Új privát üzeneted érkezett!

Szóval, akkor itt van az én pocakom is, kicsi fiammal kiegészülve :lol: Egészen friss, most készült 2 perce :D
Mint az látható, én sem vagyok egy balerina alkat :lol: 8) Kép

Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Zsokuci, en sem vagyok balerina alkat! :) Kerekedtek ti is szepen! :) Kivancsi vagyok ki lakik odabent, kislany vagy kis tokos?! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szép pocitok van!
Már nekem is nagyon-nagy :wink:
Köszönöm, hogy benne vagyok a táblázatban.
Jól vagyunk, jövő héten csütin láthatom az édes pici kincsemet. Már majd meg őrülök érte!

Az valami fantasztikus lehetett ahogyan hevesebben vert a pici szíve
:D

Vigyázzatok magatokra!
baba24
 
 

 
 

Sziasztok!

képzeljétek hogy jártam ma. bal oldalon az arcom enyhén beduzzadt mentem a fogorvoshoz azt mondta nem fog eredetű de rtg-re se tud elküldeni ugye. nem fáj sehol se a fülem se a fogam. Talán mintha már múlna mitől lehet ez azért idegesít egy kicsit.
A kis manó azért jól van mert elég aktív.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

BIldi!
Gratula a kislányhoz és tényleg szép részletes az uh-tok. Szupi.

Elizabeth!
Sztem is jól tetted, hogy máshoz mentél, azért jó, hogy nem a szülés előtt 1 héttel közölte. Miért nem akkor szólt, amikor megsaccolta a szülés időpontját?

Pocakképek!
Látom szépen gömbölyödik mindenki, nem csak mi :) Majd én is csináltatok végre képet Apával.

Ma végre valahára sikerült megszereznem telefonon az Afp eredményünket, amitől eléggé kiakadtam elsőre, de utánanéztem, így már kicsit nyugodtabb vagyok. Szóval: Mom-unk 1,6. Erre azt mondja a csajszi a telefonban, hogy majd hívjam fel a dokit, mert Ő nem mond erre semmit, de a doki már csak egy hét múlva lesz elérhető. Köszi. Próbáltam puhatolózni, de tényleg nem mondott semmit. Kérdeztem, hogy 2 hét múlva megyünk amúgy is a dr.úrhoz, nem ér rá, ha akkor beszélem meg vele az eredményt? Mire Ő: nem, Neki erről tudnia kell. Erre még jobban bepánikoltam, gondolhatjátok. Már a sírás kerülgetett. Előszedtem lányom papírjait, Vele a Mom 1,5 volt, kicsit nyugodtabb lettem. De kikerestem a neten pár cikket és ott a határértéket 0,7-2,5-ig írta több cikk is, így asszem nem lesz gáz. Az Afp értékünk 59, amire a határértéket 20-100-ig írták, így sztem az is jó (lányommal 53,5 volt).
Azért várnékTőletek véleményeket, miután ilyen jól megnyugtattam magam!

Bocsánat a terjedelemért :oops:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja!

Rena!
Remélem semmi komoly nem lesz Veled és az arcocskáddal!
Nem lehet, hogy huzatot kaptál vhol?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Hat nem nagyon tudom az afp-t. Nekem amikor baj volt, akkor 6,3 volt :( Egy ismerosnek 2,1 szinten problemas. :( Tuti kell egy reszletes genetikai uh. A problemakat ott ki lehet magas afp-nel szűrni. Menjel el ra minel elobb! Amugy annyira necces ez az afp dolog. Mindig csak paraztatjak az embert es annyira keves esetben van tenyleg problema a hatterben. Szerintem a kislanyod eredmenyei nagyon hasonloak, neki pedig semmi baja, ne izgulj!

Rena:
:shock: Hu, de rosszul hangzik. Remelem el fog mulni hamar!

Nagyon szepek a pocis kepek! :)

baratodildi
 
 


Sziasztok,

Fricky,
Na azért ne túlozz, Te nem vagy vastag… :wink: Helyes a pocid! :D Bence nagyon aranyos a képen! :D:D

Baba,
Jó, hogy jelentkeztél! Ismerem ezt az érzést az UH előtt… én is mindig így vagyok vele. Pláne, hogy hétfőn a 4D-re megyünk… sejtheted :lol:

Rena,
Sajnálom. Nem kaptál huzatot? Még szerencse, hogy nem fáj. Próbálj egy kis kamillás borogatást tenni rá, az biztos nem árthat. És igyál is, ha meg bírod inni.

Szonibaba,
Az AFP eredményed TÖKÉLETES! Nehogy megijedj már feleslegesen. A határérték jelenleg 0,8 és 2,0 között van! Úgyhogy az 1,6 teljesen jó!!!!!! Én is majdnem így jártam amikor telefonáltam az eredményért. A nővérke azt mondta, hogy ő nem mondhatja meg, csak a doki, akinek végül odaszólt, az meg visszakérdezett, hogy miért, mennyi? És akkor, hangosan (hogy én is halljam) mondta neki, hogy 1,2. És akkor visszakérdezett, hogy azért adja a doktor urat? Mondtam, hogy köszi, már akkor nem is olyan fontos :D :lol: Szóval ez csak az emberségen múlik, nem értem miért kell stresszelni, az amúgy is aggódós kismamikat…
Szóval tényleg NYUGI!!!

Szép estét mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Petra, nekem visszerem még nincs (remélem nem is lesz, nem vagyok rá hajlamos), viszont a striákat nem úsztam meg, köszönhetően a már meglévő túlsúlyomnak...pedig bíztam benne, hogy édesanyám példáját követem majd – semmi elváltozás nincs a bőrén, pedig már 50 éves -, de így jártam :?
Errefelé semmi hó nem volt, de “szülőföldemen”, Salgótarjánban sem tapasztaltam.

Elizabeth, az én +kiló eredményem január 8-ig 1,5 kg volt, de azóta biztos kiegészültem 3-ra :-)
Köszi a gratut (neked is, meg mindenkinek), Anna Luca lesz, ha megmarad lánynak a szülésig :D

Skat, az Andriska “munkacíme” a gyerkőcnek, hamarabb találtunk fiúnevet, mint lánynevet :-) Ebben nagyrészt benne volt az is, hogy Apa inkább fiúra “számított”. De már büszkélkedik a lányával, és a Kopaszkutyából idéz: “Minden normális embernek lánya van”. Egyébként a vonalzómat egy darabig még biztosan megtartom, így Andriskásan...
Húha, én nem szeretném elérni a 18kg-ot, mert eleve nagy súllyal startoltam (cigiabbahagyás után jött a nasikorszak...). Nem hiúsági kérdésből, de évek óta kínlódok a gerincemmel, és ha ennyit magamra engedek, félő, hogy nem engednek természetes úton szülni. Eddig szerencsém volt, nem tagadok meg semmit magunktól, mégsem hízok rohamosan :-)

Ildi, ez aztán részletes UH leírás, ilyennel még csak két részletben találkoztam...nem szoktak ilyen alaposak lenni. Hol jártál? Magán, vagy kórházi?
(Mi babucink 30dkg :-) )

Aranyosak a pocakos képek, rendszeresíteni kellene! :-)

Szonibaba, nekünk 1,1 lett, az orvosom szerint tökéletes. Szvsz az 1,6 biztos, hogy nem gáz.

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Rena, jobbulást az arcodnak! Nem vagy allergiás valamire? Az is produkálhat hasonló tünetet. Reméljük holnapra már nyoma sem lesz.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


balwin:
Magan uton mentem el az Istenhegyi utra. A dokit nem tudom ajanlani a reszletes uh ellenere sem. Alig magyarazott valamit el :( Szoval nem volt valami kozlekeny, hogy eppen mit lathatunk. A lenyeg, hogy egeszseges, de igy majd mehetunk kesob meg mozizni is kicsit a pici lanykat :lol:

balwin:
En most tartok 1,5-2 kilonal. Ma annyira megdicsert a dokim asszitense, hogy csak na! Persze szenhidrat dieta mellett nem nehez nem hizni! :oops: Rajtam is aztan van tulsuly alapbol boven :(

baratodildi
 
 


Nahát, pedig milyen tökéletesnek tűnt az UH leírás alapján...de ezek szerint "csak" alapos...a lényeg valóban az, hogy magzatkátokkal minden rendben van :-)
1,5-2 kiló tényleg nem sok, szinte csak a baba, meg a "járulékai" :-)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Mar csak 150 napot ir a vonalzom! :lol:

baratodildi
 
 


Sziasztok, jo reggelt mindenkinek!

Remelem jol aludtatok! Kicsi fiam ketszer keltett, egyszer haromnegyed negykor, egyszer meg kilenckor, de akkor vegul is mar felig fent voltam! Olyan furi erzes, hogy van ott bent valaki, de kozben meg oltari jo!

Jovo heten vegig nem leszek netkozelben, de gondolok ratok!

Puszi mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Találtam egy egészen közérthető oldalt a toxo-ról, miközben a visszerekre kerestem rá.Ha érdekel valakit, katt ide.

http://www.vital.hu/themes/baba/women4.htm

Most mennem kell mert Imréim szunyálnak és én is melléjük kívánkozok. Délután rokonlátogatás, rá kell pihenni.
Jó hétvégét nektek!

Szia mindenkinek:petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Köszi a megnyugtatást! Ma már jobb, nem stresszelek.

Nekünk szerencsére nincs itthon mérlegünk, így mostanában nem mértem magam, gőzöm sincs, hogy hol tartok a plusz kilókat illetően. Két hete jártam kb.2 kilo plusznál.

Rena!
Hogy van a puklid?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!
Már rég jártam erre. Látom mindenki jól van. Nekem a 14. héten állt meg a fogyás, azóta már csak nagyon ritkán hányok. Tegnap este ismét sikerült. Szerettem volna kicsit Corsodyllal öblögetni, mert kezd problémás lenni a fogínyem, de az eredmény a vacsora végzetes eltávolítása lett az input csatornán.
Na azért az elmúlt három hétben már visszahíztam, amit elvesztettem, plusz még jött 2 kiló is!!!! Szerintem már most akkora hasam van, mint aki a hatodik hónpaban van, de hát ketten vannak odabenn. Legalábbis ezzel nyugtatom magamat. Meg máshol nem is hízok - azt hiszem:)
Mivel kis késésben vagyok hozzátok képest, nekem még csak a múlt héten vettek AFP-re vért. Jövő hét védőnő, kíváncsi vagyok, mit szól hozzá, hogy ilyen szépen gömbölyödöm.
Üdvözlök mindenkit!

Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok!

Bóbita

Holnap, 29-én megyek UH-ra, feltétlenül megírom, hogy mi volt.

Én még csak most kezdem visszaszedni azokat a kilókat, amiket az első 3 hónapban leadtam :) Megjött az étvágyam, de attól tartok túlságosan is, és hát ez majd a kilókban látszani fog. Bár, ha eddig vagyok ugyanannyi, mint a 0. héten az csak jó, mert hát akkor én fogytam a baba meg nőtt és nőtt :)

Legyetek jók!

Holnap írok, hogy mi volt.... Elvileg már megtudjuk a nemét :D

Kép
szatuma
 
 


Sziasztok.
Hat a hizas az nalam is most kezdodott az 5.honapban. En most kb. 4 kilot hiztam. Az elso kisfiammal sokkal tobb voltam ilyenkor, de mondjuk akkor nem jartam edzeni. Most megprobalok egy heten 3-szor elmenni. Eleg sokat szamit, ha nem is a hizas miatt, a boromnek nagyon jot tesz. De majd meglatjuk hogy meddig tudok jarni. Amugy nalunk minden rendben, a hasam nekem is mar szep nagy, majd megprobalok fenykepet feltenni... Na mindenkinek sok puszit, pinter

Kép
pinter
 
 


Sziasztok,

Rena,
Mi van veled? Arcod, jobban van már? Remélem nincs gond, és nem azért tűntél el… :( Tessék jelentkezni!!!!! Aggódom.

Elizabeth,
A mocorgásokkal én sem tudok betelni :D Annyira fantasztikus!!!!

Petra,
Remélem jól telt a tegnapi rokonlátogatás! :D

Szonibaba,
Örülök, hogy már nem stresszeled magad :wink: nagyon helyes! :D

Egok,
Amit én is tanácsként kaptam és bevált az öblögetéssel, fogmosással kapcsolatosan, hogy ne mentol ízűt használj, hanem keress másmilyet. Nekem pl. teljesen megszűnt a reggeli öklendezés, amióta citromos fogkrémet használok. Próbáld ki, hátha segít.
Hát igen, 2 babóval a poci is nagyobb :D Ezen ne aggódj, ez így természetes.

Szatuma,
Tessék holnap mindenképpen jelentkezni UH után. :)

Lanett kismami-pajtás,
Hol vagy?????????? :( Remélem nincs baj!!! Tessék jelentkezni!!!!!

Mi is holnap megyünk a 4D-re. Nagyon be vagyunk már sózva :wink: :lol:

Dobok egy friss táblácskát:


Kép


További szép vasárnapot mindenkinek!
Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok. Valaki tudna segiteni hogy kell kepet betenni??? Koszi elore is.. pinter

Kép
pinter
 
 


Szia Pinter,

ahová írsz, alatta ott van, hogy "Melléklet feltöltése" - ott kiválasztod, hogy honnan szeretnéd beilleszteni a fotót. A méretre viszont vigyázz, nem lehet nagyobb 250 kb-nál (600x600 pixelnél). Tehát ha a kiválasztott kép ennél nagyobb, le kell előtte kicsinyítened.

Sok sikert :wink:

Kép

Kép
zsókuci
 
 


zsokuci:
Koszi a tablazatot. Beirhatod, hogy a kovetkezo vizsgalat februar 27 doki. Koszike! Bar lehet elotte elmegyek meg egy 4D uh-ra, de ez akkor spontan lesz :)

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Zsókuci nincs semmi gond-szerencsére-az arcom szerintem már lelohadt. Tényleg nekem a következő vizsgálat a 24 hetes uh. Kedden megint megyünk 4D uh-ra nem tudom mi sül ki belőle szerintem megint el fog bújni.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok :D

Este értünk haza a rokonlátogatásból. Ma Sárváron voltunk fürödni és pihenni jólesett igaz a túl meleg vizbe nem mentem bele.

Szombaton voltam 4D UH-n. Nagyon jó volt 28 percig figyeltük a manót, a szonográfus csajnak folytak a könnyei a nevetéstől mondta jó hogy jöttünk ugyis rossz napja volt. Párom meg a rokonunk annyi hülyeséget összehordtak hogy dőltünk a nevetéstől,ami nálam nem volt jó ötlet ultrahangozás közben.

Szombathelyi klinikáról csak jót tudok mondani.Kaptunk dvd-t az egészről ,meg 16 fotót cd-n. Egy jól sikerült 4d képet ki is nyomtattak. Ujratelepitem a gépet és akkor felrakok párat.

A lényeg hogy minden ok, tüzetesen átvizsgáltuk 368 g már.
90% ban azt mondták kislányunk lesz. 10 % remény megmaradt a páromnak. Este kielemeztük a dvd-t kockáról kockára és szerinte az még zacsi is lehet amit láttunk. Nagyon jó érzés volt látni és igen aktiv volt. A fotón a lábbujjával vakarja a homlokát profilból.

Na pusz mindenkinek!

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok,

Nagyon jók a Pocakképek, küldenék én is, de nincs dig. fényképezőnk, csak kameránk, azt hiszem arról is lehet snitteket felrakni. Majd megpróbálom.

Szonibaba, nem tudom mit titkolóztak az afp-vel, teljesen tökéletes! Remélem már tényleg nem aggódsz!

Bóbita, örülök, hogy ilyen jól sikerült a 4D, jó hajlékony a bébitek, ezt a gyakorlatot mi már elég nehezen hajthatnánk végre, főleg a növekedő pocakunkkal. Mi lesz a pici neve? Nem látom a táblában.

Nekünk még várni kell egy kicsit, 18.-án megyünk 4D re megnézni babcikát. Már nagyon várjuk.

Sok pussz mindenkinek, Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Sziasztok!!!!!

KISLÁNYUNK LESZ!!!! EMESE!!! :D:D:D

Kép

Minden rendben, tökéletesen fejlődik!!!!!!

Később még jövök.

Puszi mindenkinek! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Gratula Zsókuci! :D
A június 14-i babák lányok lesznek?! :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Zsókuci nagy gratula a kiscsajhoz!!! Nekem ma nem nagyon akart mocorogni a kis tökösöm de estére szerencsére elkezdte a fészkelődést. Ti csajok minden nap érzitek hogy mocorog?
Kép
rena12
 
 


Gratula Zsokuci Emesehez :)

Rena en minden nap erzem, de ma pl. reggeltol egeszen du/tan kettoig meg sem moccant, persze azota hihetetlen mit mozog ossze :)

Kép
elizabeth25
 
 


Én múlt vasárnap óta érzem napi rendszerességgel kislányunkat, mindig a délutáni órákban, de ma abszolut csendes volt a drága. Gondolom a hülye időjárás miatt volt ez ma, hogy hármunknál is nagy csend volt a pocakban.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok,

Nagyon boldogok vagyunk, hogy minden rendben odabent, és hogy Emese szépen fejlődik! :D Alig állt le, végig izgett-mozgott, mindig hátat akart fordítani :lol: Úgy kellett trükközni, hogy lássuk :D De a nuniját hamar megmutatta :wink: Az utolsó 1-2 percben aludt el, akkor készült az alábbi kép. Fantasztikus volt!

Az adatok:


BPD: 5,05
OFD: 6,06
HC: 17,72
FL: 3,4
AC: 14,94
CRL: 14,34
Súly: 353 g :D

És egy kép:

Kép

Ja és csináltam csajszis vonalzót :D

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Kép
Ez egy tegnap keszult pocis kep.
Zsokuci. Gratula a kislanyhoz.
Koszi a segitseget a kep felrakassal kapcsolatban.
Puszi mindenkinek pinter

Kép
pinter
 
 


Szioka.
Zsokuci. Ha csinalod az uj tablazatot nekunk a fiu nevunk ha minden igaz Daniel vagy Adrian. Koszi pinter

Kép
pinter
 
 


Sziasztok pocakosok!

Ma reggel a hajnali kelést követően nekem is sikerült végre lefotóznom a pocakot, bár nem tökéletes. A homály azonban már mesterséges, a lényegre fókuszt tettem. A beavatkozás -homályosítás- annak szól, hogy a családi ereklyénken található tükör rám nézve súlyos bizonyíték....kiccsit maszatos.Pont gyerekpuszi magaságban van ugyanis és még nem értem oda...BOCSI
Naszóval reggeli, álmos kép pocakról.Én ekkora vagyok.Azt hittem hogy naon nagy a hasam, de a képeket nézve sokan vagyunk 20.-21.hét környékén ilyen pocóval.
Egy hét múlva megyünk Pécsre az ominózus UH-ra. Félem és várom!

Sziasztok, szép napot mára mindenkinek!
petra
Kép ma reggel

Kép
Kép
petra78
 
 


Petra, Pinter szép pocikák! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Leendő és gyakorló anyukák!

Ezt nézzétek, remélem elérhető lesz mindenkinek:

http://www.videa.hu/main.php?page=play& ... gH5EyJKODj

Na????

petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Még nincs kész a gépem,de akarok felrakni én is pocakos és 4D képet is.
Nekem majdnem egész nap mocorog a bébi most már egyre nagyobbakat rúg. Már az a furcsa ha nem figyelmeztet hogy itt vagyok :roll:
Zsókuci!
Gratula Emeséhez!
Én még nézegetem a lányneveket,mert mi fiúnévből készültünk,
Bendegúz lett volna.

Szatuma! Nem számoltál be mi volt UH-n :?:

Kép
bóbita3
 
 


Jajj de szep pocik! :P

zsokuci:
Gratulalok! Orulok, hogy Emese egeszseges! :) Tegnap vettem eszre, hgy picit kezd kisimulni a koldokom. Annyira izgalmas dolog! :)
Ma szerettem volna eloszor tornazni menni, de sajnos delelott befajdult a derekam, igy kihagytam :( Ti jartok valahova?

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ha már ilyen sok pocis kép van, akkor én sem maradok ki.
Eddi nekem mindenki aztmondta, hogy 5 hónaposan jó nagy a hasam, de most, hogy összehasonlítoma többi pocakkal, ez nem így van, sőt!
Kérdés:
Nektek szokott görcsölni a hasatok(nem húzodni)? Nekem elég rendszeresen és ugyanazon a ponton(a petefészkemnél), voltam dokinál, nem talált semmit, azt mondta duplázzuk meg a magnézium adagot(így már napi 6db szedek), de semmi javulás, úgyhogy nagyon aggaszt a dolog, holnap lehet, hogy visszamegyek hozzá.

Kép

babafalva.hu vonalzó
wizsuzsi
 
 


Sziasztok,

Annyira aranyosak vagytok, köszönöm szépen a gratulációkat! :D Nagyon boldogok vagyunk! :D A DVD-t már 3x megnéztem itthon, nem győzök betelni a kisasszonnyal :D

Pinter,
Neked is szép nagy a pocód.
Nincs mit, szívesen segítek, ha tudok :lol:

Petra,
Wow, a te pocid sem kicsi :D A gyerekpuszi aranyos :wink:
Jó volt a link amit küldtél :D Jó színész lesz a gyerek, az tuti :lol:

Bóbita,
Várjuk a te képeidet is! :D

Bildi,
Én még nem járok sehová, de tervezem… Márciustól nem dolgozom, így akkortól szeretnék eljárni vmi úszásos tornára, mert szerintem az a legkíméletesebb.
De persze még ez addig változhat :D

Wizsuzsi,
Neked sincs ám kis pocid, nyugi. Ez alkattól is függ nagyban! Szerencsére nekem nem szokott görcsölni a pocakom, inkább menj vissza, ha aggaszt, ezen pedig kellene segítsen a magnézium. Biztos nem a húzódást érzed annak?? Mesélj majd mi volt.


Puszi mindenkinek, és szép álmokat!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok pocakosok!

Szép reggelt mindenkinek, itt most kukucskál már a nap, és nem fúj a szél, ez már nyerő.És holnap már február...fogy az időnk csajok!

[/b]Zsuzsi! nem olyan érzés, mintha késekkel döfködnének a petefészked tájékán,vagy a csípőcsontod felé?Mert ilyen nekem is volt az elsőnél (meg tegnaptól most is) és rettenetesen beijedtem én is.Még aznap rohantam a dokihoz, aki (annak ellenére, hogy nem voltam nagy véleménnyel róla) megnyugtatott a maga módján, hogy semmi baj, csak tágulok.Nyúlnak a szalagok, az izületek és sokaknál ez ilyen pocsék érzés.Én olyankor lépni sem tudtam abban a pillanatban, és piszok fájdalmas volt.Neked is ilyen.Összegörnyeszti az ember lányát, de ha erről van szó nálad is, akkor szerencsére ártalmatlan.Azért kérdezz utána, ha nem nyugodtál meg!!!!

A poci kérdés: attól is függ nagyban, hogy te milyen alkatú vagy és persze a párod mekkora.namármost én nem vagyok egy vékony csajszi-te pedig ahogy látom igen- és a férjuram is 130kg...Na? Az első baba 4,580gr-60cm volt, úgyhogy most is hasonló paraméterekre kell számítanom.Majd az utsó pár hónapban megindul a növés, nyugi!

KÜLDJETEK minél több pocakképet!

Szióka!petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Már megint befeketítettem mindent.Hogy lehet ilyen béna?Ne haragudjatok a sötét napkezdésért!

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok Lányok!

Valaki kérdezte az afp-t. Hát, nagy hülyeség, gogy ennyit riogatják vele a kismamikat. Nekem 1,75 lett és azonal megmondta az asszisztensnöö, hogy az jó. A 2-es értékig jó, úgy tudom. Nem is nagyon foglalkozom vele. Brrr....

Szépek a pocakok!!!

Nekem is egyre nagyobb és nekem is nagyon feszül, görcsöl, amikor nöö.... Persze, én is megíjedek...

Ja, és Babócánk kisfiú!!!!
molkata
 
 


molkata:
Egyidosek vagyunk ! :) Te hol szulsz?

Na akkor tolem is ket pocifoto :)
Kép
Kép

baratodildi
 
 


Veszprémben fogok szülni. Gondolom, te Bp-en. Ott azért van választási lehetööség.
Nagyon jó a pocakod! :D
molkata
 
 


Szépek a pocik!

Wizsuzsi!
Szerintem neked egyáltalán nincs nagy hasad! De ez annyira alkat és terhesség függő! Nekem Bencével akkora hasam volt, mint egy hordó! Most meg szerintem nekem sincs nagy hasam. Főleg, hogy Bencus után még maradt is pocika :roll:

Remélem mindenki jól van!

Megvolt a 4D-s uh, minden a legnagyobb rendben, kb. 319 gr, várható szülés jelenleg 2007.06.16 - szóval egy nappal hátrébb csúsztunk :lol: :lol:

Ja, és Réka! Tökéletesen, egyértelműen Réka!
Kiegyenlítődtek az ivararányok :lol:

Jó éjszakát Mindenkinek: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Fricky,
bár a JFK topikba már írtam de itt is: Gratulálok a kiscsajszihoz! :D

Bildi,
nagyon helyes a pocid, te is rendesen gömbölyödsz... :lol:

Csajok,
annyira jóóó, hogy már pocikat fotózunk, nem? Én annyira imádok terhesnek lenni, még ha vannak kellemetlen pillanatok akkor is :lol: :lol:

Gyönyörű álmokat!

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a válaszokat, remélem holnap eljutok a dokihoz és kicsit okosabb leszek.

Zsuzsi

babafalva.hu vonalzó
wizsuzsi
 
 


sziasztok!

Wizsuzsi elég sokan görcsölnek terhesség alatt, sok kismamától hallottam,mkicsit próbálj többet pihenni. Tényleg rohan az idő mire feleszmélünk már a szülőszobán leszünk. Bár a neheze még csak most jön a baba most kezd el igazán nőni.

Kép
rena12
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: