Új privát üzeneted érkezett!

Azt mondják, második-harmadik stb gyereknél már a hírre, hogy terhes vagy, kidomborodik a has...:).
Azért biztos van köze ahhoz, hogy ekkora, hogy az izmok, a bőr, stb már egyszer teljesen kitágult... És bevallom, mióta megtudtam, nem erőlködöm annyira, hogy behúzzam a hasam:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Bobojszka!

Szerintem azért látszik a pocakod, mert vékony vagy. De ez azért nagyon-nagyon messze van egy több hónapos terhességtől.

Nálam most durvább ez a puffadás - eleve szülés után a korábbihoz képest nagyobb maradt a pocakom, főleg gyomortájékon, ahol korábban tök lapos volt. Most az egész puffad, tehát jó kerek. Nem is szeretek oldalról tükörbe nézni.
Ahogy krikri is mondta, én is úgy hallottam mindenkitől, hogy 2. babánál sokkal korábban látszik.

Vuk még nem volt, de az émelygés és szagérzékenység megtalált. Én ezt rosszabbul viselem...
A mellemben meg olyan érzés van, mintha tele lenne tejjel...

Mondtam is a férjemnek, hogy igazi tehénnek érzem magam. :(
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Újra itt.
Üdv az újaknak!

Bobojszka! Szép pocó, én is hasonlóképpen nézek ki, talán kisebb pocakkal.
Milyen súlyról indultok?

A szívhangosoknak meg: irigy-irigy!! :oops: Ma töltöttem a 7. hetet, szerintem jövőhét vége felé meglátogatom a doktorét. :)

Igyeszem visszaolvasni, aztán reagálok én is.

Üdv,



latogato1983
Pomáz
 
 

 
 

Andi, szerintem félre értettél. Ez a szolid állapot. Amikor este már durván fel vagyok puffadva, akkor ennél jóval nagyobb.
Ráadásnak Katával a 4. hónapban volt ekkora a hasam. Most ez az alapjárat.
És nekem a szoptatás alatt teljesen laposra visszament.

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


bobojszka: Visszanéztem a képeket amik a terhességem alatt készültek és kb. a negyedik hónapban volt ilyen hasam, talán egy kicsit nagyobb.
krikri86
 
 


Szerintem nem vékonyságtól függ... Én 47 kg vagyok jelenleg, és teljesen lapos a hasam :) Sokaknak még a 4. hónapban sincs ekkora pocakjuk.
viki1983
Budaörs
 
 


Bobojszka

Reméljük megszűnik hamarosan a puffadás!
andi1982
 
 
 
 
 


krikri! Én végre örülök, hogy van rajtam kívűl valaki akinek az a panasza hogy nincsen panasza :-) Hálaistennek nekem sem volt semmi komolyabb, az elején kis puffadás, de rájöttem, hogy a teljes szénhidráttól van, mint pl : fehér kenyér, csoki, cukor, amióta ezeket elhagytam azóta semmi. Jaah és a nagy titok, hogy reggel egy banán, délelőtt két alma, aztán este is valami gyümölcs és lefekvés előtt joghurt vagy kefír, így a székrekedés is elkerül. Hát én híztam :D 72 kg vagyok----- de nem bánom. Nem is merek feltenni képet magamról.... :oops: :oops: :oops:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


bobojszka az én hasam szerintem nagyobb.... :oops: :oops: pedig első terhesség.....

Jaahh valaki kérdezte a femibiont! Nekem hálaistennek semmit se okoz, bár lehet, hogy ettől hízok, mert azt olvastam, hogy bármilyen terhességi vitamint szed az ember lánya az segíti a hízásban. Ez nem tudom igaz-e vagy sem, de az tény, hogy hízok. Mondjuk nekem ha lehet nevezni panasznak, az a panaszom, hogy nagyon kajás vagyok....és ha nem eszem, akkor kajaelvonási tüneteim lesznek :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Viki, de szeretnék én is 47kg lenni :wink: :wink: de én sohasem leszek annyi, alapból kis rozmár alkatom van :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Óóóóóó, Dana, mindenkinek van ám keresztje hidd el :)

Nekem még amúgy tünetem, hogy egyik sem volt kicsi, de most akkorára nőttek a melleim, a férjem csak meresztgeti a szemét rendszeresen. Eddig 75 B/C-t hordtam, de most simán jó lenne rám a D-s is, és szép feszesen áll. Remélem nem fog nagyon összeesni szülés után.

Viszont most annyira rossz a gyomrom, hogy nem is tudom, mit csináljak. Puffadok, mintha egy nagy kő lenne benne, mozdulni sem tudok, közben meg hányingerem van, mintha a torkomig érne a kaja, pedig alig ettem valamit egész nap...

És sajnos nekem az inzulin miatt nagyon oda kell figyelnem, hogy mit eszek, pedig amit felsoroltál Dana, azt én is szívesen megenném, de nem lehet :S Raádásul szedem a hülye gyógyszert, aminek a mellékhatása, hogy ha megszegem a diétát, akkor nagyon durva hasmenésem lesz... A hétvégén tapasztaltam is, mert elutaztunk, nem tudtam tartani, fehér kenyeres dolgokat ettem, meg hát befigyelt egy magnum is... :oops:

Pedig olyan jó lenne legalább néha enni valamit, amit megkívánok. Na mindegy, 12 héttől már nincs gyógyszer, és ha jó lesz a terhelésem, akkor nem is biztos, hogy kell diétáznom, bár szerintem álmodok a nyomor :?
viki1983
Budaörs
 
 


Viki, és mit ehetsz? Nem ehetsz gyümölcsöt sem? :( :(

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Csajok, most látszik a vonalzóm?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Na most hátha a betűn nélkül

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


látszik, tök jó

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Meghatározott időközönként kell ennem (3 óránként kb), meghatározott dolgokat és abból meghatározott mennyiségeket. Fehér liszt, cukor nem lehet soha.

Reggeli legkésőbb 8-ig befejezve, egy szelet barna kenyér, szinte bármivel (de joghurt, kefir, ilyesmi nem lehet.)

Tízórai: félig gyors, félig lassú szénhidrát, pl egy műzliszelet, egy adag gyümölcs kekszel, vagy egy tejeskávé kekszel, vagy joghurt kekszel (A keksz korpás keksz, vagy barna lisztes) vagy valami zöldség.

Ebéd: nagyjából bármilyen kaja, de teljes kiörlésű liszttel, vagy pl durum tésztával. ennek egy része lehet gyors felszívódású, pl gyümölcs, joghurt, gyümölcslé (száz százalékos, hozzáadott cukor nélküli)

Uzsonna 1: gyors felszívódású szénhidrát: tejes kávé, joghurt, gyümölcs (én általában gyümölcsöt eszem)

Uzsonna 2: kb az, ami a reggeli, de néha az, mint uzsonna 1

Vacsi: Kb mint az ebéd, csak kisebb adag

Utóvacsi: valaki keksz, vagy zöldség, de ez nagyon kicsi mennyiség - ezt azóta kell ennem, mióta terhes vagyok... Általában ezt át szoktam aludni...

Számolgatnom kell a grammokat, mint a cukorbetegeknek. :?

Mondjuk amíg terhes nem lettem, nagyon jól ment, mindent az utolsó szóig betartottam. Nem esett nehezemre. Csak azóta vagy kívánós vagyok, vagy hányingerem van és alig megy le valami a torkomon :(
viki1983
Budaörs
 
 


Uhhhh, hát ez nem semmi....és husit ehetsz? Csirkét, halat.... Meg mondjuk sajtot?

Bocsi amit írni fogok, de hát így megértem, hogy 47 kg vagy, mert szinte amit eszel az csak arra elég, hogy fenntartsad magad.... :(

És ez mióta van nálad? Vagy ez hogyan derült ki? Nem baj, hogy kérdezlek?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dehogy baj :)

Igen, ehetek húst, sajtot is :)
Az a helyzet, hogy meg van szabva, hogy hány gramm ch-t kell bejuttatni a szervezetbe az egyes étkezések alatt. Namost ezek akkora adagok, amiket én nem bírok megenni, nem fogyókúra ez sőt. Állandóan tele vagyok, kétszer annyit eszem, mint előtte... Nem is szabadna fogynom, azért fogytam, mert mióta van a baba, nem tudtam tartani. Kb 50 kg-val kezdtem.

Április 9 óta szedem a gyógyszert, és csinálom a diétát. Úgy derült ki, hogy nem jött a baba már egy ideje, és a ciklusom sem volt teljesen rendben, ezért elkezdtek erre gyanakodni. Aztán megjelentek a kicsi apró ciszták a petefészkemben, ami már valószínűsítette, hogy tényleg ez van és elküldtek terheléses cukor és inzulinvizsgálatra. Sajnos ez a betegség nem csak teherbeesési nehézségeket, hanem korai vetélést is okoz, nem sokkal azelőtt hogy kiderült, voltam már terhes, egyszer sikerült, csak az 5. héten pár nappal a pozitív teszt után vége is lett :(

Szedek rá gyógyszert is, csinálom a diétát és mellette sportolni kéne heti 3-4 alkalommal, amit a teherbe esésig csináltam is, most nem merek, igyekszem eljárni sétálni amennyit tudok a kutyával, hogy legalább valamit mozogjak.
viki1983
Budaörs
 
 


Dana: Még nem iszok előre a medve bőrére. Most nézem, hogy Te már a kilencedik hetet taposod, akkor valószínű tényleg kimarad neked a rosszullét. Én most vagyok kb.5-6 hetes, hát nekem még bármi jöhet. Egy két rókával még kiegyeznék, csak ne vágjon nagyon taccsra.

Viki: Nagyon komoly a diétád! Gondolom idővel azért beleszokik az ember és pikk-pakk tudja egy ételről, hogy eheti-e és, hogy ha igen akkor mikor.
krikri86
 
 


Persze, kb az első két-három hét volt nehéz, aztán már megy magától a dolog. Sokkal kevésbé vészes, mint ahogy hangzik egyébként.

Viszont én ma nagyon szarul, napközben fájt a hasam, puffadt. De mostanra állandó hányinger lett. Arra értem haza, hogy a férjem főz (amúgy nekem holnapra, nagyon rendes, mostanában átvállalja, mert nagyon nem esnek jól a szagok), hát.... Ezek a szagok :(( Fúj. Semmi sem esik jól szinte :( És forog tőle a gyomrom, még az evés gondolatától is :(

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki: Milyen rendes férjed van!!! Az enyém egy rántottát sem tud összedobni. Viszont remekül rendel. :D Sajnos én most úgy vagyok, hogy simán megfőzök, de nem tudom megenni, amit én készítettem.
Egész nap elvagyok gyümölcsön meg sótlan földimogyorót.
Te hanyadik héten jársz? Én sajnos nem mindenki vonalzóját látom. :?

Férj dolgozik, a hisztigépet fél nyolckor bereptettem az ágyba, el is aludt, úgyhogy ma este csak lógatom a lábam. 8)
krikri86
 
 


7+4

Ő szeret főzni, tud is :) Bár nyilván hétvégente szokott csak, meg ha kedve van, ez most egy kicsit más helyzet, de tudja, hogy a kajával gondjaim vannak, nem vagyok egy nagy evő és gondolom szeretné, hogy egyek.

De szerintem ma nem fog már semmi lecsúszni, pedig nagyon fáj a gyomrom, de annyira nem kívánok semmit, és ez enyhe kifejezés :(

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Oui,
Én fanatikus sportoló vagyok. Képes vagyok reggel 5-kor kelni, hogy eljussak edzeni, mielőtt a kis család felkel.
Viszont sajna mindkét terhességemnél veszélyeztetett voltam, így nem hogy sportolni, de mozogni is alig mertem.
Most valahogy úgy érzem hogy másképp lesz.
Óvatos duhaj vagyok, nagyon visszavettem a tempóbol. Max heti 2x járok, futás helyett gyalogolok és bicajozom. És megvettem Rubint R kismamatorna Dvd-jét. Jó lenne 10-12 kg-val megúszni ezt a terhességet.

Bobojszka,
Azta! Nem semmi hasad van!!!

Én nagyon kikészülök ettől az állandó hányingertől. Esküszöm, néha úgy érzem jó lenne már hányni egyet. Ma már kínomban colat ittam, hogy legalább a szénsav megtegye a hatását.

Viki, van önuralmad, hogy ezt be tudod tartani! Hogy tudsz enni pl egy étteremben vagy bárhol, ha nema saját magadcáltal készített ennivalót eszed?

A mellem nekem is hatalmas méreteket öltött. Félek nagyon a szoptatástól. Tavaly volt plasztikai ciciműtétem, nem csak implanttal, ahne, felvarrással.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


A 80c mellemből a 2 szopi után lett egy 75B- s szörnyűség.
Muszáj volt, nem terveztünk több babát, viszont gyönyörű lett, életem legjobb döntése volt.
Viszont a mellszívó puszta gondolatátol is zsibbad a tarkóm. :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jó reggelt!

Bobojszka,
de cuki pocak :) Hihetetlen :)
Én is nagyon várom már,hogy az enyém nőjön - Emesénél nagyon későn, kb. a 6. hónapban kezdett el látszódni. Most remélem előbb fog :)

Viki,
le a kalappal előtted, meg persze mindenki előtt, aki hasonló diétát csinál. Én főleg azt csodálom, hogy nem is elsősorban magadért, hanem a babáért teszed. Szóval minden tiszteletem. Nem lehet könnyű :(
Férjed nagyon rendes! :)

Krikri,
hisztigépen jót mosolyogtam, nekem is van egy :) Bárki ingyen elviheti egy napra :D

Honeymoon,
sajnálom, hogy te is ennyire rosszul vagy. És nem próbálkozol meg a hányással? De furán hangzik. Szóval nem lehet, hogy az segítene, tényleg?

Képzeljétek, pénteken lett volna egy nagyon durva vizsgám. Még nem tudtuk a pontos kezdési időt, ezért rákérdeztünk e-mailben. Hát kiderült, áttették júni 15-re, csak nekünk elfelejtettek szólni :evil: :evil:

Én még mindig egész jól vagyok, csak folyton aludnék és sokat pisilek. Csütörtök reggel elmegyek dokihoz - bár szívhang még vsz. nem lesz,azért jó lenne látni a kis szezámmagot. Úgyis kell vinnem Emesét is oltatni.

Szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noemiolah-nagy 2012.05.30 07:20-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ha étterembe megyünk, vagy vendégségbe, vagy ilyesmi, akkor nem tartom be, igyekszem nem túl sokat enni olyanból, amit nem lehet, de néha belefér egy kis bűnözés, pont ezért tartom be hétköznap, amennyire csak tudom, hogy ezek beleférjenek :)

Én olyan gyomorfájással ébredtem :( Mondjuk gondolom azért, mert tegnap nem vacsoráztam. Nem igazán kívántam reggelit. De aztán a kocsiban magamba tuszakoltam egy szelet mákos bögrés sütit (tk lisztes, xilites) és mostmár sokkal jobban vagyok. :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt!

Engem este utolért a Róka Koma... hát, nem volt kellemes, de utána már nagyon jó volt!!!

Ma még csak epret ettem, meglátjuk mit tartogat nekem ez a mai nap.

Ja! És ma jelentkezem be doktoréhoz.... meglátjuk, hogy fogad e a jövőhéten vagy utána. :)

Szép napot!

Üdv,



latogato1983
Pomáz
 
 


Sziasztok!

Hát én tegnap este a láblógatás helyett, elaludtam a gép előtt. Nem is emlékszem, hogy a férjem, hogy terelt be a hálóba, de végre aludtam egy jót. :)

látogató: A hányás szerintem is jobb mint az állandó hányinger. Jobb ha kijön, megkönnyebbül az ember, még ha nem is kellemes.

Én ma elővettem a régi szoptatósmeltartómat, mert már egyikben sem férek el kényelmesen. Hát megváltás, hogy végre nem fájnak úgy a melleim. Szerintem ebben is fogok aludni.

Viki: Eddig nem voltam kívánós, de ahogy olvastam a mákos sütidet, piszok mód kívánok valami mákosat.

Noémi: Én is azt mondom mindig, hogy szerintem kb. egy óra múlva bárki visszaadná a gyerekem. Ő nem hisztis szerencsére, tegnap csak rossz napja volt, de az is lehet, hogy csak nekem volt az. Ő az aktivitása miatt nagyon fárasztó.

Én most azon gondolkodom, hogy felhívom a dokit és ötödike helyett áttetetem az időpontomat 12-re, hogy biztos legyen szívhang.
krikri86
 
 


Akkor csináld meg, nagyon hamar megvan és tényleg finom nagyon: http://justff.blog.hu/2011/09/12/egysze ... ogres_suti

Krikri, mennyi idős vagy?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki: Köszönöm a receptet. Pont jön át egy barátnőm, meg is fogom csinálni.

26 éves vagyok.
krikri86
 
 


Ilyenkor már aludnom kellene a gyerekkel... :oops: Ha mégsem az én koromra, hanem a terhességem korára gondoltál, akkor kalkulátor szerint 5+2 vagyok ma.
Felhívtam a rendelőt és áttetettem egy héttel későbbre. Elméletig akkor leszek 7 hetes.
krikri86
 
 


Igen, a terhességre gondoltam :)
Szerintem jól döntöttél, hogy áttetted, én 6+5 nél voltam, akkor már volt szívhang.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Képzeljétek felhívtam az SZTK és közölték velem, hogy szeptember 17.-e jó lesz, az a legelső időpont.... no comment. Jöhet a sorbaállás!!!!! :(



latogato1983
Pomáz
 
 


Sziasztok!

Esküszöm, vissza olvastam amit írtatok, de az agyam mint egy szita.
Csak annyi ragadt meg bennem, hogy sokan szenvedtek a tünetektől.
Meg küzdöttetek a gyerekkel.
Kb. ugyan ezeket tudom elmondani én is.
Ma már erősen gondolkodtam, hogy fel kéne tenni a gyerkőcöt a vaterára. Teljesen ki van fordulva önmagából.
Ráadásnak fogzik is, és nagyon megszenvedi minden egyes fogát.:(
Én meg egy hormontúltengéses, álomkóros, hányingerrel küzdő kismama vagyok. Aki most totál maga alatt van, hogy milyen szar anya, mert épp nincs türelmem a hisztijéhez.
Egyszerűen ma mélypont van, és extra depis hangulat.:(
Bocsi, hogy így rátok zúdítottam, de kivagyok.:(

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Bobojszka, ne aggódj, nálam a nagy verte ki reggel a biztosítékot. Elaludtam, férj külföldön, gyereket 2 külön helyre kellett vinnem, majd 8-ra beérni dolgozni bkv-val. Hát nem volt egy fáklyásmenet, tekintve, hogy a nagy bevágta a durcát, és nem volt hajlandó öltözni. Olyan mérges voltam, hogy majdnem felrobbantam. A nagy, akinek már benőhetett volna a feje lágya, csakazért is feszkózik, miközben rohannunk kell...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Látogató,
örülök, hogy még ha ilyen kellemetlenül is, de megkönnyebbültél. Tök furi, hogy pont az eper az, amit ettél. Én valahogy azt nem tudnám rossz gyomorra :) És azóta ettél már mást is?
Az sztk-s időpont nem semmi :evil: És nem lehet csak úgy időpont nélkül odamenni? Én holnap úgy fogok, nem érdekelnek. Tényleg szeptember 17-ig kéne várnod?? (Aznap lesz 2 éves Emese :D)

Krikri,
aranyos lehettél este :)
Enyém egy nagy hisztis, iszonyú akaratos, és akkor nem érti, ha valami nem lehet úgy, ahogy ő eltervezte. Mert még nem beszél, és így úgy érzem, nehezebb is vele kommunikálnom.

Bobojszka,
ne butáskodj. Mindannyiunknak van ilyen napja. Én még a két csík előtti egyik nap este bőgtem a férjnek, hogy milyen szar anya vagyok, és ígymegúgy, és Emese nem érzi, hogy szeretem stb. Ő meg nem értette, mi bajom. Én meg nem értettem, ő miért nem ért. Aztán rá néhány napra jött a teszt. :)
Szóval fel a fejjel, holnap jobb lesz!

Oui,
nem semmi reggel :( Mira bölcsis? Férjed merre jár?

Képzeljétek, ma derült ki, hogy Emesét felvették szeptembertől a bölcsibe. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Bobojszka, ne viccelj, ez egy szar nap volt, semmi több. Lesz ez még így se, majd meglátod :wink:

Ezek az sztk-s állapotok nagyon durvák :( Nekem mondjuk egyértelmű volt, hogy magándokihoz fogok menni, az utóbbi időben már mindent magán úton kellett végeztetnem, az elmúlt hónapokban kb 50 ezer forintot költöttem különböző vérvételekre, orvosokra :( Amikor április elején felhívtam az endokrinológiát, hogy kéne időpont, azt mondták júni 30... Hát én nem akartam kivárni... Ha nem jutok el dokihoz, nem kapok kezelést, még mindig nem lennék terhes, vagy ha sikerült is volna, elvetéltem volna valószínűleg, mint a múltkor :( Hát én ezt nem akartam megkockáztatni... Most júni 30-ra már túl leszek a 12. héten... Durva.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Igen Viki, tényleg így van - ha az ember időben akarja a dolgokat, akkor iszonyú sokat kéne érte fizetnie. Ami durva.
De látod, milyen jó helyre ment a pénz :)
Én az előző terhesség alatt költöttem rengeteget - minden magánrendelés 9e forint, a szülés már nem is tudom, asszem 90, a szülésznő is pénz, a gyógyszerek stb. Most eldöntöttem, nem éri meg. A szülésnél tök mindegy volt, sőt. Előtte meg, ha nincs gond, akkor jó az sztk. Persze ha gondok vannak, akkor inkább a magánrendelés, ez egyértelmű.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Hát lányok, én baromira szédülök, napok óta. Ma leejtettem az irodában a szemeskávés bödönt, az egész beborította a konyhát:).
Ti nem éreztek ilyet?

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én csak ha hirtelen állok fel, ilyesmi. :) Mit szóltak a többiek? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Segítettek összeszedni:). Én bevallom megijedtem, mert annyira hangos volt a kövön...
De képzeljétek, annak ellenére, hogy rengeteget vezetek, ez a terhesség a vezetési képességeimre is hatással van: egyszerűen képtelen vagyok beállni háttal normálisan, inkább teszek még egy kört. Mint egy zöldfülű:).

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Hali! Én reggel szédülök nagyon, alig bírok menni, mint aki be van rúgva. Csak tippelek, szerintem a vérnyomáson rohadt alacsony, mert alaphelyzetben is 90/60 . Ma voltam laboron és minden érték jó, kivéve a fehérvérsejt számot, ott a maxi 9, nekem 11,8, de minden más érték jó. Remélem ez nem okoz gondot. :-)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Én is szoktam szédülni, pl most is, pedig már egy ideje nem éreztem ilyet :(

Nekem szükségem van a saját orvosra, évekig pánikbetegséggel küzdöttem, ami mostanában is volt, hogy előjött, kell aki ezt tudja, és értem van ott. Dúlát is fogok fogadni emiatt. Szülésznőt nem, eddig arról mindenhol jót hallottam.
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Akkor én is beállok a szar naposok táborába. A gyerek is kikészít, semmi nem jó neki, nem fogad szót, nekem meg nulla a türelmem.

Oui: Én azzal kezdem a napot, hogy felső konyhaszekrényből lerántottam egy olajbogyós üveget. Ripityára tört, beterítette a konyhát. Egész nap rosszul vagyok a szagtól, hiába szellőztetek.

Viki: Én ugyanígy vagyok, ha bármi komolyabb dolog van akkor magánorvos, főleg a gyereknek. Ezért fizetjük a tb-t...

Noémi: Gratula a bölcsihez! Nagy szó ez ebben a hülye bölcsi- meg ovihelyzetben.

Bobojszka: Beszállnék a Vaterás projektbe ha lehetne, egyet fizet kettőt vihet akció keretében. :D Ne emészt magad!!! Ez egy szar nap, majd elmúlik. Fel a fejjel. Szar anya meg nem lehetsz, mert akkor fel sem vetődnének ilyen gondolatok benned!
krikri86
 
 


Hm, olajbogyót de bevágnék!

Ja igen, a férjem Izraelben van, nem tudom leugrasztani egy üvegért...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Köszi lányok a lelkifröccsöt! Nagy szükségem volt rá ma.
Nem is tudom mikor voltam ennyire a béka segge alatt, mint ma.

A szédülés miatt nem irigylek senkit. Az nagyon car lehet.
Én most jelenleg egy jó kis csilisbabaos pizzáért ölni tudnék.
Tegnap meg a nutellás palacsintáért voltam megveszve.
Nem tudom, hogy holnap mi lesz. Pedig Katával egyáltalán nem is voltam kívánós.
Most meg. Ráadásnak ha el is készítem akkor meg mire odajutok már nem is kérem. Egyszerűen lenyelni is képtelen vagyok. :? :(

Bobojszka

Kép

Kép
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Oui: Izraelben? Hát az sem itt van. A mai napot leszámítva, hogy bírod egyedül a két gyerekkel? Sokat van távol?

Az én férjem heti két napot van vidéken, de néha az is sok egyedül. Két gyerekkel nem is tudom, hogy hogy lesz. Bár mindig azzal nyugtatom magam, hogy más is megoldja, majd mi is megoldjuk... Nem túl vigasztaló, de jobb nincs. :?
krikri86
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. 36 éves vagyok, a 3. babánkat várjuk, szamítás szerint január 11-re. A nagyobbik lányom 3 éves, a kicsi pedig 20 hónapos.
Az elejétől olvaslak benneteket, de csak tegnap voltam először orvosnál. Akkor hallottam a szívhangját, addig nem szerettem volna írni.
Nem emlékszem már, hogy ki írta, de én az elsőt szültem 33 évesen, a másodikat pedig 34 évesen. Úh. nem kell aggódni:)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Szia Füles!

Üdv közöttünk! Gratula a szívhanghoz és a két "nagyhoz" is. :)
Tele vagyunk harmadik babájukat várókkal. Legalább jó sok tapasztalatot lehet majd cserélni.

Egy ilyen vonalzót össze kellene már nekem is tákolnom. :oops:
krikri86
 
 


Annyira béna vagyok az ilyen számítógépes dolgokhoz. Na lássuk sikerült-e a vonalzót legalább Ábelnek összehozni.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: