Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti merre vagy? Unokatesód a leendőbeli keresztmami hogy van?

Pumi lehet, hónapokkal ezelőtt volt róla szó... csak szita az agyam. Férjeddel hol ismerkedtetek meg?
Nagyon jók a fürdős képek, igazi fiatalos, kismamás fürdőruhát találtál magadnak!
Vendég
 


Azert majd a 4D-s kepeket rakjatok fel! Interneten mar az osszeset megneztem, amit talalni :):)
Nna, megvolt az 50 perces napozason, jajj de jo :) most joga, aztan kaja, nyami :):)

Kép
pumipumi
 
 


Gabi! parommal a neten ismerkedtem meg...nagyon durva, mert mindig alapbol elvetettem ezeket a dolgokat, de valahogy igy alakult, pedig csak angolt gyakorolni hasznaltam egy kozossegi oldalt :) jopar honap utan taliztunk Pesten, 5 napot voltunk egyutt, es azutan 1 hettel mar eldolt, hogy jovok. igaz, hogy egyertelmu volt a helyzet, de azert piszok mazlink volt...orultsegnek talalnek egy ilyen sztorit (foleg az en akkori hatteremmel), ha barki mas mondana, de ez a mienk valahogy igy alakult tok termeszetesen :):)

Kép
pumipumi
 
 

 
 

Kismamarucikat majd otthon akarok venni...irjatok, ha van jo otletetek uzletre, hol erdemes Pesten nezelodni...vagy Nyiregyhazan. Igazabol nem az ara fontos, mert a legdragabb is feleannyi, mint nalunk, hanem ahol tenyleg szep, igenyes darabok vannak, esetleg alkalmi is. Itt vagy iszonyat draga, vagy pedig a baratom-nagy-meretu-poloja stilusuak, amik tok jol allnak kismamaknak, de en valahogy utalom oket.
Nem kellett volna mar visszaernie bananak is? MIntha 2 hetet irt volna.

Kép
pumipumi
 
 


Valóban nem hétköznapi a sztori, de az idő eddig is titeket igazolt, és bízom benne, hogy még nagyon-nagyon sokáig boldog, nagycsaládos római lakos leszel!
Vendég
 


koszi...haaaat, az tuti :):):) olyan tul sokaig nem, mert -bar utalok erre gondolni- egyszer majd meghalok, es akkor mindennek vege....de addig meg van 1-2 csimota :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Mikor jöttök majd haza, és mennyi időre?

Baman én is gondolkodtam, de biztosan fog jelentkezni, amint tud. Gondolom itthon annyi programja volt, hogy még számítógépet sem látott.
Vendég
 


Pumi! Azért nem hinném, hogy annyira de annyira öreg lennél, hogy már most azon kelljen gondolkodnod, hogy meg fogsz halni. Majd ráérünk még megöregedni meg meghalni száz év múlva kb.
Ja, ma bementem egy turkálóba, hátha találok valami csinos kismamásat, illetve olyat, amit én is felvehetek, de sajnos nem jártam szerencsével. A kismama boltokban nekem még nagyon nagyok, meg kicsit öregesek a ruhák, fiatalosat akarok és főleg csinosat...hát ez nem könnyű. A sima ruhák általában mellben lettek kicsit, na nem mintha ez akkora baj lenne...


Kép :lol:
tedorka
 
 


Pumipumi,
mi is hasonlóan ismerkedtünk meg a férjemmel, csak ő magyar :-))
Internet, tali, 2 hónap után eljegyzés, 7 hónap után esküvő úgy hogy amúgy távkapcsban éltünk. Szval mi sem vagyunk normálisak, de úgy tűnik nálunk is odafent dőlt el :D és mázlink volt

kismamaruha üzletnek pl. javasolnám:
http://kismamaruha.hu/
illetve
http://www.2in1collection.hu/Kismama_képtár

Utóbbinál vannak igazán szexi kis darabok, tetszeni fog!
Vendég
 


Persze, nem is gondolkodom meg ezen...csak affele gyors valasz volt a "sokaig"-ra. En is igy vagyok vele...oregesnek, slamposnak, odivatunak talalom a rucikat...szegeny kismamak..epp eleg, hogy ilyen nagyra novunk, es akkor meg egy zsakba is be akarnak minket tenni :) nekem is vannak bo nyari ruciaim, de mellben nem ferek bele en sem. Koszi Gio a tippeket, mindket helyen talaltam jokat, majd tutira elmegyek.
Szeptember elejen megyunk haza, par napot pihenunk elobb az Isztrian, aztan 2 nap Pesten, utana pedig 3-4 nap otthon.

Kép
pumipumi
 
 


Én amit a zsibvasaron vettem kismama farmert,csúcs szuper.Felülmúlta a várakozásaimat,ráadásul 1500Ft-ért!De ateszveszen is sikerült már beszereznem jó kis kismama nacit.A boltokba iszonyú drágák a kismama ruhák.

Nem maga mutogatás képpen,de teszek fel egy képet a 20 hetes és a 38+3 hetes pocakomról még Zizuval.Szóval egyáltalán nem kell rémüldözni a képek is bizonyítják,hogy megfog nőni az a pocak :wink: :D Kép Kép
Vendég
 


Huuuuu...milyen jo kis szuper size pocakod lett avegere...de azert latni jol 20 hetesen is, kb, mint nekem volt 1 hete :):) jo sovany vagy te is, nagyon jol all a nagy pocak :):)
Tudom, hogy neha kifogni jo darabokat, de nekem arra lesz idom, hogy max 2 boltba elmenjek, ahol mindenfele rucit talalni, foleg elegansakat, meg alkalmit is.

Kép
pumipumi
 
 


Briell! látom, csak neked van feltöltve kép a neved mellé. Én is megpróbáltam, de nem sikerült. Légyszi ird majd le hová kell feltölteni! Jó lenne ha mindenkinél lenne kép, mert mégsem arc nélküli emberekkel beszélgetnénk. Nem??
Vendég
 


Melinda: a profilban a legalján van olyan, hogy avatar beállítás. Oda bármilyen képet fel lehet tölteni. Egyébként jó ötlet :wink:

briell
 
 


Briell! Nem sikerül olyan kis képet farigcsálnom, amilyet kérnek ide! :(
Vendég
 


Én Microsoft Office Picture Managerrel szoktam kivágni, aztán még azt kicsinyíteni. De más programmal is lehet.

briell
 
 


Helló lányok!

Ma vették le az AFP-hez a vért, és jövő pénteken megyek az UH-ra. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy megmutatja-e magát a kismanó.

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Sprite jó sok tetkód van! :o

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


hát vhogy a képfeltöltés nekem sem sikerült:-)

Tényleg Sprite! Mennyi tetkó :-) Kórházban lereagálják , mondjuk meglepődnek? Vagy manapság már nem nagy szám? (nem vagyok képben, mert nekem nincs - persze ami késik nem múlik 8) )
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!Hogy vagytok?Én már nagyon be vagyok sózva,mert ma este megyünk dokihoz,és látjuk végre Csimotát...már nagyon várjuk :) kíváncsi leszek,miben fog kimerülni a mai UH,szerintem olyan lesz,mint mindig.Bàr pàr napja elèg jól megnèzték,tök jól lehetett látni a vesét,a szív kamráit,de még az agy részeit is. Tegnap Csimota nagyon huncut volt...már korán kezdi:) Egész nap nyugton volt,meg sem moccant,aztan este fél 10-kor az esti mese után szokásos módon közöltem,hogy most itt az alvás ideje,de apa kiegészítette: még rosszalkodhatsz egy kicsit,úgyis egész nap aludtál. Na neki sem kellett több,úgy rákezdett forgolódni meg rugdosni,hogy az csak nna!tök ari volt,nagyon jól jött ki. Apa persze büszke volt magára,hogy rá hogy hallgat és már most ő a főnök :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Gio!
Igen akad tattoo és mióta megszültem csak szaporodott :oops: :D Persze terhesség előtt még beakartuk fejezni az oldalamat,eljutottunk 1 virágig,aztán jött kistesó.Szóval ez kitolódik :D
Kórházba nem szóltak semmit,nem is nézik meg de legalábbis nem feltűnően.Meg a dokim már gondolom hozzászokott...

Pumu!
Csimota nyílván apás lesz :D

Én is ma megyek dokihoz,de nekünk nem lesz UH,majd csak augusztusba.Most csak hülye vizsgálat...de utálom!!!!
Vendég
 


Jó reggelt! Itt nálunk egy kicsit hűvösebb van most, és az eső is esik, bár ez mostanában nem ujdonság. :(

Pumi! Olyan jó neked, hogy ilyen gyakran látod a kis csimotát. Én a 12 hetes uh óta nem is láttam, pedig most már nagyon kiváncsi vagyok rá!!! De csak jövő hét csütörtökön megye a 18 hetes uh-ra.

Briell! Valahogy nem jön össze ez a kép, de majd a férjemet megkérem rá valamikor.

Sprite! Nagyon szép nagy pocakod lett a végére!!!! :)

Nem megy senki a héten 4D-re vagyakár sima uh-ra? Tegyetek fel képeket az uh-ról. Olyan kiváncsi vagyok!
Vendég
 


Jó reggelt!
Itt is jó hűvös lett. Be is feszült pocilakóm reggel. Sztem baromira nem volt kedve dolgozni jönni :? Mint ahogy az anyjának sem...
Vendég
 


Sziasztok!

Mi holnap este megyünk 4d-re. Igyekszem képet is felrakni majd. Addig rohangálok, mert péntek reggel vérvétel után indulunk is 10 napra nyaralni az Miskolc és környékére. Kaptunk kölcsön kocsit, így nem kell vonatozni meg buszozni. Nagyon örülök neki, de azt hiszem kicsit félni fogok benne. Pláne, hogy arra megyünk ahol a baleset volt :?

Mi Picúrkánk is egyre viccesebb dolgokat csinál. Nagyon jó érezni. Apjára ő is nagyon hallgat :D

briell
 
 


Briell, Te biztos hogy még csak 15 hetes múltál? Ennyi ficánkát már ilyen korán érzel? Vagy 2.gyermek?
Én még mindig nem érzem:-( Pedig elvileg 17 hetes vagyok, de már arra gondoltam hogy talán mégis kevesebb. Holnap kiderül, én is holnap megyek dokkerhez
Vendég
 


Igazából nem érzek olyan sok mocorgást, csak esténként. És olyan igazi rúgást még nem éreztem, de azt érzem, ahogy helyet változtat bennem, meg sokszor ki lehet tapintani, hogy hol van. Ma reggel is úgy nekifeküdt a hasfalamnak, hogy már fájt, és tök kemény lett ott a hasam. Aztán apja odarakta a kezét, és akkor visszabújt, eltűnt a keménység is. :D

Sokan vannak akik csak a 20. héten kezdik el érezni.

Nekem meg a hasam hagyta abba a növekedést most hogy kevesebbet eszem. :roll: Illetve kevesebb hízlalót.

briell
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a közbeszólásért, de gondoltam ide is felteszem az eladó légzésfigyelőnket és mellszívónkat.
Légzésfigyelő:Angelcare,ac300 kitűnő állapotban,csak május7én született babánk velünk alszik mindig, így felesleges. 2 érzékelőpanel, érzékenységállítás
Sajnos az Avent kézi mellszívót is csak 2szer próbáltuk bevetni,de nincsen tejem,így szintén csak itt áll a dobozba. Csatlakoztatható cumisüveggel, újszülöttes cumival, 2 anyatejtároló dobozkával..
Mindkettő így csak kipróbált állapotú, Brendonban vásárolt,jótállással.
Ott a légzésfigyelő 23.990ft, 20.000ftért elvihetitek tőlem,
mellszívó 15.990ft, tőlem 10.000ftért.
Kérdésetek van, írjatok, fotót is küldök!

Még egyszer bocsánat a zavarásért és további boldogságos babavárást!
lonamisa
 
 


Lányok, ti is ennyire megérzitek ezt a hidegfrontot? Nekem reggel óta feszül , keményedik, szurkál a hasam. Már vettem be MagneB6-ot, de nem sokkal jobb. :(
Vendég
 


sziasztok
hogy vagytok mostanság?
remélem mindenkivel minden oké.

túl vagyunk az afp-énmajd jövőhétre várható az eredmény utána megyek a genetikai uh-ra

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


én folyamatosan érzem a legkisebb fiunkat máttöbb mint 2 hete nagyon sokat mozog és látni a hasamon amikor rugdos el sem hinném ha nem látnám a saját szememmel az első fiunkat kb ilyen idősen éreztem először

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Melinda,
Én is így vagyok. Reggel szabályosan megijedtem a hashúzástól. Én is magneb-vel próbálom túlélni a mai napot...
Vendég
 


nahát ilyet nagy ritkán benézek erre nincs senki :(
nagyon pocsék idő van

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Hova tűntetek lányok?
Egész nap alig volt csacsogás, máskor meg mikor nem tudok gép mellett lenni, teleírtok egy oldalt :)

Nálunk is nagyon ramaty idő van. Még a pótkardigánomat is be kellett vetnem az irodában, ami még téliről maradt bent. (egy nagy ronda, fekete kardigán, de annyira puha és meleg, hogy téli estékre bent tartottam.) De ma úgy tűnik ebben fogok hazamenni is... Bár furán néz ki a világos lenvászon gatyámmal, meg a szandimmal, de inkább a fura kinézet, minthogy megfázzak.

Már csak 1 hét és 2 nap és mehetünk az uh-ra. Már alig várom, hogy lássuk megint a babót. A férjem már hetek óta be van sózva, akkora élmény volt neki az előző. Főleg, hogy mi nem kaptunk képet, ezért 5 hete már nem láttuk, no én még a mozgást sem érzem, szóval már nagyon várt időpont a jövő péntek.

Hétvégén utazunk Bécsbe egy történelmi rendezvényre (ez a férjem hobbija), szóval drukkoljatok, hogy esőmentes napjaink legyenek.

Na jó, már csak egy óra a munkából, visszatérek és elfoglalom magam.

Meséljetek, veletek mi történt ma?

eva

Kép
schvargaeva
 
 


Halihó mindenkinek :)
No, mi is megtudtuk ma az időpontot... Július 22-én lesz a magzatvízvétel... és 29én lesz UH.
Ma csak az időpontokat beszéltük át, semmi babakukk nem volt :cry:
Júli 17-én még vérvételre is kell mennem, ez a 16.heti vérvétel tartalmaz vmi fontosat? Ez az AFP-s lesz? Kicsit tudatlan vagyok :oops:
Vendég
 


gombi a 16. héten afp van igen meg hepatitis szűrés

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Kérdeztem az orvost, hogy mire számítsak a vizgálatkor, és utána. Azt mondta hamarabb túl leszek rajta, mint gondolnám, és utána két nap pihenés...
Előtte hétvégén a nehezebb dolgokat (könyvek, stb) már átvisszük az új lakásba, hogy a vizsgálat után tényleg csak pihizni kelljen..
Vendég
 


Anita, akkor viszont nem értem... ha lesz a magzatvízvétel, akkor minek nekem afp-t nézni??? Sőt, az orvos még azt is megmondta, hogy konkrétan melyik nap menjek a vérvételre!!! (17-én) és a vérvéte eredményét is vinnem kell magammal..
Vendég
 


gombi remélem jól sikerül majd a vizsgálat és utána tényleg csak pihi legyen

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Tedorka, ha erre jársz, heeelp :)
AFP-s vérvételre Te kitől kaptál beutalót?? Nekem ma az orvosom a Sote-n azt mondta, hogy a védőnőtől kell kérnem. A kerületi védőnő azt mondta, hogy ő nem adhat, kérjek a háziorvostól. És a háziorvos is azt mondta, hogy AFP-re nem adhat beutalót!!!
????,, :shock:
Vendég
 


gombi nálunk a terhesgondozóban kell kérni beutalót.
remélem segítetem

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


No most már totálisan zavarban vagyok.
1, járok a SOTE-ra
2, járok a kerületi védőnőhöz
3, járok a háziorvosomhoz

A védőnő kiadta a kiskönyvemet, akkor nem ő a terhesgondozóm?? Vagy valamit rosszul csinálok?? És még el kellett volna mennem valahova??? :shock: :shock:
Vendég
 


nálunk a terhesgondozás az sztk-ban van ahol a terhes uh is a védőnő pedig itt a faluba
lehet nálatok másként működik.
még annó a fiammal a háiorvos adta abeutalótde már nem teheti meg a hepatitisre is ott kell kéni

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Sziasztok!Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35 éve feletti várandósok körében címmel.
Ha valakinek van kedve és ideje kitölteni a kérdőívemet,kérem írjon emailt nekem,és én elküldöm neki.Olyanok jelentkezését várom,akik jelenleg várandósak.
címem:bogibogarka26@gmail.com
köszönöm:)
bogibogarka
 
 


Háháhá: terheshiszti, II. felvonás. :D
A kerületi szakrendelőben sem kaptam beutalót... fel sem akartak engedni, mondván nincs bejelentett lakcímem a kerületben. A betegfelvevő hölgy: "hát menjen az állandó lakcíme szerinti rendelőbe" ???? Egy beutalóért utazzak le a Balcsihoz????
No itt sírtam el magam... (Előzmény: próbáltam telefonon érdeklődni, kétszer csapták rám a telót, hogy betegellátás van és fogtam magam és elsétáltam inkább)

Azt már sikerült megtudnom, hogy valóban csak szakorvos írhatja a beutalót. No de akkor a sote-n ma miért nem kaptam?? Ők miért küldtek a védőnőhöz?? És ha bármi oknál fogva a sote-n nem is kapok beutalót, akkor mizuvan???? :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Sziasztok! Gondoltam jövök elújságolni, hogy már pár napja én sem hányok, mióta apa megbeszélte babácskával, hogy amit anyuci betesz a pociba, azt babuci szépen megeszi. :D Sajnos csak eddig hallgatott az apjára, mert ma az erős fejfájás mellett, a taccsot is kidobtam újra. :( De remélem csak az idő miatt volt és nem tér vissza a hányás.
Egyébként elég szarul aludtam a hülye füldugó miatt, mert reggelre már nagyon melegem volt tőle és viszketett is a fülem. :evil: Mérges is lettem a férjemre, miért nekem kell védekeznem a hülye horkolása ellen?! Olyan természetesnek veszi, hogy én bedugom a fülem és kész, pedig ha tudná milyen kellemetlen... :shock: Persze neki a respir orrtapasz nem jó, a szájban olvadós gyógynövényes-mentolos lapocska rossz ízű és egyébként sem használt, külön meg ne aludjunk már. Alváslaborba felesleges lenne mennünk, mert az első mondat az lenne, hogy dobjon le vagy 10-20 kg-t és akkor majd meglátják. Hát igen, de hogy mondjam neki mikor hazajön fáradtan és éhesen munkából, hogy inkább tornázzon/mozogjon, ne a kaját nyomja befelé... :roll: Na mindegy, nem is ide tartozik, de valahol ki kell dühöngenem magam, bocsi lányok. Rázúdítani nem akarom, szépen meg nem tudnám miről beszéljünk. :?: A fogyás hosszú dolog és nekem most van melegem, most esne jó a hűvös esti levegő és ehelyett marad az éjszakai pisiléseknél hideg vízzel arcmosás és a hajam összefogása, hogy az se melegítsen. Ja, a ventilátortól megfájdul a fejem és egyébként sem túl biztonságos ha éjszaka megy alvás közben. El vagyok keseredve és mi lesz ha majd a nagy pocim miatt nem tudok aludni? Igaz, akkor már talán hűvösebb lesz az idő.
Na most már tényleg lelövöm magam, csak olyan jó volt kiírni magamból.
csillag25
 
 


Gombi, megértelek teljesen én tegnap akadtam ki a rendszeren, bár Neked sokkal rosszabb a helyzeted, ahogy olvasom. Nekem a védőnő szépen megírta a vérvételes papírt, de jelezte, hogy ezzel még előbb a kartonozóba kell mennem, aztán a terhesgondozóba naplósorszámé, pecsété, doki aláírásé és úgy mehetek a vérvételre. :evil: Ugyhogy tegnap 2 és fél órát vártam -persze éhgyomorra és telt hólyaggal- a terhesgondozóban azért, hogy ezek rákerüljenek még a papírra, közben lement a vérvételre húzott sorszámom is, mert 10-ig csak az NST-s kismamákat hívták be, a többiek ott ültek egy nyamvadt naplósorszámért. Csak az volt a szerencsém, hogy mikor végre megkaptam, még csak az egyik regisztrációs ablakon volt lehúzva a reluxa, a másikon át látták, hogy ott állok és kiadták a matricákat a tubusokra. És már mehettem is pisilni és csapoltatni magam 5 tubussal...
csillag25
 
 


Ja, és azt én sem tudom soha, hogy mikor azt mondják a terhesgondozóba érkezik az eredmény, vagy oda kell menni valamiért, akkor az alatt mit értenek? Az sztk-s terhesgondozót vagy a védőnőmet??? A védőnőm is terhesgondozóként emlegeti magát. :shock: Dokihoz magánba járok, így az sztk-s terhesgondozóhoz csak most volt "szerencsém". :roll:
csillag25
 
 


Oké, én értem, hogy nem kap az ellátásom után pénzt a szakrendelő, de nagyon komolyan mondom, akkor mi a picsulinak vonnak a fizetésemből bármit is?????
Egy reményem van, hogy holnap talán tudok beszélni a sote-s orvosommal és ő ad beutalót (amit ha megtehet, nem értem miért nem adott ma??)
De már azt is utálom - ma mindent utálok :evil: - hogy megint oda kell menni. Mert a mai napunkat az alábbi sztori is bearanyozta:
autóval mentünk a klinikára. Parkolás. persze, hogy fizetünk, 375Ft/óra. Felfestett parkolóhelyre állunk. Ok. Csakhogy kombi autónk van, és ha nem álltunk volna egy picit a vonalon túl (jelzem, direkt figyeltük, egy babakocsi is elfért bőven!!! a járdán), akkor kilógott volna az autó se..e az úttestre. Két óra alatt végeztünk (nem is olyan rossz az átlag sote-s szintidőhöz képest), mire kiértünk az autóhoz, 6ezer!!! Ft-os bírság a vonalon túl megállás miatt. Kerékbilincset csak azért nem kaptunk, mert nem fértek hozzá. Mindez egy egészségügyi intézmény előtt...
Fene a pofánkat, hogy autónk van Pesten, amire ugyi súlyadót is fizetünk ésatöbbi (hitel blablabla). Fizetünk a nem olcsó parkolásért (mert ha metróval mennénk, kettőnknek a jegy oda vissza szintúgy ennyi lenne, sőt!), szabályos helyen parkolunk, az autónkat védve egy kicsit szabálytalanul, de a gyalogos forgalmat egyáltalán nem akadályozva...
Vendég
 


Ja és bocs, hogy így dühöngök, de ezek szerint, a recepciós-betegfelvevős hölgytől akár fel is fordulhattam volna, hiszen nincs kerületi lakcímem... így legyen a mai világban bármi egészségügyi problémája az embernek...
Most annyira, de annyira ideges vagyok... és a legrosszabb, hogy tehetetlen!!!! :evil: :cry:
Vendég
 


Hát ez már tényleg nagy méreg! Nem elég az embernek a saját baja, még szórakoznak is vele és az a "legszebb" az egészben, hogy direkt figyeltetek és még így is Ti szívjátok meg!!! :evil: :(
csillag25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?