Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Van egy felesleges babaőrzőm eladó! Erre a linkre kattintava meg tudjátok nézni pontos leírással. Az ára: 27000ft!

http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=43

Érdeklődni: priviben, vagy az adrinalin22@vipmail.hu-n lehet.

Mindenkinek jó pocakoskodást kívánok!! :D
Vendég
 


Marcsitita! Gratulálok!! Férjed Hawai-on volt, hogy ilyen szuper színe van??? Ahogy nézem téged nem vitt :D . Milyen ízű volt a torta?

Monika: sztem is csak szimplán kérdezz rá aztán arra is, hogy ezért kér-e pénzt. Nem ciki ez, az cikibb ha megsértődik v. utólag derül ki v. akármi.

Én járok a magánrendelőjébe és nekem nem mondta, hogy kérne pénzt a szülésért a dokim. Nem is tervezek neki manit adni, hanem azt találtam ki, hogy a magánrendelőjébe csinálok neki olyat, hogy csináltatok bélyegzőt a nevével és veszünk ilyen papír alátétet amit használ a rendelőben és rányomkodom a nevét. Apróság, de sztem örülni fog neki. A szülésznőnek fogok adni 20eFt -ot , ennyit adtam Botossal is.

Kép
Kép
normajeane
 
 


Marcsi! Gratulálok én is! Úgy látom igazi lagzi volt.

Bnemonika: a dokit én egyszerűen megkérdeztem, hogy vállal e majd és mennyiért. Szinte végig se kellett mondanom a mondatokat és rá is vágta a választ... Tehát nem egy szokatlan kérdés ez számukra. Ami számomra fontos volt a megkérdezésnél, hogy négyszemközt, illetve az urammal legyünk csak ott, semmi asszisztens...

Találtam egy újabb boltot: babyoutlet - Soroksári út
http://www.babyoutlet.hu/

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 

 
 

Haló Csajok!
Mi a pálya? Mindenki elfoglalt? Én is ,csak most pihizek. :lol:
2 napja a legjobb a vérnyomásom, gondolom a tiszta, jó idő miatt.
Viszont vasárnap akkorát rúgott Milóka, hogy komolyan megijedtem, még a hasam is totál kidudorodott. Ha nem lennék ennyire kövér szerintem be is ájulok a látványtól.
Skacok! Tudom, hogy már kiveséztük ezt a témát, de ugye ha öszeszedtem volna valamit az usziban, az nem lenne tünetmenetes? :oops:
Vendég
 


szia blo!
ha biztosra akarsz menni, akkor csináltass egy vizsgálatot, vetess kenetet, mert a bacik néha tünetmentesen is ott vannak, nem kell, hogy feltétlenül viszkessen, elég ha egy icipicivel több a folyásod, vagy egy árnyalattal más a színe. hidd el én csak tudom ,mert folyamatosan küzdök velünk, néha még tünetmentesen is volt már bajom.
a dokid biztos meg fogja érteni, hogy megnyugtatásképp csináltatod,mert usziban voltál. fő a biztonság!
Vendég
 


egyébként az én babóm is tud olyanokat rúgni, hogy azt hiszem mindjárt ki is jön. elég látványos is, főleg reggel, mikor helyezkedik és csak annyit látok, egy kislabda formájú valami mászik a hasamban, úgy kidudorodik! :P kész horror a látvány :lol:
Vendég
 


ugye ,hogy eléggé ijesztő tud lenni? :D Ezek a rohadt bacik meg bek..hatják :twisted:
Vendég
 


ahogy mondod blo! én most is kaptam klion-dt rájuk! folytonos harc! kicsit unom már! amikor fogamzásgátló tabit szettem, folyton gombám volt, mióta abbahagytam, egyfolytában bacik kergetnek! :?
Vendég
 


hááát, nem irigyellek! :( Nekem sosem volt ilyen gondom, azért kérdezősködök. Remélem el is kerül egy életre. Még amikor tini voltam, akkor olvastam az IM-ben a lányokat, akik írtak erről, és ahogyan mondod állandóan küzdöttek ellene.
A múltkor ez volt a téma a BudapestTV Babavárójában és érdekes dolgokat mondtak erről. Csak nem annyira figyeltem, gondoltam ez engem nem érint :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Hát azén babócám mostanában felhagyott a nagyobb tornamutatványokkal. Érzem hogy mocorog, meg néha rúg egy hatalmasat, de semmi extra. Ez ugye nem baj? :(

Ma egész nap fájt a pocim. Nem görcsöltem, csak nem tudtam kiegyenesedni, olyasmi volt mint az izomláz. De most már jobb. Azt hiszem nem tett jót hogy a 7végén alig pihentem. :oops:

Fertőzések: együttérzek velet baba. Én is egyfolytában szenvedek velük. Én is klion d-t kaptam a legutóbb, akkor jó is volt egy darabig, de szerintem most megint van valami. Majd jövő 7en megyek a dokimhoz, megemlítem neki. Sztem megint Klion vagy valami hasonló lesz a vége.Addíg meg próbálkozom a kamillával meg a cickafarkkal.

Kép
móni86
 
 


Móni! Pihenjél! És Magne B!

Csajok! Vidítsatok fel! Lossz kedvem van. Tudom mi miatt, de nem panaszkodok.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


szia konkri! mi a baj? panaszkodj nyugodtan! úgy jobb, ha kibeszéled magadból!
én már halálra izgulom magam! holnapután eredmény!

küldök neked vidámságot: :D :) :lol: :P :D :) :lol: :P :roll: :wink: :D :) :lol: :P :wink: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


áHH Konkri! Ne legyél szomorú.....én is küldök Neked olyan szúúúszááááá-kat, tudod??? :D

Nekem meg tegnap óta szúr a jobb oldalam, olyan mintha a májam lenne, bár nem tudom,hogy melyik oldalon van a májam :oops:

Baba: Te se izgulj, mert minden rendben van Nálatok!!! :lol:

Mi van a többiekkel? Téli álomkór? :D
Vendég
 


Köszi!

Baba nyugi! minden okés lesz!
Blongyi tegnap nekem is szúrogatott az oldalam, de aztán úgy tűnt, hogy a klotyómanó segített rajta. :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Na sehol senki...

Én megyek ma uh-ra a nagytesómmal (nagyobbik hugom)... :)
Azt mondta szeretne bejönni meghallgatni Marcell szívhangját... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!

Látom nem sok mindenről maradtam le. :shock:
Vajon mitől állt le ennyire a topik??????? :roll:

Pénteken cukorterhelés...kicsit elhúztam az időpontot,de gondolom nem probléma.Jajj és a toxoplazma kontroll is...hűűű,remélem minden okés.

Baba
Jövő héten kapod meg az eredményt???Szorítok nagyon!

Blongyi
Máj?Igen,általában jobb oldalt. :lol: :lol: :lol: Van pár ember (jópár...) akinek az egész hasüregét elfoglalja,na de azok egyenesen nem tudnak menni. :lol:
Na jó,csak poénkodni akartam.Lehet,hogy a bébi húzódott jobbra???Vagy Konkri példája is lehet...nincs szorulásod?
Vérnyomi??

Konkri
Hajrá UH!Hozol képet is?Marcell bizti ismét elbűvöl majd.:)

Mit szólnátok újabb pocifotókhoz?Én kiváncsi vagyok mennyit nőtt az elmúlt 4-5-6 hétben (félidő óta).Nos?

Móóni
Pihizz sokat!A mozgás miatt ne izgulj!
Mikor mész 4D-re???

Engem elkapott a babaláz...elővettem Dorka bébiruháit,kiválogattuk,barátnőm is hoz pár táskával a héten.Szóval rendezgetek.Bár egyenlőre csak a válogatás...mosás majd decemberben.
:lol: (addig van idő...nem kevés...).
Kiságyat,pelenkázót összeraktam,így Dorka elől viszonylag el tudomk zárni a holmikat és amiket veszünk nem kell itt ott elrejteni.
Vendég
 


Helloka!
Nemtudom ,hogy mi a manó lehet, Anyum szerint túl sokat foglalkozom magammal :lol: Biztosan így van, meg tuti, hogy a Vinivel nem voltam ennyire parás... :roll:
Cacilni voltam, de nem múlt el, és általában úgy húzódik, feszül a hasam. Nem keményedés, hanem csak úgy. Nehezem megy a felkelés is...mi lesz itt később? :(
Vendég
 


Blongyi:(
Remélem csak egy pár napig tartó állapot lesz. :? Nem lenne túl jó,ha még a következő 3 hónapot így kellene át"vészelni".

Nem akartam panaszkodni,mert mindig csak nyavajgok,de elviselhetetlenül fájnak a csontjaim.... :roll: Keresztcsont,csipőm,a farkcsont,szeméremcsont...szóval a "fenekem" (nálunk itthon csak "seggem" :lol: ).
MEgmozdulni az ágyban 3 percig tart,olyan vagyok mint egy vénasszony,akinek pl csipőprotézist tettek be...ÁÁÁhhh,kikészít...

Vörösbegy...Nálad enyhültek ezek a panaszok?
Vendég
 


Blongyi, vagy a szalagok fájnak, mivel a második babánál már egy kicsit meg vannak nyúlva, és nehezebben bírják a súlyt, vagy a babóca a májadon pihenget, az van jobb oldalon.

Egy táplálkozásszakértőtől tudom, hogy az éjszakai lábgörcsöt nem csak a magnézium, hanem a kalcium hiánya is okozhatja. Figyeljetek oda a kalciumbevitelre is. Fő magnéziumforrások: olajos magvak, mogyoró, dió, stb.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!
Na ma már nem fájt a hasam. :) Blongyi! Az is lehet hogy a veséd. Olvastam, hogy ha kismamáknak jobb oldalon fáj a hasuk, akkor az a vesétől is lehet. Nekem is fájt, mikor felfáztam. Meg tegnap is valami hasonló volt velem. De az a pihi meg a wc után elmúlt. :) Pihizz és jól takard be magad.

Lego!Szombaton megyünk 4Dre. Már alig várom!!! :lol: :lol: :lol: :) Én éjjel általában arra kelek fel, hogy majd leesik a derekam minden forduláskor. A farcsontom is baromira fáj. Kemény széken nem is nagyon tudok ülni. :D

Vettünk babahordozót! Piros-kék Pierre Cardin! Lábvédős. Cuki!!!! :lol:

Kép
móni86
 
 


csajok! mi ez a vénasszonyosdi! mindenkinek fáj mindene? tessék összeszedni magatokat! irgum burgum! még messze van a vége! nahogy elhagyjátok magatok! :) mi lesz veletek később? :shock: :)

lego! az eredményt én holnapután kapom meg! köszi, hogy szorítassz te is! rám fér nagyon ! :cry:
Vendég
 


képzeljétek voltam ma védőnőnél, és képes volt nekem beírni a kiskönyvembe 69,5kg-ot! totál kiakadtam! :shock: ennyi én nem vagyok! :D mellesleg 62-ről indultam! én hiába mondtam neki, hogy csak 68 vagyok! legyintett és beírta a többet, mert ő annyit mért, pedig volt rajtam egy köteg ruha, meg egy mázsás cipő is! itthon nekem csak 68-at mutatott a mérleg! :oops: :) (az is sok, de azért nem 69,5. az már nagyon közel van a 70-hez! jesszus)!
ti is ilyen érzékenyek vagytok a kilókra? tuti lesz még több is! mondjuk most sokat pihentem, alig mozogtam, így könnyebben jönnek a kilók! :evil:
nem baj, majd leadjuk a szülés után :roll: :lol: legalábbis remélem :shock: hol van már a lapos has, formás fenék, vékony derék...? :shock: :D
Vendég
 


ja és hallgattunk szívhangot is! de csak pár másodpercre tudtuk elkapni, azt is fél óra keresgélés után, mert állandóan ide-oda uszkált :lol: :lol: kis sunyi! :lol: na nem baj, később már nem lesz ilyen nagy helye, nagyrész csak egy helyben lesz, és akkor majd könnyebb lesz hallgatni :P ugye? :shock:
Vendég
 


látom csak egy ember van talpon! :lol:
Vendég
 


Baba.:)
Kilók,hú,engem is érzékenyen érintenek.És érdekes,mert az én védőnőmé is többet mér 1 kilóval. :lol: :lol: :lol:
Most 64-65 vagyok...60ról indultam...
Vendég
 


Haló!
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom, bár nehéz,mert állandóan melegem van. Viszont a felfázás nem lehetetlen, mert volt mikor kicsit borzongtam a vízben. Akkor mától 3x500 gr C vitamint is eszem.

Egyébként meg érdekes,mert nekem meg a fennt a combnyaknál, a belső comb szokott fájni, meg a nunim is :oops:

Kilók: ma végérvényesen el kell fogadnom,hogy 5 kiló van rajtam :( jóó,most nem veszem le azt,hogy a kis kiruccanások alkalmával mindig későn vacsiztam. Általában visszament 1 kiló ha 3 napig nem ettem mondjuk 4 után, vagy csak 6 ig is gyümit.
Vendég
 


Akkor én vezetem a ranglistát a magam plusz 6 kilómmal :shock:
Vendég
 


Na jó Baba! nekem is csak az otthoni mérésem.....a védőnőnél tuti, hogy több lesz 2 kilóval
Vendég
 


Ezek a védőnői mérlegek....amindenit. :evil: :evil: :evil:

Holnap reggel én is megyek hozzá...kiváncsi leszek mit mutat majd. :lol:
Vendég
 


Azon nevetek itt magamban, hogy mindenki a kilókkal van elfoglalva. Én is félve állok rá a mérlegre, csakhogy én azt várom, hogy mutasson már többet. :lol: De ma sikerélményem volt. Múlt héten 58,7 voltam, ma már 59,4. Nekem már ez is haladás! :roll:

Kép
móni86
 
 


sziasztok !

vajúdik a topic :lol: kezdünk elnehezülni, elbálnásodni :? nekem alig van erőm ideülni...
Lego, Blongyi...igen még nekem is az "aljam"...csak így hívom... :P
mérlegre rá se merek állni, pedig alig eszem, Barnabást már a bordáim alatt érzem rúgdosni... :lol:
most kicsit el vagyok keseredve...olyan nehezen látom most el a családomat...a két nagyot...pedig Ákos nagyon sokat segít...elképzelem ehhez jövőre a kialvatlanságot is pluszban :cry: most félek kicsit...
de próbálom azzal vigasztalni magam, hogy a 13 hónap korkülönbségnél Dóri születése utáni állapotnál nehezebb nem lesz...
MÓNI... :shock: én ennyi szeretnék majd lenni szülés utáni csúcsformámban :lol:
BABA... mi az a derék?????????????????????????? :lol:

viszont kész a babaszoba...már csak a kiságy hiányzik, hétvégén az is lesz :)))
Kép
több kép a blogomban :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Jó reggelt!

Vörösbegy, én láttam a blogodat, aztán be is indultam, hogy én is tovább rendezgetem a szobát, de 1, azaz egy könyvespolc berendezése után kifingtam. Eztán csak ültem a kanapén és tépkedtem a babaruhákról a cimkét - előkészítve a mosáshoz... ennyi volt a nagy munka :) pedig úgy be vagyok indulva a hétvégére, mert tiszta szabadfogi, apa éjszakás, így csak az emeleten zöröghetek napközben... De hát így... ???

Baba (folytatom a gondolatod) hol van már a formás derék és popsi, na de helyette vannak óriás dudák... :lol: És ha minden jól megy, akkor marad is a duda, mikor már a derekunk kezd vissza szökkeni.

Tegnapi uhu: minden rendben - ez már nem megy olyan csoda számba... na jó, azért persze az. A doki kedves volt, úgy látszikmegérte az eddig belefektetett pénzt. Kikérdezte h mikor kell bemenni a koriba... Marcell baba feje 67mm, lábszára pedig 48. kérdeztem h mekkora lehet a súlya, azt mondta hogy azt sose akarjam tudni... :lol: (hát pedig a bébi rucik miatt nem bánnám).
Majd megyek valamikor cukorra, csak még a főnökkel is egyeztetek, h mikor.
Szerintem jó szar lesz a cukrom: tegnap este oroszkrém torta... most a reggelim: cukor egy kis tejeskávéval :), gyümölcsrizs, csokis croissant, túrórudi. délután szintén be szoktam nyomni egy sütit - de sajna nem tudom megállni...
Én/mi otthon csak azt látjuk, h a hasam nő, de az otthon mérleg szerint én kb. 8 kilót "híztam", de sztem az otthoni mérleg csal.
Ja a baba mérethez visszatérve, beszéltük korábban, hogy a vitaminoktól óriás babák születnek - hát most született a Zséda és a Máté Kriszta babája, ők is biztos szedtek vitamint, de még is 3,x kg-s babák lettek. Hát végülis az égész jó. se több se kevesebb. Pontyjó.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Hi Csajok!!! Megjöttem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Lehet én jobban örülök, mint Ti? :lol: :o ) Visszaolvasok és jövök!!! Kb. 1,5-2 óra tuti... :roll: :shock:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Na sikerült! Nem is volt olyan sok... :)

Hát válaszolni kissé nehéz lesz, mert agyam szita...

Marcsi! Nagyon szépek voltatok! :) Sok boldogságot mégegyszer! A babóátok is nagyon szépséges! :)

Baba :) Neked NYUGI!!! És ÍRD MEG AZONNAL AZ EREDMÉNYT! Na persze előbb pároddal örüljétek ki magatokat... :)

Fájósok, idegeskedősek nyugi... Néha nekem is beállnak csontok, izületek, akkor megmozdulni kicsit nehéz, de hát ez van... Mostmár kevesebb van hátra, mint amin túlvagyunk! :)

Tegnap voltunk 4D-s UH-n, ott ahol Pandi is volt. Nagyon nagyon szuper volt! A csajszi majd elájult, ha 100szor nem dícsérte Bendit, egyszersem! :D Mindenünk rendben, se nyúlszáj, se farkastorok, se dongaláb, idegrendszeri problémát sem látott. Szívhangunk szép, köldökzsinórban is akart mérni valamit de egyfolytában belerúgott a kis csibész!

Pár kép:

Tök f*szán érzem magam odabent:
Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Viki,
Hűha ez ám az igazi bizonyíték arra hogy kukacos :lol: :lol: Pofijáról is rakjál fel!!
Vendég
 


Még nem akartam elküldeni... :evil: :x

Előzőhöz még hozzáfűzném egyik lábát rátette a másikra :D

Na többi:
Doktornéni megmérte a lábunkat (Anya erre volt kíváncsi, nem a combcsontomra... :lol: )
4,43 cm - lassan kinövöm odabent a vásárolt kizoknit ...hihi...

Kép

Éshát a pofikánk... A köldökzsinórt előszeretettel fogdosom, arcomhoz nyomom (dokinéni szerint mert lüktet), és a hurkon átdugom a kezem... :D

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


És a kissé rosszabb hírek: Sajnos a jobb vesémmel nincs minden rendben. Nem ürül rendesen, ezt is megnézte tegnap UH-val a dokinéni. Kizárólag a bal oldalamon feküdhetek! És szólnom kell a dokinak, hogy ellenőrizzék, mert elfertőződhet, és megfertőzheti a babót is, de akkor is van rá gyógyszer, úgyhogy nem kell megijedni, csak figyelni kell rá. Állítólag kismamák 70%a küszködik vele... ("Jobb vesében pangás látható.")

Icipicivel több a magzatvizem, de azt mondta dokinéni ez nem probléma. Illetve kissé echodesek a belek Bendinél. Hát erre is azt mondta a csaj, hogy nem vészes, lehet csak túl jól látszik és már mindent észrevesz az ember!

Na most aztán jól elárasztottalak benneteket! :D El is tűnök... :D

Pussz!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Viki
Csodaszép!!!Gyönyörűűű.És a tappancsok,jajj de jóóó! A kukacról ne is beszéljünk. :lol: :lol:
Egy másik topikban egy kismami írta (nem pontosan idézem),hogy milyen jó a kisfiús anyukáknak.)hónapon át éjjel-nappal egy kis kuki van bennük. :lol: :lol: :lol: Azért ez tényleg jól hangzik,neeem??? :oops:
Csak a bal oldal???Hűűű,nem lehet könnyű.Én szinte mindehogy képes vagyok feküdni,max totál hason nem.De féloldalt,majdnem hason sokszor előfordul...Nem érzem,hogy ebből gond lenne.
:roll: Néha meglepődök,hogy bírok még mindig így feküdni,anno Dorkával szinte csak jól felpolcolva,a hátamon,max bal oldalamra fordulva tudtam pihenni... :shock:

Ma extra-hiper-szuper aktív gyermekem van.Hullámzik a hasam és hatalmas rúgásokat produkál.Ez megy kb reggel 8 óta.Elképesztő.:) Mi lesz itt még. :D

Egy kis intimitás:megnéztem méhszájam..vagyis tapintottam ...volna a méhnyakot...DE nem találom. :shock: Ez most halál komoly.Az a baj,hogy nem tudom viszonyítani,max a terhesség előttihez,de totál nincs meg a méhnyak.Puha,elsimult...lehet ilyennek is kell lenni,nem tudom,mindenesetre pénteken elmegyek dokihoz valami ürüggyel.Ha ő mindent rendben talál nem parázok még ezen is. :roll:
Bocsi,tényleg,de le kellett írnom. :oops:

Pandi
Jól vagy???Olvaslak a 2008ban szülünkben,nagyon szépen haladtok ti is a szobával.:)

Vörösbegy
Én is meglestem már a blogod.:) Aranyos lett a szoba,várjuk a többi újítást,szépítést is.:)
Vendég
 


Jaj Csajok!

Olyan boldog vagyok, bejelentkeztem a Savoyába 4d-s uhra én is.
Nem akartam menni csak a 30. hét után, de jól lebaszott a hapsi, hog hát akkor nem fog beleférni egybe a képbe a bab és így még most vasárnap elmegyünk... Jó kis délutáni program :) most tök boldog vagyok!

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sleepin, édi a bébi!!!!!!!!!

Vörösbegy, szép a szoba, mi vagyis anyukám feljön majd okt 13-ai héten és megcsinálja, mert ő tervező volt annó, én meg nem örököltem semmit.......de mindent rábízok, a lakásunkat is ő rendezte be, nagyon ért hozzá, jó az ízlése, kár, hogy nem örököltem....

Konkri, de jó!!!!!!!

Mi elmegyünk a Praxisba a Hajdu drnőhöz a 29.ei héten szombaton, mer a 28-30-ai héten ajánlanak egy kisebb genetikai uhut, a babáról nem sokat néznek genetikailag, hanem úgy általában. És hát Hajdu drnő profi..........
Vendég
 


Vörösbegy,
Megnéztem a képeket nagyon jó lett a szoba :wink:

Lego,
Köszönöm jól vagyok :D mostanában sokat babázok nővéremnél így gyorsabban megy az idő. Méhszájhoz nem értek mert még soha nem néztem :roll: de talán ha nem találod az a jó mert akkor magasan van és arra emlékszem hogy pl mensinél van alacsonyabban :roll:
Vendég
 


Lafi, neked hogy volt itt az uh?
hány perc volt a 2, a 3 és a 4d-s rész?
Kértél cd-t képekkel? Hányat tettek rá?
A férjed ment veled?
Milyen volt alatta a bababolt?

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Bababolt drága, nagggyon drága....

2d rövidke, 4d hosszú, összesen 32 perc lett.

nem kértünk cdt, csak képet kértünk egyet. Dvdn hallani a baba szívhangját!!!!!!!!!
férjem bent volt, igen!
Vendég
 


Lafi!

Kösz a szigorú váálaszokat :) :) :)
Már úgy várom, mert a tegnapi uh, már olyan szokványos volt, de vasárnap végre meglátom az arcát is... hogy milyen jóképű kisfiam lesz... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri...óriásdudák :lol: az van...ha ez megnyugtat én is rá vagyok kattanva az édességre, most, hogy vigyázni kellene vele :? de jó, hogy mész UH-ra, beszéld meg Marcellal, hogy mutassa meg magát egy kicsit :lol:

Sleepin! hát nem volt sok visszaolvasni való :? üdv itt megint és hatalmas gratula a gyönyörű képekhez a gyönyörű kisfiadhoz!!!!! a vesegond valóban gyakori a kismamiknál, reméljük csak átmeneti gond lesz...

Lego: a méhszáj ilyenkor elég magasan helyezkedik el, úgyhogy szerintem nehéz magunknak tapintani...nyugi, de biztosra csak az orvosod fog megnyugtatni tudom :)

Pandácska: köszönöm én is kerestem a másik topikban, de nem találtam képet a ti szobátokról...vagy valamit félreértettem? :o
és hogy tetszik a babázás?

Lafead! így könnyű...saját lakberendező :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Képzeljétek most az előző hozzászólás alatt kaptam az első "ijesztő" rúgásokat Barnabástól...ami olyan nagy, hogy szinte megijedtem :lol: kezdődik...lassan az utolsó trimeszter :lol: az elbálnásodás :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Nem is láttam egy csomó hozzászólást, a babakék felhő ellepi az agyam :oops:

Lego: menj el dokihoz, az a legtutibb. Mondjuk én nagy önvizsgáló vagyok és én szinte minden nap figyelgetem magam, mondjuk én már terhesség előtt is figyelgettem magam, mert a 18. szülinapom előtt gondolkodtak a dokik azon, hogy kinyisszantsanak e belőlem egy darabot. találtak valami vackot a méhszájamon... :( de hál istennek az enyém atombiztosan zárva van, ezt tegnap a dokibácsi is megerősítette. 3000-es.

Marcell baba ma nagyon lustácska, vagy inkább gyengécske. Jaj kisfiam inkább mászkálj anyád hasában mint Jerry a szőnyeg alatt...

Babának holnap szorítsunk!!!

Fú nem tom nézte e valaki a vészhelyzetet tegnap, de szörnyű volt... Egyszer akkorát jajgattam, hogy az uram be is rohant, hogy mi történt.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Ja és má megint elfelejtettem, mondom tiszta babakék felhőben vagyok... Viki, tök szép pofija van a Bendegúznak.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Remélem igazatok lesz. :) :) Csak ez az állandó aggódás...soha nem lesz vége. :roll: Dorkával nem voltam ennyire parázós,de amióta doki mondta,hogy a külső már nyitva van elkezdtem aggódni...még minimum 12-13 hétig bent kell maradnia!!!
Azért el kell ismerni Lányok,hogy ez már nem semmi...12-13-14-15 hét és babázunk.Amindenit de jól hangzik.

Konkri
Nekem is volt 17-8 évesen vmi a méhszájon és gondolkodtak műtéten,de végül megoldódott...valami hegesedés lehetett,amit jobbnak láttak eltávolítani...de egy erősebb mensinek köszönhetően szépen levált és begyógyult...
De jó,ismét mozizol.:) A héten másodszor!Te mázlista! :wink:

Én is tervezem mégegyszer...majd a 28-30. közt...

Vörösbegy,egyszer kérdeztem,de bizti elkerülte a figyelmed,hogy miért csak 1x mész 4D-re???Eü okokból...hmm elgondolkodtató... :roll:

Pandi
Igen,láttam a nővéred babáját.Gondolom milyen szupi lehetett a szülés.:) Amúgy tanácsolni akartam,hogy nyugodtan menj be vele...hisz ha abból indulsz ki,hogy az első saját szüléseden is jelen vagy mégsem megy el a kedved a második babától.:)
Vendég
 


Halóka!

Sleepin: ezek csodaképek! nagyon szép a baba, gratu!

Nekem leállt a mellem :cry: pedig tök jó volt egy kicsit teltebben, most a hasam a hangsúlyos,, de nagyon .
Én hétfőn megyek 4D-re fél 11-re, kíváncsi vagyok, meg félek is :wink: Tegnap éjjel azt álmodtam,hogy valami nagyon kicsike babám lett, szoptatni próbáltam, de szegénykéből minden kijött. Egyébként meg alig aludtam, ma 2 órára majdnem felborultam. Rosszul voltam. Az éhség nálam így mutatkozik, nem a gyomorkorgásban, és ahogyan visszaemléxem a Vinivel is ez volt.

Vörösbegy: én hétvégén kaptam egy hatalmasat, és meg is ijedtem, a hasam annyira kidudorodott :shock: Én is állandóan nassolnék, hogy a fene vigye el :evil:

Lassan a védőnőhöz is el kell cammognom. Ti jártok havonta?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?