Új privát üzeneted érkezett!

Mozza!
Nekem cherokee leggings van!Vagyis Izusnak!

Na mennem kell...Iza nem akar aludni..pedig kéne,mert van "pár " hús amit ki kell rántanom!

annus11
 
 


Zsüci és többiek: én nem csinálok semmit a hajammal, nem szárítom, vasalom stb., csak hajszárítás és annyi. Vagyis ez a tök eredeti formája, amit láttatok. :lol: Vagyis amennyit láttatok, mert általában össze van fogva. De muszáj is, mert CSongi elkapja és rángatja tiszta erőből. :shock:

Adri: hát nem mondom, hogy nem érdekli, hogy nézek ki, csak éppen sose mondja. Kozmetikus is tök felesleges szerinte. Észre se veszi, ha voltam, pedig elég látványos a különbség szerintem, ha ki van festve a szempillám, meg megcsinálva a szemöldököm... Nem értem én ezt. Szerintem annyi minden mással van elfoglalva, hogy nincs ideje a külsőmmel foglalkozni. :lol: Mondjuk az a jó benne, hogy spec. azon nem parázok, hogy amiatt fog elmenni egy másik nővel, mert az csini, jólöltözött stb.

Réka: mindjárt írok pü-t!

Trixi: engem is érdekelne a történeted, megvan az e-mailem, ugye?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tényleg Trixi, tegnap megtaláltátok a gyógyszertárat?

Zsüci, hüle vagy :-) Nem mondott semmit a Zuram, csak gúvadt szemekkel nézett maga elé :D

A húgom volt édes. Marci az ölében ült és kigombolódott a blúza. Mondja nekem:" jaj, vedd már át egy kicsit, kilóg a cickótartóm". Körülötte mg éppen vagy 3-an, 4-en szoptattak :D

Emese, nagyon szépek a hordozók!!! Téged is olyan jól öltöztetett a mei tai. Barbiéké is nagyon jól állt nektek, meg nekem is az első tetszik még, amit belinkeltél.

Jut eszembe...Tinu, Annus, ti is ötösével töltöttétek fel a képeket??? Vagy van valami titkos módszer???

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Gyöngyi: nem, én hármasával töltöttem fel a képeket. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Reny,
köszi! :lol: :lol: Amina amúgy tündéri volt, megkérdeztem tőle, hány éves, erre ő: "Megkérdezem apámat, ő jobban tudja!" :lol: :lol: :lol: Meg egyébként is, a képeken is látszik, h végigszeretgette az összes babát... Nagyon aranyos kislány!!

Tinu,
nekem azért már volt szerencsém a kibontott verzióhoz is, olyan szééép!! :lol: :lol: Nagyon irigy vagyok rá amúgy, az én hajamat sem lehet göndöríteni (sok és erős - volt, amíg szülés után el nem kezdett hullani), még a dauert is kirúgja pár hét alatt. :cry:

Trixi,
kvicak@gportal.hu Én is megkaphatom?

Pumukli,
belinkelnéd nekem (akár pü-ben is) azt a hirdetést, amit Trixinek írtál? Köszi!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Emese,
szerintem a belinkelt mei-taiok közül az első nagyon jól állna Nektek!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Ja, tényleg, Zsüci, te láttál gyerek nélkül is. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na, heló heló heló!

Szuper lehetett a tali, fotókat megnéztem! És egyből feltűnt, h milyen szép copfjaid vannak Tinu! Gyönyörű a hajad, a szemed és sugárzol! Zsüci, belőled is vidámság és kedvesség árad, olyan mosolygós vagy! Jó rátok nézni lányok! :D Szofinak van igaza, az önbizalom a siker titka!
Legközelebbi talira viszem a sminkfelszerelést és hajrá! :D

Oh, éjszakák carok, nem tudom, mi történt. Hogy lehet az, h 1 hónapja bírta kaja nélkül 4-5-ig, most meg 3-kor reklamál????

Éhes lettem a nagy visszaolvasásban, megyek eszem egy kis idiait. :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


babatalis képek szuperek, amiket este 8-ig meg tudtam nézni :)

lányok senki sem ronda, de én sem vagyok fotogén az tuti :)

mei tai: nekem még mindig az a gondom vele, hogy túl színesek az én egyéniségemhez, azért szerettem a rugalmas kendőt, mert az pasztel világosbarna volt és egyszínű :)

Lara tegnap olyan lábtornát levágott, hogy ihaj :), este is jól aludt, a szokásos 1 és 6 órai kajálással sem volt gond vissza is aludt, aztán fél 8-tól ébren volt, a többit még nem tudom :)

Szép napot!

Ildi

Anita én is szédülgetek, pedig én nem fogyok sajna :(, de valami tutira nem oké, el kellene mennem vérvételre :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kaptam ma sütőtököt az egyik ismerőstől, holnap sütögetés lesz és kóstoltatás :)

Szerintetek mi van akkor ha nem almával kezdem a hozzátápit?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi: nem kötelező almával kezdeni? :) Csak jó édes legyen a sütőtök. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu megkóstolom, imádom úgyis :), persze ha nem fog bejönni neki és lökdösi ki a nyelvével, maradunk a bevállt rendszerben, úgysem tudok mit rakni a fagyóba, még mindig dugig van :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, fogalmam sincs, h miért az alma az első. Sütőtök is első körös, nem?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó nekem Éduánál meg a krumplit eröltette az akkori dokinő, Édua jól megútálta meg az almát is, évekig nem ette :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mindig eszembe jut, nem a jól evő gyereket művészet etetni, hanem a rosszevőt :), ja igen a gastros dokinő mondogatta :)

nálunk sokáig a fogpiszkálós katonák mentek nagyon, így evett Édua, meg mikor csipegettük neki :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja, nekem tegnap volt egy éve, h csíkosat pisiltem. :lol:

(Nehogy azt higgyétek, h kamu volt a kaja, közben eszem. :wink: )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


még egy: birsalmát szerintetek mikortól lehet adni?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Vmi katonák nekem is rémlenek...nem voltam nagy evő...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Tényleg Adraci, merre laktok Debriben?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Amina :lol: :lol: :lol:

Tinu, szerintem is nagyon szép a hajad. Emlékszem egy képre, amit feltettél még pocisan, kibontott hajjal! Ja és én nem csak azért szoktam sminkelni, meg hajat belőni, hogy a férjemnek tetszek, hanem így szívesebben nézek tükörbe. :roll: (smink=szempillaspirál :lol: )

Kép

Kép
adraci
 
 


Anikó mikor jöttek errefelé? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Reny!

Köszönöm!
Gyöngyi!

Nem mentünk, mert siettünk, így is fél 5-re értem el manócskámért az oviba.

Tinu!
Elvileg megvan, uh küldöm.

Zsüci!
Igen, fodrász vok! Valamikor még oktattam is! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ildi, október második felében. Tervezek vagy 2 hetet otthon lenni. De majd megírom úgyis, ha letisztult!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó oké :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hát Bogi megint alszik... reggel aludt 7.45-8.30 ig kb, mikor hazajöttünk a dokitól szontén vagy másfél órát, aztán most is bealudt cicin... máskor 2 nap alatt nem alszik ennyit :)
Pedig boltba kéne mennem, nincs itthon kaja, én meg az éhhalál szélén...

Reni,
kevesebb pénzt adtam Neked tegnap :oops: legközelebb pótolom!

bora mei tai-os csajszi kint lesz a hordozás hetén. Ma biztos nem megyek az oltás miatt, de elhet, holnap kiszaladok majd :)

Annus,
hadseregre főzöl? :lol: :lol:

emese1979
 
 


lányok nekem meg kedden tűnt fel, hogy szuri után elviekben ott kellene maradni még egy órát, mi eddig mindig húztunk haza meg a cukiba előtte :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Aminát láttam én is, simizte a babák buksiját :) nagyon-nagyon tündéri volt!!

emese1979
 
 


Ez az Amina lányom nagyon vicces, nem hallottam tegnap ezt az elszólását. Jót derültem rajta.

Emese! Én kértem kevesebbet, direkt volt. :lol: :lol: Ne akarj semmit pótolni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Áhh,nem hadseregre csak a férjemre!1 kiló húst rántok ki :oops: A fele már kész! :wink: Csak ebédszünetet tartok!
Most megint 2-3 napig melózik...24 órákat egyben meg ilyenek :roll:

Edua!
Ha nagyon szeretnél mei tait,akkor beszélj a csajjal aki csinálja,amúgy több is van!És mondd h neked vmi egyszerű kell,vagyis egyszínű!Vannak nagyon kis pöpecek ami kevésbé színes!!!!

Haj:na én se csinálok vele semmit.Mosás után kifésülöm...télen megszárítom azért hajszárítóval,de nem beszárítom,csak úgy átfújom!Az a baj ha beszárítom se lesz jobb...annyi időm meg nincs,sok hajam van!(mondjuk nem tom mennyi hullott ki..)De picit hullámos is,kínszenvedés...de amúgy szeretem! :lol:



Anikó!
Jövőhéten nem jössz Vannihoz? :wink: Vagyis te és a sminkfelszerelésed?Ja persze Blankit se hagyd otthon 8) Én szeretem ha ki vagyok sminkelve úgy ligtosan...de én sose sminklelem magam.kb 5 évente egyszer van rajtam smink...normális meg csak 2 szer volt kb,vagy 1szer :lol: :lol:


Tali:
Köv hét pénteken,azaz okt.2án tali Vanninál!!!Már bent is lehet lenni,szóval nem kerti parti!Van rá jelentkező????

annus11
 
 


Ja igen,Amina csúcs volt!!!Ahogy Izát szeretgette!!!!Iza meg viszonozta :lol: :lol:

annus11
 
 


Ohh,mennyi képet csináltam,sorry :oops: legközelebb nem viszem a gépet 8)

annus11
 
 


Nahelló!

Én csak annyira jöttem, hogy szupik a képek, nemá, hogy nem vagytok szépek! Mindenki tök szép! :) :)

Izusnak boldog hófordulót utólag!

Én vlsz. ennyire tudok csak jönni, míg járkálok fülészhez naponta, ez is alig (se) fér bele. De majd felveszem, remélem, a fonalat, ha meggyógyultam.

Anita! Neked is jobbulást!

Eve, köszi, aranyos vagy, de ki kell tartanom! :)

Na, igyekszem kitartani, és megvígasztalni kicsiny gyermekem. :)

Üdv!

Kitty! megkaptad a sms-t?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Réka: ha még itt vagy. :) Most már bizti, hogy odaérünk fél négyre, mert Tüci fél óra alvás után felébredt! :shock: Normál esetben két órát is alszik... Nem tudom, mi történt? Na mindegy, legfeljebb odarendelem a párom is, hogy haza tudjunk menni, ha esetleg Tüci elaludna útközben. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Hah! Kicsit kiakadtam! Az Aldiban 1700-ért vásárolt 10 db-os textilpelust árulják a tesz-veszen. 3 db 1000.-ért!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Dóri,
jobbulást!!!

Annus, Vanni,
én mennék a jövő heti talira... :oops:

Trixi,
mondd, helyre tudnád hozni a hajamat? A múltkori vágásnál a fodrász annyira elszúrta, és ahogy nő, nem áll sehogysem... (gondolom ez a te szakavatott szemeidnek feltűnt élőben is) Pedig az a fodrász csinálta, akihez már majd tíz éve járok vágatni, azt hittem már ismer, erre úgy elbarmolta az egészet... :evil: :evil: :evil: :evil:

Anikó,
egy sminkelésben én is benne lennék. Úgy vagyok vele mint Annus: szeretem, ha van rajtam, de magamtól sose csinálom meg... Pedig munkába se ártana, de asszem, már megszoktak anélkül... :oops: :oops: Kicsit talán tanulnék is tőled! :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Tali nekünk is jó, de most vinném Tücit (ha nem lesz beteg). ANikó, állítólag engem is jól lehet sminkelni, mert olyan a szemhéjam. Neked meg különben is kell egy középkorú, szemüveges modell is, nem? :wink: :lol:

Trixi: megkérdem az uram, hogy mit szólna egy frizuraváltáshoz és ha igent mond, akkor engem is megnyirbálhatnál. Természetesen nem ingyér! :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Aki szeretné, szívesen megcsinálom a haját!

Zsüci!
Hogy őszinte legyek, nem figyeltem a hajadat, de ha szeretnéd, szívesen megnézem, hogy mit lehet kihozni belőle...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na Zsüci!

Ránéztem az egyik képen, és olyan semmilyen. Nem akarlak elkeseríteni, de vagy várj vele egy kicsit, hogy hosszabb legyen, vagy ennél csak rövidebb fazont lehet kreálni. Szépíteni valamicskét persze lehet a dolgon, de lényegi változás nem lenne, max a hátulján.
Persze ezt csak egy alig látható kép alapján mondom, lehet, hogy élőben tök más! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó hn óra után megint cicin aludt csak el...hülye front!

Úgy néz ki, okés a jövő hét! Vanni, mehetünk mi is? Akkor kisminkelem a jelentkezőket! Tinu, ez a középkorú duma, ejnye! Amúgy még anno, amikor felraktad a kibontott hajú pocis képet, írtam, h szívesen kisminkelnélek! :lol:

Trixi, egy hajvágásra én is beneveznék! Kialakítunk itt neked egy kis vendégkört, lesz egy csepp extra bevétel! :wink:

Dóri, Dóri... tessék meggyógyulni gyorsan! Fül pocsék dolog, nekem közel hússzor szúrták fel kiskoromban. Azóta is nyüszítek repcsin. :?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek!!! Csongi lábmasszázst adott Bogyónak vagy megnézte,kibírja-e a 7 fogást! :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Olá!
Na, mi is itten....meglátogattuk dédit...Lili imádta....tök jól alvolt...pedig ált. délelőtt max. 1-1,5 órát bír ki ébren....most meg 4-et... :shock: :D
Kocsiban bealudt....most a iságyban folytatja, enni sem kelt fel.

Trixi!
Az én hajam még Hajason és Zsidrón is kifogott. :? Rengeteg van (na, ez most a hajhullásos időszakban nem nagyon bánom) és nagyon nehéz....kirúgja magát.
Vasalnom muszáj, mivel a fedőréteg szögegyenes, de a tarómnál meg gyűrűs göndör...isteni kombó :evil: .
Trópusokon meg olyan szinten göndörödik a párától...ott kellene élnem. :roll:
Szóval vsz. nekem sosem lesz más séróm....max. az fokozatokkal trükközgetünk a fordászommal.
Dauert sosem tetetnék bele....már a szgtól rosszul vagyok.... :?

Smink:
Dettó mint Adraci...spirál napközben és kész. Kb. másfél perc és kész...és mégis látványos a különbség! :shock: :roll:
Anno munkába én mindig full sminket kellett használnom, dresscode stb...szóval ez most maga a laza kényelem.
És igenis kell amit írtál, hogy megjegyezzék kívülállók, hogy csini vagy....hülye dolog, de most jót tesz az önbizalomnak... :roll:
(és milyen jó érzés ilyenkor közölni, hogy sorry, férjnél vagyok és van egy 4 hónapos kislányom :) )

Zsüci!
Van egy sanda gyanúm, hogy Gyöngyi férjének min (miken) akadt meg a szeme. :wink: :roll: :D
Én is akarok ilyeneket! :roll: Neked most nőttek meg, vagy terhesség előtt sem B kosarat hordtál?
Kiváncsi vagyok szopi után milyen lesz a méretem....maradhatna ez, nem bánnám, sőt! :lol:

Na, megyek, rendet kell raknom...este megyek a barátnőimmel vacsizni-dumcsizni esti fürcsi után, férjem meg itthon Lilivel....ma kimenőm van. :roll:
Ki is készítem a tűsarkúimat. :lol:

Kép
mozza
 
 


Én is sütőtökkel kezdtem, utána almával. Egyiket sem szereti, kiköpi.....
Ennyit arról, hogy írtam Tinunak, én még 6 hónap alatti babáról nem tudok, aki nem fogadja el az ételt, hát Iringó kivétel, aki erősíti a szabályt! :lol:

Tinu, én nem vágatnám le a hosszát, én magam megbántam - bocs Mozza, hogy ellened beszélek, de így érzem. Arról nem is beszélve, hogy a férjemtől minden héten megkapom, hogy mikor lesz már megint hosszú, pedig már 5 hónapja, hogy levágattam, még mindig nem szokta meg.
Max egy kis oldalizgatíás vagy ilyesmi, de ebben tud Trixi valamit biztos javasolni.

Gyv kapott az apjától olyan régimódi kutyaólas perselyt, ma az összes házban fellelhető aprót beletette, majd mivel megtelt, elkezdte az aprópénzt a dvd lejátszóba tömködni.....

Iringó ma napközben már 3 órát aludt - remélem megmarad a jó szokása.....
Vendég
 


Én is elkezdtem megjegyzést írni, hogy az én férjem szeme is gűvedne Zsüci adottságán, de végül kitöröltem, de Mozzán felbátorodva, csak megírom! :lol: Én is bírnék valami hasonlót! :lol:

Csongi - Bogyó vetkőztetés nekem is tetszik! :-)
Vendég
 


Böbi!
Nem beszélsz ellenem....akinek egyenes haja, vagy totál göndör az le ne merje vágatni. Az ilyen hullámos-göndörkés hajnál viszont ha kb. lapockáig ér beszárítva (ez vizesen kihúzva már hátközép), akkor megtartja a göndörségét és nem húzza ki a súlya. Eszeveszett szexin tud kinézni! Az egyik barátnémnak ilyen a haja, sokszor horja hajpánttal (napszemcsi), meg kendővel....nagyon állat! Majd mutizok képet róla!
Neked.....a hosszú szőke...férjed azért nem mond hülyeséget :roll: ....jó kis sztereotíp-feltűnő! Király! :D

Kép
mozza
 
 


:lol: Böbi! :lol:
Sztem a férjeink is bírnák, nem csak mi! :lol: :lol: :lol:

Kép
mozza
 
 


MOzza, az enyém tutkó bírná! :lol:
JÓLVAN NA növesztem, remélem május 10-re megint hosszú lesz! :wink:

Amin még nagyon nevettem, hogy Lénából gyakorlatilag annyit láttatok a talin, hogy fekszik a babakocsiban - volt egy ilyen kép. Látszik, hogy nem volt ott Gyöngy, hogy felébressze igaz, Barbi? :)
Vendég
 


GyV :D

Hol lakik Vanni? Csak nagyjából...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Trixi,
hát én pont ugyanezt mondtam, h nem áll sehogy!!! :evil: :evil: És igen, most növesztem, de ezen hormonzűr-zavaros időkben nem nő, csak hull... :x :x Azért köszi, h ránéztél...

Mozza, Gyöngyi,
nem, már a terhesség előtt sem B-s méretet hordtam, de ez a mostani állapot kritikán aluli (vagy felüli?) :lol: :lol: :lol: . Hát kérem, jelenlegi kosárméretem G (igen, gé) :lol: :lol: És szerintem nem örülnétek neki, ha a terhes(!!!)fehérneműs bolt 40 kg-os eladókisasszonya közölné veletek, "hát, EEEKKKORA méretben nincs fürdőruhánk..." Szóval ilyen "babérokra" ne vágyjatok inkább... :roll: :roll: (Mozza, hidd el, RR-zni sem tudnál tőlük pl.)

Kép

Kép
zsüci
 
 


Na, én is megnéztem a híres dekoltázst :-)
Zsüci, nagyon csini vagy!
Na majd ha egyszer sok pénzem lesz (csak viccelek).
pumuklii
 
 


Anyám, nekem eddig F volt a legnagyobb ismerősöm..... A hátad nem fáj Zsüci? Nekem erre szoktak még panaszkodni C-n felüli ismerőseim.

Gyöngyi, Apának nem lett volna ilyen vicces, ha nem tudom kipecázni az érméket! :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: