Új privát üzeneted érkezett!

mezsó: uhhh ez nem hangzik valami jol.szegényke :cry: reméljük most nem lesz semmi baj.Probáld pihentetni.

Annus: köszönjük szépen :lol: Bentfogták?mit dolgozik?itt is esik a hó pedig én már a jó időt várom

Többiek,ti örültök a hónak?Szerdán megyünk szurira :cry: Kettöt is kap szegénykém :cry:

000kata
 
 


Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Ide is oda is....

Kata! Nagyon édes Kevined van! :)

Alexa! Ha nem hari, raktam fel hármat.... :oops: Csak így talán egyszerűbb volt. :roll:

Timi! Vigyázz magadra, meg a lábadra! :!: :!:

Annus! Nem bírsz magaddal? :lol: Sajnálom, hogy szalma maradsz :cry:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

 
 

Megmutizom nektek is frissen fodrászolt kislegényem képét:
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Szia mindenki!

Megjártam a 8 hetes kontrollt. Minden rendben! :D Fel vagyok mentve minden alól. Gyorsan be is próbálkoztunk apával.. :oops: Nagyon jó volt! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida! Szuper! Ez nagyon jó hír. Vagyis mindkettő :lol: :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Aida!

Jaj irigy irigy.Én ma terveztem az összebújást,erre nincs kivel...

Kata!
MÁVnál dologzik,már kiküldte a csapatot seperni....Ő meg a meleg szobában TVzik 8) :lol: Legalábbis remélem!Mert ha nincs elég ember akkor mehet ki ő is....

annus11
 
 


hmmm összebújás?? :cry: :cry: én is irígy irígy aida!!!Nagyon! 8) Mi már rég nem bújtunk össze... :cry: :cry: Férjuram állandóan alszik,no persze megértem mert dolgozik éjjel,nappal itthon,muszáj valamikor pihennie.Jó szokott azért a sok alvás mellett erre a dologra is koncentrálni,de mostanában fáradtabb mint az átlag így ez is elmaradt már egy ideje!! :cry: :cry: :cry: :cry:

aida: örülök,hogy minden rendben volt a kontrollon! :wink:

Kata: én örülök a hónak,illetve örülnék,mert ide vagy nem jut,vagy esik és nem marad meg,vagy esik és egy kevéske marad csak meg belőle! :cry: Most ez utóbbi történt. :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Emlékeztek, múltkor írtam hogy anyós szerint Noli nem az unokája mert ilyen neve van... Akkor még párom is neheztelt rá emiatt. Viszont őbelé vmi abnormális tiszteletet és félelmet nevelt anyós és hát tegnap amíg fürödtem gyorsan felhívta és megbeszélte hogy a héten meglátogatjuk.. :shock: Én meg mondtam hogy én ugyan nem megyek és a gyereket sem viszi. Persze erre meg megharagudott! Ez már egy örök körforgás lesz amiben mindig nekem kell majd tűrni anyós egyre inkább elviselhetetlen hisztijeit?? Ha nekem oda kell mennem csúnya vita lesz belőle. Egyáltalán nem is értem a párom hogy lehet ennyire vak a saját anyjával szemben? Néha elgondolom hogy mit tett ez a nő velük gyerekkorukban? Hogy ennyire félnek tőle. Én úgy gondolom minimum anyósnak kellett volna térden csúszva jönnie hozzánk hogy bocsássunk meg és vigyük a gyereket.

Mit tegyek??? Nem akarom hogy párom haragudjon de ez már nem normális ahogy viselkedik anyóssal szemben. Észre kéne vennie az anyja hibáit (pláne azért mert egy kicsit túl sok is van..). Tanács? Menjek a héten? Vagy vesszek össze párommal? :cry:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


szerintemenj a héten s ne a pároddal hanem anyóssal vesszél össze.mond meg neki,hogy ha látni akarja aNOEL NÉVRE HALGTÓ UnOÁJÁT aKKOR FEJEZE BE AZ ÁSKÁLÓDÁST MERT AGYEREKNK TE VAGY AZ ANYJA(bocsi :oops: ) és te döntöd el,hogy ki láthatja és ki nem.


lányok nem lehetne csak 1oldalra irni?vagy ide vagy a zártba?nekem a zárt jobban bejön.mert 2öt olvasni nem mindig van időm :wink:
Vendég
 


TámogatomLekrit!Mert 2szer leírni mindent :lol:

Aida!
Én semmiképp nem vesznék össze a párommal.Leülnék megbeszélni vele a dologt.És ha nagyon ragaszkodik elvinném anyóshoz a gyereket,akivel nem összevesznék,hanem "megmutatnám" neki h milyen kis boldog család vagyunk.Na és h Noel milyen kis cuki :wink: Csak hogy tudja h miről marad majd le,mert ha még egyszer ilyet mond,te nem leszel ennyire lágy szivű az ügyben!
Az esélyt ad meg neki h meggondolja magát...ha meg nem,akkor ezt előre beszéld meg a pároddal h nem vagy hajlandó eltűrni életed végéig!Remélem kapcsol mindkettő!!!

annus11
 
 


Annus, az a baj hogy annyiszor megbeszéltük már és annyiszor adtam már esélyt. Anyós sajnos ilyen. 2-3 hétig jó minden, aztán megint bekattan és minden kezdődik előlről. Én leszek a fasz aki tönkretette a fiát meg Noel hirtelen nem unoka. Persze amikor épp jóban vagyunk nagyon tudja hogy kéne nevelni a nem unokát... :evil:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Értem...hát sajnos akkor ez tényleg így fog menni...
Viszont mivel a gyerek közös,így az apjával kell dűlőre jutnod.Remélem sikerül!

annus11
 
 


Remélem... :? :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jövök 1-2 képpel:

Barátnőmmel Mónikával, neki 2 héttel fiatalabb a kislánya Laura (hétvégén voltunk náluk, sajnos nagyon messze laknak Budapesttől):

Kép

Kép

Nagyiéknál így pancsiztunk régi lavorban:

Kép

Na és végre itthon vagyok a megszokott környezetben Noel mosoly :D

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!

Nagyon cuki Noel!

Már akartam kérdezni!Mért van mindig a nyakában az a partedli féle?Sokat folyik a nyála?Mindig csak ilyen képet látok róla,azért kérdem :oops: :lol:

annus11
 
 


Az újszülött előke nálunk mindennapi kellék :( mert ugye sokat bukik. Így egyszerűbb. Nem kell mindig a ruháját cserélgetni, elég az előkét. Én is sajnálom jobb lenne nélküle, de muszáj. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: majdnem ismerős a helyzeted.Nálunk az van,hogy az én anyám kattan be újra és újra és nem a Blankával van a baja,hanem Petivel.És én megértem picit párod is,mert én sem választottam anya és Peti között.Mivel olyan anya amilyen azért mégiscsak az anyám és tisztelem,szeretem.Pedig annyiszor fúrja Petit,és Peti is őt.Én meg villámhárítóként nem győzök közöttük állni.Szóval szar ez a helyzet,de mivel mindkettőjüket szeretem kit ezért,kit azért.És egyikőjüket sem venném jó néven ha eltűnnének az életemből.Szóval így állunk...Bocsi hogy megvédtem párodat. :oops: Mindenesetre jelen helyzetetekre nekem is az a javaslatom,hogy pároddal le kell ülnötök és beszélnetek róla.Valami kompromisszum kelleni fog hosszú távra...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Aranyos Noli a képeken.Az előke miatt ne bánkódj. :) Nővérem fia 7hós,ő is sokat bukik és neki is non stop előke van a nyakában.Nem egyedi eset Noli az előkével. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Aida: szerintem is menj és beszélj az anyossal mond meg neki hogy te igy nem fogsz jönni ha állandoan piszkál valamivel.és ez Noelnak se jo,nem akarod hogy ezt lássa.
örülök,hogy nem l ett semmi és jo lett a kontroll :lol:
Nagyon édes Noel baba :lol:

Rennye: nagyon édesek a gyerköcök,nagyon csini a frizurája :lol:

Annus: az jo hogy a meleg szobába ül,reméljük nem kell kimennie neki is.

milyen nagy hó van.Nállatok is?igy hogy megyünk holnap az oltásra :cry: a babakocsit lehet tolni ilyen hóba???
Kevin este fél 12ig sirdogált nem akart aludni,fáradt vagyok :cry:

000kata
 
 


Huu de sokat irtatok megint csak győzek irni!!

Képek nagyon jok mindenkié mint mindig!!

Jövőhét végre 4D már alig várom :D

Aida:nálunk is van vita bár már nálunk általába te családod ilyen én családom sztory megy mindig!!
Kiváncsi leszek mi lessz ha meglessz a pici!!

Kép
kriszpiri
 
 


Annus, igen az apujával kéne dűlőre jutni.. :( Ez az ami nem megy. Ő szerinte annyi a megoldás, hogy tűrünk szépen és "nyaljuk" az anyja seggét. Na persze. Csakhogy nekem nem az anyám. Miért nyalnám a seggét miközben ő bánt?

Mezsó, nagyon kéne kompromisszum.. csak ahogy fent is írtam, a párom szerint az a kompromisszum ha mindent elnézünk az anyjának. Hisz ő az anyja és felnevelte. És úgy néz ki ezért bmit megengedhet magának... Nálatok milyen kompromisszum működik?

Kriszpiri, igen párom is szokta ezt a Te családod, én családom témát nyomni. Pl. hogy a gyereknevelési kérdésekben mindig az én családomra hallgatok. Erre mindig azt mondom hogy én már őt és Noelt tekintem a családomnak. Mert ez így lenne helyénvaló. Ő ragadt le a gyerekszerepnél és az anyukájánál. Én is szeretem anyumat meg apumat de tudom az élet rendjét.

Az a durva, hogy mindig felb*szom magam ha eszembe jut hogy párom és testvére mit válaszolnak arra a kérdésre, hogy mi a véleményük az apai nagymamájukról.. Válaszuk: "nem ismertem". Na és miért nem? Mert anyósom a saját anyósával nem volt jóba így eltiltotta a gyerekeket tőle. Párom a saját anyjára nem neheztel emiatt de ha én azt említem hogy nem viszem oda a gyereket azután hogy azt mondta hogy nem az unokája akkor rögtön rám mérges. Akkor hogy is van ez?? :shock:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kriszpiri: nagyon szép nevet választottok Kiara nekem is nagyon tetszik.Ha kislányom lett volna közte volt a nevek közt :lol:
4D az olyan jo,majd várjuk a képeket :lol:

000kata
 
 


A Kiara tényleg nagyon szép név, de el tudom képzelni ha nekem lányom lett volna akkor mit szólt volna anyós ha Kiara lesz a neve... Gondolom ő csak az Ilona, Mária, Erzsébet neveket tudja elképzelni. :evil:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: hát ez má sose lesz jobb?és családi béke?Ne idegesitd magad te mindent megtettél.
A vonalzod megállt nem???

000kata
 
 


Hát remélem is Kiara marad mert párom 1-2% fiubol nem enged és ha tényleg kukacosodik huu az komoly lessz!
Teszek fel majd képet most van pocakom végre most kismama formám lett :lol: :D

Aida:Nálunk mindig az én családom a rossz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kriszpiri 2009.02.27 10:26-kor.

Kép
kriszpiri
 
 


Aida!

Nagyobb babáknál már láttam h előke van a nyakukba,de az mrá a nyál miatt volt.Azért egyszerűbb azt scerélni tényleg,mint a ruhát!
Nem gondoltam h ilyen picinek is végig ott van.Én azt se tudtam h ha sokat bukik akkor az egész napra vonatkozk :oops: Azt hittem h kaja után bukik csak :oops:

annus11
 
 


Nálunk ha beszélnék nagyanyámmal akkor ő lenne kiakadva ő a Gertrudnál van lemaradva!
Amugy rajtam kivül senkinek nem tetszik már csak onnan is tudom h senki nem tudja megjegyezni se :?

Kép
kriszpiri
 
 


Kata, a vonalzóm mindig ezt csinálja. :D Néha megáll aztán megint beindul. Anyós helyzetet meg jól látod. Sose lesz jobb. Én sem látom a végét. És olyan fura már esténként úgy feküdni az ágyban hogy arra gondolok folyamatosan mi lesz anyós következő hisztije. Furcsa érzés, soha senkivel nem voltam ennyire rosszban, pedig én az a "ami a szívemen az a számon" fajta ember vagyok tehát van ellenségem bőven. :D De ilyen még sose volt...

Kriszpiri
, hát az sem lehet könnyű így.. :? :(

Annus, igen sajnos ez a baj Noelkével. Kaja után, kaja közben, következő kaja előtt... mindig képes bukni. Csak úgy hupsz váratlanul. Ezért megoldás az előke. De még így is néha "túlbukja" és akkor a ruhácskája is olyan lesz.

Ma elég nyűgös kedvében van a fiatal úr. Letettem már a kiságyba sírni picit :oops: mert semmi sem hatott már csak ha sétálgattam vele dehát vmikor ebédet kéne csinálni meg enni meg teregetni meg stb.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!
Huuu,ez azért durva...h ennyire nem képes!Mázlim van mert az én férjem nem ilyen típus!
Sajnos ennek egyik oka h elváltak a szülei mikor kicsi volt,aztán nem is az anyja nevelte jószerivel hanem a nagymamája!Tehát nem nőtt fel igazi családban!
Én bár családban nőttem fel,de ott is voltak gondok...inkább nem részletezném milyen jellegű!
A lényeg h soha nem fordultunk a másik családja ellen!Tudjuk h ki milyen,mindenkinek vannak rossz tulajdonságai,nekünk is.De azt a pár alkalmat amikor látogatóba megyünk kibírjuk,nincs konfliktus,nincs veszekedés.
Persze nekünk is rosszul esnek dolgok...(pl h apósomék egész terhesség alatt 1szer nem hívtak fel hogy vagyok...a gyerekekkel szoktam msnen értekezni)De pl anyósom és az anyai nagymama is sokat hív.
Igyekszem mindenkivel úgy viselkedni ahogy én is szeretném h viselkedjenek velem.De az bizti,hogy mi egymás mellett kiállnánk,és most is azon a véleményen vagyunk h pl apósoméknak is mozdulniuk kéne ha látni akarják az első unokát!Mert 170 kmre nem fogok tudni leutazgatni egy pici babával....De ha nem jönnek,akkor nehogy mi legyünk a hibásak h nem vittem le az unokát
:evil:

annus11
 
 


Egy felvetés nem lenne könnyebb msn-en beszélni ha már itt vagyunk ennyien??
HMm

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!
Én is idetalálok hozzátok!
Hát látom mennek itt az anyós anya harcok!
Nálunk is volt!anyu a férjemet úgy ítélte meg hogy tílt engem tőle(anyutól) mert nem jártam haza minden nap!(Ez azért volt mert dolgoztam, estin minden hétfő szerda csütörtökön suliba jártam majd aMIKOR HAZAÉRTEM PRÓBÁLTAM EMBERI JKÖRÜLMÉNYEKET TEREMTENI ILLETVE ELLÁTNI A HÁZIMUNKÁT NA ÉS HA VOLT EGY KIS SZABAD IDŐM AKKOR A PÁROMMAL VOLTAM)így kéthetente jutottam csak haza!
Majd amikor megtudta hogy össze akarunk házasodni akkor kiborult a bili!Volt egy nagy vitánk amikor kijelentette,hogy "AKKOR KERESSEM AMIKOR Ő KERES ENGEM!"Itt teljesen kibuktam.Még az esküvőre sem jött el mert ő nem így képzelte el!Mi csendben megesküdtünk!Az esküvöre csak a nagynéném a kislánya és a férjem apukája jött el!Mi jól éreztük magunkat de azért mégis csak fájt a dolog(szüleim elváltak apukám épp volt valahol nem mtudom hol)Itt elkezdte mondani hogy még nem éltem nem szorakoztam!Én úgy érzem kibuliztam magam, mert a páromat mielőtt megismertem volt egy év amikor monden hétvégen mentünk valahova!Vagy csak beültünk vagy discoba amúgy nem vagyok nagy diszkós!Én úgy érzem az nekem elég volt!
telt az idő és anyu keresett meg telefonon a munkahelyemen,majd ionnantól kezdve tartjuk a kapcvsolatot.Közben született egy kistesóm aki most 9 hónapos na meg én is szültem a Grétit!Azóta néha együtt babázunk.Szereti a Grétit.
Azért az a tüske mindig bennem maradt amit esküvő elött csinált velem holott a férjem soha egy rossz szót nem mondott rá!
Belátta hogy mi együtt vagyunk és látja mostmár hogy haladunk egyről a kettőre.

Kép
mné zsuzsi
 
 


Bocsi kicsit hosszú lett

Kép
mné zsuzsi
 
 


Bocsi!
Kicsit én is hosszú :oops:
Úgy látszik ez egy ilyen nap!

Amúgy nekem így 2 anyósom van!Páromnak meg nincs is :lol: Bár jobban járt így,azt hiszem.

Nálunk azért nincsenek ilyen harcok,talán szerencsésnek mondhatom a dolgot!Aztán később ki tudja!De remélem ha eddig jól kezeltük ezt,akkor később is jól tudjuk majd kezelni! :wink:

annus11
 
 


Huuu Zsuzsi te életed se volt felhőtlen :(

Kép
kriszpiri
 
 


hál istennek nállunk nincsenek anyosharcok.párom szülei már nem élnek sajnos :cry: nekem meg csak anyukám van és jol kijönnek párommal.

000kata
 
 


Az a jó Kata, addig örülj amíg jól kijönnek! :)

Nálunk is másik részről nincs probléma. Szüleim jól kijönnek párommal, nincs gond. Sőt apummal meg is beszélték hétvégén, hogy "de nehezek a nők" :D azaz már össze is beszélnek. Anyummal sincs probléma. Az én szüleim nem áskálódósak, soha nem bántanák a páromat. Még akkor sem mondtak rá egy szem rossz szót sem, amikor párommal én vitáztam. Ők nem olyanok mint anyós, nem akarnak mindenbe beleszólni ás elfogadják hogy már felnőttem. Az unokájukat meg imádják! :D Az egyetlen baj, hogy 190 km-re laknak innen.. :cry:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mi nálunk apu örül anyukám meg már nem él!!

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri, sajnálom! :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Pont most volt az évforduloja is ilyenkor olyan nehéz hisz még emlékszem szülinapom volt mutattqam neki mit kaptam örült tetszett neki és 3napra rá meghalt!!

Kép
kriszpiri
 
 


Na de nem untatlak titeket ezzel

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri: de hogy untatsz minket.Sajnálom :cry:

000kata
 
 


csajok szerintetek ez megér 6.500ft-ot? ismerösöm árulja:

http://www.teszvesz.hu/item553561684_et ... elado.html

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

"Kicsit" rég jártam erre, úgyhogy jól lemaradtam. :oops: :oops:

Anyós probléma: Nálunk ugyanez van az én szüleimmel minden rendben, de a másik részről... tegnap már én a páromat döntés elé kellett hogy állítsam, mert egyszerűen erre megy rá a kapcsolatunk! Mindennapos téma nálunk és kicsit már elegem van a veszekedésekből! :?

Összebújás: mit ne mondjak már hiányzik nagyon, de hát a mindennapi veszekedések! :twisted: :twisted:

Kristóffal holnap megyünk doktor nénihez oltásra! :( Remélem nem fogunk belázasodni úgy mint ezelőtt.

Timi: Most néztem meg a brendon honlapját ott a legolcsóbb etetőszék 11990.- . ( a fa 10990.-tól kezdődik). Ha jó állapotban van akkor szerintem megéri. de nézd meg ha úgy is az ismerősöd.

Mennem kell. Manókám hív! :)

Kép

Kép
kbeya
 
 


kbeya: mi is holnap megyünk szurira

timirosicka: szerintem ha nincs semmi baja megéri.mert 10 fölött vannak az etetőszékek.

000kata
 
 


Sziasztok!

kriszpiri:Köszike :)

kata:Köszike a drukkot.Hát igen nagyon sokat nőtt Krisz az bizti :D Hétfőn megyünk oltásra lessz súly mérés is kíváncsi vagyok,hogy már hány kg :D Kevin is nagyon édes ő is mennyit nőtt :D Cuki a plüssel :D Nagyon arik vagytok együtt :D Én örülök a hónak :D Ma kivittem Kriszt kicsit az udvarra a hóesésbe tetszett neki,hogy az orrára esik a hó :lol: Nagyon édes volt :D De aztán elég gyorsan beis aludt a kezemben :D A levegő elég hamar elnyomja :D

aida:Sajnálom,hogy anyósoddal nem rendeződtek a dolgok.Én is azt javaslom,hogy menj el és beszéld meg vele a dolgot,hogy ha nem változik akkor nem viszed át hozzá az unokát.Remélem hamarosan rendeződnek a dolgok.Örülök,hogy minden oké veled.

alexa:Sajnálom,hogy anyud ilyen :cry: Olyan szomorú,hogy vannak ilyen anyák :cry: Te gyerkőcöd is nagyon aranyos :D

mezsó:Örülök,hogy Blanka jól van nagyon édes kiscsaj :D Sajnálom a lábadat remélem nem lessz semmi komoly.Pihentesd amennyit tudod.Szurkolok,hogy ne legyen baj belőle!!!

annus:Sajnálom,hogy párodat bent tartották.Hogy vagy?Nemsokára babázol te is :D

Reni:Nagyon aranyos gyerkőceid vannak :D

anyós téma:Hát nálunk se felhőtlen a dolog.Mi egy telken vagyunk anyósomékkal.És hát eléggé idegesítő tud lenni amikor szinte egésznap nem hagy minket békén meg okoskodik.Amióta itt lakunk nagyon sokat veszekszünk.De lekopogom kb.2-3 napja leszállt rólunk remélem így marad már.Párom nagyijával vannak gondjaim,mert elég sok hülyeséget csinál ami kiakaszt pl:múltkor felmosta a konyhát és nem fogjátok kitalálni,hogy hova mosta ki a felmosó rongyot a mosogatóba!!!!!! :evil: :evil: Amikor megláttam kiakadtam teljesen,de nem szóltam neki,mert nem akartam vele összeveszni.De ha mégegy ilyen lessz tuti szólok neki.Meg vannak még dolgai.

Neharagudjatok,hogy nem reagálok mindenre,de mennem kell kivisszük Kriszt egy kicsit sétálni :D

Mindenkinek további szép napot kívánok!Amint tudok jövök!

Kép
Kép
reni_24
 
 


[quote="reni_24"]
írta:
reni_24aida:Sajnálom,hogy anyósoddal nem rendeződtek a dolgok.Én is azt javaslom,hogy menj el és beszéld meg vele a dolgot,hogy ha nem változik akkor nem viszed át hozzá az unokát.Remélem hamarosan rendeződnek a dolgok.Örülök,hogy minden oké veled.


A legszívesebben én is ezt csinálnám csak akkor párommal is konfliktus szövődik. Párom szinte ráerőlteti az anyjára a gyereket. Végülis megértem, én is így lennék a saját anyámmal, de akkor is iszonyat nehéz ez nekem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Reni: örülök hogy jol vagytok :lol: ezek az anyosok........ :cry:
mi szerdán megyünk szurira szegénykémet elöre sajnálom 2 szurit kap :cry: remélem jol viseli majd.

000kata
 
 


Na sokat nem tudok írni,mert ma Blanka valahogy nagyon pörög...kb fél órát aludt egész nap és ennyi. :(
Látom azért ma nagyon pörög az élet itt. :D Máskor miért nincs ez így? :D Anyósok ma rendesen ki vannak tárgyalva. :lol: Enyémmel nincs semmi bajom,ő rendes velem.Apósomat utálom... :evil: :evil: :evil: Anyagilag nem egy jó helyzetben élnek anyóssal és elég sűrűn hozzánk fordul pénzt kuncsorogni,és olyan tenyérbemászó stílussal hogy... :evil: :evil: :evil: Párom meg mindig ad neki.Volt hogy nem kérdezett meg és úgy adott neki,volt hogy megkérdezett,persze nemet mondtam,ezen jó nagyot vitázunk állandóan,de olyan igazi ordítós üvöltözős viták szoktak lenni...Szóval nagyon utálom,hogy állandó feszültséget csinál após a kéregetéseivel párom és köztem.Mi sem élünk jól akkor könyörgöm miből adjunk?????Meg páromnak van bátyja is akkor tőle miért nem kér?Totálisan ki vagyok emiatt a dolog miatt készülve.És miért ad párom mindig?Gondolom ezt kérdeznétek...Mert mikor terhes lettem anno,akkor éppen végeztem a fősulin,és biztosítotti jogviszonyként csak a fősulim volt a háttérben.Apósnak meg van egy cége,ahová bejelentett.Hogy meg legyen a 180napom teljesen.És utólag kiderült hogy a járulékokat egyáltalán nem fizette be utánam,így az APEH több százezres bírságot vetett ki rá,és a cégre,amit a mai napig nem rendezett.No ezért van úgymond megkötve a kezünk pénzügybe feléjük.De én már a rossz,és gonosz menny lehetek,mert rengetegszer adtam ki a választási lehetőséget már páromnak,hogy oké adjál pénzt neki,de akkor nekünk végünk,nincs tovább közös jövőnk.Szóval na nálunk ez a szitu.Jó hosszú lettem,remélem értitek a helyzetet miről írtam. :oops: 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


na kisasszony most megint elaludt végre!!Nagyon elkezdett nyűglődni,csak ült a játékai között és ok nélkül elkezdett ordítani.Az ágyban találta magát hamar,remélem alszik legalább 1órát!!!!Mert kezdett már elfogyni a türelmem a nyűgéhez. :oops: 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?