Új privát üzeneted érkezett!

Mezso: hm..hát ez nem szép aposodtol hogy nem fizette a járulékokat utánnad :cry: hát nem irigyellek... :cry:

Kevin se aludt ma egész nap csak egyszer 10percet meg most fél órát a kezembe.

000kata
 
 


De nem származik belőle károm mert ő nem fizetett,hisz papíron ő az én főnököm arra az időszakra,így mivel erről papír is van,így a bírság az övé. :) És én attól minden járulékot megkaptam.tgyást is,most gyedet is kapom.Ő a munkáltató,a többi felelősség az övé. :) Csak ugye mivel ő ezt bevállalta kérés nélkül,hogy bejelentett,járulékot viszont nem fizetett,ezért/miattam/százezres mértékű bírságot kapott,így mi szerintem ő szerinte elkötelezettek vagyunk irányába.Ez az érzés ami szép lassan felemészt engem,mert rengetegszer volt már tényleg,hogy jött és kölcsön akart kérni,és mindannyiszor elég durván ezen össze szoktunk veszni párommal,mert szerinte adnunk kell neki valahányszor kér.Tehát após folyamatosan szítja a feszültséget köztünk.Már azt is kierőszakolta hogy emiatt az APEH adósság miatt hitelt kellett felvennie a Petinek/nem mintha amúgy se lenne elég fizetnivalónk/amivel a felét pont vissza bírtuk adni.De ne gondold hogy arra fizette ám be!!!Más adósságát törlesztette vele,nem az APEH-ét. :evil: :evil: Ja és az a hitel amit Peti felvett az apja miatt 12-13ezer ft/hó. :evil: Nem két fillér.Rendesen padlóra vág minket az is.És emellett akar csomószor kéregetni még. :evil:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: Hát ez igen,Sajnálom :cry:

000kata
 
 

 
 

Mezsó, neked sem egyszerű akkor! :?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Lányok! Mit mondhatnék....meg vagytok "áldva".... :cry:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgokkal kell megküzdenetek, mikor életetek egy gyönyörű szakaszát élitek át. És most kimondom/írom/: bassza meg mindenki, aki az életeteket megkeseríti!! :x

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


ÁMEN! :lol:

annus11
 
 


Ámen :lol:

000kata
 
 


Egy levél a szerető anyától!!!!

Lassan irom a levelet, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni. Már nem ott lakunk, ahol eddig laktunk. Apád olvasta, hogy a legtöbb baleset otthontól 20 kilóméteres körzetben történik, úgyhogy elköltöztünk. Nem tudom megírni a házszámot, az előző lakók magukkal vitték, hogy ne kelljen a címüket megváltoztatni. De minden nagyon szép az új házban. Mosógép is van, habár nem működik valami jól. Beletettem a ruhát, meghúztam a láncot, és azóta se láttam belőle semmit viszont. De azért nem rossz itt.

A múlt héten csak kétszer esett. Egyszer három napig, egyszer meg négyig. Elküldtem a kabátot, amit kértél, de apád szerint a gombok miatt a csomag túl nehéz lett volna, így levágtam őket, és beletettem a zsebébe. A bátyád valamelyik nap bezárta a kocsikulcsot. Nagyon aggódtunk, mert két órába tellett, mire engem meg apádat ki tudtak szabadítani a kocsiból. A nőverednek ma reggel gyereke született, de még nem tudjuk, mi, úgyhogy nem tudom megírni, hogy nagynéni vagy-e vagy nagybácsi? A szomszéd múlt héten beleesett a pálinkáshordóba, páran megpróbálták kihúzni, de hősiesen leküzdötte őket, és megfulladt. Három napig hamvasztották. Különben nincs sok újság, minden megy a megszokott mederben.

Szerető anyád.

U.i. Akartam pénzt tenni a borítékba, de már le volt zárva.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, hehe ez tök jó! Először azt hittem egy levelet olvasok anyukádtól, de aztán rájöttem hogy ez vmi poén és úgy szedted Te is össze. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mezso ma mindenhová kirakja nagyon tetszik neki :D :D :D :D

Kép
kriszpiri
 
 


Igen a sok topik közül amibe írogatok,az egyikben írta be az egyik csaj ma reggel.Először én is azt hittem,hogy az ő anyukájától olvasok egy levelet aztán rájöttem én is hogy poén. :wink: Gondoltam mindenhová bemásolom ahová írogatok,hogy másnak is mosolyt csaljon az arcára. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso : ez nagyon jo :lol:

Megjöttünk a tanácsadásról Kevin már 6310g és 60cm :lol:
2 szurit kapott :cry: az elsőnél nagyon ügyes volt nem sirt csak lebigyesztette a száját de a 2. nál már nagyon sirt ugy sajnáltam szegénykémet.Remélem nem viseli meg most alszik.

000kata
 
 


Kata: nagyon szép méretei vannak Kevinednek! :wink: Remélem én is hogy nem viseli meg a 2 oltás!A kötelezőt kapta és még mit?Mert ennyi idősen a Rota vírus ellenit szokták még,de azt nem kell szúrni...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: a prevenort kapta ( pneumococcus ) .
A rota ellen nem adtunk neki.Ez a prevenor meg középfüllgyulladás,mandula gy..meg ilyenek ellen ven.Kevinnek meg most volt középfüllgyulladása :cry: ez ingyenes oltás most.Ti nem kéritek?

000kata
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk az oltásról.
Méretek: 5920g 59cm

Előző hónapban meg sem nyikkantunk bezzeg most amikor nem a doktor néni jött már amikor bementünk és meghalotta a másik baba sírását ő is elkezdte. Mi is megkaptuk prevenort, de én szerettem volna a rotát is meg a mening...-t csak annyira sürgés forgás volt hogy nem kérdeztem meg! :oops: :oops: Majd hétfőn jön a védőnő és beszélek vele, mert a mi dokink amúgy is beteg és helyettesítés volt.

Kata: Szép nagy baba Kevin! Ő mennyivel született??

Na megyek leteszem manókámat , mert ő még mindig nem alszik! :twisted:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Kata: de Blanka is megkapta a Prevenart. :wink: Neki már csak 2oltást kellett kapnia mert nem piciként lett beoltva,már mindkettőn túl van. :)

kbeya: Kristófnak is szép súlya van! :) Én lányom sem aludt ma még,én is épp azon agyalok,hogy beteszem az ágyába majd mert ez már nem állapot!!A lakást szanaszét rámolja,de aludni az luxus.Vasalnom kellene de azt meg így nem tudok.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kbeya: Kevin 3300g született és Kristof? neki is szépek a méretei :lol: Ő mennyivel született? melyik oltás az a mening?

mezsó: de jó nektek már tul vagytok rajta,nekünk most volt az első és 3ból áll.

000kata
 
 


Kata, mening = Meningococcus C
3. 55%-os TB támogatás 1 éves kor alatt, 2,5 évig 25%. Kiemelkedő fontosságú külföldi utazás esetén, ill. tartós külföldi tartózkodás esetén serdülő kor után!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


pneumococcus, ez az oltás nekünk is hamarosan lesz. Meg mi a rotát is akartuk, de vszínű mégsem. Meg a meningococcus lesz még.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: mentek külföldre?vagy nem csak akkor kell ez a meningo....?köszi az infot :lol:

000kata
 
 


Megyünk külföldre valóban (4.5 hónapos lesz amikor repülünk), de nem azért adatjuk be, hanem mert ez elvileg vmi halálos mizéke és hát nagyon nem szeretném, hogy ilyesmit akár véletlenül is elkapjon Noelkám.. :? Azt olvastam erről, hogy ezt érdemes. Ezért.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kedves babát váró Kismamák!:)
Szakdolgozatom kutatásához kérném segítségeteket. Vizsgálatom fókuszában az életciklusváltás áll, ezen belül is a várandósság időszaka.
Amennyiben babát vársz, (vagy ismersz terhes kismamát, és továbbítanád felé ezt az üzenetet) nagyban segítenéd munkámat a következő linkre kattintva (vagy ha a böngésző sorba másolod)a kérdőív letöltésével, majd kitöltésével : http://www.yousendit.com/download/U0d5b ... YURIRGc9PQ
Utána a kitöltött tesztet a justimister@gmail.com e-mail címre tudod elküldeni.
A kitöltés névtelenül történik, az adatokat bizalmasan kezelem!
Amennyiben érdekel, szívesen elküldöm majd kutatásom eredményét!

Jó egészséget és sok örömöt kívánok az elkövetkezendő időkre! :)
Előre is köszönöm együttműködésed!
justimi4
 
 


Sziasztok!Mi is voltunk oltáson megkaptuk mind a kettőt és fizettünk is az egyikért hogy beadják.Tudjátok én írtam hogy nálunk fizetni kell érte és kaptunk kispapirt is!
Gréti kicsit nehezen viselte!Most is úgy alszik hogy fel-fel sír!Remélem megnyugszik!
Mezsó!Nagyon jó a vicc!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ma bevitte a párom a papírokat az állami támogatásokhoz mindent ami rá volt írva. Erre mondják neki hogy kell az én személyim, lakcím kártyám, adókártyám és magánnyugdíj pénztáras kártyám. Na már most, nekem adókártyám kb. 6 éve elveszett azóta nincs csak az adószámom van meg és a magánynyugdíjas kártyám sincs. Ilyenkor mi van?? Most akkor ezeket intézni és csak utána tudjuk leadni? Akkor sajnos elesünk 1 v. 2 hónap GYES-től.. Éljen. :( Tapasztalatok?? Tényleg nem lehet nélküle?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


fiúk:)

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Tofi mostanában mindig igy felhúzza az orrát,állitólag tiszta anyja )
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szép méretű babák Kevin és Kristóf!

És olvastam Reni a blogodban: Tofi is szépen gyarapodik! És annyira édesek, szépek a képeken. Tényleg nagyon szép a szemük!

Amikor az enyimek kicsik voltak, szó sem volt ilyen oltásokról, pedig a pneumonak én sem mondanék nemet. Nálunk csak a kötelező volt, plusz a Neisvac-C.

Aida! Nekem amikor feladtam a Gyes igénylőmet, csatolnom kellett másolatot ezekről az igazolványokról. Gyed-nél, Gyás-nál nem rémlik, de nem kizárt. Azt tudom, hogy amikor vettük a lakást, akkor kellett a férjem adókártyája is, amit előtte 6 évvel elloptak az összes iratával, és azt nem csináltatta újra. Írtunk egy kéttanús meghatalmazást, én a két sráccal elmentem az Apeh-ba, és újra kiállították neki. Ugyanazzal a számmal persze. A magánnyugdíjast nem tudom, de szerintem, ahol van a számlád vezetve, adnak másikat.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Syasztok!

Ne haragudjatok hogy nem reagálok de Kristóf pénteken lesz egy hete hogy,beteg.Mondjuk már jóbban van,ma voltunk doktor néninél,és még mindig szedni kell a zinatott,meg ilyen hörgő tágított. :cry:

Rennye:Köszönöm,hogy felraktad a képeket,nekem valahogy sohasem akar sikerülni.Amúgy az útolsó a mostani.Köszi a dicséretett.

Reni:Köszi,de Krissz nagyott nött! :lol:

Pusy mindenkinek!

Kép
alexa116
 
 


lekri: Kristófod haláli az uccsó képen ahol felhúzza az orrát! :lol: :lol: :lol:

aida: sajna kell minden iratnak a másolata!Nekem kérték a tgyásnál,gyednél is,és a családinál is. :cry:

alexa:
sajnálom hogy beteg Kristóf,jobbulást neki!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Olyan üzenetet kaptam az e-mail címemre (justimister@gmail.com ) egy kedves Kismamától, hogy nem elérhető már a link... :(
Valószínűleg akkor az is korlátozott, hányan tölthetik le...

Mindenesetre felraktam újra a kérdőíveket , ahol elérhető:)

http://www.yousendit.com/download/U0d6RkJUV Ehv eE9Ga1E9PQ

Elnézést kérek a kellemetlenségekért! És köszönöm szépen a jelzést!

Szép estét!
justimi4
 
 


Ez csodálatos.. Nem kicsit vagyok ideges. Épp belefértünk volna a 2 hónapos keretbe a hülye sulim miatt erre most ha ilyeneket kell csináltatgatnom akkor kicsúszunk és min. 1 havi gyes és családi pápá. Ilyenkor azért rendesen szétvet az ideg.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!
Szerintem az adókártya nem telik sok időbe!Érdeklődj telefonon náluk!
A nyugdíjpénztárt nem tudom,de őket is jobb megkérdezni telefonon h mennyi idő nekik előállítani!

annus11
 
 


Alexa: hova lettek rakva a képek?én is megszeretném nézni ha nem baj.

Lekri: nagyon édesek a fiuk és ahogy felhuzza az orrát,hát zabálni való :lol:

Aida: sajnálom a papirokat szerintem is teloz be hogy küldjenek másikat.Szerintem a gyest visszamenöleg is megkapod nem?

Alexa: jobbulást Kristofnak.reméljük most másr hamar meggyogyul.kevin is nehezen ment ki belöle sajnos :cry:

000kata
 
 


Kata, visszamenőleg 2 hónapra. De az lassan letelik..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Esetleg igazolást nem tudnak adni?Faxon stb elküldeni?

annus11
 
 


Sziasztok!

Kata: Kristóf 3400grammal született. Az oltásra már megkaptad a választ. Mi nem megyünk külföldre de ha jól tudom 2-3000 ft és inkább beadatom nehogy baj legyen. Meg mi a rotát is beszeretnénk csak félek attól hogy kihányja és akkor utána kezdhetjük elölről és az nem kevés pénz. Még hétfőig eldöntöm!

Aida: Sajnos kell minden hozzá sőt még ha bankszámlaszámra kéred akkor a bankszámla kivonat másolata is. Anyum Mák-nál dolgozik ( nem ezen a részen) és ő nekem utána járt szerencsére. Noel-nek is kell a lakcímkártya és a TB-kártya másolata! Adókártya nekünk nem kellett :? . De az 2hét mire megcsinálják legalábbis nekem annyi volt (névváltozás miatt csináltattam) de ha bemész akkor már érdemes Noel-ét is kikérni csak plusz egy nyomtatvány és legalább nem kell mégegyszer emiatt menned!
Nyugdíjpénztár?? Nekem erről sem kellett semmi és én már dec.-óta kapom! Lehet hogy mindenhol mást kérnek?? Ez érdekes lenne.
Ja bocsánat GYES. és ahhoz kell nyugdíjpénztár mert abból vonnak járulékot ha jól tudom, de nem vagyok benne bizti, mert én még a TGYÁS-t kapom meg a családit.

Alexa: Jobbulást Kristófnak.

Lekri aranyosak nagyon a fiúk.

Mi megint belázasodtunk, úgyhogy most megint nyűgi van. Sőt el is kezdtünk köhögni :? :? Végre süt a nap és nem tudunk menni sétálni!! :twisted: :twisted: :twisted:

Na megyek takarítok amíg manó alszik egy kicsit. :lol:

Kép

Kép
kbeya
 
 


Bea! Jobbulást Kristófnak!

Kata! Alexa kisfiáról a képek a 63. oldal végén és 64. oldal elején vannak, az én hozzászólásom alatt keresd.

Aida! Csak egy tipp: adjátok be a kérelmet hiányosan, és akkor szerintem meg fogjátok kapni visszamenőleg, mert a kérelem érkeztetési dátumát veszik alapul (remélhetőleg). És ha meg vannak a papírok, akkor pótlólag beküldöd. Hmm?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!
Jól lemaradtam, bocsi,h nem jeleztem...de élek! :lol:
(csak zanzásítva írok, mert elfelejtettem kinek mit akartam írni.. :oops: lassan odáig jutok,h előveszek egy papírt és nevenként jegyzetelek..... :oops: :lol: )

Teljes kivagyok (fizikailag): események:
-Lacinak 2 hete kiújult a lumbágója, nem nagyon tud mozogni,
-Anyu elkapta a hányásos-hasmenősös vírust, tehát mellé most 24órás betegápolás kell, néha szegény nem jut el a wcig, úgyhogy takarítás, plusz napjában többször domestos támadást intézek minden ellen, amihez hozzáér. wc takarításban már profi vagyok.
- Emmával megkaptuk az oltást, jól belázsoott 2 napig csak az én karomba nem ordított.
És persze emellett vásárlás-posta-bank-gyógyszertár-mindennemű házimunka rámhárul.
(-Én még (kopp-kopp) nem kaptam el semmit,tartom a frontot. csak enni felejtek el. (ma most eszek először, miközbe írom a levelet. :) figyelmetekbe ajánlom a levél írásának időpontját :lol: )-
Eredmény: fáradt és ebből kifolyólag idegbeteg vagyok, bűzlök a domestostól és már 4.napja nem sikerül eljutnom a hajmosásig.
Közben Vaterázok 1000-rel, próbálom megszerezni valahonnan az idei biosz érettségi tételeket, mert ősszel jó lenne nekiugrani, csinálom a cég előkönyvelését, és kitaláltam, hogy saját készítésű cuccost fogok eladni a Vaterán. (Hogy erre mikor lesz időm, azt nem tudom) :roll:
Jelentkeztem anyuval a Széfbe (mindig mondta a tv elött: "Ó,bezzeg én ezt tudtam volna!"), legnagyobb meghökkenésemre vissza is hívtak,hogy "hát akkor majd be kéne fáradnunk egy próbajátékra". :shock: :oops: Hogy mikor, arról majd értesítenek. Akkor jó bulinak tűnt, most úgy vagyok vele,hogy semmi kedvem leégni egy egész ország elött. De ami nem öl meg, az erősebbé tesz.. :lol:
Emmus 3és fél hós adatok: 5490gr, és 59cm. Doki: "jaj,de hízik ez a gyerek..sok tápszert adok neki?" :shock: Majdnem megkérdeztem,hogyan szolgál kedves édesanyja egészsége. :twisted:
Hozzánkszegődött egy kóborcica. nem nagyon örülök neki. sztem férges meg bolhás, úgyhogy mindenki legnagyobb bánatára (jajDiánahogylehetszilyenszívtelen) nem aludhat benn. A teraszon csináltam neki vackot hungarocellból.
Bocsi,de ezeket most nagyon jó volt kiírni.... :oops: :oops: :oops:

Lyányomat semmi nem "hatja meg",vagy csak max 15-20mp-ig, a az én kezem tanulmányozása és rágcsálása a legjobb szerinte. A Chiccos csörgő, minden játék kész pénzkidobás. Ami még bejön: színes cukorkacsomagolás, legjobb,ha zizgős papírból van. :D Nem mindig nyúl a dolgokért, inkább elméllyültem tanulmányozza. Ha mégis nyúl, két tenyerével összefogja, és a szájába gyömöszöli, aztán kiköpi és elhajítja. Ezzel részéről letudta a dolgot.Fordulni nem, felülni(csak próbál) annál inkább akar. A fél hátát már sikerül neki felemelni, persze közbe emelkednek a lábacskái is. :D Olyan hasizma lesz mint a Béres Alexadrának... :lol: XD
Anyós téma: se apósom, se anyósom, de anyám mindkettőt kiteszi simán néha. Azért szörnyű olvasni,hogy milyen emberek vannak. Aida, megmondom őszintén nem tudom hogy birod, nekem már az olvasássától forrt a vérem.
De a többieket olvasva se semmi, ki-min ment már keresztül.....
Jó kis példaképek... :cry: de majd tudni ogjuk, mi ilyenek ne legyünk...
anyatanya: regisztráltam. majd 1x eljutok oda is.
minnyán összesek, de még mindig nem végztem mára...
Megyek vasalni. :cry:
Puszi

Kép
pocimaci
 
 


Reni: Köszönjük szépen! Ma már jól vagyunk, szerencsére csak az oltás miatt volt minden! :?

Pocimaci: Mozgalmas napjaid vannak! Nem irigyellek!! :shock: Mi is akartunk jelentkezni, de inkább nem. Anyum nem akar a tv-be menni.

Aida: Ez jó ötlet! Küldd be postán elsőbbségivel, hogy már holnap megkapják. utána majd küldik a hiánypótlást addigra meg be tudsz szerezni mindent!

Szombaton megyünk babaúszásra! Már nagyon várom és kíváncsi vagyok hogy mit fog szólni hozzá Kristófom.

Kép

Kép
kbeya
 
 


Syasztok!

Köszönöm a jó kívánságokat,de most nagyon el vagyok keseredve,már 2 napja megállás nélkül sírok! :cry:
Tudjátok,nővérem 4,5hónapos terhes és tegnap derült ki hogy a baba beteg,és ma fekszik,be mert megindítják a szülést,és halva kell megszülnie!Tegnap még azt is megmondták neki hogy,a 2 fiú után most lány lett volna,de ez már mindegy! :cry:
A baj az hogy a baba hasa tele van vízzel,az egyik veséjét nem látszik a másik,meg kisebb mint kénne lennie!
Ma még csak vizsgálatok lesznek,de holnap feltöltik vízzel!
Nagyon féltem!

De nem untattlak titteket,csak nagyon fáj! :cry:

Sok pusy nektek!

Kép
alexa116
 
 


alexa: engem nem untatsz cseppet sem. :cry: :cry: És megértelek maximálisan!Amin most nővéred átmegy az borzasztó.Tudom,mert az én nővérem is hasonlón ment keresztül,és még a mai napig fáj nekem is...hát még neki hogy fájhat.Az ő első terhességéből,6.hónapra spontán beindult szülésből megszületett a szintén kislánya,aki nagyon beteg volt.1napig élt,lélegeztető gépen,súlyos tüdőgyulladással,4féle antibiotikummal kezelve,80dkg-osan és 1napi küzdelem után fél órás újraélesztést követően meghalt.És tesóm mondta már az orvosoknak hogy hagyják elmenni,és ne szenvedtessék tovább.Ott volt mikor újra kellett éleszteni,behívták...Nem tudom mi a jobb.Ha halva születik,vagy élve és ilyeneken megy keresztül mint tesóm lánya.DE!!!Amiért ezt leírtam,hogy kitartás a nővérednek,a dolgok rendeződni fognak,csak kell egy szerető család,férj.Nővéremnek jelenleg van egy 7és fél hós,tüneményes makk egészséges kisfia,akit Ábelnek hívnak.Szorítok a nővérednek hogy legyen elég energiája,lelki ereje túltennie magát ezen az egészen!

Kép

Kép
mezsó
 
 


pocimaci: vigyázz magadra te!!Nem semmi napjaid vannak!Kitartás!És jobbulást a családnak.A széfért nagyon irígy vagyok.Mi már kismilliószor jelentkeztünk férjurammal,és nem hívtak még vissza. :cry: :cry: :cry: :cry: No nem baj,sikereteken felbuzdulva azt hiszem mindjárt jelentkezek mégegyszer.Majdcsak ráunnak a nevünkre. :lol: :lol: :lol: :lol: Pihenj is azért néha.Nekem semmi lelki erőm nem lenne éjjel fél2-kor vasalni! :shock: :shock:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Alexa: úristen :cry: szegény :cry: és mi a baja a babának?és csak most derült ki?

mezsó:sajnálom :cry:

pocimaci:kitartás

renye: köszi

000kata
 
 


Alexa: nagyon édes a kisfiad :lol:

000kata
 
 


Ennyi szörnyűséget basszus olvasni is szörnyű :cry:

Pocimaci:jo h itt vagy,kitartás!

Többiek puszi

Kép
kriszpiri
 
 


Alexa, :cry: szegény, édes istenem, hogy ilyenek miért vannak?

Pocimaci, :( nem egyszerű

Jelenleg kedvenc képem:

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és köszi a ötleteket, tippeket!

Egyelőre úgy néz ki hogy igényeljük és akkor adnak egy igazolást erről és ezt is elég lesz elfaxolni jövőhéten. Majdcsak...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: nagyon édes a kis Noel. :lol: te szeretnél majd neki testvért?

000kata
 
 


Kiderül.. Kicsit bonyolultabb annál az életem, mint hogy most ebben dönteni tudjak. Egyébként később jó lenne...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Syasztok!

Mezsó:Köszi a vigasztalást,nagyon rendes tőled!Ma kötik rá a fájás erősítőt!Aztán megvárják a fájásokat,és ha már nagyon vannak akkor elaltatják!De azt mondják hogy van akinél 3-4 napig is eltarthat!De még csak látogatni sem mehetek be,mert látogatási tilalom van!De sogorom ott van vele!Egésznap!Mi páromal itt vagyunk 3 gyerekkel!

Kata:Köszi a dicséretet!A baba baja:Tele a hasa vízzel,az egyik veséje nem láttható,a másik meg kisebb mint kellene lennie!A magzat vízben meg véres volt! :lol: Tegnapelőtt derült ki!Az AFP mútatta ki!

Aida:Tünemény a kis Noel!

Pocimaci:Csodálak a kitartásodért!Gratula hozzá!

Kép
alexa116
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?