Új privát üzeneted érkezett!

én is itt :)

Megnéztem a képeket, szuper lehetett, csak éppen az elején nem ismertem meg több manót :) :(

Nálunk sajna nem lenne ennyi hely, irigy vagyok :)

Hazaértem Lara fél 1-től még mindig alszik, most fekszek, 4-ig még ennie kellene és mennénk Éduáért mert utána rocky lesz.

Tudtam én, anyós szerint is, amit ma kaptam sütőtököt még tutira nem lesz édes, na holnap kiderül.

Birsalmára tippek?

Annus beszélek majd persze, de fizetésig, jövőhétig várok vele :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


zsüci láttam Kamillának is nagyon tetszik anya adottsága :), milyen szépen ült megint :)

Csongi meg halálos, ahogyan csajozik :)

Szofi te meg nagyon szép vagy :)

vanniból meg mindig olyan nyugalom árad, Marci pedig szépen kikerekedett

jajj és az a sok kis husis combi

egy szó mint száz, mindenki nagyon szép és jó :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, a birsalma nem nagyon savanyú/keserű a babáknak? Passz, nincs ötletem. Éduának nagyon bejött ez a tincitánci. Na majd nem győzitek venni neki a csillogós táncos rucikat :-)

Böbi, azért a biztonság kedvéért ellenőrizd le a PC-d CD tálcáját is :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 


Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Incike!!!
S.o.s.-ben kéne nekem tortába vmilyen tejszínes töltelék.
Rengeteg tejszín van itthon, el kéne használnom végre!
Légyszi,légyszi,légyszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Bogi megint alszik... volt fent vagy 1 órát, amíg elszaladtunk a boltba meg szopizott, de be is aludt kacsi közben... unatkozom, nem vagyok én ehhez szokva :)
közben sül a fagyasztott pizzám, amit sikerült mára abszolválni... Szétmegy a fejem, front van, vagy mi??

Gyöngyi,
köszi!!! Nagyon szép kis szettecske... :) :)

Ildi,
birs passz... de még a neten sem talátam hozzá infót... BÁr sztm mivel olyasmi "magvas" mint a körte, azzal egyszerre... de a védőnőtök biztos tud majd tanácsot adni.

Böbi,
Gyöngyvirág :lol: :lol:

emese1979
 
 


Lányok, köszönöm mindenkinek, akinek ma volt egy jó szava hozzám, örülök, hogy tetszik nektek a hozzáállásom, ez még jobb, mint hogy tetszik nektek a külsőm! :D

Mi a tök az a leggings? Mert én megnyitottam azt az oldalt, hogy tunika leggingsel, de csak egy pólót meg egy gatyát látok... :? :roll:

Emese, az első meitai illik hozzád!! Az jóóóó lesz! Meg legalább nem keveritek össze Barbival. (A második szerintem sokkal kevésbé szép...)

Voltunk hugicámmal fodrászmál, marha gyönyörűek vagyunk, minnyá nyomatok képet is.

A következő talin nekem kell smink!!! És én is tudok egy picit sminkelni, ha valaki szeretné bulira, ilyesmi, már menyasszonyi sminket is csináltam. De persze nem vagyok olyan profi, mint Anikó!!!

A birsalma sztem tök édes!

Gyöngyi, kimaradtam a massziírból, kövi talira is hoznod kell tesódat!

Annus, én megyek Vannihoz! Gyöngyi, Vanni a margit hídnál lakik! Ha gondolod, elmegyek értetek valameddig. Te milyen busszal vagy hévvel tudsz közelekedni észak felé egy darabig?
(Annus jól emlékszem, hogy Vannihoz te tudsz jönni ótó nélkül...,?)

Pusza mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ildi, birsalmáról babakajaként még nem nagyon hallottam...
Sztem én is sütök tököt 7végén és megkóstoltatom a gyerekkel. :P

Emese, az első oltás AM-t is így leszívta. Utána csak aludt.

GYv :lol: :lol: :lol:

A kisfiamnak hála, a szülés utáni 2. napon én is megtudhattam milyen az, amikor valaki elégedett a mellméretével. :lol: A férjem tekintete :shock: :shock: :shock:
Azóta push-up melltartó nélkül is elég jó... :D még tartja magát; nem tudom meddig. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi, a leggings az a 'gatya'. :lol:
Mi tesómmal macskanadrágnak hívjuk. :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Hát jövő héttől nekem sincs kocsi a seggem alatt, uh ha valaki akar csepelről jönni,akkor mehetünk együtt!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi!
Leggings= passzentos cicanaci lábfej nélkül. :D
Tunikához zsír! :roll:
Valaki miniszoknyához hordja....18 éven felül kevés csaknak áll jól ez a kombó :roll:

Kép
mozza
 
 


cicik :) férjem is kb. 2 naponta elmondja, milyen jól megnőttek a melleim :) pedig azért nem valami nagy pamela anderson bögy még így sem :)

Adraci,
az a furi, h a 3 hós oltásnál nem aludt ennyit, bár akkor nem kapott csak kötelezőt, most meg ugye kötelező+prevenar...

Mai taiból nekem is nagyon bejön ez a kicsit pirosas színvilág.. majd jól megnézem élőben is :wink: köszi csajok, h megnéztétek! :lol:

emese1979
 
 


Hallottátok, meghalt Bujtor :(

emese1979
 
 


Szépek a fotók, jó lehetett a tali.
Birsalma: ezt találtam.
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Leggings, olyan cicagatya.Mozza, a leg-hez ugye van köze, vagy csak véletlen?

Emese, jaj, pedig tegnap Bp-re hozták rehabilitációra(?)

Kép
Kép
zili
 
 


igen, tegnap még azt mondták, hogy kiengedték... Brühü-brühü

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Babakaja ötlet.Ezzel sztem nem én találtam fel a spanyelviaszt, de amikor kifogytam az ötletekből, hogy mit mivel és mikor lehet adni, párosítani, elmentem a dm-be, rossmann-ba, leloptam az ötleteket a címkékről.Mondjuk azt tapasztaltam, hogy a bébiételgyártók korábban adhatóként viselkednek 1-1 alapanyaggal, mint a védőnői ajánlás.

Kép
Kép
zili
 
 


Hihetetlenül bezabáltam. Most meg nézem, ahogy (hála Gyöngyi járókájának) Apa Petya járókáját szerkeszti. :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jól elbeszélgetek magamban, de tökre örülök a járókánknak!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi!
Igen,én el tudok jutni Vannihoz BKVval!Sima ügy!!!


Na az én melleim...szót sem érdemelnek.Írtó gázos már szerintem...Na de sose volt,nem hat meg h ezután se lesz :roll:

Apa se szokta mondani h tetszem neki,de pl nem bír magával ha kicsit sexibbre veszem a figurát 8) Múltkor épp pólót kerestem,és melltartóban voltam,de már nem a csini szoptatósba!Rögtön felcsillant a szeme :lol: :lol:

Szofi!
Várom a hajkoronát!!!!

NA Iza tiszta nyügi volt...nagy nehezen elaludt a kezemben.6 körül remélem felkel,fürcsi és alvás!

A lakás romokban!!A nappali mint egy labirintus!!!!Mert ugye varrnék,de minden elől van,mert folyton Iza félbeszakít....
Megyek is és próbálom folytatni.....

annus11
 
 


Feliratoztam pár képet a blogban!

annus11
 
 


Hah, kemény nap, tiszta nyügi Blanki.

Folyton éhes vagyok és tömöm magam minden carral. Meg most rendeltem DonPepéből. :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi, képet a séróról! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


na helooo
ezer fele all a fejem, mint majdnem mindig :)

hat en birnam ha megmaradna a mellem.. de ha barmifele valtozas tortenik ha vege a szopinak akkor teszek ellene :roll:

akkor a kovi tali utan mindenkirol fullosan kisminkelt kepeket is lathatunk??? aztamindeniiiiit :) de kivi vagyok :P

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, a mei tai is derékra terhel? Annyira szeretném kipróbálni, h melyik legyen: Ergo v. mt. Jövő heti talira hoz vki?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó!

Most volt MT és ergo is.Kb ugyan az a lényege.Vagyis ugyan úgy van a terhelés meg minden.Csak az ergo csatos,a mt meg kötős!De ugan úgy va a derékpánt,vállpánt és a téglalap alakú rész!!!Csak nagyon pici formai eltérés van,de inkább csak a külső megjelenésben!!!

Na Iza fürdetve,etetve,ágyikóban alszik!Éljen!Már csa azt nem tom h varrjak e...picit traktor a varrógépem....
:roll:

annus11
 
 


Annus, hajtsd kézzel, akkor csendes :D Asszem jó sokára végeznél. Milyen anyagból lesz egyébként? Mintás? Színes?

Szofi, köszi a lehetőséget, még veszek magam elé egy térképet és végiggondolom a lehetőségeket. A húgom dolgozik jövő pénteken, de max. a következő alkalmat nálunk úgy tervezzük, hogy tudjon jönni. Amúgy is egy kincs volt nekem.

Tinu, annyira eszembe volt, hogy megkérdezzem mi van Csongi körmével, de persze szita volt az agyberendezésem. Én Marcinál hagytam teljesen kinőni, aztán egyenesre levágtam. Kopkopkop a gyulladás azóta elmúlt.

Én most tök elbizonytalanodtam. Mibe kell a gyereket télen öltöztetni? Legyen harisnya...OK. Legyen overál...OK. De mit adjak alá? Plüss rugi? Polár rugi? Vastag pamut rugi? Szuszakoljam mindenféle farmerokba és még arra az overál :?: Az milyen marha kényelmetlen lehet már. Oszlassátok el tudatlanságomat lécci...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na ember legyen a talpán aki engem normálisan kisminkel!
Eddig még senkinek sem sikerült. Mondjuk a hajamat sem tudták úgy megcsinálni, hogy nekem jó legyen!!! Egészen tavalyig,amikor a bnőm is fodrász lett. Bár a színe most sem tökéletes, de legalább a fazonja jó.
(Ez persze nem látszik ha összefogom :lol: )

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi: nálunk is hasonló a körömhelyzet. Az egyik körme mintha rendeződött volna, a másik még növöget.
A téli ruházatot még én sem tudom. Szerintem attól is függ, hogy milyen babakocsiba viszed ki, meg hogy mennyire lesz hideg a télen.

Kicsit fárasztó napunk volt ma. Elmentünk a hordozós előadásra hármasban ugyebár. Tüci még odafele szoszo jól viselkedett, Csongi a végén már sírt az ergóban, de valahogy Rékával odaértünk. Aztán odarendeltem az uram, mert tudtam, hogy TÜci fél órás alvással nekem kezelhetetlen lesz hazafelé. Feltettem a nagy kérdésem az előadónak alvásügyben. Nos, nem volt túl biztató, amit mondott. Szerinte teljesen normális, hogy a gyerek másfél óránként kel éjjel. Állítólag ez 3-4 hós korban kezdődik általában, vagy 6-8 hós korban. Nos, Csongi az első kategóriába tartozik, Tüci meg a másodikba. :roll: Nem ajánlotta, hogy áttérjek az igény szerinti szopiról a napirendesre, mert azt a tejtermelés is megsínylené, meg a gyerek is csalódást élne át, hogy eddig miért lehetett, ha most már nem. Ahogy hallottam más anyukákat, nagyjából minden korú gyereknél volt ilyen óránkénti kelős, úgyhogy ha ebből indulok ki, ez akármeddig is eltarthat. :shock: Állítólag hullámzik ez, vagyis lesznek megint jobb időszakok, de nem tudom, nálunk már 1 hónapja tuti tart folyamatosan. A jobb éjszakák azok, mikor két óránként kel, a rosszabbak, mikor még ennél is sűrűbben. :?
Állítólag ez valami evolúciós cucc, hogy gyakran kelnek éjjel a bébik. Réka, te emlékszel még, mit mondott a nőci, hogy tulképp miért 3-4 hós korban kezdődik? Asszem valami olyasmivel indokolta, hogy akkor nappal elkezdenek kevesebbet szopizni, mert kinyílik a világ, és este meg pótolnak. Mondjuk Csongi éjjel sem szopizik sokat egyszerre.

Aztán utána elmentem átismételni a hátra kötést. Anno Ónodi Ágitól tanultam, most is ő mutatta meg megint, de egy kicsit kiakasztott... Na ezt most nem írom le.
Hazafelé Tüci teljesen bepörgött, üvöltött végig a villamoson és hisztizett végig. :twisted:

Kép
Kép
tinu
 
 


Azt találjátok ki, hogy kinek hol,és mikor csináljam a haját! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu!

Nem akarlak elkeseríteni, de Marci ugyanezt csinálta. 3(!) éves volt, mire átaludta az éjszakát!!! :?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hol vagytok Lányok????? :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gondlom mindenki az esti kötelező gyakorlatokat végzi :-) Petya elaludt már?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


sziasztok.delutan elmentunk anyuek a lanyokert.most greta alszik,hanna nem akar.en meg mivel apa gepezik igy telirol nyomom.leg gaz. Tinu jo kis utatok volt. Joejt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi, én itt! Úgy szeretnélek én kisminkelni! Pont ma gondoltam, nem fogod elhinni, hogy tök szívesen kisminkelnélek téged egyszer!

Anita, nagyon kis szűkszavú vagy... Tudsz önéletrajzot küldeni?

Tinu, na akkor okosabbak lettetek... :roll: Majd azért írd le, hogy miért akasztott ki a csaj!

A sérómról nincs fotó, eltűnt a masina... Holnap a buliban majd bizti lesz kép, akkor hozok. Meg szorítsatok, hogy jól sikerüljön anyumnak a vetítés.
Mivel Mohácson leszünk, nem is fogok tudni jönni a hétvégén, úgyhogy annyit írjatok! :wink:

Netti, a "teszek ellene" nálad az átszabatást jelenti?

Na jólvan, megyek aludni, köszi mindenkinek a leggings=cicanadrág felvilágosítást! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu, azért majd meséld el min akadtál ki. Kíváncsi vagyok :-) A hazautat nem irigylem. Tücit ilyenkor semmivel nem lehet lecsillapítani?
Az egyébként nem tiszta nekem, hogy az éjszakai ébredések gyakorisága személyiségfüggő? Vagy mindenki átesik rajta, csak különböző intenzitással? Vagy az igény szerinti szopi hozadéka? Van valami közös nevező a "rosszalvó" gyerekek között?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na én is itt, Bogi alszik...

Gyöngyi,
Bogi is végigaludta nagyon szépen az éjszakékat, aztán vmi miatt 1-máfél hónapja elkezdett kelni hajnal 3 körül... 1-2szer kapott cicit, de önző, galád módon nem akartam visszaszoktatni az éjszakai kajákra, így cumit kapott... most már ált. olxan 5-6re ez kitolódott, akkor cumit kap, és még alszik 7-fél8ig

Tinu,
Csongi mennyit alszik napközben? Ha jól emlékszem, elég sokat. Esetleg megérne egy próbát, h napközben 30-40 perceket aludjon csak. Bogi akkor rajcsűrözik éjszaka, ha napközben sokat alszik -főleg délután (2*2 óra plusz még 1-2szer 30-40 perc). Hátha néhány nap után Csongi is átbillenne, és jobban átaludná az éjszakákat. Mondjuk ugye a dolog másik fele, hogy nyílván nem véletlenül állt Ő erre be, vmi miatt így alakította ki magának, olyan, mintha számára nappal és éjszaka között még nem lenne meg az az elhatárolódás, h na sötét van, sokat kell egyszerre aludni. Na de nem okoskodom, megyek inkább vacsizni.
Ja, és tej: Bogi eszik este hnegyed9-kor, utána csak fél8-8 körül, ez így van már jónéhány hete, és tejcsi van bőven. Ha kevesebbnek érzem, akkor szaporítok lefekvés előtt.

emese1979
 
 


Anikó,
Annus jól leírta a mei tai-t meg az ergót. A mei tai és a kenguru ég és föld... Bogi kb. fél órát aludhatott Barbi (Léna :lol: :lol: ) mei tai-jaban, és nem éreztem annyira a hátamat, mint kengurunál. + a fejecskéje is jóval közelebb volt az arcomhoz, lehet puszilgatni, mert elérem :)

emese1979
 
 


Helooo, Boro mar egy oraja alszik legalabb.. volt egy fel oras uvoltese. annyira fajt a foga szegenykemnek,de jol megnyomkodtam es megnyugodott utana :roll:

szofi, igen, ha nem leszek megelgedve, akkor biztos, de ne ugy kepzeld el h oriasi kebleket csinaltatok magamnak :roll: nem a nagysagrol fog szolni.. ha megereszkedik felvarratom, vagy ilyesmi.

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Bevallom, olvasgatni szoktalak titeket majdnem minden nap(remélem ez nem kukkolás?)de reagálni meg bekapcsolódni egyszerűen nem tudok, annyit írtok. :oops: :oops: :oops:
beköszönni meg már nem is merek, annyira ég az orcám :oops: :roll: :lol: )

de azért a háttérből irígyellek titeket, olyan jó kis csapat vagytok :P :P :P és olyan szép minden kisbaba :wink:

puszi nektek :D
Vendég
 


Na itt!
10ig varrtam!Iza nem ébredt meg rá,szóval a szomszédok meg nem érdekelnek :lol: de senki nem jött át h halkabban! :wink:
Ott járok h 2 hátlapot összevarrtam,vagyis a dekor anyagot az egyik hátlappal.Meg a derékpánt majdnem kész,még picit meg kell tűznöm.
Holnap remélem lesz időm a vállpántokra,és akkor már csak össze kell rakni!Nagyon izgulok mi lesz belőle...ez életem első szabásmintája....
Meg remélem nem fog szakadni...bár az anyag tök erős szövet.Majdnem 300g/nm


Trixi!
Melírt is vállalsz?Mert novemberben kéne nálam eszközölni! :lol:

Szofi!
Megadrukk!!!Bizti csinik vagytok,a vetítés meg szuper lesz!!!

Tinu!
Én nem nagyon értem ezt az éjszakai kelést...kb 2 hétig nálam is kelt Iza,a mikor az a nagy meleg volt!Aztán a fogzás is rátett.De pl amióta kapja a pépet újra átalussza az éjszakát!Illetve most h náthás volt,éjjel megint kelt enni!.Tehát nálunk mindig oka volt ha kelt.Persze mi kb 2 hetes kora óta alszunk éjjel!Most akkor ezek szerint lehet h egyszer csak kelni fog óránként éjszaka?Ez a magyarázat nekem nagyon általánosnak tűnt!És mért normális h 1,5 óránként kel??? :shock: Hiszen így az anyuka is hulla fáradt stb,szerintem ez nem normális....Persze azt passzolom hogyan lehetne ezt megoldani....

annus11
 
 


Emese! Én is elkezdtem nézegetni a mei tai-t. Érzem, hogy kell az nekem, mert a kengurut pufikám hamarosan kinövi. Úgy értem, hogy meghaladja a súlyhatárt. :)

Vicuska! Gyere csak gyere. :lol: Rakhatnál képet Lilla babáról. Hogy vagytok?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Vicuska!!!
De ,ez a kukkolás!!!!!! :lol: :lol: :lol: Szerintem gyere és mesélj néha!!!Mi annak is örülünk ha hébe hóba jön vki és mesél!!!Legalább egy képet dobj Lilláról!!!!Mindig mondom h nem kell itt mindenre reagálni!Nem is lehet!Képtelenség!!!!
Szóval örülök h beköszöntél!Várunk szeretettel a holnapi nap is :wink: :lol:

annus11
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Mei Tai Panndi, Mei Tai Viranka. Ismerősek nekem ezek a nevek. :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny,
Mira hány kg? Bogi csak 6100, de nekem már ez is sok :( A mei tai tényleg lényegesen kényelmesebb, meg még késöbb is jobban kihasználható...
most azon gondolkodom, h a kengurut eladjam-e...

férjem melózik, még mindig nem ért haza :(

emese1979
 
 


Nem tudom most hány kiló, 1 hónapja nem mértük. Utoljára kereken 7 kiló volt. Szerintem most kb. 4-500 grammal több.

Férjed mindig ilyen sokáig dolgozik?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Amúgy felhívtad a mei tai-os lányt?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Emese :( Én férjem is oda van...de csak szombat este jön....ugyan az van mint előző héten :( :(

annus11
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni, Lilla baba 3/4 12-kor aludt el. :(
Már itthon nyűgös volt, az előadáson csak fokozódott, aztán itthon csúcsosodott ki egy 3 órás sírásban. Sehogy se volt jó neki, se kézben, se ringatva, se mellen, sehogy. :( Csak sírt, sírt és sírt.
Jól összevesztünk a párommal is miatta, mert szerinte hagyni kellett volna sírni, szerintem meg nem. :? Aztán csak sírva aludt el, úgy, hogy simiztem a hátát jó sokáig. Ha kivettem a kiságyból, még jobban sírt. Az ad reményt, hogy ennél rosszabb már nem nagyon lehet.

Tinu: Én is úgy emlékszem, hogy azzal magyarázta az éjszakai ébredéseket, hogy már minden érdekesebb a szopinál napközben, éjszaka meg pótolja a kiesett alkalmakat. Még azt is mondta, hogy érik az idegrendszer, változik a baba, és semmi köze nincs ahhoz, hogy mit és mennyit evett előző nap.
Az előadás lényegét kb. 3 mondatban össze tudom foglalni:
- teljesen normális, akárhányszor is kel a baba éjszaka
- rendelődj alá teljesen a babának, és szolgáld ki maximálisan, magad a végsőkig háttérbe szorítva
- lehetőleg aludj vele, úgy könnyebb

Ónodi Ági eléggé érdekes egyéniségnek tűnt nekem. :roll:
Én azután mentem oda hozzá, hogy Tinuék már haza mentek. A háti hordozásról szerettem volna kérdezni. Képzeljetek el egy közepes nagyságú termet, benne eléggé sok emberrel, mindenki kendőket próbálgat. Az első, amin megakadt a szemem, hogy a koszos linóleummal borított földön van egy kisbaba, aki még mászni sem tud, a fél popsija kiáll egy rongyos tetra pelenkából, valami natúr rékli volt rajta, egyéb semmi. Mint kiderült, ő volt Áginak a babája. Beszélgetett egy párral, azt mondta, mindjárt jön, és segít nekem. Addig is kössem fel a hátamra Lilla babát, mert a gyakorlatban jobban látja, mi a kérdésem. Ok, rendben, én úgy tanultam, hogy leteszem a babát valahova a kendőbe, és felhúzom a hátamra. Le is tettem az egyik asztalra, amikor odajött hozzám, és mondta, hogy eddig és ne tovább, mert ők egy másik iskola elkötelezettjei, és ők a hátukra lendítik a babát, meg is mutatta, hogyan. De a részleteket nem árulhatja el, ad egy névjegyet, és menjek el a tanfolyamára. :? Kösz, nagy segítség volt... Utóbb láttam, hogy másoknak is a névjegyét osztogatta, úgy, hogy közben szoptatott csípőkötésben, és fél kezével fogta a szoptanít készüléket. Érdekes látvány volt. :)
Ettől függetlenül megtanulnám a hátra lendítést, mert akkor bárhol a hátamra tudnám kötni Lilla babát. Ma elől hordoztam, és majd leszakad most a derekam.

Akiket érdekel a Mei-tai: a hordozás hetén rengeteg-féle Mei-tai-t meg lehet nézni, ki lehet próbálni, kint van az összes nagyobb gyártó.

Annus: Köszönöm a meghívót a blogba, úgy látom, rengeteg olvasnivaló van ott is. Nagyon jók a talis képek, az tetszik a legjobban, ahol a sok baba együtt van egy takarón, az tündéri. :D

Most megyek aludni, és reménykedem egy jobb éjszakában.
Réka

rekap
 
 


Sziasztok!
Szofi,bocsi ma nem sok időm volt.Holnap küldöm,ha még nem késő.
Most inni keltem fel,csak gondoltam benézek,mert az előző irományomat az uram telóján kreáltam,ami szörnyű egy ketyere.Ezért is nem írtam sokat!
Réka,remélem már alszol. :)
Szofi jó pihit,hozz képet!!!!!!
Annus,mikor jön Apa?Olyan jó h tudsz varrni,ügyi vagy.
Netti,szegény Boró!Puszi neki!!!
:arrow: alszom még picit!

További szép álmokat!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: