Új privát üzeneted érkezett!

Tudom, hogy nehéz, de kérlek, ne idegeskedj! :( Az nem tesz jót a babának sem. Most már próbálj ne gondolni rá, küldök neked egy kis dinnyét vagy barackot vagy csokit, csak nyugodj meg. Jó? :)
csillag25
 
 


:D
Drága vagy! Ma már megettem együltő helyemben egy negyed dinnyét! Na nem vagyok egyébként ennyire egoista, csak olyan igazságtalannak tartom, hogy én mindig mindenre úgy odafigyelek, mindent tisztességesen oldunk meg satatatatata... és cserébe az élet mégis büntet :cry:

Csillag, most már remélhetőleg nem lesz több hányás!!! Én az elején voltam nagyon rosszul, de nálunk a párom csak azt mondta minden reggel, persze csupa szeretetből "na fiam, ahogy megbeszéltük, ma is jól kínozd meg anyádat" :)
Párom nagyon fiút szeretne, én inkább kislányban reménykedek..
Vendég
 


NA megjöttem én is a dokitól,minden ok.Legalábbis a vizsgálat szerint.Jövő héten csodálatosan fog kezdődni a hetem:
Hétfőn: belgyógyászat,diabetológia,majd átbattyogás a kórházba,ott megkeresni a nődokimat,aki beutalót ír neurológiára és ortopédiára.Ez után vissza az SZTK-ba és időpontokat kérni.Mindezt egy 1 évves izgő-mozgó leányzóval a kora délutáni hőségben.
Aztán kedden mehetek vérvételre.Szintén Zizuval.Csuda izgalams napok lesznek.NA de a pici érdekében mindent.

Csillag!
Szerencsére vége a hányásoknak!Hátha így is marad!

Lányok!
Ne idegeskedjetek!MOndom én,aki mindentől tök ideg!Annyira szörnyű,hogy a legtöbb helyen semmibe veszik,hogy kismama az ember,ráadásul bunkóak és lekezelőek.Hát elmennek...Mondjuk én mióta kismama vagyok,nem szoktam a véleményemet véka lá rejteni,ha valami nem tetszik megmondom.Múltkor a démászos ügyfélszolgálatos nővel üvöltöttem!Na az is kisistennek hitte magát :evil:
Vendég
 

 
 

Sprite, tudod mi a baj, mindezt betudják az aktuális, és általam már sokat emlegetett "terheshisztinek"... :?

Örülök, hogy minden rendben!
Vendég
 


Ez nem egoizmus, az igazságtalanságot én sem bírtam soha. :evil:
Aranyos a párod. :D Mi mindketten kislányban reménykedünk, de a 12 hetesen úgy nézett ki, hogy lehet, hogy kisfütyisünk lesz. Persze neki is nagyon örülünk, de olyan érdekes az élet, sógoromék nagyon szerettek volna kisfiút, kislányuk született. Nálunk nem olyan fiús az apuka és erre lehet, hogy kisfiunk lesz. :D
Sprite, ez bizony jó kis tortúra lesz. Nem is értem miért nem lehet ezt egyszerűbben. Ide küldenek, oda küldenek, nem csoda ha kiakad az ember a végére. :roll:
csillag25
 
 


Ha ultrahangon nem is látszik, a genetikai vizsgálat részeként mindenképpen megtudjuk, kisfiú vagy kislány ficánkol bent..
Szegényke biztosan nem tudja, ma mitől ilyen feszkó az anyja.... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Itt vagyok, csak voltak ma nálam a szüleim segíteni kicsit a felújításnál: apukám vigyázta a szerelőket, anyukámmal meg elmentünk nézelődni, meg sétálni.
Gombi! Ezt a kálváriát én is elkezdtem, csak aztán rövidre zártam. Nekem is azt mondták a kórházban, hogy nem ők adják, aztán a védőnő aranyosan közölte, hogy ő aztán tuti nem. Na én itt megálltam és felhívtam a dokit, hogy márpedig ő adja és kész. Neki nem fáj, az csak egy beutaló vérvételre. Nade azért felmerül a kérdés, hogy Neked ugyan minek az afp????? Na mindegy. Kiváló magyar egészségügy. Nincs mit tenni.
Sprite! Hát nem irigyellek, ennyi vizsgálattal, meg orvossal...ha csak a sorokat kivárod az már egy örökké valóság.
Hát, ez a parkolás dolog azért nem semmi. Ha már valaki kifizeti az a nyomorult parkolási díjat, akkor már minek kell megbüntetni? De őszintén, nem mozgássérült vagy ilyesmi helyre álltatok...ha én parkolok, az legalább két helyet elfoglal, akkor engem minden alkalommal meg kéne büntetni... :oops:
Jut eszembe, Gombi! Mikor nyit a pub????

Kép
tedorka
 
 


Szia Tedorka!!!!! De örülök Neked :D
Olyan nagyon lenyugodtam, hogy az már nem is igaz :)
Holnap, ha törik-ha szakad, megszerzem a beutalót a sote-n...

Elméletileg július 15-el vesszük át az üzemeltetést, gyakorlatilag pedig, amikor megjön a működési engedélyünk, remélhetőleg a 15-ei héten! Lesz alkoholmentes gyümölcskoktél 8)
Párom miután belegondolt, hogy "belőlem" lenne több - itt kifejezetten a sírásra gondolt, és "megintéhesvagyoksemmitnemkívánok" énemre - azt mondta, hogy ülhetünk a teraszon :D :D :D

És hol tartotok a felújítással?
Mi már találtunk vevőt a mosógépre is, úgyhogy csak a hűtő és a sarokétkező az, amit még el kell adni.
Vendég
 


Én abszolút nem értem, hogy miért nem működik semmie egységesen ebben az országban. emiatt nem látja át senki a rendszert, még a szakmabeliek sem. Nekem minden beutalót a nődoki ad. Vas ellenőrzésére és toxoplasmára már kaptam a háziorvostól is (vasat ő akart nézni, én meg megkértem, hogy akkor adjon toxoplasmára is, mert már aktuális a második ellenőrzés). Máshol miért kell erre annyira rágörcsölni, és megnehezíteni a dolgunkat?

Az afp-t én sem értem esetedben Gombi. És azt sem, hogy ha az is kell, akkor miért nem adott beutalót a nődokid, hiszen azt úgyis ő tudja mikor kell elmenni amiatt a vérvételre (nálam legalábbis a baba mérete miatt a pénteki napot kijavította hétfőre, szóval akkor csak számít)
Vendég
 


A felújítás jól halad, ma végeztek a villanyosok, jövő héten jön a festő meg remélem a légkondis. Csak az a baj, hogy a férjem a héten sokáig dolgozik, és sokat vagyok egyedül.
Gombi, akkor lassan megnyit a hely, de azt még nem is mondtad, hogy hol lesz.
A terheshisztiből az én férjem is kap eleget. Kezdve a "bőgök, de nem tudom miért"-től a "bőgök, csakúgy"-ig, van itt minden. Aztán mikor már nagyon unom, akkor mondom neki, hogy cseréljünk egy órára: ő majd bőg, én meg vigasztalom...Remélem ez elmúlik egyszer, mert most képes vagyok a nap bármely pillanatában sírva fakadni.

Kép
tedorka
 
 


Én tegnap voltam a 18 hetes vizsgálaton. Minden eredményünk jó lett, a babácskával is minden tökéletes. Hát persze most is titkolózott, és éppen csak egy pillanatra látszódott valami, amire a dokinő azt mondta, ő bizony egy fiúcska! Próbált mégjobban nézelődni, de nem jött össze neki, így aztán mondta is, hogy a gyerekszobát még ne fessük kékre, mert a kezét nem meri tűzbe tenni. A vizsgálati nap előtt mondtam a férjemnek, hogy valahogy el sem tudom képzelni, hogy ne fiú legyen. Nem mintha annyira fiút szeretnék, de a terhességem elejétől olyan fiú érzetem van (pedig első gyerekként mindig lányt szerettem volna én is, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, akkor már mindegy lett. 3 gyereket tervezünk, csak lesz már fiú is lány is a 3-ban :) ) Szóval a megérzésem beigazolódni látszik, bár még lehet belőle kislány.
Vendég
 


Én ebből a sírós-pityogós szakaszból kimaradtam szerencsére. És most sem jobb Teodorka, hogy nem dolgozol?
Vendég
 


O'hara: nekem a nőgyógyász direkt felírta, hogy július 17re kérjem a vérvételt!

Tedorka: a III. kerületben nyitunk, a Bokor u-ban. Hát mára nekem is kijutott a sírásból...
Én igyekszem arra gondolni, hogy egy hónap múlva már minden "sínen" lesz és akkor majd csak nevethetünk a mostani kényelmetlenségeken...
Vendég
 


Azt ne kérdezzétek miért kell az afp, a magzatvízvétel mellé...
foggggalmam sincs...
Vendég
 


Tegnap felkértük az sztk-s dokimat, hogy vállalja el a szülést. Szerencsére, még el tudott vállalni, de a következő alkalommal (4 hét múlva) már a magánrendelésére kell mennem. Szerintetek, most akkor végig oda kell járnom? A XVI. kerületben van, nem nagyon örülök, hogy oda kell mászkálni. XV. kerületben lakok, XIII. ban dolgozok. Hozzá munka után szoktam járni. Hát azt hiszem túl hamar nem fogok odaérni. És hát anyagilag is jó lett volna, ha "csak" a szülésért kellene fizetni, elvégre fizetem a tb-t dögivel. :? Főleg a terhesség vége felé aggasztó a dolog, amikor olyan gyakran kell majd járni hozzá. Tudom, hogy már megtárgyaltuk, de olyan sokan csatlakoztak, hogy érdekelne az ő véleményük is: aki orvost választ, választ szülésznőt is? Én szülésznőt mindenképpen akartam, orvoson gondolkodtam. Most orvosom lesz, és elbizonytalanodtam a szülésznőn. Az egyik fórumon a dokimról azt írta egy csaj, hogy végig mellette volt a szülésnél, sőt a szülésznő dolgát is ő végezte, mert a szülésznő folyton elmászkált.
Vendég
 


A sírás azért nyilván nem csak terheshiszti esetetkben, hisz rendesen ki lehettek merülve lakásfelújítás, pub nyitás mellett. Kicsit nyugisabb idő tuti jót fog tenni.

tényleg! A napokban gondolkodtam, hogy kinél lehet már biztosra tudni a baba nemét, és eszembe jutott, hogy Jadore milyen régen nem jelentkezett. Talán azóta, hogy kiderült, Jázminkája lesz. Jadore, remélem nincs gond!
Vendég
 


O'hara, valóban az üzletnyitás sem kis falat, főleg, hogy totál kezdők vagyunk ezen a téren is (mármint nem a vendéglátás, hanem az üzletnyitás területén..), és még mellé a költözés is, meg biztosan az is idegesít tudat alatt, hogy 3 hónapja egy fizuból élünk, és a tartalékainknak már annyi...

Szülésznő témában, én csak aból tudunk kiindulni, hogy egy ismerősünk is azt az orvost választotta, akihez most járok és az az ismerős ajánlott a sote-n szülésznőt is, szóval ők mindkettőt választottak..
Őszintén szólva nem tartom szép dolognak az orvosodtól, hogy most hirtelen a magánrendelőjébe hívott... (az enyémnek nincs magánrendelése) :o
Vendég
 


Én is meglepődtem, főleg, mert eddig pénz nélkül is annyira korrekt volt, és alapos, kedves. Ezért is döntöttünk úgy, hogy mellette szeretnénk szülni. Hát kíváncsi vagyok, hogy lesz ezután.
Vendég
 


Nálunk ez nem kérdés, legalábbis én úgy tudom, hogy az ÁEK-ben nem lehet szülésznőt választani. Így dokit választottam és remélem, hogy nem bánom meg.
A sírásról annyit, hogy eddig örültem, hogy nem vagyok az a flúgos kismama, aki állandóan mindenen bőg, erre egyik pillanatról a másikra kijött rajtam a hülyeség. Remélem a hormonok ilyen irányú játéka hamar abbamarad, mert annyira nem találom viccesnek.

Kép
tedorka
 
 


Az meg olyan kellemetlen, ha esetleg megmondod neki, hogy Te nem engedheted meg magadnak a magánrendelést..

Terhesség előtt nekem is magándokim volt. Nos nála a terhesgondozás 12ezer/alkalom. A szülés - íratlan szabály ugye-, hogy ennek a 10xese.. Ez nekünk nem menne sajnos!
(+ az elveimmel sem egyezik. Fizetek magánorvosnak, ha nem vonják a tb-t. Amíg agylágyulást kapok a fizetéspapíromon szereplő levonásoktól, SOHA nem fogok egyetérteni a borítékos/magános hozzáállással..)
Vendég
 


Egy ismerősöm okleveles dúla és felajánlotta, ha bármi kérdésem van, ilyesmi, hívjam nyugodtan... lehet megkérem, tartson egy kis felkészítést...
Vendég
 


A dúlán én is gondolkodtam. Nem lehet rossz. A magánrendeléssel én se értek egyet, illetve, hogy ez az egész lassan már csak a pénzről szól. Nem mondom, hogy nem fogok adni a dokimnak, mert persze, fogok adni. Szeretném, ha nem nagyon kellene orvost váltogatnom. De a vizitekért én nem adok neki. Ő arra esküdött fel, hogy gyógyítani fog, ezért kapja a fizetését. Szerintem...aztán meg lehet érte kövezni. A szülésznő sokkal kevesebbet keres, és kevesebb pénzt is kap, pedig egy komplikáció-mentes szülésnél övé a munka oroszlánrésze.

Kép
tedorka
 
 


Hasonlóan gondolkodunk Gombi! Jelen esetben - mármint választott orvos/szülésznő esetében - elfogadom a borítékot, hiszen azt honoráljuk ugye, hogy akár éjfélkor is pattan az ágyból, és rohan hozzád a kórházba. És ott tényleg te számítasz és a baba, az ami nektek jó. Nem fektet, fel ha nem akarod... Szóval itt tényleg van alapja a hálapénznek, hisz valami pluszt kapsz, amiért így fejezed ki a hálád. De az, hogy már előtte is magánon a zsebét tömjem, az nem tetszik. Remélem csak első alkalommal kell a magánba mennem. Azt mondta, hogy majd akkor beszéljük meg a részleteket. Hátha csak azért, hogy ott jobban ráér. Vagy álmodik a nyomor? :wink: De mindenhol azt olvastam, hogy nem pénzéhes.
Egyébként az sem tiszta, hogy mit jelentenek a "részletek". Már most megbeszéljük, mit hogyan képzelek? Vagy az anyagiak?
Vendég
 


Haaaaat lanyok, nagyon durva, amiket irtok. Ez azert nem csak terheshiszti szerintem...ami sok, az tenyleg sok!!! En felelossegem teljes tudataban is nekik mentem volna, ha igy jatszadoznak az emberrel...tutira leuvoltom oket, meg akkor is, ha tudom, hogy nem hasznal, sot, kifejezetten art. Micsoda kocsogok sokszor! A boritekozasnak en is ellene vagyok...most akartunk azert fizetni 100 eurot egy bonbonnal egyutt (korhazba jarunk, de soron kivul, nem vagyok regisztralva, midnig minden vizsgalatot soron kivul megcsinal, mindenre kiterjedo beutalot ad...), de szepen visszaadta...mondjuk anyospajtas legjobb baratjanak a testvere :):) o'hara! Ebben az orszagban viszont egyszeges a rendszer...egyszegesen nics terhesgondozas :lol:

Kép
pumipumi
 
 


Fő a jóindulat: biztosan csak azért hívott a magánrendelőbe, mert ott nyugisabb :)
Csak nem ismerted félre!
A szülésért persze mi is adunk kis borítékot, de én is szeretném majd megtalálni a megfelelő "arányt" a szülésznő és az orvos között... Tényleg nem az orvos hallgatja majd a "nyivákolásomat" :lol:

Azt mondjuk nem tudom, hogy pl ha fogadok egy "privi" dúlát, akkor ő bejöhet velem a kórházba a szülésre????
Vendég
 


O'hara! Azt azert kerdezd meg, hogy nem lehetne-e egy ossz-arat megallapitani az egesz terhesgondozas idejere es azt reszletekben fizetni, mert igazabol te "szivesen" fizettel volna aszules levezeteseert, de nem engedheted meg magadnak a maganrendelest. Szerintem jobb ezt oszointen megmondani, lehet, hogy tenyleg nem olyan penzehes.

Kép
pumipumi
 
 


O'hara, szerintem csak elmondja, hogy nála hogyan működik a terhesgondozás. Hogy hogyan tervezz, hogy mi hogy lesz, mikor milyen vizsgálatra kell menned, és persze megkérdezi, hogy van-e kérdésed. Legalábbis szerintem ennyi. Lehet, hogy csak azért hív a magánrendelőbe, mert úgy ér rá...bízzunk valami pozitív dologban.

Kép
tedorka
 
 


Pumi: volt gimnáziumi osztálytársam és kollégiumban szobatársam mégis inkább Olaszországban éldegél és tanult is és ott dolgozik ... azt hiszem Rozzano-ban tanonckodik és mellette gyorsan megnéztem iwiw-en itt tanult: Universitá degli Studi di Pavia..
Vendég
 


Hát szerintem is durva ez az egyből a magánrendelőbe hívás, aztán meg ha karácsonykor szülsz véletlenül, nem tudom hogy bemenne-e.

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


NNa..szoval most jottunk haza mi is a dokitol...kicsit eg a pofam, mert nagyon dicsekedni akarok, mig masoknak problemaja van...de azert elmondom, mert en is szivesen olvasnam masoktol :):)
SZoval Csimota nemet valtott, es legujabban lany. Eleg egyertelmuen. Percekre szettette a labat, de total latni lehetett, hogy nincs semmi, total lapos..szoval most eppen Azzurra :):)
A leleteimmel minden ok, mondta is a doki, hogy sokszor van teljesen gondtalan terhesseg jo eredmenyekkel, de hogy ennyire tokeletest o meg sosem latott, arra megeskudne :):) Haat, ez nagyon jol esett, mert azt jelenti, hogy jol csinalom, meg meg szerencsem is van :):)
ma vagyunk 17+3, de a combcsontja alapjan (aminek 19 mm-nek kene lennie es 30 mm), 2 hettel elorebb vagyunk...mas meretek 1 hettel elorebb, es van 2 eredmeny (az egyik a fejnek valamelyik merete azt hiszem), ami alapjan 1-2 nappal kevesebb...igy osszesegeben 1 hettel vagyunk elorebb. Ezt csak azert irom, hogy tenyleg ne ilyedjetek meg, ha ezek alapjan felresorolnak valakit, es kisebbre itelik a terhessegi kort...mert azert nalam is a 2 het kulonbseg eleg jelentos kulonbseg, holott en orara pontosan tudom a megtermekenyules idejet...tehat abszolut csak egyen-fuggo. parom aranyosan megjegyezte: hat, igen, tipikus no: szetteszi a labait, hosszuak a combjai es kicsi az agya :lol: :lol: :lol:

Kép
pumipumi
 
 


Pumipumi jó fej a férjed! :D

És akkor a kislány már 100%? Gondolom, ha ilyen szépen terpeszkedett, akkor igen! Gratula a jó értékekhez, és csak dicsekedj nyugodtan. Örülünk Nektek!
Vendég
 


Mi is úgy gondoljuk a férjemmel, hogy a magánrendelésre járkálást nagyon átgondoljuk. Nagy cslódás lenne, ha ezentúl hirtelen ugyanazt a dolgot (kedvességet, odafigyelést, alaposságot) hirtelen pénzért adná, csak mert úgyis lesz egy szülés, ahol úgyis kap pénzt. Szerintem ahogy Pumipumi írta, akkor megmondjuk, hogy a szülésre futja, nyilván nem várjuk ingyen, de hónapokon keresztül... az már nem biztos, hogy bevállalha nekünk.
Vendég
 


Gombi, és úgy tudom, bárki bemehet veled. Csak nem szólnak, ha pont olyan ember megy veled, aki segíteni is tud neked? De eben a mai világban...
Vendég
 


Pumipumi: gratula :-) a jó hírekkel nem szabad fukarodni!!!!
Férjed szimpatikus :D :D :D
Vendég
 


most egyertelmuen lanynak latszott...de azert sokszor valtozott mar a szules elotti heten is a 100 %...meglatjuk, talan legkozelebb meg jobban latni...szerintem kb 2 het mulva megyunk. Gombi! Eleg sok magyar van itt kint, bar en senkit nem ismerek...itt azert szerintem valamennyivel kevesebben vagyunk, mint mas europai orszagban..szerintem olasz nem tul vonzo...nem is ertem, hogy miert? :oops:
Talan nem lesz olyan gaz az a maganrendeles...szerintem azert csak nem jelentene ki igy, hogy oda kell menned, mielott megkerdezne az anyagiakrol, ez tisztessegtelen lenne. elobb tajekoztatnia kell..valoszinuleg ezt akarja majd, csak ott jobb :):) remeljuk :):)

Kép
pumipumi
 
 


Hát remélem, hogy így lesz. Annyira szimpi egyébként, rossz lenne, ha hirtelen másik oldalát mutatni.

Elköszönök csajok, elfáradtam mára. Jó pihit mindenkinek!
Vendég
 


En is bezuhanok az agyba..lehet, hogy holnap teszek fel 1-2 kepet Csimotarol, bar most annyira nem latvanyosak, mert inkabb a merezkedos kepeket nyomtatta ki, azok meg inkabb csak reszletekben mutatjak.

Kép
pumipumi
 
 


Jó pihit Neked is :)
Vendég
 


ja, es 240 gramm....grande!!!! :):):):)

Kép
pumipumi
 
 


Hát kész horror Gombi amiket írtál. Talán a SOten bolondultak meg, egyik bnőmnek az orvosa azt mondta, hogy bizonyos vérvizsgálatokat sajna nem csinálnak meg neki ott mert a nagyvezír letiltotta. Egy SOTEn ahol pont hogy mindent meg kéne csinálni..Én mondjuk járok a dokim magánrendelésére is, mert a kórházban ahol ő praktizál állandóan rohanásban van és én speciel nagyon utálom ha félvállról kezelnek, úgyhogy inkább elmegyek hozzá a nyugiba. MIndegy, hogy felesküdtek, akkor is soxor a pénz (is) beszél...meg igazából nem sajnálom tőle.

Tedorka,
mostanság én is egy bőgőmasina lettem, pedig egyáltalán nem vagyok egy pityergős, mostanság azonban mindenen:-) Én egyelőre viccesnek tartom, csak a mhelyen gáz olykor, olyankor kimegyek a mosdóba :)

Engem spec. az zavar, hogy valahogy mindenki úgy kezel mintha nem lennék állapotos, melóhelyen ugyanúgy terhelnek, magánéletben a család is simán velem intéztet több ügyet .Mostmár ellenállok sokmindennek, mert igenis az ember lassul, érzékenyebb és fáradékonyabb is és ami a lényeg, hogy sokkal nagyobb az igény ilyenkor a befelé figyelésre, amire sajna munka mellett nem igazán van idő.

Sprite,
miért kell Neked ennyi vizsgálat? Pl. neurológia? Bocs ha már írtad korábban.
Vendég
 


Gio!
Porckorong sérvem van a gerincemnél,ráadásul nagyon lent,csak ez Zizu alatt alakult ki és akkor még nem tudták konkrétan mi,mert nem CT-hettek.Most kell egy szakvélemény tőle is és az ortopédustól is,hogy lehet-e simán szülnöm.Nagyon remélem,mert NEM AKAROK császárt!!!
A diabetológia pedig a rossz cukrom miatt kell.

Pumi!
Akkor hát gratula a kiscsajhoz!Úgy látszik ezek a lányok már csak ilyenek,nekünk is Zizu mindig szét tette a lábát ha Uh volt :oops: :D De ha most pelusozásnál mondjuk neki,hogy "tartsad a csak a popsit",akkor is egyből szétdobja a lábát :oops: Mondtam is neki,hogy remélem hamar leszokik róla :D
Vendég
 


:):):)igen,ezek miatt a nőcis dolgok miatt párom is aggódik. Tegnap este már eltervezte a kiscsaj következő 35 évét,mondván,hogy addig úgyis a szemei előtt tartja minden pillanatban,a hosszú combot a felére faragja és jól felhízlalja...és hogy felejtsem el a miniszoknyás táncórákat meg a családi (merthogy 35-ig csakis apával mindenhova)tengerparti fürdőzést...egyáltalán a fürdőruhát...és felejtsem el az Azzurra nevet,mert túl magabiztos,szexi és kihívó...márpedig az ő hercegnőjére senki még csak rá sem nézhet.egy hete persze még focitábort szervezett a 3éves Matteonak amíg mi a közeli svájci hegyekben nyaralunk..most,hogy kislány lesz,hirtelen nem olyan fontos a gyerek függetlensége,biztosabb,ha apuci mellett marad. Szóval ilyeneket kellett hallgatnom tegnap este,aztán szerencsére hamar elaludt Csimota 5 oldalas esti meséjének a 2. oldalánál...hát,ennyire izgatott lett az ő kis hercegnőjétől. A munkahelyén az első dolga lesz apácaiskolát keresni :):)

Kép
pumipumi
 
 


O'hara szerintem, de az egész egészségügy itt az alföldön teljesen másképp működik, mint a főváros környékén, de szerintem a doki, ha tényleg annyira normálisnak tűnik, akkor csak azért hívott magánban, hogy nyugodtan megbeszélhessetek mindent, átvizsgáljon újra alaposan és felvegye adataidat. Majd max. az utolsó hónapban hív ismét.
Vendég
 


Jó reggelt!

Pumipumi: gratulálok a csimótakislányhoz! Biztos nem fog ám fellázadni az apja ellen mi? :lol:
sprite: nem irigyellek az biztos!
Na most már én is tudni akarom, hogy fijú vagy lány lesz.

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Csillag de jó, hogy jöttél, és biztató, hogy egyre jobban vagy!

Pumi imádnivaló a férjed, és hihetetlenek a férfiak, hogy mennyire képesek olvadozni a saját lányuktól :) mi persze a fiainktól :) Asszem mind a ketten úgy indultunk, hogy lányt éreztünk, és fiút mondtak. Pénteken megyek, akkor remélem megmutatja magát, én már nagyon kíváncsi vagyok, de főképp azért, mert körülöttem mindenki ezután érdeklődik, főleg a gyerekek :)

Sprite kitartás a vizsgálatokhoz! Remélem, kevés várakozással végzel!

Kismamik nekem már így is sokkal jobb a kedvem, hogy olvasom, másnál is vannak érzelmi kitörések, még akkor is, ha én visszafogom magam, én nem sírok. Pedig lehet, hogy sokkal jobb lenne egy kiadós bőgés után.

Ja! Még valami. Minden uh alkalmával kiderül, hogy öregebbek vagyunk, pedig én is tudom pontosan a fogantatás időpontját :oops: Uh-k szerint nov. 27 a dátum, de én ragaszkodom a decemberi kismamiságomhoz :)

Üdv. Gabi
Vendég
 


nálunk is mindig nagyobb, mint az első Uh-nál, de kisebb mint mensi szerint. Én kislányt érzek, de majd meglátjuk.
Ne aggódjatok nálam is vannak kitörések, olyankor leordítom az uram fejét és akkor már jó is. ő meg csak röhög :)

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Sziasztok! Igen Gabi, úgy néz ki, tényleg abbamarad a hányás és a tegnapi csak ijesztgetés volt. :D Csak azt sajnálom, hogy nem érzem még babácska mozgolódását. Mindenki azzal biztatott, hogy majd ha megmozdul a pici -úgy, hogy én is érzem- akkor abbamarad a hányás. Persze mindenképp jó, hogy elmúlt, csak már én is úgy szeretném érezni. Azt hiszem apának mondani kell, hogy pocak simogatásnál már ne a "Szép hasika, jó babuka, mindent amit anyuci betesz, szép, okos babuci megesz" szöveget mondja, hanem valami mocorgósat. :D
Már én is nagyon kiváncsi vagyok kit/mit rejt a pocakom, nem is tudom, hogy fogom kibírni júl. 21-ig. :shock: Az meg pluszban idegesít, hogy mikor mondom a férjemnek olyaaaaaaaan kívááááncsi vagyoook mááár, erre az ő válasza, neki mindegy, csak egészséges legyen. Jó-jó, de én akkor is tudni akarom már. :) Az elején ugye kislányra készültünk, de mióta mondták, hogy kisfiú lehet, azóta úgy érzem tényleg mindegy neki, mindkettőnek ugyanúgy örülne, főleg, hogy belegondolt a kisfiú előnyeibe is. :)

Hiszti nálam nincs, viszont bármilyen filmen képes vagyok elbőgni magam. :oops: Legutóbb a moziban törölgettem a könnyeimet sűrűn a Jégkorszakon, mikor megszületett a kismamut. :D :oops:
csillag25
 
 


Sziasztok,
pár óra és megyek dokihoz uhura. Én úgy izgulok előtte ilyenkor mindig, hogy minden rendben van-e, jól van-e a kicsike:) Ti is így vagytok ezzel?
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat a közbeszólásért, de gondoltam ide is felteszem az eladó légzésfigyelőnket és mellszívónkat.
Légzésfigyelő:Angelcare,ac300 kitűnő állapotban,csak május7én született babánk velünk alszik mindig, így felesleges. 2 érzékelőpanel, érzékenységállítás
Sajnos az Avent kézi mellszívót is csak 2szer próbáltuk bevetni,de nincsen tejem,így szintén csak itt áll a dobozba. Csatlakoztatható cumisüveggel, újszülöttes cumival, 2 anyatejtároló dobozkával..
Mindkettő így csak kipróbált állapotú, Brendonban vásárolt,jótállással.
Ott a légzésfigyelő 23.990ft, 20.000ftért elvihetitek tőlem,
mellszívó 15.990ft, tőlem 10.000ftért.
Kérdésetek van, írjatok, fotót is küldök!

Még egyszer bocsánat a zavarásért és további boldogságos babavárást!
lonamisa
 
 


Lehet tudatlan vagyok, mellszívót nem gáz használtan venni?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?