Új privát üzeneted érkezett!

pont most beszéltem az irodában az asztalos ismerősünkkel és már pedzegettem neki, hogy lenne egy pár ötletem pár hónap múlvára. De majd úgyis leegyeztetem vele a részleteket. Mondjuk lehet, hogy végül mégis IKEÁ-s gyerekruhás szekrény lesz a vége, mert az a legolcsóbb verzió....de majd meglátjuk :)
lei
 
 


Köszi mindenkinek a biztatást :-)

Aprooka, a beleim nekem is sokat mozognak, és ezt állítólag könnyen össze is lehet keverni a magzatmozgással az elején... Szóval lehet hogy csak nem tudom, hogy mikor mit érzek ;-)

yuyu79
 
 


winona!

mivel laza napom van, felhívtam őket.
babaágyat nem csinálnak, mert állítólag sok helyen kapható és mondta a srác, hogy olyan áron úgysem készítenék el, hogy az nekem megérje, mert náluk csak drágábban jönne ki.

pelenkázó feltétem már van, hatalmas, ezért kellene egyedi komód, mert ha túl keskeny, arról lemászhat. Most kértem árajánlatot, holnapra érkezik.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

Sziasztok!

Szép napot Mindenkinek!

Már megint pörgős volt az elmúlt 2 napom, csak most nem pozitívan; hanem negatívan.. :(

Az építkezésen megint kulimász van- most éppen az ajtók behelyezésével- nekem kellett kirohangálnom szegény Somival, akit ott még nem tudok egy fél másodpercre sem egyedül hagyni, hiszen egyenlőre mindenhol veszélyforrás... csak idegeskedés 1000rel...

Nekem is rossz lett az afp-m; bár próbálok emiatt nem izgulni, mert végülis sejtettük, hogy nekem sem lett időben levéve; és ezt a vasárnapi uh is megerősítette; hiszen a babó kisebb jóval, mint a menszeszhez mért kor... (aszerint ugye már 17+1 napos lennék) az 4d-s uh szerint meg 15+6 vagyok csak ma még. De így lehet, hogy nekem is kontroll vér stb. :( Szóval igyekszem nem izgulni; így viszont a 4markeres tesztre is bejelentkeztem.

Ha összejön mellékelek csillagpocakról képeket; nagyon cuki volt vasárnap; csak hagyja, hogy izguljunk még egy kicsit a neme miatt, ami nekem nagyon nehéz, mert minden nap többször is eszembe jut... :? Egyébként nagyon meg voltam elégedve a Genesis-szel minden szempontból; nekem jobban tetszett, mint a Praxis anno....

TALI: Gondoltam elkezdhetnénk a dolgot valahol; arra gondoltam, hogy szívesen táblázatba szedem, hogy kinek mikor jó; (Szuszu- megtennéd, hogy átküldöd, mert akkor a neveket nem kéne beirogatnom újra. :oops: :) ) Én kigondoltam 3 időpontot; de jöhet még 5let; és akkor mindenki nyilatkozzon majd róla, hogy melyik lenne jó neki..; ha ez így megfelel Nektek...

Első körben bedobott dátumok: márc.29 szombat; ápr.5 szombat; ápr. 6 vasárnap...
Vélemények??!

Este jövök újra; most meg megpróbálok képet berakni..

Kép

Kép
mákszem
 
 


ÍME: :D :D :D Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
mákszem
 
 


Mákszem nagyon édik a képek a bébiről. :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Mákszem!

Gratulálok, nagyon aranyos a baba!
Ekkora különbségek vannak utolsó mensi és UH között? Nem is hittem volna.....Akkor viszont ez az AFP soha nem számolható ki pontosan, mert ott egy csomó tényezőt pontosan kell tudniuk: nem mindegy mekkora a baba, a mama súlya( amit nálam pl 3 különböző helyen 3 féleképp tartanak nyilván), meg ezen kívűl is egy csomó minden. Na ezek után nagyon vároma pénteki eredményt.

A találkozó nagyon jó ötlet!! Bár nálam az a baj, hogy nem nagyon tudom előre, mert párom egyszerre mentőzik is (aminek megvan a havi beosztása) de közben egy magánmentőszolg.-nál is dolgozik, akik mindig hét közepén képesek szólni, hogy akkor valamelyik hétvégi napot vigye. :evil:
ilyenkor viszi a kocsit is, anélkül meg nehezen tudok bejutni a városba.
tehát ha tudok, és lesz járgány, akkor csatlakozom.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Mecsi!

A komód mérete mindegy, mert úgyis a pelenkázó betéthez készíti a fakeretet, és azt rögzíti a komód hátuljára.

Egyébként a decemberi vagy januári praktika magazinba le van írva, hogy hogy lehet elkészíteni, a párom érez hozzá kedvet ő is elkészítheti.

A tesóm azt mondta, hogy a faanyag erre a kis semmiségre 5-7 ezer forint, szóval bő fél komód ára....

Megpróbálom becsatolni a komódot és a praktikás cikket.
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Bocsika egy kicsit nagyra sikerült.

A komód 80*100 cm.
Vendég
 


Erre a komódra gondoltam én is. Csak én a bükk szinüt néztem ki.köszi

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


A rácsos ágy elég egyszerű, de egy szép, mintás védővel és baldahinnal nagyon széppé lehet varázsolni.

A nővérem varrónő, vannak ötletei... :) A Jászai Mari téren a villamos megállóban van egy kelme bolt és ott nagyon szép anyagokat lehet kapni.
Vendég
 


szerintem a Faktumnál is vannak nagyon jó bababútorok, és az RS bútoráruházakban árulják őket. De vannak ilyen faktumos bútorok az elefáni diszkontban is a Budafoki úton.
lei
 
 


Igen, hallottam az elefáni diszontról, de a honlapon nincsenek árak...
Vendég
 


aprooka:örülök neki, h. sikerült!
beleki: nagyon klassz bútorok!teccik.
mákszem: szépek az uh képek!

Kép
winona
 
 


lei!

én ilyen nevű diszkontot csak a baross utcában és a bocskai úton találtam. hol van a budafokin, mert az nekem elég megközelíthető?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka: bocsi, budafoki helyett én is a bocskait akartam írni, csak eltévesztettem :oops: sorry!!!

mákszem: édesek a képek!! :) AFP miatt meg nem aggódj!!
lei
 
 


Mákszem! Elküldtem az excelt.

szuszu
 
 


Kép

hát remélem sikerül a pocakos kép én így néztem ki kb. egy hete :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Kép

Lanyané, én az kis drágám ilyen "Sissy-ke" :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


minimanó nagyon csini bini vagy :D jó kis poc :D és a sissyke cukormackó :D nekem ráteszi a fejét a pocimra és már szoktatom egymáshoz őket :oops:
mákszem nagyon édes a kismackód :D dugdosta a lábaközit :D ugye milyen jóó fej barna csilla én sztem 2-3 hét múlva megint elmegyek mert nekem utána már csak összevissza kezeklábak látszódnak csak :D
alig aludtam éjjel,és egész nap holtkoros voltam,de szerintem annyira izgulok a holnap miatt hogy ma sem alucok,drukkoljatok nekem egy puniért :D :oops: meg egy kukiért :oops: :lol: puszzz

lanyané
 
 


Lanyané, köszi holnap gondolok rád és drukkolok hogy így legyen :lol: :lol:
Pussza

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szép kis pocak Gabi! :D

Valakinek van cicája?
Nekem egy sima házi cirmosom van , és ő is mindig odafekszik a hasamhoz rá sose. De júniusba le kell vinnem anyósomékhoz. Úgy fáj a szívem hogy mek kell válnom tőle egy időre. Kicsit vad és nem akarom hogy baj legyen. :cry:

Jó pihit mindenkinek szép álmokat :)

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Szerintem nem kell izgulni, hogy érzitek-e a mozgást, amikor meg fog rugni benneteket, akkor biztosak lesztek benne :D Engem félálomban ért a kisfiamnál az első rugás, de szerintem nem lehet összetéveszteni semmivel :D
Én még csak egyszer voltam a védőnéninél, de nekem csak vérnyomást mért, vagyis szeretett volna...(90/60 volt :D )

lanyané, mennek a drukkok a punciért :D

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Azt hittem ez egyszerűbb.... :(

SZUSZU- Hogyan lehet beszúrni a táblázatot???? Most alakítottam át az általad elküldöttet a talis verzióra.

Kép

Kép
mákszem
 
 


Amúgy köszönöm a dícsérő szavakat! Szerintem is cuki a babóka! :lol:
Talira reagáljatok kérlek; holnap, ha tudom, akkor beszúrom a táblázatot.. (persze, ha Szuszu, vagy valaki segít ebben. :D )

Kép

Kép
mákszem
 
 


Gabi,

Nagyon helyes a pocid!

Mákszem, ne izgulj, minden rendben lesz! Én ha minden igaz holnap tudom meg az AFP eredményemet.

a találkozóval kapcsolatban nekem bármelyik időpont jó egyelőre, alkalmazkodom a többiekhez;)

sniky
 
 


Málszem!
Nekem a márc.29-i időpont lenne jó.
Veronika
l.veronika
 
 


Szia Mecsikém!:-)))))
Itt Málna és Anyukája!!!!!
Gondoltam írok itt is pár sort,bár azért mi forró dróton vagyunk:-)))
Jó,hogy itt még mindenki ilyen nyugodt,én már kicsit pánikban vagyok,hiszen mi már bármikor szülhetünk! :shock:
Mindenkinek jó egészséget kívánok!!!!!

aurora
aurora05
 
 


Jó reggelt lányok, ébresztő :!: :!: :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Nem tudom, hogy nálatok mi a helyzet, de nekem múlt péntek óta, nagyott nőtt a pocim. ????? Lehetséges? Reggelre is megmarad.

És sokkal keményebb??
Vendég
 


Mákszem, ugye most már látod, hogy milyen "nehéz" az én feladatom :lol: . Figyi, nem olyan egyszerű beszúrni. Ha visszaküldöd az excel-t, akkor beteszem neked. Amúgy át szoktam alakítani html fájllá, után nyomok egy printscreen-t, aztán képszerkesztőben méretezgetem.
Jó reggelt mindenkinek. Végre kialudtam magam. Olyan jól esett, már napok óta alig alszom. Teljesen feldagadt az arcom reggelre, olyan kipihent vagyok. 8)
Szép napot mindenkinek. Én holnap nem dolgozom, mert elutazunk 3 napra Galyatetőre egy kis pihire, már nagyon várom.

szuszu
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mákszem mit jelent, hogy rossz lett az afp-d?

Mennyi a jó? Nekem 0,94 lett. Ma megyek dokihoz, lehet, hogy a lelet birtokában meg is csinálja az esedékes ultrahangot?
bende
 
 


:shock: :shock: :shock: kész vagyok mint a mateklecke :shock: :shock: a genetikus azt monta ez biza 2 LÁNY :shock: :shock: na ilyenkor mi van(azt monta ,hogy ő 12-13hetesen amikor én voltam 4D.-n inkább nem mond semmit mert nem bizti)tartom az állításom egy fiú egy lány 2hét múlva megyek 4D-re ismét és akkor már tutit akarok :oops: :lol: :D minden rendben a drágáimmal pont ugyan akkorák,szépek egézségesek :D ez a lényeg

lanyané
 
 


Lanyané, ez hihetetlen :!: Akkor mégsem Ádám és Roland? Vannak lányneveitek is? ;-) Nagyon drukkoltál egy punisért, a végén mindkettő az lesz... Tartogat az élet meglepetéseket, úgy látom...

Talán jobb, hogy én még nem tudok semmit, de remélem a 18. héten kiderül ;-)

yuyu79
 
 


Lanyané!

Két kis oroszlán lány? Hűha..... :lol:
Akkor jó akaratos egyéniségeid lesznek. Na látod mi lett a nagy drukk....azért ez is nagyon szuper lenne.
Lánynevek?

Engem ma megrohamoztak, szóval lesz egy kis szünet, de délután mindenképp szeretnék majd benézni.

Addig szép, napsütéses napot mindenkinek (köszi Niky)

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Jázmin,Amíra,de én már nem merek semmit elhinni :shock: :oops: :lol: :D

lanyané
 
 


Jó reggelt Mindenkienk!! :)

Jó nézni, hogy milyen szép pocakja van mindenkinek. :)

Lanyané, ez tényleg hihetetlen!! Még jó, hogy nem akkor szólnak, mikor már megveszitek a szép kisfiús cuccokat. :) Aztán lehet, hogy tényleg egy fiúcska és egy kislány lesz. :D

Ma levették a vért az AFP-hez, de nincs ez kicsit korán? Utolsó menstruációm szerint 17 hetes vagyok, de az UH alapján 15. A doki azt mondta a 12 hetes UH-on, hogy ez alapján kell mennünk ( mivel a menstruációm nem volt rendszeres, illetve nem 28 naposak voltak a ciklusok), de akkor meg korán van még az AFP-hez, vagy nem? Elméletileg pontosan 16 hetesen kellene levenni, ugye?

A másik dolog, a 4D-s UH-t mikor érdemes megcsináltatni? 20-24. hét???

k.a.t.i.c.a
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hogy vagytok?
Húúú én most ugy keltem mint akit agyonvertek. fél 5kor is arra keltem hogy be van dugulva az orrom, erre most meg már ledöntött a nátha? A fejem szétmegy ugy tele érzem, fáj a torkom, basszus azt se tudom mit lehetne bevennem. Ma megpróbálom a természetes gyógyitást ha nem lesz jobb holnap mehetek dokihoz:(

Lanyané hát ez a nap híre :lol: ugylátszik erős a csapat drukkereje :D na jó férre a tréfával. Azért ez szép meglepetés, gondolom leesett az állad hirtelen. 2fiú most meg 2lány.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Úgy sajnálom, hogy ilyen ritkán tudok írni Nektek, de meló mellett elég nehéz és otthon sajna nincs egyenlőre netünk!

Mecsi!
Én is kb. egy hete nagyon náthás voltam és abba a kismamakönyvbe amit a védőnőtől kaptam találtam egy gyógyszert amit kismamák is szedhetnek: SINUPRET, van cseppben és drazséban, én vettem cseppet és 4 nap alatt elmulasztotta a náthámat, csak ajánlani tudom!!!!
Jobbulást!!!!!!!!

Katica!
Az én dokim 16+ pár naposan szokta levetetni az afp-t! Amikor nekem leveszik akkor mensi szerint 16+5 napos leszek, szerinte ez a jó! Ő tudja!

Lanyané!
Hát gondolom hogy meglepődtél a hír hallattán! 2 fiúból hirtelen 2 lány lett! Ezek után nem csodálom, ha nem éled bele magad egyik varriációba sem!!!

Én tegnap voltam dokinál! Picurral minden rendben, az uh alatt olyan édesen csuklott, aztán meg ficánkolt ezerrel!
Megkérdeztem a dokit a tarifáról és 50 ezret mondott a szülésre függeltenül attól, hogy sima vagy császáros!
Szerencsére szabira is júniusba megy, úgyhogy minden szupi!

Szép napot mindenkinek!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Mákszem, nagyon édes a kisbabusod :)
Kár, hogy kis szégyenlős...

Én kedden voltam a dokinéninél, már nagyon vártam, hogy megnyugtasson minden rendben van e.
Babus az UH elején aludt, de aztán elkezdett mocorogni. Sajnos én nem sokat láttam belőle, mert a monitort a párom felé fordította a doktornő. De bizony most is megmutatta magát, hogy bizony Ő kisfiú, jó nagy "zacsija" van :lol:

Majd felteszem a képet, dicsekszem az én kis "csődörömmel"

Direkt kértem, hogy a méhszájat is nézze meg, mondta, hogy zárt, de nagyon elől van.
Ti tudtok erről valamit, hogy ez mit jelent? Kérdeztem, hogy ez most baj e, de mondta, hogy majd ez jól jön a szülésnél. Jópofa, mikor én császárral fogok szülni...
Remélem ez nem egyet jelent a méhszáj megrövidülésével :cry:

pöttömpanni
 
 


Mecsi! Én is tudok Neked ajánlani egy jó orrcseppet. A neve: Euphorbium. Én ezt használtam, nagyon jó volt, orrdugulás hipp-hopp elmúlt. Ez homeopátiás készítmény.

k.a.t.i.c.a
 
 


Tegnap pedig a védőnőnél voltam. Beírogatta a leleteket, mért súlyt és vérnyomást, és röviden ennyi is volt.
Se szívhang, se vizelet, semmi...ez kicsit megdöbbentett.

Szerencsére a súlyom miatt nem piszkált, pedig már 5kg-t híztam.

Ma jöttem először dolgozni, 2 hetet voltam majdnem otthon, és mindenki el volt ájulva, mekkorát nőtt a pocim ilyen rövid idő alatt.

Apósom aranyos volt a hétvégén, közölte, hogy ezt már nem tudom behúzni :lol:

A talival kapcsolatban ilyen előre nem tudom mit fogok csinálni, de akkor legyen a március 29. Ezt a napot lestoppolom hogy végre megismerhesselek Titeket :lol:

pöttömpanni
 
 


Pöttöm, ne aggódj, nem baj, ha elől van a méhszáj, nem jelent problémát. Lényeg, hogy zárt legyen. :)

k.a.t.i.c.a
 
 


Lanyané, hát ez jó hír na most légy okos hogy mik a csemeték :?: , nade sebaj mirre megszülöd kiderül :lol: :lol: én örülnék két kiscsajnak.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Én is szeretnék picit büszkélkedni a pocimmal, bár nekem még picurka, de van. :D

Kép 15. hét

k.a.t.i.c.a
 
 


Katica!

Nagyon helyes a pocid :lol:
Meglátod milyen hirtelen kezd majd el nőni...

Tegnap voltam kismama tornán, vannak csajszik 33-36 hetesen, szegényeknek iszonyatosan nagy a hasuk, édesen nyögtek meg szuszogtak a gyakorlatok alatt. Erre mondta a gyógytornász, hogy bezzeg az elején milyen egyszerűnek tűntek ezek a gyakorlatok...
Mondták a nagyobb pocijú kismamik, hogy mennyire irigyelnek engem a pici pocim miatt...pedig már nem is kicsi :lol:

pöttömpanni
 
 


Sziasztok lyányok:))

Katica, nagyon aranyos a pocid, csini vagy!

Lanyané, nem semmi:))) már kezdem azt hinni, hogy úgyis az a tuti, amikor már megszületnek, mármint a nemét illetően:)

azt hiszem én ebédszünetben átnézek a christina moda-ba, felmérem a terepet:)

sniky
 
 


Nagyon helyes mindenki pocija!
Nekem tegnap megjegyezte a doki is, hogy szépen gömbölyödök, meg mostmár mindenki észre veszi, aki nem tudta az is!
Majd igyekszem én is mutogatni nektek!

Sniky!
Megtennéd, hogy megnézed, hogy milyen áron vannak a kismamagatyók! Köszi!

Kép
Kép
györesz
 
 


Persze györesz, megnézem! :) 2 után jövök megint!

sniky
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?