Új privát üzeneted érkezett!

Helenka, ne csuggedj el, nem szabad.
Na bagoly mondja verebnek :)
Elhiszem hogy ez mennyire nehez, de en is total kesz vagyok mindentol ill az idotol, hogy rohan, de kozben megsem..
Es engem is nagyon bant hogy nem tudunk gyereket csinalni, es erzem hogy nagyon magamat kezdem hibaztatni. Ez egy nehez idoszak mindenki szamara, de tudni kell kezelni valahogy, maskulonben osszeomlunk.
irigylem azokat akiknek csak ugy osszejon..
Hajra, fel a fejjel mindenki :)
reginand1pont0
 
 


Helenka!
Ne add fel, kérlek! A gödör aljáról csak felfelé vezet út. Előbb-utóbb össze fog jönni a baba, és amint a kezedben lesz elfelejted majd minden eddigi bajod-szenvedésed.

Nagyon-nagyon drukkolunk Neked!!!



Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, Adél vagyok. Van már egy másfél éves kisfiam és szeretnénk egy kistesót. Remélem hamarosan sikerül.
Ez már az ötödik hónap, és egyre türelmetlenebb vagyok, a kisfiamra nem kellett ilyen sokat várni. 
Üdv

Kép

Kép
liliputi39
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Szia Adél, üdvözlet közöttünk! Sajnálattal hallom, hogy nem megy "pikk-pakk" a dolog, szurkolok a kistesóért. Mesélj magadról!

Én úgy számolom, hogy a hét végén kellene megjönnie, ha a második hullámot veszem alapul. A vonalzóval nem törődök, kicsit uncsi mindig állítgatni. Talán belövöm a következő ciklusra megint. Tegnap átolvastam a Kaális mappát, a teendőket, vizsgálatokat. Tényleg lehet hamarosan kezdeni a dolgot, ez egy kicsit lelkesít, de nem nagyon.
Egy éve letettem a gyógyszert, nézegettem a terhes vitaminokat és emlékszem, novemberben szidtam magunkat, hogy a vizsgálat után, amikor azt mondta a doki, hogy most lehetne próbálkozni mert szép nap tüszőm van, direkt nem próbálkoztunk, hogy "várjunk még egy hónapot, hogy ürüljön a gyógyszer a szervezetemből". Persze most már tudom, hogy valószinűleg már akkor kár lett volna a gőzért.
Egyébként sincs jókedvem, nagyon nincs.  Barátainkért is aggódom, 3 éve nem jön a baba, a lány IR-es kicsit, pajzsmirigyes kicsit, most hellyel- közzel rendbe rakták, elvileg mennie kelllene a dolognak, mégsem sikerül...
reginand, mi ez az új név? mi lett az elsővel? vagy új erő, új név? :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Hali, roviden irok mert a gepem mem jo a telo meg...:-( voltam dokinal , minden ok, nincs polip:-) a nevem a gep miatt mas. Nem tudtam azt a jelszavamat.. Minden jot addig is!
reginand1pont0
 
 


Helenka, Kitartas, most mar csak kifele vezet az ut! :)

Adel udv itt :)

20140211131327
 
 


Üdv itt Adél!

Reginand akkor most mehettek tovább?

Helenka ezek azért jó hó hírek. Majd hamar megy az idő a vizsgálatok miatt.

Többiek?
csepp24
 
 


Sziasztok!

Gondoltam beszámolpk a gyógyteás tapasztalataimról...
Szóval 2 hónapja iszom a palástfű teát a ciklusom 2. felében, és tényleg megnyújtotta a luteális (peteérés utáni) szakaszt. Már 15 napja volt peteérésem, és igaz, hogy már tegnap óta görcsölgetek, de még semmi.
Nagyon remélem, hogy ez a tea legközelebb megment engem a korai vetéléstől.

Jövő héten pedig hormonvizsgálat.

Drukk!!!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske, megy a drukk :)

cseppke, igen, mennek tovabb a vizsgalatok, meg egy 21. napi+ nodokis.
Ahol voltam az maganban volt, nem az intezmenyhez kotott dolog :) Azert mentem el, mertha talal valamit akkor joval elobb el tudtam volna inditani az egesz procedurat, mint a BMC s vizsgalat utan
reginand1pont0
 
 


Liliputi: üdv itt!
légy türelmes,elég sok mindennek kell klappolnia a szervezetben (+férfiban),hogy azonnal összejöjjön a baba :)

2 éves a gyerkőcöm,5 évet vártunk az első pozitív tesztre,az se jött segítség nélkül,meddőségi kezelésnek volt "köszönhető" a siker.

Kistesóval 13 hónapja próbálkozunk,hiába az ovuteszt,és időzített együttlétek,hiába a hőmérőzés és a torna, még semmi.

Többieknek is megy a drukk!!!!!!

mint látjátok nálunk semmi...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, majdnem egyforma a ciklusunk :) jaj de jo lenne ha ez jelentene vmit, nem ?:)
20140211131327
 
 


2 nap különbséggel lesz pozitív tesztünk nemsokára! ;) :D :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!!!Hajni vagyok 33 éves, van egy 8 hónapos tündéri kislányunk és jövőre szeretnénk neki kistesót.Az az igazság, hogy még van 2 levél tablettám és utána indul kistesó projekt . Nóra babánk első hónapban összejött, reméljük tesönál is így lesz 

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Hajni, udv. Remeljuk a legjobbakat :)
20140211131327
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!Mi már pörgünk ezerrel, kislányom általában fél 7-kor indítja a napot!!!Szeretném még azt is leírni, hogy ugye nekünk Nóra az első hónapban összejött, de előtte én vettem a vaterán ovulációs tesztet, ami kimutatta, hogy pontosan mikor van a peteérésem,hátha esetleg ez valakinek segíthet!!!Próbálok visszaolvasni.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Szia Hajni! üdv közöttünk, Köszi a tippet, már mind túl vagyunk az ovu teszten, hőmérőzésen, gyógydzerezésen, stb. Sokunknak (nekem is) kisebb csoda kell a teherbe eséshez. Mi már ebben az évben is szerettünk volna babát, de új témát kellett indítani, mert eltelt az idő.
Nekem elvileg ma kellene megjönnie, de nem hiszem, hogy meg fog.
Samimi, mi van veled? gyanúsan nagy a csönd, remélem, már a terhes topicba írsz ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Tesóméknál ikrek vannak, akik beültetéssel lettek,harmadszorra, a mai napig nem tudják mi lehetett a gond, de azt mondták természetes úton nem lehet babájuk...Erre idén januárban,megszületett a 3. babájuk természetes úton!!!!Helenka, remélem nem jön meg!!!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!

Üdv Hajni Neked is! :) 

Én már visszaolvasgattam, és látom nem mindenhol egyszerű a teherbeesés. De vannak csodák és hinni kell bennük. Én habitus vetélő vagyok, a kisfiam előtt párszor már átéltem, szörnyű volt, azt hittem, hogy ez az én sorsom, a kisfiamnál már tudták mi a gond, kezelték, de így is nehéz volt kihordani. Most ezek után még egyszer belevágnék, de hát még várat magára a kicsike.
VAn egy olyan érzésem, hogy ez a hónap sem a miénk, ez már az 5. próbálkozási hónap, és nem. Ma vettem palástfű teát, anno is ezt ittam. 

Valaki iszik még palástfű teát?

Kép

Kép
liliputi39
Budapest XIII. kerület
 
 


Üdv itt Hajni!

Adél én ittam palástfű teát, de most, hogy voltam dokinál ő lebeszélt róla, szerinte több a veszély benne, mint a hatása. 

Ezek a várakozásban lévő napok nagyon kemények tudnak lenni, pedig azért munka mellett, háztartás, család lefoglalnak, de van, hogy kattog az agyam a jövőhét pénteken. Bizakodom, hogy a teszt pozitív lesz. Rossz, hogy érzek ezt-azt, de tudom, hogy a Duphaston hatása is lehet, sőt még menszi előtti dolgok is lehetnek. 

Keddre a húgomnak kérném szépen azért a drukkokat. Remlhetőleg a kettő fagyi babájuk (de legalább egy) velük marad.

Orsi milyen a munkás hétköznapok? Gyerekek beleszoktak, és te?
csepp24
 
 


Sziasztok!

Üdv az Új tagoknak!

Mindenkinek megy a drukk, sokat gondolok Rátok, hátha, mikor 1 héten egyszer be tudok ide nézni,valaki a (régiek közül főleg) jó híreket ad magáról!
Sajna nincs időm nagyon, a munka és gyerekek mellett a gépezésre, most alszanak, úgy hogy kicsit tudtam olvasgatni.

Képzeljétek Nekem meg 2.-án kellett volna megjönnie, szerdán vettem tesztet, de akkor úgy tűnt negatív, nem dobtam ki, ma ránéztem és két szép csíkocska virít rajta. El kezdtem téblábolni, hogy hogy mondjam meg a férjemnek, hogy azonnal menjen el egy másik tesztért, de előtte elmentem pisilni, és basszus megjött .
De, ha nem nézem meg a tesztet előtte simán örültem volna, hogy legalább nem 2 -3 hónapot késik, csak 10 napot. De így most kicsit bizonytalan vagyok, mit csináljak, mert ha elment, még utána akár 2 hétig is mutathat pozitívat a teszt, úgyhogy felesleges vennem teszteket.
Zalán előtt is volt egy ilyenem, 2 hónapra meg össze jött Zali, úgy hogy reménykedem, hogy így lesz megint.
Egyébként simán produkáltam már a terhes tüneteket, álmosság, idegesség, feszültség, cicimet is érezgettem, fájt a fejem (ami szinte csak terhesen szokott), de hát úgy néz ki, csak ennyi volt :(.
Lehet, elmúlik elmegyek dokihoz, hogy én ezt már hányszor írtam , de sose megyek el.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Csepp !!

Egyszerre írtunk!

Tesódéknak megy a drukk.

Köszi kérdésed meg vagyunk, dolgoztam 2 napot, majd múlt héten végig táppénzen voltam, mert a lányom beteg lett, 4-5 napig volt 39- 40 fokos a láza, a héten már dolgoztam. A munka jó, olyan mint régen, nem sok minden változott 5 év alatt.
Zali még mindig sír reggelente, de végre a változás, a héten már aludt a bölcsiben, előtte semennyit nem aludt, úgyhogy azért már haladunk. A lányom az ovi kezdést jól bírta, a héten sajna nem csak reggel sír, hogy nem akar menni, hanem a többi gyerektől hallom, sajnos napközben is sokszor sír, hogy hiányzom neki. Egyébként látom is a kis szemén, hogy ki van sírva, valamelyik nap délután még könnyes is volt még a szeme, mikor mentünk érte. Nagyon sajnálom szegénykémet.

Szóval nem könnyű.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi, érdekes amit írtál, mindenképpen járj utána! Nem igaz, hogy nem lehet elmenni orvoshoz! :)
Nekem még nem jött meg, de ez nem jelent semmit. Hajni, köszi a drukkot, de rám nem kell fecsérelni. A párom vaktölténnyel lő, így nincs esélyünk kisbabára. Még lehet, hogy a herebiopsziában sem lesz érlelhető spermium és akkor donorhoz kell folyamodni.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


@helenka:


Szia Helenka!

Akkor gondolom lombikozni fogtok...nálunk is hasonló a helyzet nagyon szeretnénk jövőre babát novemberbe kezdünk bele a lombikba :)
reni87
Kecskemét
 
 


Szia Reni, Sok sikert! :)
20140211131327
 
 


szia Reni! majd várom az infókat :)
én most megcsinálom a 3. napi hormont, hogy vigyem magammal a Kaáliba.
ki tudja, mikorra jön meg...
te hova mész Reni? kezdhettünk volna mi is novemberben, de még akkor szedjük az almát

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Dévai dokihoz megyek :)

Reginand köszi :)
reni87
Kecskemét
 
 


Hajrá Reni, majd várom a beszámolót :)
Nekem még mindig nem jött meg, ez volt a 34. nap. Tegnap este felhívtam a dokinőt, azt mondta, hívjam, ha megjött és kitaláljuk, hogyan csinákjuk a hormont. Már türelmetlen vagyok. Debrecenbe kéne menni.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Ne legyel turelmetlen Helenka, az nem vezet jora.
ugy jarsz mint en: ugy latszik ez lesz az extra hosszu ciklusom, a 28 nappal :) holnap hivom a bmct sztem h. jo e az idpont a 20. napon ha a tuszorepedes csak a 14 napon van.. sztem hatareset..
20140211131327
 
 


Helenka: nem gondoltál terhességi tesztre? :)
tudod ám ugye,hogy nem kell a terhességhez sokmillió spermium,csupán egy,ami célbaér...? :D
tudom én,hogy ha megvan a megfelelő számú-alakú-mozgású,az az ideális,de nem Ti lennétek az elsők,akiknek így is sikerülne!!

Van,aki "elköttette" magát,és mégis fogant baba......no nem a postástól :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Azon parázok,hogy vajon miért fájnak a melleim annyira napok óta...?!
illetve az ELŐZŐ ovuláció óta feszülnek,picit "nőttek" is,ami nekem a terhességen kívül nem volt jellemző,főleg hogy alig van cicim :D
Ja,tesztet most is csináltam,de hiába csinálok újabb meg újabb teszteket,mind negatív!!!

Ellenben az ovuteszt,ami legalább 3 napja pozitív... Ilyen se volt még!!! korábban 15.-16.napon volt pozitív,most meg én már negyedik pozitívnak mondanám,de mondjuk,hogy ebből az első száradtan már nem tűnik annyira pozitívnak,de a többi tényleg az volt...
16.napomon vagyok,és így "vizesen" a teszt eléggé pozitív... Így csúszik a mensi is a 28 naposhoz képest,pedig mennék a 3.napi vizsgálatra...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Remeljuk Eszti, hogy ez vmi jot jelent :)
Nem lehetseges h. az elozo ciklusban volt meg pe? ennek ellenere megjott, dehat akkor is most 6 hetes lennel.. nem lehetne ? bar akkor nem ertem miert negativ a teszt.. 

20140211131327
 
 


hajrá inci!
látjátok, milyenek vagytok? hamis reményt ültettek a bogaramba...
még mindig nem jött meg, ami totál bele fér nálam, viszont déltől görcsölgetek. kb, mintha meg akarna jönni, de semmi. most pattogzok kifele, tehát eszerint sem akar megjönni.
viszont tuti nem vagyok terhes. nem vagyok olyan mázlista. tesztet persze nem csináltam, de nem is akarok, hiszen meg fog jönni. viszont mi van, ha mégsem...?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka csinálj tesztet :) ha pozitív örülsz a csodának, ha negatív akkor nem agyalsz tovább megnyugszol lehet meg is jön :) most ez volt velem is ebben a ciklusban., fájdogált a hasam nagyon picit barnáztam, te nem volt az igazi mensi, agyaltam hogy jaj hát megtörhétetett egy kis csoda...kzben persze izgatott hogy miért nm jn már meg, vettem egy tesztet természetesen negaív lett, elösr pici bánat, de aztán teljes megnyugvás, aznap meg is jött rendesen és teljesen megnyugodtam mert már azon paráztam hogy mi ez, mert nekem pontos a ciklusom. Szóval csa a megnyugvásért érdemes egy tesztet csinálni.
reni87
Kecskemét
 
 


ma már nem tesztelek, mert lemaradtam a reggeli pisiről, de lehet, hogy tartogatom pár óráig és megcsinálom, amig egyedül vagyok.
ma ne is jöjjön meg, mert 23-án nem mehetek vérvételre :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


+/- egy nap nem gond a vérvételnél :)
reni87
Kecskemét
 
 


Kedde levetethetem a harmadik napos vért, ha ma délutánra végre úgy néz ki, hogy megjött?

Helenka mennek a drukkok! Csoda mindig történhet bárkivel!
csepp24
 
 


csepp, az bőven jó lesz kedden!
tudom, hogy a 3. napit lehet 2 és 4. napon is venni, csak nem akarom a dokinőt sem ünnepnapon, sem vasárnap zavarni.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


csepp , nekem mondtak h. ugy szamoljak ha du 5-6 korul/ utan jon meg akkor az a 0. napnak szamit. Igy szamolj.
20140211131327
 
 


Én úgy tudom, hogyha délután jön meg, akkor a következő lesz az 1. nap.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Nekem is egy kedd délután jött meg,azt már szerdára számolom,így a szerda az 1.nap.
Most én se tudom,mit gondoljak,mert azóta is pozitív a teszt,vagy legalábbis erős,nem akar gyengülni!!!
Ma már nem tudtam megnézni,mert az erre a ciklusra vett 12 ovutesztet elhasználtam tegnap estig :)
Mindjárt rakok fel képet a tesztekről,kíváncsi vagyok,mit gondoltok. Eddig 1,mx. 2 alkalommal volt ilyen erős egy hónapban,előtte-utána jóval gyengébb...

A képen persze már mind kiszáradva látszik,"frissen" erősebbek voltak,az utolsót már nem mondtam volna pozitívnak,csak nagyon erősnek,de az előtte levőt még igen,pedig láttam már egynéhány ovutesztet :)




de jó lenne már terhességi teszteket pakolászni ide,nem csak LH-t :)
főleg,hogy ma láthattam két irinyó-pirinyó babát a templomban,egyik a barátnőm 18 napos babája volt,a másik baba is kb. ugyanakkor született :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, ez tokre erdekes.. en meg sose lattam ilyet :)
A 18. ciklusnapon lett ilyen vagy DPO. 18. nap??
bar gondolom a 18. nap.. erdekes.. lehet h. elobb volt egy pe, es az sikeres volt? :)
20140211131327
 
 


Ma este volt egy kis barna ize a fehernemun.. megint, utoljara 2 honapja volt ilyen.
mi lehet ez??!!
20140211131327
 
 


Reginand: nem tudom,én csak ezekalapján a tesztek alapján tudom megítélni,mikor mi lehetett,DE most voltam mosdóban,és utána pici vérszínűt töröltem...
Fehérneműn nem látszott semmi,csak a papírt színezte meg,de pirosnak tűnt...
Igen,18.ciklusnapot írtam,mivel a tesztekről nem jön le,mikor volt ovuláció,tehát nem tudok azzal számolni,de nem is szoktam,csak a cn.-okat számolom. :)

Nem tudom,mi lehet Nálad ilyenkor az a barnás dolog,az elvileg menstruáció körül fordul elő progeszteronhiány esetén,nekem is szokott lenni.

Áááá,remélem nem jön meg MOST a 21.napomon...??!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti a pici vérzés lehet a beágyazódás jele :) annak kb most kell lennie ha az ovud 15-16. napon volt
reni87
Kecskemét
 
 


Reni: köszi a biztatást,most nemrég meg egy kis barnázás volt... :(
Ez így már semmiképp se pozitív...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, a barnazas meg lehet terhesseg, nem ? csak vigyazni kell ha vmi gond lenne.
csinaltal ujabb teszteket ?
20140211131327
 
 


Eszti amíg nem rendes piros vér nem mensi...:) ettől még lehet hogy babát vársz...
reni87
Kecskemét
 
 


Köszi lányok a biztatást,túl sok mindent éltünk már meg az utóbbi 9 évben ahhoz,hogy a barnázást jó jelnek tekintsem :)

Nincs több ovutesztem,látjátok így is milyen sokat ellőttem (ennél többet is),már csak terhességi tesztem van,az meg még egy hétig akkor se mutatná ki,ha ez most beágyazódás lenne :)

21.napon vagyok,eddig 28 naposak voltak a ciklusaim,az LH-tesztek eredményét meg látjátok fent :)

Ma elkezdtem érezni az alhasamat,még nem menstruációs fájdalom,inkább csak olyan,mint amikor tudja az ember,hogy meg fog jönni.
Persze addig még (elvben) legalább 1 hét van,de bármi lehet...
A cicik viszont már tegnap kevésbé fájtak,mára szinte egyáltalán nem :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ja,tudom ám,hogy a mensi akkor van,amikor vér színű,és a mennyisége sem csak 1 csepp,hanem rendesen önlik,de az utóbbi hónapokban megfogadtam,hogy nem fogok mindig hiába reménykedni...
pl.: attól még,mert negatív a teszt,lehet terhesség...
attól még,hogy megjött,lehet,hogy van terhesség,másnál is volt már ilyen...

Értitek :)
Szóval ha mensi előtt elkezdődik a barnázás,akkor abból vér lesz,először csak kevés,majd elönt,és új időszámítás kezdődik :) volt időm megszokni :D

viszont amint megjön,megyek vérvételre én is -saját szakállamra-,mert kíváncsi vagyok,mi újság a hormonjaimmal. :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


inci, szorítok én is érted.
ez a 38. napom. viszont nem akarok gyògyszert szedni, nehogy megzavarja (megint) a hormonjaimat.
folyton görcsölgetek, de semmi. a hamis remény is elszállt, mert negativ a teszt. van valami ötletetek, ami segìthet?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: