Új privát üzeneted érkezett!

Jajj nagyon köszönjük a híreket Pandiról! Megállás nélkül gondolunk rá és nagyon drukkolunk nekik!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szegény Panda!!!! Úgy drukkolok, hogy picit meg is tudjon nyugodni végre!!!!

meri
 
 


Szerintem tegnap óta egyikünk sem tud másra gondolni, csak Pandusra. Én is a gép előtt várom folyamatosan, van-e hír. Annyira örülök, hogy kicsit jobban van.
Kérjük a hírnököket, írjatok ide is, ha bármi hír van!!!!

Pandika, ha majd itthon leszel, és visszaolvasod:
az nem baj, hogy nem aludtál, kicsit tréningeztetek Dorkával a szülőszobára, 13 hét múlvára. :wink:

CSajok, azért iszonyat érzés lehet a szülőszobán 26-27 hetesen megélni ezt! Miközben mellette potyognak ki az érett kisbabák. Azok után, hogy pont Panduséknál volt Kaális előzmény és pont ő az, aki a legteljesebb pozitív és egészséges hozzááláással várja ezt a kislányt. Pont vele történik, aki mindannyiunkat mindig annyira bíztat és annyi okos dolognak utánanéz! Szinte hihetetlen! Remélem, Pandus ép lélekkel fel fogja tudni dolgozni a történteket és kívánom, hogy ez a rémület már ne ismétlődjön meg!!!!!!!!
Olyan gyönyörű az a kislány (a fiam menyasszonya :lol: :wink: ), remélem, minden rendben lesz.

DRUKK ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kicsit úgy érzem, hogy tegnapig ültünk egy biztonságos buborékban, tervezgettünk és most olyan valós lett, hogy baj lehet, hogy rémisztő... tényleg olyan, hogy máskor az ilyen dolgok mindig mással történnek... és most olyan közel került.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

 
 

sziasztok!

Úgy örülök, hogy valamennyire rendeződött a helyzet Pandival!!! :)
Már egész nap azt vártam, hogy valaki írjon, hogy mi a helyzet vele.
Remélem most már minden rendben lesz, és Dóra baba nem fog ilyen rosszaságokat csinálni az anyukájával! :D

Borzasztó, hogy ilyen történik, pláne úgy, hogy Pandinak minden vizsgálatnál mindent rendben találtak.
Egyáltalán mi volt az előzménye? A bevásárlásnál így megerőltethette magát, vagy valami egészen más oka volt???

Belegondoltam, hogy nemrég volt a tévében egy német kislány, aki 25 hetesen megszületett, és ma már féléves, de még mindig nem mondhatják azt, hogy teljesen egészséges. Szörnyű. Még rágondolni is rossz. :( :( :(


Pati!
Igazad van, ez mindig "mással" szokott történni, de most szerintem itt mindannyian átérezzük Pandi helyzetét. Ilyenkor belegondolunk, hogy Úristen, ez akár velünk is történhetett volna.... Bízzunk benne, hogy Pandi babája még legalább 10 hétig ott bent marad (bár jobb lenne, ha azt a 13-at is kibírná)!

Mindenki nagyon vigyázzon magára!!!!

PANDI VÁRUNK MIELŐBB VISSZA!!!!!!!
DRUKKOLUNK, HOGY TE IS ÉS A BABA IS KÖNNYEN "ÁTVÉSZELJÉTEK" EZT A NEHÉZ IDŐSZAKOT!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Pandus (Harcimókus üzenete)
ahogy kihúzták az infúziót, újból kezdődtek a fájások. Visszakötötték. Méhszáj nem tágult, de szegény nagyon sír. :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Szegény Pandus.
Azt hittem már egy kicsit fellélegezhet./ünk.

SZORÍTUNK.

Azt lehet tudni, hogy mitől lett ez?

K

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


BASSSSSZUS!!!!!!!

Mi lesz most? Mit mondanak a dokik?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


DRUKK +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tartsatok ki Pandi és Dorka!!!!!!
Sikerülni fog!!!

Vuduzzunk, aki ahogy csak bír!!!
Felveszem a Panditól kapott varázssipkámat és megbűvölöm a dolgokat.
Éa most nincs itt a másik főbanya, a Lexa :evil:

Megy az enerdzsi, Pandi!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Istenem Pandus................ :( :( :(

Kitartás, nagyon drukkolunk nektek, hogy minden rendbejöjjön.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát én is azt mondom, hogy basszus!!!!!
Az egyik percben már megnyugodtunk, és most újra rossz hírek.... :( :cry: :( :cry:

A "Szülészetek, kórházak" Kaális babavárók fóruma topikban friss híreket lehet Pandiról találni, ott vannak jó ismerősei, akik tartják vele telcsin v. sms-ben a kapcsolatot!
Mindenki nagyon aggódik érte, és értetlenül áll a dolog előtt. :-(

Nagyon remélem, hogy ott fent figyelik az eseményeket, és segítenek Pandinak és a kis Dóra-babának, hogy ne legyen baj.
Mindenki - a saját hite szerint - kérje a segítséget nekik, és akkor biztosan javulni fog a helyzet!

Pandus!
Az angyalok legyenek veletek és vigyázzanak rátok!!!!

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Jaj, istenem!!! Békésen olvasok vissza, aztán egyszercsak látom, hogy még mindig nem oké. :cry: :cry: :cry:

Panda, nagyon sokat gondolok Rátok én is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meri
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Sziasztok!

Pandácska!

Nagyon drukkolunk Nektek, remélem minden rendbejön! Kitartás mindkettőtöknek! Nagyon sajnálom! :( :( :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Pandi!

Drukkolok, ne add fel!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Lányok!

Én abban az egyben bízom nagyon,hogy Pandiéknak szép nagy babájuk van és ebben a korban a súly nagyon meghatározó.Ha nem adj Isten mégsem sikerülne tovább odázni Dorka érkezését én bízom abban,hogy a mai fejlettség mellett már gond nélkül élhetne a baba,csak nehéz volna behozni a a lemaradást amit még az anyukája pocakjában fejlődhetne.De én ebben bízom és hiszem és nem is lehet már másként,de természetesen bízom abban,hogy mégsem bújik ki a kis Dóri és kibír a poackban még legalább egy hónapot,hogy még érettebben és fejlettebben ölelhessék magukhoz a szülei.

Pandácska!

Imádkozom értetek és tiszta szívemből kívánok nektek kitartást a továbbiakhoz.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Ahogy olvasom a sorokat az elején megnyugodtam, hogy minden rendben, de most semmi sem bizti. Csak még 2 hetet bírjon az a pici, hogy a tüdeje kifejlődjön teljesen. Remélem Pandinak nem esik baja és egészséges marad a babával együtt. Nagyon szorítok nekik, hogy minden rendben legyen akármi is történik.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Zsu,

pedig leírtam, hogy elmegyek még Gyöngyösre is. :shock: Nem régen értünk haza. De nem sokára megint elmegyünk. Bár eléggé fáradt vagyok. NA mindegy ha menni kell hát menni kell.
Hogy vagy? Ezért nem írtam. :lol:

Hali

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Ha van bármi hír, ide is írjátok meg!!!

DRUKK PANDUS ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Panda!
Én is nagyon drukkolok!

Meri!
Ígérem, nem felejtem el a mosható pelus dolgot, de ahhoz kell 10 nyugodt perc, hogy leírjam. És az most nincs. :D

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Okés, Boeske, köszi, hogy így észben tartod. Bár, amikor a férjemnek felvetettem, azt mondta, nem vagyok normális. :D

meri
 
 


Sziasztok!
Most sikerült csak visszaolvasnom...
Pandácska! Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Pandus!

Nagyon drukkolunk! Sokat gondolunk rád, hogy vajon mi lehet veletek. Kitartás! Minden rendbe jön! És Dorka baba egészségesen fog megszületni, jó pár hét múlva!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Zsú,

te melyik börzére mentél ki végül?

Meri,

a mosható pelisba lehet venni egy betétet. Ez egy lap tulajdonképpen. És ezt ha tele rakja a baba kiemeled vele. A pelust pedig kimosod. Bizti, hogy van többféle használati változata. Nekem ezt mondta a barátnőm. Meg azt a betétet van ahol olcsóbban be lehet szerezni. Egyenlőre ennyit tudok a dologról. De Boeske biztosan jobban tudja majd leírni.

Jaj mi lehet most Pandival. Ez borzalmas. Ez tényleg egy olyan dolog, mint ahogyan írtátok is, hogy másokal szokott megtörténni. És most nagyon közel van az a valaki aki nagy veszélyben van. :cry:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


A Kaális topikon egyelőre azt írják, hogy nincs hír és ez jó hír...
Továbbra is drukkoljunk!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Üdv Mindenkinek!

Meri Neked köszi a vonalzóm dicséretét.

Énis egész nap Pandiért szurkolok...és mivel ennyien szurkolunk Neki ez biztosan erőt ad neki és kifognak bírni Mindent...
bízom benne hogy a remény teremtőerő és nemsokára újra itt lesz közöttünk..biztosan érzi Ői s és Dóri baba is hogy mennyien szeretik és aggódnak érte...

Nem is írok mást...várakozom ahogy Ti is várakoztok..ilyenkor ha máskor nem is valójában elgondolkodunk Mi is hogy nem minden tökéletes és hogy velünk ugyanez megtörténhet..rengeteg ERŐT küldök Nem csak Pandinak hanem mindenkinek itt a TOPICBAN mindnyájunknak szüksége van rá ebben a 9 hónapban.

Annyit kérem tőletek hogy szerdán gondoljatok Rám..12. heti Uhra megyünk..és remeg kezem lábam hogy azt halljam amit hallani szeretnék..amit mindnyájan hallani szeretnénk végig a terhességünk alatt azt hogy: MINDEN RENDBEN..

Jó éjszakát,szép estét...Pandiéknak és Mindnyájunknak
Vendég
 


Lituka, de szépen fogalmaztad meg!!!!

NAGYON DRUKKOLUNK NEKED IS, LEHET, HOGY KÖZHELY, DE IGAZ: HIDD EL, MINDEN RENDBEN LESZ!!!! NEM LEHET MÁSKÉPPEN!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!Hát igen, reméljük minden rendben lesz Pandival, és Dorka babával!!!DRUKKOLUNK!!!

Vikci:Az expón voltunk, most vasárnap, az a pavilonban.És ti hol voltatok?Miket vettél?Holnap írok privit,és leírok 1-2 dolgot,jó lenne ha tudnál tanácsot adni!!!Vigyázz magatokra!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Hírek a Kaáli-s topikból:

Pandát megpróbálták este levenni az infúzióról, de utána megint keményedett, bár a ctg már egyértelműen kisebb fájsokat mutatott.
A vénái bírják elég rosszul az infúziót.

HAJRÁ PANDUS ÉS DORKA!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok,

Most olvastam csak vissza.. nagyon drukkolok én is Pandinak és Dorka babának !!!
Mindenki nagyon vigyázzon magára

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Kaális hírek: Orsi írta:

Beszéltem Pandával. Le tudták venni az infúzióról, injekciót kap.
Méhszáj nagyon jól tartja magát és felkerült a szülőszobáról végre osztályra, így pihenni is jobban tud.
Tüdőérlelőket megkapta, amennyit most adni lehet.

IGEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Jaj, de jóóóóó! :D

meri
 
 


Sziasztok!
Ti nem ismertek, én vagyok a kaális benti emberke, aki mindenki "anyalkája"
Hoztam híreket, egyikőtök megkért minket, bocsi, már nem tudom, ki..

beszéltem Panduskával
jelenleg minden rendben :lol: Kihúzták az éjszakai infit, most utána sem görcsöl, kapott szuriban u. azt. Kinn van osztályon. Méhszáj továbbra is változatlan ! 2000-es. Sokkal jobb a hangja már, most talán megnyugszik kicsit. Megbeszéltük, hogy nagyon vigyázni fog Dórikára, és semennyire sem siet haza /emlegeti a netet, hogy majd ír nektek :roll: / . Nagyon jól esik neki az aggódásotok, és mindenkit sokszor puszil ! Titeket is külön megemlítetem neki.
délután is dob majd valakinek sms-t , hogy minden változatlan /remélhetőleg, legalábbis erre kapott engedélyt tőlem :D /
harcimokus
 
 


Sziasztok. Kicsit szégyenkezem most mert nekem csak most eset le, hogy mi volt a Pandával. Vissza kellet olvasnom mert nem értettem ki miért írja, hogy szorit a Pandának.
Sajnos időközben az én kis csucsukám felszivodótt. Tegnap tudtuk meg. Valahogy annyira elvoltam foglalva az én kis próblémámmal, hogy észre sem vettem a Pandával mi van.
Panda: ne haragudj, szorítok én is neked bár most már minden rendben van veletek.

Kép
csucsu05
 
 


Pandi,

Örömmel hallom a jó híreket és továbbra is nagyon szorítok értetek.
A hazamenetelt meg ne erőltesd, ott biztonságban vagytok.
Vigyázz a kicsi Dórikára nagyon.

Csucsu,

:( :( :( :( :(

Én ma voltam védőnőnél. 7 kg eddig, minden rendben van, a vérnyomásom alacsony, a pulzusom viszont magas, már megint 103 volt.
A súlyra azt mondta, hogy lehetőleg már ne hízzak (mintha az olyan marha könnyű lenne), és elkezdett ijesztegetni terhességi toxémiával, meg fehérje lesz a vizeletemben. Szóval marha boldog vagyok. 4-5 hét mulva el kell majd mennem házidokihoz egy EKG -ra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGEEEEENNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!
:P :P :P :P :P :P :P :P

Tudtam, hogy érdemes benézni, köszi a jó híreket!
De azért tovább szorítunk Pandácska!
Puszi nektek!

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Panda

:D :D :D :D :D :D :D

Csucsu

:( :( :( :( :( :( :(

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
bchris
 
 


Lányok,

Tudom, hogy most ez a legutolsó amire kiváncsiak vagytok ez után a stresszes 2 nap után, de ha nem nagy gond tennék fel egy képet Danikáról. Most csinálták a suliban, és olyan édes rajta, hogy muszáj megmutatnom. :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


De Jó!
Örülünk a jó híreknek!
Pandus!
Nagyon drukkolunk értetek! Sokat gondolunk rátok! Kitartás!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Judy!
Tévedsz, az elmúlt 2 nap össznépi rettegése után pontosan ilyen mosolygós, elégedett, gyönyörű gyerkőcök képeire vágyunk!!! De jó, hogy feltetted!! Nagyon édes! :D

PANDA!!! DEJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!
Trallllala,trallala!!!
na jó nem énekelek, bár ha odaálltam volna melléd, tutira már előbb eldönti Dorka, hogy bent marad! :lol: :lol: :lol:
ÚÚÚÚGY ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Nagggyon happy!!!

CSucsu, nagyon sajnálom a kis Angyalkátokat :( remélem, hamarosan egy pici élettel vígasztalódhattok.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,

örülök, hogy egy kis jókedvet tudok hozni a topicba.
Remélem mostantól mindenkinél minden rendben lesz, és boldogan tudjuk várni a kis lurkókat. :lol: :lol: :lol:

És remélem Pandus is hamarosan 2in1 velünk lesz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csucsu, sajnálom! :(

Judy, szerintem is megérte feltenni egy ilyen jó kis pasi képét. ;)

meri
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik mégiscsak van gondviselés, vigyáztak Pandiékra is fentről!!!! :D :D :D
Nagyon jó, hogy már tényleg jól vannak. REméljük a kis Dórika most jó pár hétig nem zargatja majd az anyukáját.
Pandus! Pihenjél, vigyázz nagyon magadra, a kórházból meg nem kell hazasietni, jó helyen vagytok ti ott!!!!

Csucsu!
Nagyon sajnálom, ami történt! Már hiányoltam, hogy nem írsz, meg láttam, hogy egy másik fórumba is szoktál írni, de nem láttam, hogy lenne vonalzód, de azt hittem, hogy csak nem csináltál.
Kitartás, biztosan babás leszel te is hamarosan! :-)

Megvolt ma a cukros lötyi. Elég jól viseltem az "éhezés-szomjazást", meg a szirup is iható volt. :-) Ezen is túl vagyunk.

További szép napot mindenkinek!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Csucsu:Sajnálom,remélem hamarosan te is babás leszel!!

Pandinak kitartás ismételten, rossz lehetett neki, talán most egy picit megnyugodhatott!!!Csak maradjon is így!!!DRUKKOLOK nektek!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok!

Pandi!
Örülünk, hogy jobban vagy! Látom hat a sok drukk, úgyhogy továbbra is sokat gondolunk rád!

Csucsu!
:cry: :cry: :cry:
Átérzem ami veled történt, kitartást! Anno amikor velem ez megtörtént én is a francba kívántam azokat akik a természetes szelekcióról, meg a beteg babákról/ magzatokról regéltek.
Szóval kívánok nektek kitartást amíg összejön a következő egészséges babóca!

Kata!
Én is ma voltam a cukros lötyis vizsgálaton. Tényleg nem volt annyira szörnyű, citrom nélkül is meg lehetett inni. Most épp (amíg még nem tudom a végeredményét) gesztenyepürét eszek, tudod, amíg még lehet addíg használjuk ki a lehetőséget.
Aztán meg lehet hogy úgyis agyő csoki lesz nekem.

Meri!
Fájdalomcsillapításról volt ma szó a tanfolyamon, meg a császármetszésről, érdekes volt. Ha jössz a köv. héten elmondjuk mi volt a lényeg. A fájdalomcsillapítós fődoktornéni nagyon szimpi volt, nagyon emberi, úgyhogy ezen a téren nem lesz gond ha hozzá kerülünk.

Vera
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Csucsu!

Sajnálom :(

Pandácska!

Sokat gondolok Rátok, remélem minden rendben lesz mostmár!

Judy!

Iskolás fiacskád nagyon helyes! :)

Lányok!

Mindenkinél 24-25 hetesen nézik a cukrot? Nekem valszeg csak a 26-27-en fogják, az nem baj ugye? Mondjuk úgy emlékszem Petivel is már majdnem 28 hetes voltam amikor nézték! Na mindegy, úgy is az a lényeg, hogy renben legyen! Mindenkinek drukk a jó eredményekhez!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
ma reggeli helyzetjelentés Pandáról:
semmi gond , feszülésnek, fájásnak nyoma sincs tegnap reggel óta. Jó messzire elküldtük őket ! :wink: :lol:
Továbbra is karba kap szuriban Bricanylt. Majd holnaptól megpróbálják csökkenteni a mg-ot is.
Mindenkit puszil!!
harcimokus
 
 


Köszönjük a híreket Pandáról. Örülök, hogy jól vannak!

Viki!
Jó lesz az a cukorterhelés később is. Nekem szerintem nem is lesz. Legalábbis a fiúkkal nem volt.

És akkor:

Meri! Mosható pelus:

5-6 féle kapható: Monapel, Carolino, Poppolini, Kushies....
Kétféle típus van, amikor egyben van a belsőrész, és a vízzáró külső, a másiknál külön van. (Vagyis két dolgot kell a gyerkőcre patentolni, vagy tépőzárazni.)
Az első verzió azért rossz, mert a külső rész nem bír annyi mosást, mint a belső, és ha átereszt, dobhatod ki az egészet. Külön sokkal jobb, a belsők, amiket vettem, még a harmadik gyerekre is jók lesznek. (Na jó, 1-2 tépőzárat már vissza kellett varrnom.) Külsőket minden gyerek újat kapott, azok hamarabb elhasználódnak.
Azt tudni kell, hogy sűrűbben kell cserélni, mint a papírpelust, és a csomag a gyerkőc fenekén jóval nagyobb. A gyerekeket persze ez egyáltalán nem zavarja, de anyukák, apukák, és főleg a rokonok számára eleinte riasztó lehet. (Először én is megijedtem, de aztán hozzászoktam a látványhoz.)
Tárolás: jó nagy fedeles vödörben, ecetes vízben. Pisis pelus mehet egyenesen bele, a kakist érdemes átöblíteni.
Mosás: Belsőket 60 fokon, öblíteni nem szabad hagyományos öblítővel, csak ecettel. (Jól fertőtlenít, és száradás után egyáltalán nincs ecetszaga.) Külsőket szintén lehet gépben mosni, de kézzel átöblíteni is elég.
Száradás: szabadban, napon 2-3 óra, lakásban, főleg ha nincs túl meleg, akkor egy éjszaka. (Monapel gyorsabban szárad, Poppolini lassabban.)

Kb. 20 db belsővel, és 3 külsővel simán el lehet lenni.
Ha bizonytalan vagy, akkor azt ajánlom, vegyél 2-3 belsőt, meg egy külsőt, és majd próbáld ki, milyen. Eleinte tényleg fura, pláne, ha már használtál papírpelust is, de hosszú távon anyagilag is megéri.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jó reggelt!

Vera!
Most kérdeztem meg a véreredményem, szerencsére jó lett :-)
Biztos neked is jó lesz, nem tudod még?
(megnyugodtam, hogy más is nasizik néha esténként... :oops: :D)

Pandi!
Nagyon örülök, hogy jobban vagy már! :D
Itt annyian drukkoltak és imádkoztak érted, hogy ennek nem is lehetett más eredménye!!! :D :D :D

Boeske!
Én is nézegettem már ezt a mosható pelust. LÁnyomnál nem használtam, mindenki csak lebeszélt róla, most meg iszom a levét a "kényelmes" pelusnak, mert 5 évesen még éjjel sokszor bepipil. :-)
Gondoltam rá, hogy a 2. gyerkőcnél, ha nem is a legelején, de a totyogós korszaktól én is áttérek erre. Hátha hamarabb megutálná...
Bár még lehet, hogy a lányomnál sem lenne késő venni, ilyen leszoktató mosható pelust, hátha akkor éjjel többször észrevenné, hogy pisis, és nem aludna olyan halál nyugisan benne.
Nagyobbik fiad még pelusos? Vagy leszokott már így hamarabb?

Viki!
Nekem azt mondták, hogy a cukorterhelést a betöltött 24. és a 26. hét között kell elvégezni, a 26. után már nem sok értelme van.
De ez olyan dolog, hogy az AFP-t is ahány kórház, annyi féle időpontban végzik... :shock: Szóval nem tudom. Kérdezd meg a dokid, vagy a védőnőd. Bár a beutalót úgyis az orvos adja, tehát gondolom ha későbbre adja, akkor az is jó. Vagy ki tudja???
Én már nem igazodok ki ezeken a kötelező vizsgálati időpontokon.

Ilyenkor már csak a 30. héten van legközelebb UH?
/Bár én úgyis megyek nov. 10-én 4D-re, az már csak 1,5 hét. /

Ma itthon van a lányzóm az oviból, tegnap meg elkísért a vérvételre. Én oda sem bírok nézni, mikor veszik, ő meg szabályosan rátapad a témára :-)
Mikor a 120 percesre mentem, akkor már csak egy csővel vettek, megkérdezte a laborost, hogy "na, nem vesznek még eggyel anyától???". Úgy nevettek :D
Persze hozzáteszem, hogy tőle még sosem vettek vért, szóval kicsit nagyszájú a drágám.... :-) :-)
Úgyhogy most egész héten "megmenekült" az ovitól. Kíváncsi vagyok meddig bírja elfoglalni magát, mert általában 2-3 nap itthonlét után halálra unatkozza magát. :-)

További szép napot!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Szisztok!

Pandiéknak örölük nagyon :lol: :lol:

mi ma voltunk 12. hetes ultrahangon de sajan nem tudtak szűrést csinálni mert piciny csak 48mmes és legalább 5 cmit meg kell várni hogy tudjanak méricskélni stb...:(
Fő hogy láttuk és hogy látszólag minden rendben a doki szerint..olyan kis pici és védtelen..apuci szerint biztos fiú merthogy látta milyen kis izmos a karja :lol: :lol:

Szóval jövőhéten újra megyünk...addig semmi vizsgálat..és akkor már képet is kapunk mivel már van csekkünk :)

Szép napot.
Üdv
Vendég
 


Sziasztok!
Futnom kell tovább. Boeske köszi, majd még lesz kérdésem.

Mindenkinek szép napot! :D

meri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?