Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!



Megjöttem UHról, minden rendben, baba 61mm-es, tarkóredő 1,4mm, orrcsont látható. Meg van mind a két keze, lába. szépen mocorgott :) Fotót sajnos nem kaptam, de 3 hét múlva tervezek menni 4Dre (első körön :) )
UH gép szerint 13+1nek felel meg a mérete. :) 3 hét múlva kell mennem AFPre.

Kép
kistiggrincs
 
 


na megint mennyit írtatok :)
nekem ma niincs ihletem, ennyire futotta :P

eszike, üdv!!!!!!!!

ági, remélem már jobban vagy?! írj, mit mondott a dokid! szorítunk!

gwini, tök jóók a ruhák! nézegetem ôket:)

ma voltam dokinál, minden okééé. nála a vizsgálat olyan, h megkérdi h akarom-e, mert ha nem, és mindne oké, akkor nem ragaszkodik hozzá. de most elôször, hoyg még nemmindig érzem picurt, inkább kértem, mondta is hoyg itt bizony laknak :):) meg valamiért pillanatnyi zavarom vagy nemtom mi miatt szívhangot akartam hallani, és nem azt mondtam mutasd, de azonnal... szóval kikereste a kis szívhangját, és rendben volt, persze. meg köüzben 2 nagy kopanás is volt, mondta hoyg mozog is :) szóval megelégedtem ma ennyivel. meg egyedül nem ua, mint a fiúkkal, mert innen képet sem tudok vinni, így csak én láttam volna. hát így, holnap viszont tutttira kérek praxisba idôpontot, mert legközelebb a 18 hetes kell, és az április 21 lesz!!! addig meg ki nem bírom.... :lol:
szóval velünk ez van,
tegnap du 6kor ledôltem egy órára és nem keltettek a fiúk, és kisebb pisi meg ivás megszakításokkal reggel 7ig aludtam!!!!! annyira jóó volt, de azt hittem ez majd feltölt egy pár napra...hát nem. ma is du már alhattam volna.... meg most. na megyek is ::)

jóócak!!!!
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Jó reggelt!

Kisstigrincs, örülök, hogy minden oké!
Vettél bandázst? :lol:

Ági, jobban vagy?
Vendég
 

 
 

Netti, köszi az infót!
Én videót nem kérek, mert úgyis megyünk utána 1 héttel 4D-re, ott meg úgyis DVD-re teszik a vizsgálatot.Legalábbis azt hiszem.

Csajok, akik érzitek a mocorgást, mikor éreztétek először?És minden nap érzitek, vagy csak néha?
Vendég
 


Sziasztok!

Ági mi a helyzet jobban vagy??? Jelentkezz!!

Kistiggrincs, Bagzerka örülök, hogy minden ok mindkettőtöknél!!

Mától Nekem is indul a visszaszámlálás mához egy hétre Én is megyek végre és mivel ilyen sokáig nem láttam így kárpótolom Magam és 22-re bejelentkeztem a 4DGenesisbe is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az lesz a csúcs!!! 12-re kell majd mennem. Azt a szombatot így elcsavizzuk, visszük Kornéliát is!!! Fúúúú már nagyon várom!

Kép
Kép
lanta
 
 


LANTA, ÉN IS AZNAP MEGYEK, UGYANODA!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

DE MI 3-RA MEGYÜNK.
Vendég
 


Sziasztok!

Kistiggrincs gratulálok!
Én csütörtökön megyek UH-ra, már nagyon várom, remélem minden rendben lesz?

Lányok, ugye vérvételre éhgyomorra kell menni?

Kép
Kép
petra1980
 
 


LUCA!!! DEJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Akkor majd utána megtárgyaljuk a részleteket!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Petra Nekem igen éhgyomorra kellett mennem vérvételre!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok ma, kismamik?

Meg tudjátok mondani, hogy hol lesz a márc. 30-i vásár? Bababörze lesz, vagy főleg kismamaruha vásár?

Holnap van a nagy nap! :lol:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Érdekes, de én sem érzek még semmi mozgást. De már nagyon várom.
Tegnap annyi volt, hogy este a párom simogatta a hasamat egy ponton az egyik ujjával, és úgy érzetem, mintha a picúr visszaválaszolt volna neki. De lehet, hogy csak beképzelem????
Nekem soha nem válaszol vissza, pedig folyton nyaggatom....
:(
Én jövő hétfőn megyek AFP-re.
Utána mikor van a köv UH, mit tudtok? Szerintem a 18. héten, de nem bizti. És akkor már lehet, hogy meglesz a neme is! :P
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek! Gyertek ki hozzánk is a börzére, mi a 30-as pavilonban leszünk. Jó árakon lesznek a cuccok!

Röné!
Itt megtalálsz róla mindent!

http://www.babaruhaborze.hu/

gwini
 
 


Gwini, köszönöm, meg fogom nézni!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratukat. :)

Luca: Igen vettem bandázst :) Meg 4 body-t is. :oops: Asszem engem mostantól kezdve nem ajánlatos babacucc közelébe engedni, max pénz nélkül. :lol:

Többi UH előtt állónak hajrá!
Egyébként rendes volt a doki, vagy 10 percig mozizhattam, mindt elmutogatott. Keze, lába, stb :)

Lanta: 4dGenesisbe mennyivel előbb jelentkeztél be? Én 29-én szeretnék menni, gondoltam a héten felhívom őket.

Kép
kistiggrincs
 
 


Ja, még a tesz-veszes témához! Szerintem is megéri ott körülnézni. Én próba szerencse alapon vettem két nacit. Nagyon jók, imádom őket, és teljesen újnak néznek ki. Alig használta őket a csaj akitől vettem...és a kettőért fizettem 4000-et!
A méretet nem könnyű eltalálni, de nekem már volt egy nadrágom, azon vettem le a méreteket!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Kistiggrincs Én tegnap hívtam fel Őket! Annyira kedves volt akivel beszéltem! Kérdezte van már kiválasztott nap? Mondtam igen a 22-e! Kérdezte délelőtt vagy délután mondtam teljesen mindegy így lett a 12 óra! Utána elmondta, hogy először végignézik, hogy a baba egészséges-e minden rendben van vele ez 6-7 percet vesz igénybe és utána indul a mozizás ami így összesen kb. 30 perc! Ez tartalmaz egy DVD-t és egy színes fotót a babáról ami így 10.500.-Ft. Utána teljesen fel voltam villanyozva!! Mondta kell a kiskönyv is. Amikor Kornélival voltam ey másik helyen már egyszer írtam hol hát ott ilyen információkban nem volt részem plusz a kiskönyvem sem érdekelte Őket!!! Már teljesen be vagyok zsongva!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Köszi!

Akkor holnap én is felhívom őket. Titkon abban bízom, hogy addigra megmutatja a nemét is :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!

Petra!

Nekem nem kellett éhgyomorra menni. Azt mondta a doki hogy az majd csak a cukorterhelésnél kell. A hormonokra nincs hatással hogy eszel-e vagy sem.

Röné!

Én már nagyon sok cuccot vettem és most is folyamatban van néhány aukcióm. A fürdőruci ha megérkezik, rakok róla képet Nektek kedvcsinálónak! :wink:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Petra: csak megerősíteni todom Monee-t, csak a cukros vizsgálatra kell éhgyomor, a többire semmilyen hatásal nincs a reggeli. Egyél nyugodtan.

Kép

Kép
starlark
 
 


eszike :)
Még én sem érzem Pöttyöt, pedig ö már 2. baba, és most hátsó falon tapad a lepény. Majdcsak eljön az ö ideje is :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Kistiggrincs!
Gratulálok én is a jó eredményedhez. Örülök, hogy minden rendben veletek is :)

Gwini!
Rendeltem a kismamarucitól itthonra melegítőgatyót..ma jött meg. Most megyek ki is nyitom.
Aztán jövök, hogy milyen.

Ma ismételten parásabb napom van..hm úgy látszik hullámzom, mint a tenger e téren :oops:

szeder74
 
 


Sziasztok!

Gratula kistigrincs! :D

szeder,
ma mi a para tárgya? vagy csak úgy...?

Képzeljétek kitaláltuk végre a neveket :D :D
Ha fiu akkor Botond, ha lány akkor Flóra ( vagy Luca... arra még sorsot húzunk ) :D

van köztetek még olyan, aki több hete "cölibátusra" kényszerül? Hogy bírjátok?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Minyu!
Ez mit jelent, hogy hátsó falon tapad a lepény? Akkor könnyebben megérzed, ha mozog a babus, mert nincs útban a lepény?
És ezt mikor mondták, hogy hol tapad? mert nekem ilyet nem mondtak. Eddig egyszer voltam UH-n, a 12. héten, de csak a szokásos méreteket figyelték, semmi mást.
Vendég
 


Csajok, légyszi valaki írja le részletesen, hogyan lehet a netről használt cuccot vásárolni!
Pld a teszvesz-en...
Pld hogyan fizetem, hogyan kerül hozzám, stb...
Bocs, hogy ennyire tudatlan vagyok, de még nem csináltam ilyent.
Vendég
 


Luca!
Ha megtaláltad a neked megfelelő ruhadarabot, akkor fel kell venni a kapcsolatot az eladóval. Lehet, hogy adott meg telefonszámot, lehet, hogy csak emil címet.
Ő megmondja, hogy a postaköltséget ő állja, vagy neked kell fizetni. (általában neked kell fizetni) Kialkudjátok a végső árat, amit neked az eladó bankszámlájára kell utalnod, és ha megérkezett a pénz, akkor feladja a csomagot neked.
Általában így működik, de a feltételeket mindig az eladó határozza meg, és nektek kell közösen megbeszélni.

Én 2-szer is vásároltam használt kismamaruhákat, nagyon elégedett vagyok az árral és a minőséggel is. Ha minden méretet leegyeztettek az eladóval, akkor azzal sem lehet gond.
Nacikat 2000Ft-ért vettem, és egyáltalán nem látszik rajtuk, hogy használt.

Sok sikert!
Vendég
 


Luca!

Itt nézz körül:
www.babaszoba.hu -- Csevegő, kismama ruhák
www.teszvesz.hu
www.vatera.hu

Nagyjából az a helyzet amit Eszike írt.
Van egy termék mondjuk valamelyik aukciós oldalon, az eladó leír egy csomó mindent róla (méretek, anyag, meddig tudta hordani, hány kilós volt, van-e hibája) és ha ezen felül kérdésed van hozzá, akkor az oldalon keresztül fel tudsz neki extra kérdéseket tenni. Ha így is tetszik a cucc, akkor licitálsz rá, amit nyilván úgy kell csinálni, hogy senki ne halássza el az orrod elől a cumót, de Te is a legjobban jöjjél ki belőle. Aztán ha lejárt a licit és Te nyerted, a Tied a motyó. Átutalod/befizeted az eladó számlájára a pénzt (a postaköltséggel) és ha ő megkapta a lét, akkor postázza a címedre.
Engem eddig még nem vágtak sosem át, tehát mondhatom hogy biztos a rendszer, pedig elég sokat vásároltam már. Egyébként minden eladóról (és majd Rólad, vevőről) van egy értékelő oldal, ahol a korábban vásároltak leírhatják a tapasztalataikat. Aki sok + értékelést kapott, nyilván jó eladó és Téged sem fog átvágni.

A személyes kapcsolat szinte minimális, néhány e-mail kíséri az eladásokat, de a részleteket érdemes ott megbeszélni.

Én is pár hónapja kaptam rá az aukciózásra, és tökre élvezem. :D
A babaszobán nincs ilyen aukció, ott van ár amiért el akarja adni az eladó a rucit, Te meg megveszed, vagy alkudsz. A kifizetés része ugyanaz mint a másik fajtánál.
Ez ügyben is van példám. :D Épp most vettem egy Anita pocaktartó izét 2000 pénzért. Ez még az aukciós áraknak is a töredéke... nemám az újnak. :D

Sok sikert és ha van kérdés, akkor ne tartsd magad vissza! :D
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Köszi csajok! :lol:
Vendég
 


Ma voltam terhesgondozóba, bevittem a 12-es UH leleteket...

Asszem eztán előtte telefonálok, hihetetlen mennyien voltak, és hogy ki megy be az szinte azon múlt mennyire vagy pofátlan.
Kisebbségiek egész pereputtyal ecsetelgették hogy az egyik 15 éves amásik meg benthagyja a gyereket ha fiú lesz, mindezt persze fenhangon...

Muszáj nekem ide járni???? :? :cry:

Kép

Kép
starlark
 
 


starlak!
Hát muszáj még pár hónapig...utána meg...a tanácsadás. Mindenhol vannak ilyen jellemű emberek. Bár inkáb jellemtelenek..
Kitartás :)

honeymoon!
csak úgy parázgattam magamban..de jelzett a picim és most sokkal-sokkal jobb lett a kedvem... :)

eszike!
a méhlepény helyzetét ultrahangon mondják meg. Amennyiben nem mondja magától a doki, akkor kérdezz rá! Nekem mondták, de van olyan doki, akinél külön foghúzóval kell kiszedni a részleteket.
Nincs semmi különbség a melsőfali és a hátsófali méhlepény között, -talán egy picit annyi, hogy a hátsófalinál előbb lehet talán érezni a babóca fickándozását, de ez nem törvényszerű-.
A lényeg, hogy ne érjen rá a méhszájra, mert az nagyon nem jó. -Ezt olvastam-
Amit nem tudok magamtól azt kikeresem a neten..és lassan már doktorizhatnék is a terhességből..túl sokat is olvastam, ami viszont úgy érzem, hogy nem feltételnül jó hatású... :wink: Vannak elrettentő példák, és akkor kezdődik az agyalás nálam is. Holott nem vagyok paranoid.. no hosszúra nyúlt a társalgás, bocsi, ha untattalak.. :oops:

szeder74
 
 


húúú, képzeljétek elcsábultam.
megfogadtam, hogy péntekig , a 12. hetu uh-ig nem veszek babacuccot, de nem bírtam ki...

Bementem a C&A-ba , ahol 450 Ft volt a bodyk darabja. jaj... nem tudtam választani, így sikerült rögtön 6-ot vennem...
:D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok lányok!


Köszönöm érdeklődéseteket, aranyosak vagytok, hogy izgultok, mi van velünk.
Tegnap este kész voltam. Bármit csináltam, egyre felljebb szökött a lázam. Kezdtem 38,2-vel, majd 38,4-el, mire hideg vizes borogatást csináltam. De mintha a lázam, csak kirögögte volna a próbálkozásomat. Nehezen sikerült felhívni a dokimat, kérdeztem, hogy mit csináljak, hogy lejjebb menjen a lázam. Borogatás, gyógyszer. Mondom, ezeken túl vagyok. Az Algot napi 4x lehet bevenni, én ekkor (este 8-kor) már a 2 -nél tartottam. Erre bevettem még egyet, semmi. Borogattuk kezem, lábam, tarkóm, homlokom, mire elértük a 38,7-et. Na, ekkor párom mondja, nincs más, jön az ülőfürdő. Rettegtem tőle. Hőmérővel néztük a vizet, tudom 38-ról kellett volna indulni, de 37 sikerült. Beültem. Vacogtam. Elkezdte hűteni, úgy éreztem, mintha hibernálni akarna. (Így igy is volt). Olyan 33-34 fokosra hűtöttük le, de dideregtem, mint a falevél. Ja meg közben a homlokmra is kaptam egy jókora hideg borogatást, miközben éppen a vízben vacogtam. Na, végre kijöttem a fagyból, bele az ágyba. Ott már jobb volt. Azt értük el, hogy 38,2-re ment le. Próbáltam/tunk aludni, de én egész éjjel fent voltam, a láztól nem bírtam elaludni. Reggel, mikor kelnie kellett páromnak, azt éreztem, hogy le akar szakadni a bal oldali hátam. Kérdeztem, hogy nem kaphattam tüdőgyuszit? Be voltam sz.rva. Reggel meló előtt kaptam teljes kiszolgálást, majd délben hazajött a drágám. Az ügyeletet akartuk hívni, de nem tudtuk a számát. Így a mentőket hívta, és tök emberségesen, barátságosan elbeszélgettek. Sok infot megtudtunk. Megkaptuk a háziorvosom mobilszámát is. Felhívtuk őt is. Mondta, hogy mivel tegnap még tiszta volt a tüdőm (tegnap voltam nála és meghallgatott), ezért nem valószínű a dolog, bár lehet rá esély is, mert most olyan járvány van. Ja reggel csak 36,6 volt, de most mértem másfél órája és 38 volt. Hát ennyi. Most fáj a hátam piszkosul, és várom a holnapot, mert azt beszéltük meg a háziorvossal, ha holnap is fog még fájni, akkor menjek el hozzá, de én inkább kihívom, mert nem akarok így rohangálni. Ja, és a mentős és a háziorvos is azt mondta, hogy a sok fekvéstől fájhat a hátam. Hát nem tudom, én csak azt tudom, hogy az esti fürdőzés után fájdult meg. Ja, és este ki voltam borulva, mert mondom mi lesz így a picivel.

Bocs, hogy ilyen részletes voltam.

Üdv mindenkienk.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


óó ági, jobbulást!!!!
remélem hamar rendbejössz!!!!

én is abszolúút netes-használt cucc párti vagyok!!! szinte mindenben! babakocsit is onnan lőttem, 6ot is... :oops: mert eygszerűen csak akkor jössz rá igazán, legaláb is én, amikor már használod, hoyg mi is kell neked!!! így volt próa rendesen, és volt midnenféle, volt, amiből csak színt változtattam egy idő után :)
és engem sem vert még át senki! egyszer egy kiscipi nem jött meg, másik alkalommal meg egy mobil, de mindkettőért visszautalták a pénzt!

ma kértem praxisba uh időpntot, jövő hét szerda, 13:40! alig váárom :)
nem jön még valaki???? :P

ja galiba lett itt nekem vérvételes :( mivel a nődoki nem tud beutalni, így listával mentem a körzetihez, aki írt beutalókat, de a vércsop kimaradt :roll: így most az afp-t majd egy magánklinikán fogom levetetni, így egyszerűbb lesz, deee, mivel ott ilyen panelek vannak, hoyg 1, 2, stb, a 2es az afp, de az egyesben benne van a vércsop. -bírtok követni méég???? :D- éés külön, ha kérném az afp mellé a vércsop-ot, az pluusz 8e valamennyi lenne!!!!!! szóval az nem. dee, így meg az egyes éés a kettes panelt is le fogjék venni....köszönöm széépen, majd jól nem marad egy csepp vér sem bennem a végére :shock: jáááj, már csak ez hiányzott.....

honey!
édese3k a nevek!!! és én még nem bírok elcsábulni, majd csak ha kiderül a neve, mert alapjában véve van ruha dögivel simi után. de már többször is voltam h&m-ben kis 19es szatén balettcipőket nézegetni :lol:

csajok!!! nem csinálunk valamikor kis teázós talit?????? valami füstmentes helyen???? vagy hát tudom, itt kisebbség a pesti, de olyan jóó lenne!!! mit gondoltok???

ja és köszii a gratulákat az unokaöccshöz!!! :) mg a jó eredményhez is :)

luca!!!
én csak időnként éreztem mozgást, de egy ideje nem. most meg vagyok nyugtatva azért a tegnapi szívhanggal, de jó volna megint a kis kapirgálás!!

na nemtom mit akartam még. ja az orrom úúgy be van dugulva, pedig meg se vagyok fázva!!!!!!!!! úgy szenvedek tőle!!! ma veszek sterimart, az talán jobb babónak, mint a nasivin. de nélkülük nem kapok egyáltalán levegőt...remélem ez nem a "szüléssel elmúlik" fajta :wink:

no páá,
bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


bagzerka :)
tali: igen-igen-igen. Annál is inkább, mert bizti lesz kérdésem a kórházzal kapcs. Egyébként tényleg vicces, hogy akár szobatársak is lehetünk :)

ági :)
nagyon sajnálom, kitartást. De látod, a hütöfürdö megtette a hatását, lentebb ment! Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy minél nagyobb felületen borogassunk, legjobb az egész testes, mert a csak csukló és fej nem sokat ér. Viszont az egész testes borogatás sztem brutálisabb, mint a hütöfürdö (saját tapasztalat)

eszike :)
szeder már leirta :) az uh-n nézik a lepényt.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Ági: mihamarabbi jobbulást!

Honey: nálunk is cölibátus van. Én a hányingeres napokon nem is bánom, de azért már hiányzik. :oops: Remélem dokim jövő héten "feloldoz".
Látom nem csak engem csábított el a C&A. :D

Bagzerka: tali jó ötlet. :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Ági!
Ó Te szegényke! Nagyon sajnállak most, remélem mielőbb felépülsz. Javaslatom, tényleg hívd inkább a dokit ki házhoz, ne menj így sehová, bőven elég baj, hogy fáj a hátad és a láz gyakran felszökik. Én is azt hiszem inkább kihívnám, minthogy ott a váróban még ücsörögjek. Jobbulást kívánok Neked!

Csajok, csajok..ez a vásárlás..mmmm ma voltam a Brendonban..azt a csoda kiságyat amit kinéztem..igazi hercegnőnek való rózsaszín édes kis macikákkal a takarón és a párnán, no meg azaz álom baldachin..deeee várom már, hogy megvehessem. A babakocsikat is próbálgattam...tologattam...hmmm telejesen rá vagyok kattanva a témára.
Azért még tudom magam tűrtöztetni, de nem sokáig.. :) Engem most egyenlőre kielégít, hogy nézegetem a bababoltokat, bár én is vettem már a lánykámnak egy hálózsákot, nem tudtam ott hagyni, éreztem, hogy meg kell vennem :)

szeder74
 
 


Engem se hagyjatok ki a taliból. Gyorsan meggyógyulok, és akkor mehet a traccsparti. :lol:

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


na mi ez a pangááááás láányok???
irgumburgum :)

tök jó hoyg lelkesedtek ti is egy találkozóra!!
egyébként nekem a péntekek meg szombatok a szabadok, azonkívül meg mondjuk 7 körül, este, persze.

na, vagy mindenki sorozatozik??? :lol: én is :wink:

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Ági!

Drukk megy tőlem is, reméljük, mihamarabb meggyógyulsz!

Holnap megyek uh.-ra (az Árkáddal szemben van :lol: ), ma meg szülésfelkészítőre. A hányások gyakorlatilag elmúltak, fel is jött rám 1kg :oops: , de mostantól úgyis komolyabban diétáznom kell a cukor miatt. Tegnap voltam a belgyógyásznál, tök jó lett a laboreredményem, aranyos volt, azt mondta, hogy mivel minden rendben, ráérek majd CSAK április 1-jén vérvételre menni... :lol: . Ha nem lett volna ok., akkor vajon már ma mehetnék újra? De nagyon rendik, hogy így figyelnek a kismamákra, bár minden doki ilyen alapos lenne!
Szóval, most végre teljesen belemerültem a kismamaság örömeibe, lubickolok benne! Alig várom, hogy este menjünk a szülésfelkészítőre!
És ki fogtok nevetni, de még annak is örülök, hogy végre van erőm takarítani! :lol: És még a Nap is kisütött!!! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Tegnap front volt valószínűleg, hogy ilyen "kevés" hozzászólást termeltetek! :D Én is csak olvastam.

Monee! Teljesen rákaptam az árverezésre!Az árverésekkel voltam elfoglalva és talán sikrült egy gatyót vennem 2500 Ft-ért. De én nem vagyok egy egyszerű eset (méretilg,sajnos).

Tényleg jó lenne talizni ,de én 180 km-ra lakom Pesttől. Ha esetleg mégis meg tudnám oldani az tök jó lenne. Nekem valószínű márc. végétől jobb lenne, de én csak kis porszem vagyok a sokaságból :lol:
Azért remélem sikerül veletek taliznom. :D

Mindjárt megyek a védőnőhöz. Most írja a papírokat az AFP-hez. :D

Szép napot mindenkinek! :D !

Kép
Kép
a.m.
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!!

Hát igen ez az árverezés!! Tegnap Én is egész nap azon lógtam és már vettem is nacit! Pénteken adják fel!!! Már nagyon várom!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ági nem semmi ez a láz Nálad!! Nagyon sajnálom, hogy ennyire nem tudsz megbírkózni vele! De remélem mára már sokkal jobban vagy!!!

Márti tök jó, hogy végre Te is jobban vagy és teljesen belemerülhetsz a kismamaság örömeibe!!! :) Örülök Neked!!!

Bagzerka mizu az orrdugulással! Javult a helyzet?

Kép
Kép
lanta
 
 


Ági: remélem mára jobban vagy már, pihenj és gyógyulgass gyorsan!:)

Néztem én is ezeket az árverési oldalakat, amit tetszett volna az mérteben sajnos nem volt jó... de majd még vadászok :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

Hű, látom tök jó témát találtatok. :D
Teszvesz, vatera... totál rá vagyok kattanva! Már vagy 8 nyári cuccot levadásztam, mert iszonyúan félek a melegtől... amúgy sem birom, hát még nagy pocakkal... :?
Én amúgy alkudozni szoktam, és sokszor be is jön. Általában a postaköltséget szoktam beletetetni az árba, hogy azért ne kelljen külön fizetni. 80%-ban bele is mennek az eladók.
Amúgy annyira rákaotam, hogy a saját felesleges cuccainkat (babaruhákat, stb) meg árulom is. Lekopogom, de eddig negativ tapasztalatom nekem sem volt, mindig megkaptam, amit kifizettem.

Babarucikkal meg úgy vagyok... Lolának jól bevásároltam anno boltokban. Aztán ahogy láttam, eleinte gyakran havonta kellett cserélni, olyan gyorsan növi ki az első pár méretet... na akkor rájöttem, hogy felesleges, és nem éri meg. Ha használtan veszem, az is majdnem új, mert senki nem hordja tovább, szóval max párszor használt dolgokat veszek, töredék áron. Persze kivétel a body, meg zokni, harisnya. Azokat meg a tescosat nagyon szeretem. Szerintem a cherokee nagyon jó minőség, és tényleg kedvező áron. Most is vettem egy 7 db-os csomit 2700-ért.
Ami nagyon-nagyon megéri még, az az angol ebay-en ruhacsomagot lőni!!! A legkisebb méretekben gyönyörűeket lehet venni, és mind márkás, teljesen újszerű.

Bocsi, kicsit túlfejtettem a témát, de ez az egyik nagy hobbim... :D

Azt hiszem Roni kérdezte, hogy lehet-e a kaposvári kórházhoz jönni az integrált tesztre (ugye pár het ingyenes). Megkérdeztem tegnap a dokimat. ;)
Azt mondta, bárki jöhet, nem számit a lakcim, csak nem rossz, ha van egy indok a tarsolyban, miért itt...
Mert azért azt mégsem lehet mondani, hogy mert itt ingyenes...
Szerintem az megteszi, ha pl azt mondod, pár hetet itt töltesz rokonoknál, és pont beleesett ez a vizsgálat, emiatt nem utaznál haza... ;) :) Persze ezt is csak akkor, ha kérdezik. :D

Ági!
Remélem hamar jobban leszel, el tudom képzelni mennyire megvisel fizikailag, lelkileg ez az egész... :(

Cölibátus... hmmmm Most nem kényszerülünk rá, de anno Lolával javasolta a doki a bevérzések miatt... nem hazudok, nem birtam ki... :D Szerencsére nem lett baj belőle, nagyon óvatosak voltunk. :D De KELLETT... :oops: :oops: :oops:

Eszti!
Én is üdvözöllek!

Ti figyu! Monee, Eszti, meg pécsiek!
Ha már a pestiek talit szerveznek, mi nem futhatnánk össze Pécsen valahol? Tök jó lenne... Hm? :)

Asszem most ennyit akartam... :)
Szép napot mindenkinek! Jövök még... :D

Kép
Kép
lolababa
 
 


Szép jó napot mindenkinek!

Nálunk is sütött a napocska reggel hét körül, amikor a fiúkat kelltettem a suli miatt.
Háát most esik az eső.

A jó az egészben, hogy tegnap az összes ablak meg lett tisztítva (14 db), szerencsére volt segítségem, ezért nem nagyon kellett megeröltetnem magam most olyan jó a közérzetem :) már ez is örömet tud okozni..hihetetlen.
Ti, hogy vagytok a házimunkával? Én olyan nehezen állok bárminek neki, de ha elkezdem akkor pörgök rendesen - ja, mint egy kis elefánt- érzem, hogy óvatosabban mozgok, néha úgy érzem magam, mint egy kis ráérős nyugdíjas.. :)

Egészség: tegnap is és ma hajnalban is keményedett a hasam..kezdődik megint, hát úgy látszik nem kímél ez a haskeményedés engem. A fiaimmal is ugyan ezeken a tüneteken kellett átvergődnöm magam. Napközben szinte semmi, de hajnalban..hát elég ijesztő érzés. Szó szerint ki tudtam tapintani, hogy hogyan helyezkedik el a babám. Szinte rásimult a méhem..brr még rá gondolni is rossz.
..olvastam valahol a neten, hogy a babákat is valamilyen szinten megviseli ez a keményedés..a méhlepény olyankor kevesebb oxigént juttat el hozzájuk.. azt hiszem megkérdezem majd az orvosomat, hogy mi az igazság ebből?!

Nektek is vannak hasonló keményedéseitek?

Találkozó: benne vagyok én is. Jó lenne egy kismamis csevej.
Várom az időpontokat.

GWINI!
Rendeltem nadrágot, de nem jó rám..-a kismamarucin- hívtam a telefonszámot, de ki volt kapcsolva.
SEGÍTS!!
kÖSZIKE

szeder74
 
 


Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Szeder!
Köszi az infókat, nem baj, hogy ennyire részletezted, engem érdekel a téma. És én is ilyen vagyok: valamilyen témába belefolyok, és egyszerűen nem tudom abbahagyni amég ki nem veséztem.
Amúgy én is beleestem abba a hibába, hogy a neten túl sokat olvasgattam a terhességről és a szülésről, és már rémeket láttam, rosszul voltam, minden bajom volt tőle. Aztán úgy döntöttem abbahagyom a túlzott érdeklődést. Nem használ.

Lola!
Találkozthatunk valamikor, semmi akadálya, én benne vagyok az ilyen randikban. Én egyelőre dolgozom, úgyhogy vagy 5 óra után, vagy hétvégén érek rá. 2 hetente szerdán járok szülésre felkészítő tanfolyamra fél6-tól, úgyhogy azok a napok kilőve.
Megszervezhetjük, én benne vagyok.

Ági!
Én is jobbulást kívánok Neked! Izgulunk érted/értetek!
Vendég
 


Szeder!

Tőlem rendelted? Mikor? És mit? Kicsi lett? Most be vagyok kapcsolva, hívhatsz!

gwini
 
 


Sziasztok!

Aukciók: én még csak most kezdtem el ismerkedni ezekkel, de nagyon rá vagyok kattanva.
Eddig mondjuk sajna amit találtam és tetszett az nagy volt, de nem adom fel. :) Viszont Babaszobán találtam egy nagyon jó szoknyát, remélem még meg van az eladónak :)

Házimunka: eddig se szerettem takarítani, most még jobban utálok. Főzni szeretek, ez nem változott :) Rendet rakni meg ha egysuer elkezdek, akkor már megy, csak az elkezdés a nehéz. :oops:

Kép
kistiggrincs
 
 


Szeder!
Azt a gatyót biztos tovább tudod adni valamelyik kismaminak...
Sajnos vannak ilyen eladók, akik csak átvernek, utána meg lelépnek!

Én szerencsére nem éreztem még keményedést!
A házimunkával jól állok, mert én szerencsés voltam az elején is, nem volt hányás, rosszullét, tehát majdnem minden ment a régi kerékvágásban.
Nekem csak egy nagy gondom van: állandóan (már évek óta) becsípődik a derekamban egy ideg amikor takarítok, vagy fizikai munkát végzek, vagy mondjuk sokat hajolgatok. Olyankor napokig annyira fáj a derekam, hogy alig bírok mozogni, és néha az egyik lábam is elzsibbad tőle. Azért parázok, hogy mi lesz velem nagy hassal, ha rámjön az a hülyeség.
Vendég
 


eszike!
Nem vert át senki Gwinitől rendeltem a nadrágot, és az én hülyeségem miatt rossz méretet. már lerendeztük gwinivel :)

Derékfájás: nekem is vannak illetve voltak ilyen tündeteim, én is egyből arra godnoltam, hogy mi lesz majd akkor, ha babát várok és előjön. nekem is olyan volt, hogy menni alig tudtam..iszonyú fájdalommal járt.
A JÓ Isteneke meghallgatott és még nem küldte rám ezt a szörnyű derékfájást. eddig megkímélt tőle :) remélem, hogy így is marad.

szeder74
 
 


Megjöttem a védőnénitől :D . Annyira büszke vagyok magamra,mert csak 1,5 kg-ot híztam a 15 hét alatt! Ez azért jó ,mert alapból igen nagy sújtöbblettel indultam a babásodásbak és féltem, hogy már az elején leszidnak, mert sokat hízom.Nem én vagyok a fontos most ezt tudom ,hanem a baba, hogy minden ok legyen vele :D

Képzeljétek, hogy kaptam a védőnőtöl egy kismama jógás röpcédulát és fel is hívtam a csajszit. Nagyon szimpi volt így telefonban és már ma kezdhettem volna. Sajna ma sulim lesz+doga,de jövőhéttől elkezdem.(13. héttől ajánlják) Egy csomó mindenre jó ez a jóga,tökre fel vagyok tőle dobva, hogy kisvárosunkban tartanak ilyet!!!HURRÁ! :lol:

Ági!

Hogy vagy? Remélem már jól és nyoma sincs a láznak. Nagyon drukkolok ám!

Egyébként én is kezdő vagyok az árvrezős alkudozós ügyben itt a neten,de nekem is nagyon tetszik :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


Szeder, Gwini! Bocsi, nem akartam senkit megsérteni. Nem tudtam, hogy egymás közt üzleteltetek, és valami hiba volt.
Azt hittem Szeder valaki ismeretlentől vette, és most nem tudja elérni azt a valakit.
Remélem senkit nem sértettem meg!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?