Új privát üzeneted érkezett!

ladmon: az összefoglaló ismét király volt

julcsi: jobbulást MArcinak, ha közben már túl vagytok bocsi..

stelly: tesóprojekt?

panna: jó utat

zsancy: a szülinapodnál ragadtam le és apa neked egy tünemény, tudom már írtam, de gondolkodom hogy abból a kevésből mit felejtek el...és ez megint eszembe jutott

Rossz éjszakákat sajnálom.
Áfonya:én üvegest adtam és imádja Füge. Nálunk idáig a cékla a mumus...
levegőztetés:én még a nozimat sem dugom ki, nemhogy fügét vigyem. Fúj a szél és esik...pocsék idő van. Lehet hideg de szél,eső nélkül.Nincs is esővédőnk asszem, de ilyen szélben nem isérne semmit. Na ténleg dugolok, majd később jövök.

Kép
budabo
 
 


amy: akkor nem lehet h a foga miatt ilyen? az uszás nem muszáj babauszás legyen. mi szoktunk menni igy is csak pancsolni. aztán ott játszunk kicsit. és ha észre veszed h álmos akkor sem alszik el ? vagy csak egy fél orára akkor is? mi lenne ha mindig ugyanabban az idöbn probálnád? ja és akkor most jön a kérdés h éjjel mit csinálj vele ugye h aludjon?! ezen fogok most gondolkodni. de tényleg lehet h a foga szenvedteti meg ennyire nem?? ha bekened akkor sem jobb? bár én is kentem mandarinét de vhogy nem vettem észre a javulást. ez egy nagy lecke de hidd el megoldodoik. miota csinálja ezt különben? régebben vagy szakaszokban néha?
most olvasom a többiek mit irtak. ezt amit zsuzsi is irt sokszor találkoztam vele, h amikor elkezdenek önállososdni a gyerekek, mármint mászni stb akkor lehet h jobban ragaszkodnak. mandarinon is észrevettem h amikor játszunk akkor néha jön és csimpaszkodik rám, olyankor megszeretgélem és akkor jo. ez valoszinü nálatok egy erösebb vmi ha ennyire akar téged, még ha irod azt is h csak nálad nyugszik meg. nem probáltad még ha este mentek aludni mindjért melletted alszik el? tudom nem a legjobb tanács h veletek aludjon, de ha ö neki kellesz akkor. probáld meg ezt, de ne csak pár napig hanem sokáig, mert sztem már annyira hozzászokott az ébredésekhez h automatikusan jön ez.vagy rakd az ágyát magad mellé. nem jo ötlet? nagyon sok kitartást neked

Kép
Kép
nicko
 
 


bogi.új szokás szerint akié a laptető,az képet is dob!én nem mertem írni,míg nem lesz laptető,mert állandóan az enyém..... :lol: milyen brutál kaja?(kenyérlángos a'la zümis,azt én raktam).nálunk nem volt car éjjel...
viszont,tök,jó hogy itt vagy már!gondolom azért elfáradtál rendesen!képeket kérünk Fügéről,ezer éve nem láttuk!

Kép
nilabali
 
 

 
 

hellóka Bogi, meddig voltatok távol? olyan soknak tűnt. Hős vagy, hogy ilyen hosszú időt kibírsz anyóssal...... :lol: :lol: :lol: Jó hogy jöttél már!

nikco: nálatok lassan már nagy hó lesz megint, emlékszel nemrég témáztunk itt,h milyen jó nektek a sok hó stb........... :lol: mikor tanul meg majd André síelni? :D

Már a második nap,h nem mentünk ki, sztem ez is betesz nekik. De annyira viharos szél fúj, h nem merem bevállalni,nehogy megfázzon. TI??? PEdig lehet,h ki kellene vinni egy 15 percre. :roll:

Kép
kaandi
 
 


zsancy,elif és lányok!akiket érdekel a közösre dobtam levelet a babakajáról,remélem hasznotokra lesz a saját tapasztalatom írtam le,ahogyan én csinálom,remélem érthetően és tudtam segíteni!

kaandi:én ekkor szélbe nem viszem ki a gyereket,nem hiányzik egy megfázás,ha csak hideg lenne nem lenne gáz!

Kép
nilabali
 
 


Bocsi..

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zümis, Nila: Úgy megtetszett ez a kenyérlángos, hogy ma gyorsan megcsinálom..:) Kézzel gyúrtátok össze? (és még lehet, hogy lesznek kérdéseim :wink: )

Andus, örülök, hogy talán a magyarázat ad egy kis megnyugvást.
Amy, szerintem is nagyon fontos, hogy ne hibáztasd Magad! Miért rontottad volna el? És szerintem a magyarázatok adhatnak némi kis segítséget és reményt is arra, hogy vége lesz. Mert vége lesz ennek is!
Amúgy Tesóméknál ez az időszak kicsit később jött, de eltartott egy ideig. Adéllal pedig együttaludtak egy pát hétig, de már jó ideje megint külön, a saját kis szobájában alszik. Szóval szerintem ne aggódj amiatt, hogy ettől nem fogod tudni kiszoktatni a saját ágyába...

Mist, jaj, olyan öröm Téged olvasni, mindig olyan szépen és bíztatóan írsz! :D

Bogi, üdvözlégy!!! Örülök, hogy jó volt, és tudtuk, hogy Ircsi egy kis angyal! :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=sTJmteAwSIY

csapó1,próba, bocsi csajok

Kép
kaandi
 
 


Nila, sos: Közepes lángon sütni, vagy magasabban?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi! első 8 percben 270 maj 200.220 40-45 percig...

Kép
zümis
 
 


Ó, de édes! Botiból márpedig kaszkadőr lesz, akárki meglássa! :lol:
Anyából meg nem lesz operatőr...(bocsbocsbocs :wink: :wink: :wink: )

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Tudom már rég átrágtátok az ilyen volt ilyen lett de én most hozok képet:

Ilyen volt 1 naposan..

Kép

Ilyen lett:

Kép

Háát kikupálódott .... :lol:

Kép
zümis
 
 


nilababa:ajaj, nem tudtam az új szokást, ha lesz időm letöltöm a képeket és nem menekültök. Igen a kenyérlángosra gondoltam...nagyon guszta. Vettél végül járókát?lehet hogy erről is lemaradtam :oops:

kaandi:hétfőn mentünk,kedden jöttünk, nem olyan hosszú, de nagyon jó volt már hazajönni. Én nem viszem ki Fügét, ha holnap is ilyen idő lesz,holnap sem sétálunk. Nagyon király a videó!!!!

zümis:nagyon jó kép! nagyon édesen szunyál.

julcsi:jééééééééééé itt még senki nem hívta Ircsinek :lol: , mi otthon szoktuk. :wink: Lábad hogy van? Marci már jól van?

zsu: merre csaviztok?

millye:én megjöttem te meg eltűnsz?????????????????

Kép
budabo
 
 


kaandi: rajta leszünk a témán mandarinnál sielés ügyben. szerintem olyan 4 éves korban tudni fog már (hacsak nem lesz olyan kis ügyetlen mint a férjecském volt :lol: )
na megyek sportolni kicsit. képzeljétek tanulok uszni rendesen, olyan igazian. hát annyira jo. járok is egy héten 2x gyakorolni. a melluszás már nagyon jol megy.

Kép
Kép
nicko
 
 


Millye, nekünk benti medencénk van, fel van fűtve jól a gyerekek miatt...szóval ezért a fürdőruha (nem szoptató Anyukék szaunázhatnak is...)
Viccen kívül, tudom, hogy nem vagyok valami aktív fórumtag, de nem harapunk (a kutyák sem) és szeretettel látunk közületek mindenkit!
közkívánatra : Kép vigyorik

Kép
Kép
abencze
 
 


abencze:fűtött,benti medi?????????én nagyonnagyonnagyon irigy vagyok :oops: Jaj lenne neked ha közelebb laknánk, tuti szavadon fognálak :lol:

Kép
budabo
 
 


Bogi, anyósoméknál hintáztunk! A hintát még gyereknapra kapta anyósoméktól, de akkor még nem tudtuk használni! Jövőhéten jön apósom felfúrni a hintát, és a lakásba is tudunk hintázni! Bebe imádja a hintát! :D
Akkor jó pörgősre sikerült Debrecen a beszámolód alapján! :D
Ma csak overallt voltunk venni Bebének! Ebbe a rossz időbe még csavizni se nagyon lehet! :?

Nila, akartam már kérdezni, hogy Apa bordái már teljesen meggyógyultak, már nem fáj neki?

Kaandi, mi annyit levegőztünk ma, hogy kocsiba ki- és beszálltunk! :D Én ebbe a car időbe nem viszem ki! :?
Nagyon tuti a videó! :lol:

Zümis, nagyon szépek a nosztalgiafotók! :D

Nicko, örülök, hogy többet tudsz jönni! :D

Abencze, fűtött benti medence! Irigy-irigy! :oops: :lol: Ha jól meggondolom, nem is vagytok hozzánk olyan messze, mi Csepelen lakunk! :lol: :wink:
zsu83
 
 


julcsi:sikerült?bocsi,de táncolni voltam...látom zümis írt neked!Marci hogy van?

zümis:Muki szép volt már picinek is.....

abencze:mmicsoda szöszke kékszemű gyerkőcök!nagyon édesek!medencére már nem is mondok semmit,bogi elmondta......

bogi:nem vettem járókát,szerintem már nem is kell,talán az utazóágy elég arra,hogy ha muszáj beletegyem,de inkább vele vagyok és szabad lehet....

kaandi:csúcs a videó!

megyek vasalok,amíg nem jönnek a barátnőmék a szokásos szerdai dumapartira... :D

Kép
nilabali
 
 


Bogi!jó ,hogy jöttél..hiányoltalak :wink: Jó pörgős volt a napotok.

abencze aztaaa benti medi...királyság!!

Zsu Köszi!
milyen overált vettetek Bebének?Képet!!

Elif képet!!

niko!De jó,hogy tanulsz úszni...én is szeretnék de nincs kilátásban ,hogy mikor...(kicsit el bátortalanítottak mert azt mondták,hogy ilyen korban nagyon nehezen megy...meeg kicsit gátlásos vagyok...cikinek tartanám odamenni ,hogy kérem én szeretnék megtanulni úszni...)

Nila köszike... erre szokták mondani(bocsi ,hogy fényezem a gyerekemet)hogy látszik,hogy gyors születés volt mert olyan "sima"a pofija ....
Jó pletyizést...

(van 7 adagnyi vasalnivalóm valaki??)

Kép
zümis
 
 


Sziasztok!
Ladmon: úgy van, ahogy Julcsi írta.
Julcsi: nem vettem beledumának. Sajnálom, h Marcus is nyűgi.
Zvera: gyönyörű a porcelánbabád.
Zsuzsi: nagyon jók a fotók, szupi a kabátod, nagyon vagány a kendős kép
Zümis: Muki is egy szépség, egyre szebb! Küldjél egy kis vasalni valót, besegítek :D .
Amy: végtelenül sajnálom és együtt érzek veled. Nem csoda, h erőtartalékaid végére értél. Esetleg vmi homeós szer?
Nila: cuki a laptető és guszta lett a kaja
Verus laptetője is cuki, és jó a rövid haj!
Bogi: szia, jó, h megjöttél. Füge képet kérünk!
Nicko: Mandarin képet kérünk
Abencze:
[quote]a írta:ztán végiggondolom, hogy hányan a fél karjukat adnák mindezért és nem számolnák az éjszakai keléseket
ezt olyan szépen írtad, el is határoztam, h mindig erre fogok gondolni, amikor azt hiszem, h nekem a legrosszabb a világon. Gyönyörűek a vigyorik. Kutyusotok meglett?
kaandi: mi kimentünk a teraszra, ott kevésbé volt erős a szél.
Megnéztem a videót, a hang tökéletes :lol:
kreiszi
 
 


Zümis: új az avatarod? Nagyon édes!
kreiszi
 
 


Zümis: Köszi!!!! Muki gyönyörűségesen alszik, olyan szépséges, békés! Te, mennyit durmol ez a gyerek, hogy szinte csak alvós kép van róla? :lol:

Nila, köszi, Vera segített! Kész van, szépen néz ki, mindjárt megkóstoljuk. :wink:

Bogikám: Debrecenben hallottam Ircsit, onnan vettem. :) Nekem nagyon tetszett.
Marci délután már nem fosizott, remlem túl vagyunk rata lassan...
Lábam jobban sokkal, járkálok, bár tegnap azt mondta a gyógytornász, hogy 100%-os gyógyulásához összesen fél év kell. :shock: :(

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zsu: hol vettél overált? Nekünk állványos hintánk van, nem mondom hogy visong Füge, de elvan benne

nilababa: képzeld tegnap füge állt az utazóágyban, rángatta és sikerült egy oldalt összecsukni...remélem csak rossz összerakás miatt volt és nem ment tönkre

zümis:köszi..jó az új avatorod

kreiszi:alvással hogy álltok?

millye:?????

hmm azt elfelejtettem Írni, hogy még el sem indultunk igazán, az M0-ás hídon vmi miatt seb.korl, útszűkölet miatt....majd jön a csekk 30 ezer.. :twisted: hüle rendőr :oops: 79-re volt állítva és 80-al mentünk bele, mert amúgy ott annyi

tehát első kép:új szórakozás..felhalmozott ágyneműbe ugrálás, mászás, fejfúrás közben sikongatás,nevetés..középen két üveg hal után a pocak, bal alul így nézek a pasikra..

Kép

második kép: zara babával,akivel egy napon születtek, fenn Füge kapott egy Iringó csokrot, lenn barikkal - nagy tetkós mackóra úgy nézett mint egy fél Istenre -

Kép

harmadik:füge harap...szerintem csak puszit akar adni, de attól még fáj

Kép

Kép
budabo
 
 


kreiszi!Igen új...köszi
Ablakot nyithatod a vasalni való úton van... :wink:

Semmi kedvem aludni..meg kellene nézni egx jó kis filmet...

Kép
zümis
 
 


Éééééééééééééééééés ideértem, majdnem vissza is olvastam, de csak majdnem.

G.Zsuzsi: köszönöm, mire ideértem az ovis kérdéseimmel, megoldódni látszik a probléma :)
Röviden: múlt héten végig üvöltött, péntekre már csak kb.5 percet távozásom után, ezen a héten pedig vígan megyünk ismét oviba, annyi a bibi, hogy nem hajlandó ottaludni ezért délben megyek érte, de már ez is valami :)

Ladmon
: péntek délelőtt??? otthon vagytok? ha nem lesznek hótorlaszok elméletileg tényleg eljutok Kecskemétre :wink:

Abencze: jut eszembe, nincs ám Tököl olyan messze tőlünk :lol:

Mindenki: gyönyörűek a gyermekek, olyan jókat mosolygok a képeken és a videókon (nem szeretnék senkit kihagyni, ezért nem nevesítek)

Rólunk: Barbi mááááááááár 7040g, hurrá most este mértem, rájöttem, hogy utálja a bébikaját, próbálok olyanokat készíteni, amit ő is megehet, merthogy kinézi a kaját a szánkból és hisztirohamot kap, ha ő nem ehet a mienkből :roll:
Persze 50-60 ml-nél többet semmiből nem hajlandó megenni, de már ez is valami.
Éjszakák továbbra is carok, minimum 3 ébredés, de van hogy még több :?
Lesz ez még jobb is!!!! Ugye?? :shock:

Nade: valamelyik nap kikészítettem Berni uzsiját, kakaóscsigát kért, kiszaladtam a konyhába, mire visszajöttem Barbi lerabolta a csigát:
Kép
Kép

Először jót röhögtem, aztán hisztirohamot kaptam, hogy mi lesz ennek a mellékhatása, és mi van ha allergiás lesz vmire, férj közben nem röhögött nagyon, áááááá dehogy. Gyerek túlélte, jusztis répát kapott utána :)

Amy: én is nagyon besokalltam, ezért szombaton jól elmentünk csak csajok partyra, két házipálinka, csak nem lesz baja a gyereknek, éjfélkor hazajöttem szoptatni, utána vissza táncolni, 2 után jöttem haza, de esküszöm jót tett az agyamnak. Ma kozmetika, van újra szemöldököm ellenben nincs bajúszom :lol:
A lényeg,, néha kapcsolj ki mert nehéz lesz nagyon, én anno Berninél kb. ugyanezt csináltam mint most Te, akkor 69 kg-val estem teherbe és 53-ra fogytam le, mert én sem értem rá enni sem (és Zsancy ez neked is szól!!)
Bocsi, nem észt akarok osztani :oops:

Hagy dicsekedjek a nagyobbik lányommal is:
Kép

Szinkron-hintázás:
Kép

Na asszem eldugulok, persze egy csomó mindent elfelejtettem, de így jár aki ritkán jön.

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
hel29
 
 


julcsi:örülök hogy alakulsz és az a fél év úgy elmegy hogy észre sem veszed, mire jön kistesó kutya bajod sem lesz. Ircsi nekem is tetszik :lol: de a mazsidrazsitól elkezdve mindennek hívjuk ..Marcinak még több javulást.
kanguval mi lett meggyógyult?

Mára elköszönök, nyugodalmas jó éjszakát és álommanót mindenkinek, de főleg a kimerült anyukáknak.

Kép
budabo
 
 


helga:nagyon király a kakaós kép!!!!!! lazulást jól tetted.

na ténleg mentem :lol:

Kép
budabo
 
 


a vasalni valót kicsit megtoldhatnám?!! Á nem sok csak úgy kb 3-4 mosásnyi.......... :oops: :oops: :cry: :cry: ma egy 22 percet nyomtam belőle.......... :lol: :lol:

nahát, hogy Ti milyenek vagytok :shock: :lol: :lol: ,hogy észrevettétek a minőséget, de azért látom volt aki a gyereket is figyelte, ill hallgatta............ :lol: :lol: :lol: komolyan a gépemen még jobb minőségű volt,nem értem. az azért hozzáteszem,h telcsivel készült,sajna még MINDIG nem vettem kamerát......vannak dolgok amik kimaradnak.......... :oops: :oops:
Hát ez a youtube megizzasztott rendesen, nem is tom pontosan mennyi idő ment el vele,qva sok. Aztán átkapcsoltam a németre, akkor már jobban ment, kiestem egy kicsit englishből.....én már ennek is úgy örültem, mert jól megviccelt ám közben, fogtam kiléptem,mire jött az üzenet,h sikerült......aztán meg nem tudtam,h melyik hivatkozást másoljam ki........stb.............

nicko: 8 után mész úszni? de jó is lesz mandarinnak!! Télen meg Téged látogatunk meg,ok??? :lol: :lol: :lol:

abencze: az igen, fűtött,benti medi!? nem semmi, sűrűn használjátok? sokat kell vele foglalkozni? mekkora???

Kép
kaandi
 
 


Ja igen ami nagyon megy: harapás, pápá, tapsi, tesó haját tépni, mindenhol felállni, már a fürdőkádban is, a tetete, bababa, és a legújabb a cica, szinte kimondja, meg hívja, hogy cic-cic (persze nem nálunk, nincs macskánk és nem is lesz) Na tényleg jóccakát!

Kép

Kép
hel29
 
 


Bogi: köszi :D és ugye nem kell mondani, hogy Ircsi-Füge gyönyörű és látszik, hogy nem kicsit rafinált :)

Kép

Kép
hel29
 
 


de marha jók lettek a Füge képek!!!! baromi jók!! a kis harapós,Boti is pont ezt és így csinálja.

hel: ne mond már,nem jössz egy hétig minimum és Barbika ilyen zabagyuri lett? merthogy előtte nem nagyon evett cicin kívül semmit,nem? szuper!

julcsi: fél év múlva gyerek? lemaradtam valamiről???

Kép
kaandi
 
 


Julcsi!De örülök,hogy sikerült !! :lol:
jó alvó Muki nappal éjjel 2*kel de pont tegnap rágtam be mert hólyagosra szívta a cicimet és ha elvettwem üvöltött... sírdogált 20 percet mellettem és simán elaludt..Apa addig rohamot kapott :lol: (nagyon sajnálja ha sír de megértett engem is..)
jó-jó nem rakok több alvós képet...majd kaptok sírosat...
(de az 1 napos kép mellé hasonló pózban fekvőt kerestem)

Bogi...igen..köszi..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zümis 2009.10.14 20:57-kor.

Kép
zümis
 
 


Nagyon-nagyon szupi lett lángos!!!!!! Köszönöm Veró és Nila!!!!

Két szépséges avatart láttam mostanában: az egyiken egy gyönyörű Mesi volt, a másikon egy jóképű Muki. :)

Huhh, Andi, még gyönyörűbbek a Kicsik, mint régen. Vigyázat, egszer felkerekedük Marcival és elmegyünk. :)

Zsuzsikám, nem is dícsértem képeidet. Az első, olyan, de olyan gyönyörű, boldog, átszellemült Anyát láthattam, köszönöm!!!! :)
És Lénuska egyre szebb Kiscsaj. Apa kezét dícsérik a képek? (Nem azt mondom, hogy megéri a sok távolléte, de látszik, látszik a szakértelem, azt meg kell mondjam. :wink: )

Oh, Móni, elárultam, hogy mentált végeztem? És Te minden megjegyzel, hallod-e? :wink: 8) Amúgy sokat segít ez a végzettség szerintem (nem annyira szakmailag eddig, mint személyesen nekem)
Úgy tűnik a bánatos kurváimnak egyedüli rajongója vagyok. egy barátnémnak is kölcsönadtam, Ő is fanyalgott... No de sebaj, Marquez örök! :)

Ja, nem is meséltem Nektek, hogy ma este enyémgyerek úgy cicin harapott, hogy kis híján elsírtam magam... :cry: Rászóltam erélyesen, és kiröhögött újfent... Szerintem nem érti még a helyzetet és azt hiszi, viccelek. Nem esett jól. :(

No, megyek is, eldugultam, ma (is) szófosim van...

Jó éjt Mindenkinek!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nila, milyen volt a tánc?

Bogi, Zümis: a Brendonba vettük, Apának nagyon megtetszett, nem lehetett róla lebeszélni, elég borsos volt az ára, de jó lesz majd a kistesónak is! :wink: Kantáros nadrág és hozzá kabát!

Bogi, Füge összecsukta az utazóágyat?! :shock:
Sajnálom a büntetést, Zsoltit is levették valahol a városba múlthéten, hát nem dícsértem meg! :?
Szuperek a képek, annyira helyes kiscsaj Füge :D , Bebe is szeret az ágyba hemperegni! :lol:

Julcsi, örülök, hogy délután már nem ment Marci hasa, most már túllesztek rajta hamar!

Helga, nem semmi ahogy Babri rárabolt a kakaóscsigára! :shock: :lol:
Nagyon helyesek a lányaid! :D

Na én is lépek alukálni, Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kívánok!
zsu83
 
 


Julcs dehogyisnem értik....Muki is szokott harapni...de majdnem minden szopi előtt mondom neki,hogy FINOMAN!!bassz és érti mert mosolyog és oly gyengéd..de ha elfelejtem mondani neki tuti bizti ,hogy ráharap azokkal a tűhegyes kis fogaival...

Köszi Muki dicséretet az avataron...

Muki is tapsol tegnap óta videózni lehetetlen..de megkérem nagy csajomat segítsen....

Hel de jó ,hogy jelentkeztél...ovis beszoktatást imádtam...
nekem jó élményeim vannak róla....

Naa mindeni ittt hagy.. :oops:

Kép
zümis
 
 


Ja, amúgy Vero nagyon jó ám párosítás, mert tényleg szinte ugyanabban a pózban van. :) Csak gonoszkodni akartam... :wink:

Kaandi, ez naaaaaagyon jó! Így születnek a pletykák! Bogi csak viccelődött a tesóval, Te meg azt hiszed, csak nem olvastad a fórumot, amikor bejelentettem... :lol: :lol: :lol: Nem, még nem lesz tesója MArcinak. Legalábis én nem tudok róla... :wink:
Boti jó kis erőművész!!!! :D

Oh, látom Helga, azért szépen haladnak a dolgok, örülök! :D Kakóscsigaevő Barbi pedig zseniális, mondtam én, hogy nagy huncut a Lány!

No, tényleg léptem!Gutnocht!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Mégsem alszom, már egy ébredésen Barbi túl van :?

Kaandi: a zabagéptől még fényévekre vagyunk, de már legalább kóstolgat, még mindig a cici a fő eleség forrás.

Kép

Kép
hel29
 
 


Julcsi-79 egébként én szoktam rá adni pirosat csak mondjuk ha valahova megyünk akkor nem szeretem mert így is kérdezték már, hogy kislány.... :shock: :roll: Remélem Marci már jobban van!!!

Budabo végre végre, hogy jöttél!!! Már nagyon hiányoztál!!! várom a képeket és kérek videót a fejrázásról! a fiam táncol ha énekelem neki hogy tánci tánci. ezt felteszem majd. örülök, hogy jól éreztétek magatokat. a nacit is én varrtam és a rácsvédőt is. Jaj már látom is a képeket! Nagyon jók lettek!!!! Milyeneket pózol a lányod!!! Csini vagy az utolsó képen!!!

Andabella akkor csak jövőre kell másik overallt vennünk :D de jóóóóóóó :D

Zsu83 nekem önmagában tetszik a piros szín :D direkt vettél pirosat?

Andus70 nekünk is vannak ilyen együttalvós pillanataink... és egyre több... félek, hogy leszokik a kiságyról... :shock:

kaandi nagyon eleven Boti! :D

zümis jaj de jó a kép Mukiról!!! Kis nosztalgia! :D

Abencze benti medence? :shock: Irigy vagyok :D akkor neked hawaii az élet!!! NA megyek ezt elmondom a férjemnek :D Nagyon cukik a gyermekeid! Milyen nagyot nőtt a fiad mióta nem láttam :shock:

nilabali elfáradtál a táncizásban? :D

hel29 nagyon édes Barbi ahogy majszolja a csigát :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


azért gondoltam ám Julcsi,h mi a helyzet, csak olyan jól jött ki!! :lol: :lol: :lol:

mi már 3-4 ébredésen vagyunk túl, de remélem megint alszik utána legalább 3-4-ig!
apa az ügyeletes én még itt nyomom a billentyűzetet....... :cry: :cry:

barbi is majd belejön,ez is már haladás! Itt sorra mesélnek ilyeneket a mamák,akiknek nem nagyon akaródzott a hozzátápi, h mennyiket esznek már a babák!! Hajrá!!! Jó lehetett a HP buli :lol: :lol: :lol: kíváncsi leszek ki tudja miről beszélek....hihihi
az agyamra ment a sok sok rossz éjszaka meg az áfácska is.... :lol: :lol:

de tényleg rám is hatással volt amit írt Andi, már egy ideje voltak hasonló gondolataim elkeseredésemben..........

Kép
kaandi
 
 


Nagyon édik a babák :) szuper, hogy mindig ennyi képet tesztek fel :D

Ladmon, szuszifej-utánzás nálunk is megy, és egyszer már megpróbált tapsizni is. Azóta se többet :D de én lelkesen mutatom neki, hogy kell :D

Julcsi, magadról nem is írsz: te hogy vagy? lábad? már futkározol? :wink:
Marci ébredéseivel kapcsolatban: tudom, hogy könnyű mindent a fogakra meg az időjárásra fogni, de gondolj bele, egy hét alatt húsz fokkal csökkent a hőmérséklet, és ráadásul iszonyat durva szél van. Adri ma az összes altatásnál olyan visítást rendezett, hogy nem is értettem, többször kellett visszamenni hozzá, mert mikor már úgy nézett ki, aludni fog, megint rákezdte, brutál sikoltozva, szóval makkegészséges gyerekkel is car volt a mai nap alvás szempontból, Marci meg ráadásul még betegecske is szegénykém (légyszi adj egy gyógypuszit az édes kis buksijára a nevemben!), és ha nincs igazán jól, nem csoda, hogy felébred az alvásciklus végén. Szóval én a helyedben megpróbálnám az azonnal visszanyugtatást, ha meg az nem megy, akkor soksoksoksok cici... hátha... az idegeskedés meg - hát azt hiszem, mindegyikünknek volt már ilyen. Nem jó, de előfordul. Végülis izgulsz miatta, hogy jól legyen, igyekszel a legjobbat adni neki, de most neki semmi nem jó. Nem könnyű ehhez jó képet vágni.
Sírós ciciharapás volt már (mármint én sírtam), jujuj, sajog, ha rágondolok. De én is rászóltam, és röhögött, de azóta nem csinálta.
(ja és csak azért nem jöttem, mert Tomi szabin, és lótunk-futunk)

Amy, nem rontottál el semmit, ügyes anyuka vagy nagyon! Hogy egy idő után nincs türelmed nyolcezredszerre is körberingatni a kis popsiját a szobán, megértem, főleg, ha esze ágában nincs aludni.
Sokat nem tudok segíteni, mert én is a szerencsések közé tartozom (kivéve, mikor fogzunk...), egy dolog van, ami nálunk is új: ringatással tele lett a múlt héten a hócipőm (két éjszaka félóránkénti ébredéssel=még mindig izomláz van a hátamban), így most arra szokunk át, hogy a szopifotelban ülve ringatom. Na persze először a nappali altatásoknál csináltuk, amikor nekem is több türelmem van küzdeni vele, és még mindig nem rajong az öteltért, de már hamarabb elfogadja a szitut, mint egy hete. Másik előnye, hogy így én is tudodk kicsit szenderegni ringatás közben. Nem nagy tudomány, tudom, de esetleg a ringatós altatásoknál megpróbálhatnád, hátha így könnyebben viselnéd a nehézkes elalvásokat.
Még egy gondolat: van valami bújósrongya/kendője/pelusa Vendinek? Illetve, bevallom, nem emlékszem, hogy szopizza az ujját, vagy van cumija, vagy egyik sem? Nálunk úgy megy, hogy ringatom, és mikor már elég jól ellazult, akkor bedugom az ágyba, és a kis bújósronggyal összebújva ujjacska a szájába, és elalszik pár perc alatt egyedül. (Kivéve, mikor egyből felül, és elkezd ordítani, mint ma :roll:)
Ne haragudj, hogy jövök itt a marha nagy egy-gyerekes-nyolchónapos tapasztalatommal :oops: csak olyan jó lenne tudni segíteni!

Abencze, jajdejó, hogy jöttél!!! És milyen szépet írtál :) és téged sem irigyellek az alváshelyzet miatt.......

Bogi, welcome back! De jó, hogy jöttél végre :D (tesóprojekt - ööö izé még nem vagyok terhes, asszem :lol:)

Zümis, de jó ez az ilyen volt-ilyen lett kép :) nagyon tetszik, hogy ugyanabban a pózban van Muki, és mennyire hasonlít saját magára :) édi :)

Boti naggggyon komolyan nyomja a hordozóban hintázást :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Ó, ez a Barbicsaj! Én először csak meredtem a képre, nem hittem a szememnek... :shock: és hát tényleg imádja a csigát! Berni mit szólt az orvakcióhoz?
Ovi: Túl vagytok a nehezén, egyre jobb lesz. Legyél engedékeny, ebéd után hozd el, ha kéri, ahogy csináljátok is. Ha úgy adódik, hogy egy-két nap nem akar, ne vidd, ha megteheted. Érezze, hogy neki akarsz jót, nem lepasszolni szeretnéd, és hogy fontos neked!

Bogi, üdv itthon, köztünk 8) Ez a Fügi egyre szebb, imádom!!!!!!!

Julcsi, de édes vagy, jót mosolyogtam meg egy kicsit bele is facsarodott a szívem. Nem, a képeket nem a tudor készítette, egyiket sem...csak az a szükség okán befogott jobbkezem, illetve időzítéssel a hűtő :lol: :lol: :wink: Örülök, hogy kilábalni látszotok a betegségből!

Te Ladmon, marhára meghatódtam ma! :oops: :oops: Komolyan!Hogy idézel meg minden! Azért én módosítanám kicsit a jelzőidet: Okos pl egyáltalán nem vagyok, csak van egy imádott hivatásom, és talán kicsit szélesebb látóköröm, és nyitottságom az átlag pedagógusoknál...talán...A másik, amit meg egyenesen kikérek magamnak, na az a nagy! hát pont te, aki láttál is már? :lol: :lol: :lol: :lol:

Mukinc is olyan édes, hogy a szívem összeszorult. Egyáltalán nincs lefutva az ilyen volt-ilyen lett rovat, még én sem rukkoltam elő... :wink:

És amivel szintén elkésve vagyok: Zene: Abba, Queen, és NÉPZENE (magyar, gyimesi, stb..., minden, ami színvonalas), és a Carmina burana
Könyv: Müller Péter minden mennyiségben, Jane Eyre nekem is, Fekete István...

Bogi, jut eszembe, írd le a kedvenc filmjeid, zenéid, és könyveid...most itt tartunk, lehet jön még a kedvenc ruhadarab, a kedvenc hely, a kedvenc állat... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egy órakor gondolok majd az egyes kelést megnyerőkre, sokan írtátok e delejes időpontot...nekünk is rendszeres :?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Abencze: nagyon aranyosak a csajszik:)

Zümis: jó az avatarod

Budabaoo: nagyon jók a képek!

Millye: jaja, remélem nem növi ki a tél alatt:)

Julcsi_79: köszi:)

Íme egy fotó beöltöztetve:

ma kicsit hisztike volt Mesi, így 20 percre kimentünk (erkély, + társasház előtt egy kis séta magamhoz ölelve) 8)

Nyugodalmas jó éjt, Andabella:) Kép

Kép
Kép
andabella
 
 


hát ez a kép Mesiről, haláli!!! csak egy kicsit nagy rá,nem? nagyon jót nevettem,annyira cuki,mint egy kis manócika!!! :lol: :lol: :lol:

és ott lett vége a videónak,lehet,h nem is jön ki belőle, h éppen hátraborult a hordozóval, és bukfencelt egyet, de megijedtem és így az lemaradt, kutya baja sem lett, szerencsére.......olyan ügyesen szokott már borulni, fej feltartva lábacskák az égbe........haláli a pasi

Kép
kaandi
 
 


andabella és használt a séta legalább? én nem mertem vele kimenni,hátha holnap legalább egy kicsit kevésbé fújna a szél! lesz helyette hógolyózás!! :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


kaandi: igen, tetszett neki, jókat vigyorgott:)
Képzeld, ezt az overált vettük, hogy majd hazahozzuk a kórházból születése után...aztán kaptunk kisebbet kölcsön:) Lába végigéri, kezének picit nagy még:)

Kép
Kép
andabella
 
 


szintén zenész, amit vettünk kb ekkora, mi is másikat használtunk "anno"! :lol: :lol:
na majd ha beöltözünk holnap én is lefotózom.!
na de után vettél észre változást,lenyugodott?

Kép
kaandi
 
 


Hábazz, dolgozok egy kicsit és mik történnek? És mennyit tudtok írni? :shock: látszik h vége a nyárnak :lol:

No megírtam Amy problémájáról mit gondolok, osztt jól kitöröltem :oops: megint olyan észtosztós lett volna :(

Amy Drága! A számomat tudod, ha bármikor szeretrnél beszélni, vagy csak kibeszélni valamit magadból, szívesen meghallgatlak, kérlek, ne fogd vissza magad! Nagyon megkedveltelek Titeket, és komolyan aggódom. Ezt az éjszakai történetet még olvasni is sok volt, nem hogy megélni :(

Izzéééé annyit töröm magam ezen az alvás dolgon, h totál elfelejtettem h miket akartam még :?

Ja megvan! Ladmon - képzeld, kaptam a szomszídasszonyomtól 54 forintnyi sóskát :lol: Szerinted mit kell tennem vele, h Marcusom számára ehetővé váljon? megosztanád velem plíz?

Kopizok a Marciblogból, mer má lusta vagyok gépelni:

Halleluja :-) Újra rendes adag csúszik le ebédre. Most épp nem is akármiből. A tökféléket ugye nem szereted (kivéve a sütőtököt).
Hogy miből is sikerült ennyit belapátolni? Cukkini és krumpli fele-fele arányban, megfűszerezve egy kis fokhagymával és kaporral, csirkehusival turbózva egy cseppnyi olívaolajjal.
Köszönettel tartozom:
- Kerinek a kölcsön aprítóért, hogy ilyen finom állagúra keverte az ebédet
- a véletlenül benne felejtett és felaprított fokhagymáért
- a kockára vágott cukkiniért (mert előtte reszeltem és úgy olyan plöttyedt volt)

És nem írtam a blogba, h köszönöm még Zsuzsinak, akitől a kockázás 5lete jött a reszelés helyett :)

Képzeljétek! Elterveztem, h jövőre a paprika és paradicsom ültetvény helyett lesz itt mindenféle finomság a kertben. Amit tervezek: marad paprika és paradicsom,. Plusz: saláta, retek, cukkini, cékla, sóska, zöldbab és borsó. Hinnye... lehet kicsit besokallok nyár végére, de annyira szeretném, h Marcusnak finom hazai kajái legyenek! :) Na meg remélek némi mennyiségű epret, málnát és cserkát. Az almafa még nagyon picike. Ott még egy darabig nem lesz termés asszem.

Bogi - welcome back :)

Stelly - ???

Julcsi - veletek mi van, h ennyire kivagytok? Lehet Marcibogyesz csak kicsit nehezebben viseli a szeles időt, nem?

Nicko - úszás, az igen! Jujj nekem is nagyon kellene, annyira fáj a hátam (mondjuk egy tuti szék nem lenne rossz a gép elé :? )

Abencze - hogy neked micsoda csudaszép szöszi csemetéid vannak! Kislányod olyan, mint egy kis tündérlány :)

Egyébként mi voltunk tegnap sétálni! Marcusom öltözéke: pelus ugye, hosszú ujjú body, két nadrág (még nem kaptam harisnyát), hosszú ujjú pamut pulcsi, téli kabi, sál és sapka. Babakocsiba bekötöztem, jujj, cegény, meg se bírt moccani. Cumit dugtam a szájába, h nem a hideg levegőt szívja be. Úgy sajnáltam, de menni kellett, elfogyott a pipicici a fagyból :( Ja zokni + cipő! És két pléd, egyikkel a lábát bugyoláltam be, másikkal a kezét (kesztyű sincs még :()

Na kesztyű, harisnya hiányról jut eszembe: tervezi vki h jön a babymarktra? Én nagyon szeretnék, mert remélek egy kis vásári kedvezményt erre-arra.
Egyébként a humanas oldalt megnéztem, de a müllerben olcsóbban vettem az almapépet: 585 Ft, a honlapon meg 649 Ft asszem... (bocs Verus, nem lehúzni akarom a gyerekkosarat).

Na lépek... kicsi meló még aztán szunya.
Amy, jobb éjet nektek :)

Mindenkinek cép álmokat.

KépKép
hugic
 
 


ja az utánzást akartam még írni, h az nálunk még nagyon nem megy... pedig próbálkozom, minden nap. ez baj?

KépKép
hugic
 
 


Ja igen, Julcsi, még neked akartam írni: anno én mindig felszaladtam Marcushoz és azonnal visszaringattam, mikor 30-35 perc után felébredt. Bevált az is :) ha gondolod....
Olyan is volt h figyeltem az órát, h nehogy későn érjek fel és tulképp "lesben álltam", nehogy túlságosan kipattanjon a szeme... ha gondolod....
:)
Na télleg lépek....

KépKép
hugic
 
 


ejnye.... én zárok és én is nyitok :)

az jutott eszembe, h Ti nem is tudjátok mi a rendes adag, amit Marci megevett tegnap, mert az volt a post címe a blogban és nem került másolásra, csak a szöveg :) aki kíváncsi: 206 gramm :lol:

na lépek.... olyan sok lesz belőlem

KépKép
hugic
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?