Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Nekem minden alkalommal néztek méhszájat.

Köszönöm szépen a baba bókokat. :lol:

Pandi,

nekem is szednem kellene a magnét, de mindíg elfelejtem. Igen a dokim mondta, hogy végig szedjem, mert lazítja a méh falat. Ezzel elkerülhető a bekeményedés. Azért néha bekapok egy egy szemet. Tegnap voltam a 2in 1-ban és láttam olyan felsőt ami neked is van. Meg készült olyan ruci is. Most a másikban 70%-al volt olcsóbb egy nagyon csini ruci, de nem volt a méretemben. Nem is gyártottak állítólag. Ami meg volt a méretemben az nem tetszett annyira. Na de mindegy majd megyek még.

Katuci,

Ez a császáros dolog a sztárocskák körében nagyon eltejedt. Főleg a 8.hónapban. Mert ugye ha felvizesednének az ártana a bőrüknek. Lásd Rubint Réka. Én pontosan azért tartok a császártól, mert nem élem meg azokat a dolgokat amik tényleg az anyasággal járnak. Illetve fájdalmat és eufóriát. De mondjuk attól, hogy ha valalki fájdalom csillapítót kér, tényleg nem jelenti azt, hogy kevesebb. Mert a végén viszont kell a hajrá.
Gátvédelemről pedig. Pont azért ez a neve, mert nem jár repedéssel és vágással sem. Akkor nem ez lenne a neve. De tényleg így van, ha baj van a babával azonnal vágnak. Nem fogják megvárni, hogy a baba szíve megálljon hanem azonnal cselekednek.

Zsu,

még jó , hogy jók lesznek a képek. :lol: Egyél csokit és igyál egy kis kávét.

Judy,

Nagyon szép ez a is komód. Mi is ilyet szeretnénk.

Pati,

szerintem én is kimegyek a börzére. Remélem megéri. Mondjuk én csak nézelődni. Meg ha nagyon megtetszik valami akkor azt megveszem. Holnap érdemesebb kimenni ugye? Még lesz egy csomó cucc.

Csujzi,

ezek az sztk-s orvosok csak a lényeget nézik vagyis azt, hogy a baba jól van-e. De van magándokid nem? Ott bizti megnézik, hogy milyen nemű a kicsike.

Danidaniel,

hogy állsz a dokival?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Vikcy!

Nagyon helyes kispasid van! :D

Pandácska!

Hogy vagy?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok Lányok!

Elnézést, hogy így eltűntem, csak rám szakadt a meló némi lakásfelújítással nehezítve... :shock:

Őszintén szólva megpróbáltam visszaolvasni, de olyan termékenyek voltatok, hogy eddig nem jutottam a végére... :lol: Úgyhogy csak néhány dologra reagálnék!

Szülésznő
Én is azt gondolom, hogy mindenképpen érdemes fogadni egy megbízható, hiszen ugyanaz igaz rá, mint az orvosra, jobb ha ismerős és megbízunk benne. Nálam ez csak a kórházkavarodás miatt lehet érdekes, de bízom benne, hogy a dokim tud ajánlani valakit.
Lányok egy kérdés! Mikor érdemes szerintetek szülésznőt fogadni, hány hetesen???
Pandácska nem tudsz véletlenül ajánlani jó szülésznőt a MÁV-ban???

Gátvédelem
Én is azon a véleményen vagyok, hogy az ott és akkor dönti el, hogy szükség lesz-e a metszésre. Én nem vagyok ellene, azt gondolom, inkább vágja hozzáértő, minthogy repedjen...

Fájdalomcsillapítás
Pandácska csatlakozom Hozzád, én is erősen gondolkozom az EDA-n, bár előtte mindenképpen konzultálni szeretnék a dokival.
Igazából, ha őszinte akarok lenni, nagyon félek a szüléstől, leginkább az ismeretlen miatt azt hiszem... :oops: Nem tudom, hogy bírom a fájdalmat, és a sógornőm szüléstörténete alapján az EDA jó ötletnek tűnik.
Ezzel kapcsolatban is lenne egy kérdésem! Azt tudom, hogy előre meg kell beszélni, de mennyivel előtte??? És jól tudom, hogy azt külön orvos csinálja????

Azt hiszem ahogy közeledik a szülés, úgy sokasodnak a kérdések!!! :oops:

Méhszáj vizsgálat
Nekem a dokim 3-4 hete csinálta először, és rögtön jól meg is ijesztett, mert a baba feje nyomta a belső méhszájat! Valószínűleg az előző stresszes hét miatt... Úgyhogy utána rögtön egy hét szünet következett, de az legalább rendbe hozta a dolgokat! Mindenesetre azóta minden vizsgálatnál én kérem, hogy nézzük meg.

Rólunk
Túl vagyok a cukorterhelésen, hál'Istennek minden rendben volt, és nem is volt olyan borzasztó, bár én a szerencsés zsemle-tej verziót kaptam! :oops:

Elnézést a hosszúra nyúlt hsz-ért, és csak hogy nyomokban tudtam reagálni, de azért még megpróbálok pótolni!
agi :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 

 
 

Pandi
Hogy vagy????? Remélem, minden rendben!!!!!!!

Vikci
Gratula a kisbabádhoz, igazán nagyon szép!!!!!

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Gnesa!

Nálunk a szülőágyon kérdezték, hogy kérek e EDA-t, ott kellett aláírnom a papírokat, és a saját dokim kötötte be és nem volt előre megbeszélve. Szóval szerintem ez is, mint minden nagyon nagyon kórházfüggő!
Az mit jelent, hogy a baba feje nyomta a belső méhszájat? Fájt, vagy feszítet, vagy kinyílt a méhszáj, vagy miért ijesztett meg? Nekem alapból minden egyes dokilátogatás vizsgálattal kezdődik.
Örülök, hogy rendben vagy és a cukros vizsgálaton is túl vagy, mikor lesz eredmény?

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Judy!
Jól néz ki a komódotok, nálunk sajna ilyen a helyhiány miatt nem fog beférni. Keine kukac? :D Reméljük a végéig így marad.

Szili!
Kösz. Az én fiam is egyfolytában rugdalódzik mostanában, meg időnként fordul egyet. Az a legkellemetlenebb amikor rajta ül a hólyagomon és ilyenkor nem számít az sem, hogy 10 perce pisiltem újra menni kell.

Tegnap anyukámmal végigjártuk egy hatalmas bevásárló körutat (igaz csak nézelődtünk). Voltunk a Bauhausban, Auchanban, Brendonban, Matracboltban egy mási bababoltban és a Baby Planetben és mindenhol először a klotyót kellett felkeresni. :)

Ma kiugrottunk a Kínai centerbe és egy nagyon aranyos takaróba szerettünk bele így nem tudtuk otthagyni. CSak 2000 Ft volt és volt hozzá egy satyek meg egy kiscipő is, össze lejet hajtani, ekkor úgy néz ki mint egy hálózsák:
Kép
Kép

Vikci!
Melyik börzére mennél? Amit a kismama szervez az most vasárnap lesz. Én is gondolkodok erősen ezen, hogy ki kéne menni, de a párom lába eléggé fáj, egyedül meg nem jó kimenni.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vikci!
Elfelejtettem írni: nagyon édes a kiskukacosod, tudom hogy fiúra nem szabad mondani hogy szép, de szerintem akkor is szép kisbabád lesz.

PAndi!
Remélem a Magne B6 meg a pihi segít!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Nagyvera!

Jól néz ki a hálózsáktakaró! Nekem is van ilyen, csak egy fehér macika van középen rajta. Én babakocsiba használtam Petivel, az is zöld, még ajándékba kaptam, azzal a címszóval, hogy ha a következő baba esetleg lány lesz, annak is jó lesz :lol: :lol: :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a bókokat.

El vagyok tévedve egy kicsit Vera. Igen a kismamásra szeretnék szerintem kimenni. Ami olyan mint a bolhapiac. Nekem meg párom bizti, hogy terepezni fog. És a lába sem javul. Te is szerintem a bolhásra szeretnél jönni nem?
Nagyon cuki a takaró. Ilyen van a diszkontban is, de jóval drágábban. Szerintem mi is oda fogunk kimenni majd Bécivel.

Méghogy nem illik azt mondani egy kisfiúra, hogy szép. :lol: A keresztfiamnak is csodájára járnak. Nagyon egészségesen és szépen néz ki. Majd meglátod, hgy hányan fogják leszépezni a kisfiadat. Bizti, hogy csodaszép lesz. Remélem a mi fiúnk is szép baba lesz.
Mindjárt írok még csak mennem kell vacsizni. :lol:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikcy:Tényleg nagyon szép, és édes a kisfiad!!Én is nagyon kíváncsi vagyok az enyémre/miénkre!!!Mi is most megyünk szombaton ugyanoda ahol te voltál.Milyen a hely?Kedvesek?És milyen egy ilyen bababörze?Mert már kérdeztem, de senki nem reagált rá.... :cry: Majd írok privit is, csak most sietek!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Szia Zsu,

már megint hova rohansz! Nagyon rendesek, de ezt le is írtam. Na mindegy. Bemész első kérdés nem szomjaztak meg? Csokit cukrot. Jaj nincs jó helyen a BABA akkor menjenek el sétálni egy kóla kíséretében. Még mindíg nem akkor most megbeszélün egy árat ami kicsit több volt, mint a fele, de megkaptuk mind a 40 perc anyagát. Legközelebb szombaton voltunk és ott már megmutatta magát. Kaptunk DVD-t 40 percről+ 54 db képet egy külön CD-re+ kinyomtatott kettőt ami a legjobban tetszett. Mind ezt mégegyszer annyiért. Szerintem nagyon rendesek. Ja és az alapáruk is messze a legjobb.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Bababörze. Én a vasárnapira szeretnék kimenni. Mindjárt megnézem hátha van valami róla. A Symába nem megyek ki mert ott csak kiállítók lesznek. Abban meg semmi izgi nincs. Ha kedvem van hozzá akkor imádok keresgélni.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


A 31. KISMAMA BABARUHABÖRZE
2007. október 28-án, vasárnap 8.00-15.00 óra között kerül megrendezésre a Budapesti Vásárközpont „A” pavilonjában. Ezt találtam eddig

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Találtam még ezt is . Belépőjegy 900Ft.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vera hol vagy?

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Az ígért képek a szobákról, átrendezve (jobb későn mint soha, bocsi, hogy 1 hetet vártatok rá majdnem :oops: ):

Szóval a baba szoba, ahol majd én alszok,meg Tesóbaba:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

És a másik, ahol Peti lesz apával (jelenleg még velem van ) :



Kép Kép Kép Kép

Jó sok helyet foglalok, bocsi!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

Én eddig csak olvasgatni szoktam itt a babaneten, 31. hétben vagyok, és az ELTE pszichológia szakára járok. Ebben a félévben (stílusosan) a várandósok aggodalmairól kell írjak egy dolgozatot, és ehhez gyűjtenem kell jó sok kismamát, aki hajlandó kitölteni nekem ezt a kérdőívet (kb. 1-2 perc). Arra szeretnélek kérni Titeket, hogy aki hajlandó ennyi időt rászánni, az küldje nekem vissza (természetesen név nélkül) kitöltve a grancsaie@t-online.hu címre.

Nagyon köszönöm a segítségeteket!
Grancsai Erika
grerika
 
 


Úgy látom lemaradt a teszt...

teszt
grerika
 
 


Sziasztok!

Viki,

nagyon szép lett mind két szoba: Ügyik vagytok!

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci:Köszi hogy leírtad, és a börzéről is tudnál írni valamit, hogy milyen, meg ilyesmi...El sem tudom képzelni...

Viki:Szépek a szobák!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok!

Köszi a szobadícséreteket! :)

Pandácska!

Mi van Veled? Ugye nincs semmi baj??????????????

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Képzeljétek, mit csinált tegnap Peti! :lol: :lol: :lol:

Felhúzta az apja pólóját, szépen rátette a kezét a hasára, és kiabálta, hogy :Tesóbaba lúgj meg! (mint ahogy anya hasán szokta) erre alig tudtuk megmagyarázni neki, hogy apa hasában nincs Tesóbaba, csak anyáéban, erre átjött az én pocimhoz, rátette a kezét, és :Tesóbaba lúgjá meg! (de persze most nem történt semmi, amúgy már tök sokszor megrúgta, de most persze nem) erre Peti: anya, nem hajjjjja............. alszik? és néz rám nagy szemekkel :lol: :lol: :lol: :lol: olyan édes volt, még a könnyim is kicsordultak, majd elmegy, azt mondja: akko később,ha felébed. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
En csak olvaso uzemmodban vagyok, de remelem most tudtok segiteni!

Milyen erzes a kemenyedes? Mostanabban folyamatosan faj a hasam a koldokom alatt, de olyan menstruacio elotti erzesem van ! Ez lehet az?


Pandaert en is izgulok!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Halihó!

Pandiról tudtok valamit?????????????????
Azóta nem jelentkezett, hogy voltak keményedései! mi van vele????? Remélem minden rendben!!!!

Viki!
Nagyon édesek a szobák! Jók ezek a kis fali díszek, én is ilyeneket nézegettem. Nagyon ötletes, praktikus és csak felteszed a falra és kész.
Ha elfogadsz egy tanácsot, láttam a képen, hogy valamilyen konnektor, vagy tv-csatlakozó van a kiságy végében. Ha lehet, akkor oda semmiképp ne kerüljön a baba feje! Nem tesz jót az elektromosság, amúgy sem, de a fejünknek különösen nem.
Szóval inkább ott legyen a lába. :-)

Cirkuszka!
Az ártatlan keményedés elvileg nem fáj, nekem is néha szokott lenni, olyan érzés, mintha egy gombóc keletkezne a hasadban, aztán elernyed.
Szerintem ha fáj a hasad, inkább menj el dokihoz! Akkor legalább megnyugszol, hogy minden rendben.
De egyébként akkor van csak gond, ha rendszeres a keményedés, mondjuk 5-10 percenként jön.

ljkhzjklitetjdrhj (ezt a lányom írta, mert már nem hagyott békén, hogy had írjon :-))

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Viki
Köszi az EDA-s infót! Akkor kifaggatom a dokimat legközelebb!!! :)

Azzal, hogy a baba feje nyomta a belső méhszájat, épp az volt a probléma, hogy egyáltalán nem volt semmilyen kifejezett jele. Bár a doki azt mondta, hogy akár én is érezhettem volna szabad kézzel, de inkább kihagytam... :oops:
Az okát elég pontosan tudom, mivel egy héttel korábban még minden rendben volt, de néhány nap múlva vizsgázott a férjem, és hihetetlen stresszes nap volt, ami rögtön meg is hozta a hatását.
A doki pedig azzal ijesztett meg, hogy ha nem pihenek, akkor sokkal komolyabb probléma is lehet, akár végigfekvés is... Úgyhogy pihentem, és egy hét múlva már minden rendben volt!!! :)

Jaaa, és nagyon szépek a szobák, különösen a falidíszek tetszenek!!! :D

Vera
Nagyon aranyos a takaró!!! Különösen a kiscsibe tetszik!!!!

Cirkuszka
A keményedés a hasad egy pontja hirtelen nagyon feszessé válik, és valahogy olyan húzó-feszítő érzés. Alapvetően elég kellemetlen , de ha nem fordul elő egy nap túlságosan sokszor, akkor normális, és nem kell miatta aggódni.
Mindenesetre ha kifejezetten fáj a hasad, akkor szerintem is inkább meg kellene kérdezni a dokidtól, csak hogy megnyugodj!!!

Pandiról tud valaki valamit???? Remélem, minden rendben van Vele!!!!

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Zsu,

Az egész hétvégésről azt tudom, hogy sztárok tartották a megnyitót. És rengeteg kiállító lesz. Gondolom valamivel olcsóbban, mint az üzleteikben. Engem ez nem igazán izgat, mert ha boltban akarok vásárolni akkor elmegyek. De nagyon sok dologra nincs szükségünk, mert kapunk. Ami meg kell már megvan, hogy honnan lesz. A vasárnapi az azért érdekel, mert van benne kihívás. :lol:

Katuci,

te is régen voltál már fennt. Láttad a képeket a babóról? Végre eljutottam oda, hogy tudtam feltenni.

Remélem te is jól vagy.

Pandi

szerintem a börzén van. Legalábbis szeretném azt hinni. Remélem nincs baj. Eddig mindíg minden nap adott hírt magáról.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Hallotátok ma a hírekben, hogy a rúzsok károsak. Ólmot találtak bennük és külön kihangsúlyozták, hogy a kismamákra valamint leendő gyermekeikre káros a leginkább.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az aggódást nagyon jól esik. A számítógépünk bedöglött megint eltünt a tábli ne haragudjatok nem tudom mikor csinálom meg megint.

Ma voltam a kórházban mert keményedek és szúró fájdalmat érzek az méhszájam már megrövidült kaptam egy marék gyogyit ha holnap is ilyen akkor befekszem a kórházba koraszülés veszélye miatt. Nem érzem hogy javulna valamit fáj a pocim éskeémény :( volt uh Dóra jólvan szépnagy rengeteget mocorog! Őj ól van ez a lényeg remélem még a pociban marad. Ha jobblenne holnap akkor maradhatok itthon de végig gyogyikat kell szednem és csak feküdhetek szigorúan.
Vendég
 


Pandácska!

Sajnálom, hogy nem vagy jól, remélem segítenek a gyógyszerek és nem kell befeküdnöd a kórházba, azt meg pláne, hogy Dóra baba még jó pár hétig szeretné élvezni a pocid melegét, és nem kívánkozik ki ideje korán! :(
Pihenj sokat, feküdj, és ne törődj semmi mással, pláne ne a táblival, az most egyáltalán nem fontos! Te vagy a fontos és Dóra baba! :) Minden más bőven ráér :wink:
Kívánok minden jót és kitartást, és tényleg pihozz sokat, drukkolunk, hogy jobban legyél!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Panda! A fekvés nagyon sokat számít!!! Meg a lazítás (nekem pl. a melegvíz nagyon jót tesz ilyenkor)! Emlékszel? Én is kaptam 2000-est, aztán a sok pihi után 3000 lett!!! Nyugi! Ilyenkor már gyakran rövidül a méhnyak, és van, aki így még túl is hordja a babát! Amikor meg voltam ijedve, pont olvastam, hogy egy csajnak a 20. hét után már rövid volt, pihennie, feküdnie kellett (volna), de egy kétéves mellett ez nehezen kivitelezhető... És nem szült ő sem korábban. Úgyhogy tényleg ne idegeskedj, mert az viszont nem tesz jót!
Tehát, fekvés, lazítás, nyugiiiiii!!! :)

meri
 
 


Meri,
Itt nem a rövidülés az igazi baj hanem hogy folyamatosan keményedik a pocim és fáj. Tudom hogy ilyenkor már rövidülhet de nekem 1 hete normális volt most a keményedésektől lett rövidebb. Ezért is kaptam 3 féle gyogyit is mert mert a pocim egy beton lett. Persze fekszem de ha holnap is keményedek akkor kórház mert ilyenkor még nem szabadna ennyit keményednie.

Viki,
Köszi!!
Vendég
 


szia Pandácska!
Már nagyon aggódtunk érted, reméltem, hogy csak egyéb dolog miatt nem tudtál jönni, de ez nem igazán jóhír. :-(
Vigyázz magadra, fogadja szót a dokidnak, és semmi idegeskedés, semmi cipekedés, stb. Most csak az a lényeg, hogy pihenj és lazíts. És meglátod minden rendbe jön :) Ennek a kis picurnak még ott bent kell maradnia!!!
Gondolom tetszik neki a babakocsi, meg a szoba, de azért üzenem neki, hogy még tessék ott bent maradni, mert itt kint nincs most valami jó idő!!! :D :D :D

Vikci!
Valóban, a napokban csak ritkán jutok a gép elé. Láttam a picurodat, tündéri!!! Egyébként jelöltelek az iwiw-en, ha nem gond :-) Ott is láttam a kis édes pofiját! Valódi kisfiús! :-) :D

A napokban én sem voltam valami fényesen, 2 napja gyomorfájásom van, mindegy mit eszek, mindentől fáj, leginkább már nem is eszek :(
Tegnap este a torkom is be volt pirosodva, meg kicsit náthás vagyok. Itt volt a hétvégén a kis keresztlányom, és picit taknyoska volt, persze így is agyon-vissza puszilgattam, valószínű kicsit megfertőzőtt. De kúrálom magam ezerrel!

Ami a rúzsokat illeti, már régóta lehet tudni, hogy nem igazán természetbarát dolog, csak eddig gondolom az üzleti szféra nem engedte nyilvánosságra jutni a tényeket.
Amúgy van egy cég, OneGroup a neve, ahol teljesen természetes alapanyagokból álló rúzsokat lehet kapni. Abszolút bio! :-)
Mondjuk én nem nagyon rúzsozok, mert 10 perc és lemegy a számról. Nem tudom "hordani" a rúzst. Meg sminkelni is csak szolídan szoktam. Nem akarom magam idejekorán károsítani.
Ráérek még sminkelni, mikor majd le akarok tagadni pár évet :D :lol: :D :lol:

Most mennem kell, lányzóm pancsizik, és ordibál, hogy vegyem ki a kádból - hozzáteszem ki tud szállni egyedül is, de jobb anyát "terrorizálni" :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Vikci,
Nagyon édes a babád :lol: én is szeretnék 4D-re menni de lehet ez már kimarad.

Gnesa,
Nekem majd a dokim fog szülésznőt ajánlani de még nem tudom hogy ki lesz az. Edát nem kell Mávban megbeszélni bármikor kérhetsz ott mindig van rá lehetőség. Igen külön orvos csinálja.

Viki,
Jó lett a két szoba :D

Cirkuszka,
A keményedés olyan hogy érzed a méhed egy kemény labda mintha betonból lenne kellemetlen érzés de általában nem fájdalmas ha nagyon sokszor van egy nap és fáj akkor kell dokihoz menni.
Vendég
 


Sziasztok!

Panda!
Köszi a mózeskosaras info-t,meg fogom nézni.

A mosható pelus nem olyan nagy macera. Nem hajtogatós, olyan alakú, mint a papírpelenkák, nem kell kifőzni, vasalni. Csak 60 fokon mosni. Na jó, a kaki kimosásához gyomor kell, de nem sokkal rosszabb, mint egy sima pelenkacsere.
Engem anno nagyon zavart, hogy a kukánk 2/3-a!!!! (de tényleg) koszos pelenkával van tele. Azért is próbáltam ezt.

Haskeményedés: nekem néha olyan erősen húzódik, hogy nehezen kapok levegőt. De még ez is az ártalmatlan kategória. Legalábbis, ha nem fordul elő túl sűrűn.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Jaj Pandi ez nem jó. Azt mondod, hogy alul szúr is. Mert nekem az utóbbi két napban elkezdett szúrni meg keményedni. Remélem nem esik bajod. Vigyázz magadra nagyon! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Pandi de jo hogy irtal!!! Nyugi nem lesz semmi! Hat tegnap en is megjartam a korhazat, felhivtam a dokimat es azt ertettem hogy azt mondja hogy meg 7ig bent van mi be is mentunk a parommal de mar nem volt ott mint kiderult ma van ott addig! :( igy az ugyeletes nezett meg, szerencsere minden rendben,de azon ledobbentem hogy mehszajat a dokim nem nezz soha csak beirja a kiskonyvbe hogy 3000. :shock: :? Mindenkinek szoktak nezni? vagy szerintettek nez orvos fuggo?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Vikci,
Nyugi az normális ha szúr az is ha keményedik csak nem mindegy mennyire vagy mennyit. Nekem úgy szúrt tegnap hogy sírva hívtam a férjemet azonnal jöjjön haza. Gondolom azért neked nem ilyen. Nő a méhed bizti azért szúr!

Cirkuszka,
Nekem 1 hete nézték meg(addig egyszre sem) akkor is azért mert én kértem a dokitól. Elvileg nézni kell de sokan nem teszik ezt.
Vendég
 


Panda, jobban vagy?

Boeske, engem érdekelne ez a mosható pelus dolog... Nem fejtenéd ki? Ilyenekre gondolok, hogy pl. mennyibe kerül egy, mennyit kell venni belőle, hogyan tárolod, mosod? Mennyit gyűjtesz össze? Bizti érted! :) Írj róla picit! Köszi. :)

meri
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Kicsit eltüntem mert nem volt netem..de maholnap visszaolvasok mindent és majd leülök irni is.
Minden rendben velünk jelentem :)
Pandácska:
11 hetesek vagyunk ma és 3 naposak
Győr Petz Aladár Kórház
2008 május 14 a várható szülés
Máté vagy Lili Anna
első baba
legközelebb 29én lesz a kövi vizsg és nov 5.én ultrahang

igy már remélem bekerülhetünk a táblázatba.

üdv pocaklakóknak és a leendő anyukáknak :)
Vendég
 


Jajj most hogy mindent visszaolvastam látom mi a helyzi.
Szóval Pandiiiiinak jobbulást és remélem én is hogy minden rendben lesz.

Én nem mertem elmenni a börzére mivel még pici a Gregus Baba a pocómba és egyenlőre még ráérek a vásárolgatással.
De elkezdett kerekedni a pocim :) érezhető és látható hogy ez már a pici növekedésést jelzi :)
és egyre boldogabb vagyok.a rosszulléteim elmultak,apósommal nem törödök élvezem az otthon melegét és már nyoma sincs a depinek :)
és köszönöm mindenkinek a biztató szavakat meg a hasonló történeteket is.
mostantól ujra képben leszek mert megjavult a net.

A prothrombin szintem megfelelő és már csak 2 hétig kell a 6. hete tartó állandó vérvételt kibirnom.
A szuritás marad még 1 évig legalább :( de már megszoktam és be is adom magamnak.

Szóval további szép napot.

ja és lenne egy kérdésem lehet h bután fog hangzani de nekem fontos lenne.
A kádfürdőröl érdeklődnék ho9gy kismamáknak szabad e?
amióta terhes vagyok csak zuhizok de sajna már marhán hiányzik egy jó forró nyugtató fürdő....aki tud segítsen légyszi.
Anyukám 9 hónapig csak zuhizott de biztosra nem tudja h lehet e vagy nem fürcsizni.
Vendég
 


Sziasztok!

Eléggé el vagyok havazva a munkával, igy nem tudok mindig reagálni, olvasni azért probállak titeket.

Valaki irta, hogy gyomorégése van.
Próbáljátok ki a grapefruit levet. Tudom elsőre egy kicsit furcsán hangzik. De eddig akivel beszéltem annak bevállt.

Kriszti
bchris
 
 


Szia Lituka!
Mi volt a baj apósoddal? Én valamiről lemaradtam...
A kádfürdő jó, mert ellazít, de ne legyen forró!!! Én is imádtam a forrót, de hidd el, meg lehet szokni a simán meleg (testhőmérsékletű) vizet is, az is nagyon jól tud esni! Ha többen használjátok a kádat vagy bugyborékoltatós, jobban kell figyelni a fertőtlenítésre. Bugyborékolni persze nemigen ajánlott. Ja, és mindez addig mehet, amíg doki nem tiltja (pl. nyitott méhszáj).

Ja, és ne aggódj, mindannyiunknak volt már legalább (!) egy butának tűnő kérdése. Nekem erre a dokim azt mondta, hogy ő orvosként is kérdezett butákat a sajt terhessége alatt, mert az ember ugyan sejti a választ, de valahogy szüksége van a megerősítésre. ;)

Nem csinálsz vonalzót?

meri
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a 4D-ről!!! :D :D :D Kismanó nagyon édes, és korához képest szép nagy, már 831g!!!Sajnos nem akarta megmutatni nagyon a kis arcocskáját, de egyet-kettőt azért sikerült elkapni...Nagyon mélyen volt a méhlepényben.Pedig ettem csokit is, és ittam colát, de sajnos nem fordult meg!!!De azért mindenképpen megérte!!!Mostmár 100% hogy kukija van!!!26 hetes, és 1 napos a méretei alapján, szóval pár nappal idősebbnek tűnik mint amilyennek lennie kéne.De nem baj, sőt.... :wink: Holnap vagy hétfőn teszek fel képeket, bocsi ha egy kicsit sok voltam, de olyan jó volt VÉGRE látni!!!!! :D :D :D :D :D

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Zsu!!! Ne szabadkozz, az ember ilyenkor mindig úgy el van ragadtatva!!! Mi Biankánk is ilyen kis bujkálós. :D Most már akkor lehet neki nevet adni... :) A méretet ilyenkor már nem tudják igazán pontosan meghatározni (csak ha hetekkel tér el, az számít, a többi orvos- és gépfüggő is), az elején mért a pontosabb. Várjuk a képeket! :D

meri
 
 


Mégis teszek fel most képet!!!! :D Remélem jól látható, sajnos a kis arca sehol nem látszik túl jól... Kép Kép

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Kis drága!!!!! :D

meri
 
 


Az előző nagyon pici lett, íme nagyobban: Kép Kép Remélem jobban látszik az én kis szerelmem!!!! :D

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Nagyon édik a képek lányok :)

Meri:
El költöztünk anyosóméktól mert a férjem nevelő sőt soha nem nevelte mert emberszámba sem vette szóval a mostoha faterja kiosztott 2 hete..hogy menjek dolgozni meg stb stb..meg szte egy szar ember vagyok és h a szüleim büszkék lehetnek magukra h egy ilyen nagyságos kisasszonyt neveltek belölem...
Mindezt azért mert külföldön dolgzotam egy évig és miután hazajöttem volt az esküvö stb és nem kezdtem el még dolgozni és közben teherbe estem..nos mostmeg már nem vesznek fel sehová..
Meg amugyis mindenkit utál..elviselhetetlen egy ürge.
Ezért most átköltöztünk anyukámékhoz ahol kisebb a hely de legalább nyugi van.

van vonalzóm de vmiért nem tudom ide beilleszteni??? buta kérdés :) miért nem megy? :(

Énis szeretnék !d ultrahangot de aztmondják akkor érdemes ha már legalább 20 hetes a baba...

Köszi a tippet..asszem ma akkor kádazok eggyet persze csak meleg vízben :)
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Nem megy....:(
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?