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi,
Petyának bejött a járóka?

Reni,
el is felejtettem írni - tegnap beszéltem a mei tai-os csajszival, kint vannak a hordozás hetén ők is. Nagyon kedves volt amúgy.
Épp néztem most az oldalukat, az a színösszeállítás, ami Barbinak van, a kész mai tai-ok közt már nincs fent, valszeg tegnap elvitték mindet :) Így maradt az a pirosas, egyet félre is tetettem most a csajszival, mert csak 2 db. van abból is készen. Bogi felkel, szopizik, és indulunk.

Netti,
szerintem minden baba más, nincs két egyforma - van amelyik jár 10 hónaposan, van amelyik csak 17 hónaposan - attól még mindkettő normális :) van, amelyik nappal 2-3 órákat alszik több alkalommal, van amelyik csak fél órákat, de attól még mindkettő normális :) Együttalvánál is pl. unkoatesóm babája együtt alszik velük, csak ott tud mélyen és sokáig aludni a kisfiú, másik baba meg csak az ágyában (más kérdés, hogy ez mennyire kényelmes a szülőknek, vagy hogyan lehet majd róla nagyobb korban leszoktatni, de ez a szülő(k) döntése, nekik így jó, így kényelmes).
Sokunknak egyszerű, mert a baba végigalussza az éjszakákat, de ez bármikor változhat... amikor fogzik, elkezd majd járni, beteg lesz stb.

emese1979
 
 


Anita,
teszveszen is fent voltak 5400-ért, de már nincsenek :)

emese1979
 
 


Emese, en nem ertek egyet semmikeppen sem az egyutt alvassal. Lehet szoktatni mindenkit. Annak meg oka van ha valahol rengetegszer ebred egy baba ejjel!!! es nem mondtam h nem normalis, de biztosan normalis :) de van oka,h miert is!

Netti
Kép
maumau
 
 


szoval SZTEM nem normalis,de nem ugy nem normalis h baj lenne :lol: na ezt nemtudom mar megfogalmazni mashogy, remelem ertitek :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!

Idegbeteg vagyok! :x
Szomszéd építkezés ma 05:30kor startolt.....hívtam a tulajt....nem veszi fel....biztos jóízűen szundikál....
Én meg Lilit 2 órán át altattam, hogy vissza tudjam tenni az ágyikóba....most ébredezik úgy hallom....kemény nap lesz.
A tököm tele van-már elnézést-! :x
Miért nem lehet normálisan megbeszélni, muszáj rendőrt hívnom és összebalhéznom a szomszéddal, ha nem akarok minden hajnalban szívni??????????????????
Fasza lenne, aztán meg egymás mellett élnénk jó kis viszonyban.....
:?
Jaj, nem tudom most mit csináljak? Bevállaljam?????

A legszebb, hogy tegnap éjfélkor jöttem haza, a barátnőimmel vacsiztam...így olyan 4,5 órát sikerült ma aludnom.....ráadásul ma tuti el kell vinnem valahova Lilit, mert kertben óriási zaj van, és szeretném ha picit levegőn lenne.....ez izgi program ennyi alvás után... :? (férjem meg 3ig dolgozott....most füldugóval alszik.....én nem mertem, mert akkor nem hallom a bébiőrt.....)

Na, de azért legyen pozitív kommentem is: tök szupi volt tegnap estém....ittam egy pohár rosét ....már nagyon rég nem ittam alkoholt (vagy másfél éve )...és úgy becsiccsentettem tőle :oops:
Jó kis előadást tartottam a barátnőimnek (babátlanok), hogy mire kell felkészülni....hűűűűű, hüledeztek....a szüléstől már nem fél senki....viszont az az utániaktól most mindegyik retteg! :shock: :lol:

Vicuska!
De jó, hogy jöttél!!!! :D
FOTOFOTOFOTO!!!!!! :roll:

Kép
mozza
 
 


Mozza, en hivnek rendrot.... ez mar sok :twisted:
szegeny baratnoid :lol: :lol: :lol: hat igen.. ami utana jon az kemenyebb :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
értem h mit értessz a két normélis között...
Mindenesetre én nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy Bogi éjszaka alszik rendesen, és tudok 6-7 órát aludni egy huzamban én is :) (régebben nem gondoltsm volna, h ennyi éjszakai alvással is lehet az ember kipihent :)

Ildi,
szép a mei tai, amit belinkeltél!

Én megmutattam a férjemnek... azt modnta, nincs-e olyan mintával, amit ő is tud hordani. Pl. zsiráfos :shock: :shock:
Úgyhogy marad a Chicco kenguru is, ha akarja cigölni a lányát, abban megteheti.

emese1979
 
 


Emese, hat azert bevallalnek egy delig alvast joizuen :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát Netti, nekem is a vágyam egy egész napos ágyban lazulás... reggeli, ebéd ott, filmnézés, vmi jó kis hideg koktélocska, aztán ha bepilledek, akkor kis szunya :) Régebben a vasárnapok kb. így teltek :)

emese1979
 
 


amugy nem ertem teszveszen miert adjak ilyen arban a next cuccokat, mikozben lemerem fogadni h a legtobb amugyse ujjonan vette.. anyaek boltjai is tele vannak vele. sokszor cimkesen jon.....

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, en hetkoznap is 10korul keltem :lol: nekem olyan fontos volt az alvas,h inkabb dolgoztam sokaig.. :P
meg a pentek esteeeeek, jajjjj,koktel ilyesmi :roll:
Vmelyik hetvegen tervezzuk h ha Boro elaludt, anyut athivjuk es elmegyunk kocsikazni kicsit,en koktelozni vagy ilyesmi 8) hudejolenne

Netti
Kép
maumau
 
 


Meg lehet kene vmi kimenos estet szervezni, nektek nem lenne kedvetek ESTE kimozdulni???????? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Beszéltem a mei-tai-os Emesével, leegyeztettem a dolgokat :)
teszveszen régebbiek vannak fenn, nekem meg a legújjabb álmuk tetszik :)

Lara még mindig nem alszik, sőt enni sem eszik, de tök jól elvan :), most megint kapott 10 perc terpeszruginélküliséget, kihasználja: eszi a lábát :)

mozza sajnálom, én is szemezek a rosé borocskával, a szekrényből kukucskál, de még várok vele :)

mau ez tutira így van, megveszik turiból, aztán itt 2-szeres áron árulják :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Netti
én már bedobtam Esztóéknak az ötletet....partymums. :lol:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beköszönök, most nem tudok jönni. Szerencsére jól aludtunk, remélem, ma jobb napunk lesz.
Most megyünk egy biopiacra fagyasztani valót venni Lilla babának, aztán anyósomékhoz ebédre, aztán babauszira.
Szerintem este leszek majd csak itt. :(

Réka

rekap
 
 


:lol:
ha egyszer megoldhato lesz :lol: Nalunk csak attol fugg Gabi epp hogy dolgozik.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, én is itt. Csak most tudtam jönni, tegnap őrült napom volt, egész nap úton voltunk.

Oltásokat megkaptuk, hősiesen vislete a Drágám, és szerencsére - most először - nem volt hőemelkedés sem. Kicsit többet aludt mint egyébként, de más semmi.

Nálunk buli van a sétálóban egész hvg-n, így este 10-ig megy a tucctucc :twisted:

Gyöngyi,
kösziköszi a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat, és nagyon szép a házatok!!!

Vanni,
elfelejtettem a pénzt odaadni, remélem még nem maradtam le! Ha adsz priviben egy szlaszámot, akkor átutalom. Köszi előre is!

Na, majd igyekszem visszaolvasni is :)

KépKép
novygirl
 
 


Na tök jól haladok!Iza elaludt 8 után és csak 11 kor kelt..vagyis amikor bementem,gyanus volt h még nincs fenn,akkor már játszott a kiságyban... :lol:
Ebédelt,most épp püföli a tornáztatót!Lába fenn és rángatja...

Az enyém lila fekete lesz,ha elkészle egyszer!

Emese!
Igen,de akkor oka van h mért kel.Szóval pont ezt mondtam,h nálunk is volt h kelt 2 szer is enni!De mindig megvolt az oka.Aztán visszaálltunk szépen!Mondjuk igen,ez annak"gond" aki kel éjjel...

Niki!
A sudora gondoltam én is!!!!

Áhh,esti kiruccanás...én vhogy nem vágyom rá...pedig Iza alszik,igaz az apja mellett ordíthat is...nem ébred rá fel...Meg én apa hajnali 4 kor kel,muszáj aludnia.Egyenlőre nekem bőven elég lenne ha lenne egy csende s,nyugis délutánom ahol elszopogatok 1 pohárka bort.Ennyi.Totál lefáradnék ha vhova éjjel még ki kéne mozdulnom :oops: Mondjuk nem is voltam sose buli királynő.Vagyis inkább nem az a disco girl.Ott voltam én hajnalig,vagy inkább reggelig :oops: De nem is tom mit csináltam :lol: :lol: Olyan régen volt...
Ja és legutóbbi kiruccanásomnál...apa nélkül mentem,sulis party.És nagyon idegesített ahogy nyomultak,emg odajöttek táncolni..én meg elhajtottam őket,hozzám ne dörgölőzzön senki :evil: És akkor még megkaptam h magamnak való vagyok!Mondom nem,csak nem neked! :lol: :lol: Mellesleg 3 hónap múlva férjhez mentem,gyűrű az ujjjamon...nem tom mit gondolt 8) :lol: :lol: Szóval nem bírom az ilyet :lol: :lol:

annus11
 
 


Hűűű Réka, ahhoz képest, hogy hajnali 1-kor feküdtél, nem semmi programot kell ma levezényelned :shock: Drukkolok :-)

Ildi, nagyon szép az a mei tai, örülök, hogy találtál olyan stílusút, amelyik tetszik :-)

Tudomtudom, tartozom még 3 recepttel. Ma még beírom a blogba, ígérem.

Mi ma ünnepélyesen elkezdtük a 4-es pelenka használatát. Ma arra is rájöttem, hogy kis híján addig szuszakoltam a gyerököt a 68-as bodykba, hogy a 74-eseket is majdnem kinőtte :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus :D

Novygirl, örülök, hogy szuperszempillás Ákosod jól vette a szuris bukkanót. Neked meg házhoz (pontosabban ház elé) vitték a bulit, mégse olyan nagyon kúúúl, gondolom :D

Ha buliba én se, de egy moziba pl. nagyon vágynék. Szerintetek egy Lurdy házas mozizást se lehetne kivitelezni? Mondjuk fél9-es előadás esetén éjfélre már mindenki otthon lenne.

Azért úgy szívesen elnézegetném mondjuk Colin Firth-t két órán át :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi mi is épp ma kezdtük a 4-est, nem volt kedvem lemenni 3-asért, így kipróbáltuk és jól is vizsgázott, pedig dm-es babylove, most bejött :)

annus ügyi vagy :)

én sem szerettem soha éjszakázni, még discoba se sokat jártam :)

nekem most maga volt a felüdülés, hogy nyugodtam fél óráig áztattam magam a kádban :), kicsi aludt, Édua játszott, férjem meg lenn van a városban :)

mi is megyünk anyóshoz ebédre :)

novygirly ügyes Ákos :)

moziba én is elmennék, utoljára tavaly áprilisban voltam és a Szerelem monszun idejént néztem meg az egyik barátnőmmel :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


visszaolvastam a bejelentkezésemet, az elsőt, érdekes, azok az izgalommal teli napok, hogy ki mikor megy Uh-ra és minden rendben lesz, na szóval jó volt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: