Új privát üzeneted érkezett!

Adraci! A Párod nem jön mostanában Bp. környékére? Egy ismerősömnek kéne egy babahordozót Debrecenbe repíteni. Esetleg megoldható lenne?...

Kép
szkitty
 
 


Tinu! Van pill.lag 3 db babaülésünk (=bébihordozó). Igaz, nem a legújabb dizájn, de a célnak megfelel. Majd a legszebbet adjuk Csongónak :)

Kép
szkitty
 
 


Kitty: és hánykor lennél Haller u.-nál? Reggel beadom Tücit a csanába és utána nekünk jó!

Barbi: akkor szerintem Kittyvel megyünk, mert akkor neked nem kellene átbumlizni Budáról! :)

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

sziasztok!

Mi is még tejcsisek vagyunk, semmi kóstolgatás nincs :)

Alvás: szerintem eleget alszik, szinte egész nap olyan 1-1 órás fennlétekkel, délután 4 után már nem alszik akkor van hosszabb fennlét, meg hétvégéken nem alszik annyit mint hétközben, ugyebár a család, Édua hangoskodik :)

már egy fél órája itt nyűglődött mellettem Lara a pihiszékben, felkapcsoltuk a villanyt és röhög :)

Álmos gyönyörűséges, anyukája meg nagyon ügyi a sok bébikajával :)

Terpeszpelust bírja, semmi gondja nincs vele :) szerencsére

pumuklii, Éduát én is mindig csak másnap vittem dokihoz ha lázas volt, de mindig elvittem, jobb ha látja ő is :)

Lara megtanult fújni, pl ha nem kell már neki a kaja elkezdi kifelé fújkálni :)

sütőtököt már én is ennék, de még én is kivárom a deret :)

Ildi

Holnapra jó talit mindenkinek.

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én meg a spenótot nem szerettem soha, amíg ki nem próbáltam Stahl Judit spenótos nokedlijét, paradicsommártással és sajttal :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Csak gyors bekukk, most jöttem Stellától.Ő jül van, én egyre kevésbé.Kezd nagyon kitörni, és én meg egyre fáradtabb vagyok.Áááá,csak múlna el!!!!
Trixi, ilyen nagy a baj?????? És nem is talál párod munkát sehogy sem??Pedig azt hinném azért Pesten könnyebb. :cry:
Gyöngyi!!!Jajj,csak azt neeee!!!!A múltkor néztem a TV-ben Janics Natasát, és újra megállapítottam, hogy a vörös haj még csakcsak, nade a szeplők???!!!!!Isten őrizz!!!Szerencsére nekem a vörös hajamhoz egy darab sincs és a családban senkinek sem.Reméljük a gyerekek is megússzák.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Csajok,
gyors kérdés! Barackot mekkora adagokban érdemes lefagyaztani? Most úgy csináltam, h egy fagyasztós zacsinba 80-90 gr, szerintetek ez így jó, vagy inkább célszerű kisebb/nagyobb kiszerelésben? Mekkora adagokkal kell majd kezdeni a hozzátápit?

emese1979
 
 


estééééét lyányok!

bakker Lili bealudt pedig f8kor fürcsi...hmmm csöppet kidőlt a drága...

én nem értem ezt a prütyit :shock: , ma meg csak 5ször igényelt...én nem tudok igény szerint szoptatni és kész :evil: enyim gyerek lemaradt a 80-as évek 3-4 órás dolgainál...

annyira sajnálom a holnapi talit de apa nem tudott belépőt szerzni a Printexpo szakmai napjára így pénteken megy...pfff...na mindegy majd máskor... :cry: de hlnap jön Lili vőlegénye...íyg nem marad társaság nélkül...

na pár kép szomorúságomban...
kedvenc póz
Kép
apa legújabb művei
Kép
unokatesók (ancsika Julcsijával)
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Emese,
Álmos pl 200 gr körül benyomja a kajákat. Barackból raktam el kisebb és nagyobb adagokat is.
Jó sokat segítettem mi? :D

Niki,
nekem vannak szeplőim, de nem gáz :D

Tinu,
képzeld, szóltam Zolinak hogy hozzon édes krumplit, és hülyén néztek rá a zöldségesnél...erre hozott újkrumpli félét meg régit :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ildi,
fejéssel még mindíg van tejed? nem semmi :)

Tök jó, hogy elviseli a terpeszpelust. reméljük nem sokáig kell neki...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Niki (kutyafüle) én barna vagyok, de szeplős, én már hozzászoktam :)) és nem is sminkelem magam :)

Niki Lilkó nagyon édes :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jajj most jut eszembe, hogy régen a nyálát fújta, akkor ez mégsem új dolog :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Esztó igen, és még mindig kb ugyanannyi naponta, olyan 1000, 1100 ml :), pedig 3x fél óra inger éri a ciciket :) db-onként

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Esztó: én sima zöldségesnél még nem láttam édeskrumplit, csak az Intersparban. Gondolom, olyan helyen lehet kapni, ahol vannak ilyen külföldi cuccok, meg trópusi gyümik meg ilyenek.

Kép
Kép
tinu
 
 


Esztó megkönyörűltem most rajta, pancsi előtt csupizik kicsit, jár is a lába egyfolytában :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Tinu,
jaaaaaa, hogy olyan helyen keressük :) értem. köszi.

Ildi,
hát komolyan minden tiszteletem a Tiéd :)

szétrobban a fejem, egész nap nagyon fáj :(
:arrow: felkeltem Álmost, fürdés van és ő még mindíg alszik.
Hasmenés már nincs, de olyan meleg, viszont láza sincs :roll: mondjuk jó kedve volt, vigyorgott és dumált egész nap.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


a hasmenéses kaki milyen az anyatejeseknél? Larának mindig inkább folyós, mint pépes :)

Esztó köszi :)

tinu, de nem hazait kellene előbb adni? bár a banán is első helyen van, avokádót meg én is megenném :)
édeskrumplit még nem kóstoltam :)

megyek öltöztetni, apa fürdet :)

Jó éjszakát!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Esztó,
köszi :)
Álmi jól nyomja, mit neki szuri!
jó az új vonalzód :) Jó sok mindent csináltál ma Álminak :wink:

Ildi,
Bogié is folyós...
mindjárt írok pü-t.

Niki,
Boginak is volt olyan csíkos Next pólója :) cukik az uncsitesók! Ancsikáék messze laknak tőletek?

Hát édeskrumplit még én sem ettem, de az avokádót annyira nem csípem :)

emese1979
 
 


Emese, nagyon jó a blogotokban a "anya vasal, a gyerekek nézik" kép! :)

Esztó, XVI.ker. Szlovák út zöldséges - minden van! Ha nincs beszerzik.
És igen, beteg a drágám! :-( De most jól kialudta magát és azóta rohangál, most Iringó nyügi, remélem, hogy nem kapja el.

Nekem is tetszenek a szeplők. Nekem nincs, de szerintem cuki!

Akik voltak Tunéziában, lenne egy kérdésem. Kell áram/konnektor átalakító?
Vendég
 


Böbi,
köszi :)
Mi nem vittünk, normál konnektorok voltak a szállodában.

emese1979
 
 


Böbi,
sztm még érdemes vinni ezt a 100ml-s víz nélküli kézfertőtlenítőt is, én használom mondjuk akkor, mikor a gyerekkel megyek pl. vásárolni.
És, ami nekünk tunéziában meg Egyiptomban is bevált, minden kaja előtt egy jó erős házipálesz...

emese1979
 
 


Emese,köszi a tippet, nekem is van ilyen kézfertőtlenítőm, semmiképpen em maradhat itthon! :wink:
Vendég
 


Jajj lányok,én nem pár pöttyről beszélek!!!!!Esztó Rád konkrétan emlékszem, szép bőröd van a képeken,nem olyan,ami a vörösöket sokszor súlytja.Hanem ott van Lindsy Lohen(vagy hogy írják).Vörös haj és durván szeplős arc, sőt bőr!!!!Szerintem kimondottan nem szép.Nem tehet róla, de nem szép.
Manó annyira sírt evéskor.Annyira sajnáltam édest.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


édesburgonya=batáta
Nem éppen hazai, de finom :) ...

Tinu! Elmentettem a számodat. Szerintem ha végeztünk a dolgainkkal, felhívlak. 10h körülire saccolom, de nem rajtam múlik.

Csajok! Akkor csak Tinuékért kell mennem? Mert ha nincs több jelentkező, a matchbox elég lesz 4ünknek,akkor nem megyek a vasalóval...

Kép
szkitty
 
 


Én nem tudtam, hogy nem hazai az édesburgonya :) de most már tudom. Ma is tanultam újat :)

Niki,
most már értem milyen szeplőkre gondolsz :)

Böbi,
jobbulást Nektek. Remélem Iringó nem kapja el. Álmos is jól bírja eddig, bár az enyém betegség nem fertőző.

Nagy büszkén mutattam Zolinak milyen tök jó képeket csináltam ma Álmosról, makro meg minden, majd kiokosított, hogy jó meg minden, de semmit nem csináltam jól, és dagadék feje van a gyereknek ezeken a képeken. :? Pedig nem iiiis. De a tököm se ért ehhez a nagy képhez.
Tinu,
még azóta se jöttem rá melyik gomb az önkioldó :D

Kitty,
milyen jó nevei vannak a kocsiknak :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


úgy szeretem ezt a kiscsajt, pancsi után kajál, és be az ágyba cumi a szájába és egy hang nélkül alszik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Gyöngyi! Meddig lehet menni holnap hozzád? Én délelőtt biztosan nem érek oda, azért kérdezem. Remélem siet haza a férjem, mert rajta múlik az én érkezésem.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na itt!

Iza elég nyűglődve aludt el...remélem az éjszaka jobb lesz...

Én is elkezdtem fogyózni khm.De én sajátos fogyókúrán vagyok....Kíváncsi vagyok mennyire jön be...Remélem beválik!

Niki!
Szépek a lányok!!!

Trixi!
Küldheted,nagyon szívesen elolvasnám.Anno gyerekként én is akartam írni,elég gázos gyerekkorom volt...de persze csak elméletben jutottam el mindig...mondjuk így utólag jobb is h nem írtam!

Szurisoknak gratula!!!

Betegeknek továbbra is jobbulást!!!

Jövőhéten lesz tali??

Huu,még képekkel is lógok!Apa megcsinálja amjd az etetőszéket.Vagyis elviszi fradiba a szakaszra,van ott asztalos műhely,majd segítenek is neki :wink: Bár szerintem most is nagyon tuti! 8)

annus11
 
 


Lilike és Julcsika tündériek!!!
Mi a baj Esztó??Te is lebetegedtél?? Most próbálom lámpázni a torkom.Hátha műxik. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na sziasztok!

Esztó, nem semmi adagot gyártottál! AMikor én fotózom a gyereket nálunk sem jó!!! Sanyi szerint is nagyfeje van, nem jó helyre fókuszálok, meg mittomén... Az otthoni család szerint is túl nagynak néz ki a gyerek a fotókon biztos közelről fotózom, dehogyis, csak a lényeget kapom le, a gyereket, környezet számomra nem fontos.ááá, jó nekem a kisgépem, a naggyal meg kínlódjon Apánk! :roll:

Nekem Vilinek nem jön be valamiért a répa-krumpli, se a bolti, se a házi, pedig azt enyhé zöldség levinek megfőztem. Kis bogyorész.
:roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Trixi-én is nagyon szivesen elolvasnám ha lehet. Priviben küldjem az emil címem? Köszi! Lehet, hogy nekem sokat fog segíteni!

Az én történetem jövő hét vége felé jelenik meg itt a Te történetedben. Már nem is emlékszem pontosan, hogy hogyan is írtam le a tragédiát, de jövő héten visszaolvashatom. :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Kitty: oké! Akkor majd csörögj, mikor már jó! Aztán megdumáljuk, hogy hova menjünk.

Gyöngyi: sajna, kesudiót nem kaptam, viszek keverék magokat, abban azért van kesudió. :lol: Nem tudok vinni habtapit, mert BKV-vel megyek valameddig, ha minden igaz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Niki-naon édes Lilkó!! Tüncibünci!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Én is csak a hazaik után adtam Tücinek ilyen kis ínyencségeket, mint az avokádó, meg az édesburgonya. Ja, és adtam gesztenyét is. Lehet kapni az Intersparban néha teljesen minden mentes, biogesztenyét pucolva, mélyhűtve. Olyanra csaptam le mindig. Krumplival, meggyel vegyítve szerintem nyami volt.
Aztán később már, mikor sokmindent ehetett a gyerek, akkor soha többet nem adtam édeskrumplit, mert azért drága. Avokádót még vettem néha, de nem lett kedvenc. Néha lecsúszott azért, meg tökre egészséges állítólag. Meg gesztenyés, meggyes tortát kapott szülijére, teljesen bios volt, tojás-, tejmentes, mert azokat csak később vezettem be. Mégis annyira finom lett!

Kép
Kép
tinu
 
 


Na én is itt...

Kitty, szerintem valami lónyálat hozzatok (narancs vagy multivit. etc.), meg egy-két üveg ásványvizet.

Reny, gyertek nyugodtan délután bármikor, itthon vagyunk :-)

Mniki, szuperjók a bodyk, anyjalánya :D Édesek a gyerkők a képen.

Esztó, szerintem kb. ugyanannyit pancsoltunk, meg ugyanakkora kupit csináltunk ma a konyhában, csak én tizenX emberre, te meg egy manóra főztél :D Ügyi vagy! Guszta lett. Álmi meg gyönyörű..továbbra is.

Kutyafüle, én nagyon szeplős voltam/vagyok (vállam, arcom), ráadásul rettentő fehér bőrű. Jó kis kombó, mi? :oops: Az arcom ma már nem olyan feltűnően pulykatojás, csak ha nap éri. Én már megszoktam, a férjem meg egyenesen imádja :-)

Na megyek, elkúszom az ágyig.

Holnap tali, holnap tali, trallali...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


jó éjt Csajok!

Jó talit holnap! Majd képeket pakolgassatok!
Remélem holnap hamarabb beenged a babanet, mint ma... :roll:

Jó éjt, pussssszzzz cupppp

Gyógycupp a betegeskedőknek!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na jon a bolcsesseg fogam 8) mostmar ketten vinnyogunk apanak ha hazaer! epp a gyerek iny maszirozojat koboztam el, mostantol az enyem, o ugyis utalja! ragom :twisted:

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki,
torok-arcüreg gyuszim és légcsőhurutom van ... :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Netti,
sajnálom :cry:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


jaj mondjatok ra vmit h ne fajjon :cry: bekentem dentonixxal is, az is szar :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


mau algopiryn-t vegyél be, sajnálom

jó éjszakát, ki kell mennem most már a konyhába fejni, férjem aludna :)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Helló, rengeteget írtatok...
Na, nyomtatom az útvonaltervet a talira. Annus, holnap hívj fel ilyen 9 körül, hogy tudtok-é jönni! Remélem igen.
Minnyá nyomtatok útvonaltervet. Utána mi a kopaszi gátra megyünk, Annus, Te azt el tudod mondani, hogy miután titeket leraktalak hogy menjek oda?
Na jó, jó éjt, kész passz hulla.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jaaaaaaaaaaaaj és azt nem is mondtam, hogy Csani idegropit kapott a babaúszáson! :cry: :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? :? :? :evil: :evil: :evil:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anikó, sminkeljkisminkeljki!!!
Van egy profi sminkesem Szegeden, eszméletlenül sminkel! Felteszem a blogba, nézzétek meg mit tud varázsolni!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti, jobbulást! A fog egy nagyon alattomos dolog :roll:

Aludni kéne, majd leragad a szemem. Holnap megyünk aqua worldbe :)
Vendég
 


Fú, Netti, sajnálom. Én háléistennek nemtom, milyen érzés.


Eszter, te hol nyelteds be ezt mind?


Szofi, mi történt a babauszin?


Ildi, elismerésem a tejciért

KépKép

Kép
hase
 
 


Netti,
sajnállak! :? :? Nekem eddig két bölcsességfogam nőtt ki - hely és érdeklődés hiányában mindkettőt ki kellett húzni... (de persze csak miután megszenvedtem a kibújásukkal) :evil: :evil:

Szofi,
:?: :?: MI TÖRTÉNT babauszin???? :?: :?:
Ja, és nagyon-nagyon szép menyasszony voltál...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Netti,
én a fogfájásra mindíg apumtól csórtam valami ütős fájdalomcsillapítót. Nekem az algopyrin és társai nem hatnak, csak cataflam, demalgon meg ilyenek.

Csilla,
nem tudom, hol nyeltem be ezeket. ez már felülfertőzés, egyik után jött a másik, már a fülem is fáj...

na megyek fürdeni és aludni, most mentek el a barátok. Jó álmos vagyok, a fejem még mindíg széthasad...

szép álmokat.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


csak gyorsan, mert hulla vagyok.......egész napos bababuli volt nálunk, itt volt 4 barinőm Léna korabeli babákkal, majd du. másik barinőm a 4 éves fiával........

Tinu!
Oké, vettem, akkor Kitty-vel mentek! :wink:

Budáról akkor senkit ne vigyek el? HEAN??????

Léna alvása, na ettől tuti kiakad mindenki :lol: :lol: :lol:
Este 1/2 9 körül ágy, reggel KELTEM 9-kor. De.11 körül megy aludni és 3 körül megint KELTEM :lol: :lol: :lol:
Utána estefelé alszik még egy órát. Ma konkrétan 1/2 7-kor dőlt ki és 8-kor keltettem........9-kor már újra ágyban volt, egy hang nélkül egyedül elalszik. na ezt most gyorsan lekopogtam, hogy így is maradjon.
Akkor ez napi 17 óra min.

Gyöngyi!
Nekünk nincs habtapink:(

na tényleg irány az ágy :arrow:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Csak eljutottam én is még ma ide! :)
Tegnap este egy hosszú hozzászólásomat megette a gép, aztán nem engedett be a Babanet.

Csak nagyjából tudtam visszaolvasni, kell mennem lefeküdni.
Alvás: most már kiderült számomra, hogy tudtok ennyit netezni. :D
Lilla baba alszik kb. este 10-től reggel 6-ig, közben felkel 3X, napközben meg csak kb. 4X fél, vagy 3/4 órát. Az összesen nem valami sok, kb. 10-11 óra. Emellett nem lehet magára hagyni egy pillanatra sem, magában kb. max. 5 percet van el. Leginkább kézben szeret lenni, és kifejezetten szórakoztatni kell. Nagyon kis szociábilis a lelkem.

Ma voltunk a Minimanó-féle hordozás hetén, alig találtam meg Bkv-val, nagyon messze van nekünk. Itt van a program, ha még esetleg érdekel titeket:
http://www.minimano.hu/hirek/
Nagyon tetszett, nem voltunk sokan, nagyon otthonos volt, személyre szabott segítséget kaptam. Konkrétan megnézték, hogy kötöm meg a kendőt, és kijavították a hibáimat. A háti hordozást is gyakoroltuk, Babóka el is aludt a hátamon.
A hab a tortán, hogy megnyertem a tombolát, és választhattam, hogy karikás kendőt kérek, mosható pelenkát vagy szoptatós pólót. A pólót választottam, nagyon örülök neki. Még soha semmit nem nyertem, Babóka meghozta a szerencsémet. :D :)

Netti: Gratulálok az esküvődhöz, sok boldogságot kívánok!

Ma csak ennyire futja, sziasztok, jó éjszakát!

Réka

rekap
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: